Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48451) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most nézem, hogy a "Miért moderáltuk" topicban elég szép listája van. Régi "barátunk" kevesebbért repült...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48452) spanyoll válasza Real_Necro (#48450) üzenetére


spanyoll
addikt

Szerintem sem, simán csak szóltak neki, hogy nem kéne ott lenni. Pedig ő tényleg szórakoztató volt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48453) Mercutio_ válasza Real_Necro (#48450) üzenetére


Mercutio_
félisten

Technically...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48454) aleister válasza Freddy76 (#48448) üzenetére


aleister
veterán

Csak a modok tilthatnak ki. Mi nem. Már felvettem a kapcsolatot az egyikükkel. :)
Annyit árulok el, hogy kék, és szereti a lámpákat. :)

Necro:
Az a baj, hogy teljesen beszűkült, korlátolt a gondolkodásmódja. Igazi katona. Képtelen máshogy, más ember fejével gondolkodni. Mindkét friss téma ("csakaD7100", "hülyeakiJPGben fotózik") ékes példája ennek.

Azt nézte valaki, hogy volt még valami az uccsó hsz-em óta?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#48455) Mercutio_ válasza aleister (#48454) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valaki esetleg pár screenshot-ot, ha már meló miatt minderől lemaradok :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48456) aleister válasza Mercutio_ (#48455) üzenetére


aleister
veterán

Melózz este, hajnalban, mint én, és akkor nem lesz ilyen gondod. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#48457) Mercutio_ válasza aleister (#48456) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mostanság 12-13 órákat tolok, inkább nem fokoznám..., így is néha tiszta zombinak néznek szerintem:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48458) spanyoll


spanyoll
addikt

Hülye kérdés, de ti hogy oldjátok meg, hogy minden cuccotok ami kell és kellhet nálatok legyen és mégse hurcoljatok magatokkal ezer táskát / legyen kitömve a zsebetek?
Tapasztalataim alapján jobb ha nálam van olyasmi is ami kellhet, nem csak olyan ami fixen kell.
Így viszont övtáska használatra kényszerültem, ami most jutott odáig, hogy meguntam.
A telefonom elfér zsebben, az nem vészes. Kulccsomó is elférhet, még az is belefér a másik zsebbe.
Az első problémám a pénztárca, amit farzsebben nem szívesen hordok, táskában hagyni meg nem nagyon szeretném érthető módon.
Mellette névjegykártyákat is magammal szoktam hordani, szemüvegtisztító, bicska, kézfertőtlenítő ha éppen kéne, iratok ugyebár, toll, meg ha bringázok akkor egy multitool, hogy legyen mivel csavarokat meghúzni.
Ennyi szart zsebbe tömködni macera, táskába meg szintén.
Ki hogy oldja ezt meg?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48459) Real_Necro válasza Mercutio_ (#48457) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dehogy néha... ;)

;]

Spanyoll:

MasterCard ;)

Egyébként bőr válltáska.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48460) aleister válasza spanyoll (#48458) üzenetére


aleister
veterán

Legyen mindig melletted a barátnőd. A női táskába minden befér. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#48461) spanyoll válasza Real_Necro (#48459) üzenetére


spanyoll
addikt

Válltáskám nekem is van, de nagyon jó és így is azt használom fotóstáskának, ergo szét fog rohadni minél hamarabb, nem akarom még ezzel is gyilkolni.

@ali: Nem opció, ennyit nincs mellettem, de amúgy jogos :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48462) Byk01 válasza spanyoll (#48461) üzenetére


Byk01
senior tag

de amúgy jogos :D

Akkor csak kérd el a táskáját :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#48463) aleister válasza Byk01 (#48462) üzenetére


aleister
veterán

Ennyi. Problem solved. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#48464) t_a_m_a_s válasza aleister (#48454) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Gyáágeci, volt jpegbenfotózok téma? Be kellett volna néznem igét osztani.... Lett volna cicaharc:)

659 olvasatlan hsz...

Holnap majd jól beletépünk...

(#48465) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#48464) üzenetére


Real_Necro
veterán

LG G2 topicnál tartok 1779 nem olvasottnál... :P

Egyébként te gyűjtöd? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48466) spanyoll válasza Real_Necro (#48465) üzenetére


spanyoll
addikt

Te gyűjthetnéd, ha már kukázod. Legalább legyen valami kis szórakozásunk.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48467) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#48458) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kb a hatodik olyan tatyimat hordom, mint ami most van a SPAR-ban pontgyűjtősben valami kétezerért... Kb 18*25*6 cm befoglalójú oldaltáska.

Ezek vannak benne: gyógyszerek (fejfájás, allergia, bél, orrspray), fülhallgató, telefon, pénztárca, kártyatartó bizbasz (egy ideje külön hordom a kártyákat a pénztől), baszottnagy kulcsomó, kocsikulcs, tolltartó (4 toll+pendrive). Ha nagyon kell, még egy félliteres palack beleszuszakolható.

Holnap majd jól beletépünk...

(#48468) zolka78 válasza spanyoll (#48458) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem tudom mennyire keresel elegánsat, vagy mennyire kell inkább a praktikum. Én régebben rendeltem egy ilyet, ezt hordom a mindennapokban is válltáskaként, meg ha túrázni megyek bringával, akkor a kormányra is felteszem. Praktikus mert lehet övtáskaként is, szíjtáskaként is, válltáskaként is, meg kormánytáskaként is hordani. Ha utcán hordom akkor nekem benne van a pénztárcám, telefonom, zsebkendő, pici kézfertőtlenítő, kulcs, börtáskában 2 pipa, legalább 2 tasak dohány. + elférmég a g3 váz a 20mm obival, és ha kell beszuszakolom a 14-42 obit is. Most ha megyek tekerni szlovéniába, akkor a kormányra rakva benne lesz a g3 váz 20mm obival, talán a 14-42(nem biztos, hogy viszem), a tárcám, telefon, memóriakártyák, pótakksik, 2 xiaomi 10400mAh powerbank, egy haver álltal kreált átalakító, hogy tölthessem a g3 akksiját is a powerbankokról, és még kábelek ezek használatához, zsepi, törllőkendő meg ilyenek. Úgy hogy eléggé sokoldalúan használható. Esőt részben bírja, a kisebbekkel megküzd, de nagyobb zuhéban ha sokáig éri az eső, akkor a cipzározás mentén beenged egy keveset.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#48469) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#48465) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem, csak simán nem olvasom :) Az én tudásom és hozzáállásom kevés a nikon topikhoz...

Holnap majd jól beletépünk...

(#48470) Studi válasza Real_Necro (#48465) üzenetére


Studi
addikt

Androidos telóknál legalább tudod, hogy annak 70%-a "mikorjönazandroidkilencpontnulla" kérdés. :DDD

(#48471) Real_Necro válasza Studi (#48470) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyébként akkor hagytam abba az olvasást mikor kijött a "nyalóka". Maradtam a KitKat-nél. (most is van pár csomag a céges hűtőben) :D

Jut eszembe, nem neked kellett a nyakbabigyó?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48472) spanyoll válasza zolka78 (#48468) üzenetére


spanyoll
addikt

Na igen, azért ennél ha nem is elegánsabbat de utcaibbat szeretnék.
Nem lettem hirtelen öltönnyakkendős emberke, de az övtáskát is azért szeretném kukázni mert egyrészt számít a kinézet, még ha nem is a végletekig, másrészt zavar, hogy mindig ott lóg az oldalamon.
Azon gondolkoztam még, hogy egy nagyobb szütyőbe belepakolok mindent (akár marad az övtáska), csak nem hordom az oldalamon, hanem az általában nálam lévő táskában helyezem el. Edzéskor van nálam táska, fotózáskor is, egyetemre is viszek magammal, tehát amikor pőrén táska nélkül lófrálok akkor az ritka.
No mindegy, köszi a tippeket :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48473) Lassú Víz válasza spanyoll (#48458) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Egyértelműen hátizsák. Zsebben kulcs, bicska, bérlet ha mutogatni kell az ellenőrnek. Jelenleg egy Decathlonos van, de keresek valami anti theft zsákot is, ami véd cipzár elhúzás meg NFC olvasók ellen.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#48474) Studi válasza Real_Necro (#48471) üzenetére


Studi
addikt

De, de, a Sevrólés jöhet, ha összefutunk! :R

(#48475) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Nikonosok! Mit ér manapság a 18-105?

Tudom, van árazós, de meg nem keresem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#48476) Real_Necro válasza Lassú Víz (#48473) üzenetére


Real_Necro
veterán

A bicskát értem, de minek mutogatod a kulcsod az ellenőrnek? ;]

T_a_m_a_s:

40eFt +- 7eFt :P ;]

Én az enyémet 40-ért adtam el anno. Megválsz tőle?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48477) aleister válasza t_a_m_a_s (#48475) üzenetére


aleister
veterán

40-45

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#48478) Lassú Víz válasza Real_Necro (#48476) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Jó vót... :C

Be szoktam érni a bérlettel.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#48479) spanyoll


spanyoll
addikt

Botanikusok, második felvonás: olyan növény kéne, ami bírja, hogy kb 8-17.00ig (nyáron) kapja az elvileg déli napsütést, cserébe ha meglöttyintem háromnaponta némi vízzel akkor elvan és soha nem hal meg? Mondanám, hogy futó legyen, de ha ilyen strapabíró növény és futó is, akkor azon veszem észre majd magam, hogy belepte az egész szobát :D
Köszi, és bocs a konstans hülye kérdésekért.
(ja és a muskátlit hagyjuk, mint opció :D )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48480) Lassú Víz válasza spanyoll (#48479) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Kaktusz? ;]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#48481) Real_Necro válasza spanyoll (#48479) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tessék:

;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48482) spanyoll


spanyoll
addikt

Mindkettő win :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48483) fi:zi'k válasza spanyoll (#48479) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tyúkhúr.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#48484) Real_Necro válasza spanyoll (#48482) üzenetére


Real_Necro
veterán

Javítottam a képet. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48485) spanyoll válasza fi:zi'k (#48483) üzenetére


spanyoll
addikt

Why not, azt még ismerem is :)

@necro: már csak a fejkát kellett volna átírni spanykára és instawin lenne :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48486) Byk01 válasza spanyoll (#48479) üzenetére


Byk01
senior tag

Kövirózsa

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#48487) Real_Necro válasza spanyoll (#48485) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezen ne múljon: ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48488) spanyoll válasza Byk01 (#48486) üzenetére


spanyoll
addikt

Kövirózsát is ismerem. Királyak vagytok, köszi :)

@Necro: nem azért, de nem úgy volt, hogy te most napi szinten 48 órázol?

;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48489) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#48476) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Necro, Ali, köszike!

Holnap majd jól beletépünk...

(#48490) Throme válasza t_a_m_a_s (#48464) üzenetére


Throme
veterán

... még megteheted... :K
(#27525) r3dsnake: "Minek dSLR, ha jpegben fotozol?"

Egyből eszembe jutottál.... :)
Szóval ne 18-105 lecserélésén törd a fejed, hanem vegyé' kompaktot :R , vagy használd a telódat fotózásra...

(#48491) Balinov válasza Throme (#48490) üzenetére


Balinov
félisten

jobbat mondok, rajzolj! :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48492) Freddy76 válasza spanyoll (#48479) üzenetére


Freddy76
addikt

Övtáskát hordasz, és virágokról érdeklődsz a fórumon? Ezért én rögtön megadom a B és az U betűt :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#48493) crey válasza Freddy76 (#48492) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Krétával rajzolod fel neki a táblára? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#48494) Freddy76 válasza crey (#48493) üzenetére


Freddy76
addikt

Lehet. De csak akkor, ha kiérdemli a Z és az I betűt is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#48495) spanyoll válasza Freddy76 (#48492) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem mindenkinek van benne a dress codejában az aktatáska egyrészt, másrészt meg ne fantáziálj az én szexuális hovatartozásomról, nézegessél inkább seggeket. Női seggeket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48496) Real_Necro válasza spanyoll (#48495) üzenetére


Real_Necro
veterán

Peters Cipőboltot tudom ajánlani, ha komoly tatyó érdekel.

Nekem egy Matties van onnan de nagyon szeretem és már használom vagy 2 éve melóba.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48497) *Ropi* válasza zool1 (#48446) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akarom tudni, hogy mi volt ott? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#48498) spanyoll válasza Real_Necro (#48496) üzenetére


spanyoll
addikt

Hm, vannak egész faszák, köszi :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#48499) Real_Necro válasza spanyoll (#48498) üzenetére


Real_Necro
veterán

Túl nagy választék sajnos nincs, de eddig korrekt áron kaptam ott cipőt, irattartót, tatyót, övet. Ja és az eladó srác nagyon jó fej.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48500) spanyoll válasza Real_Necro (#48499) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha valamelyik akkor pont a második sorban elfogyott kéne, tehát ráér még a vásárlás, de meglesem majd akkor őket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.