Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49451) cOxeR


cOxeR
Ármester

Megnéztem párat, van hyundai 3203 720w-os, 15,5k-ért, de eléggé gagyinak éreztem, van bauhausban 1500w-os 22k, 5 év garival, valami saját márkás cucc (alphatools), az szimpatikusabb volt, bár az meg cseszett nehéz, meg nagy, nehezebb hozzáférni egyes helyekhez. Makitát még nem tapiztam, de még nézegetem, ami útbaesik. Black&Deckert láttam 35ért... meg ugye metabot, 40+ tól, ezeket kihúztam.

[ Szerkesztve ]

(#49452) fi:zi'k válasza cOxeR (#49451) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van 30e-ért Maktec. Vagy 39e-ért Makita.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49453) Viszlát válasza Balinov (#49324) üzenetére


Viszlát
addikt

Privi akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49454) *Ropi* válasza Studi (#49427) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az enyém amióta megvan minimum 10 órát megy naponta, szezonban a dupláját (kivéve hétvégéken). Majd ha hazaérek megnézem mennyi üzemóra van benne.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#49455) cOxeR válasza Lassú Víz (#49441) üzenetére


cOxeR
Ármester

Amúgy ez se kizárt. :D

(#49456) *Ropi* válasza Studi (#49413) üzenetére


*Ropi*
félisten

A HDMI és,a DVI digitális képjele ugyanaz. A különbség a két szabvány közt, hogy a HDMI digitális hangot is továbbít, meg TCP/IP-t is. A DVI vihet még analóg képjelet is.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#49457) Studi válasza fi:zi'k (#49448) üzenetére


Studi
addikt

Teljesen hülye vagyok, én felcseréltem most a Hitachit és a Hunyadit. Szóval a Hitachi nyomat profi cuccokat Makitához hasonló ársávban, a Hyundait nem ismerem.

szerk:
*Ropi* :R Köszi a sok infót!

[ Szerkesztve ]

(#49458) Balinov válasza Real_Necro (#49430) üzenetére


Balinov
félisten

Remélem semmi komoly 😯

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49459) Balinov válasza Viszlát (#49453) üzenetére


Balinov
félisten

Csekkoltam, de meghalni nincs időm, majd holnap bentről re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49460) Real_Necro válasza Balinov (#49458) üzenetére


Real_Necro
veterán

+ köszi mindenkinek!

Kezdünk lenyugodni... tegnap hajnali 3/4 2-kor mentőt kellett hívnunk (mert Főnixesek b@sztak kijönni). Gyerkőc anyukájával jelenleg kórházban... hasi görcsökkel meg több órán át tartó sírással vittük be, és csak pár órája sikerült kiszedni minden információt ügyeletes orvosból, hogy tulajdonképpen sárgaság miatt kezelik Dávidot (a korábban az ápolók által kórosan alultáplált históriával szemben, megjegyzem már visszanyerte 1 hét alatt a születési 3700g súlyát, sőt...). Jó hír, hogy míg most jöttem kocsival haza, hívott párom, hogy csütörtök óta most lett kakis a pelus... ami jó jel, mert a bilirubin így távozik.
Rossz hír, hogy az ápolók folyamatosan b@sztatták, hogy etessen meg méregesse gyerkőcöt. Aztán dokival beszélve kiderült ez nem is volt szükséges, mert teljesen jó a 2-3 óránkénti (vagy igény szerint ha a gyerkőc kéri a korábbi) etetés. Szóval párom tegnap délelőtt 10 óra óta 1 órát aludt összesen, így is kicsit vérszegény még, most nagyon sápadt és kimerült. Gyerkőc a fél órás felrázások miatt szintén hulla fáradt, lassan eszik (de eszik).

Ami miatt aggódunk még, hogy két nagyon beteg gyerkőccel került egy kórterembe... :((( Reméljük nem lesz semmi gond...

Ja én 2,5 órát aludtam, de már bele nyomtam kb 100 km-t ma kocsiba... szóval most ebédelek aztán megpróbálom eldönteni, hogy Electrolux vagy Philips...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49461) rbalint88 válasza cOxeR (#49451) üzenetére


rbalint88
addikt

nekünk van egy -állítólag auchanos, unokatesómtól került hozzám- fúrógép+szerszámkészlet, tökéletesen nónéjm, de azzal újítottunk fel másfél lakást és egy garázst, ebben mondjuk a nagyon durva vasbeton fúráson kívül mindent ezzel csináltunk, sokszor még csemperagasztó keverését is, ami szintén nem a legelőnyösebb edzés egy ilyen gépnek. a nagyon durva vasbetonyt meghiltiztük alaposan, de csak azért, mert azzal gyorsabb volt. szóval elvitte volna a kisgép is, csak az időnket többre értékeltük. ja, a szett volt valami 8ezer Ft. nyilván ez csak utólag derül ki, de eléggé bestbuy lett. :B
de hogy érdemit is hozzászóljak: szerintem ha van lidlis-aldis cucc, éerdemes azt venni, mert elég jó áron kapsz jó cuccot, hosszú garival (3év átlagban).

Real_Necro: jobbulást! nővérkékkel csak határozottan, hogy hagyják aludni Tündit.

[ Szerkesztve ]

(#49462) Balinov válasza Real_Necro (#49460) üzenetére


Balinov
félisten

Huh, látom beleszartak nálatok is a ventillatorba... Remélem hamar rendbejonnek és haza tudod őket hozni pihenni

Kitartás!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49463) Mercutio_ válasza Real_Necro (#49460) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nah, jól van :DD (már idegességemben megittam 3 sört :D )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49464) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#49460) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Óbazz... gyerekorvos meg a védőnő nem vett észre ebből semmit? A lényeg, hogy rendbe jöjjön a pici, majd pár hét múlva alszotok...

Holnap majd jól beletépünk...

(#49465) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Let's Party!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49466) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#49464) üzenetére


Real_Necro
veterán

A hiba valószínűleg kórház rendszerében van, mert határérték alatt picivel engedtek haza gyerkőcöket ahelyett, hogy kezelik még egy napig...
Gyerekorvos érdekes módon nem jött még ki. Védőnő volt másnap, azt mondta majd elmúlik, itassuk sokat... kórházban is ezt mondták.

Egyébként nem az alvás miatt aggódom, én bírom (bár lelkileg meggyötört rendesen), féltem a családot.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49467) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#49464) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Asszony valaha újszülött osztályon dolgozott. Korábban azért is voltak tovább bent az anyukák, mert gyakran besárgult a gyerek, és akkor vitték napozni. Manapság, meg sicc haza, és ha besárgul már nem veszik vissza, menj a gyerek osztályra. Az másik költségvetés :W . A képzett és gyakorlott csecsemős nővér, azonnal észrevette, ha besárgult a baba, a szülő meg otthon lesheti a netet, hogy most mi van, meg mit csináljon. Senki nem szeret kórházban lenni, de ezzel a rendszerrel kiöntötték a fürdővízzel a gyereket is.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#49468) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Komolyan mondom nem hiszem el...

Tegnap hajnali 2-kor bevitettük gyermeket Bethesdába fájó hassal meg feltételezett szélgörcsökkel... Megvizsgálta az ügyeletes doki, meg is említette, hogy ha sírna szélcsövezzék meg... Persze meg kellett felügyelő szemek előtt etetni gyermeket, hogy rendesen eszik e. Mivel gyerkőc hulla fáradt volt a 7 órás sírós ébrenlét után, alig tudott enni. Erre az lett a megoldás, hogy párom etesse meg mérlegelje etetés előtt meg után olyan mérleggel, aminek a pontossága igencsak megkérdőjelezhető (azaz etetés után volt, hogy kevesebbet mutatott, vagy éppen csak 5 felhelyezés után 5 különféle adatot kaptál). Aztán sírni kezdett gyerkőc, mi volt a megoldás, anyuka etesse, etesse fél óránként. Gyakorlatilag folyamatosan "tele volt" a gyermek szája... enni a kimerültségtől keveset tudott, párom a szülés utáni vérszegénysége mellé még kialvatlan is, mindketten totál KO-k.
Volt ma vérkép, ultrahang, utóbbival minden rendben, még belekben is látták, hogy van gázmozgás, vérképnél kiderült, hogy a bilirubin szintje magas... reggel volt a vérvétel, 1-2 órakor már volt eredménye, de csak f4 körül tették infuzióra. Persze anyuka továbbra is etesse... Mikor beértem kifakadtam, mert ápoló azt mondja alultáplált a gyerek és akár fél óránként etetni kell anyukának. Hívtuk orvost, el akartuk hozni picit, persze ez nem egyszerű, mert kell olyan orvos akihez vihetjük (persze elkezdtük szervezni...)
Lényeg, hogy ügyeletes orvossal való nagyon alapos beszélgetés után úgy döntöttünk maradjanak éjszakára, meg orvos is beszélt ápolókkal, hogy 3 órás etetési ciklus lesz (vagy korábbi ha igényelt).

Írtam ugye, hogy már jött az első kaki (nem kis mennyiségben). Aztán gyerkőc megint este egyre nyűgösebb, üvölt, ápoló rohangál be, hogy mi a baj, meg hogy etette e feleségem... végül majdnem 24 óra leforgása után most megszélcsövezték és nyakig trutyi lett a gyerkőc, azóta tisztába rakva, megnyugodott és talán már alszik is...

B@zdmeg... nem vagyok orvos, de ezért kellett ezt az egész procedúrát lenyomni? Ezzel a problémával kezdtük, erre majdnem elérünk odáig, hogy a fő gondot nem orvosolják, ami oka lehetett a bilirubin szint emelkedésének (mert ugye széklet nem volt)? Nem ezt vártam volna... Bocs, de ezt ki kellett írnom magamból mert nem kicsit besokalltam... :(((

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49469) spanyoll válasza Real_Necro (#49468) üzenetére


spanyoll
addikt

A lényeg, hogy most már jobban vannak és lesznek is. Mondanám, hogy tudom, hogy ideges vagy és fáradt, de fogalmam sincs milyen lehet ez, max sejtem. A lényeg, hogy most már jobban van a kisember is, párod is tud aludni, meg talán te sem 2 hanem 4 órát alszol már. Jobbulást mindenkinek, én ma ittam az egészségetekre egy seritalt!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49470) fi:zi'k válasza Real_Necro (#49468) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bazzeg, jól megszenvedtetnek titeket. :N

Bár soha nem is kerestem, de még erről a "szélgépről" sem hallottam soha. :))

(#49469) spanyoll
Szerintem még csak nem is sejtjük. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49471) Real_Necro válasza fi:zi'k (#49470) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja hát az egy már-már mosolyogtató cucc, mert mikor először hívtuk a 104-et azt ajánlották szerezzünk be ügyeletes patikában ilyet: [link]

Ez egy kb 8cm-es műanyag cső lekerekített véggel "baráti" áron.

Persze próbáltuk, csak mi ebben nem vagyunk szakik így nem is voltunk elég bátrak és sikeresek.

Spanyoll:

:R

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49472) spanyoll válasza Real_Necro (#49471) üzenetére


spanyoll
addikt

Én tuti kihívtam volna őket és megmutattam volna, hogy nektek is ajánlom a szélcsövet, találtam pont egy méretben passzolót f@szfej.

@fizik: Lehet, hogy jobb is. Vagy a fene se tudja. Vénülök én is, múltkor elgondolkoztam egy pillanatra, hogy faszért nincs még gyerekem (ha eltekintünk az anyagiaktól), de aztán rájöttem, hogy bizonyára okkal.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49473) Real_Necro válasza spanyoll (#49472) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem szabad szerintem az anyagiakra várni (bár mondom én, mikor nálunk is kissé kitolódott).

Fantasztikus érzés apának lenni, a saját karodban tartani a kis trónörököst... nekem egyelőre a büfiztetések meg a fürdetés után a legszebb pillanatok, olyankor általában a vállamra fektetem, ott megnyugszik, ellazul kis keze meg lába, majd szuszogva hozzám bújva elalszik. Na ott maxolja ki most a cukiság faktort... :B Ja meg mikor ébresztgetjük és elmosolyodik meg nyújtózik nagyokat...ja meg etetés után mikor kicsit még cuppog a szájával... :B ááá sok ilyen van.

Na megyek aludni mert 8kor kelés és így is hulla vagyok... jó éjt!

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49474) m3ss


m3ss
veterán

nyomogattam ma kicsit tobbet xt10-et, 18f2-vel. mieeert nem dobja ki a tukrost mindenki azonnal? :D vicc milyen gyors az af. szemfelismero tett be tetljesen. kepszelre teszem a temat, rangatom a kamerat jobbra balra, hol portre, hol fekvo...es csak talal es talal. azonnal. szemre. mindig. ellovok 5 kulonbozon komponalt kepet, mire tukroson 2ot. most mar ki kell probalnom egy sonyt is, surgosen :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#49475) madgie válasza m3ss (#49474) üzenetére


madgie
titán

Há' nem ezt mondjuk mán mióta? :P

Necro: uhh, komoly :( Lehet a nővérkékre ráborítottam volna a pultot.

(#49476) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#49468) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát emlékezetesek lesznek-maradnak a picivel töltött első napok, az biztos... Hálistennek rendeződni látszik a dolog. Az a szomorú, hogy egyre kevesebb az emberség orvosban, ápolóban, még egy ilyen csepp ember láttán is. Mert azon, hogy a felnőttet leszarják (mert vagy nincs kedvük, vagy nem tudnak(!) mit tenni, sajna már meg sem lepődik igazán az ember. De hogy egy kis törpét miért kell egy napon át küzdeni hagyni? :F És sajna az asztal borogatás sem megoldás, mert szinte már nincs más, ahová viheted a gyereket...

Tudnék mesélni én is ezt-azt, de inkább nem, mert nem akarlak elkeseríteni ebben a szituban. Ja, és úgy, hogy az én gyerkőcöm (illetve mostmár gyerkőceim) nem is betegesek. Persze van azért üdítő kivétel! Csak sajna annak kéne az általánosnak lenni, ami itt a kivétel.

Pihenjetek, Tündinek kitartást, aztán vágjatok bele megint, egy remélhetőleg sokkal nyugodtabb összeszokásba :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#49477) jjeahh válasza m3ss (#49474) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gondolom akkor egy pdaf-es milctől vagy újabb panától lehidalsz :DDD Engem az öreg g3 lassú sorozata és puffere (főleg utóbbi) kezdett zavarni, sokat szaladó-ugrabugráló kutyafotóznék és rájöttem, hogy nem is "gyenge" kontraszt alapú követő af-el van bajom, hanem azzal, hogy követő af módban nem lehet egy normális sorozatot (vagy több képet egymás után) lőni vele, így kompromisszumos rajta a követő af... Szal szép lassan nekem is gyűlnek az érvek, hogy megint vázat váltsak :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#49478) madgie válasza jjeahh (#49477) üzenetére


madgie
titán

Az X-T10 PDAF-es MILC.

(#49479) jjeahh válasza madgie (#49478) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Basszus tényleg, le vagyok maradva :Y Ezek szerint az olcsóbb gépekbe is kezdett leszivárogni a pdaf :))

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#49480) madgie válasza jjeahh (#49479) üzenetére


madgie
titán

Konkrétan az X-T10 követő AF-je "patchelődött fel" az X-T1-be is :) A keresőn és a kártyaírási tempón kívül majdnem egy az egyben X-T1 az a kis gép. Van, amiben jobb is (pl JPG algoritmus).

(#49481) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Laptop totyikban folyamatosan elsiklanak fölöttem, valaki próbált vagy használt már Lenovo T420 vagy T520-at? Hétköznapi használatra kéne, megbízhatóak ezek a gépek?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#49482) Mercutio_ válasza madgie (#49478) üzenetére


Mercutio_
félisten

tada.wav ;]

necro: Asszonnyal pont azt beszéltük, hogy mire rászorulunk az EÜ-re nem lesz akihez merünk fordulni, mert hiába van ismeretség, ha az se mer már ajánlani szinte senkit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49483) |AP| válasza madgie (#49480) üzenetére


|AP|
veterán

(#49484) Mercutio_ válasza |AP| (#49483) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak az obi árak... :O (nem, ne kezdjen senki számolgatni! :N :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49485) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#49476) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jelenleg ott tartunk hogy TÜndi 2,5 órát aludt 60 óra leforgása alatt... infúzió miatt ma biztosan nem jöhetnek haza, 24 órás megfigyelés van... kíváncsi leszek orvos mit mond. Meg próbálom távolról nyugtatgatni párom, hogy aludjon közben 1-2 órát mert már nagyon kikészült. Látogatási idő 4-től f7-ig van csak...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49486) rbalint88 válasza m3ss (#49474) üzenetére


rbalint88
addikt

megeperkutyusosodtál? :DDD

Necro: bakker, azért ez már a szándékos kínzás szintje kb, hogy ennyire inkompetensek...

(#49487) Studi válasza |AP| (#49483) üzenetére


Studi
addikt

A helyes tartás az lenne, ha jobb kézzel megfogná az obi alatt is. :K :DDD

Merci: ha erről a képről ez jut eszedbe, mára tied a B betű! :DDD

(#49488) Studi válasza Real_Necro (#49468) üzenetére


Studi
addikt

:( Jobbulást a kicsinek!

Ha valamit mond a doki, és az ápolók nem akarják azt csinálni, akkor ki kell kényszeríteni. Nagy baj, hogy ez van, de sajnos nincs más lehetőség. :(

(#49489) Real_Necro válasza Studi (#49488) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most beszéltem vele, még sűrű a kicsi vére így kapott még infúziót, de már csak fele akkora zsinórral kötötték be mint ezelőtt, így nem ér el a székig, ahol etetni lehetne, meg a mérlegig sem... nem értem, miért kell önbíráskodnia egy ápolónak és az előzőleg jól működő dolgokat elcseszni?

Szerk.:

Telekomosoknál működik az online ügyintézés? Mobilnetet kellene feltöltenem de szarakszik az oldal ügyfélkapus része...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49490) crey válasza Real_Necro (#49489) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Küld el ezt a párodnak, hátha felvidul....

Kitartást nekik!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#49491) Real_Necro válasza crey (#49490) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, egyelőre telekom oldalával szarakszok mert felhasználta mobilnet keretét...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49492) Mercutio_ válasza Studi (#49487) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem az esetem - az alapján, amennyi a képen látszik :N

necro: elvileg sms-ben is meg lehet rendelni, nézz be a telekom mobil topicba, ott biztos megtalálod, hogy kell.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49493) Freddy76 válasza Real_Necro (#49489) üzenetére


Freddy76
addikt

Mert ők valóban inkompetensek. Nekem orvos ismerőseim állandóan arról panaszkodnak, hogy szakképzett ápolókból óriási a hiány. Emlékezzetek vissza, milyen mizéria volt nyáron, tüntettek. Százezer alatt keres egy diplomás ápoló, és hónapokig nem fizetik ki a túlóráját. Persze, hogy elmegy, aki teheti, és csak az marad itthon, aki nem tud elmenni, és ezért frusztrált, vagy nem akar elmenni, de frusztrált lesz. Anyósom mondta sokszor, hogy szakképzett ápoló nélkül az orvos meg van lőve, nincs, aki a keze alá dolgozzon. Ápoló márpedig nincs.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49494) Freddy76 válasza m3ss (#49474) üzenetére


Freddy76
addikt

Próbáld ki ugyanezt az 56/1.2-vel, és rájössz... Legalábbis lesz időd gondolkozni :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49495) aleister


aleister
veterán

'reggelt! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#49496) Real_Necro


Real_Necro
veterán

A jó qrva nénikéjét a telekomnak is, hogy akkor nem működik amikor kellene... bmeg egy ekkora multinál nem tudnak pár óra alatt egy ügyfélkapus problémát megoldani??? :((( :F

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49497) Studi válasza Real_Necro (#49496) üzenetére


Studi
addikt

Tölteni kellene? Netbankból te nem tudsz? Küldd át priviben a számot, és hogy mennyit töltsek rá, és kaja után meg tudom csinálni elvileg.

(#49498) spanyoll válasza Real_Necro (#49473) üzenetére


spanyoll
addikt

Oké, de ha per pill társ sincsen hozzá? Oké, hogy meg vagyok b@szva, de attól még gyerek ebből nem lesz :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49499) madgie válasza Freddy76 (#49494) üzenetére


madgie
titán

Aztán próbáljon rá a Canon 85/1.2L-re és rájön, hogy nem olyan lassú az a Fuji :D

(#49500) Real_Necro válasza Studi (#49497) üzenetére


Real_Necro
veterán

Arany társkártyában van és van egy havi fix egyenlege, amire rá lehet még tölteni. Ezt meg is oldottam..., a mobilnetet használta fel, arra akarok szolgáltatást aktiválni, de az oldal fos, a telebank meg az én számomat veszi alapul, amire már van. De talán sms-ben, de eddig nem engedte a szolgáltatást, mert érdekes módon társkártyára nem jár arany fokozat így a havi 100Ft os dugjákfölaseggükbekedvezmény sem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.