Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75651) Silencer83


Silencer83
addikt

Samsung S7 Edge Black Onyx
32Gb karcmentes, gyari allapot, doboz minden tolto stb.
7.0-ra frissitve /nem a gagyi Tmobile-os szarra/
par honapos, garancias Tmobile-os! /nem elofizeteses, szamla megvan rola

125.000kp esetleg beszamolok telefont

(#75652) Exian


Exian
őstag

(#75653) Exian


Exian
őstag

Nem tudja valaki egész véletlenül a Royal Futárcég pécsi sofőrjének telefonszámát? Várok egy csomagot, de jó lenne tudnom nagyjából pontosan, hogy mikor jön a futár. Meg hogy jön e egyáltalán ma.

Amúgy van ezzel a futárcéggel tapasztalatotok? Ha az van írva, hogy a Kiszállítás dátuma: 2017.04.05, akkor tuti biztosan ki is szállítják az adott napon? Azt írják 8-16h között, ennél picit pontosabban kellene tudnom.

[ Szerkesztve ]

(#75654) zsolt19900 válasza Exian (#75653) üzenetére


zsolt19900
őstag

nekem -ha minden igaz- edigitől jött royalos futárom (igaz ugye én falusi gyerek vagyok, de hát ha ua. a futár) és tök normális volt, az adott dátumon fel is hívott, hogy xy kor jövök, lesz e otthon valaki stb. stb. amikor ideért akkor egyből kérdezte, hogy szeretnék e bontani (ediginél van lehetőség rá) én pedig mondtam neki, hogy jófej de nem rabolnám speciel most az idejét, mivel tudom hogy nem igen sérülhet meg a benne lévő cuccos :) megköszönte picit elbeszélgettünk amíg aláírtam és már ment is

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75655) Exian válasza zsolt19900 (#75654) üzenetére


Exian
őstag

Köszi az infót.

"ediginél van lehetőség rá"

Ez a lehetőség bárhol adott. A futár előtt felbonthatod, bárhonnan is jön. És ha bármi problémát találsz, nem vagy köteles átvenni. Sőt, akkor sem, ha nem találsz problémát, hiszen netes rendelés, amúgy is van visszapasszolási lehetőség, még akkor is, ha hibátlan a cucc. Kibontod, megnézed, nem tetszik a színe (neten képen máshogy nézett ki...), már is küldheted vissza.

Én mindenképp kibontom a futár előtt, közel 200ezres cuccról van szó, nem venném át csak úgy bontás nélkül.

Ez is Edigitálos rendelés egyébként.

(#75656) zsolt19900 válasza Exian (#75655) üzenetére


zsolt19900
őstag

igazán nincs mit :)

nekem pár hónapja újdonság ez, hogy kibontható... hozzáteszem 99%ának nem lenne őszinte a mosolya, ha behívnám egy italra, amíg bontom a csomagot :) sajnos tisztában vagyok a futárkodással xy perc jut egy címre stb. persze ez nem az ő védésük akar lenni és ha olyanról lenne szó akkor én is felbontatnám vele speciel :)

szóval a lényeg a lényeg szerintem mindenképp hívni fog, úgy is szeretik leegyeztetni, hogy "van-é a címen valaki, mert robognék odafele" :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75657) Exian válasza zsolt19900 (#75656) üzenetére


Exian
őstag

Munkahelyre kértem, van itt valaki este 9-ig, de a cucc olyan, hogy csak én vehetem át, én viszont csak 13.00-ig vagyok, ezért kellene tudnom, mert max. maradok tovább, ha tudom, hogy 13.30kor jön mondjuk, vagy ha később, akkor meg visszajövök.

(#75658) Exian válasza Exian (#75657) üzenetére


Exian
őstag

Na hát, micsoda csoda... felhívtam a központi számukat (Royal), rögtön megadták a pécsi futár számát, ő rögtön felvette a csomagot és rögtön mondta szinte óra-perc módon, hogy mikor jön. És ráadásul tök kedves hangnemben. Még azt is elmondta vagy 2-szer, hogy siet a csomaggal amennyire tud. Csak mert találkoztam már olyan futárral is, aki egyrészt kikérte magának, miért hívogatom, "majd én úgy is hívtam volna, mielőtt tudok menni" címszóval, illetve flegmán közölte, hogy majd ha végez a többi csomaggal, hozzám is eljön... talán.

(#75659) Vertigo18 válasza Exian (#75658) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah látod, hát happy end! :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#75660) a2d2 válasza a2d2 (#75623) üzenetére


a2d2
addikt

Elvileg a bringákat ma elviszik, az ülések még meg vannak.

Továbbra is keresek ifjúsági quadot:
- 4 ütem, min 125 cm3
- hátramenet
- min 8" kerekek
- állapottól függően max 130e a keret

Tele van az ország velük, csak ez a Baranya egy sötét folt bármit is szeretnék neten venni :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75661) UHHH válasza a2d2 (#75660) üzenetére


UHHH
senior tag

Baranya mindenben egy sötét folt, lassan már Szabolcs-Szatmár is királyabb hely...

(#75662) Ricardo


Ricardo
félisten

Készülék csere miatt eladósorba került egy Huawei P7 telefon.

Fekete, Telekomos. Korából adódóan (2 éves) garancia nincs rá. Gyönyörű állapotú, a kijelzőjét jelenleg is üvegfólia védi.
A készülék mellé adom a töltőt, egy TPU tokot, és két (nem üveg) fóliát.
Ár: 30.000Ft

(#75663) Bird válasza UHHH (#75661) üzenetére


Bird
addikt

A periférikus földrajzi helyzet, a súlytalan, erőtlen politika hiánya miatt tartunk a béka feneke alatt.... Humán politikai erőben (is) az egyik leggyengébb megye a miénk.... :O Köszönjük meg a helyi vezetőinknek. :W

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#75664) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon a béka segge alatt vagyunk, az biztos. De Somogy - Tolna sem sokkal jobb, ez egy gyenge környék.

(#75665) a2d2 válasza Lomha 8V (#75664) üzenetére


a2d2
addikt

Valóban, már azokat is bele vettem a keresésbe de úgy sem jártam sikerrel eddig.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75666) Balu77 válasza Lomha 8V (#75664) üzenetére


Balu77
őstag

Pécsről az elmúlt 5 évben 20ezren léceltek le. Ennél szerintem több info nem is kell hogy megmutassa a jelen helyzetet. Az egész Dél-Dunántúl a béka segge alatt, kivéve Balaton környékét. Ez a szomorú helyzet!

De hogy pl. a közlekedést vegyük: 7 éve valami olyat ígértek, hogy Barcsig lesz M60, aztán 1 évre rá beböfögték, csak Szigetvárig. Majd 2014-ben mézesmadzag a választásokkor, hogy lesz majd ám, de egyenlőre a Kővágószőlősi elágazóig, a többinek pedig az előkészítése. Aztán most az utolsó verzió, hogy nem autópálya, csak 2x1 sáv autóút. A valóság pedig az, hogy egy kapavágás sem történt.
Közben előkerült, hogy az M6 is a határig megy, persze ez is a horvátok kezdeményezésére. Természetesen abból sincs semmi, vagyis annyi igen, hogy déli szomszédunk megunta a tökölést és önerőből elkezdte egyoldalúan megépíteni. Hát itt tartunk.
Aztán ott a reptér. Milliárdok mentek bele, mégis alig kihasznált. Eközben Eszékről már több nagyvárosba lehet repülni Európa szerte. Mondhatni szépen beelőztek minket.
Valahol 95 körül indult meg durván a város lejtmenetbe és azóta csak egyre rosszabb. :(((

[ Szerkesztve ]

izé

(#75667) Dluinet válasza Balu77 (#75666) üzenetére


Dluinet
nagyúr

- M60-as Barcsig fog tartani, a terveket két hónapja láttam, de 2 verzió között vacillálnak (Szigetvárat északról vagy délről kerülje meg)

-M60 fizetős autópálya lesz

-M6-os dél Horvátországig tart (Bosznián keresztül) de Lengyelországból indul. Ez nem magyar kezdeményezés hanem EU-s Észak-Déli autópálya
Ez nekünk jó, hogy olcsó dél Horvátországba hamar lejuthatunk (meg a lengyelek, szlovákok is)

Forgalom is csak akkor lesz rajta, ha tényleg elkészül, és a akkor nyáron olyan lesz, mint a horvát autópálya.

A többi mind igaz

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75668) hcl válasza a2d2 (#75660) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha eladni akarsz, akkor se jobb... :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#75669) Bandus99


Bandus99
őstag

Van egy jelenleg ervenyes kotelezo biztositas segedmotorra, bizt. évforduló 2017. 05. 19.
Apukam neven van a motor, de miutan lassan fel eve nincs hasznalatban, mert az egeszsegugyi allapota nem teszi lehetove, szeretnenk lemondani a biztositast.
Mikent lehet ezt megtenni?
Clb.hu oldalon lett kotve anno es a k&h biztositonal.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#75670) Ivanh


Ivanh
tag

Vásároljatok!
Fórumtársaknak kedvezmény! :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#75671) Bandus99


Bandus99
őstag

valaki szeretne valamit venni most az amazon.de-rol az altaluk forgalmazott termekek kozul kb 10 eur ertekben, hogy elerjuk az ingyenes postazasi hatart ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#75672) Exian válasza Bandus99 (#75671) üzenetére


Exian
őstag

Nézelődök, írok privátot, ha találok valami kihagyhatatlan vackot :)

Meddig kell leadnod a rendelést?

(#75673) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Eladó i7-es konfig.

Üdv.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#75674) Bandus99 válasza Exian (#75672) üzenetére


Bandus99
őstag

nem tudom, nekem nem surgos, azt meg nem tudom meddig kinaljak akciosan a hajnyirot amit szeretnek vasarolni.

Bar jobban megnezve nem is ertem miert irtak ezt akciosabbnak mint az edigital kinalatat ,...

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#75675) Ance válasza Bandus99 (#75674) üzenetére


Ance
őstag

Ha mégis veszel, akkor arra.figyelj, hogy forintos kártyával is euroban fizess. Az középárfolyamos lesz. A forintos fizetés nagyon drága.

Más: Tud valaki normális szélvédőmosó folyadékot ajánlani? Már a harmadikat próbálom, de a bogarak nyoma kitart....

[ Szerkesztve ]

(#75676) a2d2 válasza Ance (#75675) üzenetére


a2d2
addikt

Ha már itt tartunk akkor egy kis érdekesség paypaleskenkek: [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75677) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Június közepétől nincs többé roamingdíj az EU-ban

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75678) Lomha 8V válasza Dluinet (#75677) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na, ez jó hír.

(#75679) M_AND_Ms válasza Lomha 8V (#75678) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Amíg ott vagyunk, addig jó... :U

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#75680) Exian


Exian
őstag

A hétvégén Szegeden leszek kocsival (péntek, szombat, vasárnap). Ha valakinek kellene hozni - vinni valamit, jelezze. Lehet nagyobb cucc is.

(#75681) blaca83 válasza Exian (#75680) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem még mindig Székesfehérvárról kellene elhozni egy csomagot...(egy bringát...) :((( :DDD

Aki tud segíteni az szóljon.! :R Köszi :)

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#75682) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Van itt 4db 195/55 R15 Continental gumi (asszem) talán 2009-es DOT-al, "mégegyszezontelmegy" állapotban. Ha nem kell senkinek odaadom ismerősnek kutyajátéknak vagy fene se tudja, itt csak a helyet foglalja, szóval jelképes áron vihető.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#75683) fudi2002


fudi2002
veterán

Apropó autógumi.
Mi a reális ára 4x 195/65 15 Hankook téliguminak, 2012-esek amúgy?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#75684) UHHH válasza Sir Riccio (#75682) üzenetére


UHHH
senior tag

195/45/R16 -os hasonló korú contimat kidobtam a picsbe, mert előregedtek, illetve persze veszélyes hulladékként kezelve megfelelő helyre került. Szóval elöregszik és ennyi. Pedig még nem mentem vele 30 000 km-t sem, na meg garázsban volt és nem a Nap szívta "egész nap". Szóval hiába nem volt elkopva, de már öregek ezek.

(#75685) a2d2 válasza Sir Riccio (#75682) üzenetére


a2d2
addikt

Szerintem jobban jár mindenki, inkább minthogy esőben becsússzon egy auto a kereszteződésbe vagy az árokba a kikeményedett gumi miatt.

Na közben megelőztek.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75686) moriak


moriak
tag

Sziasztok. Mi a véleményetek a mosó- és szárítógépekről? Milyen márkák/típusok az ajánlottak? Köszönöm. :) (jól emlékszem múltkor téma volt, de nem találtam meg a beszélgetést)

(#75687) Dluinet válasza blaca83 (#75681) üzenetére


Dluinet
nagyúr

http://www.homedt.hu

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75688) Dluinet válasza moriak (#75686) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mosógép: lg vagy miele ,beleposzint kerülendő az lg-nél
Szárítógép: ami tetszik csak minnél több gari legyen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75689) moriak válasza Dluinet (#75688) üzenetére


moriak
tag

Köszi. Ennek a kettőnek a kombinációját gondoltuk, amit kinéztünk annak a szárítógép része kondenzációs ami még nem sok mindent mond, hogy mennyire kell odafigyelni egy ilyen típusú készülékre. Jelenleg egy Zanussi felültöltős mosógépünk van ami tökéletesen teszi a dolgát körülbelül 10 éve. (kopp-kopp) Tartósak ezek a mosó-szárítógépek manapság?

[ Szerkesztve ]

(#75690) Dluinet válasza moriak (#75689) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mosó-szárítógépek (kombi gépek) nem ajánlottak
pl 6kg ruha mosási kapacitás mellé kapsz 3kg ruha szárítást,
tehát minden mosás után két szárító programmal tudod csak szárítani a ruhát

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75691) Ance válasza moriak (#75689) üzenetére


Ance
őstag

A szárítógépben szerintem nem érdemes drágát venni, hanem hosszabb garisat és a lényeg, hogy legyen benne nedvesség érzékelő, mert az csökkenti a szárítás idejét, ha érzékeli, hogy szárazak a ruhák.

Szóval nekünk az Indesit alapnál egyel jobb kiadását ajánlotta a hozzáértő. Ezen már van digit kijelző is. Pont ugyanolyan szárazon jönnek ki ebből a kb. 90ezres gépből a ruhák, mint a 200ezresből :D Azt, hogy a másik energiahatékonyabb az ártöbblet miatt sosem fogod érezni, annyival többe kerül. Szóval nem nagy varázslat a működési elve, nagy csodát nem tudnak tenni sokkal több pénzért.

(#75692) a2d2 válasza moriak (#75689) üzenetére


a2d2
addikt

Nekünk ilyen van: [link]
Több mint 4 éve megy, eddig hibátlanul.
Szerintem teljesen jók ezek a kondenzációsak. Legalábbis én nem ütöttem volna át a falat egy szárítógép miatt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75693) UHHH válasza a2d2 (#75692) üzenetére


UHHH
senior tag

Kondenzációsok jók, rárakható a meglévő mosógépre, amennyiben elöltöltős, nem esik le. :) Csak ne igyátok meg véletlen húzóra a vizet amit kiad, mint én.
Azóta is színeset büfögök néha... :W Fontos feljegyzés, szemétség utána NaturAqua-s üvegbe tölteni a vizet, és elvinni másik szobába, mert más megihatja. :D

[ Szerkesztve ]

(#75694) Ajándékok válasza moriak (#75686) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Esetleg nézz utána a szállítási sérült, sérült csomagolású, valamiért visszavitt gépeknek! Sok bolt foglalkozik már velük és ugyan annyiért 1-2 kategóriával komolyabbat vehetsz.
Lg direct drive sokkal halkabb, mint a normál.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#75695) a2d2 válasza UHHH (#75693) üzenetére


a2d2
addikt

Én azt töltöm a kocsi ablakmosó tartályába.
De gőzölős vasaláshoz is jó lehet, egyből illatos is :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75696) Exian válasza Exian (#75680) üzenetére


Exian
őstag

Sztornó, végül úgy alakult, hogy nem ketten megyünk, hanem mind a 7 ülés foglalt lesz a kocsiban, úgyhogy kvázi semmi hely nem lesz. Esetleg kisebb holmi jöhet szóba.

(#75697) Ance


Ance
őstag

Mi is gőzőlős vasalóba, párologtatóba töltjük. Kevéssé érzékeny virágot öntözünk vele, ha bio öblítőt használunk. Bármilyen jó a szűrő a gépben, azért apró szövetszálak vannak a vízben, így autóba nem tölteném. Eltömítheti az ablakmosó szórófejét. Persze lehet, hogy a tiétek jobban szűri.

(#75698) UHHH válasza Ance (#75697) üzenetére


UHHH
senior tag

Apró szövetszálak tényleg jelen vannak a vízben Bosch szárítógép esetében is. Én sem tölteném autóba!

(#75699) a2d2 válasza UHHH (#75698) üzenetére


a2d2
addikt

Na ezt nem gondoltam volna. Ugye gyakorlatilag a párás levegő csapódik le a lemezeken. Szóval nagyon apró mikroszálakról lehet max szó.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#75700) rnrn


rnrn
tag

Utólagos falátvágásos, lemezeléses vízszigetelést szeretnék csináltatni családi házon. Mesterembert, ha tudtok, lécci ajánljatok. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.