Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) Exian válasza Zewa (#76249) üzenetére


Exian
őstag

Pont erről van szó. Vagyis erről is, akár. Akinek havi 200ezre van, úgy él. Aztán ha hirtelen lesz 400ezres fizetése, akkor meg annak megfelelően, de megtakarításba alig-alig kezdenek bele a hirtelen jött pluszból.

Aztán van olyan is, hogy valaki 200ezret keres és úgy él, mintha 400ezret keresne :D (Hitel hegyekkel)

[ Szerkesztve ]

(#76252) greenity válasza Exian (#76251) üzenetére


greenity
aktív tag

Olyan is van, aki kb ugyanazt keresi mint itthon keresné, kint nyomorog, 8-10 emberrel lakik együtt, így tud pénzt gyűjteni, de ha hazajön elveri az összeset félév alatt.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#76253) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Húgom és családja két gyermekkel meglátogatnának minket Pécsen, de az albérletünkben nem tudjuk őket elszállásolni. Emiatt keresünk olyan apartmant, magánházat, ami gyerekbarátnak nevezhető és normális áron kínálnak normális állapotokat.
Köszönöm a segítséget! :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#76254) Exian válasza Engineer086 (#76253) üzenetére


Exian
őstag

Én Pécs mellett tudok egy nagyon klafa házat, de annyira azért nem olcsó :( 15k/napra emlékszem, de mondjuk tényleg szuper környezet, szuper nagy kényelmes ház. Ha érdekel, írj privatot. Ismerősömék csinálják, én meg a vendégház weboldalát tartom karban.

A másik verzió, ami nagyon olcsó, de fapad: munkahelyemen a kolesz :D

[ Szerkesztve ]

(#76255) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ha még léteznek,ők jók

Mutogatni való hater díszpinty

(#76256) Ance válasza Engineer086 (#76253) üzenetére


Ance
őstag

Hatház apartman a Hatház utcában. Ismerősömék rendszeresen szállnak meg ott 3 gyermekkel, mert jó és normális áron van.

(#76257) UHHH válasza Engineer086 (#76253) üzenetére


UHHH
senior tag

airbnb? :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#76258) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Csak szeretném mindenki figyelmébe ajánlani a Mad Max játékot.
Nincs túl sok időm játszani, egy hónap alatt kb 10 órám ment bele, de ár/érték arányban szerintem verhetetlen. Bár én akciós áron vettem s7evcsenko fórumtárstól (köszi), normál áron is kb 3e Ft körül dobálják. Szerintem minden fillért megér.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#76259) nbl2


nbl2
senior tag

Sziasztok!

Eladó egy kifogástalanul működő CHIEFTEC CTG-500-80P tápegység!
Jelenleg is gépben! Fejlesztés miatt válnék meg tőle.
Minimális alku lehetséges!

Irányár:6k.

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#76260) a2d2 válasza nbl2 (#76259) üzenetére


a2d2
addikt

Asszony tud róla?
Mit ér meg neked a hallgatásom? :)

Amúgy mi lesz az új vas?

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#76261) Exian


Exian
őstag

Egyelőre még sem.

[ Szerkesztve ]

(#76262) Bird


Bird
addikt

Olcsó LCD monitort keresek kisfiam részére. :R Ha van ilyened keress priviben. Köszi! :R Bird

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76263) mormota


mormota
senior tag

Intel Core i5-2310 LGA 1155 dobozban ventilátorral. Soha nem húzott. 20k, tel.:30 négy-kilenc-hét 0817

Illusztrálok, tehát vagyok

(#76264) Engineer086 válasza UHHH (#76257) üzenetére


Engineer086
Modder

Köszönöm a javaslatokat!
UHHH: Úgy néz ki, hogy ebből a szempontból analóg gyerek vagyok, nem jutott eszembe ez a lehetőség, köszi, hogy ajánlottad :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#76265) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Eladó GTA V Xbox One játék.

(#76266) Exian


Exian
őstag

Szeretne valaki egy papagájt? :)

Kolléganőmék kapták ajándékba, DE ők nem igazán szeretnék megtartani, nem nekik való, hamarosan nyugdíjba vonul a hölgy, abszolút nem tervezett ilyesmi jószágot a lakásba, nem tudnak "mit kezdeni vele".

Egy kecskepapagájról lenne szó, INGYEN elvihető az összes kellékkel (etető, itató, ketrec, minden).

Állítólag nagyon jól megszelidíthető, kedves kis madár tud lenni. Szobában szeret mászkálni, aztán amikor megunja, visszavonul a ketrecébe magától.

Kép róla:

Ha valakit érdekel, írjon!

(#76267) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó Huawei Y6 II garanciás telefon: [link]

(#76268) TRob1 válasza Exian (#76266) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe, pont vasárnap emlegették a gyerekek hogy szeretnének egyet... de asszony valszeg kivágna vele együtt. :U

¤ R'n'R ¤

(#76269) Exian válasza TRob1 (#76268) üzenetére


Exian
őstag

Én is így jártam. Előadtam, hogy milyen jó lenne, aztán az asszony csak a szokásos, ám de határozott jelszavát mondta: "SOHA!" :DDD

De őszintén szólva én sem rajonganék érte, azért a papagáj az már majdnem olyan, mint egy kutya-macska, törődést igényel, napi "karbantartást", tisztítást, odafigyelést. Halaink vannak, azzal jól elvagyunk, az minimális karbantartással is szépen el van magában, nem kell pucolni napi szinten, sőt, nálam 1 éve megy egy 200 L feletti aksi, amihez még nem nyúltam a heti részleges vízcserén kívül és szépen el van, még a szűrőhöz sem nyúltam, annyira rendben van. De egy ilyesmi állat... áh, 3 gyerek mellé nem kell még egy kisgyerek :D

Egyébként már el is kelt a madárka, jó helyre, egy állatpark egykori igazgatójához, a felesége meg állatorvos, vagy mi. És van már egy halom állatuk, szóval jó helyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76270) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

tud valaki Pécsen olyan céget ahol krómozást csinálnak?

a pécsi galván nevű céget ismeri valaki, őket találtam hirtelen
motor kipufogó borítást kéne helyrehozni :(

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#76271) Ance


Ance
őstag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a pécsi állatkertben van normális büfé, ahol lehet enni? Továbbá pelenkázó és hasonló kisgyermekes helyiségek? Mikor megnyilt, akkor még nem volt ilyen, hátha változott a helyzet.

Debilon: esetleg itt http://www.pecsigalvan.hu

[ Szerkesztve ]

(#76272) Exian válasza Ance (#76271) üzenetére


Exian
őstag

(#76273) Ance válasza Exian (#76272) üzenetére


Ance
őstag

Közvetlenebb tapasztalatra lenne szükségem, mert amikor voltunk, akkor ezek már ki voltak írva. Az első helyen volt szénsavas meg mentes víz, meg kétféle üdítő, a szendvics meg elfogyott. Az útközbeni büfék zárva voltak.

(#76274) torma1981 válasza Ance (#76273) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Most nem rosszból de miért nem visztek szendvicset meg vizet? Nem egész napra mentek tuti. Meg jóval olcsóbb is. A pelenkázó az más kérdés. Az fontos ha van kicsi gyerek. Bár ameddig nagyon kicsi a gyerek nem mennék állatkertbe. 4-5 év alatt nem érdekli őket tuti. Hameg több lurkó valaki csak tud vigyázni a picire addig amíg a nagyok zooban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#76275) Ance válasza torma1981 (#76274) üzenetére


Ance
őstag

Többen megyünk, mi szendvicset viszünk mindenhova, vagy saját kaját, mert szeretem tudni mit adok a gyereknek. Mások miatt volt kérdés.

Az meg hogy milyen korút érdekel, az gyerektől függ szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#76276) Laca1212 válasza Ance (#76273) üzenetére


Laca1212
őstag

Több büfé van a területen. A főépületben a bejáratnál szintén van kajálda. Pelenkázót nem tudom,azt nem figyeltem. Egy hete voltam.

(#76277) Exian válasza Ance (#76275) üzenetére


Exian
őstag

Bocsi, azt gondoltam, hogy amit kiírnak, az úgy is van. Mi már többször voltunk a közelmúltban, de semmi ilyesmit nem használtunk, úgyhogy tapasztalatból nem tudom. Pelenkázó is érdekes kérdés, nekünk 3 gyerekünk van, soha egyikkel sem használtunk pelenkázót soha sehol, pedig mindig mentünk mindenhova velük. Ha pelenkás a gyerek, valszeg babakocsi is van, mi abban megoldottuk mindig, vagy padon, vagy akár a fűben :) de lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen egyszerűek meg nomádok.

[ Szerkesztve ]

(#76278) Ance válasza Laca1212 (#76276) üzenetére


Ance
őstag

Köszönöm mindenkinek!!!!

(#76279) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó Lenovo tab3 7 essential - garanciával: [link]

(#76280) Exian


Exian
őstag

Van valakinek esetleg itt HP HUD-02 fülese? Ha igen, jelezze légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#76281) Balu77


Balu77
őstag

Sziasztok!

Keresek egy jó szakembert fürdőszoba felújításra! Egész pontosan kádat kéne cserélni, ahhoz csöveket, no meg a többi munka, mint a vakolás, csempézés, stb...
Ha tudnátok erre valakit, aki mindent megcsinálna és megbízható, azt örömmel venném!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

izé

(#76282) Ajándékok válasza Balu77 (#76281) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ez több különböző szakma. Aki mindet kitanulta, legjobb esetben is csak egyikben szakember.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#76283) Exian válasza Ajándékok (#76282) üzenetére


Exian
őstag

Na ja. Ráadásul kádhoz nagyon jó szakember kell, borzasztó pancser módon szokták sokan beépíteni, totál nem a megfelelő módon, aztán 1-2 év és billeg, mozog az egész, aztán lehet mindent javítani körülötte, mert addigra leveri a csempét is. Családban meg az ismerősi körben többen jártak így.

(#76284) a2d2 válasza Balu77 (#76281) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja, kád beépítését én őszintén szólva nem is bíznám másra. Főleg ha akril kádról van szó ami nyeklik-nyaklik.
De ha találsz szakembert akkor is felejtsd el a teljesítmény alapú díjjazást és beszéld meg vele hogy időarányosan számoltok el. Én mindig így szoktam megbeszélni ha az átlagosnál jobb minőséget szeretnék. Így elkerülhető az hogy pl egy nem várt akadály miatt összecsapják a munkát.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#76285) M_AND_Ms válasza a2d2 (#76284) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

..ellenben képesek elhúzni a munkát - ebédelgetés, cigizgetés, mélázgatás.

Vigyázni kell a mesterekkel, nehezen kezelhetők.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#76286) a2d2 válasza M_AND_Ms (#76285) üzenetére


a2d2
addikt

Én egy olyan bevált kőműves bandát alkalmazok ahol a főnök az egyik kőműves, ott dolgozik egész nap az emberekkel és nincs lazsálás. Reggel elmondom az elképzeléseimet és magukra lehet hagyni őket (!). Mondom neki mindig hogy majd a végén mondjon egy összeget.
Nagyon sokszor voltak már és bevállt a dolog. Én is szívesen alkalmazom őket mert szépen dolgoznak, ők is szívesen jönnek hozzám mert nem tudnak bukni a munkán, amennyit dolgoznak az ki lesz nekik fizetve.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#76287) Tegla80 válasza Bird (#76262) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Talaltam itt a ph-n egy regi hirdetest toled,melyben box javitast vallalsz [link]
Nem tegnapi a hirdetes,de azert megkerdem aktualis ez meg?
Lenne tesom kolleganojenek pecsen egy nem bekapcsolo 360-a amit meg szeretne nezetni/javittatni.
Koszi

Ha valaki mas tud megbizhato embert a feladatra az is jelezze kerem.
Koszi

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76288) Bird válasza Tegla80 (#76287) üzenetére


Bird
addikt

Szia!

Visszaadtam az ipart 3 évvel ezelőtt.... Már nem érte meg fenntartani a szerviz részleget az xbox one megjelenésével. :U

Egyébként wadarrt ajánlom.Háztól házig szállítás, korrekt, megbízható valódi szakember. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76289) Tegla80 válasza Bird (#76288) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszi.
Ez rossz hir ,mert sztem ez a postazgatos nem fogja erdekelni....
Talaltam meg 2 pecsi embert hirdetni,igy akkor megkapja azon szamokat tolem es eldonti majd....

Sony® & PlayStation®

(#76290) Bird válasza Tegla80 (#76289) üzenetére


Bird
addikt

Ha jót akarsz az ismerősödnek pécsiekkel nem kezdesz.... Sokat láttam "belülről" mire képesek. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76291) Tegla80 válasza Bird (#76290) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah klafa,ez se jo hir. :D
A gep eloeleterol nemtok semmit igy lehet moddolt/gagyin szervizelt es gyari is......
Viszont akkor megkapjak tolem ezen beszelgetes "kepernyokepet" ,a linket toled az ajanlott szervizrol es azert a szamokat,h ne kelljen neki keresozni ha megis pecs mellett dont.

Amugy tuti nem vallalod? :B (meg atgondolhatod amig megirom az emilt :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76292) Bird válasza Tegla80 (#76291) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos nem tudom elvállalni, minden komoly szerszámot, gépet eladtam már. :R Elég volt 10 évig konzolozni... Egy életre meguntam. :DDD

Az a baj, hogy a taknyolt gépek javítási esélye nem túl acélos. Olyan gányolt dolgokat láttam az évek alatt....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76293) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok. Kerékcsavar, kerékőr lefúrására tudtok szakembert?

(#76294) Tegla80 válasza #TOTTI (#76293) üzenetére


Tegla80
addikt

En spec igy csinalnam:
Egy krovaszemet ami ramegy a csavarra a lyukon at (ami a kozepeben van)odaheggesztenem co-val(eros aram mellett,h rendesen osszeolvadjon) a csavar fejere.Abba még belemegy utana a hajtoszar is boven es lehet lazitani.....
(amugy ha megvan a csavarszett doboza azon van gyari kodszam ami alapjan rendelheto potfej a leszedeshez.....nemtom ez jarhato ut e,de azert leirom)

Bird
Ertelek es nem is ragom tovabb a fuled vele.
Koszi az ajanlast.... a tobbit majd eldontik/megoldjak Ők.
A kepek tenyleg odavalok ahonnan linkelted oket es megdobbento,h mit meg nem old a magyar.
Meg jo ,h En a masik oldalon allok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76295) #TOTTI válasza Tegla80 (#76294) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen irmscher, küldenének is, de a gumis nagy nyimatékkal ráhúzta, megvan a vég, javították is, de nem jön le. Pénteken elvileg lefúrják.

(#76296) UHHH válasza Bird (#76292) üzenetére


UHHH
senior tag

Ezek a gányolások nagyon brutális dolgok. :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#76297) Lomha 8V válasza #TOTTI (#76295) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Milyen állat módon lett az meghúzva?

(#76298) kgab88


kgab88
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy Asus X553MA használt noti.
Paraméterek a hirdetésben.
[link]

Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

(#76299) nesa válasza Lomha 8V (#76297) üzenetére


nesa
veterán

Soha nem értetettem miért kell így megtépni, kollégámnak is meg az őszbe úgy meghúzták légkulcsal hogy tavasszal menettel együtt jött ki.

Én is jártam már úgy hogy kellet 2m vas cső, még jó hogy itthon és nem az út szélén...

(#76300) Lomha 8V válasza nesa (#76299) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Idióták ezek, nem is értem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.