Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) dunc válasza Bandus99 (#69699) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is küld el a
kérdést!

(#69702) Dluinet


Dluinet
nagyúr

- sajnos a legtöbb boltnak nincsen ügyfélszolgálatos embere

- az e-mail-en maximum 2-3 üzenet váltás a normális, aki ez fölé megy az bekerül a problémás ügyfelek közé

- akinek több kérdése van, az próbálkozzon személyesen vagy telefonon

- sajnos nem érnek rá egész nap e-mailezni a boltosok, ráadásul a főnök látja az e-maileket, ezért csak olyan információk fognak rajta kijönni, ami a boltnak kedvezz

tehát: boltot telefonon felhíni, ha 5 percbe belefér, ha ennél több, akkor személyesen felkeresni a boltot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69703) Laca1212 válasza air (#69684) üzenetére


Laca1212
őstag

+1

(#69702) Dluinet:
Akkor én nagyon el vagyok tévedve..Azt hittem eddig naivan, hogy az eladó, bolt van a vevőért...

[ Szerkesztve ]

(#69704) Laca1212 válasza torma1981 (#69687) üzenetére


Laca1212
őstag

Komoly mai autóknál már nem is a biztonsági felszereléseken múlik elsősorban az életben maradás. Hanem a nagy csattanás következtében esetlegesen leszakadó/sérülő belső szervek miatt...

(#69705) Dluinet válasza Laca1212 (#69703) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak nem mindegy hogy kb 1 órát e-mailezünk agy 300 ft-os melóról, ahelyett hogy 5 percet beszélnénk telefonon

az 1 órát az úgy számold hogy 3600+áfa, amit senki ne fizet ki, de a NAV-nak ki kell fizetni a munkabér után a járulékokat, meg a dolgozónak a bérét

tehát a boltos nem rabszolga, aki még fizet is azért, hogy dolgozhasson

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69706) rnrn válasza torma1981 (#69640) üzenetére


rnrn
tag

Akkor ma este ezek szerint SD rendelés...! :C
Én már el is küldtem neked, köszi, hogy összefogod! ;)

(#69707) Laca1212 válasza Dluinet (#69705) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem ezt írtam, Te is tudod...

(#69708) #TOTTI válasza s7evcsenko (#69688) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az ütközőzónák összepréselődnek, miközben elnyelik az ütközési energiát. szóval nem az a jó autó amelyiknek alig lesz baja. Hanem az amelyik gyűrődik szépen és közbe bent megmaradsz egészben. A cella az én esetemben is egyben maradt az utastér, még a belső tükör és a szélvédő is benne maradt!

(#69709) Dluinet válasza Laca1212 (#69707) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Azt hittem eddig naivan, hogy az eladó, bolt van a vevőért..." = rabszolgának nézik

a boltos azért csinálja a boltot, hogy megéljen, nem azért, hogy a vevők ugráltassák

Hogyan vásároljunk személyesen 1x1 ajánlom figyelmedbe a 4/b. bekezdést

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69710) Sir Riccio válasza Dluinet (#69709) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azért azt Te is érzed, hogy a két végletről beszélgettek ugye? :)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#69711) Bandus99


Bandus99
őstag

Csak a vedelmemre szolva, egyreszt az emlitett bolt messze van. Szemelyesen nem megyek be.
Email utjan erdeklodes azert gondoltam jo dolognak, mert barmikor valaszolhat, akar 1 nap mulva is, netan ha utananezett/kerdezett a dolognak.
Telefonon erdeklodes eseten lehet nem a legalkalmasabb idopont mikor hivom de kenytelen velem dumalni 3-4 percet.

Amugy meg vasaroltam mar tole 2x is az evek alatt es ezt nagyon jol tudja. Igaz nem ekkora ertekben csak 25e ft-ot hagytam nala eddig.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69712) air válasza Dluinet (#69709) üzenetére


air
nagyúr

"a boltos azért csinálja a boltot, hogy megéljen, nem azért, hogy a vevők ugráltassák"

Ugye te nem vagy kereskedő?
Mert ilyen mentalitással hamar felkopik az állad.

(A linked csak egy üres lapot nyit.)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69713) dunc válasza Dluinet (#69709) üzenetére


dunc
nagyúr

Igazad van! A kurv@ @nyámat, hogy merek érdeklődni, találjam ki mit szeretnék, és addig oda se dugjam a pofámat, nemhogy kérdezni merjek! És ha ott vagyok örüljek, hogy oda vihetem a pénzemet, hisz az eladó is ember (nem az a dolga, hanem, hogy eladjon, átvegye a pénzt, amúgy meg ki vagyok én, hogy az idejével szórakozok? ) :))
Jah és ha esetleg mellényúlok, jobb ha vissza se megyek úgy kell nekem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69714) Laca1212 válasza Dluinet (#69709) üzenetére


Laca1212
őstag

"a boltos azért csinálja a boltot, hogy megéljen, nem azért, hogy a vevők ugráltassák"

És úgy fog megélni, ha a vevő kedvében jár. Ha máshogy is sikerül neki, akkor nagy varázsló szvsz.
Nagyon el vagy Te tévedve azt érzem...

Érdekes, hogy ez csak Magyarországon nem egyértelmű és csak itt ülnek a lovon fordítva a szolgáltatók, üzletek, kereskedők, iparosok, stb. Hány de hány melós esetén van az, hogy szinte könyörögni kell nekik, hogy a zsebükbe tehesse az ember a pénzt. Hát a nagy lókukit azt... :)

A link meg: "about:blank" de azért köszi! :D

[ Szerkesztve ]

(#69715) Laca1212 válasza dunc (#69713) üzenetére


Laca1212
őstag

+1

(#69716) rnrn válasza Laca1212 (#69714) üzenetére


rnrn
tag

Viszonylag sok étterem és szálloda szolgáltatásait vettük igénybe az elmúlt pár hónapban és ez a folyamat csak tart. Eddig nem volt egy olyan hely sem, ahol maradéktalanul elégedettek lettünk volna.A kedvesség, jó indulat, előzékenység kezd kihalni az emberekből. ..és szemmel láthatóan azokból az emberekből is, akik a szolgáltató iparban tevékenykednek. Sajnálatos! :(((

(#69717) Exian válasza air (#69712) üzenetére


Exian
őstag

"(A linked csak egy üres lapot nyit.)"

A google segít rögtön, ő rabszolga :D

Hogyan vásároljunk személyesen 1x1

Egyébként nekem van némi tapasztalatom a területen, bár nem kereskedelemben, hanem ügyfelekkel való munkáim során... néha (sokszor) hajmeresztő dolgok és emberek vannak, aki itt nem foglalkozik ilyesmivel (idegen emberekhez járni nap, mint nap), annak erről alig lehet fogalma. Annyiban igaza van Dluinetnek, hogy amikor már egy ügyfél eljut odáig, hogy kisujjad után a karod is kellene neki (a semmiért), közben meg 1000 helyen várnak, akkor azért kérdéses, hogy megéri e. Normális emberrel el van az ember és segít, na de vannak olyan szituációk, hogy... na, hagyjuk :)

Aki innen ismer, tudja, hogy nyugodt természetű és (remélem) segítőkész vagyok, de sokszor már nekem is elfogy a cérnám :DDD

Dluinet említett bekezdése amúgy a legtalálóbb és igaz. Sokan főleg azt nem értik meg, hogy pl. eljutni hozzájuk, az is idő. Akár oda vissza 1 óra. Az nekem 1 óra munkaidő és óradíj lenne, ha nem kellene kimenni. És ezen szoktak leakadni, hogy miért annyi az annyi. Meg amikor készen van a meló, és nekiáll beszélgetni és nehezen lehet elszakadni. Az már szintén nekem munkaidőből, illetve másik ügyfél idejéből megy el.

[ Szerkesztve ]

(#69718) air válasza Exian (#69717) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem rossz volt a felütése.
Így, ebben a formában biztosan nincs igaza.
Vannak problémás ügyfelek, kétségtelen. De azokat kulturáltan le kell rázni, és utána minden alkalommal el kell hajtani. Persze kulturáltan.
Egy idő után rájön, hogy zárt kapukat hiába dönget.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69719) newwave0507


newwave0507
tag

Holnap 5 körül megyek Pécsre viszem az öblítőt, és a mosógélt! Van még pár darab, akinek kell kérem jelezze!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69720) Dluinet


Dluinet
nagyúr

arra értettem hogy 1 óra e-mailezést 3 perc beszélgetéssel ki lehet váltani

segítenek az eladók is, csak e-mailben vagy telefonon nehéz olyan dolgokat elmutogatni ami helyszínen egy mozdulat, vagy egymás mellé lehet tenni a különböző termékeket

ráadásul egy olyan helyen, ahol e-mailben csk megrendelések jönnek folyamatosan, egy ilyen levél olyan mint a spam

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69721) hcl válasza Sir Riccio (#69694) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én is leakadok, ha ír, hogy megvan? Mondom meg - és soha nem látom többet :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#69722) s7evcsenko válasza torma1981 (#69640) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Milyen sűrűn szoktatok rendelni?
Én mára már nem tudok beszállni, mert kell pár nap mire kitalalom mit is akarok, de akkor legközelebb beszállnék...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#69723) torma1981 válasza s7evcsenko (#69722) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Kb 2 hetente tuti össze jön a brigád. :D Itt a pécsi boltban durva árak vannak.

(#69724) Silencer83


Silencer83
addikt

egy rogtonzott mini PHs tescos-parkolo tali :DD :C

(#69725) newwave0507


newwave0507
tag

Egy mosógél maradt már csak, valaki ? :) .

Ariel 4.745L / 2500ft.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69726) torma1981


torma1981
veterán

Eddig 5-en vagyunk az SD rendelésre. Valaki még netán?

(#69727) Bandus99 válasza Silencer83 (#69724) üzenetére


Bandus99
őstag

Hehe amíg ment kint a biznisz, addig én beültem befeküdtem az audi jobb egybe. Nem rossz, azt kell mondanom.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69728) Jadro válasza Silencer83 (#69689) üzenetére


Jadro
veterán

Ha árat kérdez akkor csak érdeklődik, ergo miért kellene bárkinek is tartani az árut? Ha jelzi hogy tartsd mert vinné is akkor igen, de ha napokig elérhetetlen akkor ne kell szerintem foglalkozni vele. Aki korrekten akar vásárolni, konkretizálja a következő lépést. Veszek/csak érdeklődöm/tartsd x ideig/stb. Szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#69729) Engineer086 válasza Silencer83 (#69724) üzenetére


Engineer086
Modder

Résztvevője voltam én is, boldog tulaja vagyok egy jogtiszta Win 8.1 telepítőnek. :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#69730) Bigemperor válasza newwave0507 (#69725) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Én rájelentkeznék, ha még megvan.

(#69731) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok. Egyik baràtom szeretné eladni a gépét , ha valakit érdekel jelezzen ! Alaplap: Asus p5kpl-vm/s (s775) Proci: C2D e8400 2x3.00ghz Vga: Integrált Vinyó: WD 160 gb Sata II Táp :350 w igényes házban :) plusszba ad hozzá egy Intel Pentium Dual Core E5200-at + gyári hütőt. Az ára: 22 ezer . Csak a mai nap fel is tudom vinni Pécsre.

Tel: 06306126486 vagy Privát üzenet.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69732) yerico válasza Dluinet (#69709) üzenetére


yerico
senior tag

"a boltos azért csinálja a boltot, hogy megéljen, nem azért, hogy a vevők ugráltassák"

Gondolom, cserében ezt a mentalitást is várja el, ha önkormányzatnál ügyet intéz, szervízvbe viszi a kocsit, esetleg 2 napja várja a vízvezetékszerelőt, mert csőtörése van. Hiszen hogy is nézne ki, ha az ügyintézőt, szerelőt más ugráltatná.

(#69733) Laca1212 válasza yerico (#69732) üzenetére


Laca1212
őstag

++1

(#69734) Silencer83


Silencer83
addikt

Mindenkitol sorry akinek hetvegen igertem, hogy bemegyek pécsre, sajnos ez elmarad, kedden érkezem
/rajtam kivul allo okok miatt :((( :W

3-4embert érint, csak kiirom mert nem akarok lincselést :D

(#69735) OrangeBud


OrangeBud
tag

Megtort,elszakadt a notim toltojenek kabelezese.Aki tudna segiteni javitasban sos privi :)

[ Szerkesztve ]

(#69736) Silencer83 válasza OrangeBud (#69735) üzenetére


Silencer83
addikt

vidd at a balázskához :DDD , anno műszerésznek készült, emlékszel?? :DDD

(#69737) OrangeBud válasza Silencer83 (#69736) üzenetére


OrangeBud
tag

Megkopott radiátoromat is lefestettném. :D

(#69738) Dluinet válasza yerico (#69732) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha nem akarod érteni, akkor ne értsd

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69739) Silencer83 válasza OrangeBud (#69737) üzenetére


Silencer83
addikt

csak létrázni meg gittelni ne kelljen ;] :D

(#69740) rnrn


rnrn
tag

Mikor rendelünk már az SD-rőőőől? :D
Viccet félretéve, lenne még pár ruhadarab, amit szívesen megvennék...
Szóval én már nagyon várom a köv. rendelést! :B

(#69741) OrangeBud válasza Silencer83 (#69739) üzenetére


OrangeBud
tag

:D no comment.
Visszatérve a töltő problemához...termeszetesen nem igyen kérem. A 3 kis kábel közül az eggyik szakadt el. Vagy ha tudtok ajánlani valami szervízt... :p

[ Szerkesztve ]

(#69742) Silencer83 válasza Bandus99 (#69727) üzenetére


Silencer83
addikt

:C legkozelebb kiprobalod :))
ha jonnek vegre a jo idok, szervezhetunk oda mint talalkozokat, kocsi-hardver biznisz beszelgetünk :))

(#69743) Vertigo18 válasza Silencer83 (#69742) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, hozok pujákat, ti meg vigyáztok rájuk! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#69744) Exian


Exian
őstag

MAI átvétellel keresek bármilyen PCI-E videókártyát, minél egyszerűbbet. Kertvárosban.

(#69745) Silencer83 válasza Vertigo18 (#69743) üzenetére


Silencer83
addikt

Lassan nalunk is ketten lesznek 😆

(#69746) Xray-1 válasza Silencer83 (#69745) üzenetére


Xray-1
tag

Az még kevés, tessék tovább tolni. Le vagytok maradva. :D

Köszönöm a cuccot. Teljes az elégedettség. :) minden rendben ment, hibátlan a portéka.
A többit akkor kedden.

[ Szerkesztve ]

(#69747) blaca83 válasza Xray-1 (#69746) üzenetére


blaca83
őstag

Így van, 2-nél már nem érdemes megállni mikor "itt van a nyakunkon" a CSOK! :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#69748) torma1981 válasza Silencer83 (#69745) üzenetére


torma1981
veterán

Nálunk sajnos nem lehet második. :-(

(#69749) Exian válasza blaca83 (#69747) üzenetére


Exian
őstag

Nekünk már meg van a 3, még sem megy ez a CSOK dolog igazán... egyelőre.

(#69750) Silencer83 válasza Exian (#69749) üzenetére


Silencer83
addikt

komolyra forditva
Jo ido eseten, pl nagy tesco parkolo v hasonlo placcok, terek stb akar fotozas ugyileg is,
lenne kedvetek autos- beszelgetos bizniszelos talikhoz??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.