Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) Szilofon


Szilofon
tag

Van 2db másoló torony,ilyen ---> [link]

na most ezek eladók,az új ára 1db-nak 390ezer+áfa,nekem 2db van,meg maradt.

Kérdésem,hogy kinek lehetne eladni? PL:nyomda meg ilyenek? :U

[ Szerkesztve ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#70802) hattrickuser


hattrickuser
tag

Mini-ITX Intel Atom konfiguráció: [link]

(#70803) Exian válasza Szilofon (#70801) üzenetére


Exian
őstag

Keress valami céget, ahol irkálnak sok DVD-t, CD-t. Régen milyen jó is lett volna nekünk egy ilyen, amikor még százasával csináltuk a promo anyagokat, ugyanazt a tartalmat többszáz példányban kellett irkálnunk (nem nagyon volt még internet...), akkoriban még ilyen 4x-es CD írási sebességgel, de a kezdetekkor 1x-esen :D Jó móka volt... sokszor napok, hetek rámentek. Aztán később építettünk saját másoló tornyot, több CD íróval. Egy idő után azt viszont meg már a HDD nem bírta :)

Viszont már vagy 15 éve nem írok nagyon semmit (se CD-t, se DVD-t), főleg nem ugyanazt az anyagot több példányban. Manapság nem tudom, mennyire van erre igény, amikor már mindenki mindent online intéz és továbbít...

(#70804) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Öcsém gépén felszeretném tenni a(z) igpu drivert, de folyton azt írja ki, hogy a számítógép nem felel meg a minimális követelményeknek..nem találok rá megoldást, valaki tudja erre a megoldást ? Köszi!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70805) CPT.Pirk válasza newwave0507 (#70804) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És öcsédnek milyen gépe van? :) Az igpu alatt gondolom az intel gpu drivert érted. Nézd meg, hogy a megfelelő verziót töltötted-e le arra a Windowsra, valamint hogy abban a verzióban még támogatott-e az az igp, mert Intelnél elég gáz a driver támogatás.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#70806) Hunter2 válasza newwave0507 (#70804) üzenetére


Hunter2
addikt

(#70807) newwave0507


newwave0507
tag

XBOX 360 játékok eladóak!

Call Of Duty Advanced Warfare , 1x használt, újonnan mi vettük.

GTA V Ezzel többet játszottunk, és sajna a PLAY CDn keletkeztek nagyobb karcok, de tökéletesen működik a játék! Kép

Korrekt árakat várom PMben, köszi! :)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70808) Bandus99


Bandus99
őstag

Janoska!
En jelentkezek :) 2,5 fővel.....

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#70809) Bandus99


Bandus99
őstag

Segitsetek, mert meg sose csinaltam es nem tudom megoldhato-e

Adott egy Blaupunt tv
ezen sajna csak 1 usb van.
Radugtak egy kulso Asus hddt
Sajna az 1 usb csati keves neki.
Az megoldhato egyik csati megy tvbe masik meg egy mobil telo toltobe?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#70810) M_AND_Ms válasza Bandus99 (#70809) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Elvileg meg, ha az a töltő ad elég áramot.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70811) dunc válasza Bandus99 (#70809) üzenetére


dunc
nagyúr

Talán egy kábelről is megy usb 3 portba, de nekem tv is elég volt egy! (lg smart) Meg lehet próbálni!

(#70812) Bandus99 válasza dunc (#70811) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezt a felallast probaltak, az adott tv es az adott Asus kulso hddt. Nem latja nem erzekeli.
Vagy elmegy es vesz egy aktiv usb hubot, vagy megprobalja telefon toltovel. Ugye leteznek amikbe bele kell dugni a kábelt, arra a típusra gondoltam. Kerdes ezzel kart nem okozhat az eszkozokbe,,,
Max azzal is keves az aram es nem tortenik ugyanúgy semmi. Elfustolni csak ezert nem fog gondolom, de nem tudom

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#70813) hcl válasza Bandus99 (#70812) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Külső tápos hub-bal menni fog.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#70814) rnrn válasza Bandus99 (#70808) üzenetére


rnrn
tag

Mire, Bandus? :)

SD rendelésre gondolt mostanság v.ki? :)

(#70815) Janoska26 válasza rnrn (#70814) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

pécsi összejövetelre, jöttök?

Ma annyit beszéltünk, hogy május. És azt, hogy nyársalunk, mindenki azt amit akar :) Piát is mindenki hozzon amit akar. Én hozok sört az tuti. Legyen mondjuk május 14. Mehet reggeltől, majd kimegyek 7 körül megint helyet foglalni :D

Aki akar jönni jelezze, és beírom az összefoglalóba ;)

(#70816) Dluinet válasza Janoska26 (#70815) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Janoska!
En jelentkezek :) 2,5 fővel.....

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#70817) newwave0507 válasza Dluinet (#70816) üzenetére


newwave0507
tag

Valószínűleg mi is tudunk menni :) barátnőmmel, meg rugyi0313at is megpróbálom elcsalni :)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70818) nesa válasza Janoska26 (#70815) üzenetére


nesa
veterán

Jól hangzik :K

(#70819) Janoska26 válasza nesa (#70818) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Hányan jöttök? ;) Ja és a fényképezőt ne hagyd otthon :D

[ Szerkesztve ]

(#70820) Hunter2


Hunter2
addikt

Ha esetleg valaki notebookot, tabletet vagy notebbok, PC alakatrészt keres nyugodtan nézzen be ide: [link]

(#70821) Silencer83


Silencer83
addikt

Nem jöttek a notiért :o :o , ismét elado es engedek is az árból!!!

akár beszámolok iphone-t, v rá is fizetek
13.3"-os fullXtra Sony Vaio i5-el, 8gb rammal, 256 SSD Pro-val - Biznisz klász igényeseknek !!!
Újszerű állapotú, tökéletesen működő, karc és kopásmentes szupergyors fekete fémházas laptop, eredeti töltőjével és akkujával, második generációs i5 négymagos processzorral, SSD winchesterrel, 8GB RAM-mal, két videokártyával (játékra is!), környezetifény érzékelős, világító billentyűzettel, frissen újratelepítve, használatra készen eladó!
LCD: 13,3" WXGA slim LED 1366 x 768 X-black, matt
CPU: Intel Core i5-2410M 4x2,4GHz
MEM: 8GB DDR3 SDRAM 1066MHz
HDD: 256GB Samsung SSD
ODD: DVD-RW supermulti
VGA: Intel HD Graphics + AMD HD 6630M (1024/3797MB)
LAN 10/100/1000,
WLAN 802.11 a/b/g/n,
Bluetooth 4.0 + HS
Beépített Motion Eye kamera + mikrofon
Ujjlenyomat-olvasó
Kártyaolvasó Memory Stick, Securedigital Card
HDMI (Full HD), 1x mic, 1x line, 1x VGA, RJ-45, 4 x USB 2.0,
Akku: 6 cellás Li-ion (stamina módban 4 órás)
Billentyűzet: világítós EU (magyar kiosztásra állítva)
Op. rendszer: Windows 7 Pro

(#70822) Exian


Exian
őstag

Még január környékén írtam, hogy néhány Philips eszközre tudok adni kuponkódot, amivel jelentős kedvezménnyel vásárolhatóak Philips termékek.

Valaki jelentkezett is, de már nem emlékszem :( Aztán teljesen elfelejtettem a dolgot.

Ha még aktuális annak, aki akkor kérte, akkor most jelzem, hogy még él az ajánlat május 31-ig.

EZEKET a termékeket lehet jelenleg megvenni a jelzett kedvezményes áron. Korábban több termék volt, gondolom a készlet erejéig szórják ki a cuccokat.

Akit érdekel valami, szóljon, privátban elküldöm a kuponkódot.

Speciel a robotporszívó elég jó áron van így, ahogy nézem, mindenhol 90e, de inkább 100-110e felett van.

[ Szerkesztve ]

(#70823) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Továbbra is eladó:

- dobozos sapphire Radeon HD 6850 - 14e
- balance 1.1 férfi kerékpár, akár gyerekhordó nélkül is, úgy legyen mondjuk 12e az ára!

Vennék nagy mennyiségű eurót.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#70824) Exian válasza Exian (#70822) üzenetére


Exian
őstag

Tárgytalan, megtaláltam az akkori érdeklődőt, neki adtam a kuponkódot.

a2d2: a bicaj lehet, hogy érdekel, még gondolkodom rajta. De ne rakd félre nekem.

(#70825) a2d2 válasza Exian (#70824) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Ok, ugárj át és nézd meg.
2. számú kerékpárként volt használva, csak és kizárólag mikor gyereket kellett cipelni. Szóval nincs leharcolva.
Mondjuk jó poros mert tavaly felhúztam a mennyezetre, azóta ott lóg.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#70826) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Lehet lesz SD rendelés a héten. Aki szeretne valamit szóljon.

(#70827) Exian


Exian
őstag

CHIP Magazin ingyen elvihető lesz.

2012. januártól 2014. decemberig, tehát 3x12 lapszám, 3 évad.

Nem most azonnal, unalmas perceimben még lehet, hogy átlapozgatom, csak gondoltam megkérdezem, hogy érdekel e valakit, vagy "dobáljam majd kukába"?!

[ Szerkesztve ]

(#70828) K1LLMy53Lf válasza Exian (#70827) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ohh én mennyi ilyen magazint dobtam a kukába :B Lehet akkor legközelebb én is feldobom itt kérdésként, hogy érdekelne-e valakit
(talán most is van egy szatyornyi cucc)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#70829) Macka


Macka
veterán

Samsung S6 EDGE PLUS kék, hibátlan, karcmentes, dobozos, Verus tokkal eladó. Gyárilag független, még fél év garival.

125.000

(#70830) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.

Fujitsu Siemens Amilo Pi3540 laptophoz keresek töltőt.
Ehhez jó bármilyen töltő, amit be lehet dugni neki, vagy van valami kritérium, aminek meg kell felelnie teljesítmény szinten? :U
Esetleg nem tud valaki egy eladót?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#70831) köpet


köpet
aktív tag

Kedveskéim, volna köztetek valaki, aki műtött már drónt, olyan egyszerűbb fajtát?
Berendeltem a gyereknek szülinapra egy [ilyen] kis szépséget, ami helyből nem adott semmi életjelet, majd az első töltés alkalmával megolvadt az alja.
Fénykép ment az eladónak, lett partial refund, gyerek kapott másikat, ami hasonló árban helyben kapható volt, nagyobb, csúnyább, viszont működik.
Gondoltam viszont adnék még egy esélyt a kis vacaknak, hátha él vele, a refundból nagyjából kijön egy új aksi, vagy egy új alaplap hozzá, esetleg egy másik töltő. Kérdés, hogy melyik kellhet?
Szétszedtem a kis izét, annyira jutottam, hogy az akku melegszik rohadtul, más általam érzékelhető hibajelenséget nem tapasztaltam. Itt megakadtam.
Hm?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#70832) hcl válasza köpet (#70831) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fordítva kötötték esetleg az akkut? Fogtam már ilyet mini helikopáterben.

Mutogatni való hater díszpinty

(#70833) Exian válasza hcl (#70832) üzenetére


Exian
őstag

Pont ezt akartam kérdezni :) Hogy nincs e fordítva esetleg az akku, VAGY véletlenül fordítva lett a töltőcsati rádugva. Apró pici vacak csatlakozója van, adott esetben rámehet fordítva is, ha erőszakolja az ember egy kicsit... talán erőszakolni sem kell.

(#70834) köpet válasza Exian (#70833) üzenetére


köpet
aktív tag

Hali!

Egyféleképpen tud csak rámenni, ez volt az első, amit néztem. Mondjuk nagyon lazán tartotta a csatit, ha ránéztem már attól szétcsúszott...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#70835) köpet válasza hcl (#70832) üzenetére


köpet
aktív tag

Ezt még megnézem egyszer, a nyákon van +/- jelölés a bekötésnél, meg az akkun is van valami, csak ez utóbbit nem bírtam elolvasni, mert apró és le van ragasztva. Ezt megnézem még egyszer.
Egy szétszedős filmecskét láttam róla, azon a vezetékek ugyanígy álltak, már amennyire ezt én meg tudom ítélni; mondjuk ott motort cserélnek benne, az akkut nem makrózzák.
Ha fogom és megfordítom az aksit mi történhet?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#70836) hcl válasza köpet (#70835) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mrd meg az akkut, melyik a + és - . Mérd ki, melyik a föld a nyákon. Ha stimmel, akkor nézd meg a többi csatit is, hátha máshol van zárlat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#70837) Exian válasza köpet (#70834) üzenetére


Exian
őstag

"Mondjuk nagyon lazán tartotta a csatit, ha ránéztem már attól szétcsúszott..."

Hát ez semmiképp nem jelent jót. Konnektornál is, ha lazán van a kötés, okoz problémát, forrósodhat a konnektor vagy a bedugott cucc csatlakozója. Persze ott 230V és sokszáz W is lehet, itt meg kevés amper van, de ki tudja, akár ettől is forrósodhat, de nem tudom.

Az enyém épp az ellenkezője: alig lehet széthúzni, ha egyszer össze van dugva az akku a repcsivel. De a hajszál gyenge csatlakozás amúgy sem lenne jó szerintem, repülés közben tuti állandóan elmenne a kontakt és akkor pottyan a repcsi. Szóval sehogy sem jó az.

SZERK: most nézem, hogy ez szerintem máshogy van, mint az enyém, nincs külön csatlakoztatva az akku? Nekem teljesen máshogy van, ki kell szedni az akkut és azt kell rádugni csak töltőre, nem magát a repülőt, tehát nálam lehetne olyan, hogy ha laza a csati, akkor lecsúszik az akku és megáll a tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#70838) Exian válasza Exian (#70837) üzenetére


Exian
őstag

Szóval az enyémen ÍGY van, lóg a levegőben az akku csatlakozója, ha laza lenne, menet közben szét tudna csúszni. Néha egy-egy komolyabb reptetésnél majdnem ki is csúszik az akku a tokjából :)

Ha jól sejtem, a tieden az akkucsere sem csak annyiból áll, hogy csati le, akku kihúz, másik akku bedug és már repül is tovább?! :)

[ Szerkesztve ]

(#70839) a2d2 válasza Exian (#70837) üzenetére


a2d2
addikt

Simán. Ezek a kis lipo akksik is lehetnek vagy 20-25C-sek, ha rossz a kontakt akkor simán ki is gyulladhat a vezeték.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#70840) Exian


Exian
őstag

Tudna valaki kölcsön adni 1-2 napra Pioneer autórádióhoz kiszedő villát?

(#70841) dunc


dunc
nagyúr

Ha szabad vagyok 14 én tuti kinézek. Hívom denyboyt is, és a Balázst is . (balu77) :))

(#70842) hattrickuser


hattrickuser
tag

Topiclakók egy tábla jóféle csokiért vihetik: [link]

(#70843) Janoska26 válasza dunc (#70841) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

beírtalak ;)

Még valakik 14-én? :)

(#70844) a2d2 válasza Janoska26 (#70843) üzenetére


a2d2
addikt

Talán én lenézek a fiammal délelőtt. Meglátjuk hogy alakul.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#70845) Exian válasza Janoska26 (#70843) üzenetére


Exian
őstag

Egyelőre én is csak talánra mondom, nálunk az utolsó pillanatban, még aznap is változhatnak a dolgok :)

(#70846) Janoska26 válasza Exian (#70845) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Remélem idén elenged az Asszony ;] ;)

(#70847) Dluinet válasza Exian (#70845) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hozd a családod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#70848) Balu77 válasza Janoska26 (#70843) üzenetére


Balu77
őstag

Jövök én is!

izé

(#70849) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok!
Rég jártam erre de megakadtam kicsit.
Lenne egy Msi 970A SLI KRAIT EDITION alaplap
Vadonat új. Meg egy Msi R7 370 4Gb videókártya.
Összerakva bekapcsolva képernyő fekete nem jelenit meg semmit. Berakva egy geforce 560 gtx tökéletesen
Működik. Az msi kártya egy asus m5a97 pro lapban működik windows elindul De az asus biosába nem lehet belépni lefagy. Az 560 mindkét lapban tökéletesen működik. Van valakinek ötlete mi lehet a baj? Szar az msi kártya.
Váaszotokat előre is köszönöm

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#70850) s7evcsenko válasza Dodder (#70849) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Próbáltad frissíteni a lap biosát a jól működő gtx segítségével?
Vagy ez még annyira új cucc, hogy nincs hozzá új bios?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.