Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) tomazin válasza Patrick (#17300) üzenetére


tomazin
veterán

mobilra WINamp :DDD
vagy feltámadta a windows phone csak lemaradtam róla? :))

(#17302) Nordic válasza TrollBalint (#17293) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És mennyivel jobb volt a régi Act1-es zene, még amikor béta volt a játék... :U ;)

(#17303) Patrick válasza tomazin (#17301) üzenetére


Patrick
addikt

Annak már meszeltek... :) Amíg bírja a 930-am, addig használom, aztán kuka...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#17304) la_cc válasza Patrick (#17297) üzenetére


la_cc
addikt

Spotify. Ne éljünk már ingyen... :)) Soundtrack meg olyan faszság, mint régen a HO cuccok, én eleve az összes game-be kikapcsolom a ingame zenét. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17305) TrollBalint válasza Nordic (#17302) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát arra bizony már nem emlékszem, pedig a bétéval lehet 3x is játszottam :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17306) Nordic válasza TrollBalint (#17305) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

(#17307) tibee77 válasza Badlof2k (#17296) üzenetére


tibee77
őstag

Trickster ED-contagion-blight volt mar nekem ligakezdö kari, elegge erös volt.most gondolom meg jobb lesz.occultist is adja magat a dot buildekhez de ott sajnos ha van profane bloom-od (ascendancy) akkor az nem fog jol müködni a contagionnal.marpedig a contagion-ed paros nagyon adja.durva map cleared van a kettö szinergiajaval.ha sürün vannak a mobok a mapon akkor eleg egy contagion meg egy löves az ED-böl es elhullik minden.emlekszem csak azert hagytam ott azt a karit asszem 91es szinten, mert partyban a chaos skillek nagyon gyengusok voltak.remelem ez most valtozni fog, az uj patch-csel.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17308) Har_melin válasza Badlof2k (#17296) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ez annak idején egy nagyon erős build volt és szerintem érdemben azóta csak javulhatott. Az új chaos aura biztos a hasznára válhat. A pajzs lehet, hogy a játék elején még macerás (harbingerből jöhet csak össze), de szerintem anélkül is el lehet bőven ketyegni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17309) Rizseslescó válasza tibee77 (#17307) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Kíváncsi leszek a DPact totemre is :DD Anno nagyon szerettem. :C

(#17310) sirdond


sirdond
őstag

Delve info: :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17311) tibee77 válasza Rizseslescó (#17309) üzenetére


tibee77
őstag

Nekem a self cast dp jött be, mikor meg a berserkernek op leech-e volt.regi szep idök... Delve valtoztatashoz annyit hogy: tuti most majd csökkentik a sulphite mennyiseget amit egy kupacbol kaphatsz. XD ismerjük mar ggg-t. 😏

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17312) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

divine skills leírás

- Purifying Flame: kezdő skill, spell, phys + fire dmg (nem konverziót ír, tehát lehet, hogy flat értékekkel dolgozik majd, bár a bevezetőben minden skillre konverziót írtak) két sebzése van, egyszer találatkor, egyszer a célponttól kiinduló shockwave, ami még Consecrated Groundot (CG-t) is okoz.

- Wave of Conviction: phys area spell, 25% fire és 25% lightning konverzióval. a shockwave területét a duration tag is befolyásolja, így azok a modok is hatnak rá. A recast újraindítja a hatást, vagyis ritkább cast nagyobb területet fed le, gyakoribb pedig kisebbet, de nagyobb sebzéssel. úgyszintén ad egy -25% ele debuffot a legnagyobb sebzésű ele típushoz.

- Divine Ire: channeled spell, phys, 50% lightning konverzió. Channel stage fázisban area dmg a környező célpontokra, kiengedéskor egy shaper-szerű beam a fő célpontra. A stage stack minden egyes eltalált ellenféllel nő a stage fázisban, magic, rare és unique monsták extra stacket adnak, tehát nagy tömegben nagyon gyorsan feltölthető. A beam max szélességét 10, max sebzését 20 stacknél éri el.

- Exposure mod: a - resist helyett lesz a skillek tulajdonságainál, mint a Wave of Conviction, Frost Bomb, Scorching Ray.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17313) TrollBalint válasza Har_melin (#17312) üzenetére


TrollBalint
addikt

némi helyesbítés:
- Purifying Flame: Nem csak CG-t okoz, hanem sebzéskor az összes CG-vel interakcióba lép és sebzést okoz ott.

- Divine Ire: a normal és magic monsterekből az extra charge-nak esélye van, a rare és unique enemykből biztos, hogy kapunk extrát.

Azt írták a scorching ray-nél, hogy a 25% fire exposure-t a 8. stage-nél adja. Mikorra érem azt el? Bossokon kívül szerintem esélyem sem lesz senkire elnyomni, hal addigra mindenki. Ha meg mégsem, akkor olyan lassan fogok haladni a mapon, hogy jobb, ha szögre akasztom a karaktert :) (Nem tudom mennyi idő neki a 8 stage, de lehet még boss-nál is necces elérni, ha sűrűn kell mozogni)

(#17306) Nordic: Nem igazán hallom ki a különbséget :( De majd ma nekiesek újra és egymás után meghallgatom többször őket, hátha :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17314) la_cc


la_cc
addikt

Jól értem, hogy akkor ES + occulist liga jön? :DD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17315) TrollBalint válasza la_cc (#17314) üzenetére


TrollBalint
addikt

Szerintem a GGG kémkedik a fejemben, mert mindig olyan ligát indítanak, amilyen karaktert kitalálok, hogy játszani szeretnék vele. Még azt nem tudom, hogy ez jó-e, vagy rossz :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17316) Badlof2k válasza tibee77 (#17307) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Koszi neked is es Harmnak is a tippeket ez az ocu jol hangzik ugyis spbe szoktam tolni keves a partyzas :) Szal ha jol ertem budget free de gondolom penzel megjobban fel lehet tolni ^^ majd megnezem otthon geprol a linkeket aztan kitalalom melyik lesz a kezdo :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#17317) Har_melin válasza Badlof2k (#17316) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az új Bane skill interakciója érdekes lehet majd vele, mert az végül is Blasphemy nélküli curse opciót jelent. Igaz, hogy manuálisan kell elsütni, de egyszerre kirakja az összes átkot, minden átokkal 50%-kal nő az időtartama, szóval szerintem bőven lehet úgy is használni. Biztos, hogy fogok majd valami tripla átkos variációt nézni (Temp Chain, Enfeeble, Despair)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17318) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Én azt hiszem EDC Trickstert indítok, mapozni-farmolni tuti jó lesz, és talán a Blight is elég lesz bossokra, ha feltápolják a Chaos sebzést. Annyi biztos, a BOTC és a Cherrubin megint az egekig szárnyal.

(#17319) Badlof2k válasza Har_melin (#17317) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Biztos lesz ra Mathilnak es Octnak otlete tobbnyire oket szoktam nezni jo buildjeik vannak es normalisan is tudnak magyarazni .

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#17320) mrkog


mrkog
tag

Srácok, az lenne a kérdésem, hogy a item rartity/quantity gemek linkelhetők mondjuk herald of icehoz ha totemet használok?
Mármint linkelhetők az biztos, csak használnak-e amikor a totem öl.:)

acc: Von_Schwarz

(#17321) TrollBalint válasza mrkog (#17320) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha jól emlékszem azok a gemek akkor adnak bonuszt, ha a linkelt skillel ölöd meg az ellenfelet, viszont totemnél a totem öli meg. Oké, te castolod el a totemet, de nem konkrétan a totem öli meg az ellent, hanem az általa castolt skill. De ez csak az én gondolatmenetem, ha biztosabbat akarsz, akkor vidd rá a kurzort a support gemre és kiírja, mivel működik együtt. Ha a totemmel együtt működik, akkor tévedtem :)

Hát a mai hírtől se dobtam hátast, bejelentettek 4 új divination cardot, meg 2 új hideoutot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17322) Badlof2k válasza TrollBalint (#17321) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem spoilerezhetnek el egybol mindent , ugyanakkor szerintem inkabb a 4.0ra keszulnek a nagy agyuval addig csak ilyen Qol es Mtx dolgok jonnek elvezhetobb ligakkal ujy featurekkel es balanceokkal , uj skillek:)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#17323) TrollBalint válasza Badlof2k (#17322) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az év eleji kijelentésből az derült ki, hogy egyhamar nem lesz 4.0.... :(
Tavaly még azt írták, hogy jön a 3.6 és utána a 4.0, de év elején (talán a menetrendben) volt egy olyan, hogy 3.6 után jön a 3.7.0, 3.8.0, 3.9.0, és után sem a 4.0 jön, hanem a 3.10.0, nem lesz automatikus 4.0.0. (Nem tudom, hogy ezt konkrétan így is értették-e, vagy úgy általánosságban mondták, hogy náluk így van a számozás, és ez csak egy példa volt. )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17324) Har_melin válasza mrkog (#17320) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

minden további nélkül, csak kevés hasznod lesz belőle. Ugyanis csak a HoI által megölt monsztákra hat majd, a totem által megöltekre nem. Ahhoz a totemes skillhez kellene kapcsolni, amit szintén lehet, csak ugye elvesz egy helyet egy hasznosabb supporttól.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17325) mrkog válasza Har_melin (#17324) üzenetére


mrkog
tag

Köszönöm szépen.

Akkor marad a windripper.

acc: Von_Schwarz

(#17326) Badlof2k válasza TrollBalint (#17323) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Igen remlik nekem is hasonlo schedule , de mintha azis hogy Ev vegen vagy '20 elejen lenne :) szal addig meg van par kisebb liga boven ^^ minden esetre latszik az igyekezet hogy eletet pumpaljanak es uj contetet az egeszbe :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#17327) sirdond válasza Badlof2k (#17326) üzenetére


sirdond
őstag

Ilyenkor azért mindig elcsodálkozok, hogy vannak olyanok, akiknek tényleg semmi sem jó és mennyire tiszteletre méltó, amit és ahogy a GGG csinálja.

Őszintén szólva én eddig kevés ilyen céget láttam a gaming iparban, aki ennyire beleadna mindent egy 10 éves játékba, 3 havonta új contentekkel, folyamatos bugfix-ekkel, kifelé sokat kommunikáló és a community-vel jó barátságot ápoló management-tel.

Lehetne ellenpéldának hozni a Diablo 3-at, vagy akár a 2-t, hogy éveken keresztül csak az ígérgetés ment még a legapróbb bugfix-ekre is, de szerintem kár bele menni, aki egy átlagosnál huzamosabb ideig játszott bármelyikkel, az tudja, hogy mire gondolok.

Szóval én azért örülök neki, hogy így áll hozzá a GGG, annak ellenére, hogy van pár dolog, amit én is nagyon hiányolok (pl Auction House).
És ez most nem neked szólt @Badlof2k, csak a külföldi és itteni fórumokat olvasva jut néha eszembe a fenti a dolog.
Fel a fejjel hölgyek és urak, becsüljük meg azokat, akik jól csinálják a dolgukat (+Grim Dawn) ezen a hanyatló ARPG piacon :)

[ Szerkesztve ]

(#17328) Badlof2k válasza sirdond (#17327) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Mindig lesznek elegetedetlen emberek akiknek semmi sem jo , nemis lehet minden igenyt lefedni , a problema pedig meg az hogy a jatekos generacio es felfogas hozza allas valtozott az elmult X evben nagyon fokepp a Moba , Mobile, Mmo, Br jatekok vegett olyan iranyba vitte el az egeszet amit nagyreszt a "toxic" jelzovel tudnek jellemezni , ugyan akkor a kiadok es fejlesztok szintjen is voltak nagy baklovesek az elmult evekben szal odavissza az egeszben vannak hibak , en se ertek sokmindennel egyett a jatekban de korabban irtam jatszom elvezem ami a fo pont amig elvezek egy jatekot megha vannak benne szamomra idegesito dolgok tolom , ha mar nem okoz kikpcsolodast oromet otthagyom mert feleslegesnek tartom azert utni a betuket mert nem az en szajizemnek felel meg :) Masreszt ami mervado Free To Play szal nincsenek abban a luxusban hogy megtehessek szarnak bele a jatekba es csak kb hibakat patchelnek hanem gozerovel kell az uj es ujabb dolgokat pakolni bele ami penzt hoz nekik Mtxen keresztul anelkul mar reg lehuzott rolo lenne . De egyebkent neha beleolvasok enis az offical forumba es csa rohogok mi megy ott "kritika, gondolat megosztas " teren , nem allitom hogy en tokeletes es legokosabb lennek messze van ez tolem , csak ahogy megnyilvanulnak az emberek az nevetseges , masreszt csodalom a turelmuket es hogy a community manager azert beszel a neppel es valaszol plusz az ertelmes vagy jobb dolgokat atis ragjak kozlik a devvel szal hatalmas pacsi nekik ezert mint ahogy GD-nal is lathato :)

U.i.: Azthiszem korabban is volt mar szo errol , hogy egymas utan jovo uj ligak es contenteteket meddig fogjak birni egyenlore megy nekik es nem volt ugy kond ket egyforma liga eddig az utobbi evben es ugy tunik nemis lesz , remelem nem egnek ki egyhamar foleg hamar PSt is beveszik akkor vegkepp lefednek minden fobb platformot ezzel jobb helyzetbe pozicionalva magukat :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#17329) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Erosen gondolkodom ezen a builden ligaban.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17330) dante3 válasza SQX_Barto (#17329) üzenetére


dante3
addikt

Szépen aprít, bár ahogy elnézem a cuccait, nem könnyű/olcsó összepakolni! De liga végére még bármi is lehet! :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#17331) SQX_Barto válasza dante3 (#17330) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A tegez eleg draga, ahogy raneztem, a bow meg a chest (amik ugye kellenek), azok nem olyan veszesek, Persze liga elejen mas arak lesznek, mint most.
Mindenkepp olyan buildet akartam ami veletlen se Inpulsaval megy :)
(most is banyaban a tomegben szep belagolt) :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17332) tibee77 válasza SQX_Barto (#17331) üzenetére


tibee77
őstag

Nem neztem vegig a videot de ha a szokasos queen of the forest-windripper -rigwald tegez triorol van szo akkor en azt hanyagolnam addig mig nincs eleg penzed.luga elejen ezek mind többszörös aron mennek.egy lightning arrow-val többre mesz.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17333) SQX_Barto válasza tibee77 (#17332) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, ez a 3 cucc kell hozza.
Akkor lehet ez majd egy kesobbi build lesz

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17334) kristof123 válasza SQX_Barto (#17329) üzenetére


kristof123
őstag

Nem tudom tudsz-e róla, hogy ez egy Legacy build? Elnézve a linkelt builden lévő itemeket, az bőven 1000+ ex imo. Ráadásul ligába biztos, hogy nem tudod majd valósítani ugyan ezt.

Ha "sima" MF windrippert akarsz csinálni, az is 100 ex alatt eléggé nyögvenyelős lesz. Nekem volt a mostani ligában egy budget verzió (nem volt HH, fejes enchant és Dying Sun), de a tier 11-es mapon is eléggé rossz volt, kb a játszhatatlan kategória. Boss-t megölni annyi idő volt, mint egy normális karival letolni még vagy 5 mapot. Szindikátus elől meg menekülni kellett, de gyorsan.

Kezdő karakternek semmiképp nem ajánlanám, de ettől függetlenül be lehet vállalni.

Természetesen mindjárt más a helyzet, ha sikerül minimum egy aurabotot szerezned, akkor simán vállalható budget verzióban, vagy kezdő karakternek.

[ Szerkesztve ]

(#17335) tibee77 válasza SQX_Barto (#17333) üzenetére


tibee77
őstag

Ha mindenfelekeppen ijaszt akarsz akkor ajanlom a toxic raint,lightning arrow-t, scourge arrow-t.ezek közül a legdurvabb most a scourge arrow, nemtom fogjak-e nerfelni, van ra esely.volt olyan csoka aki lvl 36on nyomta le halal nelkül über eldert.igaz okosan össze volt rakva a karija de a lenyeg a skill kb., eszmeletlen sebzest tud leadni.igaz nem tudom milyen levelingre, arra azt mondanam hogy toxic rain talan a jobb.azzal pikk pakk vegigszaladsz kitava-ig.lightning arrow se rossz de az inkabb ilyan mediocre skill.se nem op se nem szar.
Ahogy kristof is irta, mf+tornado shot nem buli amig nincs ra egy rakat penzed.ha van akkor kb a leggyorsabb mf build ami letezik.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17336) Nordic válasza SQX_Barto (#17331) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csináld meg az én Arc-os ignite buildemet, nem kell hozzá más mint egy stormfire, ami kb liga elején is max 10c, mivel senki se használja. Van róla videóm is, nézd meg. Tudom arc, de legalább nem a szokványos fajta arc.

(#17337) forguet


forguet
senior tag

1h + shield komboval lehet normalis sebzest elerni manapsag?
En vmi tankosabb karit szeretnek kov ligara - nagyjabol iron reflexes, block, lgoh vedelmi mechanizmusokkal es resolute tech-lgoh-double strike offenziv oldalon. Tud ez mukodni lategameben?

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#17338) sirdond válasza forguet (#17337) üzenetére


sirdond
őstag

a válasz ismét csak MS J.U.G.G. :DDD

viccet félretéve, igen, működőképes lehet, pl double strike/reave claw, vagy molten strike, de shield nélkül is elég tank az LGOH

[ Szerkesztve ]

(#17339) TrollBalint válasza tibee77 (#17335) üzenetére


TrollBalint
addikt

Így, hogy megemlítetted a Toxic Rain-es íjászt, lehet skippelem a Slayerem másik ligára, és kezdésnek ezt indítok :) Labirintusba is jó, ugye? :)

És kösz szépen, hogy "elszúrtad" a slayerem :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17340) Har_melin válasza forguet (#17337) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

[link]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17341) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Arra kérnék minden majdnem vagy teljesen újoncot így a következő liga előtt/elején, hogy mielőtt megkérdezné a "milyen buildet indítsak" kérdést, olvasson egy kicsit vissza.

Most is voltak már tippek a fórumon, ahogy megjelennek majd pontosabb patch infók jönnek majd a streamerektől a league starter buildek is. Ezekhez a linkeket már a mostani ligánál is igyekeztem minél gyorsabban kirakni, hogy lehessen válogatni belőlük, de ne kelljen ugyanazt a témát négyszer-ötször bemásolni.

Előre is köszönöm!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17342) BoneDragon válasza Har_melin (#17341) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az tök jó, hogy leirtad, de mire megjelenik a liga ez a hsz legalább 3-al a teteje alatt lesz és odáig se lapoznak le. :DDD

(#17343) vvega30 válasza Har_melin (#17341) üzenetére


vvega30
senior tag

A milyen buildet indítsak-ra jó válasz, hogy nézd meg a ticcsen mit indítottak a sztrimerek és csináld azt.
Nem lehet mellé lőni:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17344) Har_melin válasza BoneDragon (#17342) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

tudom, de sajnos nem lehet pinned kommentet csinálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17345) Har_melin válasza vvega30 (#17343) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

azzal bőven mellé lehet lőni, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy kezdő is olyan hatékonysággal tud játszani, kereskedni, mint egy profi streamer. Abból jönnek az ilyen QoF+Windripper+Rigwald induló ötletek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17346) sirdond


sirdond
őstag

valaki nézte a mai beaclast-ot? volt értelmes info?

(#17347) sirdond válasza sirdond (#17346) üzenetére


sirdond
őstag

megtaláltam az ömlesztett reddit témát, a lényeg:
"3.7 is melee patch"

brb in 3 months ;]

(#17348) Pszicho


Pszicho
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a bestiary orb pontosan hogy működik? 10 hely van benne. Ez azt jelenti, hogy 10 állat zárható bele?
A bestiary orb -al az állat foglyulejtése során kell valamit csinálni, vagy a managerie -nél?
Köszönöm.

(#17349) Har_melin válasza Pszicho (#17348) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem tíz hely van benne, hanem tízes stackokban lehet tárolni. Egy orbba egy, már befogott beastet lehet "berakni" az állatkertben és az így utána eladhatóvá válik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17350) sirdond


sirdond
őstag

Aki szereti számok nyelvén is értelmezni a játékot, megjelent az aktuális Meta shift report

Így átolvasva ugrott be, hogy tényleg, a liga előtt hozzányúltak a Champion-hoz :/
A Melee skill tábla is érdekes,egy ideje az MS gyakorlatilag elhúzott a többi skill mellett, jócskán.

De amúgy érdemes átolvasni, vannak benne érdekes infók még!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.