Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Har_melin válasza brunnehilde (#17950) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"Mitől lehet? Bekapsz egy criticalt, vagy más oka van?"

Pontosan attól. A map modok között magasabb szinten elég gyakran vannak crit multi és crit chance opciók, ha beleszaladsz egy olyan monsztába, amelyiknek alapból is van ilyenje, akkor az elég szépen meg tudja tolni a sebzését.

"az evasion, dodge, block között mi a tényleges különbség?"

a sorrend. Először nézi az evát. Ha azzal nem kerülted el a támadást, akkor rollol egy újat a dodge-ra (ez nem entrópiás, és nem függ a támadó accuracy-jétől sem). Ha azt is elbuktad, akkor jön a block. Ha az sem jött be, akkor jön a resist, az armor és az egyéb dmg csökkentő elemek, mint a Fortify.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17952) TrollBalint válasza Pszicho (#17949) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kis bővítés Har_melin magyarázatához.
Dodge: ahány %, annyi esélyed van elkerülni az adott támadást (külön van spellre meg nem-spellre)
Evasion: Ez egy "elméleti" % esély a támadás elkerülésére, függ a támadó támadóértékétől (lehet nem pezsgőzés után kellene írnom; annyira szépek a megfogalmazásaim :) ) Szóval simán lehet, hogy a karakterlapodon 30% van, de valójában csak 25%.
Block: Adott % eséllyel blokkolod a támadást, ha jól tudom ilyenkor se kapsz be sebzést, viszont van recovery. Az az kell X idő, hogy magadhoz térj és tudj cselekedni. Ez persze redukálható, a pontos alapértékét nem tudom, de tény, ha sok ütést blokkolsz egymás után, feltűnhet, hogy nem nagyon akarja a skilleket elnyomni.

brunnehilde: Mapok módosítóin nagyon sok múlik, ha van olyan, hogy a max resisted csökkentik 5%-kal, plusz még 100%-kal több fire damage, meg X%-kal nagyobb esély, hogy crittelnek, akkor olyan sebzést ki tudnak osztani a szörnyek, hogy csak na :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17953) brunnehilde válasza TrollBalint (#17952) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Sejtettem, hogy az lehet a háttérben. Akkor még szerencsésnek mondhatom magamat, mert az égvilágon semmilyen modot nem kerülök el, csak az elemental reflectiont teszem félre amig sextantból nem dob megfelelőt. :P Minden mást gondolkodás nélkül tolok 130-140%-os corrupted mapokon is, ahol azért bőven van extra mod, meg érdekes kombinációk.

Még mindig nem tudom, mennyire átlagos a buildem, vagy ez már eléggé jónak számit? Az abyssust lecseréltem végül a Lightpoacherre, valahogy egyértelműen kevesebb az elhalálozás. :P

Trollbalint tudsz élni. Vagy más időzónában vagy, és nálad már este van? :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17954) TrollBalint válasza brunnehilde (#17953) üzenetére


TrollBalint
addikt

Sose értettem azokat, akik azt mondták, hogy ekkor meg akkor nem lehet inni. Miért? Ugyanúgy csúszik :) De ez most különleges alkalom, ünneplés van itthon :)

Valaki tudja, hogy kell megcsinálni a Connect Memories challenges 4. részét? Ahol 20 memory-t kell összekötni? Megcsináltam, hogy 2 is elér 1-1 distant memory-hoz, 2 amplifier-en rajta voltak, aktiválva volt mindegyik és nem adta be...
Így néz ki nekem most a Nexus

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17955) brunnehilde válasza TrollBalint (#17954) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Én nem mondom, hogy ne igyál. :D Egyszerű. Ivás = szórakozás (most nem a megiszok egy pohár bort az ebéd mellé dologra gondolok). Márpedig kevés ember szórakozik délben. :D

Kipipálva a Betrayal boss is. Gőzöm nem volt, mikor sebezhető és mikor nem, de megúsztam egy halállal, mire rájöttem. :P :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17956) TrollBalint válasza brunnehilde (#17955) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én nem tudom hányszor elolvastam, és úgy emlékszem Har_melin is leírta, mik a fázisok, de csak sehogy nem sikerült nekem :) Az arc totem templarral meg tudtam ölni egyszer, de az armageddon brande-s karakteremmel, aki erősebb volt, 2-ből 2x nem sikerült

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17957) brunnehilde válasza TrollBalint (#17956) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem is tudtam, hogy lesz valami spéci boss, azt hittem valamelyik tag a mastermind. :P Ja igen, a leirásért nagy köszönet. Kicsit megkésve találtam meg, de igy is sokat segitett.

Elder mapokat szokott valaki tolni? Map deviceon a 15chaos-os mod. Ezeken még gyengébb a drop, vagy csak engem szivat megint? :D Tizet csináltam meg, három T16 map esett, meg egy T15. :U Nem ájultam el tőle. Viszont nyugodt szivvel tolom a 4 fehér sextantot, szóval tömve van monstával a map, szépen jön az xp.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17958) Pszicho válasza TrollBalint (#17952) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm brunnehilde -nek és neked is a segítséget.
Láttam már olyat is youtube videókban, hogy volt akinek volt vagy 20000 energy shieldje és 1 hp -ja.
Ennek a védelemnek mi az előnye és mivel kell alkalmazni? Magas elemental resisttel és evasionnal, vagy armourral?
Már nem emlékszem pontosan hogy melyik buildnél láttam.
Mennyire hatékony ez a fajta védelem? Gondolom leginkább az elemental sebzések ellen jó.

(#17959) tibee77


tibee77
őstag

Az mikor konkretan 1 eleted van viszont energy shielded sok azt nevezik ci buildnek.(chaos inoculation) skilltreen lehet ezt a pontot kirakni, ilyenkor az eleted alapbol 1 lesz, viszont immunis leszel a chaos sebzesre.vagyis nem kell foglalkozni a chaos resisttel.jo par ligaval ezelött ezek a buildek illetve a LL (lowlife) buildek voltak a legjobbak, mert sokkal több energy shieldet tudsz összeszedni ugy hogy közben a dpsed is megmarad.aztan jött egy nagy nerf az energy shieldes cuccokra meg a vaalpact-ra es szinte mindenki atallt a life alapu buildekre megint.2-3 liga ota viszont megint nepszerü kezdett lenni az ES es a mostani patch-csel jocskan meg is erösitettek öket.vannak buildek amik joval 20ezer feletti ES-sel rendelkeznek, nagyon tankosak.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17960) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Vajon ez a chest jo lenne a Toxic Rain HoA buildembe?

(a Chaos attack-es verzio gondolom hasznosabb, mint az Attack speedes, bar fene tudja)

Igaz, 6 linkes nincs belole marketen, meg nem tudom a szinzes mennyire lenne maceras...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17961) Pszicho válasza tibee77 (#17959) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm.
Ez jó hír. :)
Biztosan drága egy ilyen karakter.
Az lenne még a kérdésem, hogy mivel lehet gyors ütemben nagy vagyonhoz jutni a játékban?
Érdemes e létrehozni egy külön karaktert, amit quantity növelő itemekkel ruházok fel?
Milyen karakterek jók erre a célra?
Ha egy karaktert beöltöztetek ezekbe a cuccokba, akkor alig marad valami védelme.

Vannak ilyen itemek, amik nagy mértékben növelik, ezekre gondolok:
Bisco's Collar Gold Amulet
Sadima's Touch Wool Gloves
Ventor's Gamble Gold Ring
Windripper Imperial Bow

Bisco's Collar Gold Amulet:
20% increased Rarity of Items found
150% increased Rarity of Items Dropped by Slain Magic Enemies
100% increased Quantity of Items Dropped by Slain Normal Enemies

Többször találkoztam a játékban a törött az increased rarity of items found szóval.
Ez ugye csak a sárga cuccok dropjának valószínűségét növeli.
A increased Quantity of Items Dropped by Slain Normal enemies pedig az items drop mennyiségét növeli.
Pontosan melyikét?
A sárgára és az excellentre is vonatkozik?

(#17962) tibee77 válasza SQX_Barto (#17960) üzenetére


tibee77
őstag

Ne foglalkozz vele szerintem.Ez a chest nem idealis neked.cherrubim vagy coming calamity sokkal jobb dps-t adnak, belly meg vedelmet.amugy ha 2piros 3 zöld 1 kek szinek kellenek ra akkor az nem veszes szinezes szempontjabol mert csak 3 offcolor.Ha 4 offcolor van az mar nehezebb de vorici jeweller modszerrel az se sok.5 offcolor az mar huzos, ha nincs jo par exed beszinezni bele se kezdj, a 6rol mar nem is beszelek. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17963) tibee77 válasza Pszicho (#17961) üzenetére


tibee77
őstag

Igen eleg draga, ebben a ligaban meg fökent mert megint az ES a meta. Sok currencyhez meg vagy ugy lehet jutni hogy atom sokat jatszol, nem pöcsölsz a ho-ban, hanem pörgeted a mapokat.vagy az ember nekiall flippelni, currencyt vagy itemeket.en 2 napja vettem a traden egy 6link nelküli chestet.a srac nem tudta hogy mit ad el, en igen.fel ora mulva tovabb adtam 8 exert ugy hogy nem 6linkeltem.szoval azzal lehet a legtöbb penzt keresni ha ismered a jatekot, buildeket, stb. es közben a tradet is bujod az ilyen itemekert.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17964) SQX_Barto válasza tibee77 (#17962) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Oks, koszi, csak belefutottam amikor utananeztem a Pale Council-nak.
Valoszinuleg Belly of the Beast lesz, amint lesz kidobnivalo 4-5exem. (ezzel a tempoval kb liga utolso napjan....)
A 6 linkes Quill Rain-re meg kell masik 3-4 ex. De ezen kivul nagyjabol jo a kari, persze ov csizma lehetne jobb, meg hianyzik a jo fejes enchant....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17965) tibee77 válasza tibee77 (#17963) üzenetére


tibee77
őstag

Ja bocsi lejart a szerkesztesi idö, azt nem mondtam hogy mennyiert vettem a chestet ami aztan 8 exert ment el.(10 c volt ) szoval eleg nagy volt a profit. XD

Barto:nem kerget a tatar, eleg az 5link is, azzal is minden hozhato szerintem.viszont en a tradet bujnam inkabb egy corrupted lifeos chestert ami 6 linkes.eleg olcson lehet mar jokat kapni, life-fal meg resistekkel.csak olyat valassz amit vagy nem kell szinezni mert mar jok a szinek vagy amit nem nehez es akkor nem fogsz sok vaalt kidobni az ablakon.amig nincs penzed bellyre az is tökeletes lesz hidd el.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17966) Har_melin válasza Pszicho (#17961) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

MF karakter: ahhoz, hogy egy olyant csinálj, amivel tényleg pénzt lehet keresni, előbb annyi pénz kell, amiből bármilyen más karaktert tisztességesen, endgame szintre fel tudsz szerelni. Plusz nagyon pontosan ismerni kell a játék egészét, milyen cuccokat keresnek craftoláshoz, hol esnek olyan div cardok, amelyekért sok pénzt adnak, stb. Harmadrészt monotónia tűrés a köbön, mert a MF nem játékról szól, hanem grindről, 1000-200-szor végignyomni ugyanazt a pár mapot, ami egyszerre jövedelmező és gyorsan játszható.

ES/CI build: azért csinálják, mert ez az egyetlen, ami minden sebzés ellen véd. Az armor csak a phys dmg-et csökkenti, az eva csak esélyt ad a kivédésre, az CI ES build viszont minden sebzést felfog, amit meg nem - pl. chaos sebzés, desecrated ground - az nem hat rá. Természetesen ennek ugyanúgy kell max resist, ugyanúgy, sőt még inkább kell phys dmg csökkentés, mert az ES-t nem tudod flaskából egy slukkra visszatölteni. Ráadásul egészen más játékstílust igényel fejben, itt ha elkezd lefelé menni az ES, akkor futás van amíg a recharge meg nem kezdődik, nincs facetank.

A 20k körüli ES messze a 30-40 exás sávban van. 8k körülit ki lehet hozni kb. 1exából (5L chest + egyebek)

A legtöbb pénzt valóban item swappal lehet keresni - csak ehhez egyrészt nagyon ismerni kell a keresletet és a cuccokat, másrészt az sem játék - ha játszol, akkor egy igazán jó ajánlatot már azelőtt elvisznek, hogy visszalépnél a pénzért a HO-ba. Amivel jól lehet keresni az a delve és az überlab. Az utóbbi az olcsóbb, Izaro nem túl magas szintű boss, több labfarmer build is fent van a neten,a twice enchanted prophecy pedig csak 5c. Ha enchantra megy az ember, akkor előre be kell szerezni a kívánt sisakot is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17967) sith7


sith7
nagyúr

Az utóbbi napokban rengetegszer van, hogy 6-7 alkalommal is visszadob a kezdő képernyőre, mire be tudok lépni ... elég zavaró ... másnál is van ilyen ? :F

(#17968) brunnehilde válasza Har_melin (#17966) üzenetére


brunnehilde
senior tag

A sisakokat viszik is, mint a cukrot. Starkonját hármasával szoktam eladni. :D Egyébként vannak nagyon jövedelmező craftok. Például megveszel egy blessinget és keresgélsz az aktuális árak között, melyik itemből lehet még jobbat csinálni, majd azt eladni nem kevés haszonnal.

Kezdőknek ideális bevételi forrás a prophecyk.

Olyat kell keresni, ahol olcsó a prophecy, olcsó az alap item, de jó áron van a javitott verzió.
Itt van egy szép hosszú lista:

https://pathofexile.gamepedia.com/Prophecy

Anno párszor csináltam The Magnateből The Nomadot, Queens Decreeből Queens Escapet, Silverbranch Silverbough...

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17969) SQX_Barto válasza brunnehilde (#17968) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Starkonjából egy Herald of Agony-s kellene is nekem. Utálok labozni, egyszer levittek, hogy meglegyen az ascendency, de az enchant persze nem Agony lett.

Más: Mi a különbség az Increaed Chaos Damage és az Added Chaos Damage for attacks között?

#tibee77: Végül vettem 8 exet és lett 6 linkes ij meg 6 linkes Lorewave...
Türelem sosem volt erős oldalam ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17970) Har_melin válasza sith7 (#17967) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ma reggel nálam is volt, nem tudom, mi lehet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17971) TrollBalint válasza SQX_Barto (#17969) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az increased akármi mindig az alap sebzésedhez ad hozzá egy X %-t. Pl. ha 100 az alap sebzésed és van innen-onnan +50%-od akkor 150-t sebzel. Ha szerzel mellé egy +10% increased-t, akkor 160-t fogsz sebezni, mert a 100-nak a 10%-t veszi, nem a 150-nek.
Az added pedig az adott értéket adja hozzá az alap sebzéshez. Majd erre jönnek rá a módósítoid, passzív fából és cuccokból

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17972) TrollBalint válasza sith7 (#17967) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nálam már jó ideje van, hogy néhány perc után kivág a játék, de én ezt be tudom a gépem hibájának. Viszont mióta ez a liga van, ma csinálta először. Egyébként reggel / délelőtt nem ment az oldal, lehet esetleg volt valami a játék serverével is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17973) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat

(#17974) brunnehilde válasza sith7 (#17973) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mondja már meg valaki, hogy ez a reflection damage mi a jó édes.... van benne a játékban? :U :D Minden ellen tudsz védekezni, de ez insta halál. :W Csinálsz egy elder mapot, random bedobja a modokat, elfelejtesz a map elején ránézni és viszlát. :Y Vagy még jobb, ha corrupted unidentified a map, aztán imádkozhatsz.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17975) TrollBalint válasza brunnehilde (#17974) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha mapot corruptálsz, és úgy lesz unidentified, én úgy tudom akkor ugyanazok a módosítok maradnak rajta, mint előtte, csak éppen unidentified lesz a map, amihez még jár valami bonusz (+20 quantity talán)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17976) Har_melin válasza SQX_Barto (#17969) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A flat (added) dmg szinte mindig jobb, mint az increased, egyszerűen azért, mert az increased a flat dmg-ből számítódik. Pl.:
- 100 dmg + 150% increased: 250 dmg;
- 110dmg + 150% increased = 275 dmg;
- 100 dmg + 160% increased = 260 dmg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17977) Har_melin válasza brunnehilde (#17974) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Te cold buildet csinálsz ugye? ha a reflecttel van bajod, akkor miért nem kapcsolod be Yugult a pantheonban? ha upgradeled (Varhesh most meg nem mondom fejből melyik mapon van, de a wiki kiadja), akkor 25%-kal kevesebb reflectet kapsz, ami azért már számíthat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17978) brunnehilde válasza Har_melin (#17977) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Igen cold, bár nem teljesen. Ice Crash cold, reckoning cold+lightning, consecrated path cold+fire, de végülis nem is lényeges. Néztem Yugult (egyébként már az összes god unlockolva van), és 25%-kal kevesebb reflectedet ad + Varhesh még 5%-al kevesebbet a cold damageből. Ha viszont igaz, hogy unidentifiedra nem dob be reflectedet, hacsak alapból nem volt előtte a modok között, akkor csak odafigyelés kérdése. Plusz ezekkel a T16 elder mapokkal baromi jól jön az xp, ha ezekkel nem hozom össze a lvl100-at akkor semmivel.

Sextantok is csalódás ebben a ligában. Körbe-körbe adja a baromságokat, 8-10 is elmegy, mire 4 értelmes összejön. Pirosakat többet nem is fogok használni.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17979) BoneDragon


BoneDragon
veterán

PS4-es accountot nem lehet majd összefűzni a PC-vel. Reménykedtem, hogy megcsinálják, de amennyi pénzt már beleöltem azt hiszem ezt kihagyom. :(

(#17980) TrollBalint válasza BoneDragon (#17979) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én várom, hogy lehessen konzolos játékosokkal játszani együtt. Más játékokban működik, hogy public partyba nem rakja őket össze, de ha a Friend Listemen lévővel szeretnék játszani, akkor engedje meg.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17981) BoneDragon válasza TrollBalint (#17980) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem lehet coopba jatszani majd.

(#17982) TrollBalint válasza BoneDragon (#17981) üzenetére


TrollBalint
addikt

Írták, hogy a jövőben meg akarják vizsgálni ezt a kérdést. Körülbelül erre is számítottam, egyelőre ez nekem elég. Biztosra veszem, hogy a 4.0 előtt nem lesz ilyen lehetőség, abba meg úgy is annyi fejlesztés és átalakítás lesz (különben miért ugrana fő verzió számot), hogy hátha :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17983) mrkog


mrkog
tag

Az imprint-et mire érdemes használni és hogy működik? Megéri elhasználni vagy jobb eladni? (50c kb)
Beadta ezt a kis Craicic Chimeral-t.

acc: Von_Schwarz

(#17984) tibee77 válasza mrkog (#17983) üzenetére


tibee77
őstag

Ha most a blue imprintröl van szo akkor az eleg jo dolog ha craftolni akarsz.elkapsz egy jo modot alteration -nel es aztan mielött regalozod ezzel az imprinttel ugymond lemented az akkori allapotot.ha a regal valami szart tesz ra akkor ezzel vissza tudod hozni.persze mivel 50c-be kerül igy evidens hogy valami jo dolog craftolasahoz hasznald.(magas ilvl, jo base, stb.)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17985) mrkog válasza tibee77 (#17984) üzenetére


mrkog
tag

értem, de gyanítom, hogy csak egyszer működik.
És persze nem lesz vele szerencsém.
Lehet inkább eladom.

És köszi a választ

[ Szerkesztve ]

acc: Von_Schwarz

(#17986) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Mivel általában nagyon jó áron adom a cuccokat a játékban, ezért rengeteg vevővel futok össze. Gondoltam összedobok egy ilyen hülyeséget róluk, a teljesség igénye nélkül:

Az abszolút kezdő: 1 chaost venne 2 chiselért. Meghivod partyba és visszamész a hideoutba az végett az 1 chaos végett is, mert ennyire jó a szived. Várod. Várod. Mig végre megirja, hogy vár téged.
Az agressziv: Tolod a bányában, bejön a vételi szándéka. Nem reagálsz. Két másodperc múlva újra elküldi. Majd újra. És megint. Megirod neki, hogy bocsi, de elfoglalt vagy. Felfogja. De azért elküldi a kérést még egyszer.
A haver: Vesz valamit, de nem távozik. Elindul körülnézni. Megdicséri a hideoutotad. És kérdez. Ez milyen build, ezt hogy csináltad, és ezt? Igazából kedves arc, szóval egy jót beszélgethetsz is vele, ha valamit nem tudsz szivesen segit.
A kisebbségi komplexusos: Ugyanaz, mint a haver, csak meg kell mutatnia, hogy valamiben, lehetőleg mindenben, jobb, mint te. Szép, szép a hideoutod.. de, ezt például igy is lehetne. És ezt tudtad? És ezt? És én 150 exát csináltam az elmúlt hónapban ezzel a farmolással. És csak két órát játszottam. És az én buildem 120 exában van már nekem és az Über Eldert five linkkel is megöltem.
A villám: Jön a vételi szándék, mapon vagy éppen. Megnyitod a portált a hideouthoz, majd meghivod partyba. Egyből visszaindulsz, de már vár rád a trade felkéréssel. Mire megtalálod amit venni akar, őrülten türelmetlen lesz, rád is ir, hogy ne szarozz már annyit. Lezavarod vele a tradeelést, irnád, hogy ty és gl, de addigra ő már valamelyik guardian mapon a bosst öli.
Az orosz: Az abszolút kedvenc. Legalább öt generációra visszamenőleg az összes ősét és a kutyáját is eladná egy chaos haszonért. Ha vennél tőle nagyobb mennyiséget (mondjuk 50 mapot egyszerre), jobb, ha nem is álmodsz árengedményről, ha csak megemlited neki, már attól is agyvérzést kap és szó nélkül kivág. Ha ő vásárol természetesen muszáj neki kedvezményt adnod. Megteszed, végülis legalább három mapot elvisz tőled, de nem elégedett. Minimum 2 chaos engedményt akar a 4-be kerülő mapon, és ha megtagadod tőle, szó nélkül lelép. Azért 1 percre rá megirja, hogy a te áradtól 3 chaossal olcsóbban megvett mindent.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17987) tomazin válasza brunnehilde (#17986) üzenetére


tomazin
veterán

En streamerektol azt tanultam, h tobbet veszel akkor dragabb.

(#17988) TrollBalint válasza brunnehilde (#17986) üzenetére


TrollBalint
addikt

Bár nem találkoztam vele, de a villám a kedvencem :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17989) tibee77 válasza brunnehilde (#17986) üzenetére


tibee77
őstag

Oroszokat en konkretan utalom, mind1 hogy veszek tölük vagy eladok nekik de inkabb az eladas katasztrofa.vagy lealkudja az arat, mar az anyjat meg a hugat is elbizniszelne velem csak hogy olcsobban adjak valamit vagy/es varok ra egy csomot mig meglesz az üzlet.katasztrofa de tenyleg, latom hogy beer a ho-ba, eleg gyorsan, meg az sem lehet hogy szar az internete vagy eppen hdd-röl tolja igy lassan teleportal at a ho-mba.vannak ilyen vevöim is, latom hogy egy fenyev mire beernek hozzam, ez nem is zavar.de az oroszok...az benn van 1 mp alatt, es 5ször küldöm el neki a trade requestet ( mert ugye en vagyok az elado) es hatodjara latom hogy cancel-eli, majd ra 1 mp-re ö tradel ram, mintha nem is tudom mi törtent volna ha elfogadja hatodjara a trade felkeresemet.komolyan naluk rosszabb vevök/eladok nincsenek.mar rosszul vagyok mikor latom,hogy valami cirill betüs csoka ir ram.ok talan 10-böl 1 normalis is van de nagyon ritka...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17990) SQX_Barto válasza tibee77 (#17989) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem eddig mákom volt akkor az oroszokkal :)
Az egyetlen eddigi rossz tapasztalat csak a gtfo-s csávó volt, de szerintem az sem volt orosz. Mondjuk materiál vásárlásnál kb a 11. embertől tudom megvenni, amit akarok, attól nem őszinte a mosolyom. :)

Poemapon meg tudok mapot cserélni, ha talál embert. (Általában szokott.) Előző ligában még nem ismertem ezt az oldalt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17991) Rison77


Rison77
senior tag

Hát reggel kávé nélkül is megszereztem a napi adrenalin löketem... Nálam is elég lapos ez a liga, nagyon nem is viszem túlzásba, ahhoz meg hogy az eddigiekkel foglalkozzak úgy meg kevés. 10-ből 5 fragment még mindig fail már az elején, mert iszonyat gyorsan összeomlik, és nem egy speed buildel vagyok. Reggeli fragmentben beadott egy unique divine boxot. Elkezdtem csinálni, közben már igencsak omlott össze. A a box és közém csinált egy szakadékot, no problemo totemes build, csak néztem a műsort közben egyre beljebb szorultam. Eddigi tapasztalatok alapján a lootot kidobja a végén a fragment ha nem veszem fel, legalábbis úgy vettem észre. Kinyílik a box, lootfilter exa drop hang, nézem a kártyák tetején The Doctor, úúú már fülig ért a szám, flame dash-t használok 1 dash bele a szakadék közepébe, látom ahogy a karakter a következőre nekifeszül, én közbe már 100x lenyomtam a billt, hátrahúzza a lökéshez a kis kezeit még 100 bill lenyomás, és puff bezárul a fragment. Oké semmi gond kidobja körbe a lootot. Várom várom, már 4 sort kidobott, és egyszer csak megáll a loot drop, nézem a képernyőt bambán, közömbösen rákeresek mennyit is ért, azután nyugodt szívvel adtam neki egy alt f4-et^^.

(#17992) tibee77 válasza Rison77 (#17991) üzenetére


tibee77
őstag

Uhh bazz r.i.p...utalom ezt a kek szart en is, nagyon hülyen csinaltak meg.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17993) BoneDragon válasza Rison77 (#17991) üzenetére


BoneDragon
veterán

Részvétem. Mióta játszom ez a leggyengébb és legidegesitőbb liga számomra. Ráadásul ma jelent meg a PS4 változat, tényleg ezzel a ligával akarták bevonzani az új konzol játékosokat? Meh... Kicsit még elbohockodok PS4-en rajta, kipróbálom milyen, aztán pihentetem kövi ligáig.

(#17994) Genji


Genji
őstag

Nem értem mi a bajotok komolyan mondom. 10ből 9x megcsinálom a memoryt, egy Flame dash, normál movement speed és sima. Egy ideje nem is építgetem a Nexust, csak a mapon felbukkanó memoryt farmolom. Gyors, kis hely nagy monster density, kvázi + lehetőség minden mapon, hogy hulljon a currency.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17995) Drenadar válasza Genji (#17994) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem van hogy kezdésnél véletlen roszs fele lépek és azonnal kidob mikor még fel se fogom hogy mi van... :D

(#17996) la_cc válasza Drenadar (#17995) üzenetére


la_cc
addikt

Nálam is detto, nem egyszer 0 kill-lel jövök ki 1-1 ilyen fostalicska portal-ból, mert rossz felé szaladtam. :))

Én már össze se kötöm őket, csak a map-okon lefutom a portal-okat azt csá. Nem fogok szarakodni. :P

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17997) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Nekem pont ez az összekötögetősdi a Nexusban dolog jön be. Annak ellenére, hogy én is kb. 10-ből 9 fragmentet sikerrel futok, vannak fenntartásaim a módszerrel. Ha nem nyílt terű, hanem valami kis zegzugos zárt a memory, és rossz irányban indulok el, sokszor már esélytelen utána megcsinálni. Akinek nincsen olyan skillje, amivel át lehet ugrani kisebb akadályokat, mint a lightning warp vagy a blink arrow, az eleve meg van lőve. Továbbá, muszáj sietni, mivel elég szűkösre van szabva az idő néha (szerintem nem mindegyik ugyanolyan sebességgel zárul)
Ha jól emlékszem, akkor a héten szeretnének egy patchet a Nexushoz, ahol egy-két dolog változni fog, hátha ez is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17998) la_cc válasza TrollBalint (#17997) üzenetére


la_cc
addikt

Szerintem eleve a mechanika szar, ez ilyen liga lett, így jártunk. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17999) TrollBalint válasza la_cc (#17998) üzenetére


TrollBalint
addikt

Azt látom, hogy álmatlan éjszakáid ezmiatt nem lesznek :DD De jó felfogás, én is hasonlóan vélekedem. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#18000) Genji


Genji
őstag

Lehet nekem is csak azért tetszik annyira mert, 1) kihagytam vagy 5 ligát és jól esik a farm 2) kva jó a build és jól esik a farm. :D

Ez a WO full beteg, eszméletlen a clearspeed. T12-16 mapokon megyek, 2p kb 1 map és most lvl93ról lvl94re egyszer nem padlóztam meg, pedig válogatás nélkül megyek a mapok között és modok között (kivéve ele reflect). Egy értékes cuccot nem találtam, de 20-30exet összefarmoltam vele, soha nem élveztem még így a játékot.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.