Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) gdevil válasza TrollBalint (#16799) üzenetére


gdevil
aktív tag

Alap strict és very strict profil.
És minden (fehér) 65+ -os item piros beam....

Alapból pirosan világít mind. Nem is értem.

[ Szerkesztve ]

(#16802) TrollBalint válasza gdevil (#16801) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor valamit tényleg nagyon sikerült elállítani, de sajna ma egész napos tréningen vagyok, délután vagy holnap tudok jobban utánanézni :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16803) gdevil válasza TrollBalint (#16802) üzenetére


gdevil
aktív tag

Leszedtem egy tök default strict filter-t és most eltűntek a piros fények....
Nem is értem. Én istenuccse nem állítottam be minden lvl65 feletti itemet világítósra..... :U
Na mindegy úgy látszik igy jó lesz.

Köszi! :R

(#16804) sirdond válasza gdevil (#16796) üzenetére


sirdond
őstag

nem hogy örülnél a "monster drop"-nak :DDD

(#16805) LittleBoss67 válasza Har_melin (#16789) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszönöm.
De az asztal is tartalmaz flaska craft lehetőséget, itt viszont se pre , se suffix, se other funkció nem látható.
Vagy ez későbbi lehetőség lesz egy patch után?
Ja bocs. Konzolon a craft bench előhívásakor az asztal felső sora tartalmazza a fegyverek és egyéb felszerelések sematikus ábráját, közöttük a flaskát is. Na itt nem választható opció. Az összes megszerzett és adott tárgytípushoz alkalmazható minden ott van, és mivel ez üres, hittem, hogy valami feladat kell a feloldáshoz.

(#16806) sirdond válasza LittleBoss67 (#16805) üzenetére


sirdond
őstag

De, a bench-en is lesznek majd craft opciók, csak meg kell "találni" őket (help).

(#16807) LittleBoss67 válasza sirdond (#16806) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszönöm.
Jó sokáig várat. Igaz még csak a T9-en vagyok éppen túl és mondjuk a 6 foglalat is ma jött össze.
Ha már itt tartok még mindig csak az 1-1 szín választás van meg, vagyis ezek 1-es szintűek. Delve-ben a többi lejjebb van mint a 70-es szint, vagy valahol feljebb volt?

[ Szerkesztve ]

(#16808) pimpi001


pimpi001
tag

hali. csak a blizzcon utan kezdtem, ertheto okok miatt.....
most jutottam el act10 vegere de itt mar nagyon megfogott. szoval aki nagy tudor legyszi irjon kritikat mit rontok el. [link] PAPPPER karimrol lenne szo. ne kimeljetek. elso karim ami eddig eljutott es nagyon bena vagyok meg :P

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#16809) tibee77 válasza pimpi001 (#16808) üzenetére


tibee77
őstag

Elöször is publikussa kell tenned a profilod a beallitasokban, különben mi nem latunk semmit.aztan majd megnezzük, hogy mi a helyzet.de azert ha csak a sajat fejed utan mentel akkor gratula hogy idaig eljutottal, sokan hamarabb feladjak. 😃

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16810) pimpi001 válasza tibee77 (#16809) üzenetére


pimpi001
tag

hol talalom ezt a beallitast?
amugy a privacy settings-bol kivettem minden pipát. nemtom igy jo-e.

[ Szerkesztve ]

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#16811) Har_melin válasza LittleBoss67 (#16807) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azok nem is lesznek magasabb szintűek, de ha a 6S-t már felfedezted, akkor a többi színkombinációba is bele kellett volna futnod, azok felsőbb szinteken találhatók.

Ezen az oldalon, ha legörgetsz majdnem az aljáig, akkor ott Nico-nál mutatja, hogy melyik opciót milyen csomóponton adja be.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16812) LittleBoss67 válasza Har_melin (#16811) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszönöm

(#16813) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, kiesett az elso Chaos Orb-om :)
Erosen gondolkodom, hogy veszek belole egy amugyis kotelezo Hrimsorrow-t
(Es azota mar nem is kell erte Chaos Orb, gondolom ez mindig dinamikusan valtozik)

Build
Meg ezt is nezegetem.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#16814) D4v3


D4v3
őstag

Nézegettem a currency-ket traden, erre látok egy exát 5 chaosért. Írok a srácnak, hogy új-e, ugye? Mondja igen, de már meg is vették az exát, ha az érdekel. Elmagyaráztam neki kicsit a dolgokat trade ügyileg, de aztán beírja, hogy ő csak funol és mindent 5 chaosért ad el, neki ez így jó, és tényleg nem hazudott [link] :D
Profilján meg ott van vagy 10 90+-os karakter 2014-es account-tal :O

[ Szerkesztve ]

(#16815) tibee77


tibee77
őstag

Haha tegnap este megvettem az arakaali daggert potom 3exert, mondom ok eljatszogatok vele amig nem nerfelik.elmentem aludni, ma reggel kelek es latom hogy nerfeltek a phase runt. XD a dagger mar 1.2 exert is kaphato es gyanitom h a napokban meg jobban fog esni az ara.okeee, ez tuti befektetes volt. XD (san te mennyiert vetted a tiedet? 😃 )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16816) TrollBalint válasza tibee77 (#16815) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ne haragudj, nem rossz indulat tényleg, de ez megmosolyogtatott így reggel :) Sőt, inkább úgy fogalmaznék, hogy a leírás stílusa miatt :)

szerk: ez a nerf hol található?

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16817) Remiel válasza tibee77 (#16815) üzenetére


Remiel
őstag

Mit is mondtam neked tegnap este?

Megmondtam pillanatok alatt kijavítják majd szép csendben, de nem hittél nekem, azt mondtad ez a liga majd így megy le :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16818) San398 válasza TrollBalint (#16816) üzenetére


San398
őstag

Patch notes [link]

Tibee 2,5ex volt de nem érdekel így is játszom a buil-det de nem kezdtem új karit scion-ból hanem a meglévő witch lesz átrakva

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16819) BoneDragon válasza tibee77 (#16815) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez nem nerf, hanem fix.

(#16820) tibee77 válasza San398 (#16818) üzenetére


tibee77
őstag

En is tolom majd vele, addig mig magat a daggert nem nerfelik addig ez egy op build szerintem.nem kell hozza 6link gyakorlatilag es 2milla shaper dpst kapsz.
Remiel: azt tudtam h lesz ra fix de azt nem hogy egyböl aznap este hogy megvettem xD

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16821) tibee77 válasza TrollBalint (#16816) üzenetére


tibee77
őstag

En is jot röhögtem magamon xD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16822) San398 válasza tibee77 (#16820) üzenetére


San398
őstag

Próbálgatom és igy is jónak tűnik még bőven bár csak 10-es mapon megyek, még szoknom kell. Beraktam egy decoy totemet és kit érdekel a phase run :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16823) Remiel válasza tibee77 (#16820) üzenetére


Remiel
őstag

segáz, ha lett volna rá lé lehet én is megveszem, de most szegénység van, csak amikor olvastam jót mulattam... na persze nem azért mert kárörvendő lennék hiszen ismersz :DDD ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16824) tibee77 válasza Remiel (#16823) üzenetére


tibee77
őstag

Jaja ismerlek pont azert tudom hogy most röhögsz mint allat. XD

San:milyen cuccokkal meg gemekkel mesz?ez hogy konkretan eleg a daggerbe 3 supp gem ez nagyon sok utility lehetöseget ad.arrol nem beszelve hogy ha akar az ember akkor kaomot vesz fel es kiszedi az összes hp node-ot a tree-röl.mondjuk en lehet betennek 6 linkbe spectreket is a chestbe, az mar mi durva dps lenne ha csak a pokok kepesek uber eldert ölni? 😳 vagy csak pokokkal menni meg 3 atokkal, auraval, stb...lehet ebböl fasza dolgokat kihozni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16825) San398 válasza tibee77 (#16824) üzenetére


San398
őstag

Spectre nem jó mert a Writhing jar kukacokat rögtön megölik (próbáltam már én is) :DDD Nézz rá a karakterlapomra, elég öszvér build, még próbálgatok, kisérletezgetek

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16826) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez elég poén. :C

(#16827) Patrick válasza BoneDragon (#16826) üzenetére


Patrick
addikt

Hát ez haláli. :D :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#16828) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Végre volt abyss boss, esett belőle egy 2 abyss socketes kesztyű, loot filter nem is jelezte ultraritkának..mondom biztos pár chaos...aha 7exatól indul. :D :))

(#16829) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Esett egy ilvl 85 shaper amulet a kiméra bácsitól.

Mi ebben olyan nagy cucc? Látom, hogy kraft alapanyag és eléggé meg van lőve az értéke, de mégis mit lehet rá kraftolni ami miatt egy sima használhatatlan amulett is 1 exa?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16830) TrollBalint válasza KubanitoS (#16829) üzenetére


TrollBalint
addikt

A shaper cuccokra mehetnek más modok is, mint a sima tárgyakra. Nem amulettre mik mehetnek, de más cuccokra olyanok, hogy level X skillt adnak például. (Gondolom ezért drágább)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16831) rumkola


rumkola
veterán

Én meg vortex blade karival bemákoltam egy +2 winter orb enchantot Starkonjára
eladtam 3 exért
rá 4 napra megcsináltam a winter orbos karaktert
:(

(#16832) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Elkezdtem egy armageddob brand trickstert, nagyon jó eddig. Bár nem tudom az end game bossokra jó lesz e? Valakinek tapasztalat? Ja és a syndikàtus sem akadály, majd elégnek idővel és visszamegyek értük. Viszont a safe house feje egyenlőre kifogott rajtan és nem értem a mechanikáját, valaki elmagyarázná?

(#16833) TrollBalint válasza Rizseslescó (#16832) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem tudom a trickster és a witch mennyiben különböznek, de ha nem sokban (gondolom nem :) ) akkor jó lesz. A Mastermindot én még az arc totemes karakterrel nyomtam le, azzal rohangáltam össze-vissza aztán meghalt :)
A fortification valóban jelentősen könnyebb lett, nem kicsit.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16834) sirdond válasza TrollBalint (#16833) üzenetére


sirdond
őstag

ja, én is néztem tegnap, hogy ezt így meg hogy. jól lenerfelték a fortikat.

(#16835) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A TradeMacro új frissítése valamit bekavar, nem tudja lekérdezni rendesen a poe.trade adatait. Ahogy elnéztem, normális megoldás egyelőre nincs, csak egy csomó panaszos kérdés a fórumon meg pár korábbi, elég bonyolult scrpit szerkesztéses kerülő megoldás.

gyanítom, hogy ott a gond, hogy a poetrade még mindig nem https oldal, így a böngészők számára megbízhatatlannak számít. Ha valaki még nem frissítette a programot, akkor egyelőre ne is tegye meg, a korábbi változat tegnap még működött.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16836) tibee77 válasza Rizseslescó (#16832) üzenetére


tibee77
őstag

Negyzet alaku az arena ugye, 4 sarokban van 1-1 totem, kozepen van egy oszlop feleseg,körülötte 4 syndicate tag.a lenyeg hogy amikor tudod sebezni catarinat (föboss) akkor öt sebzed, ha nem sebzödik akkor kell vagy az egyik syndicate tagot leölni vagy a totemeket eltüntetni.Eltüntetest ugy ertem, hogy amikor catarina sebezhetetlen illetve a tagok is akkor keresed meg a 4 totem közül azt ami körül valami kis feny pislakol.(nem tudom jobban megnevezni xD) akkor ott kell lenned mellette es el fog tünni 2-3 mp alatt kb..de persze közbe majd catarina pusztit messziröl ugyhogy vigyaznod kell mert bika a csaj, szoval körözzel a totem körül, ne csak egy helyben allj mert kinyuvadsz. 😃 ami t eltünik a totem ismet mehetsz ra catarinara majd utana a következö syndicate tagra, majd ismet a kövi totemre.arra vigyazz, hogy az a sarok ahol mar egy totemet eltüntettel az elegge veszelyes mert valami chaos degent nyomat rad az a terület, kvazi desecrated ground csak erösebb.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16837) Rizseslescó válasza tibee77 (#16836) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Inkább azzal volt gond,hogy a középső nagy totem dotozott, de majd megint megpróbálom,köszi

(#16838) Rizseslescó válasza TrollBalint (#16833) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ez a kari inkább a dotra és a kill/ százalék lifra épít meglátásom szerint. A védelem szinte nulla de a flaskok sokat segítenek,,meg a fortify és enfeeble, de ha sok a mob szinte halhatatlan. Nem vagyok tapasztalt játékos és az anngolom is hagy némi kîvánni valót maga után, de biztos van aki érti 😂

(#16839) sirdond válasza rumkola (#16831) üzenetére


sirdond
őstag

ja amúgy ma kifejezetten jó über lab van én is vettem kapásból 5 twice enchanted prophecy-t, meg a maradék offering-et eljátszom ma, hátha összejön végre a molten strike projectile enchant, de eddig semmi.

esett viszont egy rakás quality+lvl gem, ha valakinek kell esetleg valami "jóárasítva" csak szóljon, mielőtt beolvasztom gemcutter-nek.

[ Szerkesztve ]

(#16840) tibee77 válasza pimpi001 (#16808) üzenetére


tibee77
őstag

Huhh basszus, hat nagyon sok mindent le kene cserelned.konolyan azon is csodalkozok hogy act10ig elertel. 😮 tele vagy unique cuccokkal, ami nem lenne gond mert vannak erös uniqueok is a jatekban de a tieid pont azok amiket az ember egyböl bead a vendornak.ahogy latom 4 linkben vagy ami nem is olyan gyenge mert arc-kal mesz de ezen a szinten illetve a liga felenel jarunk.ha nagyon csoro vagy meg akkor is tudsz venni 5linkes sarga chestet amin van life meg resistek.a többi cuccodra szinten ugyanez vonatkozik.menj fel a poe.trade-re es nezzel ki nehany ilyen cumot.fegyvert is cserelj valami olyanra ami ad is valami dpst, mert spell caster vagy es közben meg olyan fegyverrel mesz ami spell helyett az attack skilleket tamogatja meg.wandot, daggert, sceptret kell nezned amin van spell damage, x lightning damage to spell, elemental damage meg hasonlok.erösen ajanlom hogy olvasd el a topic összefoglalot, ott kb. mindenre valaszt talalsz.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#16841) m.lala


m.lala
aktív tag

húh srácok, csúnyán berántott ez a játék, olvasom a komplett fórumot 17 évtől :DDD

lvl 72 25k dps, szóval pici, ócó, de az enyém, épitgetem a cyclonos kis centrifugámat, ez még ilyen előjáték míg megtalálom a nekem valót, had kérdezzek már pár fullosan hülye kezdő dolgot :R

1.) chaos orb készítése---videoban egy szettet ad le a srác , kétkezes fegyver vért stb…leadtam de nekem nem chaos orbot csinál belőle…had kérdezzem már meg perpill miket kell leadni, hogy kapjak?
2.) elkezdtem a mapozgatást….ha egyszer megcsinálok egy mapot, akkor utána miért nem tudok mégegyszer visszamenni? Valamit nem jól csinálok? T5-ig bőven jó ilyen gagyi cuccokban és portál miért nem zárja ha végeztem a mappal?
3.) ezt a buildet követem [link] 2:10 nél ott az enchant, na most ha én szeretném kiszedni a 40% cyclone damage –t bedöcögök Eternal Labyrinthbe végigtolom, rápóbálok és nem jön be a sapkába ...és ez ugye random ha jól értem…..na most menjek be 200 szor? vagy ezt valamivel tudom forgatni? remélem ez nem komoly, mert viccnek durva lenne. :U
4. )Divination kártya..mivan ha kigyűlik mit lehet vele csinálni?
5.) kosztümök eshetnek vagy venni kell? van aki úgy fénylik mint egy Mol benzinkút éjszaka
6.) de talán a legfontosabb most már….mit farmoljak, mit tanácsoltok hogy legalább 3-4 ex összejöjjön élhető időn belül, kell egy starforge nagyon. Divination kártya farmolás? simán currency farmolás? adogassam el az eső nem sok….uniq cuccot? Annyi a tervem, hogy 85 re kb. kirakom amit ki akarok a fán, kiszedem a videos szettet értelmesen és megnézem mit bír, aztán meglátjuk.

köszönöm a segítséget

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#16842) Har_melin válasza m.lala (#16841) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- chaos orb: minden cuccnak legalább ilvl60-asnak kell lennie, különben csak chance orbot kapsz. Illetve legalább egy ilvl60-74 közötti kell legyen, mert ha mind ilvl75 vagy magasabb, akkor meg regal orbot. (ha még csak max. T5 mapokon jársz, akkor ez nem fenyeget.)

- vissza tudsz menni, csak kell hozzá egy újabb olyan map. Attól, hogy egyszer megcsináltad csak az atlasz komplettálása változik, nem lesz automatikusan bármikor elérhető.

- A portálok kb. 10-15 percig még élnek akkor is, ha kiléptél a mapról, ennek semmi köze ahhoz, hogy végeztél-e vele vagy sem. Ha nyitsz egy másik mapot, akkor arra nyit hat új portált.

- enchant: "na most menjek be 200 szor?" yep. vagy vegyél a traden ilyen enchanttal. ez teljesen rng.

- div card: A legegyszerűbb ha Navalit felveszed a HO-ba, nála bármikor be tudod cserélni a komplett szetteket.

- effekt: a challenge-ek teljesítése után is kapsz valamit, de egyébként mindegyik fizetős, ebből él a játék.

- mit farmoljak: szerintem a bányát. Egyrészt egyes fossiloknak elég jó áruk van, másrészt a direkt drop is elég szép tud lenni, érzésre gazdagabb, mint egy hasonló szintű mapon. Másik opció a scarab farmolás, de ehhez tudatosan kell terelgetni a szindikátus tagokat, hogy a leghasznosabbak legyenek lehetőleg az Intervention alatt (Tora, Haku, Cameria, It That Fled és Gravicius)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16843) sirdond válasza Har_melin (#16842) üzenetére


sirdond
őstag

a Har_merlin által leírtakhoz még kiegészítésként:
1. itt van a konkrét recept leírás és hogy miket lehet még
https://pathofexile.gamepedia.com/Vendor_recipe_system#Full_Rare_Sets

3. igen, a lab enchant totál rng jelenleg. külföldi fórumokon már feldobták, hogy csinálják meg inkább az "unveil" item mod-ok mintájára, szerintem tök jó lenne úgy, reméljük a GGG lép valamit, mert hát ~300 enchant-ról beszélünk.

4. Act4-ben, illetve Act9-ben is be tudod őket váltani.

(#16844) forguet válasza m.lala (#16841) üzenetére


forguet
senior tag

1. Teljes szett:
Pancel sapi csimma kesztyu 2h fegyo (vagy 2 egykezes vagy fegyo pajzs kombo) ov amu 2 gyuru.
Lv60+ minden targy : chaos. Lv 75+ minden targy: regal. Ha minden item unid, akkor 2 a megfelelo currencybol.
En folyamatosan tartok egy stash tabet erre, parszaz c osszejon belole eleg hamar
2. Ezt nem teljesen ertem, vissza tudsz menni a mar elvegzett mapre ha nyitsz egy ujat (persze kell hozza a map item)
3. Annyiszor mesz amennyiszer nem adja be az ahitott enchantet...ez ez.
4. Tasuni act 4/8 vagy navali a hideoutodban bevaltja
5. Microtransaction...loves cucc. Vagy season rewardbol is tud lenni ha elvegzel challengeket...minden ligaban ujabb jutalmak vannak
6. Hat sztem mindenkinek mas a taktikaja. En pl szoktam tartani egy 2c lapot amit irtam is, de rengeteg lovet lehet kiszedni a fossilokbol is ha delveben keresgelsz a sotetben. Nekem a penzem nagy resze cuccok eladasabol van...adtam el 5exert is uniq jewelt de rare-ekbol is konnyen osszejon par exa.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#16845) Win-T


Win-T
senior tag

Életemben először sütök el Vaal Orbot buildembe való kulcs unique itemre - persze, hogy rögtön előre sárgává változtatta. :W
Szerencsére nem túl drága cucc.

(#16846) rumkola válasza Win-T (#16845) üzenetére


rumkola
veterán

azt hittem, hogy az Arc trapi a OP, vagyis a párom szerint: eeez csaláááás...
Hát nem.
A winter Orb viccs a csalás. :B

(#16847) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Van a Damage on full life support gem, de neha azt veszem eszre, hogy az eletem nincs fullon.

hiaba van life on hit, es hiaba iszom nem megy fel maxra.
Ilyenkor is mukodik a gem?

(#16848) Har_melin válasza Reinhardt (#16847) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

előfordulhat olyan helyzet, amikor valamilyen DoT degen van rajtad (pl. a Blood Rage skillből). ha a regen/life leech meghaladja a DoT sebzés értékét (mondjuk veszítesz 100 HP-t másodpercenként de a life regen-ed 120 HP/s), akkor úgy mutatja, mint ha nem lennél full lifeon, de ettől még a dmg bónuszt megkapod. Ha nem elég az utánpótlás, akkor nem. Mivel az ES fullon van, valami ilyesmi lehet nálad is a helyzet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16849) Rison77


Rison77
senior tag

Van egy ilyen csodálatosan elbaltázott wepem elemental overload-al^^ . Most ha erre rátolok egy annult minek van esélye törlődni? Külön veszi az összes modot, vagy a multiple-t 1 mod-nak számolja?

(#16850) Azharel


Azharel
aktív tag

Sziasztok!

Enky féle elementalist buildet követve csinálom a karakterem, de t11 feletti mapokat már nem nagyon bírja. Általában az a gond, hogy az előugró Syndicate tagok 1hitelnek vagy a mapok végén a bossok. Hiányzik még 2 ascendary pont de már csak 1 trial hiányzik az istennek nem adja be, nem tudom már mit csináljak, valaki valamit hozzá tud szólni azt megköszönném mert az ideg szét szed mikor elveszítem állandóan a farmolt exp pontokat :)

karakter

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.