Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) sirdond válasza Genji (#17895) üzenetére


sirdond
őstag

nem rossz, de ez pontosan milyen build-nek van?

(#17902) tomazin válasza Pszicho (#17897) üzenetére


tomazin
veterán

Magyarul mehet ra a makro :D (en sem tudtam es feltem,h felul tudom csapni, ugyhogy lassan koltottem el kb 1,3k fuset...)

(#17903) Pszicho válasza Sárpac (#17899) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Ez egy elég jó hír.

Igen brunnehilde elég szerencsés voltam. Főleg, hogy az összevagyonom úgy 2 exa volt.
Eladtam az egyik íjat Chin Sol Assassin Bow 6 exért. Egyébként 4 exáért láttam nem corruptba hasonló íjat, de az enyém elég jó dps -el rendelkezett. Ahogy fölraktam poe.tradere 2 -3 óra múlva már írtak is és megvették.

[ Szerkesztve ]

(#17904) Pszicho válasza tomazin (#17902) üzenetére


Pszicho
tag

Nem akarok túl okoskodónak tűnni , de biztos, hogy van egy olyan tizedmásodperc, amikor be van állítva, hogy ha akkor épp betolod az orbot, akkor átvált 6 linkre. Ez mondjuk lehet, hogy 10, vagy 20, vagy 30 másodpercen belül egy tizedmásodperc, amikor a 6 link elérhető. Ez szerintem részben lehet random, de ugyanúgy ismétlődhet, igazodva a szerver időhöz.
Ha túl lassan csinálod, akkor az a baj, hogy mindig azt hagyod ki, amikor átváltana, azt a kis időt léped túl.
Eddig én is figyeltem nehogy túlmenjek, nem tudtam, hogy nem mehetek túl. :)
Azt figyeltem meg, hogy amikor pedig 4 összekötésről elcseszem és visszaugrik, akkor megint kell neki pár másodperc az orbok betétele között, hogy újra fölmenjen 4 összekötésig.

Erre persze lehet mondani, hogy túl sok a szabadidőm, hogy ilyenekkel foglalkozok. :D

(#17905) Har_melin válasza brunnehilde (#17882) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Minimális odafigyeléssel a trade macro elég pontosan beadja a reális unique árakat. Egyrészt van felül egy Average és egy Medián ár. Az egyik ugye a sima súlyozatlan átlag, a másik meg a középérték, aminél az ajánlatok fele olcsóbb, a fele drágább. Ez kapásból ad egy viszonyítási alapot.

A másik, hogy a felugró ablak olyan 8-10 tételt listáz a legolcsóbbakból. Nyilván ha van 1-2 1alch-os ár, a többi meg 4-5 chaos, akkor mensás IQ nélkül is sejthető, hogy az extrém olcsó darabok csak beetetés, ármanipulálás.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17906) BoneDragon válasza Pszicho (#17904) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tul sok a szabadidod. Sima rng, kar ilyennel foglalkozni, engedd el.

(#17907) Genji válasza sirdond (#17901) üzenetére


Genji
őstag

Winter Orb Elementalist Witch

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17908) tomazin válasza Pszicho (#17904) üzenetére


tomazin
veterán

Lehet kiprobalom, h a sorsjegyet is bal kezzel es erzsebet kiralynos penzzel kaparom :D

Szerencsed volt, nincs ilyen. Amikor ranyomod az orbot olyan mintha dobnal egy kockaval. Vagy 6os vagy mas. Csak rosszabb az aranyod.

(#17909) tibee77


tibee77
őstag

Jo a trade macro csak szinte mindennel a reszletes keresest kell hasznalni.
Victario csuka meg chernobog pajzs: azert csinal nagy csinnadrattat a filter mert ugyanazokbol a basekböl van masik, draga unique is.victario csukanal az abberath cipö, chernobognal meg tukohama pajzs.igaz ezek mar nem olyan ertekesek mint anno de meg kiemeli a macro.ja es azert hiszi azt hogy ez a draga unique mert ugye unid, igy nem tudja a szart es a jot megkülönböztetni.

Genji egy olyan cucc nekem is kene. 😎 nice, mennyi altot-annult nyomtal ra?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17910) Pszicho válasza tomazin (#17908) üzenetére


Pszicho
tag

Igazatok van. Tényleg nem így működik.
Most további 2 exet nyomtam el sikertelenül és most nyomkodtam az orbokat mint egy idegbeteg mégsem lett jó. A múltkor meg kimérten dobáltam és akkor sikerült. :D

(#17911) tibee77


tibee77
őstag

Lejart a szerk. idö: Tolja itt meg valaki az uj divine ire skillel?tricksterrel kezdtem egyet, hat nagyon durva.a skill nagyon jol skalazodik bika erös, az uj valtoztatasok a tricksternel meg igencsak op-k lettek.lvl 80-on gondoltam nekimegyek minonak, mert elötte felbatoritott hogy minden elolvadt t14-15ös mapokon.hat baszki egyhelyben allva facetankoltam, annyira op a trickster.dps meg nem annyira nagy szam mert budget fegyverrel tolom plussz a gemek is quality nelküli 19esek.szoval 20/20as gemekkek mondjuk ilyan lvl92-n meg mondjuk legalabb 1 olyan sceptrevel mint amir genji craftolt szerintem über elder sirva fog elhullani. XD

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17912) Genji válasza tibee77 (#17909) üzenetére


Genji
őstag

Eloszor irdatlan makkal 350 altbol osszejott 3x is, regalozas utan az 50-50% annult mind a haromszor buktam. Vegul talaltam 1,5 exert traden igy ahogy van :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17913) tibee77


tibee77
őstag

En is valoszinü hogy felkeszen fogok 2exert egyet beszerezni, altalaban annyiert mennek de ott a kisördög bennem hogy mivan ha valami jobbat sikerül craftolni. 😃

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17914) tibee77 válasza savior (#17861) üzenetére


tibee77
őstag

Sajnos mobilrol nem tudtam megnezni a skill tree-det de a cuccokat igen.ugye dps gondjaid vannak.dpst altalaban fegyveren, ringeken, amulet-en esetleg shielden lehet összeszedni.vannak egyeb dolgok is de fökent ezeken.nos neked amuleten meg gyürükön semmi dps nincs, azokra kell valamit craftolni.fegyver sem a legjobb igaz nem rossz de attol függ mennyibe került.ha nem volt draga akkor azt mondom okes,atmeneti cuccnak jo lesz.bar ahogy nezem EO ki van neked rakva, akkor crit modok nem jatszanak a fegyon vagyis sokkal de sokkal jobb fegyod max akkor lesz ha többet költesz ra mint par chaos.ja es ascendancy pontokat se lattam, azokat szedd össze, jot tesznek a dpsnek meg a clearnek is.ja meg persze gemek szintje-quality-je is sokat szamit.szoval amuletet csereld legelöször aztan gyürüket olyanonra amiken vmi kis dps is van.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17915) Pszicho


Pszicho
tag

Kinek mi a személyes tapasztalata?
Mi volt a legtöbb, amit elköltöttetek arra, hogy az item 6 linkes legyen?
Nekem most már 3-4 ex benne van és mégsem sikerült.

(#17916) tibee77 válasza Pszicho (#17915) üzenetére


tibee77
őstag

Legtöbb fuse amit egy cuccba beletoltam az 1400 volt asszem,legalabbis masra nem emlekszem.De az akkor egy olyan chest volt amit en craftoltam es bazi jo volt, tehat muszaj volt 6linkelni.20ex volt 6link nelkül kb...viszont olyan chestet biztos nem probalnek fuseolni ami alapbol linken nelkül nem er több exet.egyszerüen nem eri meg, kiveve akkor ha tenyleg kevesböl jön össze.de ugye ez olyan mint a lotto, nem biztos hogy be fogja adni.Nekem mar 2szer is beadta 1 fuse-ra a 6linket.vicces volt nagyon.😂 viszont van a negativ veglet, amiröl pl. simondr vagy sarpac is tudna meselni.Asszem simonnak volt olyan hogy 6k fuse fölött adta be a 6linket.na az azert huzos.Azt ha 1:2aranyban szamoljuk akkor 3000 chaos, ami kb. 30 ex...vicc kategoria.en 6linkelni altalaban ugy szoktam hogy veletlenül radobalok par fuset es vagy beadja vagy nem.Atlagban ggg azt nyilatkozta hogy olyan 1200 fusebol adja be a 6linket.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17917) Pszicho válasza tibee77 (#17916) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm.

Nálam a chin sol assasin bow-nál olyan 130 fusenél adta be a 6 linket, a a másik íjnál pedig szintén e körül adta be. Most a Belly of the Beast Full Wyrmscale vacakol, rengeteg fusét beleöltem, ki sem merem számolni mennyit. 700-800 körül járok, le is állok vele.

Csak hát a Frost Nova Cast on Critical Build -emnek kéne egy armor, ami véd is valamit.

(#17918) TrollBalint válasza Pszicho (#17915) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én még nem találtam olyan jó cuccot, amit feltétlenül 6 linkelni akartam volna. Néha egy-egy nem rossznak tűnő cuccnál elköltök pár százat, hogy az achi meglegyen, de eddig még nem jött be. Szerintem én az az ember leszek, akinek több, mint 1500-ba kerülne :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17919) bgufo válasza Pszicho (#17915) üzenetére


bgufo
csendes tag

900 óra played timeom volt amikor megkaptam a 6 link achievementet steam kliensbe.... Azóta eladok minden fuset és megveszem a 6 linket ami kell.

(#17920) la_cc válasza sirdond (#17887) üzenetére


la_cc
addikt

+ (#17895) Genji

Pontosan milyen módszerrel sikerült ezeket kicraftolni? :))

Fuse témához hozzászólva, nekem egyszer nem jött össze 1000 fuse-ból se a 6L, ott kiégtem és abba is hagytam az aktuális ligát, nem mindenki idegeinek való ez... :P ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17921) TrollBalint válasza la_cc (#17920) üzenetére


TrollBalint
addikt

meg is adtad az ötletet :) Beállítom görgőre a bal gombot és csak görgetni, a sok kattintás nálam is kiégéshez vezethet :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17922) la_cc válasza TrollBalint (#17921) üzenetére


la_cc
addikt

Ha csak ezen múlna... :W :DD De tényleg rossz érzés volt, hogy elkeféltem az összes fuse-omat és szar se lett belőle.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17923) savior válasza tibee77 (#17914) üzenetére


savior
őstag

Köszi.
Megfogadom a tanácsaid.
Fegyver pár chaos volt.
Ékszereket majd veszek akkor, csak most nincs orbom.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17924) Genji válasza la_cc (#17920) üzenetére


Genji
őstag

Vettem a fegyot 1,5exert mar annulozva volt csak az egy szem 20% ele as chaos dam prefixel es az alabbiakat craftoltattam ra (free service-el):

Prefix:
T3 Gain % of Cold Dmg as Extra Chaos Damage -- 8 Vaal
T3 Spell Damage and Non-Chaos as Extra Chaos -- 1 Ex

Suffix:
Multimod: 2 Ex
T2 Chance to deal Double Damage -- 1 divine
T3 Cast Speed and Gain Arcane Surge on Kill -- 4c

Osszesen igy 4ex 48c 8 vaal es 1 div volt a fegyo. Olvad mindenki tole, mar csak meg egy hasonlot kell osszelapatolni. :))

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17925) Peace


Peace
nagyúr

Ascendancy-ban akkor maximum 8 pont osztható szét összesen? Ezt jól látom?

(#17926) Genji válasza Peace (#17925) üzenetére


Genji
őstag

Igen

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17927) Peace válasza Genji (#17926) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi! ;)

(#17928) la_cc válasza Genji (#17924) üzenetére


la_cc
addikt

Nem semmi. :Y :C

A free service az ilyen random arcot jelent, akit Global chat-ről lőttél? Nem félsz, hogy nem adja vissza a cuccost? Vagy csak én nem bízok az emberekben? :P

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17929) Genji válasza la_cc (#17928) üzenetére


Genji
őstag

Nem random arc:)
Ot melegen ajanlom mindenkinek. Tobbszor tobb ligaban kertem mindig azonnal segitett. Ismerososnek is. A forumban hozzaszolasokat eleg megnezni, rengeteg embernek segit. Liga legelejen mar megvan minden craftja, erre gyur, hogy ingyen craft servicet adjona nepnek. Vannak meg jo arcok. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#17930) sirdond válasza Genji (#17929) üzenetére


sirdond
őstag

wow, köszi a tippet!

(#17931) sith7 válasza Genji (#17929) üzenetére


sith7
nagyúr

Hihetetlen :Y :R

Nem ligában nincs ilyen ember, aki pl. lvl 27 -es embernek kraftol tuti cuccot ? :D
Van 1 azaz egy db chaos orb - om cserébe :))

Bár most nem panaszkodom, haladok szépen a kapott cuccokkal :K ... egyelőre :B

[ Szerkesztve ]

(#17932) la_cc válasza Genji (#17929) üzenetére


la_cc
addikt

MVP!

Köszi, hogy megosztottad. :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17933) Pszicho válasza TrollBalint (#17918) üzenetére


Pszicho
tag

TrollBalint most én is leállok vele egy darabig, mert a gatyám is odalesz, ha így folytatom.
Talán később, ha már lesz vagy 30-40 exányi vagyonom, újból hozzáfogok kísérletezgetni.
Jelenleg csak egy erős karaktert akarok, amivel jó cuccokat lehet ütni a mobokból és élvezet vele a fejlődés, haladás a játékban.

Az nem kevés idő bgufo.
Nekem úgy 400 óránál adhatta be, de sosem számoltam ezt így, hogy mennyit játszok.
Nekem sem az első karakteremmel sikerült a 6 linkes bow.
Kíváncsi vagyok, hogy miket vesz figyelembe a linkelésnél a játék.
Bár ha belegondolok, hogy excellent itemet is elég ritkán ad, főleg ha nincs is quantity növelő itemem, akkor ez is ugyanolyan lutri.

(#17934) TrollBalint válasza Pszicho (#17933) üzenetére


TrollBalint
addikt

nekem azt mondták, hogy 20%-os cuccra könnyebben beadja a 6L-t. De ha van is eltérés, gondolom olyan kicsit, hogy simán lehet RNG-nek titulálni, ha tényleg gyakrabban is adja be.
Amúgy most én is így vagyok, hogy játszani akarok és élvezni a játékot egyelőre. Még csak most kezdek átérni a sárga mapokra, úgyhogy van bőven hova játszani :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17935) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Amilyen kicsi az esélye a 6linknek, gondolom gyártanak mindenféle teóriákat, hogy hogyan lehet az esélyeken javitani. :P

Semmit sem javult a map drop. :( Egyre jobban elveszi a kedvem a játéktól, kinomban már a fórumon is hozzászóltam tökéletes angolommal. :Y :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17936) Pszicho válasza TrollBalint (#17934) üzenetére


Pszicho
tag

Elengedtem a linkelgetést. :D
Nincs fölös vagyonom jelenleg.

Milyenek azok a mirrored itemek?
Másik kérdésem a szindikátusokra vonatkozna.
Arra kattintok, amelyik intelligence értéket ad.
Most van 3 harcos alul, a legalsó részen, egymás mellett. Mit tegyek velük?

(#17937) TrollBalint válasza Pszicho (#17936) üzenetére


TrollBalint
addikt

A mirrored itemet, akkor tükrözött / másolt cuccok. Egy létező tárgyról készült másolat, amivel már nem tudsz semmit kezdeni (mármint semmilyen orbot se rátenni, ha jól tudom még vaal-t se)

Az, hogy 3-an vannak alul, azt jelenti, hogy ők vannak börtönbe. A börtön alapból 3 körig tart, és minden körben ad X infót. Ha lejár az idő, kiszabadul magától, illetve néha lehet olyat is választnai, hogy elengedi előbb az egyiket, ekkor is megkapod a még hátralévő info morzsákat. Nem mindig éri meg azt választani, én jobb szeretem előbb a rangjukat felhúzni, akkor egyrészt ha bebörtönzöd több infot adnak, másrészt jobb a dropjuk is. Főleg a safehouse-ban.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17938) bgufo válasza Pszicho (#17933) üzenetére


bgufo
csendes tag

Lehet próbálkozni linkeléssel, azt tudom hogy nekem nem érdemes. Dropokban meg off color szinezésben is viszonylag szerencsés vagyok, de linkelni én nem tudok poe-ban az biztos :) 4 linket is inkább crafting benchen csinálok mert arra is ha próbálkozok akkor eltolok 50-60 fuset mire bejön minimum. Cserébe minden ligában van 1-2 exalt drop + item dropok.

(#17939) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Valaki ranezne a karakteremre, aki ismeri/erti a Toxic Rain/Agony Pathfinder buildet?

(remelem jol linkeltem)

Egyreszt velemeny, epito kritika, masreszt melyik flaska helyere kellene beraknom a Witchfire Brew-t?
Harmadreszt a ket jewelemen van "Increased Physical Damage with bows" az nekem hasznos, vagy jobb lenne cserelni mondjuk +%Life-osra?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17940) TrollBalint válasza SQX_Barto (#17939) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is pont ezt a buildet követem, én a mana ital helyére tenném be, én annak még olyan égető szükségét nem éreztem. Vagy ha a freeze immunity nagyon kell, akkor esetleg az amethyst helyére, chaos resistance-t majd szedsz össze cuccokból :)
Ha kevés az életed, akkor a %Life-t raknám be, de amúgy inkább a sebzés. Nem gondoltad lecserélni a Tabulát? Egy akár 5L-es sárgára? Ami ad csomó jóságot? (life, resistance)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17941) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Pont van eladó 6L body armour-om. Ócón adom. :P 1000 evasion, 200 energy shield, life, fire res, és még craftolhatsz is hozzá valami suffixet. :))

Ja, standardon vagyok. Még mindig. :C

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#17942) SQX_Barto válasza TrollBalint (#17940) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Úgy gondoltam, megvárom azt a 3-4 exet és veszek egy 6 linkes Belly of the Beastet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17943) sirdond


sirdond
őstag

Na ki vett már Celestial Cat Soulrend effect-et? :DDD

(#17944) SQX_Barto válasza sirdond (#17943) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eleg nevetsegesen nez ki :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17945) sith7


sith7
nagyúr

Ti tudtok játszani ?
Engem mindig visszadob a karakterválasztó képernyőig :F

(#17946) sirdond válasza sith7 (#17945) üzenetére


sirdond
őstag

itt semmi gond.

(#17947) sith7 válasza sirdond (#17946) üzenetére


sith7
nagyúr

most már jó ... nem tudom mi lehetett ... :F

(#17948) TrollBalint válasza SQX_Barto (#17944) üzenetére


TrollBalint
addikt

a színe nekem tetszik, amúgy elég "érdekesen hat egy alapvetően véres, kissé gonosz világban" :)
De az egyik haveromnak bejön, ő lehet megveszi :) Mondtam is neki, hogy sokat nem fog látni belőle, mert úgy se használ slower projectile-t :P

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17949) Pszicho válasza TrollBalint (#17937) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm a segítséget.

Felvettem a Frost Nova Cast on Critical Build -hoz a fegyvert, ami elsüti a novát és a frostboltot critilal esetén.
Nagyon gyors és darálós lett, de sajnos a védelme elég gyengus, pedig van shieldem is, ami a buildhez kapcsolódik.
Még gyűjtök egy 6 linkes armorra, meg majd elder gyűrűre, de ezek csillagászati árban vannak.

Tudjátok esetleg, hogy például egy tier 4-5-ös mapon például egy átlag mob mennyit sebez és az armour értéke a karakternek mennyit redukál ebből?
Például egy 70-es mob közelharcban sebez 2000-et, de van 1800 armourom és így 200 sebzést kapok?

Ha az összes elemental resistance értékem 100% körül van, akkor mennyivel redukálódik az elemental támadás? Feleződik?

Magasabb szinten 80-90-es level van értelme az alacsony evasion értéknek(2000-4000), vagy ott már inkább az armour értéket kell növelni??

(#17950) brunnehilde válasza Pszicho (#17949) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ne az armourt nézd, hanem alatta a physical reductiont. Ha az mondjuk 50%, akkor a physical sebzés felét háritod. Ezt 90%-ra tolhatod fel armour segitségével, vagy más módokon, pl. endurance charge. Az elemental resisteknél pedig ne a zárójeles értékeket nézd, tehát ne a 100%-ot. A tényleges elemental resisted a zárójelen kivül van, balra. Max 75% lehet, amit nagyon ajánlott maximalizálni, de olyan tárgyakkal, mint a Loreweare bodyarmour növelhető a max resist akár 80%-ig is.

Az armoural a physical damaget csökkented, mig evasionel elkerülöd a komplett támadást. Buildtől függ gondolom, hogy melyikre mész rá, legideálisabb lenne mindkettő a max értékeken szerintem. Aztán ott van még védelemnek a dodge és a block is. Igazából érdekelne engem is, hogy pl. az evasion, dodge, block között mi a tényleges különbség? Mert elvileg mindegyikkel háritod, vagy elkerülöd a komplett sebzést. És akkor lehet még valamit ki is hagytam, én sem játszom túl régóta, ráadásul csak melee buildekkel van tapasztalatom.

A buildemnél mapozáskor 90%-ra felmegy a physical reduction, a block 79%, mig az elemental resist 80%. Ehhez hozzájön még pl. a Fortify skill, ami 20%-al csökkenti a bekapott sebzést. És még mindig vannak érthetetlen elhalálozásaim. Nektek szoktak ilyenek lenni? :F Olyan mapon, ahol semmilyen kiemelten veszélyes mod nincs, egyszer csak meghalsz, olyan monstáktól, akiket utána röhögve elintézel. Ez gyakran előfordul? Mitől lehet? Bekapsz egy criticalt, vagy más oka van?

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.