Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) tibee77 válasza TrollBalint (#17200) üzenetére


tibee77
őstag

Ha a labfarmot kitartoan tolod liga elejen akkor azzal jo kis penzt fogsz csinalni.en nem tudnam az tuti.
XD

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17202) TrollBalint válasza tibee77 (#17201) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez a tervem. Aztán ha már lesz kis currency, akkor (meg néhány jó cucc) akkor jöhet az "igazi" karakter, :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17203) 0karmacoma0 válasza TrollBalint (#17200) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én nem igazán ajánlom. Én is azzal kezdtem a mostani ligát, és sokat kell beletolni, hogy közepes legyen. Amíg nincs egy Disfavour, addig nulla sebzés, az über labig meg a túlélés is kifejezetten rossz egy slayerhez képest. Sajnos kb confirmed, hogy a meleevel ebben a ligában nem foglalkoznak, szóval valszeg csinálok valami meta castert, kivégzem a ligát és várom a következőt. Persze ha csak über farmra kell, akkor lehet jó, de mapozni rosszabb mint valaha.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#17204) sirdond válasza TrollBalint (#17202) üzenetére


sirdond
őstag

ha tényleg rámész az über lab farmra, akkor próbálj minél több kulcsos run-okat csinálni + minél több silver chest-et is, mivel skill gem-ek abból is eshetnek. és liga elején skill gem-ekből elég jól meg tudod szedni magad, sokkal jobban, mint másból, ami ott esik szerintem. kell hozzá nézegetni az aktuális build-eket, hogy melyik gem-eket érdemes megtartani, miből meg gemcutter-t csinálni, de a trademacro ebben is tud segíteni.

(#17205) tomazin


tomazin
veterán

nagyon kíváncsi leszek, hogy hogyan fog indulni ez a season játékosszám szempontjából. Ha jól gondolom az előző az elvárásokat felülmúlhatta a diablo fiaskó okán, jól ki fog jönni most hogy mennyi embert tudott megtartani abból a tömegből a játék.

(#17206) tibee77 válasza 0karmacoma0 (#17203) üzenetére


tibee77
őstag

Nem muszaj melee-vel foglalkozniuk amig olyan skillek vannak mint double strike, bladeflurry single targetre es mondjuk reave map clearre.anno egy 250 pdps egykezes karddal ugy lenyomtam izarot hogy pislogni nem tudott.talan az a champion double strike kari volt a legjobb labozos buildem.leapslam-mel (meg tonnanyi attack speeddel) ugy vegigugraltam a labokon hogy kiröhögtem minden csapdat kb..Aztan izarora raeresztettem a "testörseget".1-2 mpig elt.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17207) TrollBalint válasza sirdond (#17204) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nagyjából igen, a skill gemekre akarok rámenni. Adnék is el belőle, meg raknék félre, a második karakteremnek. Ebben a ligában már próbálkoztam, de elég lassú voltam, igaz nem is ez volt a fő cél, hanem csak, hogy "ismerkedjek az über labbal".

0karmacoma0: Az első karakter csak überlab farmra kell. A mapozni, meg úgy általában a contentet a másodikkal szeretném kiélvezni. Mire odajutok, már lesz többféle build, meg nekem is ötletem, mivel is szeretnék menni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17208) tibee77 válasza tibee77 (#17206) üzenetére


tibee77
őstag

Ezt a "nem muszaj melee-vel foglalkozniuk" dolgot ugy ertettem hogy trollbalintnak nem kell nagyon mert überlab farmra ezek a skillek ( bf es ds) nagyon erösek.amugy persze ggg-nek kellene valamit csinalnia mert nagyon nem könnyü egy melee dolga az endgame-ben.ezek a syndicate tagok rendesen lerekteltek parszor.pedig cyclone-nal nem kell egyhelyben allni hanem pörögsz ide oda es megis.1-2 syndicate-en kivül csak über elder ellen haltam le.szoval valami kis melee defensive buffnak tudnek/tudtam volna örülni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17209) Pszicho válasza tibee77 (#17195) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm a segítséget.
Jelenleg nem sok, olyan 2-3 exalted orbnak megfelelő vagyonom van és 2 értékes item (kaptam), amiket ki tudnék árulni 6-8 ex-ért. A max, amit tudok rá költeni 10 ex. Az kezdetben elég lenne rá?
Leginkább volatile dead, ethernal knives skillekkel operáló poets pent szeretnék.
Néztem a youtube csatornákat és többféle kasztból is építettek különféle skillezésű poeteket.
A lightning warpos, wortex -es, bladefall inquisitor nem igazán jött be.
Melyik kasztból érdemes elindítani egy ilyet?
Láttam, hogy elementelist -ból és pathfinder- ből is csinálják.

Skillhasználat tekintetében valami hasonlóra gondoltam, ami a videókban is látható.

How to level with Poet's Pen to 70 in 3:30 hours - Full speedrun guide
https://www.youtube.com/watch?v=sXD3b8236Yc&t=3122s

Nézegettem a kezdő fegyvereket a poetnek a poe.traden.
The Poet's Pen Carved Wand
30 c körül már lehet kapni 3 socketes wandokat.

Ez a wand egyik skillje:
Trigger a Socketed Spell when you Attack
Emiatt a skill miatt használ egyszerre több varázslatot is?
Egyiket a jobb egérklikkre beállítva, a másik pedig a wandba?
Max 2 támadó skillt tud így használni egyszerre, 1 kattintással?

(#17210) rumkola válasza Pszicho (#17209) üzenetére


rumkola
veterán

attack=nem spell alapú támadás
a spell az nem attack, hanem varázslat
szóval a cucc sima attacknál (ami nem spell) elsüt egy varázslatot (spellt) is pluszban

én még mindig azt mondom, hogy az ARC Trapper a legerősebb/olcsó, 5link is elég elder/shaperhez...

[ Szerkesztve ]

(#17211) KubanitoS válasza rumkola (#17210) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az arc trapper esetében a Scionra gondosz, vagy a Witch-re? Előbbivel kezdtem és T12-13 + afelett, ha már valaki csúnyán néz rá, akkor is fekszik a kari.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17212) Har_melin válasza KubanitoS (#17211) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

miért kell olyasmit erőltetni, ami nem megy? Igaz, hogy a 3.3-ban, két ligával ezelőtt, de egy teljesen közönséges Arc Saboteurrel úgy ledaráltam mindent (über elder kivételével), mint korábban talán még semmivel. 20% life regen/sec + fix Blind és ezek mellé a többi védelem szinte minden ellen elég.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17213) KubanitoS válasza Har_melin (#17212) üzenetére


KubanitoS
veterán

Erőltetni? Nem erőltettem én semmi, már a karakter sincs meg, pusztán a saját tapasztalataimat írtam le. A 20% life regennel meg marha sokra lehet menni, ha kapod a folyamatos egyhitet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17214) Pszicho válasza rumkola (#17210) üzenetére


Pszicho
tag

Kinek melyik karakter jön be.
Nálam azért fontos, hogy jó defens értéke legyen. Nem elég, hogy jól néz ki, jók a skilljei.
Nincs kedvem megint új karaktert kezdeni, mert gyenge.
Tegnap az egyik srác segített a játékban és eddig csak map tier 2-3 -on járkáltam.
Ő olyan 12-13-as map tierekre vitt engem. Volt, ahol tüzes volt a talaj, az erdei részeken hatalmas szintkülönbségű dombok voltak, amiken oda, vissza ugrált valamelyik skilljével.
Szégyen, de még futni sem tudtam utána, olyan gyors volt és fél- 1 perc alatt kivégzett egy pályát.
Azt hiszem Raider Ranger -t csinál.
Brutálisan erős karakter és gyors.
A Hp-je nem nagyon mozdult el, csak a shield, de az is ritkán.
Az ex cuccokért meg sem állt, hogy fölvegye őket.
Dragonscale gauntlets és hasonló dolgok estek. 1 mapon volt, hogy 2-3 ex item is esett és annyi item, hogy betakarta a pályát, ami már zavaró volt. 100% fölött volt at item quantity és rarity dropja.

Egyébként a Tornado Shot és a Raider Ranger Build mennyire jó vagy olcsó?

[ Szerkesztve ]

(#17215) Har_melin válasza KubanitoS (#17213) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

de nem egyhitelt, éppen erről van szó. Guardianokat vígan lehetett vele csinálni, pedig én aztán nem vagyok egy pozíció mágus, aki mindig tudja, hova kell elmozogni. Természetesen nem a regen volt egyedül a védelme, a részletekre már én sem emlékszem, régen volt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17216) sirdond válasza Har_melin (#17215) üzenetére


sirdond
őstag

igazából mindkettőtöknek igaza van, szerintem. 3.3-ban tényleg brutál jó volt a sab. trapper és elég volt mindenre, úgy ahogy Har_merlin írja. Betrayal-ben viszont elég erősen bejött a chaos dmg és bizonyos tier felett simán one-hiteltek akármit csináltál, főleg liga elején a nerfek előtt.

(#17217) rumkola válasza KubanitoS (#17211) üzenetére


rumkola
veterán

Shadow saboteur Arc Trapperre gondolok.
Neki vannak TRAP passzívjai. :)

[ Szerkesztve ]

(#17218) rumkola válasza KubanitoS (#17211) üzenetére


rumkola
veterán

ilyesmi volt, 5linkkel és sárga mezei wandokkal lvl85-ön elder/shaper ölés simán ment

[link]

(#17219) Har_melin válasza sirdond (#17216) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

én már legalább egy éve úgy játszom, hogy a chaos res is legalább 20-30% legyen. Inkább kötök máshol kompromisszumot vagy fizetek esetleg többet egy cuccért. Régen elmúlt már az az idő, amikor a -60-as chaos res is csak alig jelentett problémát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17220) tibee77


tibee77
őstag

Incursion liga ota van ez, hogy pakolni kell chaos resire is, különben reszeltek.igaz en meg mindig tojok ra, inkabb megyek ra a +dps-re vagy a +life/es-re.amugy meg a trapper ugyanugy op mint eddig, semmi nem valtozott kb. csak az ellenfelek.nehany syndicate boss egyszerüen tul erös.volt olyan guardian map ahol lehaltam tamadastol az it that fled-töl, miközben a mino meg 3mpig elt kb. es alig karcolt meg.Es igen, liga elejen ezek meg durvabbak voltak.de anno az abyss ligaban szerintem az a raja meg a masik breakelös rare ami idöközönkent eltünt majd visszajött na azok meg durvabbak voltak.nem tudom emlekeztek-e rajuk, aztan ment redditen a siras hogy hogy a francba kepzeltek hogy ilyeneket eresztenek rank es vegül kicsit nerfeltek öket. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17221) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Aura változások:

- Anger: megnövelt dmg bónusz, kb. azonos szintre a Wrath-tal

- Hatred: megnövelt cold sebzés, de csökkentik a % of phys as extra cold mértékét.

- Zealotry (új): megnövelt crit chance esély és esély (nem garantált), hogy rare vagy unique ellenség eltalálásakor Consecrated Ground-ot hozzon létre (ami pluszban még növeli a crit chance-et.)

- Malevolence (új): DoT boost és skill duration bónusz. Bár alapvetően a különböző chaos skillekre van, minden DoT sebzés profitál belőle a Scorching Raytől az Arcrtic Breath-ig, meg persze a különböző poison skillek is. Az nem egyértelmű, hogy a bónuszok visszahatók (én kapom meg őket a sebzéshez) vagy a mobokra hatnak, ha a hatósugárban vannak? Nyilván az előbbi lenne a jobb.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17222) sirdond válasza Har_melin (#17221) üzenetére


sirdond
őstag

Anger buff :Y :C

(#17223) TrollBalint válasza tibee77 (#17220) üzenetére


TrollBalint
addikt

Azt én is észrevettem, hogy egyik másik Synicate tag olyat üt, hogy az valami embertelen, a következő találkozáskor meg simán leverem. Nem tudom, hogy ha egymást segítik, akkor adnak-e egymásnak valami boostot, de a tárgyak nagyon sokat tudnak dobni rajtuk. Emlékeim szerint a nehezen leverhető syndicate tagok legaláb 2 csillagosak voltak.

Ettől a sok spell / skill buff-tól kicsit félek. Anno a Diabloban is ez volt, hogy ha valami gyenge volt, akkor erősítettek rajta. Aztán erősebb lett, mint más, akkor máson erősítettek. Utána az ellenfelek lettek már gyengék, így azon erősítettek... Több ügyesség nem kellett a játékhoz, csak minden több volt. Ellenfeleknek több HP, a skillek többet sebeztek... Remélem itt nem ez lesz (De ezen azt hiszem a Betrayal liga elején is aggódtam, szerencsére feleslegesen :D )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17224) Szivacs_KAP


Szivacs_KAP
újonc

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni. Olyan gondom van, hogy ha indítom a játékot alap esetben elsőre nem tudok belépni a játékba, mert mikor kiválasztom a karaktert és töltené a pályát kidob a login felületre, ezt minden első betöltésnél megcsinálja, másodikra már megy.
A frissítés óta ugyan ezt megcsinálja játék közben is mikor új pályára lépnék át, de csak az új pályánál csinálja ezt amit még nem töltött be eddig.
A másik gondom, hogy hiába állítom teljes képernyőre, ha újraindítom ezt nem menti el és ablakban futtatja, így minden kezdéskor be kell állítani újra.
Elvileg a gépem megfelelő lenne: 8 gb ram, amd fx8350 proci, rx 580 videókártya.
Most kezdtem újra játszani vele, régen nem volt ilyen gondom.

Segítséget előre is köszönöm!

(#17225) 0karmacoma0 válasza Szivacs_KAP (#17224) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem ez addig volt, míg át nem raktam SSD-re.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#17226) Har_melin válasza Szivacs_KAP (#17224) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem vagyok hardver guru, de úgy emlékszem, a 3.5-tel megszűnt a régebbi DirectX támogatás, lehet, hogy ez az oka.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17227) Szivacs_KAP válasza 0karmacoma0 (#17225) üzenetére


Szivacs_KAP
újonc

Akkor már normál hdd-n már nem lehet normálisan játszani??

(#17228) TrollBalint válasza Szivacs_KAP (#17227) üzenetére


TrollBalint
addikt

Lehetni, lehet HDD-ről is játszani, csak jóval többet tölt. Mivel minden töltésnél fixen előjön ez a gond, én megpróbálnám máshova átrakni a játékot (akár másik HDD-re is, de az SSD valóban célszerűbb lenne)

Régen nekem is csinálta, hogy nem jegyezte meg a teljes képernyős módot, és minden indításnál be kellett állítani, ha jól emlékszem nekem az segített, hogy kézzel beállítottam windowed módba akkora felbontásra, mint a monitorom, és utána raktam fullscreen-re. (Mondjuk, hogy azóta van -e ilyen gond, nem tudom, mert már ablakban játszom, hogy könnyebb legyen játék közben váltani, ha éppen valami helpet nézek)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17229) savior


savior
őstag

Szerintem azért nem jegyzi meg a beállításokat, mert fagyással lép ki. Beállítod, elmented, kilépsz és utána jónak kell lennie.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17230) Szivacs_KAP válasza savior (#17229) üzenetére


Szivacs_KAP
újonc

Sajnos nem. Hiába állítom be a teljes képernyőt és lépek ki, miután belépek ugyan úgy ablakban jelenik meg....

(#17231) dante3 válasza Szivacs_KAP (#17230) üzenetére


dante3
addikt

Nekem is csak Windowed Fullscreen-en megy, tökéletesen jó! Sima fullscreenre állítva nálam is folyton ablakban indult... :K

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#17232) Har_melin válasza Szivacs_KAP (#17230) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Fullscreen vagy Windowed Fullscreen van beállítva (max képernyő felbontásra)? Az utóbbival hibátlanul kellene menjen, a sima fullscreennel tudom, hogy voltak problémák.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17233) Szivacs_KAP válasza Har_melin (#17232) üzenetére


Szivacs_KAP
újonc

Fullscreen van beállítva, lementem, kilépek a játékból majd visszalépek és ismét Windowed fullscreen jelenik meg. Lehet hogy újra rakom az egészet, nem tudok rájönni....

(#17234) Har_melin válasza Szivacs_KAP (#17233) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a windowed fullscreen a jó, ne állítgasd vissza. Állítsd be hozzá megjelenítésnek a képernyőd maximális felbontását és akkor teljes képernyőn fog futni anélkül, hogy látnád a keretet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17235) San398


San398
őstag

Ez érdekes: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17236) Har_melin válasza San398 (#17235) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

:C :C :C

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17237) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ezen jót röhögtem. :D

(#17238) tibee77 válasza BoneDragon (#17237) üzenetére


tibee77
őstag

Ez nagy volt tenyleg, en mobilon neztem ezt a postot, ott alig lättam valamit.Mondom most itt mit akar a csoka mutatni, nagyitottam nagyitottam aztän meglättam a toucan-t.Beszartam a röhögestöl. xD
Mäs:Ma mär annyira unatkoztam, hogy bevaaloztam eletemben elöször a hh-mat, plusz mellette meg egy inpulsat meg egy pandemoniust...Egyikkel se csinält semmit, kicsit csalodott is voltam. :D Egy honapja persze ugyanigy unalombol lerippeltem a coc karimat, ott nem kegyelmezett a vaal. : :DD

Amugy San, ez eleg bitang lesz ez a mod.El lehet hagyni a ghost reaver-t, egyszerre lehet ES-t meg life-ot is leechelni.Most mär tuti hogy occultistom lesz, ghost reaver nelkül nem csökken az es recharge rate, meg op-bb lesz az occu. :C

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17239) forguet


forguet
senior tag

En tuti vmi tankos szart hozok kovetkezo ligara. Unom a 1 hitet endgameben.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#17240) TrollBalint válasza San398 (#17235) üzenetére


TrollBalint
addikt

Pedig melee karaktert akartam kezdeni... :(((

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17241) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Jun bekerül a core game-be, némi változtatással. Részletek: Link

Nagy vonalakban:
Act 9-be fogunk vele találkozni, és onnantól kezdve felbukkanhat Ő is mapokon. Ha felbukkan, akkor 3 syndicate encounter lesz azon a mapon.
Elvileg a GGG gondoskodott róla, hogy ezek ne tudják átfedni egymást.
Néhány scarab nerfelve lesz, illetve, mivel kevesebb safehouse-szal fogunk találkozni a rewardok picit nagyobbak lesznek, továbbá, ha elintézzük a Mastermindot, akkor nem fog resetelődni a board, csak megfog keveredni, illetve mindenki veszít egy rangot.
Ha jól értettem, akkor megemelik az esélyét 33%-ról 40%-ra, hogy valamelyik masterrel találkozhatunk a mapokon. (Kihangsúlyozták, hogy azzal, hogy találkozunk Jun-nal nem lesz kisebb az esélye, hogy más masterekkel találkozzunk)
Az Atlaf Objectives felbukkanását pedig 16%-ról 20%-ra növelték.

Nem nagyon ismerem a breachstone-okat, még nem gyűlt össze a 100 egyikből se, de ha jól értem, akkor ott van némi XP boost, mert ezt nerfelik (csak az XP-re vonatkozik)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17242) BoneDragon válasza TrollBalint (#17241) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ideje volt, mindenki ott fejlődött, pont mostanában volt linkelve is, hogy picivel több mint 3 óra alatt felhúzott lvl100-ra egy karaktert.

(#17243) rumkola válasza BoneDragon (#17242) üzenetére


rumkola
veterán

mindenki? :D
szerintem innen pl. senki sem

(#17244) BoneDragon válasza rumkola (#17243) üzenetére


BoneDragon
veterán

Értsd jól, nem a noob rétegre értettem. :D

(#17245) simondr válasza TrollBalint (#17241) üzenetére


simondr
senior tag

Cartography Scarabs, Divination Scarabs and Sulphite Scarabs have all been reduced in power. Cartography and Divination Scarabs are around 50% less effective, while Sulphite Scarabs are 60-70% less effective depending on tier.

Hát ez baromi jó, hurrá..... így mostmár nem lesz lehetőséged rendesen bányászni, mert szerencse függvénye hogy találsz e Nikot és épp low tier vagy high tier mapon... Ez nagyon szomorú változtatás :(((

A többi igazából nem érdekel, az hogy a pure breachstoneok XP-jét nerfelik az várható volt és még így is elég sok XP-t adnak, bőven megéri majd tolni őket.

(#17246) KubanitoS válasza simondr (#17245) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt a sulphite dolgot egyáltalán nem értem én sem. A gyengítés fel sem merült volna bennem sőt, én inkább erősítettem volna rajtuk legalább annyit, hogy scarab ellövése esetén garantált legyen a 3 db lerakat. De még így sem túl rózsás a helyzet, egy jól belőtt T16 mapon olyan 12-16 ezer sulphite eshet max, ezt meg lazán el lehet lőni 7-10 Delve körrel... Eleve a korlátozás sem teljesen világos, hogy miért jó, hogy a játékos nem tud bányászni annyit, amennyit szeretne, helyette inkább jön a frusztráció a véget nem érő sulphite hajkurászás miatt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17247) rumkola válasza KubanitoS (#17246) üzenetére


rumkola
veterán

töredelmesen bevallom, hogy én utálom a bányát
próbálgattam megszeretni, hogy ez is POE és hűdejó, de nem ment

menni egy sötét járatban ahol sebződök ha kimegyek a fényből? anyád!
játszani akarok nem egy csillét követni bakker :)

a másik amit még mindig nem tudok hová tenni és roppantul gyűlölök az a lab
most komolyan, kinek jut eszébe egy egérrel klikkelgetős játékba "ügyességi" kikerülgetős dolgokat beletenni?:D

azért persze játszom tovább mert nagyon addiktív

(#17248) sirdond


sirdond
őstag

Őszintén szólva én megértem a sulphite scarab nerf-et, annak ellenére, hogy imádom a Delve-t.
A legtöbb játékos, köztük én is, szerintem úgy tekintett a bányára, 3.6-ban, mint 3.5-ben is, hogy az a main game, gyakorlatilag csak ott és azért játszott elejétől végéig, ami azért érthető, mert elég jól sikerült és a Betrayal meg nem volt annyira csalogató. A GGG viszont nem így tekint rá, hanem mint egy sima Daily mission, néha bemész és csinálsz pár route-ot,mint ahogy az Incursion is működött most (nem farmoltunk Alva-t 24/7-ben, de azért örült az ember, ha összejött egy Templom). A probléma az, hogy tényleg túl jól sikerült a Delve és sok minden épül rá még most is (pl craft receptek), de ha ezeket sikerül áthidalni, akkor könnyebb lesz "kivezetni".

Bízom benne, hogy a mostani ligában sokkal többen fognak az aktuális témával foglalkozni,mert ez azért most érdekesebbnek tűnik és háttérbe szorul kicsit jobban a Delve. Just my 2 cents, ahogy az angol mondaná :)

(#17249) tibee77 válasza rumkola (#17243) üzenetére


tibee77
őstag

En mindig azzal fejlödtem pl. mikor meguntam hogy 60-70 % körül mindig jött vmi kötsög syndicate es -10% xp-vel jöttem ki a maprol...jo par ilyen partit letoltam a coc karimmal, gondoltam ramegyek a lvl 100ra de aztan meguntam hogy amig en csak tolom bele a penzt addig meg aki a mapot hostolja az bezsebeli 5 embertöl a breachstone aranak 80%at kb. es aztan meg az összes map ami esik az az öve termeszetesen.ergo marha jol lehetett ezzel keresni ha te hostolod a mapot igy en is ezt akartam csinalni.vettem 5-6 stone-t es hirdettem globalon a partit.hat soha többet ilyet, vagy fel ora volt mire összejött egy ilyen.fogtam es eladtam a stoneokat.itt adtam fel hogy lesz meg egy lvl100 karim....

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17250) simondr válasza sirdond (#17248) üzenetére


simondr
senior tag

egy teljesen biztos vonzata lesz ennek: az Aul's uprising, a precursor emblemhez kellö gyűrűk és a Doryani map ára az egekben lesz... ja és persze nem beszélve a abyssal socketes kesztyűről (command of the pit)... az mostmár egy átlag playernek elérhetetlenül drága lesz, még az 1 socketes is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.