Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Rizseslescó válasza TrollBalint (#17050) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, nem csak Laikus barátomnak segítenék kicsit és hülye vok hozzá. (amugy is :DDD )
Ebben a szezonban azt hiszem már semmi nem fog esni, ma kilootoltam magam. Esett egy uniq jewel Zana mapon Invasion bossból kibacott 16!!! exért ment el :C :Y :Y :Y :Y :Y Köszönöm 3G :R :R :R szeretlek poe.

(#17052) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#17053) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Szeretném eladni az ES armorom, hogy majd annak az árát megtoldva legyen egy upgréd. Gondoltam veszek addig egy Tabulát, de ekkor rátaláltam erre a gyöngyszemre és meglett a szegény ember Energy Shield Tabula Rasája. lol

Asszem ezt nem adom el soha, milyen menő már. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17054) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Néztétek az új , túlárazott uniq jewelt? 27ex!! :Y :Y a napi uberlab rank1 kapja, ha jól veszem ki?

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a Green Dream jewel mit i s csinál pontosan?
Kicsit upgradeltem a winter orb karim és ezt is javasolják, de ha ez is csak E-Penis és nem akkora buff, akkor inkább 21s gemeket vennék az empower mellé.
Sok mapról azt hittem (pl. HOG), hogy utálom és a Guardianoktól is fényévekre voltam, de lassan kezdem elhinni, hogy meglehet Über Elder. Tényleg jól megcsinálták az okosok ezt a karit, le a kalappal előttük :R

(#17055) TrollBalint válasza Rizseslescó (#17054) üzenetére


TrollBalint
addikt

A cold sebzésed 5%-t megkapod chaos sebzésként pluszba, valamit a jewel radiusán belül lévő cold resistance és all elemental resistance értékeket megkapod mint esélyt frenzy charge-ra, mikor ölsz. (Természetesen ezt is pluszba, nem a resistance-ok helyett)

A patchez: Végre, úgy néz ki egy zavaró hibát javítanak, legalábbis ami engem nagyon bosszantott, Optimised serverside calculation of damage and on-death explosions. :C

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17056) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Azt lehet valahogy befolyásolni, hogy melyik Syndicate akármi (Fortification, Transport stb.) jelenjen meg? Mert csak annyira jöttem eddig rá, ha a Researchbe nem megyek le, akkor minden mapon azt dobja be. De most pont nekem az kellene jobban, de csak a Transportot meg a Fortification-t adja.
(Ja, meg ha Zana mapon megcsinálom a syndicate-t, akkor a normál mapról eltűnnek, de ha előbb ott csinálom meg, akkor Zana mapján is szembefutok velük)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17057) tomazin válasza TrollBalint (#17056) üzenetére


tomazin
veterán

ha egyik frakciótnál tudsz menni a safehouseba az 3körig nem fog megjelenni. ennyit tudsz tenni.

Kérdés:

+(6–7)% to Quality of Socketed Gems
(iLvl 50)

ilyen van valakinek? unveilelni lehet. elvileg jó gemet szintezni (cutedog mondta)

(#17058) rumkola válasza tomazin (#17057) üzenetére


rumkola
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#17059) TrollBalint válasza tomazin (#17057) üzenetére


TrollBalint
addikt

És ez craft recept is? Vagy csak unveilelni lehet? Mindenesetre meg tudom nézni meló után.
A tippet pedig köszi :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17060) Har_melin válasza tomazin (#17057) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ez csak az Enhance-Empower-Enlighting trióra igaz, azok a q függvényében extra XP-t kapnak. Más gemeknél teljesen mindegy, a q-tól nem lesz gyorsabb a fejlődésük.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17061) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Most települt a patch, gondolom felnézek mizu, erre látom, hogy az egész syndicate fa resetelődött. Konkrétan semmi ember nincs rajtuk, csak kérdőjelek, mint mikor először csinál az ember karaktert. Redditen nem találtam ezzel kapcsolatban semmit. 3 napja játszottam utoljára, vajon azért resetelődött, vagy valami bug lesz? Jó kérdés mi?! :F

Szerk: Ez bug, másik karakternél semmi változás, pedig 1 hónapja nem nyúltam hozzá lassan. Nagyszerűűű.... :W

[ Szerkesztve ]

(#17062) TrollBalint válasza BoneDragon (#17061) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor azt mondod, először ne a main karakterrel lépjünk be? Hátha?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17063) TrollBalint válasza tomazin (#17057) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha még érdekel, nekem van 6-7%-os

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17064) tomazin válasza TrollBalint (#17063) üzenetére


tomazin
veterán

Igaza van Harmalinnek, igy viszont targytalan.

Mindenesetre koszi.

[ Szerkesztve ]

(#17065) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

A templomnal nekem azt irja, hogy 3 incursions left. Ha en azt nem tul hatekonyan csinaltam az elejen, akkor van eselyem ujra csinalni, vagy akkor buktam, ha elonytelen az elhelyezkedes/sok szoba zarva maradt?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17066) KubanitoS válasza SQX_Barto (#17065) üzenetére


KubanitoS
veterán

Buktad, de az utolsó menet után resetelődik az egész és lehet újrakezdeni.

Más: az increased damage over time és a damage over time multiplier közül melyik a "jobb"?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17067) tibee77 válasza KubanitoS (#17066) üzenetére


tibee77
őstag

A multiplieres több dmg-et ad.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17068) tomazin


tomazin
veterán

Tegnap be voltam lepve egesz nap szinte hatterben, hogy menjen a trade. Eddig meg nem jatszottam eleget,h talalkozzak a tradelok ilyen-olyan fajtajaval:
Beggarek. Kuldi a sima reqet, majd 6c helyett berak 1et. Irom neki,h 6. Jajj de nincs penze adjam mar oda.
Probalkozo beggar/gyoker modon alkudozo: az is sima trade uzenet, majd mikor ott van adjam mar oda 18 helyett 12ert. Na jo akkor 15.nem. pliiiiz.kap egy ignoret, majd kifizeti a 18at.
A torzsvasarlo: megvette majdnem az osszes unid amu/ringem. Maradt meg vagy 20. Neki mar nincs annyi altja, ugyhogy adjam oda neki a kevesebbert mind. Mondom semmi gond adok annyit amennyi van, vagy jo lesz chrome is. Nem o ad 20altot meg, adjom oda neki mind.
Orulok, h itt is megvannak a wtf emberek, ugyanugy, mint irl tradenel

Ugyanitt kerdes: van valakinek 6l recije?
Eddig beleraktam kb 1k fuset, nem jott ossze, ugyhogy ha van akkor biztosra megyek.

[ Szerkesztve ]

(#17069) Nordic válasza tomazin (#17068) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nálam az ilyenek kapják az instant ignore-t...

(#17070) KubanitoS válasza tomazin (#17068) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem van 6L receptem ha szükséged van rá.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17071) tomazin válasza KubanitoS (#17070) üzenetére


tomazin
veterán

Meg ossze kell szednem a fuset, de koszi, vsz megkereslek valamikor.

(#17072) sirdond válasza tomazin (#17068) üzenetére


sirdond
őstag

ilyenek mindig vannak sajnos és amíg nincs rendes trade rendszer, addig marad is sajnos.

amúgy sokszor én is szoktam alkudozni (főleg akkor,ha úgy érzem valami túlárazott), illetve eladóként is nyitott vagyok rá. de egynél többször nem szoktam kérdezni, azt is rögtön az ajánlattételkor, és ha látom, hogy a másik fél nem enged, akkor inkább hagyom, szóval lehet ezt normálisan is csinálni.
eladóként azt nem szeretem, ha valaki 1-2-több ex alacsonyabban kezdi, ilyenkor megkérdezem, hogy legalább valamit be tud dobni mellé (fossil,map, craft alap, bármi?), válasz: "hát az neki nincs,semmi ilyesmi".

akkor hogy a francba szedett össze annyi currency-t? az ilyeneket szoktam ignorálni.

[ Szerkesztve ]

(#17073) tomazin válasza sirdond (#17072) üzenetére


tomazin
veterán

nem az alkudozással van a baj. hanem azzal, hogy akkor kezd el alkudozni, amikor már ott van. ha tegnap játszottam volna, akkor ezek minden esetben perceket vesznek el, mert hazatp, anyázás, visszatp. Így nem fájt annyira, hogy alt+tab, de ezt ő nem tudja.

de irl is megbeszélünk valamit, odamegyek, erre nekiáll alkudni. ilyenkor szoktam, hogy amennyit alkudni próbál, annyival viszem fel az árat. volt már olyan, hogy otthagytam a francba.

(#17074) Rizseslescó válasza tomazin (#17073) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Igen jól mondja az előttem szóló. Kiesett egy uniq jewel kb. 14.8 exa volt traden. Kiraktam 16-ért, fél nap múlva jött az inv, berak 15 exet és azt mondja nincs több!!! wtf??!! kilőttem, alkudozott, kilőttem, aztán rámírt OK, megveszi. Mondtam neki fájdalomdíj 100C, egyből volt a budod bunkónak még ráadás is :W :W :W :N
Kérdem én? nem ezzel kellett volna kezdeni??! Miért kell bu.iskodni? Ezt a sok hülyét össze kéne szedni és bedobni HCSsf-be karikkal együtt... :C :C :C

(#17075) tibee77


tibee77
őstag

Sokszor van hogy tularazzak a cuccokat, olyankot megyek es ajanlatot teszek, hatha.az se baj ha valaki nalam is ugyanezt bejatsza.de azt en is utalom mikor ir hogy megvenne a cuccot, se so se beszed kevesebbet tesz be a trade ablakba.van hogy nem sokkal van hogy sokkal kevesebbet.na ez vegyes erzeseket valt ki belölem. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17076) tomazin


tomazin
veterán

jól gondolom, hogy onnantól, hogy 6socketes a cucc, onnantól már nem tudom prophecyvel 5linkesíteni? (mivel nem tudom rá használni a jewelt)

[ Szerkesztve ]

(#17077) tibee77 válasza tomazin (#17076) üzenetére


tibee77
őstag

Igy van, ezert odamesz a craftbench-hez, es csinalsz ra mondjuk 2 socketet.utana mar menni fog a prophecy.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17078) tomazin válasza tibee77 (#17077) üzenetére


tomazin
veterán

ohh, thx :R

(#17079) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki tudna segíteni syndicate-ben?

Egyszer sikerült egy olyan safehouse-t nyitni, amelyben volt egy crafting bench, ami adott +1 random pre/suffixet egy rare tárgyra, persze csak ha volt még rajta hely.

Sehol sem találom, hogyan lehetne ezt ismét előhozni. Kit kellen hova pakolni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17080) sirdond válasza KubanitoS (#17079) üzenetére


sirdond
őstag

Leo research 3, az ad egy free exalt-ot

(#17081) KubanitoS válasza sirdond (#17080) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi, ha más nem lesz, akkor marad ez. Viszont én emlékszem erre a bench-re és ott bizony nem volt semmiféle orb, csak egy gomb, hogy kapjon a tárgy +1 statot. Furcsa, mert ezen a képen sem látszik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17082) sirdond válasza KubanitoS (#17081) üzenetére


sirdond
őstag

igen, az egy bench, csak azért jelölik így, mert annak currency-nek megfelelő módosítást craft-olod rajta.még talán a szövege is ugyanaz, mint a currency leírása, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

(#17083) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Itt van maga a tárgy is. Alapból 4 stat volt rajta, elnyomtam rá egy annul-t, majd unalmamban most még egyet. Csodák csodájára a két szemét lekerült róla és a két legjobb stat maradt meg, el sem hiszem...

Kérdésem most már inkább az lenne, hogy vajon megérné-e erre elpazarolni a 2 ex-es multiple crafting modot? Azért ebből egy nem mindennapi gyűrűt lehetne faragni...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17084) la_cc válasza KubanitoS (#17083) üzenetére


la_cc
addikt

Persze, toljad. :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17085) rumkola válasza la_cc (#17084) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD ;]

(#17086) sirdond válasza KubanitoS (#17083) üzenetére


sirdond
őstag

akarod használni is? ha igen, akkor csináld, ha nem, akkor lehet jobban jársz,ha így eladod.

(#17087) rumkola válasza sirdond (#17086) üzenetére


rumkola
veterán

2 annu az kb. 80 chaos :B

(#17088) la_cc válasza rumkola (#17087) üzenetére


la_cc
addikt

Ezért mondom, legyen nem mindennapi most már az a gyűrű... $$$$ ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17089) sirdond válasza rumkola (#17087) üzenetére


sirdond
őstag

és abba már a szerencsét is beleszámoltad? :)

(#17090) Win-T


Win-T
senior tag

Standrad liga az mennyire van kihalva? Meg lehet azért ott is élni? Be kell látnom, hogy annyi idővel amennyit én rá tudok a játékra szánni ez a challenge ligázás nem megy. Újra és újra ugyanaz a forgatókönyv... eljutok T8-10 mapokig, aztán már vége is az egésznek, kezdhetem elölről. Főbb bossokig képtelen vagyok így eljutni, szóval ha valaha látni akarom őket élőben akkor kénytelen leszek standardra fókuszálni inkább bármennyire is sajnálom.
De legalább kezdőtőkém az lesz köszönhetően a ligák óta felhalmozódott currencynek meg itemeknek amik ott hevernek parlagon. :)

(#17091) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Flame totem rework a 3.6-tól.

A curse immunitás elég masszív bónusz, felszabadít egy flaska helyet, plusz totemes buildnél az összes curse moddolt map is minden egyéb nélkül futható.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17092) Har_melin válasza Win-T (#17090) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tradelni nehezebb standard-en, mert ligát nem szívesen váltanak az emberek pár chaosért. Viszont a liga végén, az alatt a pár nap alatt, ami a két liga között van mindent be tudsz vásárolni, ami egy vagy két buildhez kell és utána nem érdekes, hogy van-e eladó. A vevők meg amúgy is megtalálnak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17093) rumkola válasza Win-T (#17090) üzenetére


rumkola
veterán

pár évig én sem láttam, über eldert :DD
manapság azért már jóval könnyebb mint anno

arc trapper shadow-al 5Linkkel is simán eljutsz odáig, LVL85 körül meglesznek
annyira olcsó és OP karaktert még nem láttam mint az (nekem a winter orb sem lett olyan végül)

[ Szerkesztve ]

(#17094) Win-T válasza rumkola (#17093) üzenetére


Win-T
senior tag

Nem a karakter OP-ság a probléma, hanem, hogy heti-kétheti másfél-két óra játékkal akkor sem jutok soha a végére ha bekapcsolom a god mode-ot mert jön a következő liga és a reset. Standardon talán eljutok addig még idén. :)

(#17095) rumkola válasza Win-T (#17094) üzenetére


rumkola
veterán

minden ligánál peccs van és reset normálon is :)
mondjuk a pontokat legalább újra oszthatod és a cucc is megmarad

(#17096) RetroJack


RetroJack
tag

Szeretnék játszani a játékkal, de droppol amikor spawn-olnak az ellenfelek, intel i5 7200u. mx150, 4gb ram
Kevés lehet neki a konfig?

(#17097) BoneDragon válasza rumkola (#17093) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te valami időutazó lehetsz, 2017 decemberében tették a játékba.

(#17098) Win-T válasza rumkola (#17095) üzenetére


Win-T
senior tag

Na várj már, én eddig abban voltam, hogy a progressz ott nem resetelődik. Tehát standardon is újra végig kell játszani mindig az egészet és elölről kezdeni a mapozást nulláról? Mert ha igen akkor megette a fene az egészet, akár abba is hagyhatom. :(

[ Szerkesztve ]

(#17099) rumkola válasza Win-T (#17098) üzenetére


rumkola
veterán

mapozást nem, de a pontok azok resetelődnek hiszen változik/hat a skill tree a peccs hatására

(#17100) Win-T válasza rumkola (#17099) üzenetére


Win-T
senior tag

Ezt vágom de hát azt ki nem tojja le nettó másfél perc újra kiszórni őket. Rám hozod a szívinfarktust. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.