Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16397) Har_melin válasza Sayiid919 (#16378) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ebből a ligából alig két és fél hét telt el - mi az, hogy "nem esik"? Van, hogy hetekig játszom és nem esik egy sem. Ez ilyen.

A két véglet igaz, de ez nem két ember, hanem két eset. Én csináltam már 6L Shavronne-t 7 jewel+1 fuse-ból és elvertem már 2800 fuse-t egy másik páncélra potyára.

Ebben a ligában talán még az előzőnél is könnyebb "pénzt csinálni", de valóban dolgozni kell érte. Sok pénzért sokat és monoton módon, tisztes pénzért nem sokat és elég változatosan. Valóban a bánya a jövedelemforrás, ahogy sokan írták is. Fel kell tornászni a resistet 75, a fénykört 150%-ra, kell vagy phase run vagy flame dash skill és be kell rohangálni a benyílókba, a wp-k közül pedig lehetőleg keresni a hosszú szakaszokat, ahol sok ilyen lehet.

Az 500c-s hozamot még most is vitattam, de óránként 20-30 chaost csak a fossilokból és a random dropból ki lehet hozni a bányában stressz, szerencse és extra farmolás nélkül is.

A véletlen nagy értékű dropra (exa, HH, stb.) nem érdemes várni, az vagy beesik vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.