Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Har_melin válasza simondr (#15949) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"engem az érdekelne hogy mikor esik ki az első mirrorom."

az én információim szerint kb. öt és fél évvel a második előtt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15952) Har_melin válasza GICA666 (#15950) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ott valami más gond lehet akkor. Időnként velem is előfordul, hogy kidob a játékból, de ez jellemzően akkor van, amikor (gondolom zóna eltolódás miatt) hirtelen sokan akarnak belogolni, mert mondjuk akkor értek haza a melóból vagy akkor ébredtek. Ilyen rendszeres, pár perc utáni crash még nem fordult elő.

A Milan server pedig ott van a legördülő listában a login oldalon.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15953) GICA666 válasza Har_melin (#15952) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Újra telepítettem a játékot,gondolván majd helyreáll.
Sajna feladtam.Nagyon rossz így játszani.Baromi gyorsnak kell lennem,hogy 5 perc alatt végig vigyem az adott pályát.😞

(#15954) sirdond válasza GICA666 (#15950) üzenetére


sirdond
őstag

Én Frankfurt-on vagyok és órák hosszát tudok játszani megszakítás nélkül, akkor is csak azért lépek ki, hogy tartsak egy kis pihenőt.
Tegnap olvastam én is a tiédhez hasonló hibákról, de tippre ott szerintem valami a játékon kívül lesz a ludas (értsd, Op. rendszer szinten).

[ Szerkesztve ]

(#15955) GICA666 válasza sirdond (#15954) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Eddig hibátlanul futott.A videókártyám is fasza.Mióta elkezdődött a liga,kínlódás van.

(#15956) sirdond válasza GICA666 (#15955) üzenetére


sirdond
őstag

Az érdekes, akkor nem tudom, sajnos meg kell várni a GGG válaszát ezzel kapcsolatban.
Bár a legutóbbi hírben pont lehozták, hogy a decembert csak minimális létszámmal dolgozzák végig, a többiek pihenőre mehetnek...

szerk: valami hibaüzenet kapsz?

[ Szerkesztve ]

(#15957) GICA666 válasza GICA666 (#15955) üzenetére


GICA666
tag

Nem.Semmit.Elkezdek játszani,4-5perc múlva elkezd akadozni,utána lemerevedik a karim,és kilép a főmenübe.Nagyon szar.Főleg,mikor le kell győznöd v.kit.
A steam-nál meg én mozgok,de az ellenség fagy le.Vicces.

[ Szerkesztve ]

(#15958) jano222 válasza GICA666 (#15953) üzenetére


jano222
csendes tag

Nálam is ez van a melóhelyen, de otthon (és mobilnettel) minden okés.
Szolgáltatóval lehet valami.

(#15959) sirdond válasza GICA666 (#15957) üzenetére


sirdond
őstag

elvileg a %userprofile%/Documents/My Games/Path of Exile könyvtárba generál a játék egy logfile-t (nem rémlik fejből a neve, de a log benne van, vagy client), ha nem túl nagy, akkor azt töltsd fel valahova és linkeld be ide, hátha ír bele valami használhatót.

(#15960) GICA666 válasza sirdond (#15959) üzenetére


GICA666
tag

Nagyon szépen köszöm,munka után megpróbálom.😀

(#15961) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

engem most konkrétan már be se enged lépni. A weboldal és a fórum is halott. Pedig most pont lett volna egy kis időm tolni :W

(#15962) TrollBalint válasza GICA666 (#15955) üzenetére


TrollBalint
addikt

Egyszer egyszer velem is előfordul, tegnap az egész játékból kivágott se szó se beszéd. De az én esetemben arra tippelek, hogy lecseréltem az ATI videókártyát egy nVidiára és nem raktam újra a rendszert, hanem addig törölgettem, amíg jó nem lett a játékokban :)
Amúgy volt pár grafikai update ebben a játékban is, könnyen el tudom képzelni, hogy azmiatt nem fér össze a videókártyával. Ehhez kell vagy egy videókártya patch, vagy a GGG-nek valami frissítés. De ha már is járt így, akkor némileg könnyebb nekik nyomozni és biztos fognak vele foglalkozni

szerk: engem most beengedett

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15963) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Még egy infó / tanács a szindikátus vadászathoz. Ha többen jönnek, előfordulhat, hogy az egyikük azt mondja, hogy a másikat eltüntetni a szindikátusból, pont azt, akit lezúztunk. Ilyenkor, a másik azonnal eltűnik, nem lehet már információt nyerni tőle. Nálam ez egyébként kölcsönös volt, Guff - Tora párosnál, hogy Guff Torát tüntette volna el, Tora pedig Guff-t. De ha azt választottam, hogy bebörtönzöm az egyiket, akkor a másiknál is megváltozott, hogy eltüntetné a "kollégát".

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15964) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Akinek kilépked a játék, nyomja ki a multithreadinget. Régen is az volt a baj, nekem fixen ki is volt kapcsolva, a patch automatikusan visszanyomta on-ra és nekem is kilépked azóta. Sajnos onnantól rosszabbul fut a játék, de ezt a gondot 90%ban megoldja az embereknek.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15965) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Másnál is "magától épül" a bánya? Voltam lent még az elején, nem is tudom hányas szinten, aztán most hogy kb. 30 szinttel később lemegyek, látom, hogy kb. 55-ös szintig ki van építve, pedig én nem voltam lent.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15966) Har_melin válasza TrollBalint (#15965) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az előző ligában is így volt, hogy az elején (kb. A7-A8-ig) adott be plusz szinteket. Most gondolom azért van, mert az alapjátékban sokkal kevesebb szulfitot találsz, így mire eljutsz a mapozásig annyira el lennél maradva a bányával, hogy nem tudnád behozni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15967) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#15964) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, ezt majd kipróbálom. Ma engem is többször kipakolt, szerencsére mindig csak váltáskor, nem a pálya közepén.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15968) sirdond


sirdond
őstag

Na, most kipróbáltam a trapper karakteremen a lightning trap helyett az új arctic breath + bonechill kombót és egész jó! Nincs akkora dmg, viszont van fagyasztás,meg lassítás, ami sokkal több lehetőséget ad a húzós helyzetekben és persze ott van a DoT is. Viszont, nem tudom, hogy a Lightning spire-t mivel lehetne kiváltani, ami pusztán cold dmg, illetve a Wrath-ot, ami óriási lightning dmg bónuszt ad. Ötletek?

(#15969) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Megoldódott a problémám.V.mi patch-et ráraktak,mert nagyon jól fut a játék a gépemen.
Nem akad,nem lép ki.Köszönöm nektek is a segítséget. :) :) :)

(#15970) LittleBoss67 válasza Har_melin (#15912) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

2200 körül elfogytam majdnem, de vásárolni mar nem tudtam, így delve véget ért.
A legbosszantobb az volt, hogy még az utolsó pillanatokban is mindenki kitartotta az árat. Hiába maradt rajta. Volt, hogy egy 4 exas kardot adtam utolsó nap 1 exa arban, hogy legalább még más élvezhesse. Vagy egy 5 linkes bellyt 10 c-ert.
Na ezt csak úgy írtam.

(#15971) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A templomban a sacrifice chamber (vagy micsoda) hogy működik? Feltornáztam 2-esre, beraktam egy unique-t de azt írta, hogy "operation could not be completed" Jól sejtem, hogy akkor buktam ezt? :F

Az intervention-ös safehousebe van 2 trapped láda, annyit ír, hogy rakj bele egy itemet, az egyikbe bele tudtam rakni egy unique páncélt, a másikba már egy fehéret próbáltam meg, de nem engedte, lehet oda fegyver kell. És volt 8 mp-em hogy különböző kövekkel csináljak vele valamit :) fel se fogtam, mi van mire lejárt a 8 mp :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15972) tibee77 válasza TrollBalint (#15971) üzenetére


tibee77
őstag

Többen emlitettek redditen hogy bugos az az altar.majd javitjak gondolom.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#15973) San398


San398
őstag

Egy ki hasznos táblázat Immortal Syndicate Reward chart! Shared from Octavian's stream

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15974) Har_melin válasza TrollBalint (#15971) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Fent van a "tudunk róla, dolgozunk rajta" listán. Ami játék közbeni elem, azt elég gyorsan ki szokták javítani. Ami kényelmi vagy vizuális probléma (nem látható mtx vagy pl. a régi map tabok megmaradása) azok sajnos akár hónapokon keresztül is megmaradnak - gondolom a nincs több emberük.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15975) Har_melin válasza San398 (#15973) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, rögtön be is raktam az összefoglalóba!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15976) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Az eddig előkerült liga specifikus unique cuccok. Az a Crimson Strom íj egy Lioneye's Fall jewellel a duelist alatti slotban, ahol az összes melee kör van, plusz a Crimson Dance passzívval...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15977) TrollBalint válasza Har_melin (#15974) üzenetére


TrollBalint
addikt

akkor nem jelentem, erről a listáról nem tudtam. De örömmel látom, hogy több, általam tapasztalt hiba is rajta van. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15978) San398


San398
őstag

Hol mely területe,mapon lehet megtalálni a craft opciókat: [link] Még nem teljes, de gondolom ahogy felszinre kerül akkor pótolják a hiányzókat.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15979) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nice. Elég szépen felturbózták az elérhető craft értékeket egy csomó ponton. (max. life, % phys dmg, +phys dmg), végre lehet movement speedet craftolni csizmára. A linket beraktam az összefoglalóba a craftolós részhez.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15980) San398 válasza Har_melin (#15979) üzenetére


San398
őstag

Eddig is lehetett movement speedet craftolni csizmára, max 15% volt ha jól emlékszem, de a mostani 24% már elég jó. :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15981) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Akkor jól olvasom, hogy a 4 linkes crafthoz is már bőven bányázni kell :U

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15982) Egonyolc válasza Har_melin (#15975) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Egyébként van olyan verseny, hogy leghosszabb összefoglalók, és melyik topik a második? :R

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15983) Har_melin válasza San398 (#15980) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

igen, az értéket kifelejtettem a kommentből :) A 15% semmit sem ért, a 24-gyel már el tudok lenni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15984) Har_melin válasza Egonyolc (#15982) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem tudom, de ennek a döntő része még Nordic érdeme, ő rakta össze.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15985) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ez a Crimson Storm íj nem hagyja nyugodni a fantáziámat. Egy Slayer Tornado Shot / Barrage bleed karakter irgalmatlanul erős lenne ezzel, ha nem tévedek.

Az alap pdmg-e 220-240-re feltornázható, ez egy 140 körüli nominális sebzésből lesz. Ehhez jön hozzá a bleeding ellenfelek ellen egy PLUSZ közel ekkora (130 körüli) phys dmg, ami tovább turbózza a bleed sebzést. Akárhogy számolom, ez egy 370-380 körüli pdmg-et jelent a bleed alá, ami a top sebzési sáv egyébként az íjaknál. A Crimson Dance passzívval megfeleződik ugyan a bleed érték, viszont nyolcszor pakolható az ellenfélre, és ott van neki a leech, a 160% incr. HP a fáról - szerintem elég életképes lenne.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15986) Bannister


Bannister
csendes tag

Abyss-nál lehet valahogy befolyásolni, hogy a végén láda vagy lejárat legyen?

(#15987) Badlof2k válasza Bannister (#15986) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Tudtommal random es legalabb lvl 73as terulet kell hozza hogy spawnoljon.

Harmelin.: Tornado gondolom a mapclear barrage meg az ST lenne, jolhangzik , POBba ossze lehet rakni esetleg? No meg mennyire lenne occo 😊(Lioneyes jewel tudtomal eleg draga mindig demegtolna a dmget foleg hogy a duelistnel lent van melee boven )

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15988) Har_melin válasza Badlof2k (#15987) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Persze, én is azzal gondoltam, most 24c, az nem sok. Jó pár ligával ezelőtt Tarke csinált egy kifejezetten map cleares tornado shot slayert, de az nekem nem jött annyira be. Viszont a bleedes buildjeim általában szépen működtek és ez bleed esetén önmagában is egy piszok erős íj. Az íj ad 50%-ot, a Haemophilia 25-öt és a jobb oldali nagy bow patkóból van még 25, az 100%. A Haemo bleedsplosionja ráadásul takarítani is segít.

Nagyon vázlatosan, még nem a Crimson íjjal, mert az a frissítés után sincs benne még a PoB-ban, valami ilyen fára gondoltam.

Ráadásul lehet, hogy nem is kell a bleed sbzésére menni, mert a plusz pdmg a bleed kiváltásakor aktiválódik. Lehet egy ele konverz build is, ami megtartja a phys dmg egy részét, ami a bleed aktiválásához kell.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15989) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#15988) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Érdekes kreatív cucc, tetszik, hogy nem a std Deadeye, LF a claw ndook alá oldalról közelíted meg. Ha már slayer, lehet egy VP-t nem lenne rossz felvenni, mert sok regen nodig úgy se érsz el a fán, és ha megvan az über lab Arachnoxia lelkével, akkor valószínűleg nagyon veri a VP a regent.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15990) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#15989) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

igazad lehet, a vaal pact nekem mindig kimarad a szórásból, mert a no life regen a számomra riasztó, slayert pedig csak akkor egyszer próbáltam, azt is csak két liga között. Az ráadásul egy Immolate darab volt, aminél a konverzió miatt sokkal gyengébben muzsikált.

Most ha a PoB nem hazudik, akkor az 1100-as HP-ra 440-es attack leechet ír ki - lehetséges, hogy 44% HP-t leechelhet minden hitből? az elég meredek lenne.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15991) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#15990) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az kb reális lehet később is. Nekem a Cyclonerem pob-ban teljesen feldíszítve 6k HP-ra 3500-at leechel. Ezért is nagyon jó a dmg on full life gem Slayernél. Ha megvan a Brutal Fervour akkor szinte csak akkor megy le a life maxról, ha 1 hitelni próbálnak.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15992) savior


savior
őstag

Nektek működik az Acquisition? Nekem network errort ír és így nem tudok piacolni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#15993) Heavylifter


Heavylifter
csendes tag

Sziasztok, jó játékot! Guildet tudtok valamit ajánlani nekem ahova beléphetnék? Kezedetek óta játszom nem túl aktívan. Most ez a Betrayal elég bejövős. Valkitor néven vagyok regisztrálva. Főleg mobilról szoktam játszani ;) Köszönöm ha igen.

(#15994) Badlof2k válasza Heavylifter (#15993) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Diablo Immortal nem erre van ;] Üdv köztünk :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15995) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Gondoltam belekóstolok a PoE-be a hátam mögött egy kevés D3 csalódottsággal és nem kevés D1 és D2 óra után. Hát fél óra után még kicsit furcsa a borzasztó nagy Skilltree és Item Stats ,de nem tűnik rossznak. Viszont lenne egy kérdésem. i5 és gtx950-es gépen játszom ,és azt vettem észre hogy még egy játék sem melegítette fel a CPU-t ennyire ~80C. Ez normális? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#15996) Nordic válasza GoTReX (#15995) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kapcsold be a vsyncet, ha még nincs bekapcsolva. Valamiért kikapcsolt vsync-nél a gpu-t meg a procit 100%-ra pörgeti.

(#15997) sirdond


sirdond
őstag

végre megvan az első normális find:
Stygan vise
69 max life
44 fire res
9 cold res
41 light res

megpróbáljak rájátszani és leszedni azt a 9 cold-rest? van egy "Add a prefix, remove a random suffix" bestiary receptem :D

Illetve, 2 abyss socket-es Lightpoacher ér valamit, lehet egyáltalán valamire használni?

(#15998) Har_melin válasza sirdond (#15997) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

általában kevésbé kedvelt, mint az egy foglalatos sima stygian vise. Azzal szerencsés esetben össze lehet hozni egy 120-130 körüli life-ot és 130-140 resistet, ami sokat segít, ha sok unique cucc kell a buildhez, amelyeken egyik sincs.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15999) 0karmacoma0 válasza sirdond (#15997) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az előző ligában 1 ex környéki cucc volt. Érdemes ezeket betartani, mert nekem is esett Abberath's Hooves tegnap, amit az előző ligában 3 ex-ért adtam el, itt meg amíg nincs kereslet(/pricefixelnek mindent), addig olcsóak a ritkább értékesebb cuccok. A Pariah-m is ért tegnap 35c-t ma már 100 fölött látom.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#16000) sirdond


sirdond
őstag

köszi a válaszokat

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.