Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Rizseslescó válasza TrollBalint (#15800) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem, eddig 2 asc volt, ami után kaptál 1-1 totemet. Van egy ismerősöm , akivel beszéltem ma és azt mondja, hogy már nem 2, hanem 1 totemet kasz asc-ból :O :((( Remélem nem igaz

(#15802) TrollBalint válasza Rizseslescó (#15801) üzenetére


TrollBalint
addikt

a PoB szerint de, igaz, viszont van egy olyan (gondolom ez lehetett régen a +1 totemes) ahol +1 Brandet rakhatsz.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15803) Rizseslescó válasza TrollBalint (#15802) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem láttam az új asc, meg nem ismerem ezt a brand sztorit se, de majd csak megírja valaki.. 2 hét csúszásban leszek, ha más nem, addigra kiderül..

[ Szerkesztve ]

(#15804) Har_melin válasza Rizseslescó (#15799) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igen. A ritual of awakening többé nem ad +1 totemet - helyette minden totem skillnél egy helyett két totemet pakol le. Plusz kapsz 3% more dmg-et totemenként.

szerk: tekintve, hogy lesz páncélra craftolható +1 totem mod, érthető, hogy valahol vissza is vettek.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15805) Bannister


Bannister
csendes tag

Én egy Frostfernós Elemental Hit totemes buildet néztem ki magamnak ligakezdésre. Az elemental hittel kapcsolatban viszont nem értek valamit. Ha a két Combat Focus jewellel “beállítom”,hogy minden hit fire legyen, akkor mi szükség van az Avatar of Fire-re? Milyen phys/cold/light damage 50% fogja fire dammá konvertálni?

(#15806) Rizseslescó válasza Har_melin (#15804) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszi Her General :DDD A páncél alatt a vértre gondolsz, vagy egyéb felszerelésekre is? Melyik mesterrel lehet majd? Arc totemet akarok, eldöntöttem, tetszett nagyon, bár már volt rá büdzsé és elég jó cuccokkal pakoltam teli, remélem nem leszek türelmetlen ha egy szál gatyában kezdem vele a ligát majd eléggé megcsúszva. mikor templarral kezdek mindig megmosolygom, mert úgy néz ki,mint egy pelenkás,szakállas koravén baba, már csak egy cumi kéne a szájába :K :B :DD

[ Szerkesztve ]

(#15807) Bannister válasza Rizseslescó (#15806) üzenetére


Bannister
csendes tag

Szerintem a Templar a GGG legnagyobb vízuáli baklövése, úgy néz ki, mint egy vén... idős homoszexuális.

(#15808) Har_melin válasza Rizseslescó (#15806) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a liga előzeteseiben volt egy vérten, nem tudni, hogy máson is megjelenik-e majd. Veiled mod volt, ami erre a ligára jellemző és az specialitása, hogy ha "felfedezel" egy ilyet, akkor szabadon craftolhatod más cuccokra is (persze kategória megkötéssel, vértre valót nem lehet gyűrűre, stb.).

Mielőtt kérdezed: azt nem tudom, hogy ha veszel egy ilyen moddal rendelkező cuccot, akkor craftolhatod-e majd a modot - szerintem nem, gondolom ez csak a megtaláló privilégiuma lesz. Lehet, hogy valahol twitchen, redditen volt már róla info, én nem futottam még bele.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15809) TrollBalint válasza Har_melin (#15808) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én úgy láttam, mikor megtalálod a cuccot, akkor nem tudod ez micsoda, akkor fedezed fel. De ha már rajta van, akkor egy sima mod és nem tudod úgymond felfedezni. (azt nem tudom, hogy felfedezés előtt el lehet-e adni, vagy ez a része hogy működhet)

szerk:
A linkelt arc totemes videóban viszont nem értem, miért rak a minion node-okra is? A totemek minionok is egyben?

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15810) tibee77 válasza Bannister (#15805) üzenetére


tibee77
őstag

Elehit ugye alapbol 3 fajta sebzest tud leadni, mondjuk hogy 100 fire-t 100 coldot 100 lightningot.viszont minden löveskor csak az egyik elementet.igy mondgatjuk hogy van 300 dpsed 3 fajta elemböl.a jewelekkel elveszed a masik ket elemet, igy majd csak 100 dpsed lesz ami fire.erre kell az aof, hogy a maradek 100 lightning es 100 cold dmgböl atalakitson 50-50%ot igy lesz kb. 200 dpsed.ami konkretan igy nem igaz mert minnel több jewelt hasznalsz, annal kisebb lesz a konvertalt dmg-ed.ezt a delve-ben hoztak be, incursion ligaban meg nagyon op volt az elehit mar csak jo dps-ed lesz, nem op.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#15811) pimpi001


pimpi001
tag

Elementalista: arc vagy ignite fireball? Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#15812) TrollBalint válasza TrollBalint (#15809) üzenetére


TrollBalint
addikt

közben megtaláltam a választ, csak meg kellett hallgatnom párszor azt a részt :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15813) vvega30 válasza TrollBalint (#15812) üzenetére


vvega30
senior tag

és miért?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#15814) Har_melin válasza TrollBalint (#15809) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem számítanak minionnak, de a Spiritual Aid keystone miatt az összes, minion dmg-re vonatkozó módosító rád is hat, ezen keresztül az általad lerakott totemre is.

a veiled modnál valószínűleg az új crafting rendszerrel van összhangban, a többi mestertől sem rep alapján kapjuk a craftolható modokat, hanem a küldetésekből. A beazonosítatlan veiled cuccról biztosan nem kapsz modot, ha úgy adod el, akkor azé lesz az öröm, aki megveszi.

Az majd kiderül, hogy ezeknek a modoknak a gyakorisága, tipizáltsága milyen lesz - ha mondjuk csizmára lehet 20 féle veiled mod és már mind megvan, akkor lehet, hogy eladom beazonosítatlanul (a cucc és a mod beazonosítása két dolog, az előbbihez elég a tekercs, az utóbbit csak Jun tudja megcsinálni.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15815) Badlof2k válasza Har_melin (#15814) üzenetére


Badlof2k
senior tag

No de azzal akkor meg kapja más is ?😁

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15816) Har_melin válasza Badlof2k (#15815) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

mit?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15817) Ch0b válasza la_cc (#15795) üzenetére


Ch0b
tag

Mondta a videóban, hogy csak megemlíti a buildet, de ha érdekel részletesen a leírása akkor itt ebben a videóban megtalálod. Amúgy arc totem hiero.

(#15818) TrollBalint válasza Har_melin (#15814) üzenetére


TrollBalint
addikt

igen, valami ilyesmit szerettem volna én is írni (a veiled modokról).
És ha jól emlékszem, akkor úgy volt, hogy ha felfedezel egy modot, akkor megkapod. Ha még egyszer azt fedezed fel, akkor az erősebb változatát kapod meg (ha így van, akkor nem világos, hogy megmarad-e a gyengébb is, és én választhatok, vagy csak az erősebbet lehet)

vvega30: közben Har_melin már le is írta :)

Egyet értek Badlof2k ha nekem kiesett, nehogy másnak is legyen má' :DD :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15819) Har_melin válasza TrollBalint (#15818) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most lusta vagyok visszakeresni az összes előzetes képet, ami kijött, de úgy rémlik, hogy ahogy a mostani szisztémában is választhattad a gyengébb opciót is a craftoláskor, most is így lesz. Mint ha egy legördülő opciós rész lett volna az egyes craftoknál.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15820) Badlof2k válasza Har_melin (#15816) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A veiled modot egyebkent enis ugyemlekszem hogy pl movement speedet is tudod upgradelni ha tobbet talalsz belole veileden legalabbis igy remlik 🤔

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15821) Nordic válasza Har_melin (#15760) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ugyan a gemek még nincsenek benne, de ez a tervem. Hybrid Cold Snap Occultist EB-MoM:

https://pastebin.com/xxd4Fvkw

Nem tudom, hogy a Bonechill illetve a kis cold snap dmg buff mennyit fog dobni a dmg-en, remélhetőleg a 300k körüli shaper dmg-et eléri a kari. Főleg, ha benyomok egy Artic Breath setupot is, mert ugye a két cold dot satckel.

[ Szerkesztve ]

(#15822) emmm válasza Badlof2k (#15820) üzenetére


emmm
senior tag

Itt kicsit felkaptam a fejem. Movement speed-et hol tudok növelni? Némelyek alacsony szinten is úgy rohannak, mintha a pitbull kergetné őket. Van egy speed potionom egy quest eredményeképp még act 1-ből, de venni azt nem lehet sehol. De azzal se bírom tartani a tempót, két korty és annyi.

Valamint ez a veiled mod igazából micsoda? Találtam már pár ilyen követ, mintha valami extra képesség lenne, de nem igazán próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#15823) Badlof2k válasza emmm (#15822) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Vannak Low level uniqok(body armor,helm etc) amik növelik a movement speeded , néha többet is ad mint amennyit elérhetnél a szintednek megfelelő ILVL-el cipőkön , quicksilverből meg ha sikerül ki craftolni a +movement speedes és increased duration vagy az increased effect/reduced duration prefixet akkor mégjobban megdobja , jöhet passivokból is, jewelből a + movement speed.. A veiled modok lesznek az újitások a következő ligában ami ma indul ha találsz egy ilyet [link] igy fog kinézni amit az alján látsz az új liga specific NPCnél Jun Ortoinál tudod ezeket felfedni és ha jól értem akkor elis tárolja neked ezt a craftolható opciók közt szóval ha másik itemen felakarod használni akkor gondolom megfelelő orb ellenében rá is rakható :) egyébként miféle kövekre gondolsz? Fossilok? Mert az delvben volt.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15824) Ellia


Ellia
addikt

Szerintem én egy consecrated path-os karit indítok kezdőnek, ilyenem még nem volt, kíváncsi vagyok rá :)

(#15825) Bannister válasza tibee77 (#15810) üzenetére


Bannister
csendes tag

Melóból hazafelé, még a kocsiban is ezen gondolkodtam, de végül ,hála a leegyszerűsített példádnak megértettem :R Köszi!

(#15826) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Nem úgy van, hogy 5 és 8 között nincsenek szerverek és utána lehet csak a patchet tölteni? Mert nekem a steam már tölti :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15827) jano222 válasza TrollBalint (#15826) üzenetére


jano222
csendes tag

Úgy írták - ahogy lett is - hogy 5-től hamarosan fognak élni a patch szerverek, de az új liga rá 3 órával indul. Lehetett torrenttel is letölteni egy 13 gigás cuccot nap közben, hogy patcheléskor már ne kelljen sokat letölteni. Ezt meg is tettem, most így csak 4.24GB-ot tölt le a NEM Steames kliens.

(#15828) TrollBalint válasza jano222 (#15827) üzenetére


TrollBalint
addikt

igen, azt olvastam, hogy aki nem steames, az tudja torrenten is szedni, de bennem az maradt meg, hogy 8-tól lesz minden.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15829) Badlof2k válasza jano222 (#15827) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azért steamen se kicsi 9.2 GB kis hájas patch :C

Bálint többnyire mindenhol igy van ami online play órákkal vagy egy nappal is előbb elkezdhetik az emberek tölteni a patchet hogy akinek lassú is a nete stb letudja szedni, gondoloma torrent is portable valamilyen szinten szal van akinek az éri meg jobban .^^Bár fura hogy 8tól már van game, eddig 10kor indult mindig ha jól emlékszem.. :F

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15830) Patrick


Patrick
addikt

Nekem lent is van... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#15831) Har_melin válasza emmm (#15822) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- phase run skill.
- onslaught buff (akár flaskából, akár support gemből)
- smoke mine

A phase runt és a smoke mine-t ha egy Increased Duration supporthoz kapcsolja valaki, és esetleg van még valami skill duration növelő passzívja is (duelist környékén), akkor 5-7 másodpercig is kitarthat a hatásuk minden egyéb nélkül és utána csak frissíteni kell. Egy +30 Movement Speedes csizmával ez bőven 70% fölötti sebességnövekedés.

Ezen kívül eddig is volt lehetőség övre MS-t craftolni, de nem érte meg, mert sokkal kisebb értéket adott, mint a csizmán lévő és az övre hasznosabb dolgok is mehettek, amit másra nem lehetett.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15832) TrollBalint válasza emmm (#15822) üzenetére


TrollBalint
addikt

Van két recept, én azzal szoktam az elején nyomulni. Az egyik: sima fehér cipő + quicksilver flask + 1 Orb of Augmentation = 1 db magic boots +10% movement speeddel. Ezek után ezt a cipőt (vagy akár egy másikat, amin van + movement speed) ugyanígy berakod 1 quick-kel és 1 augmentationnal és +5% movement speeded rak rá (a tulajdonságai megváltozhatnak a cipőnek! és mindenképp magic lesz belőle, akkor is, ha sárgát raksz be)
Valamit érdemes figyelni, hogy egyáltalán fel tudod-e venni, mert ahogy nő a movement speed, úgy nő szint követelmény is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15833) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

a fele már lejött.

Végül is úgy döntöttem, hogy Duelisttel kezdek. Vagy DW Champ lesz belőle, valamelyik bannerrel, vagy a korábban belinkelt blokkos gladiátor. Azzal délelőtt még futottam pár mapot, T14-et, a régi Palace mapot Dominusszal vígan lenyomta lvl82-n. Aztán majd meglátom, hogy a coldos vonal hova fut ki, valamit abból is biztosan kipróbálok.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15834) MedweSajt


MedweSajt
tag

Már 549.-ik vagyok a sorba. Mi lesz itt este. :DD

(#15835) Badlof2k válasza Har_melin (#15833) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Már megy a que is :C

Medve remélem nem lesz crush és társai !

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15836) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Neversink is frissítette a Filterblade oldalt az új ligához való filterekkel, tölthetők, testre szabhatók.

Kezdőknek érdemes a Semi Strict változatot használni. Ez egy idő után kiszűri a felesleges szemétként megjelenő fehér és kék cuccokat, de a sárgákat mind mutatja. Alacsony szinten természetesen mindent mutat, külön kiemelve az adott ilvl-en elérhető max linkes darabokat.

Közben login, 3197. a sorban

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15837) jano222


jano222
csendes tag

7504. a sorban. :)

(#15838) tocsek18


tocsek18
senior tag

én meg arra a felismerésre jutottam, hogy ssd-n 3gb szabad hely van így no more poe még nem veszek egy 240est :O :C

(#15839) Har_melin válasza tocsek18 (#15838) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

steames kliens? már elkezdte frissíteni a játékot és akkor írta ki a 3 GB szabad helyet? Mert akkor ha leszeded a játékot és felrakod lokálba (mér nem kell semmit levelezni hozzá, csak az accountod jelszavára kell emlékezzél), akkor felmegy. A Steames frissítés akkor is lekötve tartja a helyet, ha utána nem tudja frissíteni a játékot. Én az utolsó patchnél szívtam ezzel, akkor álltam vissza a lokál kliensre.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15840) tocsek18 válasza Har_melin (#15839) üzenetére


tocsek18
senior tag

előző 2gb patcht se rakta még fel 2 napja néztem fel, szóval a mostanit meg se próbálom :D

(#15841) Har_melin válasza tocsek18 (#15840) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azért kérdeztem, hogy steames kliensről van-e szó? Ha uninstallálod a játékot, akkor a sikertelen steames frissítés által lekötött hely is felszabadul. nekem 1,7 GB helyett lett hirtelen 30+GB szabad helyem, amire a lokális kliens gond nélkül felment és most az új patch is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15842) tocsek18 válasza Har_melin (#15841) üzenetére


tocsek18
senior tag

jah, steam, töröltem most lett 29,2gb hely
most rakom is vissza 18.valamenyi gb :DD

(#15843) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

emlékszem, hogy régebben volt szó róla, hogy a PoE melyik kártyát "szereti jobban", melyikre jobban optimalizált, de már nem emlékszem az eredményre. Lehet, hogy karácsonyi meglepinek beeshet valami minimális fejlesztés és tudnom kellene, melyik oldalon keresgéljek. (Az más kérdés, hogy kapható lesz-e bármi.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15844) Har_melin válasza tocsek18 (#15842) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

na ugye, hogy ugye :C :C A fészkes fene a steam fejlesztőibe, hogy arra nem képesek, a programjuk eltakarítsa a szemetet maga után.

majd írd meg, hogy mekkora volt a sor a loginnál.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15845) tocsek18 válasza Har_melin (#15844) üzenetére


tocsek18
senior tag

1 óra múlva jön le szóval nem parázok,nem sietek sehova :D

(#15846) Badlof2k válasza Har_melin (#15843) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Általánosságba zőldek erősebbek kb, meg ha jól emlékszem akkor ittis jobbak picivel a piroséknál most cseréltem énis kártyát talán többet tudok majd mondani pár nap mulva ha már elég monster density és esemény lesz.. de azis egy dolog hogy cpu erő is kell a gép alá.. meg SSD az nekem megoldotta az fps droppot ládáknál viccen kivül :U

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15847) TrollBalint válasza tocsek18 (#15840) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem is leállt frissítés közben helyhiány miatt, úgy látszik ez egy ilyen nap :) Én most léptem fel 37401. vagyok, így legalább még van időm kitalálni a karakternevet :)

(#15843) Har_melin: Én egy éve decemberben kényszerültem kártyaváltásra, egy Radeon HD5770 helyett lett egy nvidia 1060 és érezhetően jobb, de azért igen, a proci és az SSD hiánya érezhető, de messze nem vészes. Alapvetően túl nagy a különbség a két kártya között teljesítményben, hogy azt tudjam mondani, hogy ez azért jobb, mert nvidia.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15848) TrollBalint válasza TrollBalint (#15847) üzenetére


TrollBalint
addikt

a videókártyához még egy kis adalék info. Illetve nem tudom ez kártya jellegű-e, de ha ablakban van, a színes sokkal, de sokkal erősebbek, mint teljes képernyőn. Teljesen olyan "fátyolos", deszaturáltabb.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15849) sirdond


sirdond
őstag

most értem haza, kezdenék játszani, de 5 perce nem mozdul a queue. meghaltak a server-ek?

szerk: na csak írnom kellett...
szerk2: ennyi volt, ledobott... de most legalább nem csak engem mert 98000-en vannak előttem a queue-ben...

[ Szerkesztve ]

(#15850) TrollBalint válasza sirdond (#15849) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, egész eddig jól bírta, de most történt valami, sebaj, lehet ez egy jel, hogy mára ennyi nekem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.