Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) sirdond válasza TrollBalint (#15850) üzenetére


sirdond
őstag

ja, szerintem nekem is. inkább kialszom magam :DDD

(#15852) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ha valaki íjász karival megy, esett egy Silverbranch, szívesen átadom.

már megy újra, valami hotfixet telepítettek.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15853) sirdond válasza Har_melin (#15852) üzenetére


sirdond
őstag

valami map-okhoz kapcsolódó hotfix? mert reddit-en nagyon panaszkodnak,hogy eltűnnek map-ok.

(#15854) Har_melin válasza sirdond (#15853) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

kötve hiszem, hogy bárki is mapon lenne már. A hotfixek és bármilyen patch egyébként is automatikusan, a játék indításakor települ. Ha stabilitási problémát orvosol, akkor általában újra is indítják a szervereket, hogy mindenkinél az fusson, ha csak eseti bug, akkor a következő bejelentkezés előtt települ.

Most engem is kidobott, a login ablak hír dobozában azt írják, hogy 50%-kal nagyobb a terhelés, több a játékos, mint a Delve indításánál volt, pedig már az is minden idők legsikeresebb ligakezdése volt.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15855) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Az új gemek belépési szintje

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15856) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ok, ez fontos:

"Syndicate members can drop League uniques from the Bargain option"

Úgy tessék választani.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15857) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mindenki a Betrayal névre, meg az Immortalokra mondta, hogy trollkodik a D3-al a GGG, de az nem az volt. Ez viszont...

GGG is SAVAGE ;]

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15858) Ellia válasza Har_melin (#15856) üzenetére


Ellia
addikt

Jaja, nekem jött egy ilyen. A csajnál beraktam felfedni és 3 lehetőség közül választhattam.

Aztán Brutusig elvittem és arccal előre eldőltem aludni :D

(#15859) Egonyolc válasza Har_melin (#15856) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

syndicate psa

másik

nem mondom, hogy okosabb lettem (sokkal)

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15860) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Szent szűzanyám, ez meg mi? :Y :Y

Tiny's Trial

Ha jól értem a gép dob egy random mennyiségű currencyt, amit nem vehetsz ki, de a húsz másodperc alatt elhasználhatod craftolásra? Én elolvasni sem tudom ennyi idő alatt a hat sornyi modot :O :O :O

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15861) tibee77


tibee77
őstag

Ez nagyon nagy poen xD mekkora oltas mar hogy annyi ex-szel semmit nem tudott kezdeni. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#15862) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Ez a Shattering Steel meglehetősen jó leveling skilnek tűnik. Kíváncsi vagyok endgameben mit lehet majd kihozni belőle. Frost blade szerű, de még nagyobbat takar. Elég alacsony a base dmg szorzó, de jól megválasztott classal és kiegészítőkkel el tudom képzelni, hogy lesz valami életképes build rá.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15863) savior


savior
őstag

Nagyban készültem a ligára, amikor is tegnap reggel nem indult a gépem. Most hoztam vissza a szerelőtől, erre nem tudom patchelni. Nem mennek a szerverek?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#15864) AtHoS válasza savior (#15863) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én az előbb léptem ki, nem volt gond a szerverekkel, 1 órát játszottam kb. indításkor patchelt egyet 30-50MB méretűt az is gyorsan lement.

Ha nem steam-es verziót használsz, akkor a nagy patch torrent letöltéshez itt van link ez után még fog tölteni cuccost a játékhoz

read-only mode on the forum

(#15865) Rabby7


Rabby7
csendes tag

Sziasztok!
Lenne pár furcsa kérdésem, lehet triviális de akkor is pls válaszoljatok, hátha más is belefut(ott).
Pár napja vettem egy map tabot(támogassuk már egy kicsit a játék készítőit ha már ilyen jó kis gamet dobtak össze meg fejlesztgetik :) ). Tele is pakoltam.
Igen ám, de most volt valami update(valszeg az új liga miatt), és más mapok esnek amiket nem tudok belepakolni... mi erre a megoldás?
A standardon megvolt minden mesterem, maxon, és a Ho-mban. Most meg eltűntek, és az eredeti helyükön se lelem őket. Zana megvan, a többi hol van?

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#15866) crazygamer75


crazygamer75
tag

Har_melin eddig a te ajánlásaiddal sikerült a legtovább jutnom (Delve-ben sikerült elöször guardianokat ölnöm :D ), lenne erre a ligára valami bow-os kari ajánlatod? Lehetőleg valami olyan build, amihez részletes leírás is van. Nincsenek nagy igényeim, lehetőleg max. 5-8 exa-s build (ennél több currencyt még nem sikerült gyűjtenem XD), ami elmegy 13-15-ös mapokig, nem szükséges end-game kari. De ha bow-os kari nincs a tarsolyodban, szívesen kipróbálok mást is (kivéve totem-es buildet).

(#15867) Har_melin válasza Rabby7 (#15865) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A map rendszer változott, egy csomó map szintje más lett és új mapok is kerültek be pár régi helyett, ezért a map tabba nem tudod az újakat berakni. Ha standardon játszol, akkor használd el gyorsan a régi mapjaidat és a fülön utána állítsd át, hogy mostantól az új típusúakat fogadja.

A mester rendszert teljesen lecserélték, egy központi crafting bench lett és a ligában már új mesterek lesznek. Hogy ha csak standarden játszol, akkor megjelennek-e majd nálad a liga vége előtt, azt nem tudom. A ligában felszedett mesterek látszank standardon is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15868) Har_melin válasza crazygamer75 (#15866) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Bow nincs, mivel a Quill Raint nerfelték. Állítólag ettől még a Toxic Rain maradt ugyanolyan jó skill, de már sokkal igényesebb az íjra.

Én végül is egy Duelisttel indítottam, egyelőre DW, aztán majd később eldöntöm, hogy block gladiátort csinálok belőle, vagy dw championt. A blokkos gladiátor adatlapját is belinkeltem pár napja, azzal most a liga kezdete előtt lvl81-en letoltam T14-es mapot, (még egy gyengébb, 350 pdps-es karddal, utána vettem egy drágábbat) probléma nélkül. Elder-Shaperre valószínűleg nem ideális, mert sokáig kell verni őket, de ezzel a mostani 420 pdps körüli fegyverrel és a Blade Flurryvel szerintem az sem lesz gond.

Korábban belinkeltem Engineering Eternity kedzdő build javaslatait, azokból nyugodtan szemezgethetsz, az ő buildjeiben még nem csalódtam.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15869) Har_melin válasza Egonyolc (#15859) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nagyjából pedig áttekinthető, csak persze még egy csomó dolog nem ismert.

Nálam most így néz ki a "fal":

A cél az, hogy mind a négy HQ-t megtaláljuk és utána a főbosst, a Mastermindot is. A HQ-kban talált cuccok attól függenek, hogy kit juttatunk azon a szálon a ranglétra tetejére.

- minden egyes tagnak megvan a spéci lootja, Leo pl. több currencyt dob, az lesz a HQ-ban is, ha ő lesz a főnök.

- Akik haverok lesznek (zöld szál), azok megjelenhetnek segíteni akkor is, ha a másikkal kerülünk összetűzésbe

- a karakternél megjelenő kis ikon (itt a Tekiton Spine) egy buff, magasabb szinten már több is lehet nekik. Ez nem esik belőlük, csak nehezebbé teszi leverni őket.

- a haverok kialakításával érdemes óvatosnak lenni - én Leo-Rikker párossal a Western Forestben akkorát szívtam, mint az ólajtó, ha éppen nem lépek szintet közben, akkor kinyírnak.

- ha erődöt találunk, akkor a kapu betörése után csaljuk ki a bent lévő tagot, mert a healing totemek miatt különben szinte sebezhetetlen lesz (legalább is alacsonyabb szinteken.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15870) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nem csak Poet's Penből áll a világ... (rossz hír azoknak, akik ezt akarták farmolni)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15871) Rabby7 válasza Har_melin (#15867) üzenetére


Rabby7
csendes tag

343 mapom van, az unique mapokat nem számolva... :-(
Igen, mivel januártól game stop lesz, ezért már nem kezdek egy új ligába...

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#15872) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#15870) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ez azért elég nagy gamechange-er. Ha úgy nézzük dual wield buff is. Pl Fogunk egy melee skillt, konvertáljuk a sebzését valamivé, azt az elemental dmg-t skálázzuk a fán, és berakunk 2 spellt, ami olyat sebez. Sztem ebből iszonyú beteg dolgok lesznek.

Ami elsőre beugrott: Consecrated path + Volatile Dead + Unearth+Crematorium Avatar of fire-el.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15873) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Amúgy a játék Twitchen 50k nézőn áll. Kb a háromszorosa lehet az Abyss ligastart nézettségének. Blizz szépen megtolta GGG szekerét, de azt se felejtsük el, hogy mennyi munka van abban, hogy a játék ilyen messzire jutott.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15874) TrollBalint válasza Har_melin (#15867) üzenetére


TrollBalint
addikt

azt láttam én is, hogy van egy lenyíló fül és ki tudok választani dolgokat, de nem igazán értem az mire jó. A régebbiekbe nem is tudok berakni, vagy ez nem egy "plusz tab", hanem csak amolyan szűrő a benne lévő mapokra?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15875) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Nálam a játék pár perc múlva kidob.Nem értem.Nálatok nem csinálja ezt?

(#15876) Har_melin válasza TrollBalint (#15874) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A lenyíló füllel tudod beállítani, hogy melyik "korszak" mapjait fogadja a tab. vegyesen nem tudsz bele pakolni, még akkor sem, ha egy map tierje nem változott közben. (Egy korszak nem okvetlenül egy liga, a mostani pl azt hiszem három ligán át tartott.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15877) Har_melin válasza GICA666 (#15875) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nálam simán megy folyamatosan.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15878) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#15872) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igen, ezzel nagyon broken dolgokat lehet majd csinálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15879) tibee77 válasza 0karmacoma0 (#15873) üzenetére


tibee77
őstag

Startkor 88k volt a twitch nezöszäm!ez sztem uj rekord.sztem ez a liga lesz az eddigi legjobb, bar nem akarom elkiabalni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#15880) TrollBalint válasza Har_melin (#15876) üzenetére


TrollBalint
addikt

Köszi :)

Még mindig nem egészen vágom ezt a betrayal dolgot.... kivégzem, egyezkedek vele, stb.... kap + research intelligenciát, meg fortification intelligenciát, de ezek mit jelentenek?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15881) Har_melin válasza TrollBalint (#15880) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Felül, a négy HQ négyzet alatt van egy-egy sárga csík, ami mutatja, hogy mennyire sikerült "felderíteni" az adott HQ-t. Nem intelligenciát kap, hanem információt, Intelligence = Hírszerzés, ld. CIA.

Lehet, hogy triviális, de azért leírom: mindegyik küldetésnél a szindikátus tagjait kell leverni ahhoz, hogy teljesítsük, a többi samesz érdektelen. A karaván akkor áll meg, a laboratóriumban akkor hagyják abba a bizonyítékok megsemmisítését, stb.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15882) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

esett egy veiled mod, ami 4-5% plusz ad a socketed gemek qualityjéhez. ;]

fegyverre és pajzsra is rollolható a mod, kétkezes fegyverekre és íjakra is. Ez ráadásul csak az első szintje, még fejleszthető.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15883) Badlof2k válasza Har_melin (#15860) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Na egy ilyenem nekem is volt :U Jól beis néztem , legközelebb már tudom mit kell de azért beteg,volt bent nekem 200 alch,chaos,6 scour,6 exa.. én meg néztem mit is kell csinálni akkor most..:"D mire rájöttem már mindegy volt..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15884) TrollBalint válasza Har_melin (#15881) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát én össze-vissza nyomogatom, akkor ezért nem kapok semmi információt :D

de legalább találtam már egy hideout-ot, igaz hogy pont egy olyat, ahova soha nem fogok "beköltözni" :) (sewer)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15885) crazygamer75 válasza Har_melin (#15868) üzenetére


crazygamer75
tag

A Ghazzy féle Blade vortex inqusitor esetleg ajánlott? [link]

(#15886) Rabby7 válasza Rabby7 (#15871) üzenetére


Rabby7
csendes tag

Jahm, két infó ehhez a maps dologhoz:
a, ha 3 egyforma régi ligás mapot beváltasz egy tierrel magasabbat kapsz, de már az új ligásat.
b, ami dühítő hogy tegnap vagy tegnapelőtt bepakoltam a map tabra az összes unique mapjaimat...ma meg egyiket se látom, üres az a tab... :'(

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#15887) GL820


GL820
tag

Üdv mindenkinek!

Már jó ideje nem játszottam poeval, de pár napja megint kedvet kaptam hozzá, kizárólag standardon.
Szeretnék feltenni néhány kérdést: A hideoutba belépve eltűntek a mesterek, semmi gond, meghívtam őket újra, viszont Zananál nem látom a napi küldetést. Az pedig kellene nagyon, mert kifogytam a mapokból. Hogy szerezzek mapokat így?
Hová tűnt a Caterina nevű mester?

(#15888) GICA666 válasza Har_melin (#15877) üzenetére


GICA666
tag

Sziasztok..Azt csinálja,hogy kb.10 perc múlva le fagy a játék,és ha megint belépek,pirossal kiírja,hogy 500-an vannak még előttem.
Az options-ba állítsak be v.mit,Frankfurt eu-ba vagyok.Esetleg válasszak ki v.mást?Segítenétek? Ilyen gondom még nem volt. :U

(#15889) Har_melin válasza GICA666 (#15888) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem kell semmit variálnod, egyszerűen akkora a tömeg, hogy más, nem szerver szintű problémákba ütköznek. Gondolom a +50%-os játékosszámra Chris Wilson csak nagyon nedves álmaiban mert volna gondolni.

Próbálnak valamit csinálni vele, már tegnap is volt hasonló. Addig sajnos csak az van, hogy be kell állni a sorba, elég gyorsan szokott fogyni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15890) Har_melin válasza GL820 (#15887) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Frissítettem az eddig rendelkezésre álló infókkal az összefoglaló mesterekről szóló részét, mert ma már te vagy a második, aki ezt kérdezi. Röviden: nincsenek a régi mesterek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15891) GICA666 válasza Har_melin (#15889) üzenetére


GICA666
tag

Köszi.Elég sz..r így játszani. :(((

(#15892) Ellia


Ellia
addikt

Takarítom az első hideout-ot, eset egy The Poet's Pen vigyorgok. mint a tejbe tök (quality 24-es) :D

Mondjuk a mostani buildemhez nem kell, de majd a következőhöz nézek hozzá valót :)

[ Szerkesztve ]

(#15893) GL820 válasza Har_melin (#15890) üzenetére


GL820
tag

Értem. Köszönöm a gyors választ!
Nekem személy szerint eddig nem tetszenek ezek a változtatások, de persze ez csak egyéni vélemény.

(#15894) Patrick válasza GL820 (#15893) üzenetére


Patrick
addikt

Annyira nekem sem...

Bár most bejutottam az egyiknek a rejtekhelyére vagy mibe, ott volt pár láda esett 6 chaos...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#15895) gdevil


gdevil
aktív tag

Valaki le tudná írni, hogy ebben az új Betrayal ligában ez a kártyás- emberes cucc hogyan működik?
Egyszerűen nem látom át.

Köszi! :R

(#15896) AtHoS válasza gdevil (#15895) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy látszik nem vagy egy Poirot ;] mint ahogy én sem, de nagy ívben....és megyek előre ahogy "szoktam" :B

Arra figyelj, ha Bargain-nál kiírja, hogy unique drop, akkor azt válaszd :) hátha dob liga spec cuccot, de ugye amíg lófasz szinten van az ember sok értelme úgysincs

read-only mode on the forum

(#15897) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Mi az az Nfs ? Egy eladó írta rám.
Más.
Egy akár bővebb infót szeretnék magyarul a szindikátust érintő tudnivalókról.

Köszi

(#15898) Badlof2k válasza AtHoS (#15896) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem csak ott mert nekem esett tegnap safehousba Daresso Salute :) plus Research safehousba talalkoztam egy beketrecezett Cadiroval ! meg ket lada dobott pereandus coint :D Csak persze nem eleget hogy a 51 coinert arult 3X alchemy orbot megvegyem :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15899) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#15897) üzenetére


TrollBalint
addikt

Not for sale?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15900) Ellia válasza LittleBoss67 (#15897) üzenetére


Ellia
addikt

NFS-Not funny shit vagy amit TrollBalint kolléga ír :)

Angol megy? Mert akkor a játék reddit oldalát ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.