Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) koxes válasza localhost (#9600) üzenetére


koxes
tag

:C :) azon már túl vagyok ! igazábol az a gond hogy az egyik gép vista a másik XP

(#9602) localhost válasza koxes (#9601) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor mi a kérdés? (részletesen?) . te azt kérdezted, hogyan tudod megosztani.
Jön rá majd a válasz (részletesen!)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9603) Tosee válasza koxes (#9601) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

1. Jobb klikk a nyomtatóra, majd megosztás!
2. Másik gépen vezérlőpult -> nyomtatók és faxok -> nyomtató hozzáadása... (meg kell majd keresni a hálózaton, és a driver is kelleni fog feltehetőleg, ja és a nyomtatót sem árt bekapcsolni)
3. Próba...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9604) koxes válasza Tosee (#9603) üzenetére


koxes
tag

igen amikor hozzá akarom adni a nyomtatót akkor beírom a nyomtató nevét de nem látja/találja meg a nyomtatót?

(#9605) Krisz79


Krisz79
őstag

Segitene valaki,miért lassult be az internetem.?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9606) localhost válasza koxes (#9604) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Automatikusan (hálózati nyomtatóként) kerestesd meg... Mert UNC formában kell írni, ha te írod: \\gépnév\megosztásnév

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9607) Tosee válasza koxes (#9604) üzenetére


Tosee
őstag

Ha a vista-s gépre van csatlakoztatva a nyomtató akkor a másik gépen való beállítás előtt, engedélyezni kell a nyomtató megosztását (hálózati és megosztási központ)!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9608) user12 válasza hoby36 (#9596) üzenetére


user12
őstag

Itt is van színkód
http://webpages.charter.net/ttworld/Tech/Lan/cat5_cross_100_both.gif

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#9609) user12 válasza Krisz79 (#9605) üzenetére


user12
őstag

Lehet elfáradt :D
Viccen kívül....eleinte én is csodálkoztam, hogy a 2 megás net néha miért ballag csak 1 mega vagy az alatti értékkel...aztán a szolgáltató honlapján az apróbetűs rész megadta a választ. A garantált sávszél rendszerint fele annak, ami az előfizetői szerződésen szerepel.
Próbaképp csinálj egy speedtest-et, majd vedd le a routert (ha van) és csinálj úgy is egyet.
Egyébként számos oka lehet, mind a Te, mind a hálózat részéről is.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#9610) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet megoldani, hogy az egyik router kommunikáljon a másikkal és a 2 routerre csatlakoztatott eszközök is egy hálózatban legyenek.

Ha nem routerrel akkor mivel lehetne áthidalni a problémát?

Jelenleg még csak egy routerem van, erre csatlakozik kábelen és wifin 1-1 gép, valamint néha egy mobil is. Viszont van a lakás túlsó végében egy lcd tv, ami rendelkezik ethernet csatlakozási ponttal (tervbe van véve egy ethernetes media center is), viszont sajnos kábel nincs a tv és a router között és marha macerás lenne már behúzni egyet, pláne kettőt. Így jutott eszembe, hogy ezeket is rákötöm egy routerre, de fogalmam sincs, hogy van-e ilyen funkció a routerekben.

Valakinek van valamilyen ötlete?

(#9611) mezis válasza Répafőzelek (#9610) üzenetére


mezis
nagyúr

Az UTP kábel behúzásánál sokkal macerásabb lesz a két router WiFi-s kapcsolatának megfelelő sebességre turbózása. (Csak a legújabb, multimédiás képességekkel reklámozott routerekkel van (valamekkora) esélyed !) :K

[ Szerkesztve ]

mezis

(#9612) 19800 válasza Répafőzelek (#9610) üzenetére


19800
csendes tag

Van igen ilyen lehetőség a routerekben, nem ppoe -re kell állítanod hanem aszem dynamikus ip re , de nem lehetne egy switchel megoldanod a gondodat?-pedig jobb lenne ha esetleg min 1 kábelt vinnél hátra, mint wifivel!1 kábelt hátrhuzol, majd a végére bedobsz egy switchet!

Nekem kit tudna segíteni torrent letiltásában?Di 524 routeren???-miket hogyan tiltsak?sajna ebbe nincs qos !

(#9613) DerStauner


DerStauner
senior tag

sziasztok!

ha a szolgáltató kb 768kbs feltöltést garantál (és ez a feltöltés mindig is megvolt, ha maximummal töltöttem fel), akkor ha mostanában a feltöltés csak olyan 400kbs körül mozog, akkor azt csak a szolgáltató okozhatta? vagy lehetőség van arra, hogy az otthoni hálózat másik tagja korlátozza a bejövő internetkapcsolat sebességét?

(#9614) Répafőzelek válasza mezis (#9611) üzenetére


Répafőzelek
tag

Köszi a segítségét, jó kis gürc lesz a kábel behúzása, de sikerült egy kis kerülővel egy egész jó útvonalat találni...

(#9615) mezis válasza Répafőzelek (#9614) üzenetére


mezis
nagyúr

Szívesen, máskor is. ;] (A "pucér" RJ45-ös csatlakozó 14 mm-es lyukon már átfér ! :K )

mezis

(#9616) csehe02


csehe02
csendes tag

üdv!

segítség kéne!

2 gép között kéne megosztani a netet és az se lenne rossz ha a 2 gép között lehetne adatot másolni.
ha jól sejtem routerre és külön switchre is szükségem lenne, ugye?
illetve van olyan olcsó router amiben van beépített switch?
(30as diginetröl lenne szó)
előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#9617) canniball válasza csehe02 (#9616) üzenetére


canniball
nagyúr

A router egyben switch is, így azt nem kell külön venned.
A 30-as nettel viszont nem biztos hogy megbirkózik egy "olcsó router"... Milyen routert? topik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9618) Nemesys


Nemesys
tag

Sziasztok!

Lehetséges USB-Wifi stick-el olyat csinálni, hogy sugározzon is? Ne csak keressen? Gondolok olyan dologra, hogy van a telómon wifi és ezen keresztül tudjak netezni.

Üdv és előre is köszi!
Dávid

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#9619) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Valaki egy gyors helpel segítsen meg :))

Van egy zyxel routerem, adsl-t szeretnék beállítani. következő a probléma: beállítom az ethernetet, felhasználónév, jelszó, wifit beállitom.

Wifiről a notebook-ról majdnem mindig megy a net.

Asztali gép, ami utp-kábellel van kötve a routerhez DNS hiányra hivatlkozva nem megy. Az érdekesség az hogy órákig megy rajta internet majd egyszer csak "elfogy". Wifiről is szakad a net de nagyon ritkán és csak 5mp-re. Utánna visszaáll. DNS-t - get from IPS-re állítottam ami alapérték... ( szintln nemtudom mi ez )

DNS címet nem adott a szolgáltató. Nincs seholsem a mellékelt papírokon, csupán a felhasználónév és jelszó.

Lehet hogy rosszul, de azt feltételezem, hogy ha 3 órákat megy az internet az asztali gépen és egyszercsak megpurcan beállítási hiba okozhatja. ( modemről örökkévalóságig megy a net )

Mivel az IPS PPTP PPPoP és hasonló kifejezésekkel abszolút nemvagyok tisztában, valaki megsúghatná hogy kell rendesen beállítani és mire kell figyelnem.

A segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#9620) Tosee válasza DroneZ^ (#9619) üzenetére


Tosee
őstag

ADSL esetén PPPoE-t kell állítani a routerben!
Felhasználónév/jelszó párossal, de gondolom ez van!
Manuális ip-ket használsz vagy dhcp server-el osztod ki őket?
DNS-t nem szokott megadni külön a szolgáltató, azt automatikusan kapod mikor betárcsázol... Esetedben a router megkapja az ip-t, dns-t, stb stb a szolgáltatótól, majd a router továbbítja a többi gép felé!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9621) DroneZ^ válasza Tosee (#9620) üzenetére


DroneZ^
őstag

most hogy megnéztem nincs is PPPoE.. az a régi routeremen volt. itt a legujabb firmware-en:
Ethernet / PPP over Ethernet (gondolom ez a PPPoE) / PPTP... Középsőt válasszam ugye?

DHCP szervert bekapcsoltam tehát az osztja ki automatikusan a cimeket:

Pool starting: 192.168.1.33 Pool size: 32

Ezek is alapértékek, szintén nemértem mi miért menyi....

Szóval igy van beállítva, folyton ledob a router, mintha a DHCP meghalna, sárgakérdőjelezik a windows h nincs kapcsolat, ujcsaratlakoztatom a hálozathoz a gépet, megint jó egy darabig...

[ Szerkesztve ]

(#9622) DroneZ^


DroneZ^
őstag

másik probléma, hogy a router állandóan újraindítja magát.

Logban ezt irja:

192.168.1.34 exceeds the max. number of session per host!

Ez meg mi? :W

(#9623) Tosee válasza DroneZ^ (#9621) üzenetére


Tosee
őstag

Igen a középsőt kellene választani (PPP over Ethernet (gondolom ez a PPPoE)!
Esetleg nem azon van?
Gépeken az ip és dns kérés automatikusra van állítva?
Pool starting az a kezdő ip amit az első csatlakozó gépnek ad a router... utána .34 .35 .36 stb...
Pool Size ez nem tudom, hogy mi lehet, nem ismerem a routered!
Vagy nézd meg a dhcp beállításoknál, hogy mennyi időnként újítja az ip-ket, és az alapértéket növeld meg valamennyivel!
Egyébként mikor megszakad akkor azt egyszerre csinálja a gépeken?
Random időközönként vagy kb x percenként?
+Wifi beállításoknál válts csatornát, hátha bezavar valami... bár ez a kábeles gépet nem befolyásolja!
Esetleg még kábelhibára gondolnék a kábeles gépen!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9624) Tosee válasza DroneZ^ (#9622) üzenetére


Tosee
őstag

Megvan mi lehet a gond... (remélem)
Szóval azt írtad, hogy a laposon majdnem mindig van net... ip: 192.168.1.33
Pool size pedig 32...
Próbképpen ezt állítsd át 40-re és próbáld ki!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9625) DroneZ^ válasza Tosee (#9624) üzenetére


DroneZ^
őstag

köszi az eddigi segitséget :)

ZyXEL P-334WT-m van amugy. a DHCP beállításoknál nincs állítási lehetőség ipcim megujítás idöközre.

(#9626) Tosee válasza DroneZ^ (#9625) üzenetére


Tosee
őstag

Nincs mit!
Utánanéztem a honlapjukon gondoltam megnéztem a leírását, de semmit nem tud megnyitni a leírások közül...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9627) DroneZ^ válasza Tosee (#9626) üzenetére


DroneZ^
őstag

még mindig nemjó. nagy keresés után megkapta a gép az ipcimet, bejött 1x a google és utánna ujra semmi.. de az a durva hogy csak a WWW nem megy. msn megy és lehet rajta beszélgetni. WIFIröl meg tökéletesen megy. egyszerűen tanácstalan vagyok :(((
nézek valami ujabb firmware-t sztem...

(#9628) Tosee válasza DroneZ^ (#9627) üzenetére


Tosee
őstag

másik böngészővel sem jó? Esetleg nem fut valamelyik gépen torrent, ftp, vagy egyéb program ami elvenné a sávszélt? Vagy valami tűzfal nem blokkolja a böngészést? Mert ha az msn megy akkor netnek is kell lennie...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9629) DroneZ^ válasza Tosee (#9628) üzenetére


DroneZ^
őstag

Legújabb firmware-el is 10perc netezgetés után "ledobja" a lanos gépet. Találtam valami időzitési beállitásokat a PPPoE beállítása alatt:

Nailed-Up Connection ( pipa, nempipa )
Idle Timeout (sec) (in seconds) ( idő )

Mit mire állítsak?

( kezdek gyanakodni az asztai gép esetében vírusra... )
De akkor miért megy tökéletesen vagy negyed óráig? Kezdem elveszteni a türelmemet :D

(#9630) shev7 válasza DroneZ^ (#9622) üzenetére


shev7
veterán

tul sok a parhuzamos kapcsolat. Korlatozd torrentben a parhuzamos kapcsolatok szamat...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9631) DroneZ^ válasza shev7 (#9630) üzenetére


DroneZ^
őstag

Nincs semmi torrent, alap windows van, most csináltam uj felhasználót is. Azzal se jó.
Megfigyeltem, kb 10 perc netezés után MINDIG ledobja a gépet. ujrainditom és huszadjára is pont 10perc után meghal a kapcsolat. de csak lanon.... óóóóóóóóóóóó :W

(#9632) shev7 válasza DroneZ^ (#9631) üzenetére


shev7
veterán

es a routerben megjelenik 10 percenkent az a log?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9633) DroneZ^ válasza shev7 (#9632) üzenetére


DroneZ^
őstag

megjelent. megtaláltam a hibát:

Pool start 192.168.1.33 Pool size: 221 a megoldás, hogy miért?
Mert ha automatikus az ip megválasztása tuti hogy ha csak 40-re állitom a size-t azon kivül fogja megadni.. tehát: 33+221=254 HA HA HA HA HA HA :C

(#9634) Tosee válasza DroneZ^ (#9633) üzenetére


Tosee
őstag

Hát ez érdekes megoldás lett!!! :DDD De lényeg, hogy sikerült! :K

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9635) DroneZ^ válasza Tosee (#9634) üzenetére


DroneZ^
őstag

érdekes?! Elég ostoba egy router hogy a cimzési tartományon kivül képes megadni ipcimeket... de igy maximumra állitottam a tartományt tehát kivül nem eshet igy csak jó cimeket tud megadni :DDD

( pedig egy drága zyxel routerröl van szó, amin a legujabb fw van...)

[ Szerkesztve ]

(#9636) Tosee válasza DroneZ^ (#9635) üzenetére


Tosee
őstag

Elég ostoba egy router hogy a cimzési tartományon kivül képes megadni ipcimeket...

Hát igen... elvileg azért adná meg az ember a tartományt, hogy azon belül dolgozzon! Ilyenről még nem hallottam... mármint, hogy egy router pont az ellenkezőjét csinálja annak amit kell! :DDD

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9637) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Segítséget kérek:
Adott egy vezetékes router, azon két számítógép. Múltkor beállítottam a helyi hálózatot, látta is egymást a két gép. Ma használni is akartam egy fájl másolására (egyik gépről a másikra), de az egyik gépen nem megy a dolog, meg sem jeleníti a hálózat gépeit. A hibaüzenetben olyat ír, hogy lehet, hogy nincs jogosultságom ezt megnézni. Hiába állítottam be újra ezen a gépen a helyi hálózatot, még utána sem mutatja saját magát sem. Ami még furcsa, hogy ma a Start-menüjéből is eltűnt a hálózati helyek hivatkozása.
Az internet megy mindkét gépen, tehát elvileg a router teszi a dolgát. Gyanítom, hogy ezen a gépen lehet valami gond, de nem tudom, hogy mi.

(#9638) rep3at


rep3at
őstag

Kellene egy kis segítség.

Adott egy iskola, amiben mindenhol wifi routerek vannak elhelyezve. Eddig aki netezni akart, az szépen elment a rendszerghazdához és kért egy MAC-regisztrálást. Sajnos rájöttek hogy az iskolában több a netezés mint a tanulás, ezért letiltották a hálózatot, csak egy public wifi maradt meg.

Lehet-e kapni valami jelerősítőt a piacon, és ha igen mennyiért? Annyit megér nekünk (5-10 jelentkező van eddig, köztük én is) hogy vegyünk egy ilyet és továbbra is tudjunk netezni.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Forward thinking. كرر

(#9639) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van egy laptopom és egy PC-m,Windows 7el felszerelve,notin volt xp ment minden jól,feltettem rá win 7 et és igy nagyon lassú az adatátvitel,de nemtudom miért,routeren keresztül megy a hálózat,de próbáltam közvetlenül is a két gépet,meg wifin keresztül is mind lassú volt.A nagyon lassú alatt 70 kbyte/s -ot értek maximum.Előtte ment 10 000 kbyte/s -al is.Röhej a microsoft (szerintem),egyébként is megosztást is rühellem mindegyik Microsoft termékben,lassan ismeri fel a hálózatokat,tehát utálom,Nincs -e valami hálózatkezelő program,ugymint pl a vezetéknélküliekhez az atheros,tehát hogy ne a Windows kezelje a hálózatokat,hanem egy program.Linux alá láttam eddig még csak.Ha nincs akkor esetleg mi lehet a baja,miért ilyen lassú az adatátvitel? tüzfalak kikapcsolva,Router dhcp vel osztja az ipket a gépeknek.Minden tökéletes csak nagyon lassú.Esetleg még annyi hogy Asus F5RL laptopról van szó és nem nagyon vannak hozzá Win 7 driverek,win update talált,leszedte,végülis látja a hálózatot,csak lassú,lehet ez driver miatt? Net is megy rajta tökéletesen.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#9640) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a böngészés nagyon sokszor rohadt lassú, a speedtestek viszont magas értéket mutatnak? (annyit, amilyen gyors a netem)

(#9641) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Van olyan program, amivel rá lehet a routerre csatlakozni és figyelni melyik gépre mennyi adat áramlik?

A következő a probléma ugyanis:
Valamelyik gép miatt a net szakadozik, eleszi a forgalmat és egyenetlen a ping is. Próbáltuk kideríteni géplekapcsolással meg hasonlókkal, de belefáradtunk, mert lehet több gép is ludas, szóval kéne valami program :(

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9642) mezis válasza Voice24 (#9637) üzenetére


mezis
nagyúr

A hiba oka a Windows hálózatkezelése. :F Enyhíthető a dolog azzal, hogy amúgy "parasztosan" beírod az Explorer címsorába az elérni kívánt számítógép IP címét.
Valahogy így: "\\192.168.1.123".

(Ha dinamikus a címkiosztás, előtte kukkolj pl. egy DOS-os "ipconfig /all" paranccsal. - Használj fix IP címeket ! :K )

Utána aztán a file másolásoknál okoskodhat még a Windows, nagyobb az esélyed a végrehajtásra, ha a másolást nem a célgépről :( , hanem a forrásról kezdeményezed.

mezis

(#9643) bolic


bolic
őstag

Sziasztok!

Mennyire befolyásolja a hálózati teljesítményre ha továbbra is crosslink UTP Cat5e kábellel van összekötve a router? Ugye látják egymást már régóta 100MBit-en, most 1Gbit-en, furcsát tapasztaltam. Például az első gépről másolok nagyjából átlagosan 50Mbit-tel, második gépről pedig max. átlagosan 30Mbit vagy ezalatt. Mindenképpen szedjek le a kábel csatlakozót és megfelelő sorrendbe rakjak az UTP ereit? Vegyek krimpelőt és csatlakozót? :U Sajnos ez a kábel már rég ajtókereten keresztül van húzva és csak bontással lehetséges a kábelt cserélni. :(((

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#9644) menthor válasza bolic (#9643) üzenetére


menthor
tag

ez monnyuk több mindentől is függhet. pl kábelhossz v mennyire szedi össze a zavarokat... inkább kérj kölcsön vkitől egy normál utp-t és úgy próbáld ki, mert lehet hogy feleslegesen bontogatnál kábelt v falat... :D egyébként sztem nem számítana ennyit, hogy cross kábel :U

the truth is out there

(#9645) #27070592


#27070592
törölt tag

Sziasztok!

Szeretném feltenni a Nagy Kérdést, amit még valszeg soha senki nem kérdezett... :)
UPC-s netem van, 15-ös, és két gép között szeretném megosztani. Egyik a régi asztali gépem amit lepasszolok családi szervernek másik a notim. Az asztali gép kaphatná kábelen a netet, viszont a notival wifizni szeretnék.
A kérdés pedig hogy milyen routerrel működik a fenti konfig, kinek milyen tapasztalata van esetleg?

(#9646) canniball válasza #27070592 (#9645) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet hogy meglepő lesz, de wifi routerrel "működik a fenti konfig". :D Amúgy Milyen routert? topik.

(#9641) Inv1sus!
Ha nem tud ilyet a router és nem lehet rá alternatív fw-t rakni elég esélytelen a dolog... A legegyszerűbb ha tesztek minden gépre valami hálózatfigyelő progit (pl. Netmeter - kicsi, ingyenes, egyszerű).

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9647) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali!
Nem tudom jó helyen kérdezek e de azért megtszem.
Két gép között iszonyat lassú a másolás wifin keresztűl 400kbyte/mp.

Van erre valami megoldás?
windows 7 mind a kettő gép.
Köszönöm.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9648) mezis válasza Brutális eb (#9647) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen. Drótozd össze a két gépet. ;]

mezis

(#9649) Brutális eb válasza mezis (#9648) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszönöm ez aztán hatalmas segítség volt.
Senior tag meglátszik....... :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9650) bolic válasza menthor (#9644) üzenetére


bolic
őstag

Ahh nem jól írtam előbb. :W Pontosabban mindenes gépen vezérelni a másolási műveletet, akár elérheti 700Mbit sebességet kb. 20Mbit~50Mbit összteljesítményű torrentezés mellett távoli hozzáféréssel (teljes Vista 1024x768 képfelbontás, grafikus 24bit, kb. 15fps~30fps), viszont a multimédiás gépen legfeljebb 300Mbit, átlagosan 200Mbit. Ez jelenthet problémát? :F Igen, vannak tartalék pach UTP kábeleim. Ha megbizonyosodik, hogy kizárólag pach kábellel garantálható a kb. 1Gbit sebesség, krimpelni fogok. Máskülönben, nem jelenthet gondot nekem, csak kissé kényelmetlen a távoli hozzáférés. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.