Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72501) concret_hp válasza concret_hp (#72396) üzenetére


concret_hp
addikt

mivel elarasztottak az otletek: mayah markarol velemeny? eleg sok helyen lehet kapni es egesz jonak is tunnek

vagy fullba vagy sehogy :D

(#72502) tbs válasza concret_hp (#72501) üzenetére


tbs
addikt

nem tudok hozzaszolni, allva szoktam gepnyomni, illetve ha ulni kell (kaja, forrasztas stb), akkor ilyet hasznalok -> https://www.ikea.com/hu/hu/p/nilserik-uelotamasz-feher-vissle-szuerke-90309721/
nagyon nem jonnek be a hattamlas tespedos szekek, ezert gondoltam nem rofogok hozza.

eddig. :P

(#72503) lenox válasza fokukac (#72490) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan nem en irtam, hogy tepsi=hosszu uzemido, kis telo=rovid uzemido, hanem mondjuk te. Persze el lehet menni a reszletekbe, hogy ilyen meg olyan kukactorveny, de akkor mar egyszerubb konkret telokat hasonlitani, azert is irtam linket, ott vannak.
Hat igen, H-t mar en se igen veszek, ellenben a pixel meg kozepszar. Aztan egy eve en is pixelezek, elviselheto amugy, de sajnalom, hogy az elozo telom nagyreszt jobb volt, csak usakoknal nem ment a 4g, meg kameraja szar volt, ugyhogy kispadra kerult.

(#72504) lenox válasza bobsys (#72498) üzenetére


lenox
veterán

Es azmiaz? Mert amugy 6.2 kijelzovel 70 mm alatti es 80 mm feletti szelessegu telok is vannak, es gondolom az jobban erdekes.

(#72505) fokukac válasza lenox (#72503) üzenetére


fokukac
nagyúr

nincs ilyen, hogy @törvény, szerintem én logikus összefüggést írtam. AZt mondtam, hogy minél nagyobb, annál nagyobb az akksi. Az pedig, hogy mennyit fogyaszt - a kis vagy nagy akksiból - attól is függ, hogy mik a fogyasztók. nyilván nagyobb teljesítményű chipset többet fogyaszt, pont, mint a V8-as a régi suzukihoz képest.

Én nagyon sajnállak, hogy nem vagy elégedett a telefonoddal, igazán vehetnél már egy jót : ) most 112e a pixel 3a, szerintem annyit ér is, mégha középszar is. vegyél flagship-et, az biztos jó lesz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72506) bobsys válasza lenox (#72504) üzenetére


bobsys
addikt

G7 van, 160.83 x 76 x 9.4 mm

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72507) #22743424 válasza bobsys (#72506) üzenetére


#22743424
törölt tag


:DDD

(#72508) bobsys


bobsys
addikt

Samsung oldalan most adnak $250 a regi iphone 6S telomert, igy egy S10e $350 (ebayen egy open box indul ennyirol)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72509) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ma visszadobtam (=leszavaztam) egy srác jelentkezését, aki a leírás szerint otthon hobbiból rektális implantátumokat fejleszt. A hivatalos, céges protokoll szerint meg kellett volna tőle kérdeznem, hogy milyen módszerrel teszteli őket.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#72510) #22743424 válasza bobsys (#72508) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az egy nagyon jó készülék bár ugye annak sem az erőssége az akkumulátor de jobban bírja mint a G7.Melyik processzorral? Sznapi 855? :)

(#72511) tbs válasza bobsys (#72506) üzenetére


tbs
addikt

poco f1 + tok -> 158x78x11

(#72512) fokukac válasza bobsys (#72506) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ez az. az én pixelem 144 mm * 69 mm * 8,5 mm. Ennél nagyobbat nem akarnék...
Igazából már ez is olyan, hogy egy kézzel fogva, az ujjammal nehezen érek át a túloldalára, erre még nagyobbakat csinálnak....
Sőt, nem csak nagyobbak, hanem egyre hosszabbak, már nem 16:9, hanem 19,5:9, meg 21:9, meg ilyenek, de hogy minek... (dezsavüm van amúgy, mint anno a monitoroknál)

a kávanélküliség pedig, hogy miért jó, azt sem értem.... az a bajom vele, hogy ha ráfogsz a telefonra, akkor a túloldalon hozzáérhet az ujjad a széléhez, és az nem kívánt akciókhoz vezethet. Már ezen az egyes pixelen is vékonyabb a széle, mint a korábbi telefonjaimon volt, hozzá is ér az ujjam a túlsó oldalon mindig, véletlenül.
És már alul-felül sincs káva, hogy ott se tudj rendesen ráfogni...
Bár lehet, hogy ezért kell a nagyobb telefon, hogy ne érjen hozzá az ujjad a túloldalon, leesett.

(nem értem én, hogy hová megy a technika)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72513) bobsys válasza fokukac (#72512) üzenetére


bobsys
addikt

Ez a bajom nekem is, nehezemre esik fogni telefonalas kozben, nem erem at az ujaimmal. Ez az S10e 142 x 70 x 8 mm talan pont belefer. Holnap beszaladok valami mobil boltba hatha van es megtudom nezni.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72514) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezek a telók általában már kétkkezesek,használjatok popsocket-t úgy picit egyszerűbb fogni a telót

[ Szerkesztve ]

(#72515) parandroid válasza FehérHolló (#72509) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most jössz ilyen hülyeségekkel, amikor épp mindjárt kiderül, hogy ki miért szerencsétlen balfasz, hogy nem azt a pontos modellszámú tizenkettő egy tucat droidos mobilt használja, mint a többiek. [ popcorn mode on ]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72516) FehérHolló válasza parandroid (#72515) üzenetére


FehérHolló
veterán

egyébként ja, a régi SE kurvajó, csak lötyög bennem.

az új SE meg lehetne SESE, mint second second edition? vagy mint se ilyen se olyan?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#72517) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Sírjatok má' a péklapát tenyereitekkel, ;] én a kézilabdát is csak két kézzel tudom megfogni, aszittem 5" fölött meg se bírom tartani a telefonokat, de mostmá' semmi bajom a 6,39"-el. Kétkezes, persze, de ha csörög felvenni fél kézzel is fellehet, böngészni meg úgyis kell idő is, kéz is.
Akkor van baj, ha éccaka ágyban fej fölött kell tartani.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72518) EQMontoya válasza FehérHolló (#72516) üzenetére


EQMontoya
veterán

En most a 12-es iPhone-t varom, amibol elvben lesz 5.4"-os meret, ami kb. akkora lesz, mint a regi (6-7-8) modellek, csak jobb kijelzo/felulet arannyal.

Az autom is kicsi (na jo, legalabb az egyik), a telefonom is. Lehet, nekem is fel kellene helyeznem valamit? :U

Same rules apply!

(#72519) #22743424


#22743424
törölt tag

Nálam itt van egy HTC U11 5,5 colos a dobozában kb egy hetet használtam itthon wifivel majd ment vissza a dobozba. Nem tudtam megszokni , nekem az a méret már kicsi. MI Max 3 6,9 colos és imádom :) Persze nem vagyunk egyformák de a gyártók azért néha kiadhatnának egy kisebb kijelzővel rendelkező telefonokat is. :)

(#72520) FehérHolló válasza #22743424 (#72519) üzenetére


FehérHolló
veterán

különböző tágulási együtthatókkal rendelkezünk.

Skynet is real. It's called Google.

(#72521) #22743424 válasza FehérHolló (#72520) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az biztos, az univerzum is tágul az ember tudása meg bővül. :)

(#72522) lenox válasza fokukac (#72505) üzenetére


lenox
veterán

Logikus, de csak reszigazsag. Aztan egy masik. Lehet folytatni a vegtelensegig, helyette erdemes konkret telot nezni.

Szerintem kamuzol, valojaban csak a beszolas kicsinyes vagya vezet. Vennek telot, ha lenne, ami tetszik. De nincs, csak kozepszar.

(#72523) lenox válasza bobsys (#72506) üzenetére


lenox
veterán

(#72524) FehérHolló válasza lenox (#72522) üzenetére


FehérHolló
veterán

nem akarsz esetleg emberismereti kurzust indítani az elte ppk-n?

Skynet is real. It's called Google.

(#72525) lenox válasza FehérHolló (#72524) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan zsenialis lennek benne, de nem a megfejtes.

(#72526) FehérHolló válasza lenox (#72525) üzenetére


FehérHolló
veterán

haszonleső! :P

Skynet is real. It's called Google.

(#72527) fokukac válasza lenox (#72522) üzenetére


fokukac
nagyúr

hú, lebuktam.

Ui. szerintem vegyél 3310-est, most divat a retro :P
van rajta kukac, meg minden :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72528) gaborbol válasza tildy (#72452) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk az egyeduli tv egy Phillips volt ami kB 10 evig birta.
Szerintem birt volna tobbet is, de gyerekek parszor odavertek neki.

Vettunk egy olcso Lg-t aminek a legiobb funkcioja, hogy a telefont at tudja loni gond nelkul, igy a fenykepeket-videokat lehet nezni rajta. Amazonon akarok valamit rendelni, mutatni a csaladnak, csak mirror es nem kell a telefon elott ucsorogni.

(A tv kerult 350 dollarba azt hiszem 50”es vagy 42 es hihetlen, de egy autoba meg minig flash az Android auto vagy apple CarPlay :F )

Szo van rola, hogy veszunk egy masodik tv-t es nagyon gondolkodom a Samsung Frame TV-n.
Etterembe lattam eloszor, azt hittem igazi festmeny eszmeletlen kepminosege van.
Igaz, hogy egy 42”es kB 1000 dollar, de erre nem sajnalnam. Muzeumokbol hozza a kepeket par dollaret havonta, meg azt is szivesen fizetnem.

iPhone 11 van. Tegnap majdnem elsirtam magam. A vaku manual modban van es be van kapcsolva, es nem hajlando hasznalni, a telefon okosabb mint en. Este 11 ora, vak sotet es nem hasznaljuk a vakut csinaljuk inkabb a night mode-ot.
Elo kell szedni google-t...nem tudom eldonteni, hogy ez bug vagy feature.

(#72529) parandroid válasza gaborbol (#72528) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most így belegondolva, nekünk még sose ment tönkre tévénk. Még a 70-es évek végi, fekete-fehér, négycsatornás orion is megvan a nagyinál, elvileg működik is...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72530) lenox válasza gaborbol (#72528) üzenetére


lenox
veterán

1000-et meg par dollart en se, csak jo lenne 75-osben, akkor meg mar 3-4000. De ez a keret csak egy app, nem lehet masik tv-re rarakni?

(#72531) fokukac válasza parandroid (#72484) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem ilyen ciripelés van, az jó, de sokszor csak zizeg. Viszont az irodában kb. minden második embernek ugyanúgy csörög a telefonja, hiszen kurva macerás az itunes-ban csengőhangot felrakni, ezért mindenki a 10 gyáriból válogatja ki azt a szokásos kettőt...

Amúgy én azt sem tudom beállítani ezen a kurva almán, hogy amikor fotózok, ne legyen hangja a kamerának, és ne forduljon mindenki oda, hogy ki fotóz. Nincs ilyen opció! Be tudom rakni silent módba az egész telefont az oldalsó gombbal, de akkor nem fog csörögni sem, és az összes videót a neten némán indítja, hiszen silent módban van. És ez sem bug, hanem feature.

Meg azt sem tudom megoldani, hogy este, mikor rádugom a töltőre, akkor ne sípoljon / zizegjen. Érted, besurransz éjjel 2-kor a hálószobába, a 'zasszony már alszik, és te nem tudod rádugni a szuper menő almás telefonodat a töltőre, anélkül, hogy felébreszd. És gondolom, ezt is pont ilyennek akarták. Néha komolyan összekarmolom magam ettől a platformtól, pedig most már egész szeretem nyomogatni, mióta ez a 4,7 colos van, és nem a 4 colos. De a lényeg, hogy a vásárlók imádják, és termelnek évi magyar GDP-nyi profitot az almás cégnek.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72532) tildy


tildy
nagyúr

Kuldenek ki szerelőt a tv-hez. Ha tényleg megjavítja azt a 20 centi nem világító hattervillagitast, én lemegyek hídba....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72533) fokukac válasza tildy (#72532) üzenetére


fokukac
nagyúr

és lesz aki felavat? :)

amúgy ki tudja, nem tudom, milyen háttérvilágítású tévé, de lehet, hogy csak ki kell cserélni pár ledet a kávánál.

mondjuk nem jellemző, hogy valamit úgy tervezzenek meg, hogy javítható legyen :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72534) EQMontoya válasza parandroid (#72529) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egy hasznalt, 42 colos Panasonic plazmam volt, amit nem reg csereltem egy szinten hasznalt, de kicsit ujabb, 55 colos plazmara.
Nem mutatjak sok jelent a tonkremenesnek.
Megvan meg a regi is, majd megkapjak apamek, ha elul a virushelyzet.

Hagyomanyos LCD tevet viszont nezegessen a tokom, bena a kepe.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#72535) tildy válasza fokukac (#72531) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem nincs silent módban a telefon , mégsincs fotozaskor hangja. Nem tudom hol kapcsoltam ki , de semmi hangja nincs. Azt tudom , hogy egyes ázsiai valtozatoknál nem kikapcsolható .

Na kiderült miért : live-ra van állítva a képkészítés
If you use the Live Photos feature — the option to make each picture a seconds-long mini video with audio — the shutter noise is automatically silenced.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72536) fokukac válasza tildy (#72535) üzenetére


fokukac
nagyúr

De érzed az Apple logikát benne? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72537) tildy válasza fokukac (#72536) üzenetére


tildy
nagyúr

Nézd a jó oldalát , azért van, hogy ne tudj szoknya alá fotózni titokban az utcán :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72538) fokukac válasza tildy (#72537) üzenetére


fokukac
nagyúr

öööö ez nekem miért jó? :D

ui. amúgy van ilyen?
Uui. amúgy tudnék, ha beraknám silent mode-ba, ugye. a szoknya alá gondolom nehezebb bejutni....

Az előzőre: a live-ra rakott képkészítés kb. az első, amit kikapcsolok a p*csába. EZ a világ legnagyobb elektronikus szemét-gyártása... csinálsz egy tucat fotót, és lesz hozzá még pár száz mega értelmetlen videód is, bravó :D apple logika.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72539) BlacKSouL válasza tildy (#72537) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És ezt az általánosítást és előítéletes megbélyegzést meg pont senki nem kérte ki még magának? Apple szerint minden egyes vevőjük kukkoló? Végülis ők úgyis mindent jobban tudnak mint a júzerek. :)

Inkább beszéljünk arról hogy lesz-e idén nyár, és hogy miért fúj g...inagy szél már 3. hónapja

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72540) fokukac válasza BlacKSouL (#72539) üzenetére


fokukac
nagyúr

3. hónapja? nem 33.? vagy 333.? :P

itt az elmúlt 2-3 hónapban teljesen jó idő volt. Igen, néha jön egy-egy hidegfront, de én ma is kávéztam már a teraszon boxeralsóban és pólóban... :) sose volt még ilyen színem májusban, az biztos.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72541) ToBeY válasza BlacKSouL (#72539) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A karantén ideje alatt teljesen jó idő volt,csak ugyebár nem lehetett menni sehová sem.
Most hogy kezdik feloldani a dolgokat, tutira jön majd esős-hideg mocsok idő Júniusban. :K

(#72542) BlacKSouL válasza fokukac (#72540) üzenetére


BlacKSouL
addikt

tildy, te vagy az? ;]

13 fok van, és most szakadt le ma harmadszor az ég, a széltől meg a fák vízszintesen lobognak. Ha te ilyenben gatyában kávézol hőhullámaid vannak :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72543) EQMontoya válasza fokukac (#72540) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem is eleg jo szinem van, tok sokat mentem nyitott tetovel tavasszal, egy szal poloban.

Same rules apply!

(#72544) #22743424 válasza tildy (#72532) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mondjuk én nem igazán tartom jó ötletnek egy kijelző panel szétszerelését olyan *poros helyen :) de majd kiderül mit mond a mester.

(#72545) tildy


tildy
nagyúr

Nem, tudom, csak annyit, hogy az azsiai piacon erre hivatkozik jopar gyarto. :U :(((
amugy itt is tokeletesen jo ido van, 26-28 fokot mondanak a hetre.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72546) bobsys válasza EQMontoya (#72534) üzenetére


bobsys
addikt

LG plazma tv, 2012-ben vettuk, akciosan kifuto modell. A jobb also sarok elkezdett beegni, de mar megszoktuk es mar nem is megy annyit a TV, hircsatorna ahol mindig fix a logo meg mar egyaltalan nem.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72547) EQMontoya válasza bobsys (#72546) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ja, nekem kicsit kesobbiek es Panasonicok vannak, ezek mar nem annyira hajlamosak a beegesre. Nem is tapasztaltam rajta ilyet.

Same rules apply!

(#72548) tope


tope
addikt

Faca, úgy néz ki belefutottam az első csalómba a Hardveraprós vásárlásaim során...
Állítólag feladták tegnap a csomagot, de arról meg akkor jönnie kellene email-nek, amit azóta se kaptam.
Még jó hogy nem nagy összeg, de akkor is...
Talán, ha jóhiszemű vagyok, lehet elírták az email címemet, ez megeshet, de egyelőre csak annyit tudok, hogy a párja adta fel a csomagot, küld mindjárt képet róla az azonosítóról...

(#72549) fokukac válasza EQMontoya (#72543) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért ehhez kellett egy déli fekvésű terasz is, ahova napkeltétől délután 5-ig odasüt a Nap.
Igazából tök király lenne itt lakni, ha nem lennének üvöltő és fűrészelő emberek mindenfelé :D

A Pana plazma nálam is működik még, és nem cserélném el egy csoda LCD-re se... állítólag az OLED-nek szép képe van, de azért a 360 soros mozgóképfelbontás engem még riaszt.
(az OLED-ek eljövetele, ugye... hol van ilyenkor a télapó?)

@Tildy: 26-28 fok, jó idő? NEked? OMG, jól vagy? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72550) tope válasza tope (#72548) üzenetére


tope
addikt

Kiderült aminek kellett, a lényeg röviden hogy visszajött a pénz. Ha igaz amit ír, az elég gáz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.