Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72101) fokukac válasza Tim82 (#72098) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tehát azért vegyek még egy kütyüt 100 dollárért, hogy hallgathassak zenét a csodás ájfónon? nagyszerűen hangzik. :)

az egész ájfónos jelenségről mindig a tehénszaros - legyes vicc jut az eszembe. ennyi milliárd légy nem tévedhet, tényleg ez a legjobb... és hogy szabványok pedig minek vannak? majd mi csinálunk másikat. Legalább usb-c lenne, ami egy szabvány, de nem. és mindez ezért, mert így spóroltak pár köbmilimétert a ház belsejében.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72102) Tim82 válasza fokukac (#72101) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cserébe a 100 dolcsis kütyü sokkal jobban fog szólni bármelyik múltbeli és várhatóan jövőbeli telefonodnál.

De értem, hogy neked nem megoldás kell, csak nyígni akartál egy sort, hogy szarazájfon. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72103) gaborbol válasza bobsys (#72100) üzenetére


gaborbol
őstag

Tipp:

It’s a suv.
It’s a mazda.
It’s a 4 cylinder.
Signature verzioba tul jol nez ki a borboritas.

Azt mondtad autot veszel, azt a Lexus gyart.
Ha mar mazda 4 henger akkor csak is MX-5.
Tehat volt jo az elmeletben, csak a vegen eleontottad. :P

[ Szerkesztve ]

(#72104) lenox válasza Tim82 (#72102) üzenetére


lenox
veterán

De értem, hogy neked nem megoldás kell, csak nyígni akartál egy sort, hogy szarazájfon.

Es ebben van is valami :). A megoldas meg amugy nem is megoldas valojaban, hiszen olvastad, hogy hangminosegre nincsenek nagy elvarasai, szoval egy barmilyen bt fulhallgatoval is ugyanezt tudna, csak akkor nem kene plusz egy kutyu.

(#72105) parandroid válasza fokukac (#72101) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Asszem a jack pont azért maradt el, mert azzal nem tudták vízállóra megcsinálni. Zenében nem tudok segíteni, anno még a futópadon hallgattam róla zenét, oda a monoton dübörgés mellé jó volt a gyári. Később vettem valami direkt sporthoz kínált jbl bt fülest, nekem az is megfelelt *, de aztán elkezdtem kint futni, és leszoktam róla.

p

* Papírom van róla, hogy süket vagyok, mint a halál öregapja, szóval nem mérvadó a véleményem.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72106) BlacKSouL válasza parandroid (#72105) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És így hogy nincs rajta jack, és most már fasza vízálló, miért nem vállalnak garanciát a beázásra, vagy javítják, cserélik garanciálisan a beázott telefont?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72107) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én nem tudom,de samsungon van jack és állja a vizet. :B

(#72108) Tim82 válasza lenox (#72104) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, nem olvastam olyat, mert nem írt olyat konkrétan. Azt sem írta, hogy csak híváshoz kellene, vagy minőséginek mondható zenehallgatáshoz is. Annyit írt, hogy a régi Samsung headsetjei faszák voltak, legalábbis az earpodshoz képest. Sajnos ebből nem következik egyértelműen az, amit odaképzeltél, hogy írt. :N

Mellesleg én se 100 dolcsiért vettem a magam ES100-át, hanem jóval olcsóbban. Nyilván van sok más BT receiver is, amit a meglévő bejáratott füleseivel tud használni, én erről tudok tapasztalat alapján jót mondani + van beépített mikrofonja is.

Abban tökéletesen igazad van, hogy ha valóban annyi az elvárása, amit gondolsz, arra kb. bármilyen BT-s olcsó füles/fejes jó, de ez feltehetően magától is eszébe jutott, csak nyígni ugye jobb. De ha már matekozunk, akkor az ES100 + bármilyen meglévő füles ugyanugy plusz egy kütyü, mint egy BT-s füles/fejes. Értsd, plusz egy beszerzendő kütyü. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72109) parandroid válasza BlacKSouL (#72106) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vállalnak, valamelyik ip szabvány szerint (ip67, ip68?).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72110) fokukac válasza parandroid (#72105) üzenetére


fokukac
nagyúr

és mi a fontosabb, hogy használható legyen, vagy hogy vízálló?

Én gyakrabban hallgattam zenét, minthogy vízbe dobáltam volna... :N

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72111) BlacKSouL válasza parandroid (#72109) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az hogy mit mondanak, és mi a gyakorlat az olyan furán nem egyezik. Ahogy említettem, ismerősömnek beázott, pontosabban bevitte vízbe gyereket fotózni. Hiszen vízálló. De a telefon megdoglott. Bevitte az ajfon javító szakszervizbe, elmondta hogy a vízálló telefont bevitte vízbe, és onnantól se kép se hang. Az mondták, hogy ezt garancia keretében nem tudják javítani. Mert beázásra nem vonatkozik garancia.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72112) lenox válasza Tim82 (#72108) üzenetére


lenox
veterán

az ES100 + bármilyen meglévő füles ugyanugy plusz egy kütyü, mint egy BT-s füles/fejes. Értsd, plusz egy beszerzendő kütyü.

Hat ebben pont annyi igazsag van, mint az elso bekezdesben, jol hangzik, de valojaban mindketten tudjuk, hogy hamis.

(#72113) Tim82 válasza lenox (#72112) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hat ebben pont annyi igazsag van, mint az elso bekezdesben, jol hangzik, de valojaban mindketten tudjuk, hogy hamis.

Meghajlok ezen kikezdhetetlen kinyilatkoztatás előtt, amit sikerült produkálnod. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72114) tildy


tildy
nagyúr

na itt vege a jo idonek, jo 15 fokot esett a homerseklet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72115) tildy válasza fokukac (#72097) üzenetére


tildy
nagyúr

AKG-t meg boset szoktam rakotni, amugy van jack dugo hozza, egy atalakito formajaban ott van benne midnen iphone dobozaban. Amugy van olyan apple agybadugos most mar iphonehoz is, amit keresel , igaz nem vezetekes. Airpod pro a neve, Esmein nagy megelegedessel hasznalja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72116) FehérHolló válasza tildy (#72115) üzenetére


FehérHolló
veterán

hát hogy a hetes dobozában nem volt jack átalakító, az teljesen biztos. :)

peterkeT: bár kukac nem írta a modellt (és fene fog keresni), ip67 már elég régóta rájuk van írva hivatalosan is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#72117) #22743424 válasza FehérHolló (#72116) üzenetére


#22743424
törölt tag

Pedig, elvileg gyári tartozék .

(#72118) parandroid válasza #22743424 (#72117) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az. Nem adnak hozzá. Az első szériás 7-8-akhoz volt talán, de már régóta nincs.

bleki: Vagy az még egy régebbi modell volt, vagy a kollégát átbaszták. Vagy nem tette fel a szoftverfrissítést, amitől vízálló lett.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72119) bobsys válasza gaborbol (#72103) üzenetére


bobsys
addikt

Most mi a baj a mazdaval? CPO ad garanciat a motorra. Lexus egy 10K-val dragabb minimum. Subaru Forester nem jott be, Ascent-rol azt olvasom, hogy a valtojaval rendszeres vendegek a markaszervizben az emberek. Hona Pilot csunya muanyag belul. Mi van meg? Jah, Toyota, abbol tokmindegy, mert a feleseget nem tudom ravenni semmire ami Toyota. Logikai bukfenc, Lexus az ok, de a Toyota nem :)
Kene egy V6 kombi :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72120) #22743424 válasza parandroid (#72118) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igazad van. Első körben adtak, később volt a dobozban egy EarPods Lightning csatlakozóval viszont abban meg nincs átalakító.

(#72121) fokukac


fokukac
nagyúr

Hi, köszönöm, már vágytam pár jó kis válaszra :)

Szóval, nem, nem volt átalakító a dobozban. Pár kollégámnak volt, valamikor évekkel ezelőtt, de nekünk már nem volt, hanem lightning-os headset volt.
És azt hallottam azoktól, akiknek volt ilyen átalakító, hogy a hangminőség úgy azért nem volt igazi (mert kell egy DAC az átalakítóba, ugye)

Az Airpod pro 80 e Ft. Én örülök, hogy Esmein nagy örömmel használja, de ha egy picit is ismersz, akkor tudod, hogy soha ennyi pénzt nem adnék egy fülhallgatóért, pláne egy olyanért, ami pici, bármikor elhagyhatom, eltörhetem, és konstans töltögetni kell azt is, és lemerül. Inkább veszek ennyi pénzből sört, vagy bármi hasznosat :D pl. 20 db samsung headset-et.

Az alapállás az, hogy ha irodában dolgozom, vagy utazom, akkor napi 10-12 órát be van dugva a fülem és zenét hallgatok. Ezért nem igazán komálom ezt a bluetooth-os sztorit sem, ez is csak arra jó, hogy
-lerontsuk a hangminőséget még egy átkódolással
-még egy eszközt kelljen töltögetni állandóan, mert mindig lemerül

Volt rá egy vezetékes szabvány, ami egyébként a legtöbb hangtechnikai eszközzel évtizedek óta kompatibilis* volt, csak aztán jött az apple, a forradalmi újító, és szétb*szta ezt is.
Aztán jött a többi gyártó is az usb-c-s cuccokkal, de ahhoz sincs ám rendes headset...
Arról nem is beszélve, hogy így most már nem lehet olyan eszközöd, ami mindkettővel kompatibilis. Zseniális, sikerült összehozni a tökéletes inkompatibilitást, mint a töltőknél.
Nagyon szeretem ám a fejlődést :D
de majd ha már lesz usb-c-s és lightingos headset-em, több is, hogy legyen itt is ott is, ha netán otthonhagyom/elhagyom, akkor biztos kevésbé leszek frusztrált ettől :D

(*: pl. már ment az én ájfónomról levezető zene 1000 fős rockkoncert után, mert egyedül nekem volt olyan eszközöm a pult körül állók közül, amin volt jack...),

Ui. most látom, hogy az airpodhoz árulnak 6500-ért szíjat (airpods strap), ami összetartja őket, hogy ne hagyd el!
Bámulatos, hol tart már a vezeték nélküli technológia..! :))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72122) Pttypang válasza ToBeY (#72107) üzenetére


Pttypang
veterán

Samsung A8 2018-at pl nem tudom majd mire valtani, mert csak a zaszloshajo modellek tartottak meg a vizallosagot, az meg cegesnek is eros, pedig ott nem en fizetem az egeszet.
Pedig lassan lejar a 2 eve, valasztanom kene majd.

Everybody lies.

(#72123) ToBeY válasza Pttypang (#72122) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt nem tudtam mert nekem mindig is S szériás samsung-jaim voltak,azok tutira vízállóak

[ Szerkesztve ]

(#72124) fokukac válasza ToBeY (#72123) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én azt nem értem, hogy ez miért fontos? Ti gyakran dobáljátok vízbe a telefonotokat? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72125) BlacKSouL válasza parandroid (#72118) üzenetére


BlacKSouL
addikt

XS vagy XL vagy XXL vagy mittudomén ezeknél mi van. De olyan ami X és vízálló. -nak van hirdetve.

@: nekem az elv a fontos. Hogy kurvadrága, vízálló, de ha beázik nem az. De ugyanúgy drága.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#72126) ToBeY válasza fokukac (#72124) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem,de amikor igen,akkor jól jön ez a feature :K
Pl egyszer ragacsos lett akkor lemostam csap alatt,de hullám miatt is esett már vízbe.

[ Szerkesztve ]

(#72127) gaborbol


gaborbol
őstag

A Mazda suv-val semmi gond, szerintem nagyon is rendben van.

Anno kulso kollegista voltam a koleszba a Kandon.
Szobatars jon haza es tiszta ideg.

Szog bakker, megint szog...
?
Dolgozat: Cache.

Irok egy oldalt b+ erre athuzza az egeszet pirossal es eggyes. Fix, hogy el sem olvasta, szunetbe javitotta ki az egeszet ket ora kozott... keptelenseg, hogy elolvasta oket.

Olvasd el. Elolvasom, ez tok jo.
Visszament a tanarhoz, olvasd el, hangosan, es indokold meg.
Tanar olvassa olvassa, hat ja ez jo.
Akkor miert eggyes????!!
Hat oo ooo: Mert Toled Nem Ezt Vartam!
Azt se tudod ki vagyok baszd ki....

Hat ott laksz Miami felson, eletmod guru, fitness tanacsado-influenszer, postolod a bay watch-os kepeidet a beach-rol, mi sem a premium kiparnazott suv-vot vartuk toled.

Aki a kandos torteneten kivul barmit komolyan vesz tolem az magara vessen. :D

[ Szerkesztve ]

(#72128) FehérHolló válasza fokukac (#72124) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én áztam már bőrig, de szó szerint. Az erdőben kapott el, órákon keresztül, a vízálló hátizsákom aljában centi magasan állt a víz (nem zártam be rendesen valszeg).
Na, akkor nagyon örültem, hogy vízálló telefont választottam. A fényképezőből meg még időben kivettem az akksit, utána 2 hétig száradt, de a mai napig működik.

Monti szerint Skóciában is jól jön. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#72129) Tim82 válasza fokukac (#72121) üzenetére


Tim82
nagyúr

Normál esetben megfelelő kódolással nem feltétlenül igaz már az, hogy BT-n romlik a hangminőség (a telefonok amúgy eléggé ergya jack kimenetéhez képest). Mondjuk pont az iPhone-ok esetén ezen jobb BT kodekek (aptX különféle változatai, ldac) nincsenek meg, ha jól emlékszem, SBC az elérhető kodek és kész.

Én személy szerint a különféle "madzagos" átalakítók, DAC-ok használatát nem tartom túl kényelmesnek (irodában, asztalra letéve még oké, de zsebrevágós-utazós zenehallgatáshoz több okból nem az - sem kényelmi, sem balesetvédelmi okokból nem találtam őket jó megoldásnak).

Ezért javasoltam BT-s megoldást. Az ES100 csak az én konkrét példám, amivel személyes és jó tapasztalatom van, de hogy mondjak más hasonló cuccot: a Fiio-nak vannak ennél olcsóbb és itthon megvehető kütyüi is (BTR1, BTR3), meg persze drágábbak is (BTR5). Ha ez túl drága, az Ugreen nevű kínai gyártó is gyárt pl. hasonló cuccot, 8-9k-nak megfelelő valutáért beszerezhetően pl. a méltán híres Aliexpress nevű piactérről. Ezek általában csiptethetőek ruhára, van beépített mikrofonjuk is, azt a vezetékes fejesedet vagy fülesedet használod velük, amelyiket akarod. Ezek amúgy noti mellé USB kábellel elfogadható hordozható DAC-ok is, illetve OTG kábellel Androidos telefonról is biztosan mennek, feltételezem, iPhone-nál is megoldható a használat akár valami átalakítóval, ha valakinek nem felel meg a BT.

Nyilván igen, plusz egy eszköz, amit tölteni kell, illetve amire figyelni kell, ugyanúgy, ahogy az eleve BT-s fej/fülhallgatók esetén. (Én mondjuk ezt a problémát áthidaltam munkahelyen egy több csatlakozós végű kábellel, amivel akár egyszerre tudok 1-1 lightning, type C és micro USB szabványú eszközt is tölteni.)

És hát nyilván ez megoldási javaslat, én a fenti kört az ilyen dongle jellegű DAC-okkal már végigjártam és úgy lyukadtam ki a jelenlegi ES100-ig, amivel elégedett vagyok, az a téma meg nem érint meg, hogy szarazájfonmernincsdzsekk. Lehet sírni azon, hogy elhagyják a szabványt és jogos is, csak épp a sírástól függetlenül nem fog visszakerülni a kimenet. Ez van, igazából már vagy 3-4 éve errefelé mennek a mobilgyártók. Ha megoldás kell erre, az is van, természetesen hátulütőkkel. Így megy ez.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72130) EQMontoya válasza Tim82 (#72129) üzenetére


EQMontoya
veterán

AAC mar van iphone-on is, az emlekeim szerint tobbet tud, mint az SBC.

De ameddig a forrasod youtube/spotify, addig mindegy.
Btw atlag hangeszkozon nem fogod hallani. (Ezt nyilvan nem Neked irom innentol, Tim)
DA konverter, erosito es fejhallgato eseten azert szumma 100k alatt nem a forras formatua lesz a legnagyobb problemad a hangminoseg teren.

Same rules apply!

(#72131) EQMontoya válasza bobsys (#72119) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mint konstrukcioval, semmi baj nincs vele, sot, kifejezetten szeretem a Mazdakat.

Nekem a SUV-val, mint letformaval van bajom, mert feleslegesen nagy batarok.
Azert Gretas kepet raktam be, mert nem ertek egyet azzal, hogy mindenki ket tonnas suvval jar, es az autoipar motorfejlesztoi vert izzadnak azert, hogy "csak" annyit fogyasszonak, mint a 15 eves, 3 literes benzinesem. Automataval. (10l korul jarok vele, vegyesben)
Es ez egy kombi, amivel ma epp egyben hoztam el egy Herman-Miller irodai szeket, de volt mar benne szobaajto (!!!), meg 4 ember osszes cuccal el tud vele menni nyaralni, es hasonlok.
Szoval ezek utan valaki magyarazza el nekem, hogy mi szukseg egy 5 meteres, 1.8 magas SUV-re, azon felul, hogy szeretunk minel tobb benzint elegeni feleslegesen.

Es no offense, abszolut nem ellened szol a dolog, mert sajnos az egyteruek es az ertelemes kombik jelentos reszben ki is haltak a SUV-ok oltaran, tehat egy olyan vasarlo, aki praktikus autot akar, szinte muszaj, hogy ilyet vegyen.
Csupan nagyon haragszom az autoiparra ezert a tendenciaert.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#72132) tildy válasza FehérHolló (#72116) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt kerlek szepen nem tudom, mert en X-nel lettem almas, elotte vagy 7 evig csak htc-m volt. X , 8, 11Pro es 11 mellett tuti volt atalakito, a 6 pluson meg meg ott volt a jack.
No a 11-esekben megsem vagyok 100% biztos, mert egyelore csak 2-t talaltam meg eddig.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72133) EQMontoya válasza tildy (#72132) üzenetére


EQMontoya
veterán

8-hoz is volt mar atalakito.

De [itt] irjak, hogy az SE-bol is kimaradt, ismet.
Mondjuk ezt pont lesz..m, mert ha mobilrol akarok valamit hallgatni, az amugy sem a hangminoseg okan tortenik, akkor meg pont jo a bluetooth.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#72134) gaborbol válasza EQMontoya (#72131) üzenetére


gaborbol
őstag

Ez szerintem nem gyartoi problema, gyartanak vagy gyartananak ok mindent, csak a nep nem veszi. A SUV-ot veszik, mert ez tetszik a nepnek, es a gyarto meg huzgal le mindent az etlaprol nem fogy mas es csak a minuszt termeli.

Szoval Bobsys, bakker veled is csak eggyel tobben vagyunk. :)

Kulonben a sajat szemszogedbol nehez belelatni a maseba. Amig a csajom volt a felesegem mi is elfertunk meg a priusba is negyen nyaralaskor aztan feleseg lett az meg koztudott, hogy az meg olyan mint a gaz:
Minden rendelkezesre allo teret megtolt. ( Bocs Tildy a jelenlevok mindig kivetelek.) Persze harom pici gyerekkel nem is csoda. A ket babakocsi, etetoszek, vagy magasito, mobil agy, jatekok, strandra, bent ha esetleg esne az esso, amig nem vagy benne, nem hiszed el.

Mult evben bepakoltunk egy heti nyaralasra, visszaneztem az ajtobol, mondtam a felesegemnek, hogy most akkor hivom is az ingatlanost!
Minek?
Most kell eladni a hazat, ures bakker. Semmi nem maradt itthon. :W

Te a 3 literes kombidhoz nezed o meg a V8 -as 5 lityis Crown Wic-hez amit cserelne ra es beszaras, de a Mazda cx-9 nemhogy kevesebbet fogyaszt, de vagy 20 centivel rovidebb mint a regi szedan.
Downsizing :K

Subaru, Volvo, BMW, Volkswagen, Merci, meg a Buick( talan Opel) meg mindig csinal kombit. De milyen aron, meg milyen minosegben. Regen volt Accord meg Camry is, de most mar a mid size- full size sedanok is hullanak, mert mar az sem kell senkinek.\

Az egyteruek nalunk rogyasig vannak minden gyartonal de mire ertelmeses fel van szervel, mar SUV arban van vagy felette, es nem mindenki akar egy felteglaban ucsorogni.

[ Szerkesztve ]

(#72135) concret_hp válasza EQMontoya (#72131) üzenetére


concret_hp
addikt

Nekem a SUV-val, mint letformaval van bajom, mert feleslegesen nagy batarok.

az autózás alapból úgy működik, hogy az esetek mérhető részében 1000+ kg-t mozgatunk <200kg mozgatásának céljából :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#72136) FehérHolló válasza concret_hp (#72135) üzenetére


FehérHolló
veterán

A megült lovak is általában nehezebbek voltak, mint az ember, akit szállítottak. Tisztelet a kivételnek.

Skynet is real. It's called Google.

(#72137) EQMontoya válasza concret_hp (#72135) üzenetére


EQMontoya
veterán

Teny, de attól meg nem feltétlen szükséges két tonnát mozgatni, hogy minden autó legalább egy tonna.

Same rules apply!

(#72138) #22743424 válasza EQMontoya (#72133) üzenetére


#22743424
törölt tag

Amennyiben szolgaltatói telefon akkor füles van átalakító nincs. Ha GSM boltos akkor átalakító van füles nincs. :)

(#72139) bobsys


bobsys
addikt

Nemhogy a V8 Crown Vicet cserelnem hanem a V6 Mustang is megy akkor es 1 auto lesz csak. 8+ liter csereje 2.5 literre :)
Hybrid sedanbol nincs ertelmes hasznalt, Accord csomagtartoja egy vicc, van Lexus 50-60 K merfoldel. Prius az kis auto meg van valami Kia ami egy vicc.
Persze van rendes sedan, A6 szemeztem, 40K ala bemegy 3 evesen, de fogyasztasa annak sem jobb mint a CX-9. Barmilyen nagyobb sedan fogyasztsban ugyanott van mint egy crossover SUV (azert egy negyhengeres 1.5 literes autot nem fogok venni)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72140) bitpork válasza bobsys (#72139) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Eskü nem értelek. Ott vagy a világ legjobb kockaautói között és nem akarol oljant? Hát egy Lincoln Navigátornál nem van jobb!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#72141) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem mindig nagy kedvencem, amikor megjelennek az amerikás fórumtársak, és elkezdik leírni az autós nyomorukat :D

Szerintem vegyetek nyugodtan, amit csak tetszik, idén Gréta nem fog annyira figyelni, mert 20%-kal csökkenni fog a kibocsátás (és a GDP is).
de majd jövőre!

Ui. én is szeretném kipróbálni, hogy lemegy-e a mondeó egy tankkal dubrovnikig, de ahogy nézem, lehet, hogy idén erre már nem fog sor kerülni...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72142) fokukac válasza parandroid (#72092) üzenetére


fokukac
nagyúr

vizualizálva. Látom, a nyugaton már a hőmérséklet is hanyatlik... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#72143) bobsys válasza bitpork (#72140) üzenetére


bobsys
addikt

Vezettem parat, mint egy tank, de nem jonnek be.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72144) bobsys válasza fokukac (#72141) üzenetére


bobsys
addikt

Nyomor persze, mert nem 3 evre akarom venni hanem vagy tizre.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#72145) parandroid válasza fokukac (#72142) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kibaszott 6 fok van, szélvihar, és valamikor most állt el végre ez a kicseszett eső. Holnapra már 2x ennyi fokot ígérnek, talán az életkedvem is visszajön. De legalább kicsit rendet raktam a garázsban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72146) Tothgera30 válasza fokukac (#72141) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pont ezt akartam írni, épp az e-Up, e-Golf vételére próbálom rámozdítani a párom. Hogy b@szott drága, de emisszióban milyen frankó, igaz hogy csak 200km a hatótáv, de tiszta üzem, meg szervizelése is minimális. A világ másik részén pedig vényóc, 15 gallon, 2 tonnás SUV.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72147) FehérHolló válasza Tothgera30 (#72146) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az energiát azért valahol elő kell állítani ahhoz is. Meg az akksit is.
De legalább nem a városban tolja az arcomba a bűzt. :)

79-es oktánszámmal meg a V8 sem húz annyira, de én is irigylem a problémát.

Skynet is real. It's called Google.

(#72148) parandroid válasza Tothgera30 (#72146) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Uppal, éa társaival azért óvatosan, ültem már kényelmesebb bádogtalicskában, mint amilyenek azok. Bár pár vasvillányi széna valószínűleg azoknak a kényelmén is nagyot dobna.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72149) tildy


tildy
nagyúr

kb 6 font az egesz atalakito.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72150) bitpork válasza bobsys (#72143) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindenki a "tank"-t emlegeti. Lehet akár a Himalája is ha kényelmes, és belefér ami kell.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.