Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66951) ToBeY válasza tope (#66947) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Futásnak hívni költői túlzás,mivel 5,5-6p/km (10-14km/h), de igen voltam.
Amúgy lent jobb idő volt mert fújt a szél.

[ Szerkesztve ]

(#66952) gaborbol


gaborbol
őstag

Nalunk se tokeletes minden.

Jogsi leajar ket heten bellul, de idopontot kerni csak 1 honappal a lejarat elott lehet.

Mult heten felhivtam oket az idopont miatt, mert online nem lehet. Kapsz ugyan egy automatikus emailt, hogy lejar a jogsi es kattints ide, be is leptet a honlapra, majd kozli, hogy ez csak az okmanyirodaban lehet megoldani.
Okes, a szemvizsgalo gep ott van helybe, minden ugyfeles elott ezt megertem, de akkor minek jon az email a likkel.

Mult heten hivom oket, 30 perc alatt fel is vettek a telefont, hat a helyi irodakba mar nincs idopont, csak masova oda is necces de 13.-ra tud idopontot adni.
Okes.
Mindjart jon az email ertesito.
Okes.
Leteszi a telefont, megjon az ertesito, hogy befoglalata 19-re amikor nyaralni vagyok. :DDD
Vissza nem hivlak, megint 30 percig...

Akkor raszanom a napot, majd kivarom a sort. Elmentem reggel idoben, 36-an varnak jogsira, olyan 4 ora + varakozas az ugyfeles szerint.

Megnezgetem egy videki irodat, varakozok szama 4. 120 Km oda-vissza autopalyan. Ket ora mulva az ugyfelnel meloztam ... a pairlappal a tarcamban, jogsi meg majd jon postan. :F

Eddig a helyszinen csinaltak siman kezbe nyomtak a vegen, most majd jon postan.

$48 8 evre, akkor inkabb legyen tobb, de vegyunk mar fel par embert.

(#66953) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

kURvára melEgEm vaN. A HoBBItOk A Gyűrű dObáSa eLőTt hAMuvá VáltAk.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66954) NoLF válasza bitpork (#66953) üzenetére


NoLF
addikt

sört kell inni, sokat. látod, én még kabátban is bírom :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66955) ToBeY válasza NoLF (#66954) üzenetére


ToBeY
nagyúr

(#66956) EQMontoya válasza ToBeY (#66946) üzenetére


EQMontoya
veterán

De gondolom, ejjelre ertendok az idopontok. :)

NoLF: sikerult berugni tegnap, ebben az idoben egesz olcson megvan. :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#66957) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezt is milyen szépen oldották meg a munkások a szomszédban, kb ket hete így van! :U [kép]
(remélem nincs áram alatt)

[ Szerkesztve ]

(#66958) lenox válasza ToBeY (#66957) üzenetére


lenox
veterán

A szinkodolas se rossz.

(#66959) EQMontoya válasza lenox (#66958) üzenetére


EQMontoya
veterán

A fazist majd kitapintjak :)

Same rules apply!

(#66960) bobsys válasza EQMontoya (#66959) üzenetére


bobsys
addikt

Ket villanyszerelo vitatkozik a letran. Arra megy egy nyugdijas.
-Mama, adja ma fel azt a prios drotot.
-Koszonom
-Na Jozsi, ugye mondtam, hogy ez a nulla, te meg jossz azzal, hogy fazis

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#66961) Spet válasza lenox (#66958) üzenetére


Spet
addikt

Alu draút is egyszínű volt, minek variálni a jól bevált dolgon? :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66962) erdey_a


erdey_a
őstag

stét mindenkinek.
szerintetek átlagos 6 ffi és 2 nő csapatra mennyi lapockából illik pulled porkot csinálni?
ugyanennyi főre mennyi kenyeret számolnátok?
én 2-2 kilóban (hús, kenyér) gondolkozom

Vérboci

(#66963) bitpork válasza erdey_a (#66962) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mennyire nagy etkuek? Lesz melle Coleslaw salata is?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66964) FehérHolló válasza ToBeY (#66957) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van-e hozzá dokumentáció?

Skynet is real. It's called Google.

(#66965) concret_hp válasza erdey_a (#66962) üzenetére


concret_hp
addikt

én úgy emlékszem, hogy 1.3 kiló húsból annyi lett, hogy elsőre 4en a felénél kevesebbet tudtuk megenni

vagy fullba vagy sehogy :D

(#66966) gaborbol válasza erdey_a (#66962) üzenetére


gaborbol
őstag

Szakacs baratom 10-15 dkg hust szokott mondani/fo. Abbol a 2 kilobol a vegere lesz kb masfel szoval az jo szerintem . Kenyer is jo, mi Kaiser zsomlere szoktuk tenni amit vagy grillen vagy sutobe piritasz, hogy ne azzon szet a szendvics.

Savanyu uborka, chips, meg ahogy bitpork mondja, coleslaw.

(#66967) erdey_a válasza bitpork (#66963) üzenetére


erdey_a
őstag

bitpork, concret_hp, gaborbol:

igen, lesz hozzá sali is, meg ubi, meg hagyma. krumplit nem sütök, azt 8 főre nem tudok hol \ miben. vagy van valami ötlet?
jó evő a csapat, de én vagyok a 110 kilós elnök, a második helyezett 75 kiló ha van... :D

szóval ahogy írjátok, akkor azért ez elég lehet...
kenyér helyett a császárzsömi jó ötlet. hambi buciba szoktam amúgy, csak azt most nem kaptam a lidlibe

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#66968) ToBeY válasza FehérHolló (#66964) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha,biztosan tudja az a szerelő aki így itt hagyta két hete,hogy mi hogyan van... :DDD

(#66969) ToBeY válasza erdey_a (#66967) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha már pörkölt a vacsi, lehetett volna hozzá valami egészséges alternatíva a köret pl bulgur,quinoa... :P
De de lehet,csak az én agyam állt már rá néhol haladó,egészségesebb táplálkozáara. :U

[ Szerkesztve ]

(#66970) erdey_a válasza ToBeY (#66969) üzenetére


erdey_a
őstag

de nem pörkölt a vacsi :U

Vérboci

(#66971) FehérHolló válasza ToBeY (#66968) üzenetére


FehérHolló
veterán

Javasolnék egy folyamatfejlesztést a kivitelezőnél.

Skynet is real. It's called Google.

(#66972) ToBeY válasza erdey_a (#66970) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó ezt benéztem korán volt még,ebédre talán elmegy így. :B

(#66973) ToBeY válasza FehérHolló (#66971) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Javasolhatsz,de ez nem az én lakásom hanem a szomszédé.Csak azért fényképeztem ezt is le,mert már a közös fallal "nagyszerű"munkát végeztek a szakik,és gondolom ennek se így kéne kinéznie (de nem értek hozzá)

(#66974) bitpork válasza erdey_a (#66967) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bőven elég lesz a két kiló akkor. Viszont én csak mennék megint egy kört mert mi is lidl buciba szoktuk pakolni és az nagyon jaó! :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66975) ToBeY válasza bitpork (#66974) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó,ez elég menőn néz ki én is enném ebédre. :K

(#66976) erdey_a válasza bitpork (#66974) üzenetére


erdey_a
őstag

és az úgy szerinted is okés, hogy a 2 kilós husi 4 órát figyel 140-150 fokon?
nem először tépett malacozok, de eddig csak két felnőtt, két kisgyerek mennyiségben van tapasztalatom (60-80 dkg)

Vérboci

(#66977) bitpork válasza erdey_a (#66976) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szmókerben csinálod v sütőben? A 80-120°C az ajánlás és inkább 6-8 óra között minél alacsonyabban. Ezt ki tudod váltani sütőben magasabb hőmérséklettel zacskóban - pl az általad is említett 3-4 órával, majd grillen füstölve rövid időre. A zacsiban kisülő fűszeres lébe lehet megpullkodni a füstölés után ami jó zamatosság teszi!

MOD

(#66975) ToBeY Balcsin szoktunk csinálni ph-s összeröfiket ott utóbbi időben ez a menü :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66978) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Gyanutlan turista érkezik ferihegyre:
- A gépből a reptér meg a környező épületek úgy néznek ki mint Bajkonur 20 évnyi nulla karbantartás után
- 60 fős géppel jöttünk Varsóból, átszállással, úgy 30 perc volt mire a csomagok kijöttek a szalagra.
- Kávézó melletti székek, 2 sörösdoboz meg raklap szemét, takkernéne leül, nem csinál semmit, szarik a farmra.
- Feleség próbál helyet csinálni, elkezdi összeszedni, egyik kicsúszik a kezéből, szól tök kulturáltan, hogy bocsi kicsúszott a kezemből légyszi segítsetek összetakarítani. Budiból kijövet meghallja a közöttük lévő beszélgetést, inkább nem részletezem. A kiömlött sör nem lett feltakarítva.
- Terminálból kilépve, okádék bagószag, majdnem elhányom magam
- Egy ázsiai turistát kisegítettik amikor gyanútlanul rángatta a 300Ft-os kocsi tárolóját. Az APAC régióban röpködök leginkább, a f*szért nem lehet a repjegyre rádobni párszáz Ft-ot és ingyenes kocsit adni mindenkinek. A pénzsóvár amcsikon meg kanadán kívül mindenütt ingyen volt eddig a szekér.

Tegnap este és ma délután pedig a csepeli szubkultúrával ismerkedtünk :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#66979) bitpork válasza kraftxld (#66978) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne felejCS el szóni ha itt vagy!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66980) gaborbol válasza erdey_a (#66967) üzenetére


gaborbol
őstag

A chips az nem csak snack food hanem koret is itt, siman kirakjak melle.

Vegyel nagy krumplit vagy edeskrumplit, vagd fel hasab kruplira, tepsibe rakjal sutopapirt arra tedd ra, egy konyhai sziliko ecsettel, ( ha nincs akkor papir torlolendovel) oliva olajjal atkened oket vekonyan es megsul szepen sutoben.

Kraft: Kell a penz nalunk, latod meg rendes okmany irodara sem telik :DDD

Ahol eddig en voltam, ott ingyenes volt a kocsi, a vegen visszaadta a penzt. Ha belegondolok talan 2012-ben hasznaltam utoljara, szoval lehet itt is fizetos lett azota.

[ Szerkesztve ]

(#66981) parandroid válasza gaborbol (#66980) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi is így sütjük, pommes frites-hez való fűszersóval meg szoktam még szórni sütés előtt. Édesburi amúgy minden szempontból jobb (nemcsak egészségesebb, de szerintem finomabb is, ráadásul a krumplival ellentétben hidegen, vagy melegítve is ehető). Minap csináltunk zellerből, meg répából is hasábokat, azt is kisütöttük vele együtt, az is jó volt, érdemes kipróbálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66982) erdey_a válasza bitpork (#66977) üzenetére


erdey_a
őstag

megvolt a móka, a 2 kilás röfi 60%-a fogyott el elsőre. de volt második kör is éjfél körül, akkor elpárolgott a maradék.
sütőben sütöttem végül 140 fokon 4-4,5 órát. fini lett.

gaborbol: az a problem, hogy a hús is a sütőben sült, nem volt hely a krumplinak

Vérboci

(#66983) concret_hp válasza erdey_a (#66982) üzenetére


concret_hp
addikt

jó lehet ilyen időben még több órát járatni a sütőt :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#66984) erdey_a válasza concret_hp (#66983) üzenetére


erdey_a
őstag

a sütő fűt, a klíma hűt :D
de azért "cseppet" érezhető volt a temperátúr különbség a konyha és a szoba között :DDD
ki kellene kísérletezni, hogy milyen lenne a kinti lávaköves gázgrillen, de a sütőt már tudom, így most nem akartam improvizálni

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#66985) gaborbol válasza erdey_a (#66982) üzenetére


gaborbol
őstag

Csirke + hal ala siman betesszuk a zoldseget megsul egybe szepen. Szerintem itt is megsult volna. Nincs legkevereses sutunk, de nalunk minden alap suto roasting oven, lehet azert? :F

Ki kell tapasztalni aztan sokkal egyszerubb onnan.

peterkeT: repat szoktunk zellert nem, nem is tul gyakori nalunk.

[ Szerkesztve ]

(#66986) kraftxld válasza bitpork (#66979) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nemnem, kedd-szerda :R

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#66987) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Tegnapi életképek, kár, hogy nem tudtam nagyon elkapni a pillanatokat fényképezővel.
- Hajnal 6-kor már dög meleg, brutál jó kenyér a csepeli piacról
- Rókagombás-kecskesajtos kenyér ebédre. :)
- Csepeli életképek: parkban 2 pocakos uriember dobozos sörrel kb telerakta a sakktáblát :DDD, két igazi pucér cigánpurdé fürdik a szökőkútban a "vegyszerrel kezelt víz" tábla mellett, potrohos anyukával, sörhasú apukával
- Egy kb 40 kilós és 80 éves öregasszony kilép a panel bejáratán a szintén 40 kilós kutyájával :(
- Nagyon kedves, aranyos és segítőkész emberek az önkormányzati játszóházban
- Kellemes 90 évek beli időutazás a helyi cukrászdában
- Helyi homeless felidegesített egy nőt a szintén 40 kiló körüli kutyájával, kemény üvöltözés az utcán, kutya fojtogatásának ígérgetése
- Iszonyatosan jó party a BP Parkban
- Majdnem bunyóig menő vita a taxissal :D Kicsit megsértődött amikor diszkréten rákérdeztem, hogy a szolgátatásáért mennyit gondol reálisnak mivel legalább 2x átkúrt minket.
- Induláskor majdnem beokádtam a kocsiba a bagószagtól, és szintén tolta a bagót az elején.
- Deák Ferenc utca gondot okozott egy megadott kerületben. És a halál faszán mentünk 20 percet az 5 perc helyett, a "há a GPS ezt értette" felkiálltással. Utána persze GPS nélkül is ment gond nélkül az út.
- Szintén nem jó kezdés volt amikor a szerinte helyes címnél felkiálltottam, hogy itt nem nyert tábla van, totál más utcában voltunk :D
- Problémázás mivel 20 ezressel túl nagy pénz volt egy 4500 körüli fuvarért, kártyaolvasó nem volt, stb, stb stb

Welcome back :DDD

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#66988) BlacKSouL válasza kraftxld (#66987) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mókás így olvasni az átlagos magyar hétköznapokról.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#66989) gaborbol válasza kraftxld (#66987) üzenetére


gaborbol
őstag

New York, Manhattan:

4 bol 4 taxis hajtott el minket, mert tul messze volt a hotel. :F
20 kilometerre ok mar nem mennek ki a belvarosbol, mert annyi ido alatt helyi par kilometeres fuvarokbol tobbet keresnek. Siman mondta, hogy ez van, csa.

Pesten nincs Uber, Lyft vagy valami hasonlot?
Ott talan picit nehezebb az atbaszosdi.

(#66990) tildy válasza gaborbol (#66989) üzenetére


tildy
nagyúr

Nincs. Megszüntettek . Mi Bekescsabarol taxiztunk tegnap 4500ert Bekesre, ahol iszonyat jó esküvőn meg lakodalomban vettünk részt . Ilyen jó birkapörköltet emberemlekezet óta nem ettem . A szúnyogoktól elszoktunk, ahogy a 34 fokt is, hála égnek csak 3 napot kell kibirnunk ebben a hőségben . Szerdán irány haza .A mavon utazni meg felér egy kulturális tanulmanyuttal. Szerencsére kedves emberekkel hozott össze a sors.
Ha itt sok pénzed van és sz.rsz a politikára megkockáztatom még jó is lehet élni .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#66991) NoLF válasza tildy (#66990) üzenetére


NoLF
addikt

Meg akkor is, ha nics sok penzed, de van egy kis eszed ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66992) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma beázott szeretett kis swatchom.Szegény már vagy 10+éves,és a torka is véres volt.
Az órás topicban azt mondták elvileg ki lehet szárítani,majd meglátjuk megéri-e vesződni vele.

(#66993) lenox válasza ToBeY (#66992) üzenetére


lenox
veterán

(#66994) ToBeY válasza lenox (#66993) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jónak tűnik,de nem tetszik hogy rolex-re hajaz ennyire.

(#66995) lenox válasza ToBeY (#66994) üzenetére


lenox
veterán

(#66996) ToBeY válasza lenox (#66995) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban de gmt... :(

(#66997) BlacKSouL válasza ToBeY (#66996) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem ilyen van csak narancsban [link]
Jól működik, és egyszer rajtam volta tengerben mikor lementem kiszabadítani egy csónakhorgonyt, az kb. 7-8 méter lehetett. Ott se lett baja. Persze 20-ig nem kéne. És az ecodrive is jól bírja eddig.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#66998) lenox válasza ToBeY (#66996) üzenetére


lenox
veterán

Hat a vintage military vagy vintage red az diver. Nehez amugy megkerulni a rolex kinezetet.

(#66999) ToBeY válasza lenox (#66998) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Davosa aqonautic tetszene,de 250k+ ill Oris aquis date is jo,de az is ilyen 300-500k az orange,yellow.
Ezek azért picit mások mint a standard submariner design

(#67000) lenox válasza ToBeY (#66999) üzenetére


lenox
veterán

Aqonautic? Nem Argonautic?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.