Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64051) fokukac válasza ToBeY (#64050) üzenetére


fokukac
nagyúr

Már nem vagy a régi. biztos öregszel.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64052) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

USA-ban élő topiklakó van-e? Egy JDM óra beszerzésében tudna segíteni?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64053) EQMontoya válasza Tothgera30 (#64052) üzenetére


EQMontoya
veterán

Say that again, slowly. :)

Same rules apply!

(#64054) Spet válasza EQMontoya (#64053) üzenetére


Spet
addikt

JDM=Japan Domestic Market=Japán belpiacra készült termék.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#64055) emvy válasza Spet (#64054) üzenetére


emvy
nagyúr

Ezt tuti Montoyanak akarod elmagyarazni? :D

while (!sleep) sheep++;

(#64056) Spet válasza emvy (#64055) üzenetére


Spet
addikt

Who knows :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#64057) NoLF válasza EQMontoya (#64053) üzenetére


NoLF
addikt

gondolom tudja, mekkora kultusza van a JDM cuccoknak az USA-ban, ezért kér segítséget. nem mintha as USDM cuccok olyan nehezen elérhetőek lennének odaát, de sejtésem szerint japánból szerezni eredeti JDM cuccot nagyságrendekkel drágább, mint egy USA-ban vagy USA piacra utángyártott JDM terméket.

(mondjuk az én USDM civicem is tele volt aggatva JDM cuccokkal, meg is szűnt létezni hamar :D )

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64058) NoLF válasza NoLF (#64057) üzenetére


NoLF
addikt

másodszor elolvasva a mondandómat, nem sok értelme van annak, amit írtam :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64059) EQMontoya válasza NoLF (#64057) üzenetére


EQMontoya
veterán

JDM órákkal én mondjuk Szingapúr környékéről probálkoznék, ha nem Japánból. :)

Same rules apply!

(#64060) Spet válasza EQMontoya (#64059) üzenetére


Spet
addikt

Nagy eséllyel azért keresne Amerikában élő fórumtársat, mert a kinézett JDM órát nem postázzák Európába.

JDM-ek bárhol felbukkanhatnak a mai világban, csak kérdés, ki mennyit tesz rá.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#64061) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Van az az állapot, amikor az ember nagyobb megterhelés után mondjuk leguggol, és amikor ebből hirtelen feláll, akkor megszédül. Nekem korábban is volt olyan hogy le is kellett ülnöm. Mivel magasabb volt a vérnyomásom egy ideje, az orvos átmenetileg írt egy vérnyomáscsökkentőt, ami hatásos, viszont a korábbi konstans magas értékek után a szervezet próbál valahogy alkalmazkodni. És a fenti hatás valamivel fokozottabban van jelen. Tegnap hazaértem bringázásból, és megint előfordult, aztán valamiért bekattant, hogy ez majdnem az az érzés lehet, mint a vadászpilótáknál a nagy gyorsulások miatti hatás, és kipróbáltam, hogy mi van ha úgy csinálok, mint ők, láb, has, altest befeszít, levegő benntart, és működik :)
Nyilván működik, meg nem is ugyanaz, de a hirtelen szédülés egyből megszüntethető. Még egy fasza G-suit kéne hogy teljes legyen az élmény ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64062) NoLF válasza BlacKSouL (#64061) üzenetére


NoLF
addikt

vagy odafigyelhetnél kicsit a táplálkozásra, és nem lenne szükséged vérnyomás-problémákkal foglalkozni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64063) BlacKSouL válasza NoLF (#64062) üzenetére


BlacKSouL
addikt

in progress..

bár a szesz se segít a dolgon, úgyhogy most azzal is kényszerpihenőn vagyok
meg sportolnom is kéne, bár a múlt hét előtti hét mottója az, hogy a kerékpározás nem sport. Hogy tudniillik mondták, hogy sportolnom kéne. Mondom minimum kétnaponta meló után elmegyek tekerek vagy másfél órát, szarráizzadva magam. Jójó, de sportolnod is kéne valamit. Hátakkorbazmeg, gondoltam magamban.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64064) fokukac válasza BlacKSouL (#64061) üzenetére


fokukac
nagyúr

szekszelj kevesebbet, öreg vagy már Te ehhez..! :D

"Ha alul vagyok, fulladok.
Ha felül vagyok, szédülök.
Ha pedig oldalt vagyok, nem látom a tévét"

:P :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64065) ToBeY válasza BlacKSouL (#64063) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt én is megkaptam anno a személyi edzőtől mikor mondtam neki - csak mosolyog és ezt mondta "ez olyan aranyos,de igazából semmit sem ér." :DDD
Aztán tartott egy 90p órát és megértettem mire gondolt... :U

/és itt nem pro kerékpározásra gondolt,csak az ilyen napi pár km-es izére.

[ Szerkesztve ]

(#64066) NoLF válasza ToBeY (#64065) üzenetére


NoLF
addikt

azt azért érdemes átgondolni, hogy kinek és milyen szinten nem ér semmit a pár km-es izé.

elhiszem, hogy aki életvitelszerűen sportol (mint pl én is anno), annak egy pár km-es úszás, vagy futás semmit nem ér és nem jelent.

node ahhoz képest, hogy egy tohonya elhízott ember otthon ül a tv előtt és chipset zabál sört vedelve, inkább elmegy épp kocogni, úszni, biciklizni pár km-t, szerintem igenis jelent valamit - főleg, hogyha ez valami állandó, később akár növelt távú/sebességű/intenzitású mozgás előszele lehet.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64067) emvy válasza ToBeY (#64065) üzenetére


emvy
nagyúr

Napi 30 perc laza mozgas rengeteget szamit.

while (!sleep) sheep++;

(#64068) Tothgera30 válasza Spet (#64060) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Talált, süllyedt. Nem igazán látom hogy postáznák JP-ből, ha mégis, akkor írdatlan magas áron.

Közben a nagy érdeklődés miatt, felfedem a titkom. Seiko búvárórákhoz betegesen vonzódom, gyűjtöm a K és J modellek közzül a ritkább darabokat (Kanji, Save the Ocean, Monster Limited), emiatt kérnék segítséget.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64069) ToBeY válasza emvy (#64067) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt én is így gondolom,ezért próbálok napi 30-45p futás/bringát bekiktatni.

(#64070) ToBeY válasza NoLF (#64066) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban aki edzőteremben "él" és napi kb 2 órát edz,annak 30-45p könnyű kocogás/bringa megmosolyogató lehet.

(#64071) BlacKSouL válasza ToBeY (#64065) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha azt a 90 perces órát minimum kétnaponta végigcsinálja úgy, hogy magára aggat mondjuk egy 20-25 kilós hátizsákot, akkor azt mondom meg is érdemli. Elhiszem, hogy aki úszóbajnok akar lenni, az ússzon reggeltől éjszakáig napi 80-100 km-t 16 órán keresztül, de kissé az az érzésem, hogy egyre többen vannak akik ezt a fitneszvelnesz szuperedzés témát kissé túltolják, és aki napi 12 órában ezzel foglalkozik, azt gondolja, hogy mindenki más is szeretné az életét ezzel eltölteni. De aki nem tölt el ennyi időt, annak semmi nem ér semmit. Már ha tudjuk hogy mihez viszonyítunk.

Amúgy tessék, ott van a példa, hogy a kerékpározás nem sport. De akkor mitől sport a sport. Attól mert valaki csak azt tartja annak amit éppen csinál? Vagy ha valaki csak 10 órában csinálja 12 helyett akkor az csak hobbi? Mozogni kéne, de csak és kizárólag azt amit a személyi edző atyaúristenek gondolnak magukról, mert különben nem ér szart se.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64072) ToBeY válasza BlacKSouL (#64071) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindennap végigcsinálja 90p edzést. Mivel személyi edző ez így rendben is van,nyilván semennyire sem hiteles egy túlsúlyos,szarul kinéző edző.De azért ez nem elvárható egy átlagembertől.Szerintem ha naponta vagy kétnaponta fél-egy óra sportot valaki be tud illeszteni az életébe,az már szuper.

[ Szerkesztve ]

(#64073) parandroid válasza ToBeY (#64070) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért egy kiegyensúlyozott edzésprogramból nemigen lehet kihagyni pár naponta egy kardió-edzést. Amúgy ha sikerül a pulzust 1-1,5 órán keresztül egy becsületes 120-140 közötti szinten tartani, az már simán jó heti 2-3-4 alkalommal magában is. És itt mindegy, hogy ezt biciklivel, szobabiciklivel, eliptikus trénerrel, futással, vagy akár tempós gyaloglással éred el. Persze ha az illető kalóriabevitele a sokszorosa a szükségesnek, vagy csak pocsék kajákat eszik, az más kérdés. No meg egy hiit edzés is mindig jó, de kardió amellé is kell. Az mindenhez kell. Mindenhez is!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64074) concret_hp válasza ToBeY (#64065) üzenetére


concret_hp
addikt

bár gondolom az átlag nép bringás tempójára / kulturájára gondolt, de megnézném meddig tudna szélárnyékban maradni ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#64075) NoLF válasza parandroid (#64073) üzenetére


NoLF
addikt

én inkább az ágytornát választom, az belefér az időmbe :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64076) EQMontoya válasza parandroid (#64073) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mostanság heti két kettlebel mellé szokott lenni némi bringa, heti egy foci, meg erre még némi huzódzkodás otthon. Ha nem piálnék ennyit, még talán kockahasam is lehetne. :D

Same rules apply!

(#64077) fokukac


fokukac
nagyúr

én meg sűrűn kattintgatok az egérrel. Elég fárasztó!

és amúgy kockahasam van. mélyen, a zsírpárnák alatt ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64078) ToBeY válasza fokukac (#64077) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt úgy szokták mondani,nekem is kockás a hasam: egy nagy darab kockából áll. :DDD

(#64079) gaborbol


gaborbol
őstag

Ugy nez ki az idexet lehet is torolni a konyvjelzokbol...

Tegnap elmentem zoldkartyat csinalni a kocsira:

Levelben es emailben megkuldott emlekezteto szkennelheto az oszlopnal vagy kell neki a rendszam + 4 karakter as alvaz szambol.
$10 dollar ket evre, kiadja wifis odbc csatit, radug, kiolvassa az adatokat keri, hogy tegyem vissza a csatit.

Amint erzi, hogy visszakerult az oszlopba, irja is, szevasz, gyere vissza ket even mulva, de majd kuldok emailt. :)

Nem tudom hany eve lehet, de tegnap vettek eszre :DDD
Kinezet alapjan par eve mar ott lehet.

[ Szerkesztve ]

(#64080) fokukac válasza gaborbol (#64079) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem még nem kell törölnöd a könyvjelzőt.
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64081) bitpork válasza fokukac (#64080) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmi nem erősíti meg jobban a gyanút mint a hivatalos cáfolat.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64082) EQMontoya válasza bitpork (#64081) üzenetére


EQMontoya
veterán

Úgyis látni fogjuk a tartalomból. Ha elkezdenek benyalni a kormánynak, akkor kuka. De erre a jelenlegi szerkezőséggel vajmi kevés az esély.

Same rules apply!

(#64083) BlacKSouL válasza bitpork (#64081) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Érti-e, Pelikán elvtárs? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64084) fokukac válasza BlacKSouL (#64083) üzenetére


fokukac
nagyúr

de Virág elvtárs, ez az ítélet..! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64085) gaborbol válasza fokukac (#64080) üzenetére


gaborbol
őstag

Olvastam miutan elkuodtem a hsz-t.
Nem tudok optimista lenni.
Kivancsi vagyok a TC mikor koltozik.

[ Szerkesztve ]

(#64086) bitpork válasza EQMontoya (#64082) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah - ugyanakkor az általános matek szerint 1+1 az 2. Azzal hogy a hirdetésszervező részét megvették igen csak egyszerű lesz anyagi nyomás alá helyezni. Szerintem, és ne legyen igazam!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64087) fokukac válasza bitpork (#64086) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem ez eddig is így volt, már egy éve külön volt a kiadó és a hirdetés. Alapvetően, ha médiacsoport-szinten kezelik ezt az egész hirdetés-dolgot, az nem egy ördögtől való dolog, és anyagilag valószínűleg mindenkinek jobb (szinergiák). A kérdés az, hogy mi a szerződéses háttér, hogy ezzel vissza tudnak-e élni úgy, hogy mondjuk nulla hirdetést hoznak - akkor tudja-e a kiadó másnak értékesíteni a felületeket, azaz meddig tart ez a kapocs?

Amúgy egészen elképesztő, ami itt a sajtópiacon megy. Évtizedes kedvenc, normális újságjaim szüntek meg vagy váltak foshalommá (magyar hírlap, népszabadság, napi gazdaság, világgazdaság, figyelő, origo)

Az index sztorija pláne különösen sorsszerű annak tükrében ahogy maga az egész index elindult '99-ben (ti. hogy az egész internetto-szerkesztőség felállt, és csinált egy új saját újságot), és mégis arról szól az egész, hogy oligarchák adják-veszik, titkos opciós szerződések alapján...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64088) bitpork válasza fokukac (#64087) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Remélem nem lesz jövőre a kerek évfordulón nagy archiválás. Internettós időkben a jó kis 14,4 modememmel hogy örültem a társaságnak...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64089) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem tudom tegnap estefelé mi lelte a fórumot, mert amikor hazaértem bringázásból - ami szart se ért és nem is sport - beléptem telefonról a nem mobilos nézetben ahogy szoktam, és mikor másik témára nyomtam, megint ki voltam lépve. Aztán megint beléptem, megint nyomtam másik témára, és megint ki voltam lépve. Aztán kilőttem az egész tabot, újra elkezdtem a főoldalról, rányomtam hogy Fórum, és akkor meg már be voltam lépve. Fura volt.
De baszakodott mostanában a Digi is. Egyszercsak nem volt net. néztem mindent, semmi. ipconfig szokott segíteni, de most az se. Lelőttem a routert, utána nagy nehezen helyrejött. De nem telt el 24 óra, megint elment a net. Megint semmi nem segített, csak a router restart. Valami elkúródhatott náluk. Mondjuk alapvetően elég hosszú ideje viszonylag problémamentes volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64090) NoLF válasza BlacKSouL (#64089) üzenetére


NoLF
addikt

tegnap nekem is elég sokszor pattintott 404et az oldal este

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64091) Tim82


Tim82
nagyúr

Ilyen régi motorosoknak biztosan újdonság lesz, de a PH!-nak jó ideje van Facebook-oldala is, ahol üzemzavar esetén kiírják, hogy "helló, tudunk róla, hogy gond van, már folyamatban van a javítás", ilyen esetben onnan is lehet tájékozódni. Nem kell belájkolni, elég csak rákeresni. Így volt ez a tegnap esti-éjjeli-ma reggeli kimaradozgatások alatt is, ami amúgy nem érintett mindenkit egyformán (pl. UPC-eseket, Telenor mobilneteseket igen, Telekom mobilneteseket nem).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#64092) NoLF válasza Tim82 (#64091) üzenetére


NoLF
addikt

én 2002 óta nem motorozom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64093) Tim82 válasza NoLF (#64092) üzenetére


Tim82
nagyúr

Írjak kosarast vagy hosszútávfutót?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#64094) BlacKSouL válasza Tim82 (#64091) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tény, szoktam is, de ez hirtelen nem üzemzavarnak tűnt, hanem user oldali szoftverhibának vagy ilyesminek.
És igazából 3 perc szüttyögés után megszűnt, helyrejött.
De most csakazértis ránézek mi volt. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64095) NoLF válasza Tim82 (#64093) üzenetére


NoLF
addikt

nékem olymindegy, én csak alátámasztottam, hogy régi motoros ugyan nem vagyok, de régen motoros voltam :DDD

meg régen kosaras is, igaz. hosszútávfutó viszont semmiképp.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64096) Tim82 válasza BlacKSouL (#64094) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem egész este meg még reggel is vacakolt a PH!, több eszközről is (két laptop, egy tablet, egy okostelefon) kipróbálva. Minden más oldal működött - UPC nettel. Mondjuk elvoltam addig is helyette mással, nem ért igazán meglepetésként a dolog.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#64097) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link] De legalább nem gyünnek a migráncsok

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64098) NoLF válasza BlacKSouL (#64097) üzenetére


NoLF
addikt

ugye mennyivel jobb ez így?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64099) Spet válasza NoLF (#64098) üzenetére


Spet
addikt

Mondjuk agyergorcsert nem kell annyira messze menni, helyben is kaphato.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#64100) Pttypang


Pttypang
veterán

Memoria habszivacs párnát használtok otthon?
Általában 9k környékén láttam, de még nem vettem rá magam, alváshoz egy ilyen elég vajon?

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.