Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63851) concret_hp válasza FehérHolló (#63850) üzenetére


concret_hp
addikt

miért foglalkozol az egésszel? :) mondtak már bármi hasznosat? sajna jó eséllyel jobban jársz, ha szép lassan magad kikupálódsz a témában

vagy fullba vagy sehogy :D

(#63852) Janoo_07 válasza FehérHolló (#63849) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Kellene még egy ember és nem szívesen vetetek ki hétköznap szabit az ismerőseimmel :K Szóval valami fuvarozó cég lenne az optimális

[ Szerkesztve ]

(#63853) erdey_a válasza FehérHolló (#63850) üzenetére


erdey_a
őstag

hasonló a helyzet nálam is... nem mondom hogy 3-4 havonta, de max. évente cserélődnek.
most egy srác van egy ideje, nincs vele baj. de előtte csajok voltak, azért az mégis csak jobb :DDD (az egyiküknek van alibije, gyereket várt)

Vérboci

(#63854) FehérHolló válasza concret_hp (#63851) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mivel a kinti rendszerben a tanácsadóm egyben a dedikált ügyintézőm is (= nem mehetek csak úgy be a bankba és téphetek magamnak sorszámot), ezért eléggé számít.
Ráadásul általában másik fiókban vannak, így plusz/mínusz 2 órát is jelenthet utazásban egy csere.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#63855) concret_hp válasza FehérHolló (#63854) üzenetére


concret_hp
addikt

ez hol van így?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#63856) FehérHolló válasza concret_hp (#63855) üzenetére


FehérHolló
veterán

Osztrák.

Skynet is real. It's called Google.

(#63857) NoLF válasza Janoo_07 (#63852) üzenetére


NoLF
addikt

hétfő és csütörtök között estefelé tudok segíteni egy toyota proace-el, ha nem találtál még céget és nem akarsz vagyonokat fizetni. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63858) tildy válasza erdey_a (#63843) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért is nem? Nem értem a probléma okát .
26-29 fokban mi szoktunk pancsolni vízbe menni Londonban. Strandra nem mert kvázi nincs( elég ritka a Lido)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63859) erdey_a válasza tildy (#63858) üzenetére


erdey_a
őstag

hát mert szombaton már szeles, zivataros lesz az idő, vasárnap meg 20 fok se lesz.

most arról nyithatunk vitát, hogy 26 fokban lehet-ev strandolni, de a köznyelv strandidőnek nem ezt hívja. persze Londonban minden perc kincs amikor nem szürke minden :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#63860) tildy válasza erdey_a (#63859) üzenetére


tildy
nagyúr

persze Londonban minden perc kincs amikor nem szürke minden :)

Aki ezt mondja az kb életében nem jart meg Londonban;)
Mondjuk idén kivételesen meleg nyarunk volt, ráadásul június-júliusban 40 napig minimum nem is esett , kiégett még a fű is. Az is igaz , hogy ott 26 foknál a hoerzet inkább 30-31.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63861) erdey_a válasza tildy (#63860) üzenetére


erdey_a
őstag

hát ez igaz én nem jártam Londonban, az irodalom meg amit olvastam róla híres neves írók tollából, bizony jó régen készült. Akkor még nem volt globális felmelegedés...

Vérboci

(#63862) BlacKSouL válasza erdey_a (#63861) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én 1996-ban jártam ott, pontosabban előbb Cornwallban, ahol 10 nap alatt hol egész nap esett, hol egész nap szeles napos idő volt, áprilisban. Hűvös volt, de hideg nem. Hazafelé pedig bementünk Londonba, 1 napra+ éjszaka, ekkor kb. 32 fok volt, verőfény, napsütés, éjjel is nyitott ablaknál alig tudtunk aludni. Áprilisban...

Szerintem Mo. nyári, vagyis nyár eleji (június-július) monszunidőszakában több eső esik felhőszakadás formájában, mint Londonban 3 tetszőleges hónap alatt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63863) szőröscica


szőröscica
addikt

Vettem egy macskakajat, aminek a hatoldalan otthon felfedeztem egy 'No animal testing' logot. Nem is ette meg a macska... -.-

(#63864) Spet válasza szőröscica (#63863) üzenetére


Spet
addikt

És leültél vele megbeszélni a dolgot, hogy miért nem? :))

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63865) concret_hp válasza BlacKSouL (#63862) üzenetére


concret_hp
addikt

van erre is osszehasonlitas [link]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#63866) BlacKSouL válasza concret_hp (#63865) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nohát a júniussal nem is tévedtem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63867) fokukac válasza szőröscica (#63863) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D
eszi nem eszi, nem kap mást :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63868) fokukac


fokukac
nagyúr

nézem faterom gépét. Alig van rajta hely már megint.
A 60 GB-os rendszer-SSD-ből 35 GB-t foglal a windows könyvtár (w7), úgy, hogy már csináltam disk cleanup-ot is, a rendszer-file-okra is...
Ez normális?

Bár most megnéztem, az én gépemen 47 GB a Windows könyvtár...

Mit lehet ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63869) EQMontoya válasza fokukac (#63868) üzenetére


EQMontoya
veterán

Semmit, ez ilyen, én is ezen lepődtem meg a múltkor, céges gépen 55G volt.

Same rules apply!

(#63870) Lortech válasza fokukac (#63868) üzenetére


Lortech
addikt

Felrakni egy linuxot. :]

Thank you to god for making me an atheist

(#63871) NoLF válasza fokukac (#63867) üzenetére


NoLF
addikt

kell! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63872) fokukac


fokukac
nagyúr

Bleki, Tobey, hol vagytok?
Mind meg fogunk fagyni...
Én eléggé értékelném, hogyha lenne valami átmenet a 35 és a 15 fok között, de nincs...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63873) ToBeY válasza fokukac (#63872) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolkodom hogy felkelljek-e, és hány darab pulcsit vegyek fel ma...Közben nézegetem,hogy ahova megyek nyaralni ugye még b@szott meleg van.(de annyira ott se. 32fok :U )

[ Szerkesztve ]

(#63874) BlacKSouL válasza fokukac (#63868) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A frissítések backup fájljait is töröltetted?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63875) szőröscica válasza fokukac (#63872) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem annyira nem utott meg: tegnap mar fujt a szel, csak 25 fok volt. A kertet rendbe tudtam tenni, aztan delutan lebicikliztem a Rakos patakhoz, ott futottam egyet, majd attekertem a marhajo kezmuves hamburgerezobe (ez a nevuk), bevagtam egy jo baconos cheddarszoszos burgert egy stari american hop star kisereteben, aztan hazatekertem.

Este pedig megneztem a Die Hardot. Az ejszakat meglepo modon csendben toltotte a macska, igy jot aludtam. Most pedig jol esik a kellemes, huvos 16 fokban szurcsolgetni a Kazaarom egy pohar szensavas vizzel a teraszon. :)

(#63876) NoLF válasza szőröscica (#63875) üzenetére


NoLF
addikt

20ker?

A heten fedeztem fel, egyszeruen fenomenalis, jol el is dumalgattunk a tulajjal.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63877) szőröscica válasza NoLF (#63876) üzenetére


szőröscica
addikt

XVII. kerulet, Pesti ut, az Aldi mellett.

(#63878) concret_hp válasza fokukac (#63872) üzenetére


concret_hp
addikt

azért jövő héten lesz még meleg, én hűtöm a lakást ahogy lehet :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#63879) ToBeY válasza ToBeY (#63873) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most úgy tűnik frankó banánérlelő meleg lesz a nyaralás alatt :C thx god.

(#63880) fokukac válasza ToBeY (#63879) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jajjmár, jössz Te még haza...
Akarom mondani, jön még kutyára dér... :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63881) ToBeY válasza fokukac (#63880) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Volt már úgy hogy 36fok-ból hazatérve,valami 8-9 fok volt itthon.Még a leheletem is látszott amikor kiléptem a repcsiből,annyira nem volt komfortos érzés. :N

[ Szerkesztve ]

(#63882) tildy


tildy
nagyúr

Na ez a hétvégi hidegfront kb halottnak csók kategória volt... 19 fok van most is kinn

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63883) tbs válasza tildy (#63882) üzenetére


tbs
addikt

Jo a hajad. :)

(#63884) fokukac válasza tildy (#63882) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem értem. Ennél hidegebbet szeretnél? Minek? Mert Te a 12 fokot szereted?
Nálunk most 17 fok van kint. Este fél 8-kor kellemes 23 volt, és nappal sem volt rossz ez a 28. Szerintem ez igy most pont tök jó.
Soha rosszabb idő ne legyen augusztusban :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63885) erdey_a válasza fokukac (#63884) üzenetére


erdey_a
őstag

...bizony, bizony. Ha egyszer feltalálják az időjárás-állító gépet, akkor a következő világháborút annak birtoklásáért vívja majd az emberiség.

Vérboci

(#63886) ToBeY válasza fokukac (#63884) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én pedig alig várom,hogy megérkezzek a 38fokba :K ami lehet 40-42 is

(#63887) tildy válasza fokukac (#63884) üzenetére


tildy
nagyúr

A napközbeni 28-al volt inkább bajom. 25 fok fölé nem vártam egy hidegfront után, megsültünk egész nap . A picur lány is izzadt egy szál pamut kisruhában (dress).
15 fok éjszaka , 23 nappal : tökéletes :)

Dehát na, ha gyerek haza akar jönni nyár végén mert imádja a szőlőt , most mondjak nemet? :D Mondjuk csori szőlőnek jól megegette a levelet a nap, gyönyörű lugas volt meg májusban, amikor felkotoztem.
TBS koszi :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63888) tope válasza tildy (#63887) üzenetére


tope
addikt

Szereted a tavaszt, meg az őszt, de nekem nyáron legyen 30 körül (28 már jó) napközben (nyilván nem zárt térben, hanem kint a levegőn), jó az ilyen 35 kell a fenének, illetve az arra jó hogy melegítse a fürdővizeket :D

UI: Ez a reggeli 14 fok meg, vac-vac, pulcsi kell arra az időre, ami nyáron kicsit vicces.

[ Szerkesztve ]

(#63889) EQMontoya válasza fokukac (#63884) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1, simán ittam szabadtéren 1-ig úgy, hogy nem fáztam pólóban, de nap közben sem folyt a víz rólam, ha esetleg lépnem kellett kettőt.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#63890) tildy válasza tope (#63888) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod a meleg nálam ott kezdődik , ha izzad a hátam . 26 fok felett sajnos már izzad. 28 nekem már meleg, nyaralasra mint mondjuk most éppen ideális , szóval annyira nem panaszkodom. Nyaraláskor lehet meleg :P Igaz ma már klímát kellett kapcsolnom a szobában. Csak meglepődtem hogy hidegfrontnak mondták aztán szinte semmi nem történt utána, kissé hűvösebbet vártam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63891) tope válasza tildy (#63890) üzenetére


tope
addikt

Hűvősebb lett, reggelente olyan 14 fok, meg is fáztam a motoron, pedig pulcsi, vékony kabát rajtam.
Az előtte lévő 35 fok után ez a 28 azért kellemes.

Azt megértem hogy nálad ott kezdődik, de attól még a 26 fok kb május végi idő, nem nyári, legalábbis itthon :) .

(#63892) fokukac válasza tildy (#63890) üzenetére


fokukac
nagyúr

"hidegfrontnak mondták aztán szinte semmi nem történt utána"

már megint nem vagy képben... Szombaton jött a hidegfront. Úgy 15-20 fokot hűlt a levegő. Azóta eltelt 5 nap.
Mit vártál, hogy mostantól tél lesz?
Szép fokozatosan melegszik az idő, de teljesen jó még, sőt, sokkal jobb, mint amit jeleztek előre (hogy keddtől kánikula).
Éjjel lehűl, a páratartalom is vállalható, sokkal frissebb este 8-kor ez a 23 fok mint egy hete reggel az a 23 fok. Hajnalban 14 fok volt, ki lehet hűteni a lakást.
Még délben is csak 27 fok van Budapest belvárosában, egyszerűen csodálatos. Ha az egész nyár ilyen lenne, kurvajó lenne.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63893) erdey_a válasza fokukac (#63892) üzenetére


erdey_a
őstag

én azt hittem, hogy hidegfront után jégkorszak jön... csalódtam :DDD

Vérboci

(#63894) NoLF


NoLF
addikt

én holnap elhúzok a vérbe kicsit, ott meg folyamat 30 fok lesz... úgyhogy szintén jól esik, hogy számottevően hűvösebb az este és lehet például aludni, meg nem halok meg kora este sem, mikor hazaérek :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63895) tildy válasza fokukac (#63892) üzenetére


tildy
nagyúr

Vasárnap reggel volt egy kis mennydörgés, meg egy kis eső, na jó reggel leszakadt az eg, de aztán már nem volt veszes . Másnap már megint 28 fok volt.

Ez a kép hétfőn készült .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63896) EQMontoya válasza tildy (#63895) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kedves Ildikó.
Kérlek, értelmezz adat!

Szombaton még 35 fok volt. Ahhoz képest a 28 igenis lehülés.

Same rules apply!

(#63897) fokukac válasza tildy (#63895) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves Ildikó.
péntekről szombatra virradóra jött a hidegfront. Péntekig kánikula volt, nappal 35, hajnalban 22-23, belvárosban még melegebb. Ehhez képest szombaton még volt vagy 26 fok, de este 8-kor már fáztam, nem volt 20 sem, aztán vasárnap 17 fok volt a csúcshőmérséklet.
Az, hogy Te a hidegfront elvonulta után 27 fokot mérsz, az teljesen normális.
Lehet, hogy Angliában ez soknak számít, de ezen az éghajlaton itt, a Kárpát-medencében ez megszokott, és hidd el, ahhoz képest, ami egy hete volt, sokkal de sokkal elviselhetőbb, attól Te megpusztultál volna. Ha számodra ez is elviselhetetlen, akkor utazz északabbra. : U :P

Ráadásul most esténként lehűl, és csak néhány órára van ilyen meleg, délután már gyorsan esik a hőmérséklet.
Csárton vizualizálom neked a napi hőingást.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63898) tildy válasza fokukac (#63897) üzenetére


tildy
nagyúr

Kedves Balázs, valahol biztosan jött, az ország keleti részen viszont szombaton meg simán 33 fok volt. Kiskunfélegyházán legalábbis tuti .Vasárnap reggel 6kor ért oda a hidegfront. Beszéljetek össze eqmontoyaval, mert ő szombatra is 35-t mond, te meg 26ot;)
Szerdan jöttünk amigy haza, nem veketlenul hűsöltem a klímás szobában ;) Kivéve amikor kimentünk vonatot nézni ;)
Eqmontoya: lehulesnek éppen az, bár én kb 20-22 fokra mondtam volna hogy na ez igazi lehűlés .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63899) tildy válasza fokukac (#63897) üzenetére


tildy
nagyúr

Na , mondom én , egész jó idő lesz. Majdhogynem tökéletes ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63900) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nemtom ezt csakúgy ideteszem, mert nálunk is 14 fok volt aznap dél után nem sokkal, szakadó esőben.
Az nem hidegfront még ugye?

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.