Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63551) Spet válasza tildy (#63550) üzenetére


Spet
addikt

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63552) ToBeY válasza tildy (#63550) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én azért kicsit irigyellek a mai időjárás miatt,az utána következőkért mondjuk annyira nem. :B

(#63553) fokukac válasza tildy (#63548) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

@Tobey: na végre valaki. Szerintem költözz ki, az egy meleg, trópusi sziget... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63554) ToBeY válasza fokukac (#63553) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Persze,olyan évi hat napon át kb .Ettől azért jobb az arány itthon. :K

(#63555) tildy válasza ToBeY (#63554) üzenetére


tildy
nagyúr

Jelenleg kb 5 hete meleg van itt, de inkább 6. Eső azóta Kelet-Londonban nem volt. Ráadásul nen az a lényeg, hogy 28 fokot ir, ha 32-nek érződik . A legtöbb parkban kiégett a fű, sárga. A gyerekek persze élvezik, de lassan már nem lesz kedvem kimenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63556) ToBeY válasza tildy (#63555) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez még nálam csak amolyan kellemes idő,de hát nem vagyunk egyformák... :B

(#63557) parandroid válasza ToBeY (#63556) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Így, hogy a nap jelentős részében egy gumimatracon fekszem a saját medencénkben, én ezt kimondottan élvezem. Tegnap véletlenül ránéztem a frankfurti előrejelzésre, ami mára 37 fokot jósolt, kicsit már kezdtem aggódni értük, de bontottam egy sört (még mindig a medencében heverészve), és elmúlt.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63558) Pttypang


Pttypang
veterán

30 fok se fog ki rajtam, az a 6:56 inkább a konkrét ágyból kimászás volt.

Everybody lies.

(#63559) Tim82


Tim82
nagyúr

A Balaton vize pont kezd kellemes lenni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#63560) fokukac válasza Pttypang (#63558) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezmiez? grafikont vezetsz a saját alvásodról? :)
(hú az enyém hogy nézne ki... :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63561) Cicero válasza fokukac (#63560) üzenetére


Cicero
őstag

ez érdekelne engem is. mit mér?

és a mászkáló emberke mit jelent? alvajárás? :D

[ Szerkesztve ]

(#63562) parandroid válasza Cicero (#63561) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elvileg minden okoskarkötő csinál alvásfigyelést. Aktivitást, mozgást néz abban a periódusban, amit alváshoz beállítasz neki. Jó esetben a pulzusmérő értékeivel is összeveti. Nézi mennyit mocorogsz, hányszor kelsz fel közben, mikor fordulsz át a másik oldaladra, ilyesmik. Én is állandóan hordom a pzktusmérős futós órát, de alváshoz pont le szoktam venni, délutáni sziesztát meg csak pihinek veszi, mert ott nem vár el alvást.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63563) NoLF válasza parandroid (#63562) üzenetére


NoLF
addikt

és ez mire jó?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63564) Cicero válasza parandroid (#63562) üzenetére


Cicero
őstag

ahm..
és a fokozatok? a csillagos ZZZ a REM fázis? régen olvasgattam egy könyvet az alvás tudományáról, de valahogy elmaradt. talán most előveszem. :)

(#63565) parandroid válasza NoLF (#63563) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha erre a kérdésre nincs kész válaszod (illetve egyáltalán felmerül benned :D), akkor nagyon valószínű, hogy nincs szükséged a szolgáltatásra.

Cicero: Az a szoftvertől függ. Gondolom könnyű, vagy mély alvás, vagy hogy csak ágyban van, de nem alszik, illetve hogy a napirend szerint már aludnia kéne, de le sem feküdt, vagy felkelt még valamiért. REM-fázist biztos nem mér, nem komoly eszközök ezek, van benne egy elmozdulásérzékelő, meg jó esetben egy pulzusmérő. Ha fekszel a tévé előtt félkómában, uncsi a film, de ahhoz is lusta vagy, hogy a távirányítóért nyúlj, az már szinte biztosan mélyalvás lesz szerinte.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63566) emvy válasza parandroid (#63562) üzenetére


emvy
nagyúr

Az okoskarkotok alvasfigyelese teljesen pontatlan, nem sok ertelme van abbol kovetkezteteseket levonni.

while (!sleep) sheep++;

(#63567) Cicero válasza parandroid (#63565) üzenetére


Cicero
őstag

a lucid dreaminget kéne kipróbálni. azok a kütyük a szemmozgást is figyelik.

(#63568) parandroid válasza emvy (#63566) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, pont ezt mondom én is. Mozgásból+pulzusértékből nem lesz értékelhető adat az alvásminőségre vonatkozóan. Nekem speciel ez nem is hiányzik. Egy megbízható állandó pulzuskövetésnek jobban örülnék, de abban sem állnak mindig a helyzet magaslatán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63569) NoLF válasza parandroid (#63565) üzenetére


NoLF
addikt

ja hát nyilván felmerül, hogy semmire :D

ezért kérdem, hogy akinek számít, annak mit ad ami nélkül nem tud meglenni?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63570) parandroid válasza NoLF (#63569) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, nekem csak a futás miatt van okosórám. A lépésszámlálás vicces, az értesítések a kezemen nekem kimondottan hasznosak (hívás, üzenet, akár appokból is, email, rendszerértesítések), a pulzusmérés nagyjából ok, de meglennék nélküle, éjszakára meg leveszem, szóval ez a része nem érint. Igazából pont azért, amit emvy is mondott: kicsit olyan, mint a tenyérből jóslás, az általa mért adatoknak nem sok köze van ahhoz, amit mérnie kéne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63571) emvy válasza NoLF (#63569) üzenetére


emvy
nagyúr

Sport.

while (!sleep) sheep++;

(#63572) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szerintem pina.

De mittudomén, én csak nyaralok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63573) fokukac válasza BlacKSouL (#63572) üzenetére


fokukac
nagyúr

Rossz helyen jársz... itt nincsen p#na... :P

És már megint esik az eső...
De legalább PéterkeT talán kimászik végre a degecz-i medencéjéből, hogy magára vegyen egy kis empátiát... :DDD :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63574) Pttypang válasza NoLF (#63569) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha hívnak, rezeg, kiírja a hívót, nekem konkrétan emiatt kell, biciklizésnél nem igazán tűnik fel se a csörgés, se a rezgés a legtöbb esetben.

Az alvásfigyelés kvázi fun fact, az elalvás meg az átaludt órák nagyjából stimmelni szoktak.

Everybody lies.

(#63575) Cicero válasza Pttypang (#63574) üzenetére


Cicero
őstag

Kíváncsi lettem; márkát, típust tudsz mondani?

(#63576) tbs válasza Cicero (#63575) üzenetére


tbs
addikt

Huawei Honor Band3 eleg pontos minden tekintetben. (Parat teszteltunk a csalad orvosi kitettsege miatt (mi band-okat is), orvosi holterekkel (siemens es vmi masik) oszevetve ennek az ertekei voltak a faszabbak. ;) Most ilyen van a vedendo egyedeken.)

(#63577) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem legjobb döntés volt ebben az időben forró kávét inni./idén először melegem van!!44!!

(#63578) Pttypang válasza Cicero (#63575) üzenetére


Pttypang
veterán

xiaomi mi band 2

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#63579) Cicero


Cicero
őstag

köszi! erősebb árakra számítottam, így viszont lehet beruházok egyre!

(#63580) Spet válasza ToBeY (#63577) üzenetére


Spet
addikt

Barátnőm hülyének néz ezzel kapcsolatban engem.

Ő issza a jeges kávét, én a forrót, nekem semmi bajom róla meg folyik a víz :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63581) ToBeY válasza Spet (#63580) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Alapból én is azt szoktam inni,(vagy energiaitalt) de gondoltam most iszom egy expressot,hát nem volt valami jó ötlet. :U
De hamar elmúlt,már ismét fázik a kezem...

(#63582) Spet válasza ToBeY (#63581) üzenetére


Spet
addikt

Energiaitalt melegen? Pfujj :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63583) bitpork válasza ToBeY (#63581) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kár beléd a folyadék: olvass naphosszat politikai híreket és helyreáll a vérnyomásod.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63584) ToBeY válasza bitpork (#63583) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Amennyire csak lehet távol tartom magam az ilyesmitől :K Úgy hogy marad a koffein

(#63585) bitpork válasza ToBeY (#63584) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Há' de így meg ránk kívánod a rohadás meleget?! :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63586) ToBeY válasza bitpork (#63585) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezzel a mostani időjárással nincs semmi gond,nagyon szuper! :P

(#63587) e=mc² válasza bitpork (#63585) üzenetére


e=mc²
őstag

Alkalomhoz illoen:

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#63588) bitpork válasza ToBeY (#63586) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Neked! Én meg akarok dögleni a magas pára miatt. Ma délelőtt még a nap alig láCCot de reggel 7kor már 68% volt a telefon szerint. Most még a postaládához is kocsival megyek mert ott legalább elégséges hatásfokú a klíma :( A lakásban tegnap este 29°C volt éjfélkor.

(#63587) e=mc² : Iza csinált epreset, vaníliásat, csokisat és citronyosat :P Csak nem győzi a fogyást :((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63589) ToBeY válasza bitpork (#63588) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most futottam 1kor 5,2km. Én kérek elnézést mert élvezem a meleget - megyek és elásom magam. :U :D

[ Szerkesztve ]

(#63590) bitpork válasza ToBeY (#63589) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Futni! Ilyen időben?!
Szavakat nem találok. Én meg megyek mindjárt kézi oszlopfúrni :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63591) emvy válasza ToBeY (#63589) üzenetére


emvy
nagyúr

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#63592) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Érdekes dolog a 2018-as MBP egy user szemével, még mindig Latitude/Precision párti vagyok, lehet kétszer olyan böszme, de nincs is annyi gyermekbetegsége, amit jó pár éve nem tud leküzdeni az almás brigád.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#63593) EQMontoya válasza Tothgera30 (#63592) üzenetére


EQMontoya
veterán

Latitude-ok szerintem is nagyon jók, céges notim is volt az, privát gépem is az, soha nem volt velük para (kopp-kopp), nem is zajosak (még i7mq procival sem, tehát elég tisztességes hűtés van), kapták is rendesen az ívet napi 10+ órában. Nem divatcikk, de nem véletlenül drága.

Same rules apply!

(#63594) Lortech válasza EQMontoya (#63593) üzenetére


Lortech
addikt

Az újakkal csak a bajom volt eddig. 7480 és 7490, de 5-ös széria ugyanez.
Kb. összes típust érintő billentyűzet probléma, nemrég javították bios frissítéssel. (pl. Egyszerre két billentyűt lenyomsz és egy harmadik gombot vesz be, nem vesz be lenyomásokat). Nálam touchpad probléma volt, időnként megszűnt működni, illetve extrém nyomásra reagált csak, csere.
7490-ben gyárilag elrontották a thermal designt, 10mp alatt throttlingol terhelésre, 99 fok és 6000-es fordulat. Alaplapcsere után is. Biosban javították félig meddig (package powert bekorlátozták), de erre visszaesett a teljesítmény. RAID módban szűz windows install konstans kékhalál. Akkor vannak a TB16 dokkolós kékhalálozások..
Tele van ezekkel a dell latitude fórum.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#63595) Tothgera30 válasza EQMontoya (#63593) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Számomra is elég szimpatikusak, bár én ritkán használ őket, de a minőségérzet megvan.

#63594 Lortech: E6440 után nem nagyon van már csak UltraBook, azok meg kompromisszumokkal használhatóak.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#63596) rushty válasza ToBeY (#63589) üzenetére


rushty
senior tag

Csak az a lényeg, hogy a lélektani 40 fokot ne érjük el idén. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#63597) ToBeY válasza rushty (#63596) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én azt nevezem igazi nyárias időnek,szóval jó lenne ha lenne idén valódi nyár. :K

[ Szerkesztve ]

(#63598) rushty válasza ToBeY (#63597) üzenetére


rushty
senior tag

Idén még nem volt problémám, pedig utálni szoktam a hőhullámos nyarakat.

Revolut meghívó pü-ben

(#63599) ToBeY válasza rushty (#63598) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért nem volt probléma idén,mert még nem volt igazán meleg ezen a nyáron. :N

[ Szerkesztve ]

(#63600) fokukac válasza ToBeY (#63599) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kezd az az érzésem támadni, hogy Te mintha provokálni járnál ide....

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.