Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63651) Cicero válasza ToBeY (#63650) üzenetére


Cicero
őstag

Én este amikor elkezdett a tetőn kopogni megörültem, aztán reggelre rájöttem, hogy ez csak kbszott velem :)

(#63652) fokukac válasza ToBeY (#63650) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem meg kimondottan felüdülés volt ez a reggel ezzel a 20-25 fokkal és kellemes szellővel. Az esti eső kellemesen lehűtötte a környezetet és most nem lett tőle trópusi fülledtség, mint mondjuk pár nappal ezelőtt.

Az elmúlt napokban már fél 9-kor is gecimeleg volt, ma még nem, 9-kor még vígan szellőztettem a XVI-ker-ben.

Ui. szerintem vegyél fel pulcsit, és akkor egyből jobban fogod magad érezni :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63653) ToBeY válasza fokukac (#63652) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak kiugrottam a közértbe 10perc-re, és szakadt rólam a víz,ilyet nem tapasztaltam 30fokban,max futásnál,délben. :U

[ Szerkesztve ]

(#63654) EQMontoya válasza fokukac (#63652) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, ezt hogy csináltad, szerintem nagyon fülledt idő van most.
Jöttem be reggel 10 körül, már akkor elég párás meleg volt, pedig még a nap se sütött.

Same rules apply!

(#63655) BlacKSouL válasza EQMontoya (#63654) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy csinálja, hogy neki a páratartalom nem számít :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63656) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#63655) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nopersze úgy könnyű nem számítani, hogy van ahol trópusi dzsungelbe való páratartalom van, van ahol meg éppenhogy laza átlagos kontinentális. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63657) ToBeY válasza BlacKSouL (#63656) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez komoly!Itt Óbudán csak 80% volt,de azt is nehezen viseltem.

(#63658) lenox válasza Tothgera30 (#63641) üzenetére


lenox
veterán

BTC-t biztos, hogy vegyel :).

(#63659) EQMontoya válasza lenox (#63658) üzenetére


EQMontoya
veterán

Asszondod, emelkedni fog?

Same rules apply!

(#63660) lenox válasza EQMontoya (#63659) üzenetére


lenox
veterán

_Mindig_ emelkedik, sok eve 1 dollart ert, keves eve 1000-et, tuti, hogy mindjart 1 milliot fog erni, nyilvan nem akartok kimaradni egy ilyen 100x-os hasznot hozo businessbol. Emvy is kuldott kepet, amin lathatod, hogy igy van, ha meg hozzateszem, hogy en ltc-n csinaltam 30x-os businesst nemregen, akkor mar minden ketseget eloszlattam. Van par elado 10k-ert, hanyat irhatok?

(#63661) EQMontoya válasza lenox (#63660) üzenetére


EQMontoya
veterán

:))
Azt hittem, komolyabban gondolod.

Same rules apply!

(#63662) fokukac válasza EQMontoya (#63654) üzenetére


fokukac
nagyúr

Úgy, hogy kiköltöztem mucsára :)
És itt elég sok a zöld, óriási 100 éves fákkal, alacsony beépítettséggel faszán lehűl éjszakára. És a ma reggeli 22-23 fokban nem igazán számított a páratartalom.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63663) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Most nem lehet nagy levegőt venni mert megfulladunk.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63664) fokukac válasza bitpork (#63663) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ö... Szerintem azért inkább vegyél. :U Az a biztos. :P ;]

Itt Pest belvárosában most pl. tök elviselhető a 30 fok. Most voltam kint fagyizni a Vörösmarty téren, lágy szellő fúj, még csak le sem izzadtam.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63665) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak egy tipp. Harmincsok fokban ne akarjatok MILFeknel bevagodni kocsitologatassal (lemerult akksi, 2szer majd 100 metert toltam) mert utana az ember konnyen hanyik -mert ugye ikes ige.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63666) EQMontoya válasza bitpork (#63665) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja, inkább huszonéves csajokat érdemes tologatni, azok még általában könnyebbek. ;]

Same rules apply!

(#63667) bitpork válasza EQMontoya (#63666) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De ha azok nem jonnek oda anime szemekkel a parkoloban h segitsek rajtuk? Nem boztos h jol veszi ki magat ha a jaro motoros autokat tomogatok :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63668) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Hiányolja még valaki a kánikulát? :)
Remélem, a korábbi hiányolók közül senki nem használ klímát mostanság, elvégre nem prédikálunk vizet, ha bort iszunk! :P

Same rules apply!

(#63669) concret_hp válasza EQMontoya (#63668) üzenetére


concret_hp
addikt

nem győzöm hűteni a lakást, jól jött ez az esti zuhi.
még eddig egész jól megúsztam az idei nyarat, de úgy látszik korán örültem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#63670) NoLF válasza EQMontoya (#63668) üzenetére


NoLF
addikt

én minden este meghalok kicsit...

mondjuk ez Kennységemnek is betudható.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#63671) ToBeY válasza EQMontoya (#63668) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Várós!Eddig menekültem onnan ahol klíma volt,vagy kikapcsoltam amíg ott voltam.(nem szerettek)
/de így is fáj a torkom és tüsszögök :(((

(#63672) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Öcsémnek tegnap anyukám elmesélte egy új ötletét telefonon, hogy XY tárgyat (konkrét típus) kellene sürgősen szerezni, hogy jobb legyen az életünk. A témáról előtte semmilyen szinten nem kommunikáltak, teljesen újonnan jött az egész, és öcsémnek magától soha nem jutott volna eszébe.

A beszélgetés óta mind az összes gugli felület, mind a fészbuk tele van a típusra pontos termék hirdetéseivel.

Skynet is real. It's called Google.

(#63673) BlacKSouL válasza FehérHolló (#63672) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én egyszer megnyitottam ezt, és onnan egy csomó más helyszín között ezt is.

Onnantól egy hétig P&G termékeket reklámozott a face. Akkor feltűnt, de annyira nem ütköztem meg rajta.

Majd eltelt vagy 2 hónap, többet nem láttam ilyen hirdetést. Egyszer aztán néztem a film ismétlését tévében, mellettem a telefon, bekapcsolva, de képernyőzárral sötéten. Gondolkodtam a ház nevén, majd eszembejutott, hangosan kimondtam, és mit ad isten, másnaptól megint egy hétig P&G termékeket nyomatott.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63674) emvy válasza BlacKSouL (#63673) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez legfeljebb egybeesés, de valószínűbb csak rosszul emlékszel.

while (!sleep) sheep++;

(#63675) BlacKSouL válasza emvy (#63674) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem hiszem, mert a kettő együtt már túl feltűnő volt. Persze lehetett randomgenerátor által bedobott véletlen időzítés, hogy aszondja nézd már hetek óta nem reklámoztunk neki semmi ilyen terméket, most akkor holnaptól nyomjuk neki megint. És ez egybeesett azzal amikor a második eset történt. És természetesen utána azóta sem jött ilyen reklám egy sem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63676) bobsys


bobsys
addikt

Tudtok ajanlani jo hatizsak markat? Munkahoz, utazashoz (nem turazas), valami visszafogott kinezetu. Laptop, tablet, fules, fuzet es par aprosag meg egy uveg viz az oldalan amit szoktam pakolni.
Timbuk, Thule, Aer markakat neztem idaig.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#63677) parandroid válasza bobsys (#63676) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Németeknél a Deuter most a sláger. Öltönyösök is simán ilyennel rohangálnak. Mondjuk itt simán látsz öltönyösöket rolleren, biciklin munkába járni (sőt, már görkorisat is láttam). Vaude lenne a második tippem, az is nagyon megy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63678) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Rohantam haza melóból, hogy még jó melegben tudjak bringázni egyet, de 6 előtt nem tudtam elindulni, onnantól meg már csak 29 fok volt és csökkent. Szóval idén még nem tudtam igazán melegben egy jót tekerni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63679) ToBeY válasza BlacKSouL (#63678) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem 1-2x már sikerült,amikor egykor tudtam kimenni. ;)

(#63680) tbs válasza bobsys (#63676) üzenetére


tbs
addikt

dicota

(#63681) fokukac válasza BlacKSouL (#63678) üzenetére


fokukac
nagyúr

Rossz időben és rossz helyen akarsz biciklizni. :P Pesten az Aranykéz utcában 20:45-kor 30 fokot írt ki a kocsi :)
De Mátyásföldön szerencsére már csak 23 fok van, pont, ahogy szeretem :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63682) bitpork válasza fokukac (#63681) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerzek egy szobabiciklit ha bárkit érdekel, klíma nélkül esete is megvan a 29 a lakásban.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63683) EQMontoya válasza BlacKSouL (#63678) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hétvégére nem gondoltál? :)

De ha 6-kor mész el melóból, akkor befelé tudsz tekerni reggel, és bizony 9-kor már kurvára tűz a nap. Különösen a Gubacsi úton.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#63684) parandroid válasza BlacKSouL (#63678) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A futós appomban (garmin connect) van egy olyan achievement, hogy fussak egyet 38 fokban. Szurkoltam, hogy összejöjjön még Mo-n, de csak 36-ig jutott a hőmérő, amíg ott voltunk (a hivatalos meteorológiai adatot nézi). A hét második felére itt már lehűlést mutat az előrejelzés, de holnap délutánra még egy 37 fokos utolsó attakkot, szóval bízom benne, hogy meglesz.

Hétvégén amúgy esküvőztünk, akkor is fincsi meleg volt. Szerencsére kifogytam az összes szövetnadrágból, és öltönyömből, szóval az ünnepi levisem vettem fel egy rövidujjas inggel (nem akarok még most öltönyt venni, bízom benne, hogy még sikerül formásodni), de így is végigizzadtam az estét. Fél tizenkettőkor indultunk haza, akkor mutatott 30 fokot az autó hőmérője.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63685) kraftxld válasza bobsys (#63676) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Itt a gyárban céges logoval felvarrt Targus-t osztogatnak a népeknek :)
Kaptam párat MS Ignite-on is, elég jók.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#63686) fokukac válasza kraftxld (#63685) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nálunk Targusból usb-c-s dokkolót raktak minden asztalra. De amikor meggugliztam, hogy darabja 250 eurót ér, es vettek belőle 80 darabot, akkor azért elgondolkoztam, hogy nem lett volna - e hasznosabb, ha ezt bónuszként osztják szét, vagy csak szimplán elisszuk 3-4 céges bulin...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63687) fokukac válasza bitpork (#63682) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hallod, Bleki, mehetsz Szegedre szobabiciklizni..! :)

Amúgy komolyan, nektek kettőtöknek lakást kéne cserélni :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63688) BlacKSouL válasza EQMontoya (#63683) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mostanában a hétvégéim zsúfoltak, egy déli bringázás pont nem fért bele sajnos. Illetve nem is nagyon voltam itthon. Vagyis múlt vasárnap igen, de éppen egy kis eső meg felhősödés volt napirenden, szombaton meg dolgom volt. Most meg már szombat reggel elvileg sós vízbe áztatom magam, szóval megint nem jön össze.
Amúgy melóba jöhetnék bringával, de ma reggel fél8 körül 21 fok volt, hazafelé talán jó lenne, de mivel kollégákat szállítok a mikrobusszal, ők meg nem vezetnek (buszt, amúgy autót igen) ezért ez is kiesik.

Balatont körbetekertük Velencével együtt, július elején, de akkor meg még pont hideg volt. Keszthelyen reggel kb. 10 fokban indultunk a következő etapra, hát az márciusi hőmérséklet. Nappal se nagyon ment 24-25 fölé. Mindenkinek az a kellemes tekerőidő, én akkor még fáztam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63689) fokukac válasza BlacKSouL (#63688) üzenetére


fokukac
nagyúr

"július elején, de akkor meg még pont hideg volt"

nooooormális? :U :Y :W

tudod, mikor volt utoljára hideg? áprilisban.

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63690) ToBeY válasza fokukac (#63689) üzenetére


ToBeY
nagyúr

tegnap hajnalban fáztam itt 17c fok volt... :U
EQMontoya: Öbuda - budakalász-békásmegyer környéke - teló írta ki,szal nem egzakt spéci műszeres mérés :D

[ Szerkesztve ]

(#63691) EQMontoya válasza ToBeY (#63690) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hol, hol, hol?

Itt a 25 fokra állított klíma simán ment egész éjjel. Nem csak be volt kapcsolva, dolgozott is.

Same rules apply!

(#63692) ToBeY válasza EQMontoya (#63691) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Párszor mutat 18 fokot hajnalban (tegnap 17-et) ami nekem hűvös.

[ Szerkesztve ]

(#63693) BlacKSouL válasza fokukac (#63689) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem megadtam a helyszínt hol voltunk? :) [link]
Lehet hogy Siófokon kánikula volt, ugyanekkor mi Keszthelyen eléggé fáztunk. Azért a 6°C-os hajnali minimum ne mondd, hogy olyan forró :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63694) fokukac válasza ToBeY (#63692) üzenetére


fokukac
nagyúr

és az miért baj? Ez kell ahhoz, hogy lehűljön a környezet, a lakás, stb.
f@szom már a sok rinyálásba....

Menjél el lécci a Szaharába, ott jó lesz neked. Nappal volt 55 fok árnyékban (bár viszonylag kevés a fa arrafelé, tehát árnyék nem nagyon volt), éjjel pedig lehűlt akár 35 fokra is. A csúcs, amit mértem 43 fok volt hajnalban, olyan volt, mintha hajszárítóval fújták volna az arcomat.
na, ez a te helyed.
Hassi Messaoud.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63695) erdey_a


erdey_a
őstag

hejj... a régi szép idők, amikor az off topikban az aktuális időjáráson kívül is volt téma... Persze akkor még nem mammerek meg taták jártak ide fórumozni. ;] :P :DDD

Vérboci

(#63696) BlacKSouL válasza fokukac (#63694) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Így van. Beszéljünk másról.
Például miért van az, hogy a Bina Istra területén, vagyis az Istarski Ipsilonon jelenleg nem érvényesek az ENC készülékek? Vagy legalábbis a jelenleg Mo-n egyáltalán nem is kapható készülékek minden hazai forgalmazó szerint Y-ra nem érvényesek. Gondolom ez a pályakezelők közötti megállapodás kérdése. De tavaly le tudtunk menni végig Puláig egy készülékkel, most viszont nem látok átjárást a kettő között. A HAC honlapján sem egyértelmű, és a Bina-Istra oldalán meg nincs is angol nyelvű tájékoztató.
Ez csak azért érdekes, mert valami másik típusú, feltölthető kölcsön készülékkel mennénk idén még, kérdés, hogy ha az alagút előtt derül ki, hogy valóban nem érvényes, akkor ott kell majd egy sort küzdeni hajnalban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63697) lenox válasza BlacKSouL (#63696) üzenetére


lenox
veterán

Beszéljünk másról

Például miért van az, hogy a Bina Istra területén

Az elso alapjan osszekeverted a B-t a P-vel a masodikban... Bar a tobbi furcsa kifejezest nem tudom hova tenni (nyilvan guglizas utan igen).

[ Szerkesztve ]

(#63698) BlacKSouL válasza lenox (#63697) üzenetére


BlacKSouL
addikt

;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63699) erdey_a válasza BlacKSouL (#63696) üzenetére


erdey_a
őstag

meggyőztél... maradhat az időjárás a téma :O

Vérboci

(#63700) concret_hp válasza EQMontoya (#63691) üzenetére


concret_hp
addikt

ezt en ugy csinalom, hogy teraszajto nyitva, ventillator odaallitva es tolja be szepen a huvos levegot :)

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.