Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44201) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Baumax 90%-os leárazáson 15k-t sikerült otthagyni. A több mint másfél méteres számlára nem gondoltam volna, mikor bementünk elég üresnek nézett ki az üzlet de azért volt néhány nagyon jó vétel. Megérte.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44202) Tothgera30 válasza parandroid (#44199) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Magántelefon. Mikor felvettek dolgozni, elkérték a személyes adataimat, továbbá önéletrajzban is benne van. Külön sürg. eset miatt nem adtam telefonszámot, továbbá sürg. rendelést nem vállaltam, csak műszakot.

#44196 tildy: Akkor ebből prevenciós diéta és aktív mozgás lesz ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#44203) lenox válasza EQMontoya (#44200) üzenetére


lenox
veterán

Tehat nem vagy hatekony a debuggolasban? :)

(#44204) EQMontoya válasza lenox (#44203) üzenetére


EQMontoya
veterán

Olyasmi. ;]

Mókás volt amúgy, mert egy makróba volt ágyazva a cucc, amiben volt __LINE__ is, amit használt a makró egy összeadáshoz. Nah, ennek a paritásától függően tud pl. jelentkezni a hiba, vagy sem. :)
De persze az egész csak akkor, ha elég magas optimalizációs flaget állítasz be.

Same rules apply!

(#44205) rt06 válasza NoLF (#44154) üzenetére


rt06
veterán

na, latom valaki megunta, most mar maskent nez ki a dolog :-(
csak tudnam, kinek fajt ennyire

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44206) Viszlát válasza rt06 (#44205) üzenetére


Viszlát
addikt

Pff, tényleg. Mindig van lejjebb...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44207) emvy válasza rt06 (#44205) üzenetére


emvy
nagyúr

Besz*ras, komolyan. Kerdezd mar meg, hogy ezt kinek sikerult hadd bannoltassam ki innen a fenebe...

Aki ezert felelos, annak sok szeretettel uzenem, hogy mondjon le a moderatori rangjarol, kapcsoltassa ki az internetet, es menjen egy kicsit emberek koze, igyon egy sort, es gondolkozzon el az elete ertelmen.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#44208) Winner_hun válasza Winner_hun (#44201) üzenetére


Winner_hun
félisten

2. kör is megvolt, 2 méteres:DDD számlával, hasonló összeggel:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44209) EQMontoya válasza rt06 (#44205) üzenetére


EQMontoya
veterán

Legalább szólni sem szólt róla privátban, hogy miért csinálta? Nyilván vállalva ezzel a nevét... :)

Same rules apply!

(#44210) fokukac válasza EQMontoya (#44209) üzenetére


fokukac
nagyúr

befigyelt egy kis karakter-limit?
végül is érthető... kell a hely a szerveren :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44211) Pttypang válasza fokukac (#44210) üzenetére


Pttypang
veterán

Tul jo volt. ;)

Everybody lies.

(#44212) EQMontoya válasza Pttypang (#44211) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, úgy fest, 30 karakter a limit. Kiváncsi vagyok, hogy csak a formon ennyi-e, és post databan be lehet-e küldeni hosszabbat. :D

Külföldre vándorolt hazánk fiainak még okozhat problémát ;]

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#44213) EQMontoya válasza EQMontoya (#44212) üzenetére


EQMontoya
veterán

Engedi beküldeni a 60 karaktert, de tényleg csak 30 kerül be belőle. :(

Illetve az adatlapon 30-ig vágva jelenik meg, de a db-be betolhatok egy Jókai regényt is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#44214) rt06 válasza emvy (#44207) üzenetére


rt06
veterán

nem, nem, felreertettetek, nem kitorolte egy moderator, hanem atalakitottak a karakterlapot, hogy senki ilyet vissza se tudjon irni
csak a megerosito kod beirasa utan latszik mar a varos, akkor is mas formaban

szoval meg sulyosabb a helyzet, mintha onallo akcioban tolta volna egy mod, mert itt lobbizni kellett, hogy lezso ezt lefejlessze

igazabol az egyetlen, amiert ez zavar, hogy mind a logout bemutatkozasom, mind az alairasom olyannyira megkedveltem, hogy egyiket sem akarom lecserelni, viszont ezt a felfuggesztett alapelvek szoveg is hozzamnott nagyon - #firstwoldproblems

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44215) ToBeY válasza rt06 (#44214) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kár,mert tök vicces volt.De a rendszernek nincs humora.

(#44216) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Hú 2147 új hozzászólás! Régen voltam itt! :) azóta mi történt?

(#44217) NoLF válasza Tav-Csoves (#44216) üzenetére


NoLF
addikt

Leginkabb p*na :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44218) rt06 válasza Tav-Csoves (#44216) üzenetére


rt06
veterán

az annyira nem sok, nekem az utolso regi hozzaszolasom a #40204 (2009-05-03 01:47:10) volt, az elso uj a #43965 (2015-02-13 13:15:33)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44219) Tav-Csoves válasza rt06 (#44218) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Az munka!

(#44220) Tav-Csoves válasza NoLF (#44217) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

-Pista bácsi, mondjon egy jó dolgot!
-P.na
-Na hát az jó, de van annál jobb?
-igen, 2 p.na!

(#44221) emvy válasza rt06 (#44214) üzenetére


emvy
nagyúr

Akkor respekt a moderatoroknak ;)

while (!sleep) sheep++;

(#44222) Viszlát válasza rt06 (#44214) üzenetére


Viszlát
addikt

Első olvasatra amikor írod, hogy ezért lobbizni kellett, gondoltam, ááá azt azért csak nem, milyen durva lenne már. Aztán eszembe jutott hol vagyok. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44223) NoLF válasza rt06 (#44205) üzenetére


NoLF
addikt

Ertelek, nincs kommentar :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44224) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Azt tudtátok, hogy a hónap utolsó szombatjain, egy csomó múzeum nyitva van?
Ma voltam a b.nőmmel a Nemzetiben.

(#44225) Pttypang válasza Tav-Csoves (#44224) üzenetére


Pttypang
veterán

En eddig azt hittem, hogy amugy is nyitva vannak szombaton.
Ket napos kirandulasok, hasonlok mar nem divatosak? :F

Everybody lies.

(#44226) concret_hp


concret_hp
addikt

és a hónap utolsó szombatja amúgy nem ma volt :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44227) szőröscica


szőröscica
addikt

Hála a magasságosnak, egy hét off a darálóból, Karintia közepesen havas lejtői várnak holnap reggeltől.
Nyitásra pedig megyek a szomszédos sparba friss semmelért és barna edelweiss-ért. :DDD

(#44228) concret_hp válasza szőröscica (#44227) üzenetére


concret_hp
addikt

1 hónap múlva milyen nosztalgikus élménnyel gondolhatunk majd eme tervekre :U :W

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44229) EQMontoya válasza szőröscica (#44227) üzenetére


EQMontoya
veterán

Fogyaszd egészséggel! :)

Same rules apply!

(#44230) fokukac válasza EQMontoya (#44229) üzenetére


fokukac
nagyúr

Murauban nem volt sehol semmilyen más sör, mint a lokálpatrióta borzasztó, a Murauer, a helyi kőbányai... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44231) EQMontoya válasza fokukac (#44230) üzenetére


EQMontoya
veterán

De az Edel dunkel egy jó sör!!!

Same rules apply!

(#44232) Tothgera30 válasza Tav-Csoves (#44224) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Eddig nem ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#44233) Tim82 válasza Tav-Csoves (#44224) üzenetére


Tim82
nagyúr

Általában szombaton nyitva vannak, meg vasárnap is, hétfőn meg nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44234) fokukac


fokukac
nagyúr

Szegeden tud valaki egy számtech-boltot, ami nyitva van vasárnap?
Köszi

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44235) EQMontoya válasza fokukac (#44234) üzenetére


EQMontoya
veterán

Te is itt vagy? :D A két plaza valamelyikeben próbálkoznék.

Same rules apply!

(#44236) Tav-Csoves válasza Pttypang (#44225) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ó bakker a lényeg lemaradt!
És igauatok van javítok!
Tehát: minden hóbap 3. Szombatján ingyenesen látogatható sok múzeum, 26 év alatt, vagy két 18 év alatti gyermekeddel.

(#44237) fokukac válasza EQMontoya (#44235) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja.
Szereztem tegnap apámnak egy asztali gépet olcsóért - egy asus barebone volt egy g550 celeronnal, a vinyót és ram-ot kivetettem, mondván, hogy van otthon ssd és nagyobb ram, belaraktam azt, de úgy tűnik, nem szereti, mert nem tudtam vindózt telepíteni... háromszor azt írta a fájlok kicsomagolásakor, hogy rossz a fájl, kétszer meg elszállt kékhalállal :( aztán inkább elmentem aludni.
na mindegy, most itt vagyok vasárnap délelőtt, és ramot kell szereznem valahonnan...

legalábbis én a ram-ra tippelek. Tegnap még pöpecül működött amikor reggel érte mentem, szóval

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44238) Tim82 válasza fokukac (#44237) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lokáltopikban kérdezted már?

Jut eszembe, a Dell notit sikerült megoldani?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44239) fokukac válasza Tim82 (#44238) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hello!
A Dell notit szétszedtem, kifújtam belőle a port, remélem segít egy picit. Igazából, ha asztalon van, akkor jó lesz szerintem.

PS. Ahhoz nagyon szét kellett volna szedni :) meg pasztám sem volt. És a pasztázó haverom sem jött el, ugye :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44240) Tim82 válasza fokukac (#44239) üzenetére


Tim82
nagyúr

Semmi pasztázás?

Hát ja, ha szerda éjjel jut eszedbe visszajelezni a hétfő reggeli felvetésre, akkor bizony, előfordul az ilyen. :K

Mindegy, ha valamikor visszakéred a notit 2-3 nap erejéig, megcsinálom persze.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44241) Viszlát válasza Tim82 (#44240) üzenetére


Viszlát
addikt

Mi is keresni fogunk a közeljövőben, drága édesanyám megreptette a T61-et, kijelzőn centi széles függőleges fekete csík lett. :U

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44242) Tim82 válasza Viszlát (#44241) üzenetére


Tim82
nagyúr

14" T60, ha jól emlékszem, 1400*1050-es felbontású kijelzővel? Oké, nekiállok majd kijelzőt keresni bele.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44243) Tav-Csoves válasza Viszlát (#44241) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

"Szállj madárka, gyorsabban a szélnél..."

(#44244) emvy


emvy
nagyúr

Epitomernok lany keres maganak laptopot, ami konnyu, max. 13" es alapszinten elviszi a mindenfele CAD-programokat, 300k brutto alatt. Asus UX303LN-t javasoltam neki, egyeb otlet?

while (!sleep) sheep++;

(#44245) Viszlát válasza Tim82 (#44242) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért az ciki, hogy jobban emlékszel rá mint én. :D

Köszi, de egyáltalán nem sürgős, ő most biztosan nem fogja tudni felvinni, én meg csak jövő hónap végén megyek haza. :R

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44246) Tim82 válasza emvy (#44244) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilván nem én leszek az, aki érdemben tud válaszolni, mert 2-3 évvel le vagyok maradva (most jutottam el az Arrandale-Sandy Bridge generációhoz itthoni gépfejlesztésben), de csak új jöhet szóba és magyarországi beszerzés?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44247) parandroid válasza emvy (#44244) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hasonló feltételekkel kerestem a lányomnak gépet (neki CAD helyett pár játék kellett, hogy menjen rajta, de hardverigényben kb egykutya), mi a Yoga 3 Pro és a Surface 3 Pro között vaciláltunk, végül az utóbbi lett, nem kis részben személyes preferenciából (ez jobban tetszett neki). Normálisan erős hardverrel (i5/128GB/4GB Pont belefér a keretbe billentyűzetes bundle-val, amin van tapipad is, én vettem még neki hozzá egy BT egeret, meg egy 64 GB-os mikroSD-kártyát extra tárhelynek. Ráadásul mindkettőnek brutális a képernyőfelbontása, az CAD-hez külön jól jöhet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44248) mmdms


mmdms
addikt

baze

megyek hanyni :((

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#44249) emvy válasza parandroid (#44247) üzenetére


emvy
nagyúr

En is SP3-at mondtam volna, HA nem kene az erosebb videokartya. Az emlitett Asusban NV 840M van, es 8G RAM-mal is kijon 300k alatt. Elvileg 220 korul keresett volna, szoval egy ~350k-s SP3 az mar tenyleg sok lenne neki. Yoga 3 Pro szinten draga.

@Tim82: igen, sajnos csak uj es csak magyar, azt hiszem, az egyetemen kivul van valami kis cegecskeje a holgynek, de nem tudom biztosan.

while (!sleep) sheep++;

(#44250) ToBeY válasza mmdms (#44248) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszönjük ezt a remek közérdekű információt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.