Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43801) lenox válasza VoidXs (#43800) üzenetére


lenox
veterán

Ezeket meg nem lattam, beraknad?

(#43802) emvy válasza lenox (#43801) üzenetére


emvy
nagyúr

while (!sleep) sheep++;

(#43803) VoidXs válasza lenox (#43801) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Eredeti:

This is Sparta

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#43804) lenox


lenox
veterán

Koszi mindkettotoknek. Nekem Anulu viccesebb, vagy itt van valami hatterinfo? Nem ismerem fel a filmet...

(#43805) Tothgera30 válasza Viszlát (#43794) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez az E6440 nagyon best/buy. Egy i7-es fullos E6430-at használok, egyszerűen imádom, örülök hogy rászántam magam, és nagy 15-ös kijelzőről (E6520) mobilisabbra váltottam.

Bár a linkednél a 768p-s kijelző lesz kevéske...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#43806) fokukac válasza Tim82 (#43782) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, felinstalláltam a T410-est. Bele szereltem az ssd-t, nagyon pattogós kis gép lett így. :B Persze a Lenovo drivereket összehalászni nem volt egyszerű, de már kezdem megszokni - nem értem, miért nem csinálnak driver-pakkokat type alapján. Először nem volt hálózat, pl. Se LAN, se wifi. De aztán megoldottam.

Tényleg megtaláltam az eredeti windows termék-kulcsot is az akku alatt, és tényleg el is fogadta a windows, szóval királyság. :)

És tényleg nagyon szép állapotban van. Oké, a kijelző csak TN, de mind az...
Összességében teljesen jó, hogy ilyen erős és ilyen jól összerakott gépeket lehet szerezni már 55 ezer Ft-ból. :)

P

Egy baja van, most derült ki egy nap után, hogy a jobb oldali hangszóró nem szól. Ezzel vajon mit lehet kezdeni? Gondolom, nem egy drága tétel...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43807) fokukac válasza fokukac (#43806) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ja, és a nap másik fő eseménye, hogy berepedt a jazz-en a szélvédő, de nem tudom, hogy mitől... Van rajta egy szép 15-20 centis ferde repedés felül, középen. Mintha éjjel ráesett volna valami, talán a szélviharral összefüggésben. :(

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43808) EQMontoya válasza fokukac (#43806) üzenetére


EQMontoya
veterán

Aki noti hangszóróról zenét/filmet néz, az nem lehet sikeres ember. Windows rendszerhangokra meg elég az egy hangszóró is. ;]

A szélvédő pedig így csere lesz, mert ekkora repedés látótérben már műszakin bukta.
Cascora viszont lehet, hogy megoldható.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#43809) bobsys


bobsys
addikt

20 perce erkeztem meg Chicagoba. Baromi hideg van!

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#43810) tiv83us válasza bobsys (#43809) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt ma a hegyek kozott 70F volt, ami abszolut nem jellemzo a februari idojarasra, ilyenkor tavaly bokaig ero ho es jeg volt, minuszokkal... De nem panaszkodom :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43811) EQMontoya válasza tiv83us (#43810) üzenetére


EQMontoya
veterán

Itt meg rohadtul korán van!

Same rules apply!

(#43812) tiv83us válasza EQMontoya (#43811) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor ezt megbeszeltuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43813) Tim82 válasza fokukac (#43806) üzenetére


Tim82
nagyúr

A hangszórót majd megnézném. Ha tényleg csereérett, akkor iBéjről szvsz 2-3k közötti tétel lehet.

T410-ből valóban csak TN-es van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43814) Tim82 válasza EQMontoya (#43808) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te Japánba menve is bepakoltad a hifit meg a hangfalakat a bőröndbe? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43815) Tothgera30 válasza Tim82 (#43814) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy jobb fejhallgató belefér ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#43816) EQMontoya válasza Tim82 (#43814) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem, azt ott vettem, mert ott volt occsós! :)

Same rules apply!

(#43817) Tim82 válasza Tothgera30 (#43815) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azzal hogy néznek *ketten* filmet? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43818) EQMontoya válasza Tim82 (#43817) üzenetére


EQMontoya
veterán

Impossibru!!!

Same rules apply!

(#43819) Tim82 válasza EQMontoya (#43818) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olyat linkelj, amivel *egy* fejhallgatóval tudtok *ketten*. Ha már *egyesszámban* volt említve a fejhallgató. ;)

Amúgy az ilyen elosztókat használhatja sikeres ember? :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43820) EQMontoya válasza Tim82 (#43819) üzenetére


EQMontoya
veterán

Max repcsin...
Mi amúgy kint egy portable Sony (SRS-X3) hangszóróval toltuk, filmezni elég volt.

Same rules apply!

(#43821) Tim82 válasza EQMontoya (#43820) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi valami Silvercrest BT csodával szoktunk filmet nézni notiról, ha a csajom vidéki birtokaira megyünk, a célnak megfelel. Mondjuk valószínűleg lesz valamikor egy Maxell BT03 helyette.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43822) Tothgera30 válasza Tim82 (#43821) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mi pedig Edifier R1900 TIII-al ;] .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#43823) e=mc² válasza Viszlát (#43794) üzenetére


e=mc²
őstag

Akar meg jo is lehet, kosz. Meg ragodok, es varok kicsit.

Ambulimax Provider

(#43824) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Itt kurvahétfő van, meg hideg és hó is van.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43825) EQMontoya válasza BlacKSouL (#43824) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hideg itt is van, egy kis havat elfogadnék. Az országban már mindenhol volt idén értelmes hó, csak itt nem.

Same rules apply!

(#43826) Tim82 válasza Tothgera30 (#43822) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt jó lehet vinni, ha utaztok. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43827) Tothgera30 válasza Tim82 (#43826) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy élmény.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#43828) Tim82 válasza Tothgera30 (#43827) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért én nem pakolnám be a poggyászba a DC1680-akat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43829) Tothgera30 válasza Tim82 (#43828) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, mert ott darabonként maga a poggyász :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#43830) Tim82 válasza Tothgera30 (#43829) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor inkább a pici BT hangszóró.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43831) BlacKSouL válasza EQMontoya (#43825) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tessék [link] :)
Van még itt [link]; [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43832) gaborbol válasza bobsys (#43809) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk +2 fok van. Ki kene cserelnem egy alkatreszt a kocsin, de nincs nagy kedvem nekiallni. Mit nem adnek egy sajat garazsert :((

(#43833) EQMontoya válasza BlacKSouL (#43831) üzenetére


EQMontoya
veterán

Most itt is esett egy kevés, de már el is állt. :(

Same rules apply!

(#43834) fokukac válasza EQMontoya (#43833) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert elküldtem az összeset Tarjánba.
és visszaáll a világ rendje ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43835) BlacKSouL válasza fokukac (#43834) üzenetére


BlacKSouL
addikt

10:30 óta szakad, most eddig 10 centi :) De ha így marad reggelre 50 lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43836) tildy


tildy
nagyúr

Hűvös, hideg, kedvemre való ez a havas hideg időjárás. Végre tél. Igaz, kb 2 centi hó, de juhhuuuuuuu.

Amúgy esküvő, lagzi szervezése elintézve:). Március 28.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43837) szőröscica válasza BlacKSouL (#43835) üzenetére


szőröscica
addikt

Még a XVII-ben sem hullott több egy centinél.... :(

(#43838) Tim82 válasza fokukac (#43806) üzenetére


Tim82
nagyúr

Visszatérve a hangszóró-témára, kb. 3,3k-ből kijön. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43839) fokukac válasza Tim82 (#43838) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszi. :)
de azért előbb megmutatom neked, hátha meg tudod gyógyítani (kézrátétellel :) )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43840) BlacKSouL válasza szőröscica (#43837) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ide futotta bőséggel, vagy 10-12 centi [link]; [link]; még takarítás után is ilyenek az utczák [link];[link]
De még mindig csodálom, hogy Somogyban ettől is nagyobb. Majd hogy hol marad meg hetekig, az megint más kérdés.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43841) Viszlát


Viszlát
addikt

Otthon élőktől kérdezném, hogy látszik már valami az elektromos autók kiszolgálóhálózatából? Benzinkút ahol tölteni lehet, vagy külön töltőállomások, stb?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#43842) szőröscica válasza Viszlát (#43841) üzenetére


szőröscica
addikt

Talán egy darab benzinkút van Pesten, ahol tölteni lehet, illetve van töltőpont az Oktogonnál és a Váci úton az Elmű előtt. Asszem valamelyik bevásárlóközpont mélygarázsában is tölthető néhány autó. Siófokon szintén van töltő, és Miskolcon az Émásznál is.

Én ennyiről tudok, lehet van még pár, majd a többiek kiegészítik a listát. De azt hiszem így is jól látszik, hogy meglehetősen korlátozott jelenleg az elektromos autók használhatósága. Városban szaladgálni lehet velük, de akkor meg szvsz ritkán kellhet töltő, otthon bedugod az autót. Országútra menni meg istenkísértés, egy Bp-Hatvan oda-vissza kör bekapcsolt fűtéssel már csak zabszemmel a fenekedben teljesíthető a Model S kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#43843) concret_hp válasza BlacKSouL (#43840) üzenetére


concret_hp
addikt

vaásrnap ilyenen futottam félmaratont, hagyjuk má' :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#43844) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Lehet, hogy nem egy jó film, lehet, hogy lehet kritizálni, lehet, hogy alig van róla információ, nagyon kevesen is látták, és ráadásul nagyon nem vagyok V8 fan, de gyerekkoromban vagy 30x láttam ezt a filmet, és azért ezektől a motorhangoktól, meg autós jelenetektől állt a szőr is rendesen ;] Kicsit talán ettől a filmtől szerettem bele magába az autózásba.
[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43845) 7 válasza EQMontoya (#43798) üzenetére


7
addikt

Nekem mozgik. :P

(#43846) parandroid válasza Viszlát (#43841) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrászről [link], amúgy meg jellemzően talán ez a legnaprakészebb oldal (2014 májusi frissítássel, hihihi). Akkor beszámoltak a harmardik magyar töltőállomásról is. De vannak még érdekes linkek, pl a cink megtalálta az első magyar teslát, ugyanakkor ugyanez gyártó nem tervez magyar töltőállomást. Szóval jó világ van arrafelé, na.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43847) Viszlát válasza parandroid (#43846) üzenetére


Viszlát
addikt

Koszi sracok, lehet, hogy akkor ez meg korai, foleg videken. Fura, hogy autopalyan semmi, nemeteknel, angoloknal ott kezdtek az elsokkel...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#43848) emvy válasza Viszlát (#43847) üzenetére


emvy
nagyúr

Sajna ez van. Pedig azt szeretnem, ha a kovetkezo autom mar full elektromos lenne.

while (!sleep) sheep++;

(#43849) fokukac válasza Viszlát (#43847) üzenetére


fokukac
nagyúr

A 13. kerületben kettőt is tudok: egyet az elmű székház előtt a váci úton, a másikat a Margit-hídnál, a felső rakparton.

Amúgy ez egy olyan ország, ahol semmi nem működik, ahol csődbe engedik a nemzeti légitársaságot, ahol nemcsak hogy szarok az utak, de keresni kell azt az útvonalat, ahol nem kapsz tengelytörést, ahol ugyanakkor fizetőssé teszik a hidakat és az elkerülő utakat, ahol egy hete le van zárva az egyik főpályaudvar, erre arról jelennek meg cikkek, hogy el kéne bontani...

Alsó hangon 10-20 évvel le vagyunk maradva, és ti pont az elektromos töltőállomásokat hiányoljátok?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43850) Viszlát válasza fokukac (#43849) üzenetére


Viszlát
addikt

Szimplan arrol van szo, hogy mindenkit mas teruletek erintenek. A budapesti helyzet nagyjabol 8 millio embert total hidegen hagy, ahogy teged sem az erdekel, hogy a varpalotai elkerulot 15 eve tervezik es meg csak most alltak neki. Ne legye' szuklatokoru. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.