Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44901) echterion válasza e=mc² (#44882) üzenetére


echterion
nagyúr

vaterafutar.hu
Annak is a dpd része. Eljönnek a csomagért és viszik.

**********

(#44902) Pttypang válasza BlacKSouL (#44900) üzenetére


Pttypang
veterán

A jegyen a neved meg a szuletesi ido rajta van emlekeim szerint, legalabbis tavaly vagy tavaly elott, mikor utoljara lattam jegyet, akkor ezek voltak rajta.

Everybody lies.

(#44903) fokukac válasza BlacKSouL (#44900) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajjmár, már megint túlragozod. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44904) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Tok versenykepes a budapesti tomegkozlekedes. A fel orankent jaro hev aztan kulonosen... Autot mindenkinek!

Same rules apply!

(#44905) concret_hp


concret_hp
addikt

nyuggerek már készülnek a világvégére, legalábbis a teszkós állapotokat elnézve :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44906) fokukac válasza concret_hp (#44905) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ezen röhögök, de nagyon. :))
És itt nem arról van szó, hogy nem tud angolul. Még a város nevét sem tudja leírni helyesen, ahova egyetemre járt, szánalmas. (vö. a Sienna-i lipisen, laposon :D)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44907) Pttypang válasza EQMontoya (#44904) üzenetére


Pttypang
veterán

Biciklit mindenkinek ;] 20 kilos bubi :D

Everybody lies.

(#44908) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem a betonnak kéne kifehéredni....

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44909) gaborbol válasza BlacKSouL (#44908) üzenetére


gaborbol
őstag

Pedig nem semmi ez igy megcsinalni, hogy ennyire belesimuljon az uj burkolat a kornyezetbe. Most minden egysegesen a 70-es eveket idezi :)

[ Szerkesztve ]

(#44910) e=mc² válasza Winner_hun (#44885) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem vettek fel a telefont.

Most ujra megprobaltam a furgefutart, most tovabbengedett. Kitoltottem, fizettem, majd meglatjuk tenyleg furge-e.

Kosz mindenkinek.

Ambulimax Provider

(#44911) lenox válasza fokukac (#44906) üzenetére


lenox
veterán

Nekem az ilyenek furak. Ugy ertem eszembe nem jutna az illeto facebook profile-jat nezegetni, meg az apja miatt fikazni.

(#44912) 14adam válasza EQMontoya (#44904) üzenetére


14adam
addikt

Menj el vidékre. Ahol a szomszéd városba vagy faluba 3 óránként megy egy busz,vagy vonat naponta kétszer :D
Laktam fent pesten, de esküszöm szerintem rohadt jó a közlekedés. Bárhova ellehet jutni, ha valami késik akkor bkk futárnál meglehet nézni,hogy kb mennyit,és akkor nem villamossal mész hanem mondjuk busszal vagy metróval ...
Meg a kedvencem az amikor a havi 10k-s bérlett miatt aggódnak... Vidéken veszel egy bérletet,csak azzal a járművel mehetsz és csak abba az irányba, 30km-es bérlet 30k!!

(#44913) parandroid válasza lenox (#44911) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na ja, ha az illető nem a Magyar Távirati Irodán keresztül jelentené be, hogy le lehet szállni arról, hogy miből telik neki svájci tandíjra, mert ő a saját lábán áll, sokdiplomás, és sok nyelven beszél, és mindent önerőből ért el, akkor lehet, hogy kevesebben buknának rá az ilyen dolgokra.

Bár már az is lehet, hogy elég lett volna, ha állami pénzből nem kellett volna leaszfaltozni az esküvő helyszínére vezető utat hirtelen az esemény előtt.

Vagy ha a traktort, amivel az esküvői képeken pózol, nem falopáshoz használnák időnként.

Esetleg nem kellett volna dns-mintákat begyűjteni a személyzettől az esküvő vacsorán eltűnt telefon ügyében, és méregdrágán elemezni azokat, miközben ennél fontosabb ügyekben is ritkán van pénz hasonl eljárásra, és akkor is hónapokat kell rá várni.

Hogy élete párjának enyhén gyanús közbeszerzési sikereiről ne is beszéljünk.

Szóval azért soktényezős dolog ez, de azt hiszem az első bekezdésben említett nagyarcúság a vonatkozó trigger.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44914) bobsys


bobsys
addikt

Most mar azt mondja az MNYP, hogy mivel magyar allampolgar vagyok igy nulla zero semmi mod arra, hogy barmilyen kulfoldi penztarba atvigyem a lovettat

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#44915) BlacKSouL válasza gaborbol (#44909) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A linkelt képen látható terület 1968-ban így nézett ki. Az új kép közepén a múzeum épülete, jobb szélén a városháza látható, a régi képen ez kb. a templom "alatt" lévő sűrű facsoport és a tőle balra lévő ferde pirostetős épület környéke. A baloldalon lévő 2 kész és egy épülő panelről a pozíció beazonosítható :)
Lépünk '82-be, amikor a kocka alakú mozi, és a lekerekített sarkú múzeum már rég kész, a városháza helyét alapozzák.
Majdnem ugyanaz '86-ban, ekkor készült el a városháza. Azóta ott változás nem volt. Most se nagyon :)

Amúgy igen, a 70-es évek ilyen volt :) Csak nálunk a 80-as 90-es és 2000-es is ;] [link] Beton és vonalzó. Bocsánat...látszóbeton... aminek most giganagy reneszánsza van. Na hát nálunk minden újra a retro lázban tündököl úgy, hogy semmihez sem nyúltak :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44916) concret_hp válasza parandroid (#44913) üzenetére


concret_hp
addikt

úgy úgy :K

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44917) lenox válasza parandroid (#44913) üzenetére


lenox
veterán

a Magyar Távirati Irodán keresztül jelentené be, hogy le lehet szállni arról

Hat szerintem erre fel se kellett volna szallni, meg amugy is az apja a kozszereplo, nem eleg vele foglalkozni?

(#44918) fokukac válasza parandroid (#44913) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, kb. hasonlóképpen gondolom én is. Először csak szánottan mosolyogtam, de a Sienna-nál már hangosan röhögtem.

@Lenox. Nem közszereplő, de akkor viselkedhetett volna úgy, és mondjuk kultúrországban ilyen esetekben családilag illene távol maradni mindenféle közpénztől...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44919) lenox válasza fokukac (#44918) üzenetére


lenox
veterán

Bizonyara. Bar ennek semmi koze ahhoz, hogy kell-e a facebook profile-jat fikazni.

(#44920) parandroid válasza lenox (#44917) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lemaradt a mondat második, lényeges része az idézetedből:

"... hogy miből telik neki svájci tandíjra,"

Ahogy annak ügyesen utánanéztek többen is, anya-apa keresetéből nem tellett volna rá, az ő keresete meg huszonéves pályakezdőként, az alább linkelt profilban is szereplő unkatapasztalattal ugye megint harmatosnak tűnik ilyesmihez. Persze lehet, hogy Lajos bácsival akkoriban még nem volt apu fasírtban, ki tudja, milyen vastag borítékot kaptak a friss házasok, de akkor mondja ezt, és ne kezdjen el MTI-közleményben sajátlábazni. Főleg ne akkora arccal, amekkorával sikerült neki, ellenpontozva mindezt a saját minőségben kiadott közleményével, amiben finoman fogalmazva is erősen küszködött a magyar helyesírás és stilisztika alapvető szabályaival.

Mondjuk konkrétan a linkelt profil alapján azért megnézném azt a komoly céget, amelyik önmagáért szóba áll vele. Durva helyesírási hibák, elírások tekintetében nemcsak az álmoskönyv fejteget rosszul hangzó lehetőségeket, de alapvető szabályok vannak a nagyok szerint az önéletrajzok készítésének kapcsán is. Főleg, ha az illető szakmai tudása olyan elvont területeken érvényesíthető csak, mint a büfé-ruhatár szakpárok, szállodaipar, külön kiemelve annak _minden_ területét, ellenben éppen a nyelvtudása az egyik legnagyobb büszkesége.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44921) fokukac válasza parandroid (#44920) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, az előzmények tükrében a leginkább ironikus a dolog. Kevés 'saját lábon álló' 'értelmiségi' engedhetné meg magának, hogy ilyen minőségű önéletrajzot írjon...
És hát ugye az intellektusra vonatkozóan egész komoly következtetéseket lehet levonni az ilyen apró jelekből...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44922) concret_hp válasza lenox (#44919) üzenetére


concret_hp
addikt

nem azért, mert valkainek a lánya, hanem mert ugyanúgy ott van a lopásban mint a fater... :U ugyanazzal az arrogáns stílussal. nagyon sok közszereplőnek nem is ismerni a rokonságát vajon mi a különbség? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44923) tildy


tildy
nagyúr

Meghalt Terry Prattchett :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44924) Tim82 válasza tildy (#44923) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kivételesen helyettesíthette volna a Halált a Mumpsz. :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44925) tildy válasza bobsys (#44914) üzenetére


tildy
nagyúr

Shit. Lehet erdemes elgondolkodni az allampolgarsag leadasan, de ott azt irjak, hogy harmadik orszagbeli allampolgarok vihetik ki. Az szerintem nem all fenn usa allampolgarsaggal pl.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44926) bobsys válasza tildy (#44925) üzenetére


bobsys
addikt

A társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről szóló 1997. évi LXXX. törvény (Tbj.) 4. §-a z) pontja értelmében harmadik állam: az Európai Gazdasági Térség és a Magyar Köztársaság által kötött kétoldalú szociális biztonságról szóló egyezmény hatálya alá nem tartozó állam.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#44927) echterion válasza 14adam (#44912) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne vicceljé' má', mi vidéki bugrisok nem érthetjük meg azt, hogy a két busz között eltelt 5 perc milyen hosszú tud lenni. ;]

**********

(#44928) lenox válasza concret_hp (#44922) üzenetére


lenox
veterán

Nem tudom, a fater facebook profilejat se nezem, es fikazom az angolban vetett hibait. Kozpenzzel kapcsolatban minden erintettet elo lehet venni, termeszetesen.

(#44929) EQMontoya válasza concret_hp (#44922) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1.
Lenox, alapvetően igazad van, de, csak hogy a magyar politikából említsünk, bármelyik oldalról: Kövér Lászlónak, Ádernek vagy Bajnainak, Oszkónak a családjáról olvastál valaha jelentősebb hírt? Nem, mert nem csinálnak ilyen bicskanyitogató dolgokat, mint a lentebb leírtak, épp ezért nem is érdekesek. Hagyják is őket nyugodtan.

Same rules apply!

(#44930) echterion válasza EQMontoya (#44929) üzenetére


echterion
nagyúr

Plusz kit érdekelnek ezek már? Úgy csinál itt mindenki, mintha szentek lennénk. Most őszintén, ha magatokba néztek, ti kinek adnátok oda ezeket a projekteket: annak, akit sehonnan sem ismertek, vagy a sógor / koma / jóbarátnak? Ne csináljunk már úgy, mintha ezt mi másképp csinálnánk, elvégre tisztelet a kivételnek, a mindennapi életben mi is megcsináljuk ezt, kicsiben.
Azt ne felejtsük el, hogy ezt az országot mi, magyarok tettük ilyenné, nem magától lett ilyen és nem magától működik így.

**********

(#44931) EQMontoya válasza echterion (#44930) üzenetére


EQMontoya
veterán

Eddig minden melómra önerőből vettek fel, és egy sógornak/komának sem "szereztem" munkát.
Illetve direkt nem arra az egyetemre mentem, amelyiken anyám oktat, hogy még a gyanú se merüljön fel.
Ezen felül a fizetésem is az utolsó forintig le van adózva.
Van még kérdésed, kisdobos? :)

Same rules apply!

(#44932) echterion válasza EQMontoya (#44931) üzenetére


echterion
nagyúr

Van: áfát minden után fizettél? Játékok, használt cuccok eladása utáni adó befizetve? Vízvezetékszerelőtől áfás számla megvan? Bontatlan cucc vásárlása a bolti árnál is olcsóbban, esetleg itteni trédertől? Csak ezek, amik hirtelen eszembe jutottak. Ha ezek sem voltak, akkor örülj, te vagy a kivétel.

A személyeskedő megjegyzéseddel mi volt a célod? Vagy csak így próbálsz nagyobbnak tűnni? Jelzem, nem sikerült. :C

Mod: Esetleg az autószerelőmél mindig kapsz számlát? Ha nem, kiköveteled vagy feljelented?

[ Szerkesztve ]

**********

(#44933) lenox válasza echterion (#44930) üzenetére


lenox
veterán

En ezt amugy mashonnan kozelitem meg, szerintem az teljes onamitas es magunk becsapasa minden orszagban, amikor valaki azt hiszi, hogy ingyen fog valaki orszagot uzemeltetni azzal egyutt, hogy rettento nagy erofeszitesbe kerul odakerulni, partot szervezni, valasztast nyerni, ami beugro ahhoz, hogy odakerulj. Szoval ahelyett, hogy mindenhol mashogy probaljak azt hazudni, hogy ezert nem jar semmi, sokkal tisztabb lenne azt mondani, hogy emberek, ez 20%-ba fog kerulni. Tudom, ezt meg ki kell dolgozni, de szerintem alap kene legyen.

(#44934) concret_hp válasza echterion (#44930) üzenetére


concret_hp
addikt

ezért vannak szintek. az hogy sorba írjuk át a törvényeket ezzel komplett iparágakat einstandolva, meg 3-4-5x áron csinálsz dolgokat, meg az hogy eladsz valamit és nem fizetsz be 5K áfát meg ilyesmi, azért picit más liga :C

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#44935) bandus válasza fokukac (#44906) üzenetére


bandus
veterán

tehát a program lényege az osztályok rotációja, ugye? :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44936) echterion válasza lenox (#44933) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, kb. így kellene kezdeni, ez sokkal őszintébb lenne.

(#44934) concret_hp: Az iparágak nem ettől mennek el innen, hanem attól, hogy pl. a multiknál mi megy? Ha veszel egy marék csavart, az 10x annyiba fáj, mintha megvennéd az Obiban. És ezt is mi, magyarok csináljuk. Vajon hol éri meg az egy multinak, ami 780 főt alkalmaz, hogy koponyánként 6000 Ft-ért tart fenn külsős üzemorvost, aki évente egyszer néz rá 2 perc erejéig (amíg kitölti a szükséges papírt) a dolgozókra, heti 4 órában? És ezek csak kiragadott példák, csak én rengeteg ilyet láttam már.
És ezek ugyanazok, csak kicsiben. Aki kicsiben megcsinálja, az nagyban is meg fogja, az ember nem lesz szent a nagyobb lehetőség kapujában. Persze itt is ki kell emelnem, mint az előbb, hogy tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

**********

(#44937) EQMontoya válasza echterion (#44932) üzenetére


EQMontoya
veterán

A személyeskedő megjegyzésemmel az volt a célom, hogy jelezzem, nem mindenki olyan, mint Te feltételezed. Van, akinek a fejében már végetért a szocializmus. :)

Számla: egyébként leszarom, nem jelentek fel senkit, és a magyar állam amúgy sem sokat tesz azért, hogy az ember szívesen adjon neki pénzt, úgyhogy nem ítélem el, ha valaki ilyen tételben adót csal. Fizetünk épp elég áfát meg SZJA-t.
Btw. ne vegyük már egy kalap alá az adócsalást az urambátyám rendszerrel meg a korrupcióval, szerintem az sokkal gázabb dolog.
Aki havi pár 10.000ft adót elcsal, az valszeg visszaforgatja azt a gazdaságba, meg ezen keresztül áfát fizet belőle. Ez szerintem sokkal hasznosabb, mint ha az állam zsebében kötne ki. :)
Aki a haverját rakja milliókért valamilyen állami hivatal élére, ami ezek után még szarul is működik, az tényleg bűnöző és börtönben a helye.

Multikrul: elvannak azok, még amellett is, hogy az ország legnagyobb adóbefizetői. Mert az egyetlenek, akik rendesen fizetnek SZJA-t. Csak ez mindig kimarad valahogy az agymosott kommunikácóból.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#44938) bandus válasza echterion (#44936) üzenetére


bandus
veterán

te jó ég, próbálok összefüggéseket keresni, de még a szavak között sem megy, nemhogy az egymást követő mondatok esetében.

mondd már el kérlek, hogy mi megy a multiknál? hol kerül tízszer annyiba a csavar mint az obiban (mert akkor oda nem megyek). az obi szerinted nem multi? hogy jön ide az üzemorvos?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44939) tildy válasza echterion (#44932) üzenetére


tildy
nagyúr

HAsznalt cuccok eladasa bizonyos osszegig illetek es adomentes, nem?

"évi 600 ezer forint bevétel (ha ez nem pénz, akkor a megszerzett „dolog” piaci ellenértéke) alatt nem kell szja-t fizetnünk. "

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44940) echterion válasza tildy (#44939) üzenetére


echterion
nagyúr

De, így igaz.

(#44938) bandus: Ha nem látod az analógiát, akkor hiába is magyaráznám tovább. Mellesleg a mostani munkahelyemről vett példák ezek.

(#44937) EQMontoya: Látod, erről beszélek. Szerinted kicsiben nem ugyanakkora bűn? Dehogynem, mivel aki kicsiben csinálja, az nagyban is.

"A személyeskedő megjegyzésemmel az volt a célom, hogy jelezzem, nem mindenki olyan, mint Te feltételezed." - Ha elolvastad volna figyelmesebben az első, ebben a témában írt hozzászólásomat, akkor láthattad volna ezt: "...elvégre tisztelet a kivételnek..."

"Aki havi pár 10.000ft adót elcsal, az valszeg visszaforgatja azt a gazdaságba, meg ezen keresztül áfát fizet belőle. Ez szerintem sokkal hasznosabb, mint ha az állam zsebében kötne ki." - Szerencsére kevesebben vannak, akik így gondolkoznak, különben államcsőd lenne itt nagyon gyorsan. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#44941) fokukac válasza bandus (#44935) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én itt dolgozom a Kempinskivel szemben, átugrok már egyik nap, hátha ott szaladgál a csaj a lobby-ban egy rotációs kapával :)

Amúgy elnézést, hogy ilyen vihart indítottam.
De ez van, ez egy ilyen világ, van, akinek kevesebb képesség is elég az érvényesüléshez, és van, akinek jóval több sem elég...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44942) tildy válasza fokukac (#44941) üzenetére


tildy
nagyúr

Igy van, neki szuletesi jogon nem kell okosnak lenni, nem is elvaras :U :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44943) emvy válasza fokukac (#44941) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyébként az ész / tehetség ugyanúgy véletlen adottság, mint az, hogy melyik családba vagy földrészre születtünk. :)

while (!sleep) sheep++;

(#44944) parandroid válasza emvy (#44943) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Alapvetően igaz lehet ez, de nem a lappangó genetika miatt, hanem a születéskor adódó környezet okán. Ezért aztán minél nagyobb a társadalmi mobilitás egy adott társadalomban, annál inkább túl lehet ezen lépni. Persze nem könnyű, és nem kevés akaraterő és elszántság kell hozzá.

Pablo Sarasate hegedűművészt zsenizték le egyszer, amihez annyit fűzött hozzá, hogy "Még hogy zseni! Harminchét éve napi tizennégy órát gyakorlok és most azt mondják, hogy zseni vagyok!"

Az meg megint egy remek szempont, hogy vitánk alanyának minden lehetősége megvolt, hogy akármi is legyen belőle (akárki akármit mond, még a genetika sem bánt el vele), de neki bejön az is, hogy egy intellektuálian küszködő királykisasszonynak mutatja magát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44945) emvy válasza parandroid (#44944) üzenetére


emvy
nagyúr

Nehéz megmondani, hogy van-e egyáltalán olyan, hogy 'saját érdem'. Valószínűleg egyáltalán nincs, és csak egy mém az egész, amire szüksége van a társadalomnak a működőkepesseghez (az emberi elme nem birkózik meg túl jól az értelmetlen vagy ok nélküli dolgokkal).

Ezzel együtt egyáltalán nem értek egyet lenoxszal a 20%-os példával kapcsolatban :), de itt már kettő óra van, szóval próbálok aludni egyet.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#44946) parandroid válasza emvy (#44945) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, pihend ki magad, mert nem vagyok benne biztos, hogy értelek. :DDD
A 20%-os dolog viszont szerintem is hülyeség.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44947) fokukac válasza parandroid (#44946) üzenetére


fokukac
nagyúr

A kérdés csak az, hogy minek a 20%-a. Mert ha a GDP-é, vagy akár az annak csak a felét kitevő éves költségvetésé, az szerintem egy picit sok. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44948) EQMontoya válasza fokukac (#44947) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pedig annyit már loptak! :)

Same rules apply!

(#44949) fokukac válasza EQMontoya (#44948) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, csak más prioritások szerint használták fel, és erre minden joguk megvolt. :)

De evezzük már békésebb vizekre. P*na volt már ma este? :D

Bleki, Tarjánban az időjárás, megvan még? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44950) ToBeY válasza fokukac (#44949) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megint bedobsz egy-két bombát.aztán hátradőlve szemléled a kibontakozó diskurzust? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.