Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#72101) cyberkind válasza proci985 (#72093) üzenetére


cyberkind
félisten

Nemcsak DRM de tuti, hogy itt dobhat rajta, a portolás is játszik, ott van a Witcher 3, szándékosan nem a Gta mert az van mindenre, nem eszi ennyire a cpu-t és open world.

Nem azzal van a baj, hogy ennyire eszi, hanem azzal, hogy a Ubisoft ismét elfelejtette, hogy csak most jönnek a játékos procik sok maggal, persze ha az Amd-re akarnak terelni akkor oké. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72102) ScomComputer


ScomComputer
veterán

970-ből volt Ti..... :DDD

:Y

(#72103) DeckardCain válasza ScomComputer (#72102) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nagy baj a VGA hiany...
😂

(#72104) VTom válasza cyberkind (#72101) üzenetére


VTom
veterán

A Ubi megint megelőzte a korát, mint a Unity-vel anno :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72105) proci985 válasza hszilard666 (#72096) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

es van rajta classic mario kart is ha jol emlekszem! :D

(viccen kivul, remek cucc)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72106) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ha valaki valami Diablo 2 szeru jatekot keres, ajanlom a
Grim Dawn-t.

Eddig egy 55 oram van benne.
Az alap sztorit vegig lehet vinni 30-40 ora alatt, utana az a menet mint D2-ben.

(#72107) FollowTheORI válasza cyberkind (#72101) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem itt valami érdekes port/kód van ebben a játékban... ami úgy mint más progik a memóriát... itt a CPU-t tölti fel... minnél több szálon és gyorsabban tud futni, annál jobban igénybe is veszi... nem tudom hogy valami reakcióidőt csökkentő, vagy response time javító algoritmust raktak bele, ami állandóan néz és update-el valamit (a játék egy jó részét). De csakis ezért lehet ez az irdatlan CPU igény... valami nem optimálisan van megírva és "elszabadul" akármilyen proci van alatta.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72108) hszilard666 válasza proci985 (#72105) üzenetére


hszilard666
veterán

Én is imádom. :B

Képzeljétek ma szarrátörtem a mobilomat :DDD Jó kis 6 plus volt ez 128 gigával, most kéne valami hasonlóan király. Szerintem maradok apple vonalon az apple watchom és az airpods miatt, csak azt nem tudom hogy mit. Nem akarok sokat költeni, ezért szemezek az SE vel, de lehet hogy egy kijelző csere megoldaná a problémámat. a 7 plus drága, a 8 plus szintén, az X meg megölné a bankszámlámat. De nem úgy sunyiban, torokelvágósan, hanem olyan god of war os belezős vérbenfürdős módon. Nincs igazság :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72109) TTomax


TTomax
nagyúr

Érdemes lelapozni az oldal alján a statisztikára.... [link]

Azt mondja...

GPU: 83.9%Nvidia 125004 keresés - 16,1% Radeon 23994 keresés

CPU: 67,1% Intel 99948 keresés - 32.9% AMD 49012keresés

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72110) RazoR


RazoR
veterán

Jótékonykodjatok, az UNICEF bányászni szeretne a gépetekkel...

(#72111) DeckardCain válasza RazoR (#72110) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Btc 6.2k, eth 600 usd. Remelem hamarosan kipukad, aztan a sok banyasz mehet jotekonykodni....

(#72112) cyberkind válasza RazoR (#72110) üzenetére


cyberkind
félisten

Jóténykodjanak csak a bányászok amíg ki nem pukkan ez. :K

Paranormal Cocktivity

(#72113) FollowTheORI válasza DeckardCain (#72111) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet mégis betett hogy pár bank már tiltja a pénz áramlását ezekbe... lol... Nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72114) Devid_81 válasza DeckardCain (#72111) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elindult amire vartunk. :K
Epp nezem a hireket es mindenki adja el a virtualis semmit, mert elindult az arzuhanas.
Ha igy folytatjak akkor max 2 honap es latunk majd Vega64et $500 ert es 1080Ti $600ert ujonan.
Hasznaltakra nem szeretnek kiterni ;]
Az biztos, ha egyszer eladom az en kartyamat, akkor mindenfele lelkiismeretfurdalas nelkul kijelenthetem, hogy soha nem latott banyaszast...meg banyaszo virus altal sem (eddig legalabbis) ;)
Es ha rajtam mulik igy is marad. ;)

...

(#72115) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel kozben ugyeskedik egy retinara vetito lezeres megoldassal.
Elobb utobb ezekbol a szemuvegekbol meg lesz valami :)
Gondolom csak ido kerdese es a vakoknak is feltalaljak azt ami kell.
Nyilvan vak es vak kozott akar oriasi elteres is lehet, hogy ki mitol nem lat, vagy veszitette el a latasat.
De majd az ido megoldja azt is. :)

...

(#72116) cyberkind válasza Devid_81 (#72115) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább ügyeskedjen azon, hogy ne kelljen delidelni. :K

Paranormal Cocktivity

(#72117) Devid_81 válasza cyberkind (#72116) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ah szemuveget? ;]
Azt szerintem nem kell delidelni :DDD

...

(#72118) proci985 válasza TTomax (#72109) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez kb egybevag a steam surveykkel (ha a nyar elotti trendet nezzuk a projekciokkal).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72119) Puma K válasza TTomax (#72109) üzenetére


Puma K
veterán

i5 4460@3.2Ghz + GTX 760 = "Average bottleneck percentage: 9%"

i7 4790K@4.4Ghz + GTX 760 OC@GPU:1254/VRAM:6412 = "Average bottleneck percentage: 29%"

i7 4790K@4.4Ghz + Intel HD 4600 = "Average bottleneck percentage: 39% ... Bottleneck detected: Your CPU is too weak for this graphic card." hajajj :DDD

i7 4790K@4.4Ghz + GTX 1070 OC@GPU:1999-2050/VRAM:9100 = "Average bottleneck percentage: 8%"

i7 4790K@4.7Ghz + Intel HD 4600 = "Average bottleneck percentage: 39% ... Bottleneck detected: Your CPU is too weak for this graphic card."

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72120) HSM válasza Puma K (#72119) üzenetére


HSM
félisten

"Bottleneck detected: Your GPU is too weak for this processor.

Intel Core i7-995X @ 3.60GHz with Radeon HD 7770 (x1) will produce 100% of bottleneck. Everything over 10% is considered as bottleneck. We recommend you to replace Radeon HD 7770 with GeForce GTX 780 Ti."

És ha én 290X-et szeretnék 780Ti helyett? :DDD

Szerk: Az már kedvére lenne, nagyon helyes.
"Graphic card and processor will work great together

Intel Core i7-990X @ 3.47GHz with Radeon R9 290X / 390X (x1) will produce only 5% of bottleneck " :C

[ Szerkesztve ]

(#72121) RazoR válasza Puma K (#72119) üzenetére


RazoR
veterán

i7 6700k + 1080Ti - Bottleneck detected: Your CPU is too weak for this graphic card. :DDD

El is adom a konfigot! ;]

(#72122) proci985 válasza HSM (#72120) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

1800x + 295x2: 33% bottleneck
1800x + 290x x2: 2% bottleneck

wut, dehat ugyanaz a kartya.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72123) akoska07 válasza RazoR (#72121) üzenetére


akoska07
nagyúr

Minek vetted egyáltalán ? ;]

Késő bánat. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#72124) TTomax válasza proci985 (#72122) üzenetére


TTomax
nagyúr

295x2 az 4gpu a 290x2 2gpu

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72125) stratova válasza hszilard666 (#72108) üzenetére


stratova
veterán

Ilyen "olcsó" telefonnál olyan apróságon mint a biztosítás esetleg nem gondolkodtál? (megfontolandó a következő telefonhoz)

(#72126) MiklosSaS válasza TTomax (#72124) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tévedsz. A hivatalos neve az AMD Radeon 295X2. :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72127) proci985 válasza TTomax (#72124) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

295x2 az csak ketto, hivatalosan ez volt a neve (es nem csak siman x).

nem veletlenul neztem, hogy mivan, foleg, hogy itt GPU bottleneck volt a 295x2vel es kozolte, hogy valtsak 1080Tire, de a 290X CF az bezzeg kevesbe limital, mint az 1080Ti (kemeny 1%al). szoval azert neztem, hogy mivan, az R9 295x2 gyakorlatilag egy R9 290X CF egy pcbn :DDD (meg hutesben van nemi elteres / gyakorlati orajelekben, de 290Xes szerian belul hutestol fuggoen eleve volt vagy 20% variancia).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72128) HSM válasza proci985 (#72127) üzenetére


HSM
félisten

Úgy látszik, a zöldektől is jött donation. ;]

(#72129) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Fobb UK/US bankok is sorban elkezdtek banolni a hitelkartyaval vasarlast ha bitcoint es tarsait szeretnek vasarolni.
[link]
Vmi elindult :K ;)

Innen latszik, hogy a bankok sem hulyek, nem szeretnenek befurodni azzal, hogy "kolcson adnak" az embereknek arra, hogy "semmit" vasaroljanak nagyon dragan.

...

(#72130) VTom válasza Devid_81 (#72129) üzenetére


VTom
veterán

Lemegy az ára, most kell venni!!!! :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72131) TTomax válasza proci985 (#72127) üzenetére


TTomax
nagyúr

Biztos elírás,de nem ez a lényeg nem erre akartam felhívni a figyelmet.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72132) Devid_81 válasza VTom (#72130) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valami biztos megindult, mert otthonrol az egyik haverom eloallt azzal, hogy adjak el neki par gepet, illetve segitsek az eladasban.
Konkreatan ebbol van neki vagy 100db....nem is tudtam, hogy ilyesmivel is foglalkozik a srac, mondjuk 6.5 eve nem is elek mar otthon, az meg eleg hosszu ido ahhoz, hogy lemaradjak par dologrol :B

...

(#72133) proci985 válasza TTomax (#72131) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, azert is mondtam eloszor, hogy steam surveyvel is kb egybevag.

nekem is nv kartyam lenne ha most kene vennem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72134) hszilard666 válasza stratova (#72125) üzenetére


hszilard666
veterán

Nein.
Esetek nagy részében használt készülékeim vannak, azokra pedig közel lehetetlen.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72135) Puma K


Puma K
veterán

Egész szépek, hogy ilyen hegyes a kialakításuk...

... bár ezeket bele kell kalapáccsal verni a hangfal aljába... :(

Högtalar-spikes (vibrationsdämpare) Monacor SPS-35/GO 4 st

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72136) Puma K válasza Puma K (#72135) üzenetére


Puma K
veterán

Ja meg plusz lyukat is kell fúrni a közép résznek... :U :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72137) proci985 válasza Puma K (#72135) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg a conrad.se szallit egyaltalan Magyarorszagra, vagy hirtelen az egesz topik atkoltozott Skandinaviaba? :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72138) Puma K válasza proci985 (#72137) üzenetére


Puma K
veterán

Conrad van Magyarországon is.
Én csak a Google-be írtam be hogy hangfal tű és a képeknél ez tetszett meg a leginkább :)
Rendelni ugyan nem fogok tőlük, de valamit kellene a hangfalakkal is kezdenem és nézelődök.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72139) ÁdiBá válasza TTomax (#71848) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ismeröseim között több Giga kártya meghalt. Én a mai napig nem szimpatizálok velük. Bár én nagyon asusos vagyok.
Alaplap monitor videokartya....

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#72140) Devid_81 válasza ÁdiBá (#72139) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem eddig csak a ventiproblemam volt veluk, azonkivul amim volt az mind megy meg a mai napig az uj gazdajuknal.
Nem fenyezem a Gigat de sztem hiba % ban nem rosszabb egyik kozepmezonyostol sem. :N

...

(#72141) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem mintha ezzel elorebb lennenk, de ugy latszik a Navi lesz az utolso GCN alap probalkozasa az AMD-nek.
Nah majd sok ev mulva meglatjuk ;]

...

(#72142) Puma K


Puma K
veterán

Szerintetek... :D

... 1 hét garis GTX 770 4GB-os kártyát érdemes venni...? :DDD

Ha most megvenném és nyár végéig kiszolgálna az tök jó lenne... :)

Erősebb kártya a cél, de jó ilyen árak mellett nem veszek újat... de jó lenne már valami rendes grafikával játszani élhető FPS-el :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72143) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem igazán érdekelnek a BR játékok,de ebbe eléggé esélyes,hogy belekóstolok.

Fear The Wolves

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#72144) ScomComputer válasza akoska07 (#72143) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,ez engem is érdekel!
:R

(#72145) Devid_81 válasza akoska07 (#72143) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A PUBG-re en nagyon rakattantam, de mar az utolso jo par orat csak folyamatos karomkodassal toltottem es ideggel, majd ment a torles neki. :W
Viszont a leirtak alapjan ez odab.cos lesz, idojaras, egyeb dolgok az nalam mindig is olyan dolog volt ami miatt egy jatek elerhette a celjat, ha nem is teljesen, nyilvan a tartalom is kellett azert moge.
De pl anno csak ezekert jatszottam BF3-4 bizonyos palyain, egyszeruen az a hangulat amit ad, az teljesen mas egy "mindig sut a nap" PUBG fhojstol :K
Vagy had ne emlitsem a Divisiont+hovihart...az a mai napig szamomra a top :K

...

(#72146) Devid_81 válasza Puma K (#72142) üzenetére


Devid_81
nagyúr

1 het es vege is a nyarnak? :Y ;] :DDD
Es miert csak egy het az egy het?Ennyit vallal ra a tulaja?
Vagy pont most jar le neki a sok ev garija? :F

...

(#72147) ScomComputer válasza Devid_81 (#72145) üzenetére


ScomComputer
veterán

Teljesen igazad van én is így érzek...."a számból vetted ki a szót"-szokták mondani!
Viszont nekem ez,jön be nagyon a hangulat graf nagyon ott van,próbáld ki lesz még egy pár hullámban kódkiküldés!!
:R

(#72148) Puma K válasza Devid_81 (#72146) üzenetére


Puma K
veterán

Jelenleg még nem jártam utána a garanciaidőnek, csak a hirdetéseket futottam át.

De mivel a 700-as széria 2013. májusában jelent meg azaz lassan kerek 5 éve és a kártyák jelentős többségére akkoriban 3 év járt így esélyes, hogy a többségükre már nincs garancia amit abban és az azt követő évben vettek... persze később is meg lehetett venni az adott szériába tartozó kártyát a raktárban maradt darabokra gondolva 2015-2016-ban és akkor még ebben az évben lehet is rá gari... ki kell derítenem.

Jelenleg az elsődleges kérdésem a tapasztalt kollégáktól akik hajtottak anno ilyen kártyát-kártyákat nekik mi a meglátásuk... használom 2 hétig és pukkadnak a kondik, csíkozódik a kép...?

Bár egy FurMark-kal ha megküldöm vagy GTA V/Online esetleg 2013-mas Tomb Raider-rel amik dolgoztatják a kártya minden részét úgy is kiderül az első 1-2 órában ha valami nem kerek a kártyával.

De lehet inkább egy új GTX 1050 Ti-t kellene választanom... minden szempontból jobban járnék vele... de a GTX 770 4GB is egy olyan dolog mint az SLI... mind a kettőt már régóta kipróbálnám milyen a gyakorlatban :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72149) cyberkind válasza Devid_81 (#72145) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell aggódni, a Red Dead 2-ben is lesz BR mód, ott max a szerverek lesznek szarok a kezdetben. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72150) Puma K


Puma K
veterán

6200 Ft-ot megért:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.