Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#72051) TTomax válasza proci985 (#72047) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hm,ebben az SSCben azért van még szufla,szerintem tudja az 1600MHzet... :D [link] de nem nyúzom,semmi értelme....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72052) akoska07 válasza TTomax (#72051) üzenetére


akoska07
nagyúr

Megölöd ezt is,mint a 1080Ti-t. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#72053) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hunt Showdown max grafikán egy kis cfg fájl buherával...

Itt tényleg nem tolja senki?
:B
...lesz ez még 1440P is csak várni kell.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72054) ScomComputer válasza ScomComputer (#72053) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez a jó link a videóhoz......bocsesz!
:R

(#72055) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nem tudom,de valami karakter belekerült a linkbe..... :W
Ez már jó lesz!
:C

(#72056) TTomax válasza ScomComputer (#72055) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez mi PvP PvE?CooP?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72057) Habugi válasza ScomComputer (#72055) üzenetére


Habugi
addikt

Azok a fránya karakterek már csak ilyenek, csoportokba rendeződnek url/linkekké.. ;]

Tényleg pofás!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72058) ScomComputer válasza TTomax (#72056) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen az!
PvP,PvE with Coop! :K

(#72057) Habugi:
Nem tudom mi lelte őket,vagy ki tette be....nanu-nanu... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72059) TTomax válasza ScomComputer (#72058) üzenetére


TTomax
nagyúr

És hol lehet megvenni?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72060) FollowTheORI válasza VTom (#72038) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hosszútávon nem sokra mész vele, az új lapokon nincs PS2 port sem (utóbbi években)... szóval inkább egy windows telepítőt szerezz be. :)

Aztán csökkentett móddban vagy telepítőről bootolva meg tudod ezeket oldani.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72061) FollowTheORI válasza cyberkind (#72031) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor inkább dollár lesz a tapéta nem? :DDD :P

Amúgy jah, olvastam a hírekben pár nagyobb hal kiszállt most (eladott) és esett picit a lovetta... de szerintem még van elég "hülye" akiken majd sikerül visszatornászni. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72062) ScomComputer válasza TTomax (#72059) üzenetére


ScomComputer
veterán

puuuuüüüü... :DDD

(#72063) VTom válasza ScomComputer (#72055) üzenetére


VTom
veterán

Ez tényleg jónak tűnik :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72064) Milka 78 válasza TTomax (#72050) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Boss csak móka volt,egyfajta görbe tükör a VS-re,de csomóan komolyan vették:))
Volt aki sírt a mobilnet miatt,közben 400k-s gépe van...fura egy ország,de mindenki arra költ amire akar:)

(#72065) VTom válasza Milka 78 (#72064) üzenetére


VTom
veterán

Ez nem lehet mérce, akinek ma két évnél nem régebbi i5, 16GB ram és bármilyen dedikált videokari van a gépében, annak mind 400K-s gépe van... :D :D :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72066) Puma K


Puma K
veterán

Szerintetek ez mennyire vállalható ez az elosztó?

12V IDE Molex 1 To 10 Way PWM Cooling Fan Hub 4-Pin Power Socket PCB Adapter

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72067) Speed® válasza Puma K (#72066) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Teljesen. Bár nem IDE, hanem SATA, nem tudják mit tákoltak össze.

(#72068) Puma K válasza Speed® (#72067) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi szépen a megerősítést!

Igen azt én is néztem, hogy itt az ázsiai webáruházban vannak eltérések-pontatlanságok.

Viszont nem innen hanem ebay-ről fogom rendelni, mert bankkártya adatokat ezeknek én itt inkább nem adok :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72069) Puma K


Puma K
veterán

Eszméletlen aranyos az a kis méregzsák dobozka:

Ultimate Compact Titan XP Gaming PC 3

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72070) HSM válasza Puma K (#72069) üzenetére


HSM
félisten

Azért az szép munka, amikor összekeni az egyik felületszerelt vackot a CPU-n a folyékony fémmel. :C
Nem csalódtam. ;]

(#72071) #Morcosmedve válasza HSM (#72070) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az nekem is kiütötte az arcom, arról nem beszélve, hogy eleve hogy lett felb@szva az a TGC. :D
Utána a kompakt vízet sem kímélték, be lett feszítve, de ezt elnézem, mert más ötlet nem igen jó. Tény, hogy én 8700k-t tettem volna be és egy 1080-at, az is elég lenne mindenre és talán halkabb lenne.

© asszongya'hogy

(#72072) HSM válasza #Morcosmedve (#72071) üzenetére


HSM
félisten

Én nem bírtam tovább nézni... :N
Amúgy +1 a 8700K+1080-nak. Ha már pici gép.

[ Szerkesztve ]

(#72073) Puma K


Puma K
veterán

Jöhetnek az összehasonlító videók FPS számokat tekintve, mennyivel fut jobban a mezőről letéphető verzió Assassin's Creed: Origins-ből: [Crack Watch] Games

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72074) cyberkind válasza Puma K (#72073) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg még így se az igazi mert valami maradt, az volna a legjobb ha kivetetné a Ubisoft hivatalosan de még abban a rohadt Wildlans-ben is bene van. :W

Paranormal Cocktivity

(#72075) proci985 válasza Puma K (#72073) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem hinnem, hogy lesz tul nagy kulonbseg.

arrol nem is beszelve, hogy mi lesz a kesobbi patchekkel. emlekeim szerint a Far Cry 3nal volt az, hogy a tores kb a jatek masodik hetenek a szintjehez volt egy idoben, szoval a forumon azonnal latszottak a kalozok, mert nekik jottek elo azok a problemak, amiket mar ket honapja akkor javitottak. itt mondjuk utolso patchet ir, de ubinal a kiadott jatek jellemzoen nem szokott tul jo allapotba lenni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72076) cyberkind válasza proci985 (#72075) üzenetére


cyberkind
félisten

Havernál tegnap néztem a játékot, talán fullon tolta 4K-ba és delidelt 7700K-val ami (1.35-ön 4.9-et megy) 80fok is volt, szóval nem tudom hova akarják még ezt fokozni. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72077) proci985 válasza cyberkind (#72076) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hat, azert vesszuk a cput, hogy dolgozzon, nem?

80 fok jatek alatt, kisse alul van meretezve a hutese szvsz

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72078) keIdor


keIdor
titán

Komoly, hogy mindenki jegyzetel, a Kedves vezér mindenhez érthet.:)[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72079) cyberkind válasza proci985 (#72077) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, de csak szerintem nem normális, hogy egy abszolút játékra való procit majdnem teljesen kihasznál egy ilyen játék? Azért nincsenek Nobel díjas interakciók vagy emberek a játékban, szóval nem annyira összetett.

Igen, nem a legjobb a hűtés de egy játékos procira bőven elég, fura is lenne ha mindenre a Noctua tornyokat kéne tenni, bár delid nélkül az se volna sokkal beljebb.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72080) VTom válasza cyberkind (#72076) üzenetére


VTom
veterán

Játszon offline. Nekem úgy jobb volt.

Egyébként nálam az utolsó patch óta okádék lett a grafika. Ugyanolyan, mint a játék elején, kb 720p szint, tök homály az egész.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72081) hszilard666 válasza hszilard666 (#71962) üzenetére


hszilard666
veterán

Na most már tényleg nem vágok semmit. Minden stabil, prome 96, witcher 3, bf1, GTA V, de ami nem megy rendesen az csak a bf4... wtf? Bő 20 perc játék után azonnal fagy. Nem értem...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72082) RazoR válasza hszilard666 (#72081) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor mégsem stabil... ;]

(#72083) proci985 válasza cyberkind (#72079) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Persze, de csak szerintem nem normális, hogy egy abszolút játékra való procit majdnem teljesen kihasznál egy ilyen játék?
Varj, most tenyleg az a baj, hogy egy jatek egy jatekra valo procit majdnem teljesen kihasznal?:) Ha mar az a proci dolga?

Gyakorlatban, FC szeria alapjan
- van egy eleg komplex weather szimulacioja
- szimulal egy csomo allatot
- meg embert
- meg fuszalakat, ruhakat es egyebeket
- meg mellette megy a game engine

ha egyebkent meg nagyot akar huzni az ember, akkor oda toronyhuto kell :). vagy viz ;]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72084) cyberkind válasza proci985 (#72083) üzenetére


cyberkind
félisten

De, mert eddig ha vettél procit akkor azért 5 évig eltudtál lenni, ezután ez kétes, ha csak nem nyúlsz a zsebbe jó mélyen, persze itt szinte garantált a Denuvo meg a másik védelem szopatása, mindenhol megy a proci mint az állat. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72085) proci985 válasza cyberkind (#72084) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az egyetlen bench amit talaltam 6-7% kulonbseget mert, de azt is csak alacsonyabb felbontason, magasabb felbontason meresi hibahataron belul marad.

a "denuvo miatt fogy el a procim" ezek utan nekem inkabb tunik a kalozok kifogasanak, mint valos problemanak. az unitynek elvileg ugyanaz a motorja mint a WC2nek, ami szinten legendas volt mert egy i5on nem futott el normalisan.

az 5 eves proci jo az meg foleg az intelen mult, hogy ha nem jon a ryzen akkor meg mindig 4/8as az SB/IBnel alig erosebb procijaink lennenek, meg mutatoba valami erosebb cucc szigoruan 1000USDert. 7740Xet mindenesetre maskent eleg nehez volt megmagyarazni.

visszagondolva toltam egy csomo Denuvos jatekkal. Doom remekul futott harmadik nap, Just Cause 3nal kellett par het de igazabol az egy open world game, Dishonored2nel legalabb annyira az idTech sara volt a problemak egy resze (Death of the outsider elso nap tokeletes volt), Mankind Divided ket het utan kb rendben volt es extrem VGAlimites mai napig, Far Cry 3 es 4 docogosen indult de ket het es harom 5gigas patch utan mindketto remekul ment. Prey remekul futott elso nap es ahogy emlekszem mukodo day0 CF tamogatasa volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72086) TTomax válasza proci985 (#72085) üzenetére


TTomax
nagyúr

A Denuvo mindig is extra erőforrást kért proci vonalon,az egyik legnagyobb cpu igénye van az összes védelem közül,méltán utálja mindenki.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72087) MiklosSaS válasza proci985 (#72085) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meselj a cuccokrol. Kivancsi vagyok mennyire vagy melegeledve az alaplap+processzor komboval.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72088) proci985 válasza TTomax (#72086) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

A Denuvo mindig is extra erőforrást kért proci vonalon,az egyik legnagyobb cpu igénye van az összes védelem közül
Erre voltak mas tesztek is? Nem azt vitatom, hogy nem ker extra eroforrast, csak en nem talaltam benchmarkot megnezni, hogy tenyleg mekkora a kulonbseg.

MiklosSaS: az meg lehet 1-2 het melotol fuggoen, le kell engedni a rendszert es at kell mosnom ketkorosites elott. meg nincs itthon kompatibilis hutom egyaltalan, szoval a bootol-e kerdeskor megvalaszolasa is nehez anelkul.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72089) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah eddig csak a VGA-k voltak horror aron, ha ez igaz akkor a sokmagos CPU-knak is bucsut inthetunk...
Banyaszas sok magos Threadripper procival :U

...

(#72090) TTomax válasza proci985 (#72088) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet hogy van valahol,de egy ilyen teszt elkészítése finoman szólva is illegális.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72091) proci985 válasza TTomax (#72090) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az egy dolog, de pl Doomnal volt ilyen teszt es ha ezt meg lehet csinalni akkor xXxDamonSlayerxXxet nem fogja erdekelni, hogy mennyire legalis. szoval ha tenyleg van merheto kulonbseg, akkor valaki le fogja futtatni.

ahogy tudom a Denuvot meghackeloket szoktak hivatkozni, hogy hat nagy kulonbseg van. ha tenyleg akkora az a kulonbseg, akkor nekik ott a vedett es a vedelem nelkuli cucc, ki tudjak merni, hogy megis mekkora a difi. az, hogy illegalis oket pont, hogy nem kene, hogy erdekelje.

disclaimer: fejleszto vagyok akit erdekel a metodika. van egy hipotezis, hogy a Denuvo negativan hat a teljesitmenyre. az Ubi nyilatkozata szerint ez nem igaz, a scene crackerek szerint meg de. most pedig lehetoseg is nyilik ra atlagredditernek, hogy megnezze. namost ha engem erdekelne a dolog, akkor valszeg neznek egy benchet. mondom ezt ugy, hogy engem nem erdekel a tores, ACvel eleve nem jatszok ha meg erdekelne megvennem. viszont ez az erv steam discussion topikokbol visszatero elem (ugye reviewhez meg kene venni eloszor) es tenyleg kivancsi vagyok ra, hogy mennyire megalapozott. aztan ha tenyleg olyan hatalmas hatasa van akkor a kovetkezo denuvos jatekot en se veszem meg, a sajat ellensegem nem vagyok.

egyebkent en ilyen szempontbol tartani szoktam a velemenyem, anno Ubisoft jatekot a Far Cry 3 elott olyan 5 evig nem vettem, EAnal a Shift volt az a pont ahol megint vettem toluk barmit is szinten kb 5 ev utan. Codemasterst szinten feketelistaztam evekig. namost ez kb a securom/starforce era kozepetol volt, nekem konkretan meghalt egy DVDirom a masolasvedelem miatt aztan utana kicsit idegesebb lettem. de ennek 10 eve, a jelenlegi Denuvos jatekokrol felhasznalokent meg nem mondom, hogy valami vedelem van rajtuk, ami a starforcenal azert nem igazan igy mukodott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72092) cyberkind válasza proci985 (#72091) üzenetére


cyberkind
félisten

A Doom-nál is jelentkezett ez a dolog de nem érintette a durvább PC-ket, gyakorlkatilag az új Ubisoft játékoknál már mindegy, Watch Dogs 2, Wildlands, AC Ori és ki tudja miknél de úgy teker minden mint anno a Crysis-nál, csak azt akkor értettem is miért, itt annyira nem.

Ez akkor lesz okés ha kiveszik, persze vannak példák a jó és stabil működésre de itt ez nem az, ne mondja senki, hogy egy 8700K-nak így kell tekernie egy játékban is. Ugyanitt a 8600K 6 maggal majdnem 100-on, nonszensz.

Paranormal Cocktivity

(#72093) proci985 válasza cyberkind (#72092) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja vegulis semmi mas oka nem lehet a magas cpu felhasznalasnak azon kivul, hogy fujrosszDRM openworld jatekoknal amik tetejeben ugyanazt az enginet hasznaljak.

ahogy nezem az 1800X egesz jol elvan 50% koruli terhelessel, bar latszik, hogy picit threadlimites a cpu0 magon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72094) hszilard666 válasza proci985 (#72091) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem tudom miről beszéltek nekem hibátlan a DOOM a nintendo switchemen! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72095) proci985 válasza hszilard666 (#72094) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nintendon 18+os jatek? istenkaromlas! :D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72096) hszilard666 válasza proci985 (#72095) üzenetére


hszilard666
veterán

Pedig imádom! Megvan még a skyrim is :D Viszem magammal mindenhova, aztán ha van pár percem gémelek :D Elvileg jön majd rá GTA, Burnout, meg minden! :K Alig várás van ezügyben :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72097) Puma K válasza hszilard666 (#72096) üzenetére


Puma K
veterán

GTA V switch-en?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72098) hszilard666 válasza Puma K (#72097) üzenetére


hszilard666
veterán

Ahha. Szerintem lesz. Rengeteg pletyka van, valamint az LA noir is jól fogyott, szóval szerintem lefejlesztik! :K De lehet hogy naív vagyok :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72099) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem hiszem a Denuvo túl sok vizet zavar proci fronton, nálam még egy denuvos játék sem ment rosszul vagy jól emiatt vagy nélkül (ha kivették egy idő után). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72100) ScomComputer válasza Puma K (#72073) üzenetére


ScomComputer
veterán

Semmi különbség nem lesz,mert csak megkerülve lett a védelem,tehát azt hiszi,hogy eredeti a game,majd ha az ubi kiszedi a denuvót akkor lesz értelme a tesztnek.. :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.