Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31151) Nordik válasza kisboxi (#31150) üzenetére


Nordik
őstag

Igazad lehet. :U

Esetleg legjobb barátnőnél érdemes érdeklődni? Tehát, hogy nem titkol -e el dolgokat?
Vagy ha ez kitudódna akkor csak nekem lenne rossz?

(#31152) kisboxi válasza Nordik (#31151) üzenetére


kisboxi
tag

Mármint, hogy a legjobb barátnődtől megkérdezel dolgokat, vagy csak beszélsz vele ilyenekről?
Ez neked miért lenne rossz?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#31153) Nordik válasza kisboxi (#31152) üzenetére


Nordik
őstag

Az Ő legjobb barátnőjénél érdeklődnék. :)

(#31154) kisboxi válasza Nordik (#31153) üzenetére


kisboxi
tag

Hát, az lehet hogy nem járna túl pozitív végeredménnyel. De mit is kérdeznél tőle? Ha esetleg lenne bármi olyan dolog ami a leányzóra rossz fényt vetne azt úgy sem fogja neked elmondani.

A helyedben megpróbálnám elfelejteni a csalódásokat amiket a volt barátnőd okozott, és újra bízni valakiben! Mert, nem minden ember egyforma!!

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#31155) Zewa válasza Nordik (#31149) üzenetére


Zewa
senior tag

Hogy megkíméld magad a csalódástól próbáld meg kevésbé komolyan felfogni főleg ha nem is igazán dúl még a láv!
Belecsapsz a a lecsóba oszt' ha nem jó akkor még mielőtt nagyon egymásba bonyolódnátok búcsút intesz neki!

Bár szerintem itt a korkülönbség még igen is számít viszont(!) vannak kivételek.
Sokszor halom ilyen Miss pics@ csajoktól hogy neki ilyen idős olyan idős csávó kell, csak tudnám ki az a barom állat aki össze jön velük...^^

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#31156) Nordik


Nordik
őstag

Köszi a segítséget, megnézzük hogyan alakul aztán meglátjuk. :)

Majd még tuti jövök nőügyekkel. :D

(#31157) #56474624 válasza Nordik (#31146) üzenetére


#56474624
törölt tag

A szerelemnek ez a szenvedélyes fajtája (megkülönböztetnek még elvileg társas szerelmet is). Jómagam képtelen vagyok szenvedélyes szerelemre, azaz amikor leszáll a lila köd, és... :)

De hadd kérdezzem már meg, mi a frászt csináltál azzal a lánnyal? :D
Elmehetnél egy bizonyos dezodor reklámjába ezzel a mutatvánnyal. :DDD

(#31158) hejesírásó válasza Nordik (#31153) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a legjobb bnője neki a legjobb bnője és nem neked a legjobb barátod..csak baj lehet belőle.

(#31159) kisboxi válasza #56474624 (#31157) üzenetére


kisboxi
tag

"De hadd kérdezzem már meg, mi a frászt csináltál azzal a lánnyal?"

Erre azért én is kíváncsi lennék? :K

Zewa: már nem azért, de miért számítana a korkülönbség? Ezt valahogy soha nem fogom megérteni. Mert ha megértik egymást, akkor?

A Miss pics@ csajokat meg alapból hanyagolni kell, komolyabb kapcsolt téren!

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#31160) Nordik válasza #56474624 (#31157) üzenetére


Nordik
őstag

Ugyan én semmit! :D

Előszilveszteres buliba voltunk néhány haverral egy szórakozóhelyen, mellettünk táncoltak barátnőjével aztán csak meglöktem kicsit, hogy felfigyeljenek ránk és onnantól nem tudom magamról levakarni... :) Talán nem is akarom.

(#31161) Zewa válasza kisboxi (#31159) üzenetére


Zewa
senior tag

Korkülönbség? Idősebb korban nem igazán.
Fiatalabb korban viszont szerintem sok az a 4-5év. 15éves lányoknak átlagban közel nincs meg az a kellő érettségük mint egy 20évesnek.
És ezért nem értem meg hogy tudnak járni 2x-éves srácok mondjuk 15éves csajjal. Persze! Kivételek vannak de az nagyon ritka. :U

Nehezen tudom ezt megfogalmazni de remélem érted a lényeget.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#31162) #56474624 válasza Nordik (#31160) üzenetére


#56474624
törölt tag

A "kis éjszakai kaland" akkor most mi is volt? :)

(#31163) Nordik válasza #56474624 (#31162) üzenetére


Nordik
őstag

Jaaa nem feküdtünk le, ne értsd félre. :)

(#31164) kisboxi válasza Zewa (#31161) üzenetére


kisboxi
tag

Értem Én persze.
Csak mostanában mindenki ezen a korkülönbség dolgon lovagol. Adott esetben fiatal korban is meg lehet találni azt a fiatalabbat akivel jól érzi magát az ember, és akiben meg tud bízni.
Te is általánosítasz! Ha már fiatal akkor komolytalan, megbízhatatlan.

Nordik: csak volt ott valami. ;] :)

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#31165) #56474624 válasza Nordik (#31163) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem csak rajtad múlt. :)
Különben abszolút azt gondoltam elsőre a "kis éjszakai kaland" kapcsán, aztán ahogy láttam, hogy "bonyolultabb" vagy pár fokkal, elbizonytalanodtam. Bár ettől még mattrészegen akármit tehettél. :DDD

(#31164) kisboxi
Te is általánosítasz! Ha már fiatal akkor komolytalan, megbízhatatlan.

Nem ez a baj. 18-19 éves kor alatt még nem igazán fejlődött ki az emberek személyisége sem. Sokan azt sem tudják pontosan, mit akarnak, vagyis inkább hogy mi kell(ene) nekik. Kell valamennyi tapasztalat (akár plátói szerelem, egyoldalú szerelem, rajongás is megteszi), hogy az ember erre rájöjjön, és kapjon valami képet, tisztába jöjjön az érzéseivel. Valaki mondjuk soha nem lesz képben, ilyesformán nem feltétlen nagyobb kockázat 18-19 év alatti személlyel leállni, de mindenképp lutri.

[ Szerkesztve ]

(#31166) adam_


adam_
senior tag

Egy párkapcsolatban a heti egyszeri találkozás, de akkor az olyan fél napos kielégítő lehet mind a két fél számára vagy azért ennél többet kell rá áldozni? Természetesen azon kívül a kapcsolattartás megy interneten, telefonon. Ezt úgy általánosságba kérdezem, mit gondoltok erről. Véleményem szerint az sem túl jó, ha minden nap látják egymást a felek, vagy akár minden másnap. A kapcsolat elmélyülését szerintem legjobban a kezdeti időszakban a heti 1 találka meg is erősítheti akár. De kíváncsi vagyok, ti hogyan vélekedtek. :)

(#31167) bandus válasza adam_ (#31166) üzenetére


bandus
veterán

hát, én nem hittem ebben a dologban sosem, ennek ellenére az én esetemben eddig nagyon jól működik. pont az utolsó kolis napon ismertem meg barátnőmet. még innen pesttől is 140km-re lakik, meg 160-ra tanul. nyáron meló miatt szintén csak hétvégéken tudtunk találkozni, bár egy nyaralást összehoztunk a balatonnál. suli közben is, de azért néha összejön 1-1 négy-öt-hatnapos együttlét, de van, hogy két hétig sem látjuk egymást. eddig működik (kopp-kopp-kopp), ha nem is zökkenőmentesen. viszont nagyon szeretem, és úgyérzem ő is engem, és bízom benne, hogy amint végez az egyetemmel, jóval többet tudunk találkozni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31168) adam_ válasza bandus (#31167) üzenetére


adam_
senior tag

És hogy bírod ki azt az időszakot, amikor nem látod? Én bevallom az ilyen esetekben nagyon szarul vagyok, hiányzik iszonyatosan, jójó, beszélünk telón, vagy az interneten, de az mégis más mint a személyes találka. Erre van valami tipped, hogyan lehet ezeket kezelni? Vagy most a kezdeti időben van ilyen, majd elmúlik ez is idővel?

És mennyire jó dolog az, ha az egyik fél nagyon ösztönzi a találkákat, többet és többet, nem okozhatja ez a kapcsolat kihűlését egy idő után?

[ Szerkesztve ]

(#31169) Zewa válasza kisboxi (#31164) üzenetére


Zewa
senior tag

Én benne vagyok, hidd el tudom miről beszélek. :)
Komolytalan, megbízhatatlan? Egyáltalán nem erről szó.
Az ide vágó szó éretlen.
Persze kivételek vannak de a nagy átlagban a fiatalabb nem igazán elég érett az idősebb partnerhez.... (Legfőképpen igaz ez a 20év alatti korosztályra. Itt számít az a 4-5év.......)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#31170) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hajjaj... épp egy regényt tudnék írni az utóbbi témákból. távkapcsolat és 4 évvel fiatalabb kiscsaj egyvelege.
én ebben a félévben 1000km-re tanulok budapesttől...140km-t bármikor leautóztam/vonatoztam volna, ezen ne múljon semmi...
a fiatalabb lányok téma már problémásabb. nem vagyok nagy öreg (23), de nagyon érzem a 4-5 évvel fiatalabbakon is, hogy kissé éretlenek. amúgy tök oké, mert senki nem születik felnőttnek, de én személy szerint nehezen kezelem az olyat, hogy valaki komolyabbnak gondolja magát annál, mint amit a viselkedése tükröz. és hozzátenném, hogy magamat sem tartom felnőttnek :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31171) Zewa válasza sanyixXx (#31170) üzenetére


Zewa
senior tag

Nah valahogy te tudtam mondani azt amire gondolok...
Pedig én még nálad is fiatalabb vagyok. :B

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#31172) sanyixXx válasza Nordik (#31151) üzenetére


sanyixXx
senior tag

aha, biztos későn írok már erre, de legjobb barátnőtől sokáig nem szabad kérdezni! megcsalásnak, megkerülésnek, áskálódásnak vagy valami hasonló "jónak" fogja érezni és akkor véged :) a smiley ellenére komolyan mondom.
épp most futottam bele ebbe, pedig kimondottan ártalmatlan dolgot kérdeztem. mondjuk elég rosszul...
tehát ebből nagyon pofára lehet esni. óvatosan!

[ Szerkesztve ]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31173) #56474624 válasza adam_ (#31168) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én ismertem olyat, hogy nagyon szerelmesek voltak, össze is költöztek, majd pénzhiány miatt szét kellett költözni, suli mellett dolgozni, idejük egy héten kb. pár óra volt egymásra (egy időt követően már az sem volt túl meghitt), miközben egy helyre jártak. Vége lett (úgy durván 1 évet követően). :( Oké, állítólag voltak bizonyos külső bomlasztó tényezők is, dehát mégis vége lett egy olyan kapcsolatnak, ami prímán működött előtte. Igazából én az ilyen külső tényezőkben sem hiszek, egy igazán erős kapcsolatra miért kellene tudjon hatni egy rossz akaró, aki telibeszéli mindenfélével az egyik fél fejét? Hogy alapból gyenge kapcsolat volt valójában, vagy a "távolság" miatt vált sebezhetővé, az mindenesetre jó kérdés. :U
De szerintem nincs általános recept. Ismerek olyat, ahol működik már több mint két éve a távkapcsolat. Nem is biztos, hogy a kapcsolat erősségétől függ, hogy fennmarad-e, lehet pusztán csak egyfajta lelki érettséget, erőt kíván meg.

(#31174) orbano válasza adam_ (#31166) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ez egy baromság. úgy ahogy van.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31175) #56474624 válasza adam_ (#31166) üzenetére


#56474624
törölt tag

Véleményem szerint az sem túl jó, ha minden nap látják egymást a felek, vagy akár minden másnap. A kapcsolat elmélyülését szerintem legjobban a kezdeti időszakban a heti 1 találka meg is erősítheti akár.

Miért ne lenne az jó, ha minden nap? Egyáltalán honnan számítjuk egy kapcsolat kezdetét? Onnan, hogy először meglátták egymást, vagy az első csóktól, esetleg az első szextől, vagy honnan? :) Szerintem ha két ember vonzódik egymáshoz ténylegesen, és van jövőjük, azoknak semmiképp nem árthat, ha minden nap látják egymást.

(#31176) Goose-T válasza orbano (#31174) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem is az. Ha a kapcsolatban az egyik fél nem akar annyiszor találkozni, mint a másik, akkor ott már alapvető problémák vannak. Valaki említett itt korábban egy jó kifejezést erre: kipcsi-kapcsi. :D Ez nem szerelem, csak időtöltés. Amióta összejöttünk a barátnőmmel (lassan 9 hónapja), egy kezemen meg tudom számolni a napokat, amikor nem láttuk egymást. Azóta már össze is költöztünk.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#31177) bandus válasza adam_ (#31168) üzenetére


bandus
veterán

hát nem mondanám, hogy könnyű, de nálunk én viselem jobban. marha sokat kell tanulni, így ez leköti időm nagy részét. neki utolsó év, szóval neki azért több a szabad ideje, ha úgyvesszük. vagy inkább kevesebbet van iskolában, ez a helytálló.

bár még csak fél év telt el, azért mindketten tudjuk, meg érezzük, hogy ez talán más, mint a többi, és van tétje a dolognak. én úgyvagyok vele, hogy nem szeretnék 35-40 évesen gyereket, hogy ne láthassam megszületni az unokámat. szóval értitek... nem akarom még 30 évesen is életem párját keresni, amikor már jó esetben apukának kellene lennem. szóval én ehhez a dologhoz már ilyen szinten állok hozzá.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31178) hejesírásó válasza Zewa (#31161) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mert egy átlag 20 évesnek megvan? :B ;)

(#31179) hejesírásó válasza bandus (#31177) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Ezzel csak akkor lehet baj ha 25-27 évesen nem tudod még az egzisztenciát megteremteni az utódaitoknak, demár szeretnétek gyereket. nagyon örlődni fogsz emiatt.
nálunk 1 év a korkülönbség.

én is örlődöm most ugyan ezen oknál fogva. páromnak van egy 1,5 éves kisfia. szeretnék velük összeköltözni. bölcsibe nem akarjuk adni, szval dolgozni nem tud menni mellette. waldorf oviba akarjuk majd járatni.
a keresetem elég magas. korom 25,5 a nettóm bonuszok és juttatások nélkül majdnem 250. ez egy embernek sok, de háromnak kevés. szval nem véletlen az h az a 3-4-5 év körkülönbség kell.
mert mire a jányka gyereket akar->diploma után 1-2 év, te már 30 vagy és lesz pénz dögivel.

[ Szerkesztve ]

(#31180) #56474624 válasza hejesírásó (#31178) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az ember mindig változik (érik? ;] ) valamelyest. Csak 18 előttről 20-ra valamelyest többet. :) Biztos vagyok benne, hogy kevés olyan ember van, aki 20 éves kora előtt kötelezte el magát egyvalaki mellett igazán hosszú távra. De még talán 25 előtt sem igazán. :U

(#31181) bandus válasza hejesírásó (#31179) üzenetére


bandus
veterán

milyen az a waldorf ovi?

az egzisztencia miatt pedig úgygondolom, hogy nem kell aggódnom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31182) #56474624 válasza hejesírásó (#31179) üzenetére


#56474624
törölt tag

szval nem véletlen az h az a 3-4-5 év körkülönbség kell.

Szerintem meg nem. Végülis ki kell az embernek? Aki belefér a nagy terveibe, vagy akit igazán szeret? Én úgy vagyok vele, hogy ami jön, az jön, nem félhetek már jó előre a jövőtől. Előre álmodozni gyerekről, házról, meg a jövőbeni együttélésről szerintem nem más, mint a jelen (nem teljesnek érzése) elől való menekülés. :U
Ezutóbbi meg vagy a kapcsolatból adódik, vagy önmagunkból. Utóbbiból talán majdnem mindig valamelyest. Túlságosan belénk ivódott szerintem a nyugati civilizáció "élet rendje". Van az életnek rendje? Szerintem nincs. :) (Az az egy valószínű biztos, hogy mindenki meghal egyszer. )

[ Szerkesztve ]

(#31183) orbano válasza #56474624 (#31182) üzenetére


orbano
félisten

:K

A vér nem válik VAZZE!™

(#31184) tibi666 válasza tildy (#31108) üzenetére


tibi666
senior tag

túlzott megfelelési kényszerre gondolsz?
ebben van valami, mindig is ilyen voltam.

(#31185) orbano válasza bandus (#31181) üzenetére


orbano
félisten

olyan a waldorf módszer, amilyennek a normális oktatásnak kellene lennie: megmutatják neked a világot, nem belédnevelik...

A vér nem válik VAZZE!™

(#31186) orbano válasza tibi666 (#31184) üzenetére


orbano
félisten

én mindig is extrém sovány voltam, aztán elkezdtem tenni ellene... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#31187) hejesírásó válasza bandus (#31181) üzenetére


hejesírásó
senior tag

maximálisan kihozza a gyerekben rejlő lehetőségeket, nagyon mások a tanítási módszereik stb. neten sztem találsz sok anyagot. egyébként orbano tökéletesen megfogalmazta. :R

ha meg az egzisztencia rendben van, akkor nem mondtam semmit. esetedben nem kell akkor az a bizonyos különbség korban.

By cy lus: nem értem mi a menekülés abban ha reálisan tervezed a jövődet, nem a távolit hanem a közelit. Sokra mész a jelennel ha vki olyannal vagy akivel nem lehet majd jövőd. :C

orbano: nem mentél el azóta wc-re? ;) magas labda volt...

[ Szerkesztve ]

(#31188) #56474624 válasza hejesírásó (#31187) üzenetére


#56474624
törölt tag

Sokra mész a jelennel ha vki olyannal vagy akivel nem lehet majd jövőd

Lehet mégis többet ad, minthogy olyasvalakivel legyen jövőm, akit nem érzek az igazinak. :K
Semmi sem tart örökké, erről nem árt megfeledkezni. Az élmények intenzitása inkább marad meg az emberben, mint a hosszabb, de az embert kevésbé megérintő idők. :P

(#31189) hejesírásó válasza #56474624 (#31188) üzenetére


hejesírásó
senior tag

A jelenlegi párom akár az igazi is lehet (5 évet vártam rá :P ).

Minden percet úgy élek meg vele, hogy a jelennek élek. Viszont ezek mellé józanul gondolkodom, és tervezem a jövőnket. Nem értem mi a probléma ezzel.

Sztem egy a nőt komolyan vevő pasi így csinálja a dolgait egy bizonyos kor\érettség fölött.

(#31190) #56474624 válasza hejesírásó (#31189) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nézd meg mire reagáltam elsőnek. Azt mondom, hogy nem lehet ezt úgy tervezni, hogy eleve csak 3-4-5 évvel fiatalabbak jöjjenek szóba, mert úgy gondolom velük lehet jövőm. :N
A sorrend a lényeg: Első a szerelem nálam. A nagy jövőbeni terveknek alárendelni az érzéseimet, az maximum kényelmesebb, könnyebb, de nem jobb út. :)

[ Szerkesztve ]

(#31191) Zewa


Zewa
senior tag

Ma találkoztam az exemel, meg beszéltük személyesen a dolgokat.
Hát elég szar volt nah, de tudom hogy jól döntöttem.
Piros, könnyező szemeibe nézni jó formán nem tudtam... :(
DE! az élet megy tovább, most még túl friss a dolog.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#31192) hejesírásó válasza #56474624 (#31190) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én nem tettem amit tanácsolok, szval h legyen 4-5 év.

és most meg vakarhatom a fejem holott kő szerelmes vagyok, és olyat érzek amit korábbna csak egyszer 25,5 év alatt.

akkor most melyik a jobb hozzáállás?
:F

(#31193) #56474624 válasza hejesírásó (#31192) üzenetére


#56474624
törölt tag

Észrevettem, hogy nem tetted. Csak azt nem értettem, miért tanácsolod. :D
Melyik a jobb hozzáállás az nem kérdés számomra. Szerintem számodra sem, valahogy elvergődtél idáig Te is. ;)
Megnyugtathatlak, hogy az én utam még ennél is nehézkesebbnek néz ki. Bár nem tervezek előre, de esetemben másfél év korkülönbség, és egy évvel biztosan később is fogok emellett végezni a sulival (mivel amit először elkezdtem, azt otthagytam). De majd csak lesz valahogy, kár ezen stresszelni. :))

(#31194) hejesírásó válasza #56474624 (#31193) üzenetére


hejesírásó
senior tag

első évesen összeálltam anno egy harmadévessel...mikor ő végzett nekem még három év volt mert gépészt nem szokás időben elvégezni gazdászt meg igen.

elég nehéz volt a kapcsolat emiatt. jó volt? igen. vhol igen. szerelem miatt vágtam bele? igen.
a józan észt elnyomtam, h ez nem jó ötlet? igen.

mi lett? ki fogod tudni találni.

szval igen. én beleestem megint A hibába talán. nem bánom. MÉG!

de lehet h még fogom, de ha nem. akkor az vmi olyat jelenthet ami miatt érdemes fémet pakolni a mancsodra.

DE másnak, a hibából tanulva ugyan ezt kifejezetten nem ajánlom.

(#31195) fokukac


fokukac
nagyúr

na lúzerek, így kell romantikázni a csajotokkal... :D

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31196) tomcsi23 válasza fokukac (#31195) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elég sűrűn jársz fodrászhoz. :Y :P

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#31197) Thusor válasza hejesírásó (#31194) üzenetére


Thusor
őstag

Azta. Csak nem a SZIE-re jársz mint gépész? Én ott vagyok most végzős gazdász.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31198) dragonfx válasza bandus (#31167) üzenetére


dragonfx
veterán

és hogy bírod ki..néha én is ugy avgyok szeretem de sok ez az idő.
bízok benne tényleg szeretem nem ezzel van gond csak ha az ember szeret valakit igazán szeretné minél többet látni.
Nálunk is heti 2 nap amit együtt avgyunk.van néha összejön 3-4 is.
persze mikor neki és nekem is alig volt melonk 2x ennyi volt jobb volt dehát meg kell éálni jah.

Az elmélyülést ideig segíti ha nem mindennap ugymond látjátok egymást kell elvislenia másikat...de azér későbbi komolyabbak kialakulásához kell a soxori együttlét én így látom.

hmmmm????????

én 17 éves nőtől ne várnék komoly kapcsolatot ha 20 fölötti lennék....egy fiú helyében.nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31199) hejesírásó válasza Thusor (#31197) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem, de az a szó hogy gépész miért jelenti vkinek egyből a saját intézményét? :))

(#31200) Thusor válasza hejesírásó (#31199) üzenetére


Thusor
őstag

Onnan, hogy említetted hogy gazdász leányzó..és gondoltam hogy ha gazdász és gépész akkor SZIE :P

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.