Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31251) orbano válasza Lengyi (#31250) üzenetére


orbano
félisten

én pont ugyanebben a cipőben járok és már most jól jön :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#31252) tibi666 válasza bandus (#31246) üzenetére


tibi666
senior tag

azt kicsinálom szakmailag és fizikailag is, ilyenekkel nem próbálkoznának.

(#31253) dragonfx válasza tibi666 (#31252) üzenetére


dragonfx
veterán

ne evgyél rá mérget...a strigulavadászok..kedven női az ilyen szőke kékszeműek általában....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31254) AMD Power válasza And01 (#31249) üzenetére


AMD Power
titán

Én 27 vagyok és 30-32 néznek. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31255) ForRedGlory válasza AMD Power (#31254) üzenetére


ForRedGlory
félisten

27 vagyok, ha megborotválkozom, akkor néznek 23-nak, ha van rajtam 4-5 napos borosta, akkor meg 28 körülinek :D

(#31256) tildy válasza IreN!CuS (#31235) üzenetére


tildy
nagyúr

CSajtól is függ.
Nem tudom mennyi vagy, de idővel a csaj megkaphatja, hogy semmit sem ért el az életben, mert már x éves, és még nincs háza lakása... Azt meg le...rják, hogy ahhoz pár is kell, és egy fiatalabb srác szakmailag nem biztos , hogy ott tart ahol lehetne pár évvel később.

Na de ez már más tészta... Csak kibukott belőlem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31257) tildy válasza tibi666 (#31219) üzenetére


tildy
nagyúr

kirakatemberség...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31258) dragonfx válasza ForRedGlory (#31255) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe detto... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31259) bandus válasza tibi666 (#31252) üzenetére


bandus
veterán

tudod mindenkinél van egy erősebb ;)

de nem kívánok rosszat, csak őgy halkan megjegyeztem..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31260) Ijk válasza tibi666 (#31244) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te tényleg totál hülye vagy. Barátodnak nem tetszik, ezért nem foglalkozol vele. Valami grupent akartok vagy mi van?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31261) Csakénvagyok válasza IreN!CuS (#31247) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Párom 10 évvel idősebb, s hidd el, el nem cserélném egy húsz évvel fiatalabbra

(#31262) fokukac válasza Csakénvagyok (#31261) üzenetére


fokukac
nagyúr

20éves? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31263) Csakénvagyok válasza fokukac (#31262) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ő 38. Miért?

(#31264) tibi666 válasza Ijk (#31260) üzenetére


tibi666
senior tag

totál ciki egy olyan nővel mutatkozni, aki nem tetszik a barátaimnak.

(#31265) #56474624 válasza tibi666 (#31264) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ciki vagy sem, de ha már beleszerelmesedtél a lányba, mit csinálsz? :)

(#31244) tibi666

azt mondta, hogy totál hülye vagyok. meg akkor is, mikor megmutattam neki, hogy ki hívogat telefonon állandóan. az álla majd leesett, de itt meg az a faktor jött elő, hogy a csajszi barna hajú.

Még "szerencse", hogy van némi elképzelésed, amiből nem engedsz. ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#31266) fokukac válasza tibi666 (#31244) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem Te látens buzi vagy, bocs. egy brünó... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31267) tibi666 válasza fokukac (#31266) üzenetére


tibi666
senior tag

kösz :U

(#31268) bandus válasza tibi666 (#31267) üzenetére


bandus
veterán

akkor viszont neked kell lenyúlni valamelyiknek a csaját, az tuti tetszik neki ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31269) fokukac válasza tibi666 (#31267) üzenetére


fokukac
nagyúr

...ez nem jó, mer' nemszőke, a másik szőke, de nem kiemelkedő, az se jó, nem jó, mer' nem kékzöld a szeme, azok se jók, mert a haverjaimnak nem áll fel rájuk a farka...

ez kész, nézzél már magadba, mit is vársz a világtól, és te mit nyújtasz cserébe, és egyáltalán mi a jó búbánatot keresel itt?
töltsél le egy virtuagirl HD-t, ott válogathatsz, hogy szőke vagy barna vagy vörös, és hogy melyik sót nyomják a lányok, meg, hogy mi legyen a háttér, és verjétek egymásnak a haverjaiddal. :P :D

bocs, ha nyers vagyok, meg bunkó, de ez már nagyon kikívánkozott.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31270) Tim82 válasza fokukac (#31269) üzenetére


Tim82
nagyúr

töltsél le egy virtuagirl HD-t, ott válogathatsz, hogy szőke vagy barna vagy vörös, és hogy melyik sót nyomják a lányok, meg, hogy mi legyen a háttér, és verjétek egymásnak a haverjaiddal.

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31271) tildy válasza tibi666 (#31264) üzenetére


tildy
nagyúr

Basszus, de a barataidnak kell a csaj vagy ? Gondolkozz mar ember.

AAAA basszus, tenyleg azert csinalod az egeszet mert csak akkor tartod valakinek magad, ha felneznek rad a munkad miatt ,a nod miatt, a kocsid miatt????
Mert ha nem tetszik nekik, akkor ertektelennek erzed magad?
Na ez gaz.... Nagyon....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31272) tibi666 válasza tildy (#31271) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, ezért csinálom.

(#31273) #56474624 válasza tibi666 (#31272) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pedig egy hangyafasznyit lehetnél önzőbb. ;)

(#31274) bandus válasza tibi666 (#31272) üzenetére


bandus
veterán

érdekes egy figura vagy te. az ilyesmivel való felvágás az újgazdag hülyegyerekek szokása, de téged értelmesebbnek tartalak az írásaid alapján. azért remélem egyszer helyreáll az értékrended :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31275) fokukac válasza #56474624 (#31273) üzenetére


fokukac
nagyúr

[mint boborján...]

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31276) tibi666 válasza bandus (#31274) üzenetére


tibi666
senior tag

köszike, jól esik. :)
engem ez éltet, én a visszajelzések miatt csinálom.
a saját igényeimet jóval kevesebb is kielégítené, átlag bútorok, átlag autó is, csak ezek egyetlen lételemem nem biztosítanák: mások elismerését. és ebbe beletartozik az is, hogy csak fullos nővel mutatkozom, vagy sehogy.

(#31277) Zoli1222 válasza fokukac (#31269) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ez nagyon ott volt!

[ Szerkesztve ]

(#31278) Tim82 válasza tibi666 (#31276) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért szar lehet neked. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31279) #56474624 válasza tibi666 (#31276) üzenetére


#56474624
törölt tag

a saját igényeimet jóval kevesebb is kielégítené, átlag bútorok, átlag autó is, csak ezek egyetlen lételemem nem biztosítanák: mások elismerését.

Rémfelszínes "barátaid", emberi kapcsolataid lehetnek, ha tényleg ez kell, hogy elismerjenek, hogy szeressenek.

(#31280) lorcsi válasza tibi666 (#31276) üzenetére


lorcsi
veterán

és tegyük hozzá: ide jársz sírni

(#31281) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Az álmoknak van vmi jelentésük? Vagy csak simán álmodunk?

(#31282) mephi666 válasza tibi666 (#31276) üzenetére


mephi666
nagyúr

van egy ismerősöm: neki az volt a jó szokása, hogy ha ismerősök közül valaki vett valamit, akkor ő arra mindig próbált tenni minimum 1 lapáttal... még akkor is, ha egyáltalán nem volt szüksége arra, amit vett... pl.: vettem egy 7.1mpx-es kompaktot 55ért, akkor ő vett egy komolyabbat 90ért... (amit azóta talán fél tucatszor ha használt) összeraktam egy konfigot magamnak minimális keretből, mert 2001-től 2007ig kb semmit nem fejlesztettem, akkor ő összerakott magának 150ből egyet, amin kb semmivel nem mentek jobban a játékok, mint az enyémen... volt csomó ilyen dolga, szerintem azt hitte, hogy ezzel elismerést nyer, de csak röhögtünk rajta... mellesleg anyagilag sem állt olyan szinten, hogy ezt lazán megtehesse... az ilyen akcióival folyamatosan mínuszba verte magát... nevetséges volt...

a témával kapcsolatban: nem nézek ki úgy, mint pl. beckham, nincs bankári fizetésem, elég egyszerű körülmények között élek, de nem is vágyok nagyra... nők közül akivel akartam, kb mindenkivel össze tudtam jönni így is... (agyonfestett-lehúzós-soppingolós plázap*csákat persze kerültem nagyívben) párszor olyan nővel sikerült összekerülnöm, aki azért elég lehúzós volt, de az ilyen kapcsolatok általában gyorsan véget is értek... (nem is bánom) mostani kapcsolatomban nagyon boldogok vagyunk és ez tényleg mindenről szól, csak a pénzről nem... (szerencsére) egyikünk sem milliomos családból származik és nagyon hasonló az értékrendünk... ma reggel pl. összekaptam magam, hogy indulhassak melóba, Ő aludt még közben, mert volt még ideje... 6kor, indulás előtt, főztem neki egy cappuchino-t és ezzel keltettem... ilyen kis apróságnak is jobban örült, mint egyik exem pl. a brillgyűrűnek... persze ő is meg szokott lepni hasonló apróságokkal és nekem is hasonlóan jól esnek ezek a dolgok... szerintem inkább ezek a dolgok számítanak... csomó olyan apróság van, ami nem kerül semmibe, csak egy kis figyelmességbe, mégis boldoggá lehet vele tenni a másikat...

bízok benne, hogy találkozol majd egyszer egy olyan nővel, aki nem (feltétlenül) lesz szőke/kékszemű/nagymellű cicababa és első pillanatra egymásba bolondultok (!!! nem a másik külsejébe/pénzébe !!!) és innentől kezdve teljesen átértékeled a dolgokat... arra meg nagyívben teszel, hogy ismerősök mit mondanak a nőről... szerintem a szemükben is sokat fejlődnél, ha látnák, hogy van teljesen önálló véleményed és sz@rsz rájuk, ha nem tetszik az övék...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31283) frame>24 válasza Zoli1222 (#31281) üzenetére


frame>24
addikt

Az álmoknak van jelentésük.
(nemtom, mi, mert a szimbolika nem feltétlenül egyezik minden embernél)
Könyv, utánajárás.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31284) Zoli1222 válasza frame>24 (#31283) üzenetére


Zoli1222
őstag

Volt este egy álmom, ami nagyon valósnak tűnt. Most ébredés után nagyon szarul érzem magam. Természetesen egy lány szerepelt az álmomban.(Akivel már nagyon régen találkoztam.)

(#31285) elmoraan (r) válasza tibi666 (#31276) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Erre már talán még sokat látott, kitanult kollégáim többsége is azt mondaná, hogy "man, you are one twisted motherfucker, ain't ya?" :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31286) dragonfx válasza tibi666 (#31264) üzenetére


dragonfx
veterán

:(
haver jelentem te bekattantál az ünnepek alatt, vagy agyadra ment a melo vagy nem tom....

kit érdekel kinek tetszik vagy sem...én szeretem nekem kell megfeleljen, nem másnak...jol néáznénk ki mindenki a szőke kékszeműekre bukna, mi lenne már?? :U
amgy meg mér vagy biztos benne a szőke kékszemű cicababa a kollégáidnak jobban fog tetszeni szívesebben meghúzná??
amugy meg tényleg benne van ha kicsit jobbat nagyobbat vírít simán elviszi melőled....

azért a nő se olyna hülye érzi azt te csak ezért akarod hogy melletted legyen....és ha más mást is ad akkor hello van.lapát.
és amugy meg ha neked bejön egy nő és valaki lefikázza lelki kötelességed elküldeni szebb vidékre ez a minimum de akár több is lehet :Y

ehhez még hozzácsapjuk a merci @rönó downgrade.t..akkor azt mondom menj el orvoshoz :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31287) zoltanz válasza tibi666 (#31264) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Engem idegesít ha valamelyik barátom megkérdezi ez meg ez a csaj szerintem milyen. Nem vagyok én egy Mata Hari vagy lélekbúvár, hogy mindenkit be tudok skatulyázni. :) Azt csak is neked kell tudnod mi a zsánered, és le tudsz e élni vele egy egész életet jó esetben... :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31288) frame>24 válasza elmoraan (r) (#31285) üzenetére


frame>24
addikt

de ha már így felmerült ;], van itt egy tibi-nek való szőke szépeség!!!
Lollll-r:
Kellie Pickler :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31289) orbano válasza Zoli1222 (#31284) üzenetére


orbano
félisten

találkozz vele. én is egy lánnyal álmodtam éjszaka, kivel rég nem találkoztam, és... szarul érzem magam picit :) sokszor álmodjuk meg a vágyainkat, illetve dolgozzuk fel a félelmeinket alvás közben.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31290) Zoli1222 válasza orbano (#31289) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az lesz. Nagyon fontos számomra, csak az a baj, h nem tartom valószínűleg, h ő is így vélekedik rólam.

(#31291) Ijk válasza dragonfx (#31286) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hagyjátok, erre magától fog/kell rájönnie. Ez az élet ugyanis folyamatos frusztráltságot, teljesítménykényszert okoz, amit nem lehet örökké bírni. Majd megunja a sznob barátokat is előbb-utóbb. Kell az életben néhány személyes pofáraesés, mert nem mindig lehet más tanácsából, tapasztalatából tanulni. Addig kergesse csak a cicababákat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31292) elmoraan (r) válasza frame>24 (#31288) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Dzsízasz. :N
Amúgy ehun e vörösen... :( :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31293) hejesírásó válasza Zoli1222 (#31284) üzenetére


hejesírásó
senior tag

gyakran csak BS amit álmodunk, én ma azt álmodtam hogy egy horvát felségjeles SU zuhant le a tanyánkon (sose laktam tanyán). na ez szted jelent vmit? ugyan már...

[ Szerkesztve ]

(#31294) tibi666 válasza hejesírásó (#31293) üzenetére


tibi666
senior tag

én meg azt álmodtam, hogy amerikába emigrálok, de elfelejtettem bepakolni, és lekéstem a repülőgépet. aztán valahogy csak kijutottam, de ejtőernyővel kellett kiugrani a gépből. végül egy szigeten landoltam, ahol foci világbajnokságot játszottak egy szabadtéri kocsma mellett.

elképzelhető, hogy ez dragonfx elméletét támasztja alá.

[ Szerkesztve ]

(#31295) Goose-T válasza tibi666 (#31294) üzenetére


Goose-T
veterán

Amiket az utóbbi pár napban írtál, azokat komolyan gondoltad, vagy csak minket akarsz hülyíteni? :D Ha komolyan gondoltad, akkor tényleg súlyos problémáid vannak. :(

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#31296) tibi666 válasza Goose-T (#31295) üzenetére


tibi666
senior tag

halál komolyan.
ha találkozok egy nővel, aki nekem még tetszik is, de nem bombázó kategória, akkor már lekonyul a szám, mert tudom, hogy a barátaimnak nem biztos, hogytetszene. ezért végül nem is foglalkozok vele.

és hidd el, ők nem non plus ultra nőkkel járnak, és sokszor mondták már, hogy nagyon hülye vagyok, ha így gondolkodom, de ez engem nem hat meg.

[ Szerkesztve ]

(#31297) Bibby válasza tibi666 (#31296) üzenetére


Bibby
addikt

Sekélyes egy életed van hallod.

Ελευθερια η θανατος

(#31298) IreN!CuS válasza tildy (#31256) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én 19(~2 hónap és 20)ő meg nem rég múlt 21,tehát szerintem nem nagy korkülönbség.Hasonlókon gondolkodtam már én is,de semmire sem jutottam.Majd meglátjuk.

Csakénvagyok: még mindig érdekesnek találom,de hát van ilyen.Ha jól megvagytok nem is kell cserélned:)

(#31281) Zoli1222: párszor hülyeségből utána olvastam az álmaimnak és nálam rengeteg "bejött",de nem kaptam rá :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#31299) frame>24 válasza tibi666 (#31296) üzenetére


frame>24
addikt

Ha csak a szád konyul le, az még nem baj, úgy tűnik, még van számodra visszaút. ;]

A baj, hogy te valamiféle "emberi játszmát" űzöl, tetszik neked a "meg nem értett hős" szerep, ill. a mindig ugyanabba a hibába eső ember, aki tűri, hogy újra-és-újra lecseszik. (pl. utóbbira példa az alkoholista is, de ezt most ne vedd magadra)
Nem viccelek, Eric Berne könyvében olvasni hasonlókról.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31300) orbano válasza frame>24 (#31299) üzenetére


orbano
félisten

és olyan lehet, hogy egy nőnek a szájában (nyálában pl.) megváltozik valami kémiailag, közvetlenül mielőtt elkezdenek menstruálni? asszem ezt egyszer kérdeztem de nem emlékszem válaszra :)

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.