Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31651) Kokkantas válasza dragonfx (#31618) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Itt kell keresni? :U

(#31652) orbano válasza Lirion (#31647) üzenetére


orbano
félisten

azért számít. ugyanazokkal az egyéb paraméterekkel felvértezet két férfi közül a pénzesebb lesz vonzóbb a nőknek: nem azért, mert pénzéhesek, hanem azért, mert ez bizonyítja esetlegesen a rátermettségüket, és növeli a nők biztonségérzetét (gondolj a családalapítási dolgokra).
de nyilván helyettesíteni nem helyettesít más értékeket.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31653) frame>24 válasza elmoraan (r) (#31650) üzenetére


frame>24
addikt

Likes this.

5 more people like this...(click to view)

:D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31654) Lirion válasza orbano (#31652) üzenetére


Lirion
addikt

Ezzel egyet értek, de nem egy olyan érték a nagy vagyon, amilyet általában a nők keresnek egy férfiban. Inkább úgy mondanám, hogy előny, amit lehet jól és rosszul is használni.

(#31655) tildy válasza orbano (#31652) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg az ikrek sem teljesen egyformak :U
en ezt nem mernem kobe vesni, amit mondasz. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31656) #56474624 válasza tildy (#31655) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nemhogy teljesen nem egyformák az ikrek, hanem okvetlen nem is annyira hasonlóak. Lehet találni olyan (nem ikertestvér) embert, aki hasonlóbb. :U

(#31648) Lirion:
Ha csavargatta a haját és szorongatta a kezét, minden bizonnyal bejöttél neki.

Én anno első randin újsággal a kezemben doboltam az elején, szóvá is tette a leányzó, hogy ideges vagyok-e (bár én egyébként is gyakran dobolok az ujjaimmal). :) Nyilván izgultam, hogy jól süljön el a dolog, de nem jött be a lány, és én sem neki. Szóval szerintem semmit nem jelent, max annyit, hogy előzetesen voltak bizonyos elvárásaink, és azon izgulunk, vajon visszaigazolódik-e...

[ Szerkesztve ]

(#31657) tibi666 válasza Lirion (#31647) üzenetére


tibi666
senior tag

leírtam három tulajdonságot, amit értéknek tartok magamban, erre te azzal jössz, hogy nekem az egyedüli érték a pénz. :F

(#31658) tildy válasza tibi666 (#31657) üzenetére


tildy
nagyúr

Keresem ezt a hszt, de nem talalom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31659) tibi666 válasza tildy (#31658) üzenetére


tibi666
senior tag

(#31660) tildy válasza tibi666 (#31619) üzenetére


tildy
nagyúr

Koszi, mostmar vagom.

Nos megintcsak azt mondom, nincs igazad. vagy feluletes nokkel talalkoztal csak.

Kedvesseg, odaadas, figyelmeseg kombo meg nagyon jo, de fontos meg egy dolog hozza, es az pedig az onbecsules.
Ha ez nem volt meg - lathatoan nem nagyon - akkor bizony ott van a kutya elasva.

Anyagiak meg nem kellenek egyforman mindnek. Rengeteg no van, aki zokon venne, hogy a parja tartja el, vagy hogy joval jobban megy anyagilag a parjanak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31661) Kiki18 válasza tibi666 (#31619) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez a három tulajdonság ,amit felsoroltál,igenis kell nekik...de sose vidd túlzásba!
Ha tényleg ezeket megkapja,amikor csak akarja,el fogja bízni magát és a végén megcsal(hat).
Amúgy még fontos a férfiasság is...nem fizikai értelemben... ne menj mások után,mint a birkák,legyen saját véleményed

(#31663) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

szakítok, fellépek beszélgetni neten egy társkeresőre, rámakad első 3 percben egy helyi lányka 22-23 éves asszem.

90-60-90, helyes aranyos okos, szexet szereti.

2 napot beszélgettünk. szakító félben van de reméli még meg tudják hegeszteni a kapcsolatot. erre tegnap este azért megjegyezte, hogy örül h vannak normálisan kinéző értelmes emberek az ilyen oldalakon, és ha nem jönne neki össze a párjával szívesen meginna velem egy forralt bort :Y

2 napig beszélgettünk. semmi olyat nem mondtam, nem nyomultam, csak beszélgetni akartam. :B

jahj, nem lesz ez így jó. :W

[ Szerkesztve ]

(#31664) Lirion válasza tibi666 (#31657) üzenetére


Lirion
addikt

Hát ez ilyen paradox dolog. Értéknek gondolod azokat, mert mások szerint az érték, de nem gondolod azt, hogy ezek tényleg számítanak, ergo nem értékesek.
Ha viszont tényleg úgy gondolod, hogy azok az értékek és nem a pénz és te tényleg olyan vagy, akkor legyél kedves, figyelmes és odaadó minden emberrel, ne csak pár lánnyal. Látni fogják majd mások, hogy ez a te természeted és nem csak számításból vagy kedves és így valóban érték lesz az a 3 tulajdonság.

(#31665) hejesírásó válasza Lirion (#31664) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ahogy olvasgatom a tibi dolgait rájöttem h van egy ugyan ilyen bnőm. 28 éves nagyon sikeres.

rendes lány volt, de aztán ahogy jól mentek egy idő után a dolgai olyan társaságban asszimilálódott. Nekik a pénz a hatalmos, a kimértség a menőzés és az úri játékok imponáltak.

A lány 25 környékén elkezdte magát nem jól érezni. A pasik akiket magához közel engedett azok hamar lecserélték rendszeresen. Nem találta az igazit ahogy önmagát sem.

Aztán fél napi kérdezősködés után összeállt a kép:
-Olyannak adja magát aki nem is az igazi énje
-Emiatt nem találja a helyét
-Nem érzi magát jól a bőrében
-Emiatt nem találja az igazit. Hisz az álarc amire jönnek bizonyos fajta pasik miután leomlik és megmutatja az igazi énjét a pasik csalódnak, mert nem egy szeretni való lányt kerestek hanem egy gazdag tehetős hidegvérű picsát. Aki meg az igazi énjét szeretné az sosem fogja "felkérni táncolni" mert a maszk amit hord ezeket a pasikat elijeszti.

Tanácsoltam neki h váltson barátokat, váltson életvitelt és találja meg régi önmagát.
Lehet tibinek is ezt kéne tennie.

vagy

Elfogadnia a maszkját és maga mögött hagynia azt ami a maszk alatt van és másmilyen életre vágyik.

akármelyiket teszi, ezt a kettősséget meg fogja szüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#31667) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31668) hejesírásó válasza dragonfx (#31667) üzenetére


hejesírásó
senior tag

habot a népre és mehet a party!

(#31669) Csakénvagyok válasza hejesírásó (#31663) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dugd meg

(#31670) Rica válasza dragonfx (#31667) üzenetére


Rica
senior tag

:C Woody Allen: " Ha Frisco-ban nem lennének villamosok, egyáltalán nem lenne nemi életem."

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#31671) akos3 válasza lezso6 (#31662) üzenetére


akos3
addikt

Bevallom titokban vártam már a fejleményeket és nagyon megörültem, h végre írsz! De elkeserítettél! Semmi fejlemény vazze egy rohadt hónap óta!!! Hihetetlen. Más ennyi idő alatt megváltotta volna már a világot, Te meg mindenféle sex kellékekről vagy mittom én h mikről cseverészel. Nevetséges. Inkább játszál a gépeden komolyan mondom...Az talán nem akar veled semmi személyes kapcsolatot létrehozni. Bár Te azt is elrontanád.!

Nah én szurkolok Neked, komolyan, állj már a sarkadra, azt mutasd meg ki a ffi a háznál! (na jó lehet h erről már lekéstél ;] )

[ Szerkesztve ]

(#31672) akos3 válasza hejesírásó (#31665) üzenetére


akos3
addikt

ez szép volt. :K :R

(#31673) dragonfx válasza lezso6 (#31662) üzenetére


dragonfx
veterán

hát vazzzeee nem vezsed lapot azt várja kézzel nyelvvel faxxal a vombja közé menjél.... ;)
ilynekor lépni kell...befelé.... :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31674) hejesírásó válasza dragonfx (#31673) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ahogy olvasom akár páros lábbal is lehetne ;] becuppanna. :B

(#31676) tibi666 válasza hejesírásó (#31665) üzenetére


tibi666
senior tag

ettől a felületes világtól hányingerem van.
az érzelmekre meg nincs szükség. nincs nekem helyem itt. egy dolog marad. dolgozni kőkeményen, megtriplázni az ebbe eddig beleölt energiát, aztán egyedül élvezni a nagyobbat, szebbet, jobbat. úgysem kíváncsi senki rám. akkor én se leszek másokra. szép lassan leépítem az ismerősi körömet, munkán kívül kilövöm a telefonomat és szevasztok.

(#31677) hejesírásó válasza tibi666 (#31676) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez is megoldás, nincs vele baj, de csak ha közben nem vágyakozol szerető társra és barátokra. a lényeg h amit választasz amellett más "személyiséged" vágyaid ne legyenek, mert akkor megint kettészakadsz és őrlődni fogsz.

(#31678) tibi666 válasza hejesírásó (#31677) üzenetére


tibi666
senior tag

így van. ha ezeket sikerül kiirtanom magamból, akkor akár még boldog életet is élhetek.

(#31679) #56474624 válasza lezso6 (#31675) üzenetére


#56474624
törölt tag

Oda köll kötözni... :D

Szerintem próbálj meg ne görcsölni ennyit.
Mikor ennyi ideje ismersz egy lányt, és nem tudsz lépni hosszú idők óta, ekkor már nehéz cselekedni, főleg ha ennyit görcsölsz rajta.
Lehet érdemesebb lenne más lányoknál némi sikerélményhez jutni, aztán visszatérni erre a lányra.

Dehát elég lenne valójában annyi, ha elhitetnéd magaddal, hogy ez a lány csak a kegyelemdöfésre vár Tőled. :))
Nem tudom, én valahogy mindig el tudom hitetni magammal, hogy halálosan belém van zúgva a kiszemelt, sőt még a ki nem szemelt is... :DDD

(#31676) tibi666:

Ez nem megoldás, hanem beletörődés. Még a végén el is hiszed, hogy itt mindenki csak pénzre, csillogásra vadászik, nem kellenek az érzelmek, nem kell a szeretet, csak pénz, pénz, meg pénz... :(((

[ Szerkesztve ]

(#31681) tibi666 válasza #56474624 (#31679) üzenetére


tibi666
senior tag

pedig így van. belefáradtam, elég volt.
lehet magad áltatni, álomvilágban élni, hogy az általad felsoroltak számítanak.
pedig nem. a világot a pénz mozgatja, a világnak pedig részei az emberek. mindenkit ez mozgat, csak van aki egy mézes maszlagot költ köré. közben másról nem szól, csak hogy eltipord a másikat, azért, hogy neked még több legyen.

akkor meg felesleges magam ezzel őrölni. be kell látni, hogy ez van. keményen dolgozni, edzeni, hogy a munkára még jobban tudjak koncentrálni. már elfogadtam. nem így terveztem, de idővel bele fogok nyugodni.

(#31682) #56474624 válasza tibi666 (#31681) üzenetére


#56474624
törölt tag

A pénz csak egy eszköz. Most feltehetném a kérdést, miért vágyik még több pénzre az az illető? Érne bármit az a pénz a Marson? Az emberek elismerésre vágynak, bizonyítani szeretnének, maguknak, másoknak, akár az egész világnak. Ha úgy gondolja, 200 autó és 100 palota birtoklásával. Dehát nem mindenki ezen a vonalon mozog. Sportból említhetnék példákat, zenéből, stb.

(#31680) lezso6:

Az msn-es dolgot én is írtam többek között. Abból ne próbálj meg következtetni inkább. :)

[ Szerkesztve ]

(#31683) frame>24 válasza tibi666 (#31676) üzenetére


frame>24
addikt

Ób*zmeg, magadtól van hányingered. Te vagy felületes, még mindig nem veszed észre? Jössz itt a pénzzel + "jó nő típussal "kapcs. hülyeségekkel. Amúgy, "hát hánnyá! Szójjá anyádnak is, hányjatok együtt!"

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31684) orbano válasza lezso6 (#31680) üzenetére


orbano
félisten

új notebookhoz új kiszemelt is járna :) kezdj el valami frissebb husit kergetni, és ne nagyon éld már bele magad ebbe a lányba. ne mvolt semmi, nem is lesz már. viszont ő egyre közvetlenebb lesz veled, amit te egyre inkább félreértesz, és belemagyarázol, aztán majd megnézheted magad... volt koliban egy ilyen srác, mint Te, teljesen odavolt egy lányért, csak épp a csaj nem tudta, a srác meg ugye nem lépett. Hát én nosza összejöttem, mint kívülálló vele, aztán kiborult a bili. A lányzó teljesen meglepődött, sose gondolta volna, hogy bejön a srácnak, azt hitte jó haverok és kész...

A vér nem válik VAZZE!™

(#31685) tildy válasza tibi666 (#31676) üzenetére


tildy
nagyúr

hulyeseg.Rakd magad rendbe, es minden oke lesz. Igenis szukseg van erzelmekre.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31686) orbano válasza tibi666 (#31678) üzenetére


orbano
félisten

nem vagy egyedül: [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#31687) frame>24 válasza orbano (#31686) üzenetére


frame>24
addikt

"Saját maga törülközik a szingli,
Nem ketten törülközik a szingli!"

:)) :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31688) zoltanz válasza Lirion (#31649) üzenetére


zoltanz
nagyúr

ők is szeretik a szexet

Persze, hogy szeretik csak nehezebben állnak rá, sokszor nem érzik magukat tökéletesnek (nem mostak hajat pl, azt hiszik ez nekünk nagyon fontos, nem érzik magukat izgatónak/szépnek annyira :DDD, de sok bókkal, ajándékokkal le lehet őket venni a lábukról, aztán rájönnek, hogy nem kell annyira aggódni ) azért egy egészséges középkorú pasi többet gondol a négybetűs szóra. :K

ki elkapja és vadul addig d*ja, amíg már járni sem fog bírni az élvezettől,

Azért a fickónak sem egyszerű olyankor munkába mennie, ezt tapasztalatból tudom... :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31689) hejesírásó válasza zoltanz (#31688) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha nincs hozzászokva az ember akkor bizony kellemetlen másnap..... :))

(#31690) orbano válasza frame>24 (#31687) üzenetére


orbano
félisten

az a kedvenc mondásom belőle :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#31691) Rica válasza tibi666 (#31681) üzenetére


Rica
senior tag

Én értem, hogy mit érzel. 25 voltam (20 éve), mikor totál csömöröm lett a nagy vadászatból. Szándékosan nem azt mondom, hogy a nők, hanem azt, hogy az emberek 99 % már akkor is csak egy rakás szar volt lelkileg. Egy dologra vágytam: családra, első sorban gyerekekre, és halvány reménnyel egy olyan csajra, aki kisebb-nagyobb kompromisszumokkal alkalmas lehet az anya szerepre. Azóta a világ még sokkalta szarabb lett. Nem mondom hogy most a párommal a szivárvány fölött repkedünk a boldogságtól, de a gyerekek annyi és olyan minőségű örömet jelentenek, ami semmi máshoz nem hasonlítható. Szóval, ha már dolgozol bomolva, nem lehetne mondjuk az a célod, hogy megadj mindent a kis kölködnek (először szeretet és csak mellette minden jóléti szarság)? Azt viszont, hogy előre belepihensz a kudarcba, nem tudom elfogadni. :( Ezzel alá is írod a saját halálos ítéleted, lőheted fejen magad most.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#31693) tibi666 válasza Rica (#31691) üzenetére


tibi666
senior tag

ahhoz előbb az kellene, hogy legyen gyerekem.
arra pedig még nem állok készen. egyáltalán nem.

(#31694) orbano válasza lezso6 (#31692) üzenetére


orbano
félisten

igen, és azok a sok mások is ugyanúgy csak áltatják magukat ezzel a hülységgel. ritka, mi, bazzeg... ezt legfeljebb akkor tudom elfogadni egy férfitól, ha volt már 3-4 komolyabb kapcsolata, meg még párszor ennyi rövidebb, és egy 2-3 éves kapcsolat után mondja. de egyetemista fejjel egy barátnő után egy plátói "szerelemről" kitalálni hogy ritkaság számba megy... ezt Te sem gondoltad komolyan ugye?
egyébként pedig rossz bokorban keresgélsz felteszem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31695) orbano válasza tibi666 (#31693) üzenetére


orbano
félisten

Hogy Te mennyit tudsz rinyálni, egyöcsém...

A vér nem válik VAZZE!™

(#31696) Rica válasza tibi666 (#31693) üzenetére


Rica
senior tag

Ha ennyire ki vagy ettől a szartól, akkor sztem pont ezt jelenti. Egy nőre is másképp nézel majd, ha ő gyermeke(i)d anyja. Ajánlott keresés: fiatal romlatlan vidéki lány, ostoba szülői háttérrel.
lezso6: bocs, de ultra gáz az aláírásod. szvsz te ennél sokkal jobb arc vagy.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#31697) #56474624 válasza orbano (#31694) üzenetére


#56474624
törölt tag

Simán mehet ritkaságszámba ettől még benyomások alapján. Az igazságot persze az idő mutatja meg. Viszont a jó benyomások szükségesek az elején szerintem.

(#31698) orbano válasza #56474624 (#31697) üzenetére


orbano
félisten

hát, biztos szükége van az embernek, hogy a legjobb (egyetemista) éveit tapasztalatszerzés helyett plátói sóvárgással töltse egy fejben idealizált nő után... aha.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31699) #56474624 válasza orbano (#31698) üzenetére


#56474624
törölt tag

De ez jelen esetben miért idealizálás? Hisz ismerik egymást viszonylag régóta. :U

Valamennyi tapasztalat kell nyilván, de túlontúl sok az csak időfecsérlés számomra. Simán rá lehet érezni a dolgokra már az elején, intuitíve.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.