Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31851) Lirion válasza runner 125 (#31836) üzenetére


Lirion
addikt

Az email fiók bebiztosítása pár perc alatt megoldható, akár egy új mail cím regisztrálásával és a kapott levelek átirányításával az új címre. Ha erre nem hajlandó a bnőd, hogy legalább emaileket ne kapjon a zaklatótól, akkor gondolkozz el azon, hogy vajon tényleg annyira zavarja-e őt is, mint amennyire állítja..

(#31852) akos3 válasza Lirion (#31851) üzenetére


akos3
addikt

azzal h átírányitja, akk ugyanúgy megkapja, csak másik fiokon olvassa el ;)

(#31853) bandus válasza runner 125 (#31841) üzenetére


bandus
veterán

szerintem is ez a legjobb módja megbecsülésed kifejezésének, hogy egy netes fórumon nagybetűvel írod az ő-t. biztosan értékeli is.

:))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31854) dragonfx válasza runner 125 (#31823) üzenetére


dragonfx
veterán

fenyítés..ha nem marad más boksz rendőrség...ha ennyire zavar.
de legegyszerűbb egy telefonszámcsere...sőt van olyna hogy sms/hívás tiltás opció ez a no1 .

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31855) juhig12 válasza tibi666 (#31585) üzenetére


juhig12
tag

wááá kimaradtam mindenből nem néztem ezt a topicot.

visszafele. én vagyok 15 jah, nem rossz ötlet, utána nézek a barátjának, de elvileg valami ótvarbalfasz kölyök XD meglátjuk még mi lesz. említettem, hogy jöjjünk össze egy találkára ő+a srác, akin keresztül megismertem, egy jóbarátom+a barátnője.
szóval 4en pipa meg gondolom valami alkohol.

mekkora lenne vodkát tenni a pipába XDXD

(#31856) juhig12 válasza runner 125 (#31823) üzenetére


juhig12
tag

ne emailt váltson. sztem rendőrséget hívd rá az illetőre. simán meg tudják nézni, hogy honnan netezik. vagy (picit költségesebb) de magánnyomozó. egy normális hacker bármit megtud, hogy ki honnan netezik, milyen gépről küldi az emaileket.

amúgy nem lehet az, hogy nem is reagáltok a levelekre? bejelölöd spam-nek az adott emailről érkező leveleket és csókolom!

(#31857) tildy válasza runner 125 (#31841) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy igazi kapcsolatban nem attol lesz megbecsult a parod, hogy egy forumon nagy betuvel irod, hogy O! :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31858) Kidus válasza tildy (#31857) üzenetére


Kidus
őstag

Telleg haggyukma :U

Viszont runner: nem lehet ( csak ovatosan kerdem ), hogy a baratnod nem is igazan akarja ezeket leallitani? Nem lehet, hogy elvezi a figyelmet? Te ismered, csak az elso par post utan ez fogalmazodott meg.
Meg akkor is szoktak ilyet mondani, hogy "az en dolgom", mikor valami susmak van. De ezt sem mondom, nem ismerem ot, sem a helyzetet de hatha segit mashonnan nezni.

Assuming Control

(#31859) runner 125 válasza tildy (#31857) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor az enyém nem igazi, deszar'. :(

Kidus

Lassan már 6. éve, h ismerem, ez idő alatt elég jól megismertem, .. ott belül sejtem, h megvan benne a női hiúság, egészséges önteltség, s tetszik neki a sok rajongás", valahol engem is büszkeséggel fog el - természetes határokon belül - de az előbbi helyzet sajnos már nem az.

Másrészről az előző kapcsolata szar véget ért, azok után még csak látni sem szeretné.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#31860) #56474624 válasza tibi666 (#31842) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szar az élet, mi? :P

(#31861) tibi666 válasza #56474624 (#31860) üzenetére


tibi666
senior tag

szar, mert szellemileg is padlón vagyok, a koncentrálóképességem valahol a béka feneke alatt van. egyre gyakrabban történik olyan, hogy kérdezek valamit, de a választ már nem fogom fel, mert nem figyelek rá, máshol jár az agyam.

a munkával is így vagyok: ugyanazt a teljesítményt hozom, de sokkal több időmbe telik átnézni egy elemzést például. elkezdem olvasni és 2 perc múlva már el is vesztettem a fonalat. gyakorlatilag bármi el tudja vonni a figyelmemet.

ez így nagyon nem jó.

(#31862) #56474624 válasza tibi666 (#31861) üzenetére


#56474624
törölt tag

Van azért az életnek napos oldala is. Talán már el is felejtetted, milyen az. :U

Színház, koncert, zene, semmi nem tud kikapcsolni? :F Esetleg utazás...

Találj ki valamit, mert be fogsz csavarodni. Mé nem kezdesz el hangszeren játszani mondjuk? Vagy valami sportot? Kapcsolj ki, ennek így semmi értelme, Te is látod, érzed, akkor meg mire vársz? :((

(#31863) tibi666 válasza #56474624 (#31862) üzenetére


tibi666
senior tag

dolgozni kell.

(#31864) grabber válasza tibi666 (#31863) üzenetére


grabber
addikt

1 napot csak rá tudsz szánni?Ha fáradtan is,de lehet dolgozni vagy szabit veszel ki.
Szórakozóhelyekre vagy táncos bulikba simán elmehetnél.Akár bevásárlóközpontba is,ruhát vásárolni ott vannak csajok és a ruha is jó indok,hogy megszólítsd.Tényleg ;]

(#31865) Csakénvagyok válasza runner 125 (#31823) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak megkérdem, mégis e-mail címet hogy lehet feltörni? Mert az általam ismert, freemail,yahoo, hotmail, gmail, etc. címeket lehetettlen feltörni, vagyis egy mezei gyerek ezeket sosem tudja. Meg amyúg is, engem iszonyúan zavarna ha valaki valamilyen úton-módon be tudna lépni és a leveleim közt olvasgatna, tehát mindent megtennék hogy megváltoztassam a baálításaimat.

A párodra meg nyugodtan rábízhatod, oljda meg, legalább látja hogy a bizalom megvan, meg az akaratod sem akarod mindenképp ráerőltettni

(#31866) tibi666 válasza grabber (#31864) üzenetére


tibi666
senior tag

szoktam járni pókerezni, sörözni.
a táncolós, bulizós helyekből elegem lett pár éve. kollégákkal céges buli belefér, de ennyi.
ezek nem oldják meg a problémát. sőt, ha iszok, esküszöm, rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#31867) #56474624 válasza tibi666 (#31863) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jah hát gondolom miért, biztos sokan hajtanak be rajtad gyerektartást. :)
De legalább jók lehettek a 20-as éveid, nem csoda, hogy azok után minden más visszalépés és szar, pláne hogy utólag törlesztesz azokért az arany évekért. ;)

(#31866) tibi666:

Hát akkor szórakozz úgy, hogy nem iszol. Színházat sem szereted? Vagy valami fasza koncert (ott sem kötelező inni term.), ami katartikus élményt jelent?

[ Szerkesztve ]

(#31868) grabber válasza tibi666 (#31866) üzenetére


grabber
addikt

Pókerezésről és a sörözésről a pasik jutnak eszembe.Gondolom,mert csajok mást csinálnak inkább.
Legjobb megoldás ha az ember minél többet tölt másokkal és más helyeken.Ha mászkálsz kitudja mi történik,ja sose tudom előre mi történik aznap és utólag nem egy-két meglepő dolog történt már emiatt ;)

"Egyetlen kaland többet ér, mint ezer egyforma nap, amit kényelemben és jólétben töltök."
Paulo Coelho

(#31869) tibi666 válasza #56474624 (#31867) üzenetére


tibi666
senior tag

nem erről van szó.
aki nem dolgozik, értéktelen ember.
nem tehetem meg, hogy itt megálljak, akármit is tettem le eddig az asztalra. csinálni kell, fejlődni kell, ha beleszakadok is. nem tudnék egyetlen ismerősöm szemébe se nézni, ha kiszállnék. egyszerűen nem lehet. ennél sokkal többre vagyok hivatott.

voltam madonna koncerten. szeretem a zenéjét, de nem volt nagy élmény.
a színházat szeretem, de egyedül nem szokás színházba járni...

[ Szerkesztve ]

(#31870) tibi666 válasza grabber (#31868) üzenetére


tibi666
senior tag

nálam a gond alapvetően nem az, hogy nincs barátnőm.
a valós probléma ennél sokkal mélyebben gyökerezhet.

és ezt egy nő sem tudja megoldani, abban igazuk van azoknak, akik ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

(#31871) #56474624 válasza tibi666 (#31869) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezzel kurvára nem lenne semmi baj, ha nem okozna számodra depressziót.
Mit ér a szép, érettnek látszó gyümölcs, ha belül rohadt?
Ráadásul már kifelé sem sokáig tudsz így tündökölni, mert mint tapasztalod, elkezdett kihatni a koncentrálóképességedre, a munkatempódra... Jó, hogy látod a problémáidat, de azt sem ártana belátnod, hogy valami nagyobb fordulatot kellene most venned, mert mint mondtad "ennél sokkal többre vagy hivatott". :(

(#31870) tibi666:

Megoldani valóban neked kell a problémáidat, de ezt erőteljesen katalizálhatják is dolgok, jó dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#31872) grabber válasza tibi666 (#31870) üzenetére


grabber
addikt

Depresszió: Talán mondhatjuk.Miért jut ide az ember?
Szomorú?Minden nap nem lehet,de ha igen miért?
Munkahely?Akkor a problémát meg kell oldani.Nem lehet,váltani kell.Egy életet nem lehet feláldozni egy munkahelyért.
Szomorú?Voltam már sz*r kedvemben és annál rosszabb érzés nincs,mint amikor nem akarok nevetni a hangulatom miatt,de a haverok mindent megtesznek egy görbe vonalért a számon.Sok haver nincs,nem könnyű szerezni,de ha az ember akar,akkor tud is.
Nincs aki biztasson?Ide a forumba írsz,de másvalakinek nem szoktál beszélgetni?
Alvás helyett vagy egy munkanélküli napon elmenni,moziba,sportolni,fürdeni,vásárolni,kirándulni,bulizni,gokartozni,bowlingozni,billiárd,koncert vagy bármire.Nem hiszem el,hogy egyikre sem mennél el szívesen,bár ha rossz a kedved lehet és ÉPP EZÉRT KÉNE ELMENNI.Kicsit elfelejteni a dolgokat.Pár perc öröm 24 órán át is hathat :U

Miért csaj a topikba írsz?Nem mintha gond lenne,de talán véletlen egybeesés.
Egy csaj,felvidít,biztat,segít.Szinte a legtöbb problémát képes megszüntetni,ami meg megmarad azt elfeledtetni.Ha nem az nem jó csaj.

Szóval,előbb keress valakit és ha utána is szomorú vagy,az te miattad van.A problémát megoldani,kikerülni vagy elfelejteni lehet csak.

[ Szerkesztve ]

(#31873) orbano válasza runner 125 (#31823) üzenetére


orbano
félisten

szerintem biztosítsd afelől, hogy ott vagy neki, ha gond van hozzád fordulhat és megérted, érdeklődj néha, de ne zaklasd. bla bla.
az meg baj is lenne, ha nem kapna az ember nője szerelmes smseket, akkor gyanús lenne, hogy nagyon beválasztottunk az elején :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#31874) orbano válasza elmoraan (r) (#31816) üzenetére


orbano
félisten

szintén elkaristolok, bármit is jelentsen eme szó :D már kezdtem megijedni, hogy rákerültél a Tim-Bubu tengelyre :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#31875) dragonfx válasza tibi666 (#31866) üzenetére


dragonfx
veterán

mert nem leget ittál.... :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31876) Tim82 válasza orbano (#31874) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megtisztelő, hogy Bubuval együtt említesz. Veled tényleg szar volna egy kalap alá kerülni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31877) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

na ez jó volt.... ennyi ideig voltam egyedül... :C

(#31878) zoltanz válasza Tim82 (#31876) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Na szájkarate az megy látom. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31879) Tim82 válasza zoltanz (#31878) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha olyan hülye, hogy kitűzi magára a céltáblát... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31880) tildy válasza #56474624 (#31862) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugy latszik nemelyik nap ilyen. Tegnap ram is ramtort a minek elek erzes.
Tudod az, amikor az embernek elege van abbol hogy olyan dolgok utan rohangal, hogy auto, lakas, munka, blabla , az egesz egy nagy mokuskerek. Azert dolgozol, hogy holnap is tudj dolgozni, es ebbol max csak a kozossegi osszejovetelek (pl. Esm szulinapja, vagy egy buli) tudnak kizokkenteni. Tenyleg ezert elunk, hogy nyomjuka taposomalmot? Mindenki egyre jobban es jobban ?

Szerencsere estere egesz jol lenyugodtam, bar ebben esmnek is szerepe volt: azt mondta higyjek valamiben, amiben ugy erzem jo vagyok. Ez ad erot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31881) tildy válasza grabber (#31872) üzenetére


tildy
nagyúr

Szóval,előbb keress valakit és ha utána is szomorú vagy,az te miattad van.A problémát megoldani,kikerülni vagy elfelejteni lehet csak.
Szerintem forditva kene. Elobb tegye magat rendbe, erezze jol magat egyedul is. Utana johet a csaj, mert addig csak a problemak szonyeg ala seprese az egesz muvelet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31882) zoltanz válasza fokukac (#31848) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk a csárda méretűek között is akad szép, de én arányokat nézek mindig, (persze legyen azért mibe kapaszkodni, az sose baj) :) .
A feltuningolt ajkaktól karmolom még le az arcom, nagyon béna a legtöbb ilyen elxurt "termék" lesz... :DDD
Nekem is megvannak a gyengém máskülömben hosszú lábak, szép lábújjak, kéz, orr, fenék. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31883) tibi666 válasza zoltanz (#31882) üzenetére


tibi666
senior tag

egy szép kéz nekem is nagyon megmozgatja a fantáziámat.

(#31884) proof88 válasza tildy (#31880) üzenetére


proof88
addikt

(#31885) elmoraan (r) válasza orbano (#31874) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Á, nem vagyok én tagja semmiféle tengelynek, én egyedül hódítom meg a világot. :] :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31886) runner 125 válasza Csakénvagyok (#31865) üzenetére


runner 125
nagyúr

Lövésem nincs, oltári kocka a srác az tuti. Az iwiw-től kezdve, a mail fiók jelszavát, mindent megváltoztattunk, de hiába. Iwiw-en folyton más időpont szerepel az utolsó bejelentkezésnél, mint amikor utoljára ott járt..

orbano

Pont ezt csináltam a legelső zaklatások után, s közös megegyezésből kifolyólag hívtam fel a tagot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#31887) tibi666 válasza runner 125 (#31886) üzenetére


tibi666
senior tag

ha el van mentve a jelszó és magától lép be a rendszerbe a számítógép, akkor elképzelhető, hogy nem jelentkezik ki, csak jóval később, ezért nem feltétlen passzol az időpont. próbáljátok ki, hogy pár napig nem lép be. vagy nem kizárt, hogy keylogger van a csajod gépén.

(#31888) orbano válasza elmoraan (r) (#31885) üzenetére


orbano
félisten

ok, akkor nálad betudtam pillanatnyi elmezavarnak :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#31889) orbano válasza tibi666 (#31887) üzenetére


orbano
félisten

a keylogger sanszos, egy jó darab akár évekig is szolgálhat hasznos adatokkal :) én tuti újraraknám gépén a vindozt indulásnak, egy másikról meg átírnék minden ismert jelszót (email fiókokat, egyéb regeket, mindent). vagy szimplán betörném a gyerek orrát, de azt most ugye nem lehet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31890) hejesírásó válasza runner 125 (#31886) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ilyet már láttam.

key logger. egy exemnek a volt pasija csinálta vele a dolgait :(

win reinst, rendes ad-aware meg vírus írtás
+
msn-ben letiltani azt h ha vmi át van küldve akkor azt autómatikusan at átküldés végén nyissa meg. az ha be van kapcsolva. 1 mozdulattal bárkit be tudsz szívatni, mert már be is jutottál vele a gépére.

A tegnap hölgynek nagyon szép melle van és nagyon kis puha finom nyelve....huhm. jóba leszek vele sztem :D 90C- minimum :D

(#31891) tildy válasza hejesírásó (#31890) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor jo nagy hata lehet!!!
Egzszer tanuljatok mar meg : szam: mell alatti kormeret , betu , mellkormeret-mell alatti meret kozotti kulonbseghez tartozo betu...

egy 90C -s lanyzonak nagy a hata, vagy a csaj husos, hozza aranyaban kozepes mell.
En sem bvagyok kisdarab, de egy ilzen csaj nalam nagyobb...
Ha 90-es a mellcsucson mert meret (mert altalaban ezt jelenti a 90-60-90-ben a 90es) , akkor valoszinuleg 70D-s, 75B-s, 80A korul lehet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31892) tildy válasza hejesírásó (#31890) üzenetére


tildy
nagyúr


Talan ez a legjobb, uk, eu meret, stb...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31893) .impulse.


.impulse.
csendes tag

Fiatal férfiként, igen sok lánnyal-nővel szoktam beszélgetni, 15-25 éves kor között. És van egy visszatérő jelenség, amit nem értek. Remélem el tudjátok nekem magyarázni, hogy ez miért van így.

Adott egy lány. Ebbe a lányba szerelmes egy fiú. Szereti, tiszteli, becsüli, meg akarja kapni. Szinte bármit megtenne érte. Nem egy gyors menetre kell neki, sosem bántaná, értékelné, hihetetlenül nyálasan hangzik, de nem csak a lány teste, hanem a lelke is érdekli. A gondolatai, az álmai, a vágyai, stb stb stb... Bizonyította már, és még bizonyítaná számtalan alkalommal, mennyire fontos neki az a lány. Áldozatokat hozott, és hozna is érte. TÉNYLEG szereti.

És a lány? A lány leszarja. Inkább összejön valamiféle Átlag Ottóval, aki 5 percig elő tudta adni a kocsmában, hogy ő jó arc, meg kinéz valahogy. Nem feltétlenül jól. Csak valahogy. Ez az ember persze nem lát mást a lányban, mint egy jó kemény baszást. [elnézést a nyers hangnemért, de ezt muszáj így írnom]. Amint megkapta amit akart, valószínűleg dobja a lányt. Bár ha van egy kis esze, megtartja, hogy másnap is legyen kit dugni. Nem fogja érdekelni ki az a lány, csak az, szétteszi-e a lábát, amikor ő akarja. Néha bónuszként megalázza, megcsalja, kihasználja a lányt. Miután pedig ennek az ún. "kapcsolatnak" vége, a lány odacsapódik egy újabb balfasz mellé, és kezdődik elölről az egész.

Közben a szerelmes srác pedig kezd egyre jobban megbarátkozni az önakasztás gondolatával.

***

Valaki árulja már, hogy miért van ez így? Ez kell a nőknek? Most komolyan? Nem vagyok valami nagy Casanova, de azokat a nőket akiket csak le akartam fektetni, hm, 90%-ukat le is fektettem. Talán 95, és jó nőkről van szó. Ha bunkó, flegma voltam velük, ha lenéztem őket, és ezt éreztettem is velük, szinte mindig összejött. Amelyiktől mást akarok, többet, az bukta. Én ezt nem értem. És ez nem csak az én példám. Ezt látom mindenhol magam körül. Volt olyan hogy a lány akivel kavartam, megmutogatta nekem a szerelmes leveleket amiket egy sráctól kapott. Hát esküszöm, én feleségül mentem volna a sráchoz ha ilyet kapok tőle. Gondolhatjátok hogy a lányt a legkevésbé sem hatotta ez meg. Bónusz poén: volt olyan lány akit eleinte csak meg akartam dugni, mert igen jó nő volt. Minden jól is haladt, egészen addig, amíg észre nem vettem hogy amellett hogy jól néz ki, ő egy igen értékes lány. Ahogy változtattam a hozzáállásomon, és nem töröltem bele a cipőm, már nem érdekeltem többé.

Ha kóborol erre valamiféle nő, akkor magyarázza el ezt nekem mert igazán érdekelne, hogy miért van ez így, illetve hogy muszáj lesz-e erőltetetten bunkó seggfejnek lennem azzal a lánnyal is, akit szeretek és tisztelek, ha meg akarom szerezni.

(#31894) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Az év legvonzóbb nője: Emmanuelle Chriqui[link] ;]

(#31895) SzalaiG válasza .impulse. (#31893) üzenetére


SzalaiG
addikt

Na erre a megoldás engem is nagyon érdekelne!!!! :U

Félek nem létezik. :N

(#31896) BloodRay válasza .impulse. (#31893) üzenetére


BloodRay
veterán

Valaki errefelé nagyon szerelmes típus. :)
A nőkben sajnos(vagy néha nem sajnos :)) benne van alapból általában, hogy vonzódnak a "rosszfiúkhoz". Ebbe szerintem törődj bele és ne akarj olyan nagyon jó lenni vele, a hősszerelmes típus nem annyira gyerebe elsőre a nőknél. szvsz

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#31897) SzalaiG válasza BloodRay (#31896) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nemcsak elsőre -> Sose. :))

(#31898) akos3 válasza SzalaiG (#31894) üzenetére


akos3
addikt

pfuuu :(((

(#31897) SzalaiG ezzel sem tok egyetérteni... :(

[ Szerkesztve ]

(#31899) .impulse. válasza BloodRay (#31896) üzenetére


.impulse.
csendes tag

Hál' istennek nem. Általában én vagyok a seggfej akivel nem kéne kezdenie a nőknek, de mégis.

(#31900) SzalaiG válasza akos3 (#31898) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem tetszik? :F

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.