Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31201) Thusor válasza dragonfx (#31198) üzenetére


Thusor
őstag

Szerintem úgy lásd a dolgokat, hogy örülj annak amennyit együtt tölthettek. Értékeld az a kevés időt is amit a pároddal lehetsz, és töltsétek hasznosan. Amikor pedig nem vagy vele, akkor éld a saját életed, végezd a dolgod, foglald el magad. Néhány telefon persze megengedett, mert hát mégis szereti az ember a párját. De tényleg ne azon agyalj hogy mennyire hiányzik.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31202) hejesírásó válasza Thusor (#31200) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hidd el a gazdász gépész dolog az mindenhol ugyan olyan :C

(#31203) Thusor válasza hejesírásó (#31202) üzenetére


Thusor
őstag

Elhiszem neked. :D

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31204) Csakénvagyok válasza tomcsi23 (#31196) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Má' 3 klaty után akartam bugrepoltolni mire feltűnt hogy kukucnak is ugyanaz az avatarja :B

(#31205) Nordik válasza #56474624 (#31165) üzenetére


Nordik
őstag

Na ma hívott a leányzó, hogy pénteken találkozni akar velem. :D

Igaz nekem az nemjó, mert suli mellett melózok is, de helyette szerdán ha minden jól megy találkozunk. Hát meglátjuk mi sül ki belőle... :U

(#31206) Lengyi válasza Nordik (#31205) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Hajrá-hajrá, kíváncsi vagyok milyen benyomást kelt majd benned a leányzó ( persze, ha neked sikerül nyomást gyakorolnod az se rossz :D )

[ Szerkesztve ]

(#31207) DeadMeat válasza #56474624 (#31081) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát mondhatjuk rá,hogy bevett.Az sem volt tervezett,ő sem.Így alakult. És egyáltalán nem bánom. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31208) tomcsi23 válasza Csakénvagyok (#31204) üzenetére


tomcsi23
veterán

Most nagyon elemében van, mindenkit majmol. Még az is lehet, hogy papírzsacsit húz a fejére. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#31209) Nordik válasza Lengyi (#31206) üzenetére


Nordik
őstag

Hát talán a második talival már alakulni fog valami, bár részemről nagyon nehezen akarózik. :)

(#31210) Lengyi válasza Nordik (#31209) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Kíváncsian várjuk ;)

(#31211) proof88 válasza tomcsi23 (#31208) üzenetére


proof88
addikt

(#31212) dragonfx válasza Thusor (#31201) üzenetére


dragonfx
veterán

ebben igazad lehet csak én sokat gondolkozok a jövön.mert az változtatható a mult jelen nem.

Amugy a kommunikációval nincs gond..elöző hónap 920 sms :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31213) fokukac


fokukac
nagyúr

mai fészbúk :

if 10000000 people join this group, i'll go on xfactor and strip on stage!
:D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31214) Csakénvagyok válasza fokukac (#31213) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

E me' mi a xar?

(#31215) tibi666


tibi666
senior tag

3 nő koslat utánam. rábasztak.
2 sötétbarna, 1 világosbarna. :(

(#31216) fokukac válasza tibi666 (#31215) üzenetére


fokukac
nagyúr

sajnálunk... add meg nekik az én címem...! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31217) tibi666 válasza fokukac (#31216) üzenetére


tibi666
senior tag

sajnálhatsz is, ne félj, ha csak az egyikük szőke hajú, és kék, vagy zöld szemű lenne, nem ide írkálnék. :DDD

(#31218) lorcsi válasza tibi666 (#31217) üzenetére


lorcsi
veterán

de sokat adsz a külsőségekre
még ha valami thai bártáncosokról lenne szó még érthető lenne, de így :F

vagy a te küslőd is iylen extra mint az elvárásod ?

[ Szerkesztve ]

(#31219) tibi666 válasza lorcsi (#31218) üzenetére


tibi666
senior tag

kérdezd Mawyxot, ő már látott. :)
ez nem elvárás, nekem az ilyen nők tetszenek. az már elvárás, hogy ne csak nekem tetsszen, hanem az ismerőseim farka is felálljon, ha ránéznek.

(#31220) frame>24 válasza tibi666 (#31219) üzenetére


frame>24
addikt

Már csak az a kérdés, ha magad is tudod, hogy neked nem azért kell egy nő, amiért általában az érett férfiembereknek, akkor miért csodálkozol?
Nem akarok belemenni, hogy teljesen lényegtelen paramétereken rugózol, de ez a "kollégáid farka álljon," ez nagyon csúnya kinyilatkoztatás.

Lassan tényleg egy sok száz(?mittudomén) évvel későbbi sci-fi korba képzellek, ahol genetikusoktól rendelheted álmaid nőjét, mert ha mást nem is, a kinézetet asszem meg lehetne oldani... :U

szerk.: továbbra is ajánljuk néked a skandináv országokat... ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31221) #56474624 válasza lorcsi (#31218) üzenetére


#56474624
törölt tag

vagy a te küslőd is iylen extra mint az elvárásod ?

Ez picit emlékeztet arra, mikor azt mondják, ne kritizáld, hanem csináld jobban, legyél jobb. Erre valahol olvastam egy nagyon frappáns választ: Nem kell péknek lenned, hogy tudd, szar a zsemle. :DDD

(#31222) lorcsi válasza tibi666 (#31219) üzenetére


lorcsi
veterán

az ismerőseim farka is felálljon, ha ránéznek.

azért ez is kemény, hogy téged ez foglalkoztat
de jó hogy nem vagyunk egyformák

(#31223) #56474624 válasza tibi666 (#31219) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én nem gondoltam, hogy manapság még szokás valahol olyasmi, mint régen, hogy a szülők vétójoggal élhetnek egy-egy szerelmi kapcsolat esetében, és "hallgat rá" a csemetéje. Pusztán csak "szerelembű". :))
Belegondoltál már, hogy te tulajdonképpen olyan mértékben élsz másokért (nem biztos, hogy pozitív értelemben, de másokért, akár mások hergeléséért is) az általad leírtak alapján, hogy nem irányítod az életed. Nőügyben nem tudsz mások nélkül dönteni. Pontosabban nem is te döntesz elsősorban, hanem "anyuci és apuci". :U
Ezért írtam 1-2 hete, hogy ebből csak egyetlen kiút van: megtanulod szeretni, értékelni önmagad, ehhez viszont mélyen szántó önelemzés kell (kezdve az első emlékekkel, azaz a gyerekkorral). Lehet ehhez szakemberhez érdemes fordulni, bár én ezt nem tartom okvetlen szükségesnek.
Amennyiben egy egészséges mértékű szintet nem érsz el önértékelésben, úgy továbbra is másokért fogsz élni, mások fognak valójában dönteni helyetted, és eközben soha az életben nem fogsz tudni őszintén, felszabadultan, szabadon lenni. Mert vajon mit szólnak hozzá mások? :F

[ Szerkesztve ]

(#31224) fokukac válasza tibi666 (#31217) üzenetére


fokukac
nagyúr

ugyanmár, a hajfesték és a kontaktlencse csodákra képes...! Meg Charlie Firpo is megmondta: 'sose bízz senkiben, akinek kék a szeme...!' :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31225) Csakénvagyok válasza tibi666 (#31219) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mé'? Ez vaami perverz szokás nálad? Meg amúgy is bikini-toplessben akarod bemutattni nekik?

(#31226) elmoraan (r) válasza tibi666 (#31219) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Hádde minek a barna énnékeeeem, mikor a szőkét szereteeeem":U

Bár én sem értem, hogy miért pont egy olyan feature a kizáró ok, amit nagyságrendileg fél óra megváltoztatni...

Amúgy legalább így több barna hajú és/vagy szemű marad nekünk, parasztoknak. És azok még a napon is nehezebben égnek le. :D

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31227) dragonfx válasza tibi666 (#31215) üzenetére


dragonfx
veterán

örültség így elhatárolodni.....magasra rakod a lécet ezek szerint.
mér kell neked egy olyna ribi aki egy picsa??..mert a szőke kékszemű tisztelet kivételnek szinte mind az.aki lehuzza a pénzed, megcsal stb.....nekem sincs szőke csajom mégis tudom nem 1 haverom ellenne vele szívesen....ez olyna dedos duma volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31228) orbano válasza tibi666 (#31219) üzenetére


orbano
félisten

szerintem keress értelmesebb nőket, lehet túl unalmas csajszikkal foglalkozol. vagy szimplán csak az a baj, hogy ők udvarolnak neked. az a barnaszemű barnahajú lány, akibe úgy belezúgnál, mint makó jeruzsálembe, az szerintem észre sem vesz Téged. persze ez csak egy tipp :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31229) proof88 válasza lorcsi (#31222) üzenetére


proof88
addikt

azért ez is kemény, hogy téged ez foglalkoztat - lehet biszex is :D

(#31230) AMD Power


AMD Power
titán

Van egy nagyon kedves barátom. Ismerjük egymást vagy már 10 éve. Tegnap beszélgettünk egy kicsit a nőkről. Azt mondta ,hogy a volt barátnője mellett sokszor bizonytalannak érezte magát. Nem csak komoly kérdésekben hanem apróságokban is. Sokszor volt olyan érzése ,hogy megbántotta vagy valamit rosszul csinált vagy mondott és utána bűntudata rossz érzése volt. Hülyének érezte magát és marta az gondolat vagy érzés ,hogy megbántotta a másikat és akkor most nincs "minden" köztük érzése volt amitől feszült volt állandóan. Kérdeztem tőle és ilyenkor mit reagáltál vagy mit tettél? Mondta ,hogy szinte mindig ö kért elnézést vagy bocsánatot. Mindig vett valamit amivel megpróbálta kiengesztelni a párját. Sajnos nem jó vége lett a kapcsolatuknak. Sok tanáccsal sajnos nem tudtam neki szolgálni. Mondjuk már nincsenek együtt de ha együtt lennének akkor se tudnám ,hogy mit tudtam volna tanácsolni neki..!? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31231) #56474624 válasza elmoraan (r) (#31226) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hajfestésre gondolsz? Az nem az igazi. Én egyáltalán nem bukok a festett hajra. :DDD

(#31232) orbano válasza AMD Power (#31230) üzenetére


orbano
félisten

azt, hogy egy nőnek párnak nem kutya kell, hanem férfi?

A vér nem válik VAZZE!™

(#31233) AMD Power válasza orbano (#31232) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így van persze. De ezt így nem mondhatom neki azért mégsem. Az érzés ami benne lehet ilyenkor az nem lehet 1x. Ez biztos nem tudatos nála és ez a legrosszabb az egészben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31234) orbano válasza AMD Power (#31233) üzenetére


orbano
félisten

azért ilyenkor finoman lehet utalgatni arra, hogy nem biztos, hogy a legjobb dolog, ha megalázkodik a lány előtt. ha másért nem hát azért, mert elveszíti. ha felnéz rád, biztos valamennyit megfogad a tanácsaidból, pláne így kudarc után. és ahogy elnézem, ez valamennyire el is kél.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31235) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mennyire riaszthat vissza egy lány h egy kicsivel fiatalabb srác "hajt" rá(~2 év)?Tudom,h ez ember függő,de elképzelhető,h ez miatt nem lesz semmi sem a srác és a lány között?Valakinek tapasztalata van ilyesmiről?Bár azért én is "parázok" h 2 évvel idősebb.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#31236) proof88 válasza IreN!CuS (#31235) üzenetére


proof88
addikt

Ha tetszel neki, akkor mindegy. Sok ilyen felállás van, ahol 1-2 évvel idősebb a csajszi, és jól megvannak.

(#31237) mephi666 válasza IreN!CuS (#31235) üzenetére


mephi666
nagyúr

még bő 10éve (15évesen) volt, hogy diszkóban rányomultam egy csajra... táncoltunk, kimentünk beszélgetni... ott kérdeztem, hogy milyen idős? 26... és én? 15... őt eléggé elriasztottam, mert azonnal sarkon fordult... pár év nem hinném, hogy számítana... ex-menyasszonyom is valami nála párévvel fiatalabb gyerekkel kefélt félre...

elég inaktív voltam itt az elmúlt 3hétben itt a topikban... :) le vagyok foglalva kellemesen, de ha azt mondom, hogy kib@szott boldogok vagyunk együtt, akkor a lehető legfinomabban fogalmaztam... az ünnepeket is együtt töltöttük, meg félig már együtt is lakunk... egyszer nála, aztán nálam vagyunk... minden nap legalább olyan szép együtt, mint az előző :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31238) elmoraan (r) válasza #56474624 (#31231) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Konkrétan arra is, csak azt nem tudom, hogy a mai világban egész pontosan hogyan lehet csak ránézésre eldönteni egy lányról, hogy milyen a hajának az eredeti színe. Pl. meglát az emberfia egy lányt, azt mondja magában, hogy HÍNNYE. Aztán később megtudja, hogy a haja nem természetes hupilila, hanem hupikék az, csak be van mázolva. Osztakkó', mivan? Ugyanígy fordítva, azt mondja az ember első látásra, hogy HEPPA, de kiderül, hogy alapból ultramarinkék ám a csaj, csak tört-katamarán csuklóvörös 17-nek van álcázva, és akkor meg telesírom a párnám, hogy "mekkora jó csaj, azannyát!"

Vicc b+.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31239) IreN!CuS válasza proof88 (#31236) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Érdekes a szitu mert,mindenki(haverok)mondják h "kelletti" magát nekem,de nekem nem tűnik fel lehet vak vagyok. :DDD Igazából ami engem zavar,h ő dolgozik és furcsán jönne ki ha néha néha ő fizetne valamiért/hívna meg,ki nem állhatom sajnos.

mephi666:Hát azért a 11 év kicsit sok szerintem.Nem csoda h otthagyott.Örülök h jól meg vagyok,de arra azért figyeljetek,h legyenek azért külön töltött napok.Nehogy esetleg te vagy a párod "szabadság" hiányban szenvedjen.Néha azért jó külön 1 nap:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#31240) #56474624 válasza elmoraan (r) (#31238) üzenetére


#56474624
törölt tag

Élőben általában lehet látni első látásra, hogy festett haj. Persze ha beleszeretnék egy festett szőkébe, akkor beleszeretnék, miért tiltakoznék? Pillanatnyilag itt még nem tartok. A természetességet szeretem. :)

Amúgy a festett haj tapintása sem túl jó. Én sokkal jobban szeretem, ha a kedvesem haját tapinthatom meg, mint valami festéket rajta. :P

[ Szerkesztve ]

(#31241) elmoraan (r) válasza #56474624 (#31240) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem az a kérdés, hogy festett-e, hanem az, hogy milyen az eredeti színe. Vagy a jelenlegi. Vagy már a fene se tudja. Én amúgy is színvak vagyok apai ágon. :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#31242) #56474624 válasza elmoraan (r) (#31241) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor valami más szőrzet színéből kell próbálni kisakkozni... :DDD

(#31243) tibi666 válasza orbano (#31228) üzenetére


tibi666
senior tag

ez kölcsönös, mert én sem nézem meg a barna hajú nőket.

(#31244) tibi666 válasza #56474624 (#31223) üzenetére


tibi666
senior tag

a múltkor találkoztam egy szőkével, aranyos volt, meg minden, a segge is elsőosztályú.
azonban nem kiemelkedően szép, csak szép. mutattam egy barátomnak egy képet róla, mondta, hogy neki nem tetszik. mondtam ok, akkor nem foglalkozok vele. és azóta nem kerestem.

azt mondta, hogy totál hülye vagyok. meg akkor is, mikor megmutattam neki, hogy ki hívogat telefonon állandóan. az álla majd leesett, de itt meg az a faktor jött elő, hogy a csajszi barna hajú.

(#31245) Csakénvagyok válasza IreN!CuS (#31235) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Két év bame', 10hez mit szólsz?

(#31246) bandus válasza tibi666 (#31244) üzenetére


bandus
veterán

csak nehogy úgy járj, hogy szerzel egy olyan nőt, akire titokban minden haverod otthon hokizik, aztán valamelyik a nagyobb tapasztalatával, és jobb hozzáállásával lecsapja a kezedről :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31247) IreN!CuS válasza Csakénvagyok (#31245) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hát nem tudom,mit szóljak?Érdekes mindenképp :)

Most taliztam vele,aztán megkérdezte hány éves vagyok,miután mondtam neki iszonyat meglepet fejet vágott,mert h min 22nek nézett:) Nem tudom hova rakni,bár nem is kell :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#31248) AMD Power válasza orbano (#31234) üzenetére


AMD Power
titán

Hosszú távon persze ,hogy ez így nem működött nekik. Beszélek majd erről vele bár tudom ,hogy ez egy kényes téma neki de ártani nem fog az tuti. Azon gondolkoztam, hogy az az érzés amit olyankor érezhetett valóban mitől lehetett? Hogy elveszti őt? Vagy mi?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31249) And01 válasza IreN!CuS (#31247) üzenetére


And01
aktív tag

Engem így 26 felé gyakran inkább 18-nak néznek!
Jó esetben 20-22-nek!

[ Szerkesztve ]

(#31250) Lengyi válasza And01 (#31249) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Később jól fog jönni még ez, hidd el :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.