Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5851) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5850) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ahhoz képest, hogy "nem érdekel", egész lelkesnek tűnsz a témával kapcsolatban. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5852) mirci18 válasza horkovy24 (#5849) üzenetére


mirci18
addikt

És szerinted ebbe belemennek az emberek hogy megvesznek 3 évente egy új konzolt?
Szerintem kevesen tehetnék meg hogy 3 évente kiadjanak pénzt egy új konzolra.
Eddig is szerintem a pc-kre már jobb képpel optimalizálva és ami a fontos olcsóbban jöttek a játékok idővel a steam segítségével.
Persze a steamnek csak az árhoz van köze.
Eddig 6 év volt az elavulási idő és ez marad is.
Márcsak azért mert egy jó játék 1-2 évig készül előtte meg kell tanulni a konzolra a fejlesztőknek játékot írni.
Namármost hogyha 3 évente új konzol jönne nem tudna elég AAA cím jönni pont ezért rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5853) koncsik válasza horkovy24 (#5850) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én csak most olvastam, remélem nem késő: :C :R :R :C :R :R :C :R :R :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5854) ldave válasza mirci18 (#5852) üzenetére


ldave
félisten

Telefont és tabletet is eladnak az embereknek párévente 100 ezer Ft felett. Nem olyan elképzelhetlen már egy ilyen üzelti modell, viszont ehhez az kell, hogy a jelenlegi játékok minden gond nélkül fussanak a pár éven belül érkező PS5-ön is. Ahogy az iPhone 3G-re megjelent Angry Birds-szel is lehet játszani a legújabb iPhone 6-on anélkül, hogy újra meg kelljen venni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5855) ldave


ldave
félisten

Ha valaki megy PlayIT-re, akkor kirpóbálhatja a Splatoon-t is, most írt a Nintendo Forgalmazó Magyarország (ezt a hülye nevet)

A Slime draws near! Command?

(#5856) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5838) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#5857) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5851) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát attól függetlenül hogy a Ubisoft-ban mostanában elég sokat csalódtam/csalódtunk azért kíváncsi vagyok a játékra hogy milyen portot is dobtak össze a srácok Wii U-ra. Persze azt nem mondom hogy rohanok is érte az üzletbe ahogy megjelenik de meglessük aztán majd kiderül. Wii U-n egyébként is elég sűrűn uborkaszezon van szóval minden játékot meg kell ragadni ami jön persze ezt a Watch Dogs-ot csak akkor szerzem be ha tisztességesen összeraknák a pénzemért meg persze mindenki pénzéért aki megveszi. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5858) ldave válasza ldave (#5855) üzenetére


ldave
félisten

Ha gyenge a hardvered, told meg egy kis stílussal #334:

A Slime draws near! Command?

(#5859) horkovy24 válasza mirci18 (#5852) üzenetére


horkovy24
senior tag

Félre értettél engem én nem azt írtam le hogy 3 év múlva új konzolok lesznek bár már azt sem tartom elképzelhetetlennek az imént leírt okok miatt. Hanem azt hogy valószínűnek tartom hogy 2-3 év múlva már meg fogom tudni venni ezeknek a gépeknek valamelyikét számomra értelmes áron. Én szerintem ezek a gépek már nem lesznek olyan értékállóak mint az elődeik már csak azért sem mert ezek már teljesen PC-s architektúrára épülnek és ezen a téren is elég elavultak már mert felgyorsult a fejlődés ennyi. Mint mondtam a PS3/Xbox360-as időkben még más volt a helyzet. Meg aztán a PS3-ban ott volt a cell processzor amiből elég sok mindent ki tudtak facsarni és ez eredményezte azt hogy még a generáció végén is meg tudták lepni az embereket csodás exlusive címekkel. Na már most ilyen meglepik ezeknél a gépeknél már nincsenek. Nekem ez a véleményem a témáról. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5860) horkovy24 válasza koncsik (#5853) üzenetére


horkovy24
senior tag

Csak vicceltem! :D De azért köszönöm az elismerést! hehe :D :D :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5861) horkovy24 válasza ldave (#5856) üzenetére


horkovy24
senior tag

Azt a mindenit neki! Azért így egymás melletti képen látva Iwata bácsit a betegsége előtt és után azért elég durva. Nem is vettem így észre mennyit fogyott. Remélem azért nem túl komoly a baj. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5862) horkovy24 válasza ldave (#5858) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nekem ez a Splatoon játék valamiért nagyon nem jön be. Nem tudom miért értelmetlennek találom az egészet meg valamiért nem érzem benne azt a Nintendo varázst mint amikor bemutatnak egy játékot és tudom hogy ezt a megjelenéskor meg kell venni(Captain Toad). De lehet velem van a gond nem tudom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5863) ayo válasza horkovy24 (#5862) üzenetére


ayo
addikt

valahogy nekem se adja így videókról egyelőre

http://jateknaplo.blog.hu

(#5864) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#5863) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem lesz az rossz szerintem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5865) koncsik válasza horkovy24 (#5861) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Epevezetékből távolítottak el egy rákmegelőző állapotú daganatot... ahhoz képest jól néz ki. A műtét sikeres volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5866) mirci18 válasza ldave (#5854) üzenetére


mirci18
addikt

A telefon és a tablet egy olyan dolog amit nem játékra vesznek meg alapból.
Arról nem is beszélve hogy ezeket a kütyüket manapság már mindenki megveszi ha van rá szüksége ha nem.
Ezekre nem sokáig tart egy játékot kifejleszteni.
Ellenben az asztali és kézikonzolokra igen.
Sok értelmét nem látom neki hogy megveszem a konzolt 3 évig használom és addig lessz rá 3-5 exkluzív játék.
Nincs elég idő a gép kiismerésére és a játékok fejlesztésére.
De majd az idő eldönti kinek van.
Egy biztos ha ez a modell bejönne szerintem sokan felhagynának a konzolozással és vennének egy pc-t.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5867) mirci18 válasza horkovy24 (#5859) üzenetére


mirci18
addikt

Értem mostmár.
Mondjuk ezen én is meglepődtem hogy pc-s architektúrára épült a jelenlegi generáció.
Nekem ez azt sugallja hogy jobban járok akkor ha veszek egy pc-t hozzá joystickot mert akkor így a konzolnak semmi értelme és létjogosultsága.
Főleg hogyha olcsóbb egy csomó játék a steam-en idővel.

Egy biztos maga a konzolozás varázsa elmúlt az aranykorszak ami volt a ps2 idején már.
Szerintem már nem akkora buli konzolon szórakozni mint régen kivéve Nintendónál de ez az én szubjektív véleményem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5868) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#5867) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is inkább a Nintendo+PC megoldásra szavazok. Egyre több játékról jelentik be mostanában, hogy PC-re is átírják, normális stratégiákat meg eddig is szinte csak ezen lehetett játszani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5869) horkovy24 válasza mirci18 (#5867) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát megmondom frankón hogy nem tudom mi lesz ennek a dolognak a vége ha ezt a PC architektúrás dolgot erőltetik. Nekem nem túl fényes jövőt vetít előre pláne ha azt nézzük hogy a PC-k már hol tartanak hardverileg a PS4-től és az XboxOne-tól. Tudom én nem a hardver a lényeg de ez szinte csak a Nintendo-nál igaz mert nem csak a grafikára építenek hanem egyszerűen szuper játékokat csinálnak anélkül is. A másik két gyártó viszont erősen a hardverre fekteti a hangsúlyt sajnos sokszor nem túl nagy sikerrel ami a játékok minőségét illeti és itt nem a grafikára gondolok hanem magára a játékokra. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5870) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5868) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1

(#5865) koncsik: Köszönöm az infót! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5871) boost


boost
addikt

èn nem hiszek abban, hogy jelento"sen lerövidül az élettartam a jelenlegi nextgen konzoloknál. Bár, ha úgy nézzük, Nintendo 3-4évre csökkentette a 3DS élettartamát azzal, hogy kiadott egy új változatot.

Desktop konzoloknál azért ez lassabban megy, többe kerülnek, és a Sonynak, MSnek is kell 3-4 év, mire maga a konzol is komoly pénzt termel, mert hiába jön ki most anyagárba a dolog, so"t némi hasznuk is van rajt, azért elég sok pénzt elvitt a K+F. Ha meg végre pénzt termel, akkor minek cseréljék le egy új generációra. Inkább a konzol-only játékokba fektetnek, és megvetetik akkor mindenkivel a konzolt. Mint ahogy sony tette a PS3-al az utóbbi években.

[ Szerkesztve ]

(#5872) mirci18 válasza boost (#5871) üzenetére


mirci18
addikt

Azért ez csak egy modellfrissítés volt a 3 ds-nél.
Még nem adtak ki új konzolt.
Bár a ds és dsi között is csak 4 év volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5873) horkovy24


horkovy24
senior tag

Most toltam végig a Pikmin 3 igen tartalmas demóját ami az eshopból tölthető. Hát srácok azt kell hogy mondjam hogy nagyon kellemeset csalódtam a játékban mert eddig azért nem szereztem be mert féltem tőle egy picit hogy nem fog tetszeni. Úgy általában nem vagyok a stratégiai játékoknak a híve. De meg kell hogy mondjam hogy olyan kellemes és aranyos a játék környezete,zenéje úgy az egész játék atmoszférája hogy muszáj lesz beszereznem ezt a játékot is. Nagyon lekötött és beszippantott az amúgy másfél órás demó. Egyszerűen nem hittem volna hogy engem valaha is egy stratégiai játék ennyire le tud kötni. Na ezért imádom a Nintendo-t mert ezt is el tudja érni nálam és ez bizony nagy szó! :) Mert az életben soha nem szerettem az ilyen kategóriás játékokat. Nincs mese megvesszük majd ezt is! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5874) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#5871) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Asztali konzoloknál inkább tolódni fog az élettartam kifelé, rövidülni biztosan nem fog. Egyre több időbe telik ezeket a nagy felbontású játékokat elkészíteni, ami miatt egyben drágábbak is. Muszáj, hogy sok konzol legyen eladva, csak így van esély ezeket legalább nullszaldósra visszahozni . De ehhez a mértékű piaci terítéshez meg kellenek az évek, más gyógymód erre nem létezik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5875) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5874) üzenetére


boost
addikt

Erre gondoltam én is.

horkovy24: Pikmin demonak én is nagyon örülök, mivel rajta volt a 2015 év eleji játékvásárlásos listán.

Tényleg, Bayonettát (1-2) kitolta mindenki? èn az egynek a negyedik fejezeténél járok. Ha ilyen tempóval haladok, és ilyen lassan fogy a cucc, akkor ez eltart még pár hónapig. :D

[ Szerkesztve ]

(#5876) ldave válasza horkovy24 (#5873) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon jó játék a Pikmin 3, viszont sajna az online móka abból is kimaradt, pedig van benne kétjátékos mód. Ha lehetne mondjuk a Bingo-t online tolni, akkor mai napig elővenném néha.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5877) horkovy24 válasza ldave (#5876) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát én nem vagyok nagy online gamer :) szóval nekem ez a mód teljesen mellékes. Persze nem azt mondom hogy nem lenne jó ha lenne benne mert valakinek az is kell. De szerintem ez a Pikmin 3 tipikusan olyan játék amit jobb szeret az ember egyedül tolni a single módban. Egyébként igazad van eszméletlenül tetszett nekem ez a Pikmin 3. :) Most az első helyre került a játékbeszerzős listámon sőt szégyenlem magam hogy eddig kimaradt. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5878) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5874) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem meg pont azzal, hogy x86-ra váltottak lesz nagyon alacsony a k+f költség egy újabb generáció fejleszése során, hisz lényegében az adott pillanatban legjobb fogyasztás/teljesítmény aránnyal rendelkező PC-s megoldásokat kell átültetniük a saját házba. Az AMD amúgy is fejleszi tovább a CPU és GPU technológiáját, a Sony-nak és az MS-nak nagyon leegyszerűsítve csak meg kell rendelni azt.
A játékfejlesztő környezet pedig szintén maradna a mostani alapokon, hisz ugyanazon az x86 rendszeren futna tovább, nem kellene nulláról újraírni az SDK-t és hasonlókat.

A Slime draws near! Command?

(#5879) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#5878) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem is a hardver drága, hanem maguk a játékok (ezekről írtam). Vagy nagyon nagy létszámú csapat dolgozik 2-3 évig, vagy 'kisebb' teamek 3-5 évig (mindkettő sok pénz). Volt is egy grafikon, hogy a fejlesztői létszám megduplázódott a Nintendónál az előző generációhoz képest, nyilván minden más stúdiónál is. Ha nincs sok konzol, amire elég példányt el lehet adni, veszteséges marad a játékfejlesztések jó része. Ehhez kell a sok év, hogy a piac eléggé telítődjön.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5880) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5879) üzenetére


ldave
félisten

Laikus vagyok a témában: Amennyire követem itt a konzol játék hírek hozzászólásokat, a leggyakrabban elhangzó negatívum amit a PC-s játékosok hangoztatnak, az a 30fps, mely szerintük kevés és egy textúrák felbontása. Szerintem ez mindkettő a teljesítményhez köthető, így ha mondjuk lenne 2 év múlva egy PS4+ a new 3DS mintájára (gyorsabb CPU, nagyobb RAM), akkor kicsit elmehetne a PC világ felé az egész konzolosdi, miszerint ha új géped van, akkor az aktuális GTA/CoD/BF 1080p60fps-el megy majd neked, ha a régi, akkor 30fps-el, vagy csak 720p-n. Ezzel én nem gondolom, hogy jelentőssen megnőne a fejlesztésre szánt idő, hisz a legtöbb játékhoz PC-n már amúgy is készítenek ultra textúra csomagot.

A Slime draws near! Command?

(#5881) RangerFox válasza ldave (#5880) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem tudom hogy mennyire vagy benne a játékprogramozásban, esetleg úgy a programozásban, de ez nem így van. Nem lenne életképes megoldás... A végén még fizetős textúrák lennének DLC áron! :Y

(#5882) mirci18 válasza ldave (#5878) üzenetére


mirci18
addikt

És akkor mivel lessz különb egy konzol hogyha abba is csak egy asztali számítógépet építenek bele?
NEkem ezzel elveszne a konzol exkluzivitása.
És továbbra is tartom azt hogy felesleges akkor konzolt venni elég lessz egy asztali pc joy-yal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5883) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#5880) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az a baj itt szerintem elsősorban, hogy egy olyan gamer PC, ami ezen a szinten odaveri a PS4-et és az Xbone-t, az legalább dupla annyiba is kerül, mint azok (de drágábbnak biztosan drágább). Ha belebonyolódnának egy ilyen fegyverkezési versenybe, akkor a konzolok egyik sarkalatos pontja, a viszonylag jó teljesítmény/érték arány biztosan odaveszne. Áttolódna a konzolok tömegtermék-jellege a prémium-kategória felé, ahol a gamer PC-k trónolnak, de így biztosan leszűkülne a vásárlói kör és nem lennének profitábilisak a játékok (a mostani árakon legalábbis). A játékfejlesztés alakulása meg egy külön történet, de az biztos, hogy egy fix hardverre egyszerűbb játékot írni, mint egy 2-3 évente megújuló vasra.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5884) horkovy24


horkovy24
senior tag

Egy kis videó a Mario Kart 8 most megjelenő DLC Pakkról! :) :R

http://wiiudaily.com/2014/11/nintendo-minute-discusses-the-upcoming-mario-kart-8-dlc/

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5885) SlayerSub válasza Dr.F.E.R.I. (#5883) üzenetére


SlayerSub
tag

Most nagyon nem vagyok képben az árakkal kapcsolatban, de szerintem ez csak úgy igaz: hogy egy olyan gép összerakása ami ugyan úgy viszi az új PS4 játékokat, mint a PS4 kerül dupla annyiban. Mármint a legtöbb multiplatform PC-s cím konzol átírat, amihez bika gép kell, mert nem PC-re készítették.
Szerintem ehhez hozzá tartozik, hogy régebben azért ment át minden konzolra, mert PC-re lelopta mindenki a játékokat, és naná hogy a játékgyárosok a több pénz reményében konzolra váltottak. Ezért is van az, hogy konzolra még mai napig sokkal többe kerül egy játék mint PC-re. Ha a game olyan amit nem lehet lelopni, vagyis lelehet, csak úgy nem ér semmit, pl Diablo 3. akkor ugyan ott az ár. (15000 ért vettem amikor megjelent)
Véleményem szerinte a PC gamezés csak akkor lendülhet fel jobban, ha a steam-el és hasonló eszközökkel leszorítják az ingyenes letöltéseket. Addig soha nem kapnak PC-re fejlesztett single player gamet, maradnak az mmo-k, és más kompetetiv játékok, melyeket online kapcsolat miatt muszáj megvenni.
:R Szerintem

(#5886) floax94 válasza Dr.F.E.R.I. (#5883) üzenetére


floax94
tag

Hát nem éppen dupla annyi . Többe kerül az tény de 180.000 körül már össze lehet rakni egy olyat !

(#5887) Dr.F.E.R.I. válasza floax94 (#5886) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szorosan nem követtem az árakat, de egy PC ami a legújabb FPS játékokat (pl CoD: AW) elvinné FullHD fix 60fps-sel kijönne 180 ropiból? Drágábbnak gondolnám azért ennél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5888) floax94 válasza Dr.F.E.R.I. (#5887) üzenetére


floax94
tag

Azért nézzék meg hogy az új ac-ra bejelentettek 900p 30 fps-t........ nem full hd 60 fps !! Nem olyan erős gépek ezek mint ahogy azt sokan hiszik . Hiába megy a hype a ps3 és ps4 között is max 10-15% javult a grafika !

(#5889) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5887) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Úgy általában a beszélgetéshez: én korábban csak PC-n játszottam (miután elegünk lett a különféle release-kkel, feltörésekkel, vírusokkal stb. szórakozással) úgy csináltuk, hogy 4-en összeálltunk és elosztottuk az árat, 4 havonta megmondhattad mit szeretnél, az első 4 hónapban sorshúzás döntött, de után minden honapban volt 1/4 áron új eredeti játékod - persze nem ártott a hasonló érdeklődés :)
Real-time strategy-t nehezen tudok elképzelni PC-n kívűl, bár ezt cáfolandó a Halo Wars egész jó volt (nem vagyok nagyon járatos XBox ügyben). A Wii U Gamepaddel nagyon el tudnék képzelni egy jó kis valós idejű stratégiát, hallja valaki? ;)
Viszont a család és a körülmények alakulása úgy hozta, hogy az utolsó rendesen összerakott PC-met eladományoztam a volt munkahelyemnek, miután 2-3 évig állt a tárolóban. Van egy rakás kütyünk, túl sok is, de nem szeretnék a TV mellé már PC-t rakni. A fekete Wii U sokkal jobban mutat a fehér Wii-vel :DDD
Nagyon reménykedem egyrészt a régiókódokkal kapcsolatban a Nintendo nyitásában, ugyanígy a lemezek Wii U-hoz csatlakoztatott HDD-re másolhatóságával kapcsolatban, hiszen ha letölthetőek, miért ne lehetne installáni őket lemezről is úgy, hogy ne kelljen cserélgetni a lemezeket, ne "kopjon" az olvasófej, stb. (engem a lemezpörgetés zaja nem zavar különösebben, vagy hangosan (valóban hangosan :DDD ) vagy fejhallgatón játszunk).
Megrendeltem egy csomó amiboo figurát, gondolom biztos nem azokat, amik limited edition-ök (nem tudom itt olvastam erről?)...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5890) ldave válasza floax94 (#5888) üzenetére


ldave
félisten

Na, ezt a 15%-ot azért már én se hiszem el :)

A Slime draws near! Command?

(#5891) Dr.F.E.R.I. válasza floax94 (#5888) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De pont ez volt a kiindulási alapunk is (ha visszaolvasol), hogy nem is tud a PS4/Xbone ekkora teljesítményt produkálni és hogy miért ne lehetne 2-3 évente upgradelni a hardverüket, hogy tudják ezt a hipotetikus 1080p/60 fps értéket. Erre reagáltam, hogy egy ilyen PC, ami tudja ezt, az legalább kétszer ennyibe is kerülhet, mint most amibe ezek a konzolok fájnak, ergo drága mulatság lenne árháborúba kezdeni. Biztosan le lehetne gyártani ilyen erős konzolokat, de azok nem is 400$-ba kerülnének.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5892) floax94 válasza ldave (#5890) üzenetére


floax94
tag

Nem kell elhinni. Nyilván azt kell elhinni hogy 130k-t már kapunk egy messiást amivel boldogok vagyunk mert az életben nem volt és nem is lesz ilyen teljesítményű gépezet. :)

(#5893) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5891) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha majd lesz 1080p/p0-as konzol, mindenki azon fog síránkozni, hogy miért nincs már igazi ultra HD felbontású...
Nem neked célozva, hanem a Nintendo-nak nyalva: a Nintendo játékélmény nem felbontás függő. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5894) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#5893) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most tolom a régi 8-bites Zeldát, szerinted engem mennyire érdekel ez a felbontás-téma? ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5895) floax94 válasza Dr.F.E.R.I. (#5894) üzenetére


floax94
tag

"Szorosan nem követtem az árakat, de egy PC ami a legújabb FPS játékokat (pl CoD: AW) elvinné FullHD fix 60fps-sel kijönne 180 ropiból? Drágábbnak gondolnám azért ennél."

Azért valahogy mégis felhoztad . :)
Amúgy meg miért grafika a téma az új konzoloknál ? Mert mi mást hoztak? Egyedül a wii u ami képes megmutatni hogy a játék menet változtatása a fontos és nem a grafika ! ps4/XO sem hozott többet az x360/ps3 -nál csak grafikailag . Vagy netán tévedek ?

(#5896) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5894) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y :C :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5897) Dr.F.E.R.I. válasza floax94 (#5895) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyjából hasonlóan látom én is a helyzetet, a Sony letett egy korszerű, de kőbalta egyszerűségű konzolt az asztalra és hogy-hogy nem, de mégis erre mutatkozik a piacon a legnagyobb igény. Most úgy látszik egy ilyen trend van, hogy a nagy felbontás és a sebesség a legfontosabb szempont a júzereknél, most ezzel kell együtt élnünk.

Magam részéről a Wii U-t egy jó konstrukciónak tartom, az egyetlen 'bűne', hogy nyers erőben nem versenyezhet a másik kettővel és a jelenlegi trend ezt nagyon bünteti most.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5898) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5897) üzenetére


ldave
félisten

Vicces is volt, amikor valamelyik Sony fejes olyasmit mondott, hogy ők se értik miért lett ilyen sikeres a PS4 :)

A Slime draws near! Command?

(#5899) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#5898) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, engem is meglepett ez a nagy siker, de legalább Yoshidát is. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5900) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#5897) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez (a nyers erő hiánya) a wii u tulajoknak nagyon kellemetlen sajnos, köztük persze nekem is. MOndjuk legalább a programok terén igyekeznek maradandót alkotni, ami az erősebb konzolokoknak, nem nagyon sikerül. De egy valami biztos, a következő nintendo konzol, erős lesz!

pl a zombieu komolyabb grafikával hatalmasat ütött volna, szerintem nagyon jó kis hangulata volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.