Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5051) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5050) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Wii U teljesítménye nagyjából félúton van az előző és a mostani PS/Xbox gépek közt, leginkább HD (720p) grafikájú játékokat lehet rá reálisan várni. Wii-vel feltétel nélkül kompatibilis, mindegy melyik színű gépet választod. Csak a N exkluzívok és a normálisabb indie játékok miatt éri venni, multiplatform címekhez a másik két izomgép jobb. Ha a Wii játékaid is szeretnéd rajta használni, akkor az érzékelősort rá kell csatolni és persze wiimote is ugyanúgy kell. De ha megvan még a Wii-d, akkor át tudod rá ezeket dugdosni. Ha eladod a régit, akkor viszont értelemszerűen újra be kell ezeket szerezned.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5052) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#5051) üzenetére


g@bo
nagyúr

vesz most egy wii u gépet használtam, majdnem újakat tolnak 45-50 körül az aprón.

majd karácsonykor eladja a wii-t 25é, mert vinni fogják a csórók mint a cukkert. / nem itt, olx pl./

(#5053) boost válasza energy4ever (#5050) üzenetére


boost
addikt

Szia, PS3 utáni konzolnak nem jó, ez inkább Wii utáni konzolnak jó. PS3 utáni konzolnak a PS4 jó. :D A PS3ra megjeleno" címek ( tehát olyan stílusúak) nem jönnek WiiU-ra, hanem inkább a Wii-s címek. A basic is lejátszik mindent, csak egy alapabb kiadás. Teljesítményileg a processzor kb azonos az XBox 360-al kb, de a grafika jobb valamivel a több memória miatt. Messze van a nextgen gépekto"l (PS4-XBOne). Javasolt játékok: Super Mario 3D Wörld, Pikmin 3, Bayonetta 2, Zelda WindWaker HD, Mario Kart 8

[ Szerkesztve ]

(#5054) #20844032


#20844032
törölt tag

Imádom a ninty játékait, és nem us láttam mindent ami volt wiiu-m, de ez félúton a generációk között azért barokkos túlzás. Amit tud, az egy jó x360 szint, egy centivel nem több. A játékok lényegesek, nem a gép.

(#5055) ayo válasza #20844032 (#5054) üzenetére


ayo
addikt

+1

http://jateknaplo.blog.hu

(#5056) Dr.F.E.R.I. válasza #20844032 (#5054) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A régi boxnál nyilvánvalóan többet tud, más kérdés, hogy a fejlesztők mit kezdenek vele. Ha már hasonlítgatni kell, akkor reálisabb lenne egy 2018-as Wii U játékot összenézni egy mostani/pár éves x360 produkcióval.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5057) RangerFox válasza Dr.F.E.R.I. (#5056) üzenetére


RangerFox
veterán

Optimista szoktam lenni, de szerintem 2018-ban már nem jön játék WiiU-ra. ;]

(#5058) Mister_X válasza RangerFox (#5057) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, Wii-re idén is kijött a Fifa 12 15 ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5059) #20844032 válasza Dr.F.E.R.I. (#5056) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nehéz bármilyen összehasonlítás, mert multiplatformok nem igazán jönnek wiiu-ra. Az utolsó komolyabb az ac4 volt, abban a DF elemzése szerint az x360-ps3-wiiu verza megegyezett. Ezen kívül meg vannak a nintyex játékok, amik artban és gamepkayben betonkemények, de technoban kb ubiart szint. És akkor ottvan a "mire LEHETNE elég", ami irreleváns addig, amíg azt nem hozza ki belőle valaki. Amit eddig kihoztak belőle az prevgen szint. Ha valaki techno miatt venné, ne tegye. A nintendo soha nem szólt erről.

(#5060) RangerFox válasza Mister_X (#5058) üzenetére


RangerFox
veterán

Fifa 12??? Fifa 8!! :DDD

(#5061) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5056) üzenetére


horkovy24
senior tag

Maximálisan egyetértek veled ebben a dologban mintha én írtam volna le! :) Egyébként nekem az Assassin Creed 4 Black Flag megvan Wii U-ra mint multiplatform cím de amit Ubisoft csinált ezzel a porttal az valami gyalázat. Mert bár maga a játék az gyönyörű de ez a fránya képfrissítés az valami vicc látszik mennyit foglalkoztak vele. Ugyanez lesz a Watch Dogs-al is ez borítékolható ezért nem veszem meg. De a lényegre visszatérve az én véleményem is az hogy ez csak a fejlesztőkön múlik mit is hoznak ki a gépből. Az azért már látszik ha egy játékkal foglalkoznak is (Bayonetta2) akkor az elég ütős a kis gépen ami egyébként negyed akkora mint egy Xbox360-as. :) Igazából szerintem is felesleges összevetni az Xbox360/PS3 párossal mivel nem is lehet mivel gyakorlatilag nincs is nagyon multi cím ami meg van annak a Wii U-s portját egy az egyben lesz@rják és ez a végeredményen meg is látszik. Viszont azt ki lehet jelenteni hogy a gép erősebb a párosnál és ezt nem csak én mondom hanem tény utána lehet olvasni. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5062) boost válasza horkovy24 (#5061) üzenetére


boost
addikt

A Sprinter Cell WiiU-n lett a legszebb, tényleg ráfeküdtek, és kihasználták a fejlesztők azta a minimális HW különbséget is, mégis sikerült belőle az első hónapba eladni 5000 darabot, míg eddig összesen 10ezer darabot, ami kb felér az összes platform kiosztogatott sajtópéldányainak a számával. :D A teljes eladás 1,6% lett a WiiU. :D

Jó játék, megfelelően kidolgozva (pedig Ubisoftos cím), mégse vettétek meg. Akkor minek hozzon az Ubi több multiplatform játékot? :U

(#5063) energy4ever


energy4ever
addikt

A wii-nek a remote-javal csak a wii-s jatekokat lehet iranyitani, vagy az U-s akat is?
Tudnatok ajanlani U-s jatekokat?
Amik nekem tetszettek wii-n: Resident evil 4, p.o.p. the two thrones(wii-n lehet rival swordnek hivtak), nfs pro street(jobban tetszett mint ps3-on), wii sport. Biztos volt meg rengeteg jatek ami tetszett, csak nem emlekszem mi. A mario cart nem tetszett,az biztos.
Olyan jatekok jonnek be amik stori modban jok. Ezek alapjan mit tudnatok ajanlani?

(#5064) koncsik válasza boost (#5062) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én megvettem mindkettőt, rajtam ne múljon... SC 4k vagy 3k volt, AC BF Buccaneer edition (szobor, ost cd, stb) bazi nagy doboz 15k... 576-ba a strözsömbözsöm kft utolsó darabokat vitt múlt csütörtökön, Westendet kifosztottam (Zelda limited edition-nel együtt). Godolkozom, hogy menjenek-e tovább ebay-re, mindkettő 40k körül van...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5065) horkovy24 válasza boost (#5062) üzenetére


horkovy24
senior tag

Valóban ebben igazad van a Sprinter Cell tényleg Wii U-n lett a legszebb. Viszont a helyzet az hogy én nem igazán szeretem ezeket a lövöldözős játékokat ez a széria meg kimondottan távol állt tőlem egész életemben. A másik meg hogy nekem van x összegem amit általában erre a szórakozásomra tudok fordítani és azért nem fogok egy játékot teljes áron megvenni hogy a Ubisoft normális portokat (Assassins Creed4) készítsen. Szerintem ennek alapnak kéne lennie ha már ugyanazt az összeget le kell csengetni a játékért mint egy másik platformon ahol ilyen problémák nincsenek a játékkal. Mert én nem is azt írtam hogy nekem az a bajom hogy nem hoz multi címeket már a gépre hanem az hogy amit elhozott azok elég silányak 1-2 kivétellel. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5066) energy4ever válasza energy4ever (#5063) üzenetére


energy4ever
addikt

Tudna akkor valaki jatekokat ajanlanni?
Ma vennem meg az U-t, es nincsen hozza jatek kiprobalni, szoval surgos lenne. :B

(#5067) 90Quiet válasza energy4ever (#5066) üzenetére


90Quiet
tag

Nintendo Land
Mario Kart 8
Super Mario 3D world
ZombiU
Rayman Legends
így hirtelen...

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#5068) Csillag01 válasza energy4ever (#5066) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Hello

En mint regi wii u tulaj a Black ops2 ajanlom multizni.

Asus Rog Phone 6

(#5069) koncsik válasza energy4ever (#5066) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nyáron volt szó hasonlóról, még érdemes azon a tájon nézelődni...
Én elfogult vagyok nintendo ügyben, a nintendo fejlesztésű játékokat ajánlanám. Más világ ez, mint az xbox és a ps, van xbox otthon és sima wii is, de mindkettő okosított, most döntöttem úgy, hogy szeretnék mindent használni, amit a wii u nyújt és ne kelljen félnem, ha fellépek a netre vele.
+ egy rajzoló programot javaslok, ha szeretsz firkálni, emlékeim szerint az eshopban 3 angol font volt, amit letöltöttem.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5070) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Feltelepült az új FW, nézegetem, a download managementben ott figyel egy MarioKart 8, azt mondja, inditsam a wii u menu-ből. Ott nem látszik, letölteni nem akartam, lemez még nem volt a gépben.
Ezmiez? Köszi előre is az ötleteket/magyarázatot. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5071) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hello

Kivancsi vagyok hogy "alakul" karacsonyig a wii u sorsa, hisz lassan beindul a jatek domping microsoft es sony fronton. Vmit villantani kene a wii u- nak mert nagy cimek jonnek pl gta5 mas konzolokra....

Asus Rog Phone 6

(#5072) Dr.F.E.R.I. válasza Csillag01 (#5071) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ugyanaz lesz a felállás, mint tavaly volt. Lesz egy húzócím, amit egy-két kevésbé mainstream játékkal próbálnak megtámogatni. Tavaly ez a 3D World és a Wind Waker voltak, idén a Smash U + Hyrule W. és a Bayonetta 2. Talán a Mario Kartnak lehet még egy második nagyobb dobása karácsony előtt, más lényeges infó nincs egyelőre. Egy Direct jól jönne még ősszel, mi is várható pontosan.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5073) adalbert1 válasza koncsik (#5064) üzenetére


adalbert1
veterán

Az 576-ban is voltak még készletsöprések? Ezeket a nagy limited csomagokat nem bontogatják ugyanúgy fel, mint a sima játékokat? Mert bontottan már jóval kevesebbet érnek e-bay-en is.

(#5074) koncsik válasza adalbert1 (#5073) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bontatlanok. A Zelda még az is, lehet marad is az (megvan a játék külön), a Black Flag megtetszett, szerintem marad.nálam, az nem volt meg csak a korábbi részei (III wii U; brotherhood, revelations xbox).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5075) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Negyedéves toplista
Az első helyezettel (Guacamelee!) játszott már valaki? Gondolom egy csomó csak eShop-os van köztük, azért a sok ismeretlen cím...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5076) RangerFox válasza koncsik (#5075) üzenetére


RangerFox
veterán

Vitán játszottam vele, klassz kis akció-platformer játék, mexikói stílusban. Ps+-szal ingyen volt, de én személy szerint pénzt nem adnék érte, nem igazán az én stílusom...

(#5077) ayo válasza koncsik (#5075) üzenetére


ayo
addikt

platformot szereted és a brawl stílust akkor tetszeni fog. nekem bejött, de még nem toltam ki.
amúgy PC-n ilyen címek 1-2 százasért mennek - gamepaddal ott is tudsz játszani és néha jobbak a PC verziók mint bármely konzolos. inkább vmi komolyabb-exklúzívabb címre költs Nintendón :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5078) energy4ever


energy4ever
addikt

Nintendo network id canceled. Ezt irja mikor a shopba akarok bemenni. Valami otlet?

(#5079) koncsik válasza energy4ever (#5078) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Használt gép? Ha igen, törölve lett róla az előző tulaj accountja? (nem feltétlenül jó)
Működött az account ezelőtt?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5080) energy4ever válasza koncsik (#5079) üzenetére


energy4ever
addikt

Reseteltem,ujra beallitottam. Lehet regioval volt gondja.

(#5081) koncsik válasza energy4ever (#5080) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

UK általában az ajánlott...vagy Németország, talán.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5082) energy4ever válasza koncsik (#5081) üzenetére


energy4ever
addikt

UK-t valasztottam. Igy mukodik. A wii-t is uk-val hasznalom, az annak is ilyen gondja volt mas regiokkal.

(#5083) energy4ever


energy4ever
addikt

A kijelzos cucc amit a kezemben fogok, annak az aljaba mit lehet bedugni? Aksi kapacitast lehet valahogy novelni?

(#5084) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5083) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lehet bele kapni kétszer akkora aksit. Vagy töltöd a kábelén át, amikor csak tudod.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5085) horkovy24 válasza energy4ever (#5083) üzenetére


horkovy24
senior tag

Annak a kijelzős cuccnak gamepad a neve. :) Érdekes emberke vagy te szerintem és nehogy félre érts nem rossz értelemben mondom. Csak azért hogy úgy veszel konzolt hogy nagyon nem is tudsz róla semmit azt sem milyen játékokat érdemes beszerezni rá meg hogy mi az a kijelzős cucc a géphez. :) Ma már ezeknek a dolgoknak nagyon utána néznek az emberek legalábbis azok akiket ismerek és már én is rá szoktam erre. Viszont ez ahogy te csinálod igazából baromi jó mert teljesen megmarad az újdonság varázsa. Nekem ilyen már elég rég volt sajnos hogy úgy vettem volna konzolt hogy nem tudok róla semmit utoljára a snes volt ilyen meg igazából a Wii is és csodálatos élményeket okoztak főleg a Wii ezzel a mozgásérzékelős irányítással. Ezért Respect neked. Remélem hogy örömödet fogod lelni a gépben. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5086) energy4ever válasza horkovy24 (#5085) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha nezegetek videokat a jatekokrol,akkor azokbol vagy tul sokat tudok meg, vagy tul keveset,igy inkabb ratok biztam. Tudtatok annyi cimet irni, hogy megerje. :)
A Gamepad szocskat nem nagyon talaltam sehol se. Bar igy, hogy leirtad, beugrott, hogy a wii u mar joparszor kiirta, de akkor se tjdtam, hogy az a hivatalos neve.
Igazabol igyis-ugyis sor kerult volna ra. Mert megprobalom majd az osszes konzolt beszerezni. :B Eloszor ps4-et akartam volna. De arra meg nincsen annyi jatek, hogy megerje, 1db cod, es 1db assassins creed miadt nem fogom megvenni, a tobbi jatek meg van ps3-ra is, graffikailag meg nincsen koztuk annyira tulzott nagy elteres.

Egyebbkent mi okozza azt, hogy a wii, wii u jatekai ilyen dragak? ps3, xbox 360 jatekai amik regebben jottek ki, mind 1.500-2.000Ftba kerulnek, es a wii legoregebb jatekai is 5-6ezer ft-ba vannak.

(#5087) ViharVadász válasza energy4ever (#5086) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Nintendo valahogy képes tartani mindig is az árakat, bármilyen öreg is az a játék.:D Néha képesek leárazni játékaikat, de később visszakerülnek azok eredeti árukra.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5088) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5086) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo játékok időtállóak, a mai napig veszik még a Wii-játékokat is. De egy tavalyelőtti COD-dal már a kutya nem fog játszani, ezeket maximum csak akcióval tudják a kiskerek kiszórni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5089) Gebriel válasza energy4ever (#5086) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik wii játékok kerülnek 5-6000-be?

(#5090) ldave válasza Gebriel (#5089) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk újonnan a Xenoblade, a Skyward Sword vagy a Galaxy 2 akár még drágább is lehet, azokból nincs Selects kiadás.

A Slime draws near! Command?

(#5091) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#5089) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az olcsóbbak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5092) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5088) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1 :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5093) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5091) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudom miről beszélsz :F

Azért mert pár játék eléri ezt a kategóriát kár általánosítani szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5094) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#5088) üzenetére


ayo
addikt

CODokat nagyon minimál szokták akciózni, kb az a sorozat, ami a legjobban tartja az árát, nézz rá Steamre pl :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5095) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#5093) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha nem hiszed, járj utána. [link][link][link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5096) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5095) üzenetére


Gebriel
veterán

Most a használt PS3/Xbox360 játékokat párosítjuk az új Wii játékokkal? Nee máá :D

(#5097) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#5096) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem írta a kolléga, hogy használt játékokra gondol. Én legalábbis úgy értettem, hogy a régebbi (de nem használt) játékokat érti.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5098) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5097) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs 1000-2000.-ft-t (régebbi) új PS3/X360 játék. :N

Viszont ahogy nézem, így is általánosságban még is drágábbak a Wii játékok, de nincs ekkora differencia. Kb 1000.-Ft max.

[ Szerkesztve ]

(#5099) energy4ever válasza Dr.F.E.R.I. (#5097) üzenetére


energy4ever
addikt

Igy van. Uj-uj osszehasonlitas.
Hasznaltan nincs is szinte wii/wii u jatek.
576 hasznlat jatek kinalatat ha osszehasonlitjuk akkor:
Ps3 604
xbox 360 677
wii 236
wii u 18

Es hiaba van 236, abbol kb 30jo ha van keszleten. Ha meg van keszleten, akkor is dragak, a tobbi konzolhoz kepest.
Valahogy nem tudom megerteni, hogy a 2-3-4-5 eves jatekok hogy kerulnek meg mindeg ennyibe. Ps3-ra, 360-ra meg az assassin's creed, hogy ne csak multiplatform cimeket emlitsek uncharted, gears of war reszeket meg 1.500-2.500-ert nem tudjak eladni.

(#5100) Gebriel válasza energy4ever (#5099) üzenetére


Gebriel
veterán

Tessék itt van vagy 200 db használt Wii játék..[link] :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.