Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1001) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1000) üzenetére


ldave
félisten

Én most még mindig a W101-re vadászom.

A Pikmin 3 extra küldetései jó nehezek, egyelőre pihentetem a dolgot. Meg coop-ban lenne az igazi, de azt még nem tudtuk rendesen kipróbálni.

A Slime draws near! Command?

(#1002) magic2


magic2
tag

Pikmin 3 elérte a 400 000 darab eladott példányt.
Már csak 100 000 darab a Zombiu előnye.
Ahhoz képest, hogy papíron réteg játék és mennyi Wii u van az embereknél nem fogy rosszul.

(#1003) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#1002) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ahhoz képest a ZombiU sem fogyott rosszul, hogy nem egy kimondott tömegjáték (rétegjátéknak még épp nem nevezném). Félmillió játékot adtak el kábé 3,5M Wii U-ra, Ilyen arányban a CoD játékokat adják el a másik két gépre (1:7 arányban nagyjából).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1004) magic2 válasza Dr.F.E.R.I. (#1003) üzenetére


magic2
tag

Itt a teljes lista http://www.vgchartz.com/platform/47/wii-u/
Valószínűleg nincsenek benne a letöltések. Például a Trine 2 is 0 darabon áll.
A Black Ops 2 200 000 darabon áll.

(#1005) Feverke válasza Dr.F.E.R.I. (#1003) üzenetére


Feverke
tag

Szerintem a ZombiU a bundle pakk miatt fogyott ilyen jól, mert akinek a nintendo land "kevés" volt az inkább komolyabb játékkal vette a gépet. majd a Wind Waker bundle pakkra vagyok kiváncsi, az is tuti jobban fogy majd mintha csak siman a játek jönne maga. amúgy én meg a MK8 ra pályázok majd:P géppel együtt, de várom már! :))

Azért érdekes így utólag megnézni hogy minden Amerikába fogy a legjobban, még a Mario is, azt hittem Japán nagyobb felvásárlóerővel bír

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#1006) Dr.F.E.R.I. válasza Feverke (#1005) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Változó, vannak játékok (Monster Hunter pl), amik Japánban népszerűbbek, míg mások (a Mario is ilyen) az USA-ban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1007) Feverke válasza Dr.F.E.R.I. (#1006) üzenetére


Feverke
tag

Ó igen, bocsánat, a MH felett elsiklottam csak a számok bűvöletében úgy nézett ki mindent az amerikaiak akarnak:) de látom a pikmin is japánban kelendőbb. na jól van akkor. helyre állt a rend a világomban :D

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#1008) magic2


magic2
tag

Egyenlőre elég borúsak a w101 eladásai. 5000 db

[ Szerkesztve ]

(#1009) Mister_X válasza magic2 (#1008) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol nézed ezt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1010) magic2 válasza Mister_X (#1009) üzenetére


magic2
tag

http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=21173&news
A valóságtartalma nem tudom mennyi. Nem akartam első nekifutásra belinkelni egy konkurens oldalt.

(#1011) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#1008) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagy rajtra maga a kiadó sem számított, állítólag 30e példányt rendeltek csak be kezdő készletnek. A Platinum Games is azt nyilatkozta, hogy kimondottan a nyugati piacokra szánták a játékot, az ottani igényekhez szabták inkább. Bár egy jó játék szerintem mindenütt jó játék, aztán a fene tudja... Mindenesetre ahogy néztem, a Pikmin 3-at is az ötödik héten rohanták le a vásárlók, az első hónapban aránylag szerényen fogyott az is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1012) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ma más is van a N háza táján: bejelentették végre a hivatalos árcsökkentést. A Deluxe modell ára 350$ helyett 300$ lesz, az alapmodellt kivezetik a piacról. Az új Zelda-pakkot már a csökkentett áron fogják piacra dobni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1013) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1012) üzenetére


ldave
félisten

Akkor az alapmodellt talán kiárusítják, szerencsével még talán nálunk is leviszik az árát (bár ismerve a magyar boltok, nem sok esélyt látok rá, szerintem itthon még jövőre is lesz basic pack a polcokon...), szóval érdemes lesz figyelni, aki szeretne olcsón gépet venni és elég neki a basic csomag.

A Slime draws near! Command?

(#1014) adalbert1 válasza ldave (#1013) üzenetére


adalbert1
veterán

Kíváncsi vagyok, itthon mennyit fog érni az árcsökkentés. 5xk-ért vennék Basic csomagot, vagy 6xk-ért Deluxe változatot, de ezt jelenleg esélytelennek látom (a mostani 90k-s Premium ár magasan a fölött van, amit költenék rá).

(#1015) ldave válasza adalbert1 (#1014) üzenetére


ldave
félisten

300 $ = 300 euró = 90k Ft. Nem hiszem, hogy jóval olcsóbb lenne nálunk :( Abba lehet reménykedni, hogy kiárusítják a basic pack csomagokat.

A Slime draws near! Command?

(#1016) adalbert1 válasza ldave (#1015) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha a Zeldán kívűl még lesznek más csomagok is ilyen áron, akkor talán érdekes lehet (ha jól értem a Zelda limitált változat egy deluxe változat + zelda, tehát akkor nintendoland játék is van benne), egy Donkey Kong vagy Mario limited edition-nek örülnék. Tudom, hogy nem egy kategória, de +30%-ért már PS4-et lehet majd kapni, így szerintem vagy egy alacsonyabb ár kellene, vagy minél több hozzáadott érték.

(#1017) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#1016) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem Zelda-csomagban nem lesz Nintendo Land.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1018) idegen lény válasza Feverke (#1005) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1019) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hoztam néhány doboztervet:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1020) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1019) üzenetére


ldave
félisten

Zelda és a DKC nagyon jól néz ki, kell a polcra :)

A Slime draws near! Command?

(#1021) Dr.F.E.R.I. válasza Devil198909 (#991) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jól láttam az apróban, hogy közben elpasszoltad a géped?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1022) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#1021) üzenetére


Devil198909
tag

Nem az nem a saját gépem hanem egy közeli ismerősömé!Csak rám bízta hogy passzoljam el neki mert nem kell neki a gép!Megvette de nem játszik vele!Odaadta a gépet és az összes cuccot hozzá mert neki nincs mostanában nagyon ideje ezzel foglalkozni!Tényleg gyönyörű szép gép szinte nem is használta itt van nálam mindene!Ezt az árat jelölte meg nekem hogy mindennel együtt próbáljam meg neki eladni!De ahogy elnézem nem nagyon fog sikerülni mert nem nagyon jelentkeznek érte!Az enyémet eszem ágában sem lenne eladni mikor most fognak jönni az ütős játékok! :)

(#1023) ldave válasza Devil198909 (#1022) üzenetére


ldave
félisten

Próbáld meg itt is hirdetni.

A Slime draws near! Command?

(#1024) Devil198909 válasza ldave (#1023) üzenetére


Devil198909
tag

Megpróbálom ott is!Köszi!Ha esetleg nem sikerül akkor visszaadom neki a gépet!Még kb 2 hétig van nálam!Ha ennyiért nem megy el akkor szerintem megtartja mert már így is elég nagy búkó neki!

(#1025) idegen lény


idegen lény
őstag

Zelda titkok: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1026) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD - Story Trailer

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1027) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#1026) üzenetére


Devil198909
tag

Már alig várom!Ahogy kijön a játék már rohanok is érte!Legalább egy kicsit meghajtom a Wii U-t! :D

(#1028) ldave


ldave
félisten

Megvettem a Wonderful 101-et (utolsó váráslásom volt a közeli 576-ben, megszűnik a bolt holnap :( ). Első pár küldetést letoltam, nem gyenge cucc. Easy-n kezdtem és így is nehéz, bele kell jönni, na :D

A Slime draws near! Command?

(#1029) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1028) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha picit jobban belemelegszel, majd értékelhetnéd, mennyire jó/rossz, izgalmas/unalmas, szerethető stb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1030) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1029) üzenetére


ldave
félisten

A borító és a lemez 10 pontos, majd lövök róla képet :)

A Slime draws near! Command?

(#1031) Drakk


Drakk
tag

A Sport Connection jatekkal hasonloan lehet teniszezni motionnal mint a Wii Sport-nal?
Erosen gondolkodom ezen a jatekon, de csak akkor vennem meg, ha nem csak a kepernyon lehet jatszani vele.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1032) Dr.F.E.R.I. válasza Drakk (#1031) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudtam hirtelen, honnét ilyen ismerős a játék neve, de ahogy begugliztam, beugrott. Nagyon alacsony értékeléseket kapott, amikor megjelent, ezért ragadt meg a fejemben valamennyire. Nem játszottam vele, úgyhogy konkrétabb véleményem nincs róla, de szerintem nem árt, ha kicsit jobban utánanézel, hogy ne fuss lukra vele.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1033) Drakk válasza Dr.F.E.R.I. (#1032) üzenetére


Drakk
tag

Koszonom. Van olyan party jatek, ami megmozgat? Orulnek, ha a csemetek mozognanak nem csak a padat nyomkodnak. :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1034) Dr.F.E.R.I. válasza Drakk (#1033) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az első Wii U játékokat inkább a táblára hegyezték ki, bár most jelent meg a 'Pörgesd az üveget' játék, ahol már mozogni is kell (bár azt írják, részegen játszani az igazi :) ). A mozgatósabb játékok még inkább a korábbi Wii-játékok közt vannak egyelőre.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1035) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1029) üzenetére


ldave
félisten

2-3 órát játszottam ma vele, easy-n tolom, a normál nehézség az már szerintem ufóknak készült.

A látványvilág és a hangulat nagyon jó, a hétvégi reggeli rajzfilmek stílusát idézi, küldetések között újra bejön a főcím, néha a narrátor mesél egy kicsit, szóval ilyesmi. A szöveg eléggé vicces, pl jön ez egyik ellenfél és nekiáll röhögni a csapaton, hogy mi ez a jelmezbál, mikor pont épp előtte magyarázták el hogy milyen ruhát is hordanak. Nem veszi komolyan magát ilyen szempontból a játék és ez nagyon jól áll neki.

Maga a játékmenet viszont brutális, sok idő kell, hogy megértse az ember, hogy mi is történik éppen, épp a Bayonetta után vagyok, az sokkal könnyebben volt számomra olvasható, itt tényleg néha csak kapkodom a fejem, hogy hol is vagyok és mi történik. Ez a videó jól bemutatja a harcrendszer lényegét. Iszonyat mélység van benne.

A Slime draws near! Command?

(#1036) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1035) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hát ezt tényleg elég követni... Tehát akkor nem csak rajzolni lehet a fegyvereket, hanem gyorsbillentyűk is vannak hozzájuk (utóbbi nekem praktikusabbnak tűnik a harc hevében).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1037) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1036) üzenetére


ldave
félisten

Gyorsbillentyű nincs, hanem vagy rajzolsz kézzel, vagy a jobb analóg karral viszed be a mozdulatot.

Viszont belefutottam megy durva bug-ba, van pár rész, amikor a Gamepaden kell játszani (pl. épület belsejében) és a kamera megadta magát, folyton a plafont mutatta, bármit is csináltam.

A Slime draws near! Command?

(#1038) moli.hu válasza ldave (#1037) üzenetére


moli.hu
őstag

ilyenkor ujra kell kalibralni a giroszkopot (marmint a te poziciod a giroszkophoz kepest), nem?

(#1039) ldave válasza moli.hu (#1038) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom, Skyward Sword alatt ez egyszerű volt, mert csak egy gombnyomás volt és máris beállt középre. Lehet itt is van valami ilyesmi, de nem tudom miként.

A Slime draws near! Command?

(#1040) Devil198909


Devil198909
tag

Sziasztok!Azért ezek a kommentek már elég bíztatóak!Olvassátok el őket!
http://www.gamekapocs.hu/hir/36383/nintendo_megjelenesek_az_utolso_negyedevben
Mivel a Nintendo kiadta a játékok pontos megjelenési dátumát most már egyre több ember kezd pozitívan állni a Wii U-hoz! :)

(#1041) Feverke


Feverke
tag

Na jól van, jönnek már:[link]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#1042) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most, hogy a Wiiudaily lehozta, nézegettem ezt a Wii party U-t, és egészen megtetszett, legalább is ezen videó alapján. A tankos játék az elején nagyon szimpatikus, egy régi gagyikonzolomon volt hasonló, de az felülnézetes volt és egy labirintusban kellett lődözni. A táblás csocsó is jópofa, öcsémmel sokat játszottunk anno a fizikai változatával, ahol nem időre, hanem csak gólokra ment a játék. Nem ismerem az eredeti Wii-változatát a játéknak, de a leközölt hír alapján bizonyos, hogy ehhez is mellékelnek plusszos wiimote-ot, mindkét színűhöz lesznek csomagok. A játék ára vélhetően nem lesz igazán magasabb a többi Wii U-s játéknál, így gyakorlatilag csak annak nem éri meg beszerezni, akinek valami miatt nem kell több wiimote. Kíváncsi leszek azért a teljes játékra minden esetre, mert az eddigi patry-játékok nem igazán hoztak áttörést a platformon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1043) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1042) üzenetére


ldave
félisten

Ezek a party játékok valahogy mindig hidegen hagytak, bár az is igaz, hogy nem volt még alkalmam egy nagyobb társasággal kipróbálni eddig egyiket se.

A Slime draws near! Command?

(#1044) ldave


ldave
félisten

Na, jól fogyott a Rayman Legends Wii U verzió, a doboz eladások 45%-át a Wii U változat tette ki az angoloknál. A maradék 30%-a X360, 24%-a PS3 és ez alapján könnyen kiszámítható, hogy mennyi az arány PC-re.

A Slime draws near! Command?

(#1045) Mister_X válasza ldave (#1044) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PC-re is megjelent? Jó tudni :DDD Főjjön csak az ubi feje.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1046) Devil198909 válasza ldave (#1044) üzenetére


Devil198909
tag

Ez remek hír ennek nagyon örülök!Már egyre inkább látom hogy van esélye a Wii U-nak csak végre a szoftvereknek kell megérkezni hozzá! :D

(#1047) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#1042) üzenetére


adalbert1
veterán

A tankos játék, amire gondolsz véletlen nem ez volt: Battle City. A Contra mellett az egyik kedvenc NES játékom volt anno. :))

ldave: az az 1% pc változat elég vicces. Innen is látszik, hogy a játékok nagy részénél mennyire nem célcsoport a pc-s közönség (vagy milyen sokat warezolnak).

(#1048) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1044) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mondjuk, azt el tudom képzelni, hogy sok PC-s letölti digitálisan, az én csúcs laptopomban sincs optikai meghajtó. Az viszont vitathatatlan, hogy a Wii U-verzió tekinthető a referencia kiadásnak, erre is tervezték eleve.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1049) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#1047) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jaj, de! :R Akkor NES-en játszottam vele, többek közt olyanom is volt. Szerintem nem vittem végig, de lehet csak nem emlékszem már jól. Na a videót most már végig nézem, megvan a ma esti programom. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1050) magic2


magic2
tag

Pikmin 3 420 000 darabnál tart megelőzte a Monster Huntert.
A Lego City 50 000el van még előtte a ZombiU pedig 80 000el.
Szerintetek megelőzheti mindkettőt?

Az ambassador témához: Ha ennyire megbukik A W101 adhatnák 1Eurért/Dollárért a régebbi vásárlóknak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.