Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6251) boost válasza slick-adam (#6250) üzenetére


boost
addikt

Nem baj, legalább addig jönnek rendes review-k. Talán még a Kotaku 12-es listájára is felkerül. Akkor tuttti vétel.

(#6252) Sirandrish válasza boost (#6251) üzenetére


Sirandrish
legenda

így 1-2 videó alapján is beférne nálam arra a listára. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6253) slick-adam válasza boost (#6251) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez nem zsakbamacsesz jatek, rengeteget lattunk belole, el lehet mar most donteni, hogy kell-e vagy sem.
sztem 8 korul lesz a review atlag, ami jo. de ha valamiert 6 lenne, en akkor is megvennem. eleve nem full aras cucc.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6254) mirci18 válasza ldave (#6248) üzenetére


mirci18
addikt

Mondtam hogy te rád gondoltam én ezt mindenkinek írtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6255) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ezt má megbeszéltük...
Azt is olvastam, hogy Captain Todd főszerplője Link volt eredetileg... (Megpróbálom behegeszteni a linket /érted, höhö/, csak telefonon nem eccerű.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6256) boost válasza koncsik (#6255) üzenetére


boost
addikt

Kár lett volna. A következo" lépés talán egy Angry Zelda Birds lett volna :D

(#6257) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6256) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Abban valószínűleg a Kirby szerepelt volna, a csapatból még az hasonlít a dühös madarakra legjobban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6258) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#6257) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah és Fox vagy Falco? Azok legalább tényleg madarak.
Miből tart megkarcolni az űrhajójukat hogy dühösek legyenek ? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6259) PandaMonium válasza Sirandrish (#6258) üzenetére


PandaMonium
őstag

Fox mióta madár? :D

What I cannot create, I do not understand

(#6260) Sirandrish válasza PandaMonium (#6259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Falcora gondoltam...nem is értem mit beszéltem a rókakomáról is :B :DDD

Szerintem beszívtam a PS3 előtt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6261) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kezdenek befutni a Smash Bros U értékelések is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6262) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#6261) üzenetére


Sirandrish
legenda

A GC-s Melee óta közel tökéletes a recept, és mégis mindig tudnak rajta valamit finomítani szóval hja..megérdemli :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6263) horkovy24 válasza mirci18 (#6233) üzenetére


horkovy24
senior tag

Pedig a Wii U ténylegesen képes lejátszani a Gamecube-os címeket. Én ezt láttam élesben az egyik haveromnál. Igaz nem hivatalosan mert hackelt a Wii U gépezete de akkor is és teljesen simán futottak. De erről ennyit mert megint elküldenek engem kapálni a ......-ba! Ha érdekel pontosan hogy is néz ki ez a dolog a Wii U-n akkor szól és privátban leírom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6264) horkovy24 válasza ViharVadász (#6238) üzenetére


horkovy24
senior tag

A végén még ez is beszerzős lesz! :) De szerintem ahogy végigjátszottam tisztességesen utána adom is el. Mert ezek a játékok tényleg olyanok hogy egyszer végigviszi az ember és ennyi. Én már az Assassins Creed Black Flag-et is árulom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6265) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#6261) üzenetére


A.tessz
senior tag

Egyre biztosabb vagyok benne , hogy beszerzem!

(#6266) ldave


ldave
félisten

Ő, ez lehet az alapelvekbe ütközik, de itt az új Nintendo termék!

Most már értem mire gondoltak Quality of Life alatt :)

A Slime draws near! Command?

(#6267) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#6266) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez hozza létre az igazi virtuális valóságot (pár órára) :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6268) tariattila


tariattila
veterán

ha már off...
:DDD természetesen nem hirdetés... but

a gyerkőcöknek mégse merem odaadni a ZombiU-t
a borítót nézegetve már a gameplay-re nincs is szükség.... túl véres
a Batman Arkham City Armoured edition nem tetszik neki

a ZombiU bontatlan, a denevér meg karcmentes, újszerű...
ha értitek mire gondolok :D

(#6269) ImpersonatoR

Lassan közeledik a karácsony. Tavaly is elég jó leárazások (ZombiU pl) voltak Wii u-n illetve 3ds(resindent evil) en is. A topikot(at) olvasom szinte minden nap de eShop ot nem nézem mindig ha van valami jó akció akkor azért írjatok be :R

MK8 remélem le lesz ütve arra gyúrok keményen digitális formában.
Egyébként belenyúltak mert mintha a felhő hamarabb visszapakolna a pályára ha lezúzol a melybe?!

WD tényleg folyamatosnak tűnt bar akkor elég szomorú hogy Lego city undercovernel miért nem tudtak megcsinálni annak.

(#6270) Adnon


Adnon
újonc

Na srácok örömmel jelentem, hogy megrendezzük a Nintendo Hungary, valamint a KSz bolt támogatásával az első hivatalos Smash Bros Wiiu-3Ds nyitóbulit és versenyt.
Helyszín: Dob utca 24. Liter Bár
Időpont:November 30. Vasárnap
Kezdés: 15:00 Free Play, 16:30 nevezés kezdése, 17:00 Verseny kezdése.

Psn:Adnon05 Wiiu:Adnon05

(#6271) PandaMonium válasza Adnon (#6270) üzenetére


PandaMonium
őstag

KSz-nek és nektek ismételten köszönet. Ha valaki nem tudná (egyáltalán nem reklám, közöm nincs hozzájuk de) a KonzolokSzervize régóta támogatja a fighting game community-t itthon, legyen az SF, Marvel, KOF, Tekken vagy most éppen Super Smash Bros. Én ha tehetem ott leszek, gyertek sokan. :)

What I cannot create, I do not understand

(#6272) slick-adam válasza PandaMonium (#6271) üzenetére


slick-adam
aktív tag

kedvcsinalonak

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6273) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Már 3 amiibo is exclusive bizonyos áruházakhoz (GameStop, Toysrus... van 1-1 amiibo, ami csak nála kapható)...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6274) ViharVadász válasza koncsik (#6273) üzenetére


ViharVadász
őstag

Na ez kezd nem tetszeni nekem. :( Esetleg lehet tudni, hogy melyek azok az exkluzív amiibo-k?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6275) koncsik válasza ViharVadász (#6274) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lucario: Toys R Us
Shulk: GameStop
Meta Knight: Best Buy
Speciel engem ezek nem zavarnak, csak a tendencia...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6276) ViharVadász válasza koncsik (#6275) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszi! Lucario-t pedig szerintem sokan beszerezték volna valahogyan itthonról is. Akkor marad az eBay. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6277) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#6275) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo of Europe is megerősíti ezt? Mert ezek mind amerikai láncok marginális EU jelenléttel. Csodálkoznék, ha 'ideát' nem lehetne megvenni őket.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6278) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#6277) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

UK oldalon szerepelnek, úgyhogy igazad lehet szerencsére. :K
A ToySRUs Franciaországban erősen jelen van, a boltban a konzol arány: 1 egység xbox+sony, 1 egység nintendo kézikonzol, 1 egység nintendo wii+wiiU :C
Sajnos a spec.boltokban (Micromania) a hazai arány figyelhető meg.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6279) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#6277) üzenetére


boost
addikt

Osztrákban, németben is van ToysRUs

(#6280) fecs


fecs
senior tag

Belezavarodtam, segítsetek pls!
Adott egy két hetes wii U. Írországi régiót állítottam be a shop miatt (jó drágák a játékok). Csináltam karaktert, amit linkeltem.
Ez után akartam a játék PIN-jét beírni PC-n böngészővel, de itt már elakadtam. Hiába adtam meg minden kért adatot a megerősítő email nem érkezik meg a fiókba.
Hol van a logikai bukfenc? Mit rontok el a Club-os regnél? :R

Pixel 6a

(#6281) PandaMonium válasza fecs (#6280) üzenetére


PandaMonium
őstag

Spam-et nézted? Egyébként sok hazai email szolgáltatóhoz nagyon nehézkesen érkeznek meg a külföldi oldalak emailjei, ezért is preferálom a GMailt, ott soha nem szokott ilyen gond lenni. Az is lehet, hogy csak a Nintendo szerverei vannak nagyon leterhelve, várj 1-2 órát és nézd meg megint. Ezen kívül még a beírt email címet is érdemes duplán ellenőrizni mert kemény facepalm lehet a vége ha kiderül, hogy csak véletlenül elírtad. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#6282) ldave


ldave
félisten

Tegnap este toltam egy kis MK8 online mókát, volt egy francia valaki, 7000 feletti ponttal (az átlag amit látok 2000 körül van). Engem volt hogy lekörözött :)

A Slime draws near! Command?

(#6283) Adnon


Adnon
újonc

Íme az esemény hivatalos formája, a versenyszabályzat később még változhat. Gyertek minél többen.

Katt

Psn:Adnon05 Wiiu:Adnon05

(#6284) horkovy24


horkovy24
senior tag

Kezdjük a napot egy videóval a Watch Dogs-ból amiben az eső a lényeg elég gyönyörűen néz ki! :) Jól még nem vagyok így a műtét után de ezt szerettem volna megosztani. :R

http://www.youtube.com/watch?v=d5il5ldpPII&list=PLm_KfgpdmDgX-ziMu5DbLk2rVVPMU89jf

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6285) Gebriel válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


Gebriel
veterán

Az eső lehet jól meg van csinálva benne, de a grafika az ugyan olyan förtelmes mint volt.. :(

(#6286) ldave válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


ldave
félisten

Jó lesz majd tavasszal 10 fontért :)

A Slime draws near! Command?

(#6287) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Élsz még? :) Akkor mielőbbi jobbulást! :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6288) koncsik válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mielőbbi felépülést!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6289) tariattila válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


tariattila
veterán

jobbulást!

(#6290) ViharVadász válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


ViharVadász
őstag

Valóban nagyon szép! De úgy szerintem az egész Wii U-s Watch Dogs is alapból gyönyörű. Egyébként mihamarabbi gyógyulást.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6291) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#6287) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen élek még! :) Az előbbi hozzászólásommal ezt akartam jelezni. :D Köszönöm mindenkinek srácok! Rajta vagyok hogy minél előbb összekapjam magam bár az evés még nem nagyon megy de túl leszek rajta és ez a lényeg. :R Egyébként én is úgy hallom hogy elég szép lett a játék Wii U-s változata. Bár azért láttam videókat hibák tömkelegéről is a Wii U-s verzióból. Az egyikben olyan volt hogy az emberke megállt a vízpart előtt és az egész így remegett szóval azért hibák vannak itt is rendesen. Sebaj! Jó lesz majd budget áron valamikor. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6292) qper válasza horkovy24 (#6284) üzenetére


qper
tag

jobbulást

(#6293) qper


qper
tag

mindenkinek köszönöm így egy héttel utólag is a segítséget Wii vs. WiiU választás témában, úgy döntöttem, hogy Wii-t már nem WiiU-t még nem vásárolok.

Úgy döntöttem, hogy meghagyom a 3DS Xl-emet, ami nagyon kezd a szívemhez nőni, mellé vettem múlt héten egy PS4 GTAV bundle csomagot.

Jelen pillanatban tényleg elég kevés játék van, ami meg engem érdekelne, az még nem jelent meg. HA jól tudom, Zelda 2015-ben jelenik meg, az általam várt új Animal Crossing csapata pedig ahogy olvastam, most teljes erővel a Splatoon-t hegeszti, azaz az új AC megjelenése sem a közeljövőben lesz :(

(#6294) qper válasza horkovy24 (#6291) üzenetére


qper
tag

Nekem anno azt mondták, hogy erőltetni kell az evést, bármennyire fáj is, mert az fogja lehúzni a varrt a sebről.

Tejeset, tejterméket ne egyél, mert az nem tesz jó a sebnek.

(#6295) Linkh


Linkh
tag

Macsek is nyomatná a SmashBrost:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6296) ldave


ldave
félisten

Ő, semmi :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6297) koncsik válasza ldave (#6296) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát igen ;)
Más: rendelt még valaki amiibo-kat vagy én vagyok az egyetlen rendes tagja a fogyasztói társadalomnak ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6298) ViharVadász válasza Linkh (#6295) üzenetére


ViharVadász
őstag

Igen cuki cica, befogadnám szívesen.:) Emlékszem, egyszer rokonoknál voltam, PS1-en játszottam a TV-n Crash Bandicoot-ot, mire a macska valamiért elkezdte kapirgálni a TV-t, ahol Crash járt.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6299) Sirandrish válasza koncsik (#6297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nincsen mire rárakni :DDD
Mondjuk ha lenne, akkor sem vettem volna :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6300) Linkh válasza Sirandrish (#6299) üzenetére


Linkh
tag

Áruló sonys....Diablo3 megvan? Nyomhatnánk multiban :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.