Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11001) ldave


ldave
félisten

Megvettem a Humble Bundle csomagot (100% charity), első körben felajánlom:

- Affordable Space Adventures - Wii U
- Darksiders II - Wii U

Akinek kell bármelyik, írjon üzit és küldöm a kódot.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#11002) ayo válasza ldave (#11001) üzenetére


ayo
addikt

ezt elfogadnám: Rhythm Thief & the Emperor's Treasure
:B

http://jateknaplo.blog.hu

(#11003) tariattila válasza ldave (#11001) üzenetére


tariattila
veterán

az Affordable érdekelne!
:R

(#11004) koncsik válasza tariattila (#11003) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor erről lecsúsztam... :B írd meg milyen! :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11005) ldave válasza ldave (#11001) üzenetére


ldave
félisten

Affordable Space Adventures-t tariattila elvitte.

A Slime draws near! Command?

(#11006) ldave válasza koncsik (#11004) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes játék, egyedül nekem annyira nem jött be, viszont amikor itt volt két haverom, akkor játszottunk vele és úgy nagyon jó, szerintem már ketten is sokkal jobb, mint egyedül.

A Slime draws near! Command?

(#11007) Podolski1998


Podolski1998
csendes tag

Jut eszembe én is megvettem a bundlet úgyhogy akit érdekel egy Affordable Space Aventures vagy egy Shantae and the Pirates Curse az írjon.

(#11008) koncsik válasza Podolski1998 (#11007) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönettel venném az ASA-t, ha nincs jelentkező rá a Shantae is érdekelne.
KÖSZÖNÖM. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11009) Sirandrish válasza ldave (#11001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha megvan még a Darksiders, engem érdekelne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11010) ldave válasza ldave (#11001) üzenetére


ldave
félisten

Darksiders II-t Andris elvitte.

A Slime draws near! Command?

(#11011) Sirandrish válasza ldave (#11010) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon szépen köszönöm itt is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11012) Podolski1998 válasza Sirandrish (#11011) üzenetére


Podolski1998
csendes tag

Mindkét kód elkelt.

(#11013) Sirandrish válasza Podolski1998 (#11012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ooo. .okeeee :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11014) tariattila válasza ldave (#11005) üzenetére


tariattila
veterán

:R mai program adott a srácoknak.... :)

(#11015) Podolski1998 válasza Sirandrish (#11013) üzenetére


Podolski1998
csendes tag

Bocs csak véletlenül kattintottam a válasz gombra. :B

[ Szerkesztve ]

(#11016) Sirandrish válasza Podolski1998 (#11015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi gond :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11017) koncsik válasza Podolski1998 (#11012) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt is :R :R :R :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11018) SzDavid99


SzDavid99
tag

Nincs itt véletlenül egy olyan Wii U tulaj, akinek van egy fölösleges 3DS HOME Menu Theme kódja a Humble Bundle-ből? :B

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#11019) mirci18


mirci18
addikt

Zelda hírek következnek

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11020) ayo


ayo
addikt

közeledik:

http://jateknaplo.blog.hu

(#11021) Mister_X válasza mirci18 (#11019) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az addig oké, hogy Zelda, de hogy a csapból is az folyjon? Csak ez lesz játszható, csak ez megy majd a Treehouse-ban... NX bejelentés, 3DS címek, SSB+MK8+Pokkén tournamentek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11022) mirci18 válasza Mister_X (#11021) üzenetére


mirci18
addikt

Ezen én is meglepődtem.
Én sem értem miért nem lehet más játékot is futtatni melette.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11023) Sirandrish válasza Mister_X (#11021) üzenetére


Sirandrish
legenda

"de hogy a csapból is az folyjon?"'
Hánanááá! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11024) ayo


ayo
addikt

gondolom mert Wii U 2016-ra kifújt.... nagyon sajnálom, hogy az eleve gyatra éveket így zárják... és emellett továbbra is félek, hogy ennyire leszarják az egyetlen érdekes címet, a Paper Mario folytatását :S

http://jateknaplo.blog.hu

(#11025) ldave


ldave
félisten

Backlog írtás terén elővettem a Splinter Cell Blacklist-et, első két pályát megcsináltam (aztán lemerült a Gamepad...), eddig egész bejön ez a lopakodós játékmenet. Remélem nem fug durván benehezedni.
Ha valakinek megvan a játék és lenne kedve a coop küldetésekhez, akkor szóljon :)

A Slime draws near! Command?

(#11026) aya


aya
addikt

Én meg végre befejezem a captain toad-ot, de maxolásról szó sincs.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11027) Dr.F.E.R.I. válasza aya (#11026) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Múltkor megvettem a Monster Hunter 3U-t 10 fontért egy kiárusítás során. Katanával kezdtem újra a játékot, de most már ugye nagy képernyőn élvezkedek. A kard/pajzs abszolút nem jó fegyver szerintem, a mini bowgun pedig szinte nem sebzi a két őssárkányt, ezért adtam fel azt a vonalat is. A katana úgy érzem, nagyon hatékony, hamar leterítettem eddig, ami a három csillagos küldetésekig bezárólag szembejött velem. Igaz, hogy van jó pár Wii U játékom, mégis visszaszálltam a jó öreg szörnyirtásba. PS2 grafika ide vagy oda, azt kell mondjam, ez még mindig hatalmas egy játék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11028) Shepard válasza ldave (#11025) üzenetére


Shepard
tag

Jól hallom? Valaki szívesen sunnyogna? Én benne lennék a dologban... Fent vagyok az ismerôseid között, ha minden igaz.

(#11029) Shepard válasza ayo (#10979) üzenetére


Shepard
tag

Maximális tiszteletem, haverral jó pár óra játék után (megnézni sem merem) nagyjából az adventure map kétharmadáig jutottunk, illetve az alap történet normal nehézségen pörgött el. Lett maxos karaktered a végére, az is feltétel?

(#11031) ayo válasza Shepard (#11029) üzenetére


ayo
addikt

220 lvl körül vagyok, de igazából 150-200 lvl elég a legnehezebb pályákhoz a Termina mapon . Ott inkább a megfelelő fegyver és skill ami nagyon fontos, lvl is számít, de ha nincs minden karakter skill (defend stb, a bazárban vannak) + nem szerezted meg a karakter legjobb fegyverét (420 és 6-8 slot), akkor hiába a max lvl. nem fog menni.

Ami amúgy fontos és kevesen tudják, hogyha összeszerzed az összes fegyvert az első térképen, akkor a Master Sword kék skillje piros lesz. Ezután 25K kill kell vele és akkor megkapod az Blade of Evil's Bane skillt, ami a max 420-as fegyverhez még aszem 300 támadást ad.
Ezután már minden karakternél elérhető lesz ez az extra skill, csak ki kell farmolni (játék során jön az magától) és akkor azt a skillet majd be lehet rakni egy 6-8 slotos fegyverbe.

Kezdésnek amúgy érdemes feloldani a pályákat, majd utána figyelni a dolgokra, mert néha nehéz lesz egy-egy feladat. Én a fegyverekre mennék rá, hogy legyen meg minden, utána pedig a pókokra, aztán a többi.
Ahogy látom, a feloldás lassan megvan, szóval közben már jöhet a Master map is, hogy fokozatosan a többi karaktered is fejlődjön, majd utána vissza mehetsz 1-1 régi pályára, ahol már könnyeben meg lesznek a nehezebb aranymedálok is.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#11032) ldave válasza Shepard (#11028) üzenetére


ldave
félisten

A héten nekem kedd és szerda este lenne jó.

A Slime draws near! Command?

(#11033) aya válasza Dr.F.E.R.I. (#11027) üzenetére


aya
addikt

Katana, vagy great sword. utóbbi azért mert blokkolni is tudsz vele, és chargeolva jól sebez. Csak sajnos elég lassú. Eladtam az eu gépet, a japánban meg szerintem nincs eu szerver :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11034) Shepard válasza ayo (#11031) üzenetére


Shepard
tag

Köszönöm a tippeket. Eddig szép folyamatosan mentünk fej-fej mellett a feloldás, fegyverszerzés kombóval (pókok csak harmadlagosak voltak). Addig nem terveztünk tovább menni a második térképre, mig az elsôn fel nem oldottuk az elérhetô helyszíneket. Gyüjtögetô típusok vagyunk, szóval a farmolással nem lesz gond szerintem, sok skill tree-s dolgot is behúztunk már (master sword is megvan). Csak az A-s szenvedj minél kevesebb sebzést vágja ki néha a biztosítékot, a többivel eddig még nem volt gond...

(#11035) Shepard válasza ldave (#11032) üzenetére


Shepard
tag

Ok. Vagyok és holnap ilyen idô tájt is elérhetô leszek. Írj, vagy csörögj rám nyugodtan U Chat-en.

(#11036) ayo válasza Shepard (#11034) üzenetére


ayo
addikt

a sebzés dolog nehéz, de sok roll és defend használat majd idővel sokat segít. emellett ha master sword extra skilljét feloldod, akkor majd azért is kell a pókokat gyűjteni (story mód is), mert azután tudsz majd új italokat keverni. van pl olyan ital, hogy több csillagos vagy slotos fegyver esik plusz ha eleve ilyen skilles fegyvert használsz akkor még jobb lesz a farm és ha a bane skill is ki van oldva, akkor meg csomó extra skillt is kapsz, ami majd segíteni fog a kevés sebzésben
ezt úgy képzeld, hogy mondjuk a vs dragon skill hamar megölni a sárkányokat, miközben anélkül perceket szenvednél és stb.
a skill tree nél meg a defend részleg fontos nagyon, mert az is azért vissza fog venni. termina mapnál meg aszem 10x a sebzés, szóval ott lehet majd igazán sírni, amikor 15 perc után 1 valaki hozzádér :D
sok sikert és örülök, hogy van itthon még egy-két ember akinek tetszik ez

http://jateknaplo.blog.hu

(#11037) ldave válasza Shepard (#11035) üzenetére


ldave
félisten

Köszi mégegyszer, tök jó volt ez a lopakodós móka, a kezdeti nehézségek ellenére is. Nem tudom mi lehetett a gond a csatlakozásnál az elején.
Amúgy meg nem is gondoltam eddig, hogy nincs normális üzenetküldő felület a Wii U-n, ez a Miiverse-es írogatás nem épp ideális...

A Slime draws near! Command?

(#11038) ldave


ldave
félisten

A Famitsu-nál a Splatoon lett 2015. Év Játéka, ami a nem meglepő, hisz egyik legsikeresebb játék volt tavaly Japánban.

A Slime draws near! Command?

(#11039) Shepard válasza ldave (#11037) üzenetére


Shepard
tag

Örülök, hogy tetszett. Én is jól éreztem magam, egész jó kis csapatot alkottunk. Hát igen, sajnos a Ninti-nek van még hova fejlôdnie ezen a téren, de mentsègükre váljon, igyekeznek, még ha gyerekcipôben is járnak a konkurensekhez képest. A Wii-nél úgy emlékszem még ennyi lehetôség sem volt.

(#11040) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gondoltam, visszanéztem Youtube-ról az Eurovíziót, mert nem tudtam nézni mikor adták élőben. A Wii U-ról indítottam a YT app-ot, mert a nagy monitoron jobb a hang is. Hogy ez az alkalmazás mekkora egy hulladék. Állandóan hátrateker. Ha kézbe veszem vagy leteszem a padot, már akkor is sokszor tekerni kezd, valami szenzor hülyítheti meg. A gombok funkcióját is nehéz kisakkozni, mert mindig mást csinálnak, plusz gyakran tekerni kezd ugye nyomkodás során is. A csúszka is pocsék, nehéz kis intervallumot tekerni benne tollal, plusz nehezen is puffereli a videót, sokat gondolkozik egy-egy beletekerés után. A dalokat valahogy végigkínlódtam vele, de a végét már laptopon néztem, nem akartam egy szar alkalmazás miatt kettétörni a padot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11041) tariattila válasza Dr.F.E.R.I. (#11040) üzenetére


tariattila
veterán

a böngészésről is gyorsan leszoktat......
maradjon csak a játékra... :D

(#11042) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Muhahaha

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11043) Sirandrish válasza koncsik (#11042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még jóhogy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11044) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Hány pályán játszottatok a Mario Maker-ben?
Ha mindegyikre egy percet szántok 14 év kell az áttekintéshez... :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11045) koncsik válasza koncsik (#10994) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Yooka-Layle demo a támogatóknak júliusban :C

Ismeri valaki ezeket a cipőket? (Vans)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11046) Sirandrish válasza koncsik (#11044) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh tényleg a Banjo klón...az még U-ra jön vagy tolják NX-re?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11047) ayo válasza Sirandrish (#11046) üzenetére


ayo
addikt

Én PC-re vettem :)

eddig túlságosan klón az egész, ami nem tudom mennyire lesz jó, mert hiába szerettem régen, ma már azért ez kevés, szóval remélem, hogy túl mennek azon, hogy egy akkori kezdetleges 3d platformer lesz és megtömik rendesen tartalommal, mondjuk legalább egy SM Galaxy minőségű cuccot várok és akkor már jók vagyunk

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#11048) Goldwin válasza ayo (#11047) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"legalább egy SM Galaxy minőségű cuccot várok"

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11049) aya válasza ayo (#11047) üzenetére


aya
addikt

Sokat pedig nem érdemes várni tőle. Nem egy nyári blockbuster. Ez inkább a rajongoknak készült. És gyanitom hogy a történet sem lesz túl erős.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11050) ayo válasza aya (#11049) üzenetére


ayo
addikt

Ettől félek én is hogy csak retro érzés lesz egy olyan csapattól akik kb. 20 éve nem csináltak játékot...
Sajnos a legtöbb esetben csak ezt a hullámot érzem
Ezt is úgy fizettem be, hogy igazából Banjo miatt mondom legyen, de akkor is már éreztem a képekből, hogy nem sok esélye lesz annak hogy ennyi év után egy friss korszerű játékot fogunk kapni, mert szerintem Banjo után ennyi év után mindenkinek nagy az elvárása és nem egy kezdetleges üres 3d platformert akar ami erősen hajaz a régi részre (ezért mondtam az SM Galaxy-t, mert az jó példa, hogy a 64 után is lehet fejlődni rendesen) .
Na mindegy, ne nekem legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.