Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6601) Sirandrish válasza tariattila (#6600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor a határ a csillagos ég :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6602) Dr.F.E.R.I. válasza JimBeam007 (#6599) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A gép mellé már csak két wiimote kell (feketében pont nem látok sehol), viszont ebből eredetit érdemes venni. Sajnos elég húzós árban vannak, megpróbálhatsz jó állapotú használtat is keresni. Új gépnek én már Wii U-t vennék, nem sokkal drágább az elődjénél, de annál sokkal többet tud. A kiegészítők és a játékok a drágák, az meg ugyanannyi lenne úgyis mindkét gépnél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6603) tariattila


tariattila
veterán

uhh...gyerekek.. ezt a szopóágat senkinek se kívánom!
a formázást se bírtam kivárni... a folyamatábra alig haladt valamit de már vagy két órája ment... leállítottam végül s a gyorsformázást választottam... wiiU-ba be, format..... majd a maradék játékot próbáltam átmásolni... a kis méretűeket 3- as csoportban a nagyokat egyesével... végül megérkeztem a másolási hibához...
újrapróbáltam, ugyan az
utána pedig már nem is akarta látni se... folyamatos feketehalál...
végül egyetlen játék maradt a 32-es kártyámon...
most tizen jópár játékot tölthetek le újra (persze a játékállások ugye levesben)
szép délután volt..... :W
tehát óvatosan a háttértár variálással!
érdemes az ajánlott tipusokkal biztosra menni...

(#6604) 90Quiet válasza JimBeam007 (#6599) üzenetére


90Quiet
tag

Kalandjátékok, ügyességi játékok, barátnővel időtöltés? Ne is vacillálj, ettől jobbat nem találsz. (Bár nintendo-s topikban milyen más választ is várnál ugye... :P )

A 32 gigás konzolhoz jár a Sensor Bar (wii remote-ok működéséhez kell), így már csak Wii remote-okat (lehetőleg Wii remote plus-t) és nunchuck-okat, vagy Wii U pro controllert kell vennetek annak függvényében hogy a kinézett játékokhoz melyik való inkább.

Játékok amiket hirtelen ajánlani tudok youtube-on megnézésre majd az alapján döntésre, kivétel nélkül egy időben több játékos számára is játszható játékok:
Wii U:
- Nintendoland
- Wii Sports Club
- Super Mario 3D World
- Mario Kart 8
- Wii Party U
- New Super Mario Bros U
- Rayman Legends
- Donkey Kong Country Tropical Freeze
- Just Dance 4, 2014, 2015
- Pikmin 3
- Super Smash Bros Wii U
- Bayonetta 2
- ZombiU

Wii:
- Kirby's Epic Yarn
- Super Mario Galaxy 1-2
- Beat the beat rhythm paradise
- House of the dead Overkill
- Dead space extraction
- Trauma center new blood

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#6605) ldave


ldave
félisten

Nintendo címek, mint ponyvaregények:

A Slime draws near! Command?

(#6606) Mister_X válasza ldave (#6605) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Real vagy fake?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6607) Sirandrish válasza ldave (#6605) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom te is tagja vagy a csoportnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6608) ldave válasza Mister_X (#6606) üzenetére


ldave
félisten

Egyet tippelhetsz ;)

Sirandrish: milyen csoport? :) Innen loptam.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6609) Mister_X válasza ldave (#6608) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor megírom én az első kettőt ;]

Amúgy rééégen volt egy "Dark Mario"-s álmom, ahol Mario túl későn győzte le Bowsert és Peach meg elveszett az éterben. SMG-s idők fele lehetett az alacsony gravitáció meg a magasságok miatt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6610) Sirandrish válasza ldave (#6608) üzenetére


Sirandrish
legenda

FB-n van egy 3DS-es csoport..oda is feltolták. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6611) RangerFox válasza ldave (#6605) üzenetére


RangerFox
veterán

A Link-nek öltözött zöld kalapos krapek melletti vörös hajú csaj ki lenne? Zeldának nem barna haja van??? :Y

(#6612) ldave válasza RangerFox (#6611) üzenetére


ldave
félisten

Van amikor szőke, van amikor barna :) De az a csaj szerintem Midna.

A Slime draws near! Command?

(#6613) Sirandrish válasza ldave (#6612) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tutker hogy Midna..már csak azért is mert az arca hasonlít Midna emberi alakjára, ráadásul az alkarján lévő akármin a motívumok a TP-ből vannak :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6614) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hibás Amiibo...micsoda újdonság..

Oh és még egy

Kizárt hogy ezt nem direkt csinálják.
Vagy max ha minőségellenőrök nélkül gyártják ezeket..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6615) Mister_X válasza Sirandrish (#6614) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezen látszik, hogy home made :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6616) Sirandrish válasza Mister_X (#6615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kezd el gyártani mert igen jól fizet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6617) koncsik válasza Sirandrish (#6614) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az enyém hüvelyes... :O
De legalább még nem licitált senki a kétkardúra.
A második hullámból csak Zelda jött meg, majd hétfőn a többi.
6618: annyira szánalmas vagyok :DDD - de ha ennyi defektes van, lassan a hibátlanok lesznek a ritkák :DD

Én azért gyanakszom, hogy egyre több lesz az észrevehetetlenül kibontott-visszacsomagolt és közben manipulált amiibo...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6618) Sirandrish válasza koncsik (#6617) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Luigira viszont már ment 42 bid :K

Te meg mindegyikből azt a sz*r hibátlant vetted...nevetséges :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6619) D4v3


D4v3
őstag

Ezeket nem gyártják, hanem kb. f*ssák egy ázsiai gyárban több millió példányszámban és minden tízezredik az ebayen köt ki, mert hibás...

(#6620) Sirandrish válasza koncsik (#6617) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én arra gyanakszom hogy ez rohadtul nem véletlen.
Egy ilyen cég mint a Nintendo mégis milyen gyártási folyamattal készít ennyi vackot?
HOgy lehet összerakni valamit két kardal, kéz/láb nélkül? Főleg hogy nem veszik azt észre? Én biztos vagyok benne hogy csak ingyenreklám a Nintendonak...okosok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6621) koncsik válasza Sirandrish (#6620) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Marth-ból egy simát már el is adott discontinued rare-ként 10k körül a kétkardút áruló... Utóbbira 0 bid.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6622) Sirandrish válasza koncsik (#6621) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nézem hogy aki árulja annak az a neve hogy "martamiibo" :C

Ebayen lehet nevet változtatni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6623) Lien válasza Sirandrish (#6622) üzenetére


Lien
tag

Igen lehet és az is meg van adva, hogy milyen időszakonként. Fél évente vagy évente, de az is lehet, hogy sűrűbben. (talán havonta). Viszont akkor megjelenik a profilodnál is, hogy változtatva lett a neved.

(#6624) JimBeam007 válasza 90Quiet (#6604) üzenetére


JimBeam007
csendes tag

Szia Akkor ez így első körben elég lesz mindenféle játékhoz?
Nintendo Wii U Legend of Zelda: Wind Waker Premium Pack

Pro Kontroller 1 db

Remote+ 2db

Így jó lesz a konzol mindeféle mókára? Menyire jó az a hadonászós érzékelője? :)
Eégsz jól ki lehet jönni a konkurenciához képest 120.000 ből meglesz minde ami kell:) (xbox one 150.000 kinectel egy kontrollerrel.....)
Játékok ugye olcsóbbak hozzá?

(#6625) Dr.F.E.R.I. válasza JimBeam007 (#6624) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez már így egy fullos pakk. A játékok talán egy-két ezerrel olcsóbbak, mint a másik két új konzolra, olyan 13k környékére állnak be, ez játékfüggő is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6626) JimBeam007 válasza JimBeam007 (#6624) üzenetére


JimBeam007
csendes tag

És köszönöm a válaszod mester ;) :C

(#6627) Sirandrish válasza Lien (#6623) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez a valaki diretk az amiiboért megváltoztatta :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6628) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!:)
Januárban vagy februárban végre én is ha minden jól megy már Wii U tulaj leszek, csak még előtte egy-két dolgot be kéne szereznem: a probléma az, hogy csak egy sima képcsöves (CRT) TV-m van, amiben nincs HDMI csatlakozó. Ahogy nézem, lehet a Wii U-t is összekötni ilyen régi televízióval, csak ehhez egy külön kábel kell. Ilyen hivatalos kábelt még lehet valahol kapni? Mert akárhol nézem, sajnos nem találok már.:(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6629) koncsik válasza ViharVadász (#6628) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kettő közül valamelyik, komponens szebb képet ad, ha van ilyen csatlakozó a TV-n.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6630) koncsik válasza Sirandrish (#6627) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A névváltztatásra én is (kicsit, mert a lábatlan után már nehéz) rácsodálkoztam, de még mindig nullán áll. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6631) Sirandrish válasza koncsik (#6630) üzenetére


Sirandrish
legenda

Túl magas a kezdő ár szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6632) g@bo válasza JimBeam007 (#6624) üzenetére


g@bo
nagyúr

pro kontrollert láttam 6000é de melyik játékokhoz jó????

(#6633) koncsik válasza g@bo (#6632) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha új, azonnal vedd meg, legolcsóbb 10k szokott lenni. Mindenhez jó, ami nem használja a Gamepad képernyőjét, magyarán kímélheted vele (platformjátékok). Persze többjátékos módhoz a leghasznosabb.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6634) g@bo válasza koncsik (#6633) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát igen, 2 db volt... vissza kell mennem érte, majd utána kibököm hol. ;)

(#6635) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Holnap megyek a gépért :)) Egy gyors kérdés (8GB-osat veszek). Első indításnál mennyit fog (méret,idő) patchelni? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#6636) tariattila válasza Sonic* (#6635) üzenetére


tariattila
veterán

egyből 5.3.2-re frissít majd.... elszórakozik egy ideig vele :D
grat!

[ Szerkesztve ]

(#6637) Sonic* válasza tariattila (#6636) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Kösz! :R De az mennyit foglal majd el? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#6638) Dr.F.E.R.I. válasza Sonic* (#6637) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Előbb-utóbb úgyis tenned kell rá valamilyen külső háttértárat. Csak ne 128Gb-os pendrive legyen. :B

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6639) 90Quiet válasza JimBeam007 (#6624) üzenetére


90Quiet
tag

Ez is egy jó kezdőcsomag de ne feledd, hogy bár a Zelda Wind Waker U egy zseniális játék, sajnos csak egy játékos mód van benne. Így ha karácsonykor nekiülnétek hogy játszunk valamit közösen, ezt a játékot nem fogjátok tudni elővenni.
Azok a prémium csomagok amelyeket ismerek és multiplayer játékok vannak:
- Mario and Luigi Premium Pack (New Super Mario Bros U van benne)
- Mario Kart 8 Premium Pack
- Alap Wii U Premium Pack (NintendoLand van benne)

Az olcsóbb játékbeszerzéshez tudom ajánlani a használt piacot (olx.hu, vatera.hu, jatekaim.hu), vagy a jobb ajánlatok keresgélését angliai webshopokon (amazon.co.uk, zavvi.com)

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#6640) tariattila válasza Dr.F.E.R.I. (#6638) üzenetére


tariattila
veterán

:C
:B... 2TB Toshiba HDD 3,5" külső táppal lerendelve....
remélem nem lesz kompatibilitási problem mert akkor beáztatom a kötelet... :U

a ninti által elsőként ajánlott seagate-ről lebeszélt Hackeee.... de a második helyen a toshiba is ajánlott volt
az meg hogy 2 TB nem megalománia hanem nincs kisebb -sajna!

(#6641) Sonic* válasza Dr.F.E.R.I. (#6638) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Azt értem, de kérlek azt mondjatok meg, hogy mennyit foglal :R SDHC kártya nem jo?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#6642) tariattila válasza Sonic* (#6641) üzenetére


tariattila
veterán

nem sokat foglal! ahhoz képest, hogy egy nagyobb játékkal ki is meríted a keretet...
sdhc egy usb adapterben simán jó... (de a végleges megoldást pont a napokban ecseteltük)
nekem egy 32-es pendrive volt eddig.. közel húsz (kicsitől a közepesig méretű) eShopos játék fért rá és már egy komolyabbat nem tudtam volna rárakni...
a mentések se semmik...
szerintem egy 500 GB külső hdd egy ideig elég lehet...

[ Szerkesztve ]

(#6643) Sirandrish válasza tariattila (#6640) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos kezel 2T-sat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6644) koncsik válasza Sirandrish (#6643) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Elvileg biztos :K

If the Wii U has the most recent system update installed, it will be able to recognize a storage device of any size, but 2TB will be the maximum amount of storage capacity that can be used. Any extra capacity in the storage device beyond the 2TB will not be accessible via the Wii U. (Nintendo.com)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6645) Sirandrish válasza koncsik (#6644) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor okés :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6646) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sima USB-s gamepaddal lehet játszani? Valamint a BO2-nek ezen a platformon is van Split screen-je? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#6647) ldave


ldave
félisten

Most olvasom, hogy az angol GAME volt olyan tökös, már ma elkezdte árulni Toad kapitány kalandjait. Merthogy mekkora hülyeség január 2-án kiadni valamit, ami ráadásul mar most a boltokban van.

A Slime draws near! Command?

(#6648) oriic válasza ldave (#6647) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emiatt viszont akár balhézhatnak is velük szerintem.

Live-Die-Respawn

(#6649) ImpersonatoR válasza g@bo (#6632) üzenetére

Eredeti Nintedno nem Ninitendo vagy valami hasonló fake aftermarket cucc?

(#6650) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#6648) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt el tudom képzelni, hogy szerződésszegésért X font kötbérezésre/akármire kényszeríti a N őket, viszont ha tízszer annyi játékot el tudnak adni karácsony előtt mint utána, akkor még így is megérheti nekik belemenni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.