Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5651) koncsik válasza boost (#5650) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mi is hosszú hétvégén vagyunk, csak ha Pécsen van a bolt, tudok segíteni...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5652) Lien válasza ViharVadász (#5642) üzenetére


Lien
tag

Höhö, a 8 alap karakter, de a piszkos 12-höz még hozzájön Captain Falcon, Luigi, Ness és Jigglypuff. :P
Nagyon király lesz a játék én ezt már előre tudtam és nyugodj meg, ezt csak offline lehet játszani, az online az ugyan úgy marad 2-4 főig.
Viszont ami nagyon szomorúvá tett az az, hogy a story módot egy az egyben kivették. Oké, hogy van benne tartalom dögivel, de nehogy már ne fért volna rá. Ez számomra nagyon nagy negatív tulajdonság! :O

(#5653) Mister_X válasza Lien (#5652) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lesz itt nyolc fős bunyó is :Y

Tessék megnézni a 50-fact Extravaganza kódnevű Super Smash Bros. for Wii U Directet. Én még néha felhúztam a szemöldököm, hogy "jé, ilyen van a 3DS verzióban is?".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5654) koncsik válasza boost (#5640) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

De ha most vesz wii u-t, mint én, akkor azért van játék bőven, inkább a beszerzésük nehézkes, ha nem drágán akarjuk letölteni. Halkan mondom, mert nem nintendo fejlesztés, de a trine2 elég jónak tűnik, főleg féláron letöltve...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5655) koncsik válasza Mister_X (#5653) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Juuj. Ez pont jó volt arra, hogy az eddigi "megveszemmertnintendo" statusból a "nyálcsorgatvavárom"-ba kerüljön. Addig megnézem majd a wii-s változatot, nem játszottunk még vele szerintem... Hacsak a fijjúg nem önállóskodtak.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5656) ayo válasza koncsik (#5654) üzenetére


ayo
addikt

hm és mennyi most wii u-ra a trine 2? pc-n kb fillérekért dobálják ált 90%-os akcióban gondolom eshopban azért több vagy nem?

http://jateknaplo.blog.hu

(#5657) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#5656) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Konzolokon mindig minden sokkal többe fog kerülni, mert a külsős fejlesztők nem kevés jutalékot (license fee) fizetnek a platform tulajdonosnak, hogy a játékaik megjelenhessenek rajt. Közelebbről egy eshop akció max 50% szokott lenni (ha van), az alá nem nagyon vágnak árat, főleg a fenti miatt sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5658) D4v3


D4v3
őstag

Mehet a nyálcsorgatás :) [link]

(#5659) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#5657) üzenetére


ayo
addikt

azt lehet tudni mennyit? steamen 30% pl a fee, ami szintén nem kevés

http://jateknaplo.blog.hu

(#5660) horkovy24


horkovy24
senior tag

Na jól megszívtam srácok mert vége a Bayonetta-nak!Tegnap kora este úgy játszottam hogy közben be volt dugva töltőre a Gamepad és a kismacskánk átharapta a töltőkábel vékonyabb részét persze a Gamepad-em azóta már lemerült a pro controllerem meg közben eladtam szóval most nem tudok játszani! :W Most hívtam fel a konzolvilágot mert a honlapjukon ott van hogy van készleten erre a srác mondja hogy elvileg még van nekik egy darab de nem találta amikor hívtam így mondta hogy adjak le rá rendelést és komolyabban utána néznek annak az egy darabnak ha meg megvan ingyen házhoz hozzák. Remélem meg lesz még az az egy darab. De komolyan mondom ez valami vicc mert több boltot is felhívtam és sehol nincs. Most komolyan egy ilyen fontos kiegészítőt nem lehet kapni ehhez a kurv@ géphez hisz ez bárkinek tönkre mehet és létfontosságú ahhoz hogy tudj vele játszani. Még az a vékony kábelrész is bárkinek megtörhet akár. Vicc! :W :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5661) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#5659) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Konzolokon kábé 30%, viszont ez a steam-es arány mennyire biztos infó? Csak mert nagyon soknak tűnik, ugye PC-n nem lehet platformdíjat kérni, mint konzolokon, rendes jattnak pedig nagyon magasnak találom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5662) horkovy24


horkovy24
senior tag

Egyébként azoknak üzenem akik a gép hangjára érzékenyek hogy elég hangos ám a gép a Bayonetta első részénél. A második részt még nem toltam szóval nem tudom de az első résznél elég hangosan olvassa a lemezt a gép pláne az átvezető videóknál. Én nem vagyok érzékeny ezekre a dolgokra de azért ezen a ponton már nekem is feltűnt hogy bizony van hangja pedig eléggé belemerültem a játékba. :) Ettől függetlenül amúgy a játék első része nekem 10/10. :) Normál fokozaton toltam ameddig tudtam mert ez a legmagasabb fokozat alapból mikor először játszol vele és kb a játék feléig jutottam 5 óra alatt. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5663) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#5661) üzenetére


ayo
addikt

igen, régen 15% körül volt de már jó pár éve ennyi Steamen - ja és pl. GOG.com-on is 30%, Humble Store viszont csak 5%.

Steam is egy platform, a legtöbb játékos csak oda vesz játékot, szóval a fejlesztők is azon vannak, hogy inkább ott jelenjen meg a játék, mert komoly pénz van benne.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5664) koncsik válasza ayo (#5656) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2400 huf körül volt...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5665) stargazer


stargazer
senior tag

Sziasztok,

szeretnek egy ilyen konzolt, csaladdal jatszani, foleg az fogott meg h sok kooperativ jatek van hozza.
Kerdeznem hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata, pl 3 kontrollerrel jatszani stb.
Egyebkent regi hagyomanyos crt tv-re is ra lehet kotni?
Mennyire pontos ez a kontroller amikor mutatjak h a dobocsillagot kell dobni, mennyire koveti hogy hogy tartja az ember, pontos? Vagy ez csak amolyan parasztvakitas? Marmint en szeretem ha az ilyesminek tenyleg van ertelme, nem tudom ertheto-e mire gondolok. Meg az erdekel h a jatekok mennyire hasznaljak ki ezeket a (nekem) extra iranyitasi lehetosegeket.

Koszi!
Udv,
S

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5666) Linkh válasza horkovy24 (#5660) üzenetére


Linkh
tag

Nincs valami műszaki szaki ismerősöd, aki megcsinálja? Én is jártam így, hogy a macsek kettérágta a 3DS töltőzsinórját. Az egyik ismerősnek átvittem és megcsinálta. Sőt, lehet, hogy egy villanyszerelő is meg tudná csinálni.

(#5667) Dr.F.E.R.I. válasza Linkh (#5666) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egy ilyet be kell forrasztani a régi helyére és csókolom. Nem lesz szépségdíjas, de ezer forintból megvan.

Szerk.: bocsánat elnéztem, de a vékonyabb oldala is hasonlóan orvosolható, csak oda vékonyabb érpárt kell forrasztani. Egy szakinak és egy pákának nem lehet akadály :)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5668) Dr.F.E.R.I. válasza stargazer (#5665) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szia, azért nem válaszolt neked senki még, mert mindenki a konzollal játszik, annyira jó :D Rá tudod kötni CRT tévére is, egy külön kapható analóg kábellel (ebből van scart-és komponens csatlakozójú is). Játéka válogatja, mennyi kontrollert támogat, egy átlag coop játék működik négy (néha öt) perifériával is. A képernyős Gamepadból csak egy lehet, de wiimote-ból, procontrollerből lehet több is mellette. A mozgás - amennyire volt lehetőségem megtapasztalni - elég jól működik. Utóbbiról majd talán fognak többet is mondani a kollégák, akik a party/sport játékokat többet nyüstölik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5669) stargazer válasza Dr.F.E.R.I. (#5668) üzenetére


stargazer
senior tag

mondjuk ez kicsit ledöbbent, hogy csak 1 képernyős gamepad lehet hozzá!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5670) Gebriel válasza stargazer (#5669) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért? Mit vártál?

(#5671) Dr.F.E.R.I. válasza stargazer (#5669) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A gyakorlatban nem egy nagy érvágás, mert a tévén úgyis mindenki lát mindent. Ehelyett több játékban alkalmaznak asszimetrikus multit, vagyis amelyik játékosnál van a gamepad, az rendelkezik valamilyen plusz lehetőséggel a többiekhez képest. Például 2D Marióban a gamepades játékos különféle pályaelemeket rakosgathat a többiek segítése/akadályozása céljából. Ezt a kis képernyőn tudja ceruzával csinálni, mert azon végig látja, mi történik a tévén, így különféle mókák forrása tud lenni különféle játékokban. Igazán hátránya egyetlen van a Wii U multinak, hogy meg kell venni a többi kontrollert hozzá, mert alapból csak a gamepad jár a géphez. Eredeti wiimote nem annyira olcsó, és tölthető akksikat is érdemes bespájzolni melléjük.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5672) Sirandrish válasza Gebriel (#5670) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel az a gyári controllere a gépnek így én is azt hittem hogy 4et fog tudni használni.
Persze még megjelenés előtt megtudtam a "szomorú" igazságot és azóta már megemésztenem is sikerült :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5673) stargazer


stargazer
senior tag

és minden játékban van koop mód? vagy csak bizonyosakban?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5674) Dr.F.E.R.I. válasza stargazer (#5673) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A legtöbben (ha ugyan nem mindben) biztosan van valamilyen lokál többjátékos mód. A Nintendo saját játékai különösen jók ebből a szempontból.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5675) adalbert1 válasza stargazer (#5673) üzenetére


adalbert1
veterán

A New Super Mario Bros. Wii U-t és a Super Mario 3D World-öt biztos lehet 4-en co-op játszani, a Mario Kart is jó móka egymás ellen (max. 4 játékos 1 képernyőn). Itt egy egész jónak tűnő kereső.

(#5676) stargazer válasza adalbert1 (#5675) üzenetére


stargazer
senior tag

Varj, a koop nekem pont azt jelenti hogy nem egymas ellen, hanem egymast segitve.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5677) adalbert1 válasza stargazer (#5676) üzenetére


adalbert1
veterán

A 2 Mario biztos ilyen (tehát egymást segítve), a Mario Kart pedig nem.

(#5678) Sirandrish válasza stargazer (#5676) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem olyan maximum néhány van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5679) boost


boost
addikt

Végül megoldódott, köszönöm a konzolboltnak a hozzáállást, és a csajomnak, gyerkőcnek a türelmet. :D

Vettem egy First Print-et, amit anno előrendeltem, meg egy SE változatot is, játszani (meg egy WW HD-t :D ). (Az SE változat is utolsó darab volt). Így a FP megy szerintem hardverapróra

Mondjuk nálam is eljátszották összekeverték, hogy drágább lett, de aztán tisztáztuk a dolgot, hogy "jaj, tényleg még olcsóbban rendeltem. ". Szóval maradt az eredeti ár, de maradjon a konzolbolt neve anonimitásban. :D Azt tisztelem, hogy ennyi napig nem adták el havernak, ismerősnek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#5680) Sirandrish válasza boost (#5679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg vettem egy Little Big Planet 2-t meg egy God of War 3at...hja ez nem az a topik :DDD

Neked grat egyébként és jó játékot a WW-hez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5681) boost válasza Sirandrish (#5680) üzenetére


boost
addikt

Cserélted a DS-t PS3-ra?

Akkor amit kapásból ajánlok a storeból, mert annyira nem drága, de mégis a legjobb japán RPG:

- Ni No Kuni
- Final Fantasy X/X2
- Persona 4

(Utóbbi eredetileg PS2 cím volt, nemrég jött ki PS3-ra,és a világ legjobb játéka :D )

Csak emiatt megéri már PS3at venni

[ Szerkesztve ]

(#5682) Sirandrish válasza boost (#5681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok nagy JRPG fan, de a NI No megvan..a FF X-2höz volt "szerencsém" PS2n...ha fizetnek sem játszanék vele még egyszer(:D), a Personat meg nem ismerem.
Amúgy nem cseréltem..még megvan a DS is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5683) slick-adam válasza boost (#5679) üzenetére


slick-adam
aktív tag

na de 45-ert?... szep.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#5684) RangerFox


RangerFox
veterán

Hol lehet a WiiU-hoz komponens átalakítót venni? :Y

(#5685) fuwiradis válasza slick-adam (#5683) üzenetére


fuwiradis
tag

úgy látszik, ha valaki elég gyorsan kattintgat, akkor rögtön 27 000 profitot akar csinálni. szerintem rárohad ;]

(#5686) ldave válasza Sirandrish (#5682) üzenetére


ldave
félisten

Na mivan? Túl csajos neked az FF X-2? :)

A Slime draws near! Command?

(#5687) boost válasza fuwiradis (#5685) üzenetére


boost
addikt

fuwiradis: biztos...

[link]

[link]

Sirandrish: Az X2-t csak azért írtam hozzá, mert "egy játék az X-el", igazából csak azt X-re gondoltam. Bár azt is utólag írtam a listához. Persona-t mindenképp ajánlom, meg Ni No Kuni-t is, bár a harcrenndszer lehetne jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5688) Sirandrish válasza ldave (#5686) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehetséges...bár az intro kifejezetten tetszett :C

szgergelyA Ni No megvan, de még meg sem néztem. Úgy tudom hogy nem árt hozzá ha anyanyelvű szinten beszélem az angolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5689) slick-adam válasza boost (#5687) üzenetére


slick-adam
aktív tag

EU-s ebay tele van ezekkel max 30-ert. usa ebay nem valami relevans errefele.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#5690) boost


boost
addikt

Azt csak most vettem észre, hogy Nintendo jelöli a játékokon, ha egy játék félelmetes. és egy pókkal. Mondjuk a pókok tényleg elég gyakoriak egy Zelda WW-ben. Emlékszek, a HL2-ben ott múlt el a lelkesedésem, ahol egy tengerpartszerüségen 15 percen át pókokat kellett írtani.

pókok pókok pókok pókok pókok

Szerk: ahogy nézem, ez nem is Nintendo speckó jelölés, hanem a hivatalos PEGI szerint.

[link]

fuwiradis: lazíts :)

[ Szerkesztve ]

(#5691) fuwiradis válasza boost (#5687) üzenetére


fuwiradis
tag

van egy fontos különbség az ebay és az itteni felület között, a linkjeid irrelevánsak. de inkább nem adok tippeket. ;]

szerk.: úgy lesz, ettől függetlenül a korábbi kijelentésem a hirdetésedről továbbra is áll. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5692) boost válasza fuwiradis (#5691) üzenetére


boost
addikt

Megvan már a WiiU, vagy még gondolkozol rajt?

(#5693) ViharVadász válasza boost (#5690) üzenetére


ViharVadász
őstag

Minden játékon kötelesek ezeket felmutatni, konzoltól vagy géptől függetlenül. Eddig főként digitálisan vásároltál?:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5694) boost válasza ViharVadász (#5693) üzenetére


boost
addikt

2008 óta konzolozok (de azóta egyedül XBO nem volt még, ami akkortól kapható volt konzol). Számomra eddig ez a "vicc" kimaradt. :D A korosztály az megvolt, de a kisképek, sose figyeltem. ja, mondjuk többnyire német játékokat vettem, és ott USK van, nem Pegi. Talán azon nincsenek kisképek.

[ Szerkesztve ]

(#5695) Sirandrish válasza boost (#5694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor te még újonc vagy. Nah jó, lelkes újonc :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5696) stargazer


stargazer
senior tag

őszintén szólva kicsit jobb grafikára számítottam a Zeldánál... azt hittem igényesebben meg van rajzolva, meseszerűbben. Vagy az egész Wii ilyesmi?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5697) ldave válasza stargazer (#5696) üzenetére


ldave
félisten

Melyik Zeldáról is van szó? Picit lemaradtam.

A Slime draws near! Command?

(#5698) stargazer válasza ldave (#5697) üzenetére


stargazer
senior tag

a windwakert néztem

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#5699) boost válasza stargazer (#5698) üzenetére


boost
addikt

Nekem tetszik, szép. Mivel cell-shaded, ezért rajzfilmes stílusú. De tudtommal ez az egyetlen cell-shaded játék wiiu-ra. Egyébként se volt más platformon se szokás ez a megoldás. Talán még a farkasos játékban, PS3on.

Nem tudom, hogy mennyire lehetne ez meseszerűbb, vagy milyenre is gondolsz pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#5700) fuwiradis válasza boost (#5692) üzenetére


fuwiradis
tag

már eldőlt, a first print átvétele után vettem is volna, az lett volna az első cím a gépre. csak persze én megkaptam a szöveget, hogy már rosszkor rendeltem, ami nettó hazugság, mert rendelhető volt.

a vicc, hogy egy méltányosan megnövelt árat is hajlandó lettem volna kifizetni érte, de ahogy most is előjött, a +27k az nagyon nem az.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.