Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5151) horkovy24 válasza g@bo (#5148) üzenetére


horkovy24
senior tag

ÁÁÁ nem adom el mert már nem lenne hozzá szívem. Már nem bírnék megválni a kicsikémtől pláne hogy mennyi mindent megvettem hozzá. :) Meg aztán Dr.F.E.R.I. kolléga észhez térített engem. Egyébként PS4-et akartam helyette nem PC-t.PC-n én soha nem játszottam de mindegy is mert PS4-en sincs Galaxy. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5152) horkovy24


horkovy24
senior tag

Na ezeket a kommenteket olvassátok el! :D Nem gyenge! :D

http://www.gamekapocs.hu/hir/41939/assassin_s_creed_unity_900p_es_30_fps_konzolokon

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5153) energy4ever válasza horkovy24 (#5152) üzenetére


energy4ever
addikt

"A Ubisoft emellett a Wii U-s verzió elmaradásáról is ejtett pár szót: a Unity nem véletlenül jelenik meg csak nextgen konzolokra és PC-re, mivel a játékot már alapból új generációsra tervezték. A Nintendo konzoljában sajnos nincs elég erő, hogy ugyanazt az élményt nyújtsa, mint a fenti platformok, a készítők a játékon pedig nem szerettek volna butítani, mert ez szerintük nem lett volna fair a rajongókkal szemben."
Azert szerintem ez nagy hazugsag. Mindenki tudja, hogy egy grafikailag butitott peldany is jo lenne az U-ra. Nem lenne semmilyen fair a rajongokkal, egyszeruen az elozo eladasok miadt nem adjak ki az U-ra(ha azt nezzuk az elozoleg U-ra megjelent ac-k is butitva voltak graffikailag a konkurens konzolokkal szemben)
Egyszerubb lett volna az igazat nyilatkozni. Ez miert volt jo nekik!? :F Szerintem fizetettnekik a sony/ms, hogy lealacsonyitsak az ilyen szovegekkel az U-t. Vagy onerdeku celbol alacsonyitjak le, hogy ne U-t vegyenek az emberek, hanem boxot, vagy ps-t, igy nagyobb az eselye annak, hogy tobb ubi termek fogy.

(#5154) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5153) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem hinném, hogy fizetnek ezért nekik, mivel a másik két konzol táborát is csak szopatják most ezzel a cirkusszal. Megjegyzem, ez a 900p 30fps nem tűnik nagy durranásnak még a Wii U játékaihoz képest sem, ezek mellett az értékek mellett valami nagyon nagyot kellene alkotniuk. Egyébként egy ilyen hármas premiernél lehetett volna pontosan lemérni, mekkora az érdeklődés a Nintendo-konzolokon, nem az előző több hónapot késett verziók a mérvadóak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5155) energy4ever válasza Dr.F.E.R.I. (#5154) üzenetére


energy4ever
addikt

Ez igy igaz. Sot ez meg a nintendonak is megerte volna. Mivel akkor konzolok kozul az osszes kovetkezo generaciosra jonne. Az Ac rajongoknak igy is valasztaniuk kell mire cserelik le az elozo konzoljukat. Ha az Ac uj resze megjelenne wii u-ra, az megtobb embert hozna a nintendonak, mivel aki csak az ac miadt vesz konzolt, az nem feltetlenul akarna kolteni 125-ot egy konzolra, igy 65ezret sporolnanak.

(#5156) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5102) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most olvasom, hogy ez az adapter+GC kontroller duó kompatibilis lesz az összes olyan játékkal, ami a prokontrollerrel vagy a Wii klasszik kontrollerével irányítható. Szóval úgy tűnik, hosszú távon is használható lesz, akinek a wavebird szimpatikusabb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5157) ImpersonatoR

Pikmin 3 ban ha elfogy a gyümölcslevem (?) akkor vége?
Úgy értem kezdhetem előröl az egészet vagy csak az utolsó "fail" -elt napot kell újrakezdenem hátha sikerül levadásznom egy epret vagy citromot?

(#5158) ldave válasza ImpersonatoR (#5157) üzenetére


ldave
félisten

Minden nap végén ment, bármeddig visszamehetsz az időben, viszont az utána lévő napokat felülírja ilyenkor. Amúgy milyen a stylus-os irányítás? Amikor én vittem végig, akkor az még nem volt választható.

A Slime draws near! Command?

(#5159) ImpersonatoR válasza ldave (#5158) üzenetére

Iszonyat jó móka dobálni a pikimineket vele. :DD Aztán nézni ahogy szétfejelik az üveget vagy a falat. :))
Mondjuk erről nem is tudtam hogy ez "új ficsor"
Annyira természetes és magától értetődő, hogy azt hittem ez a kezdetek óta így van.
Illetve kijelölni / csoportosítani a kedvem szerint is gyorsan és pontosan lehet vele őket.

(#5160) mirci18 válasza perge666 (#5133) üzenetére


mirci18
addikt

Naná hogy nem sikeres.
Nincs meg az a casual közönség ami annó a Wii-nél volt.
Plussz nincs meg az az átütő újdonságfaktor ami annó a wii-nél volt.
Harmadrészt a játékok nehezen jönnek ki rá csak a saját címek jönnek ki normálisan.
Tehát sok szempontból bukás a gép összességében.
De ha úgy vesszük a gamecube se volt sikeres mégis felejthetetlen játékok készültek abban az időben.
Így ugyanez lessz a wii u-val is szerintem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5161) Brasco31 válasza Dr.F.E.R.I. (#5156) üzenetére


Brasco31
csendes tag

És azt hol olvastad, hogy kompatibilis lesz a classic controller-el?

AC-hez: nyilván a Rogue sem futna el Wii U-n ... :F

(#5162) Dr.F.E.R.I. válasza Brasco31 (#5161) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megváltoztatták a termékleírást, tegnap még a Wii-s kontrollerek is oda voltak írva. Érdekes...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5163) energy4ever válasza Dr.F.E.R.I. (#5162) üzenetére


energy4ever
addikt

A Pro Kontroller is mintha ott lett volna tegnap, nem? :F
Igy mar ez is ertelmet vesztette...

[ Szerkesztve ]

(#5164) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5163) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megint átmókolták reggel óta. Ez volt a tegnapi (teljes) leírás:

"This adapter will allow you to connect your GameCube controller to the Nintendo Wii or Wii U. Connect your GameCube controller to your Wii or Wii U console. Compatible with all games supported by the Wii Classic Controller, Wii Classic Controller Pro and Wii U Pro Controller."

Fene tudja, akkor most mi van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5165) Brasco31 válasza Dr.F.E.R.I. (#5164) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Lehet, hogy Wii-n funkcionál mint classic controller.
A puding próbálya...
Majd ha megjelenik megtudjuk, mi az igazság.

(#5166) Brasco31 válasza energy4ever (#5163) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Azt még én is olvastam.
Na, de kérem. Egy hivatalos oldalon ilyen bakikat...

(#5167) energy4ever válasza Dr.F.E.R.I. (#5164) üzenetére


energy4ever
addikt

Igen, akkor jol emlekeztem, hogy ottvolt a pro controller is.
Hat majd kiderul. Bar szerintem lelottek, mert keveseknek van gc-s kontrollerjuk, es nem erte volna meg nekik rendszerfrissitest tervezni, ami kezeli is.

(#5168) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5164) üzenetére


ldave
félisten

Most olyat olvasok, hogy csak az SSB 4 használja majd a GC kontrollereket, más játék nem. :F

A Slime draws near! Command?

(#5169) Szalontahó


Szalontahó
tag

Ez a Nintendo egyre hülyébb. Ez mi volt most ezzel a GC controller adapterrel??? Gyalázatos. Tegnap még több játék is támogatni fogja, ma meg már csak a Smash Bros. :U
Sok fan, köztük én is már be is vízionáltam magamnak a Game Cube-os Virtual Console címeket. Ez a fanbase szomorító banda ezt a dobást is kihagyja tutira. Ezek semennyire nem foglalkoznak a feedback-el? Akkor meg mi a f@sztól várják a megváltást??? Az Amiibo-tól? Nyeljék le!

Bocs a kifakadásért! A kérdések költőiek. A Nintendo meg Nintendo. :)

[ Szerkesztve ]

(#5170) Mister_X válasza Szalontahó (#5169) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én teóriám, hogy azért írták ki, hogy egyenértékű lesz a Classic Controllerrel (?), mert így is lesz, csak nem most, jelenleg csak a Super Smash használja még. Nincs vége a konzolgenerációnak, mindenki nyugodjon ke a p*csába. :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5171) Szalontahó válasza Mister_X (#5170) üzenetére


Szalontahó
tag

Titkon abban bízom én is, amit írtál. ;)

(#5172) Gebriel


Gebriel
veterán

Resident Evil Remaster HD lesz Wii U-ra? Vagy csak arra lesz?

(#5173) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#5172) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy tudom, hogy pont a Wii U az egyetlen, amire nem jön.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5174) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5173) üzenetére


Gebriel
veterán

Gamecube-os is játék nem jelenik meg Wii U-n :F
Vicc komolyan. :W

[ Szerkesztve ]

(#5175) ayo válasza Gebriel (#5174) üzenetére


ayo
addikt

semmi köze hozzá, egyszerűen nem látják értelmét, hogy plusz melót pénzt toljanak bele - mint a legtöbb cuccal Wii U-n..ez van

http://jateknaplo.blog.hu

(#5176) Gebriel válasza ayo (#5175) üzenetére


Gebriel
veterán

Ennyi erővel akkor semmilyen játék ne jelenjen meg rá, nem? :U

(#5177) horkovy24 válasza Gebriel (#5174) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ez mondjuk tényleg érdekes számomra is! :) Egy Gamecube-os címről beszélünk amit aztán átvittek Wii-re is erre pont a Wii U marad ki. Jön ez a resident evil Hd-ban mindenre amit el lehet képzelni csak Wii U-ra nem. :D Ez azért poén! :D

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5178) ayo válasza Gebriel (#5176) üzenetére


ayo
addikt

hat nem is jelenik meg rá sok jó cucc...

http://jateknaplo.blog.hu

(#5179) Brasco31 válasza Gebriel (#5174) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Van belőle Wii verzió, azt lejátsza a Wii U.
Én olyan baromi nagy különbséget nem látok az akkori és az új verziók között. Jó persze, felhúzták HD-re.

(#5180) Gebriel válasza Brasco31 (#5179) üzenetére


Gebriel
veterán

Pont elég.. :(((

(#5181) horkovy24 válasza Brasco31 (#5179) üzenetére


horkovy24
senior tag

Valóban lejátssza csak azt nem szabad elfelejteni hogy a játék nem támogatja a Hd Tv-k 16:9-es képarányát és marad két fekete csík a képernyő két oldalán ami mondjuk van akit nem idegesít de szerintem elég idegesítő. Saját véleményem. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5182) Gebriel


Gebriel
veterán

Japán gépeknek miért ilyen b***t drága az ára :F

(#5183) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#5182) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Változó lehet, japán Amazonon kimondottan kedvező áron kapni őket (26-30e jen).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5184) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5183) üzenetére


Gebriel
veterán

Vajon a japánba megjelent játékok kapnak angol nyelvet?

(#5185) Mister_X válasza Gebriel (#5184) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem.

A multiplatform cuccok lehet, plusz speciel a Killzone 3-on is volt japán nyelv (meg kínai +'minden nyugati nyelv?), de Nintenodra a régiózár miatt nem jllemző.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5186) Gebriel válasza Mister_X (#5185) üzenetére


Gebriel
veterán

Sejtettem..
Nem tudom milyen eladási adatokkal rendelkezik a Wii U, de egy kis odafigyeléssel biztos növelni lehetne az eladásokat. :(

(#5187) horkovy24 válasza Mister_X (#5185) üzenetére


horkovy24
senior tag

Jól ki van ez találva! :) Még véletlenül se tudjunk olyan játékkal játszani amit csak japánba szántak. Bevallom őszíntén nektek mert bízok bennetek. :) Hogy én annak idején ezért softmoddoltam a Wii-met csak és kimondottan egy játék miatt ez pedig a Fatal Frame 4 volt mert ezt is csak japánban adták ki eredetileg. De hála istennek a rajongók készítettek hozzá angol feliratot így simán végig tudtam játszani és még értettem is a sztorit. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5188) Gebriel válasza horkovy24 (#5187) üzenetére


Gebriel
veterán

Előbb utóbb a Wii U-nak is ez lesz a sorsa ha nem változtatnak. :(
Olvasni fórumokon, hogy jelenleg csak a Nintendo felé való tiszteletből nem estek neki még 100%-an. Legalábbis nekem ez jött le.

(#5189) horkovy24 válasza Gebriel (#5188) üzenetére


horkovy24
senior tag

Bocs de mire gondolsz? Minek nem estek még neki a Nintendo iránti tisztelet miatt? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5190) Gebriel válasza horkovy24 (#5189) üzenetére


Gebriel
veterán

Wii U softmodolásának, hogy a Wii U játékok hackelve menjenek.

Egyébként abba biztos vagyok, hogy annak idején a Wii képes lett volna a HD-ra, alázta volna a PS3/Xbox360 párost.

(#5191) horkovy24 válasza Gebriel (#5190) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát szerintem ez így is úgy is meg fog történni előbb utóbb mármint a Wii U feltörése pont az ilyenek miatt!Egyébként így is alázta mind a kettőt de ha tényleg a HD felbontásra is képes lett volna szerintem egy az egyben eltiporta volna őket. Mert arra még a legtöbb multi cím is jött csak butítva pont az miatt mert gyengébb volt ami meg nem jött az csak azért mert nem akarták annyira lebutítani hogy a Wii-n fusson. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5192) g@bo válasza horkovy24 (#5189) üzenetére


g@bo
nagyúr

gondolom a wii n már működö loaderekre gondol.

mondjuk, ha a meglévő játékok mellé kijönne a "megoldás", vége is lenne a gép pályafutásának...

(#5193) Gebriel válasza g@bo (#5192) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy megdobná mint ahogy megdobta az Xbox360-t is.

(#5194) Mister_X válasza Gebriel (#5193) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De mivel eleve eltérő a célközönség, így a platform halálát jelentené. :U

Amúgy kezd elegem már lenni, hiogy a síráson kívül nem lehet mást olvasni...
- már megint nem jön egy 3rd party tucatszar
- nyeljenek karót, amiért nincs GC Virtual Console
- nem jön Assassin's Creed
- nem jön Resident Evil
- nincs softmod
- amúgyis egy kalap trágya a hardver

:W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5195) mirci18 válasza Mister_X (#5194) üzenetére


mirci18
addikt

Véleményem:
"- már megint nem jön egy 3rd party tucatszar:"

Igen elvárnám hogy ne csak only Nintendo játékaim legyenek mivel ne kelljen már két konzolt vennem hogy játszhassak egy játékkal.
LEhet magyarázni hogy ez a konzol only Nitnedo de ez baromság.
Gamecube-nál volt third party wii-nél volt third party itt miért nem lehet?

- nyeljenek karót, amiért nincs GC Virtual Console:

Miért normális hogy egy gc-s játékot ami a Wii is vitt most nem tud megjeleníteni a wii u.Arról nem is beszélve hogy a vc címek mekkora bevételek a Nintendónak.

- nem jön Assassin's Creed:

Wii-nél nem volt így ez a részén már túlléptem.

- nem jön Resident Evil:
Alapjáték volt annó a gamecubenál és a Wii-nél is akkor ennek a szériának megjelentetése a Wii u-nál miért nem alap?

- nincs softmod:

-Softmod ne legyen mert azzal sokan visszaélnének.Bár lehet hogy csak a szegényebb régiókban mint nálunk is.

- amúgyis egy kalap trágya a hardver:

-Akinek nem tetszik a hardver az ne vegyen ilyen gépet.A wii se volt acélos gép mégis imádok vele játszani.

Egy dolgot érts meg ez egy fórum ahova azért jönnek az emberek hogy elmondják mi hiányzik nekik a gépből vagy mi nem tetszik.
Bár értelme nincs mert hiába sírunk itt a Nintendo meg se hallja.
Egy a lényeg nem hőbörögni kell mert nem pozitív a véleményünk hanem megérteni legfeljebb nem tetszik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5196) Gebriel válasza Mister_X (#5194) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tetszik, nem olvasod. Ennyi. :U

Amúgy ki szidta itt a hardvert :F
Meg ki hiányolta softmodot :F

Szerintem Te bele írtad már ami neked hiányosságod, problémád a gép felé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5197) energy4ever válasza Gebriel (#5196) üzenetére


energy4ever
addikt

Egy szoval se irta, hogy barki is hianyolna a konzol feltoreset. De egyebbkent ha visszaolvasol, volt aki hianyolta...
De kotelezo ezt a reszet mindig felhozni valakinek? Elkene olvasni az alapelveket, topik alapelveit. En elitelem teljes mertekben a warezt. Szerintem az a gyartotol valo lopas.

[ Szerkesztve ]

(#5198) koncsik válasza Gebriel (#5196) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én szeretem a wii-met, ugyan softmod-os, de pl most vettem meg rá Skylanders Giants starter-t (3880 HUF volt, ihaj). Rendkívűl elfogultan bálványozom a wii u-mat, dédelgetett kedvenc.
Xbox 360 meg van, azon is játszunk, de nincs az a megfoghatatlan nintendo feeling...
Mindent használtan vettem, eredeti ár feléért kb.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5199) koncsik válasza energy4ever (#5197) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Warez: nem is értem, miért működik ez ennyire könnyen a wii-n (softmod)? A wii u-t is nyilván folyamatosan próbálják feltörni, a wii-nél vajon miért nem tudtak (akartak?) ilyen erős védelmet összerakni?
A wii u-t pontosan azért vettem (bocs, lehet, hogy írtam már), mert a teljes élményre vágytam, nem azon akartam rettegni, hogy tégla lesz a gép valami miatt. Tudom, hogy a wii részére már van hack, de mégis inkább megtartottam a wii-t is, sőt eredeti játékokat is elkezdtem rá megvenni.

Több helyen olvastam, láttam már a NES Remix 1-2-t. Van ez valakinek vagy ezen gyűjtemények tartalma megvehető az eshop-ban?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5200) Gebriel válasza energy4ever (#5197) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]--> - nincs softmod
Ezt kiírta ha nem ő? :W

Warezra meg vissza térve.. el kéne olvasni az előzményeket, hogy hogy került szóba.
Másrészt meg értelmezni is kell az alapelveket nem csak elolvasni. :U
Nem a Warez szó leírása a tiltott. :D
Ha nem arra való buzdítás, segítség nyújtás.
Ami bizony elítélendő.. de ilyen itt nem történt meg, úgy hogy easy van. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.