Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5001) ldave


ldave
félisten

N64 Rainbow Road egy vérprofi PC szimulátorban (Assetto Corsa):

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5002) ldave


ldave
félisten

Jappereknél kijött az új 5.2.0-es rendszerfrissítés:

Changes to the Wii U Menu:

Folders can now be created in the Wii U Menu to hold and organize software icons
A Download Management icon has been added to the Wii U Menu

Changes to Quick Start Menu:

The Quick Start Menu will now display when the Wii U is powered on from the Wii U GamePad TV Remote
Options have been added to Power Settings that allow users to hide certain software from the Quick Start Menu

Changes to the HOME Menu:

The design and layout of the HOME Menu has been updated

Changes to the Nintendo eShop:

Disabled usage of characters not used when redeeming Nintendo eShop cards (O, I, Z, etc.)

Improvements to system stability and usability:

Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience

A Slime draws near! Command?

(#5003) Sirandrish válasza ldave (#5001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez hatalmas :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5004) ldave válasza ldave (#5002) üzenetére


ldave
félisten

Nálunk is elérhető már az update:

A Slime draws near! Command?

(#5005) boost válasza mirci18 (#4999) üzenetére


boost
addikt

Idén két nagygépes AC jön.

Az Assasins Creed Unity nextgen játék , az Assasins Creed Rouge-t pedig nem hozza ki az Ubi WiiU-ra, mert az elo"zo" részeket se vették / vettétek.

"It’s very simple,” Guillemot told Gameinformer. “What we see is that Nintendo customers don’t buy Assassin’s Creed. Last year, we sold in very small numbers.”

aki nem érti: ùgy látjuk, hogy a Nintendo tulajok nem veszik az AC-t. Tavalyi évben nagyon alacsony eladások voltak.

[ Szerkesztve ]

(#5006) mirci18 válasza boost (#5005) üzenetére


mirci18
addikt

Értem de én arra voltam kiváncsi hogy wii-re van e assasins creed vagy nem.
Mert wii u-ra tudom hogy van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5007) boost válasza mirci18 (#5006) üzenetére


boost
addikt

Bocs, azt hittem csak elírtad.

(#5008) adalbert1 válasza boost (#5005) üzenetére


adalbert1
veterán

Az én szemszögemből az a gond ezzel, hogy számomra az AC sose volt az a játék, ami 10-18k-t megérne (főleg, hogy előtt Live-on is volt már 1-2k-ért akciózva az első pár rész) - sőt, talán egyik ubisoftos cím sem olyan (igaz, én az elmúlt pár évben nagyon ráálltam az olcsón vásárlásra, zavvi-s 8-15 fontos akciók rulez, illetve Xbox Live akciók, Media Markt készletkisöprések, pár használt játék), ennek ellenére pl. a Splinter Cell-el is most jól elszórakoztam Wii U-n (de azt is 10 fontért vettem, mikor az e-shop-ban le volt árazva).
Persze teljes áron is megvettem címeket, de azok nagy része olyan volt, ami még jó hosszú ideig nem lesz leárazva (nagyrészt Nintendo saját címei, Lego City, GTA V).

(#5009) koncsik válasza mirci18 (#4960) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szia, bocs a késői reagálásért, hol lehet használtan infinity 1 figurákat kapni 1-2 ezerért? Külföldön, ahol néztem 10 euro 1 db, 3-as csomag 20... Köszi előre is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5010) mirci18 válasza koncsik (#5009) üzenetére


mirci18
addikt

Semmi gond.
Az infinity-t a vaterán láttam a múltkor 1500 ft-ért mivel itt mozgok a legtöbbet.
Most 3000 ft az alja.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5011) horkovy24


horkovy24
senior tag

Srácok esetleg nem tudtok valami hírt azzal kapcsolatban hogy egyáltalán fog valamikor jönni a Fatal frame 5 Wii U-ra hozzánk is? Komolyan mondom ha megengedik maguknak azt a luxust hogy nem hozzák el hozzánk is akkor el adom a francba a Wii U-t! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5012) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5011) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyelőre arról van csak kósza infó, hogy japán-exkluzív. De az eddigi nintendós tapasztalatokat figyelembe véve ez nem sok mindent jelent. Csak annyi tűnik biztosnak, hogy mostanában nem fog Nyugaton megjelenni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5013) koncsik válasza horkovy24 (#5011) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ellentmondásos találgatások vannak csak:
vannak akik érveket sorolnak fel, miszerint megjelenik
de a hivatalosnak tűnő hírek nem túl biztatóak.
A f@szbukon biztos van csoport, ami követeli az EU megjelenést...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5014) horkovy24 válasza koncsik (#5013) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát igen úgy látom valóban a hivatalos hírek nem túl biztatóak elvégre azt közlik hogy a Fatal Frame 5 csak Japánban jelenik meg! Mindegy várok még mindenféleképp a Bayonetta első és második részére mert azokat végig szeretném játszani és hátha addig még közölni fognak valamit. Ha esetleg addig is marad ugyanez a felállás akkor a Wii U megy a háztól és jön a helyére egy PS4. Azért mert ezt egy gusztustalan húzásnak tartanám hogy így sem hullik az ölünkbe a többnél több játék és akkor még meg is engednék maguknak azt hogy egy játék ne jelenjen meg nálunk. Kimondottan egy ilyen számomra nagy cím! Meglátjuk! Ha nem jön már rakom is fel hirdetésbe a gépet minden játékkal együtt. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5015) koncsik válasza horkovy24 (#5014) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Te tudod...
A Fatal Frame 5 PS4-re sem jelenik meg tudomásom szerint...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5016) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5014) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Legrosszabb esetben megnézed ezt is a "moziban", mint a Bayonettát. Nem kell belőle ügyet csinálni. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5017) horkovy24 válasza koncsik (#5015) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem is azért cserélném le egy PS4-re mert arra jön a Fatal Frame 5 mert nem fog. Hanem azért amit a hozzászólásomban az imént leírtam mégpedig hogy gusztustalannak tartanám ha nem jelenne meg itt is a játék. Meg aztán a PS4 régió mentes ami az ilyen esetekben nagyon jól jön meg lassan amúgy is esedékes a PS4-re a GTA 5 megjelenése is. Szóval egy szó mint száz ha megjelenik itt is akkor marad ha nem akkor megy. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5018) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5016) üzenetére


horkovy24
senior tag

Most mindent ,,moziban" nézzek meg?! :) Akkor már tényleg mi a fenének legyen a gép?! Valamivel ideje lenne már nyúzni is nem csak porfogónak használni. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5019) horkovy24


horkovy24
senior tag

Na azért hogy tegyek is valamit a dolgokért csatlakoztam több oldalon lévő peticióhoz is azért hogy megjelenjen a Fatal Frame Wii u-ra idehaza is. Erre szeretnélek titeket is kérni ha lehetséges. Hátha érni is fog valamit a dolog! Aki csatlakozik annak köszönöm! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5020) Sirandrish válasza horkovy24 (#5019) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha linkelnéd az sokat segítene...remélem azt nem várod el hogy még keresgéljek is!? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5021) horkovy24 válasza Sirandrish (#5020) üzenetére


horkovy24
senior tag

Persze!Bocsánat el is felejtettem! :) :B

http://www.thepetitionsite.com/161/305/971/release-fatal-frame-5-in-north-americaeurope/

http://www.change.org/p/nintendo-of-japan-north-america-localize-and-release-fatal-frame-on-wii-u-worldwide

Én ezen a két oldalon csatlakoztam a peticióhoz! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5022) horkovy24


horkovy24
senior tag

Ezen a change.org nevezetű oldalon elég gyorsan növekednek a peticióhoz csatlakozó emberek száma. Amikor én csatlakoztam olyan délután 3 körül még csak 2500 ember volt most már majdnem 3000. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5023) g@bo válasza horkovy24 (#5014) üzenetére


g@bo
nagyúr

én nem cserélem le, mert itt van mario galaxy pl. és sokminden ami nincs a többi gépen.

mivel van pc-m, értelmetlen a ps4, szerintem te se használnád ki... miközben 70 ropit ráfizetnél.

(#5024) horkovy24 válasza g@bo (#5023) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én is csak abban az esetben fogom lecserélni ha ez a Fatal Frame játék nem jelenik meg rá azért mert ami megjelenhetne az jelenjen már meg. Meg aztán aki ismeri ezt a játékot az tudja hogy ez nem az a fajta amire legyintünk egyet hogy lesz@rom hogy megjelenik-e vagy sem. Szerintem azok az emberek akik kitartottak eddig a gép mellett többek közt én is megérdemeljük ezt a játékot! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5025) horkovy24 válasza g@bo (#5023) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyébként nekem nem kellene 70 ropit ráfizetnem mert a tőlem két lakással arrébb lakó srác át szokott járni hozzám játszani és mondta hogy 90-ért bármikor átvenné így a gépemet mindennel együtt! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5026) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5025) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De lehet, hogy a TV-t is hozzágondolta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5027) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5026) üzenetére


horkovy24
senior tag

:) Arra azért rájöttem volna ha úgy gondolja!Meg aztán egy kicsit be is b@szna ám ha a 107 cm-es 100 Hz-es LG Full Hd led Tv-et is szeretné a Wii U-al együtt! :) Viccet félre téve. Azért venné meg a Wii U-at mert ismer és tudja hogy vigyázok is rá meg aztán nem lenne ez rossz vétel neki így sem mert ez egy 4 hónapos Mario and Luigi Premium pakk. Amihez adnék neki 10 db játékot is meg egy egyszer használt Pro Controllert is meg egy Remote Plus+Nunchuk párost is.A játékok a következőek hozzá:Super Mario Galaxy 1-2,New Super Mario Bros U,New Super Luigi U,Super Mario 3D World,Donkey Kong Country Tropical Freez,Mario Kart 8,The Legend Of Zelda The Wind Waker Hd,Assassins Creed 4 Black Flag,Lego Hobbit The videogame. Tehát így ennyi lenne a pakk! Ha utána számolsz akkor rájössz hogy nem is járna ő így rosszul ezzel! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5028) koncsik válasza horkovy24 (#5024) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is csatlakoztam. Azért ne kapkodd el, tényleg jó a csomag, nehogy eladd, másnap meg kijönnek leánykák ide is... Meg talán jelenik meg más is még az évek során wii u-ra. Harmadrészt gondolod, hogy a nintendo összeomlik, ha eladod a wii u-dat? Esetleg a nintendo székház előtt zúzd szét live streamen a nintendo channelre vagy bármi ilyesmire. Csak viccelek, ne haragudj meg (nincs kedvem smiley-zni).
Én még a wii-met sem adtam el, dsixl-t is most vettem... Szeretetre méltó jószágok ezek, persze én nagyon elfogult vagyok. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5029) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Metroid prime trilogy wii-ért mennyit adnátok?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5030) horkovy24 válasza koncsik (#5028) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm hogy csatlakozol! :) Nem kapkodom ám el mert azért a Bayonetta első és második részét azért végigjátszom. :) Köszönöm jó csomag szerintem is ennyiért pláne ha utána számolunk mi mennyibe kerül. Nekem ez így a teljes pakk 200 ezer forintomba van benne már lehet egy picit több is. Mondom ha szólnék a srácnak akkor mondta is hogy a következő fizujánál el is vinné 90 ropiért. Egyébként nem azért adnám el hogy kicsesszek a Nintendo-al mert tudom hogy nem csesznék ki velük hanem az miatt amit már leírtam. Egyszerűen ha nem jelentetnék meg a játékot és ezt hivatalosan is bejelentenék akkor nálam betelne a pohár. Ennyi! :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5031) Sirandrish válasza horkovy24 (#5030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülj hogy annyit ajánlottak érte.
Sose felejtem el mikor megvettem megjelenéskor a WII-met (azt hiszem 70K körül volt az ára), plussz vettem hozzá WII playt+irányítót + ofc Zeldát (cirka 100K) , majd poénból megkérdeztem egy konzol boltban hogy ha ott vásárolnék X360at akkor mennyiért számolnák be, és hosszas tanakodás után ajánlottak a pakkomra 30K-t :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5032) g@bo válasza Sirandrish (#5031) üzenetére


g@bo
nagyúr

most hirtelen felindulásból eladná, aztán csurgatná a nyálát, ha jön valami. meg időnként megkívánná zeldát, meg donkey kongot. ( ezek srácok nem? :) )

szóval ésszel.

(#5033) horkovy24 válasza Sirandrish (#5031) üzenetére


horkovy24
senior tag

Most őszintén szerintem akinek van egy csepp esze is és most senkit nem akarok megbántani mert itt mindenkit bírok. De ki az az épp eszű ember aki egy konzolboltban akarja eladni vagy beszámíttatni a gépét?! Hát egyértelmű hogy ott egy az egyben hülyének akarják nézni az embert. Hidd el nekem ha te ott hagytad volna akkor a Wii-t 30-ért mindennel együtt akkor már ahogy ki tetted volna a lábad az üzletből ki lett volna téve a géped 60-ért vagy többért is akár mindennel együtt. Egy konzolbolt lenne az utolsó hely ahová vinném a gépem ha el akarnám adni de szerintem soha nem vinném konzolboltba. Erről jut eszembe egyszer nagyon megszívtam egy playstation-el. Igaz akkor nem eladtam hanem vettem. A konzolstúdióból vettem egy playstation 1-et használtan mert egyszerűen nem volt új akkor nagy hiány volt a gépből mert elég kelendő volt. Egy hét múlva elvittük oda ki csippeltetni és hazavittük kiderült hogy tönkre volt már benne menve az olvasófej. Addig ez azért nem derült ki mert az eredeti lemezeket sokkal tovább lejátssza a gép. Ki is cserélték benne garanciába. Hazavittük egy hónap múlva tönkrement benne a motor ami pörgeti a lemezt. Utána meg is váltam tőle mert elegem lett és vettem egy újat. A tanulság nekem az volt hogy konzolboltból használtan biztos nem veszek többé gépet mert ki tudja hogy az elöző gazdája hogy bánt vele. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5034) horkovy24 válasza g@bo (#5032) üzenetére


horkovy24
senior tag

Akkor így jártam! :) Elég volt! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5035) koncsik válasza koncsik (#5029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Használt, de inkább bontott, hibátlan állapotban kínálja egy barátom. Gondolkodom a megvételén, ezért kérek tanácsot. Köszi előre is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5036) gianni85 válasza koncsik (#5035) üzenetére


gianni85
veterán

elég jó áron mennek, alig találni. Hasra ütök, de szerintem 10ezerért biztos el lehet adni.

(#5037) horkovy24 válasza koncsik (#5035) üzenetére


horkovy24
senior tag

Èn max 8000 forintot adnèk èrte!Nem rossz játèk egyèbkènt ha szereted a metroid játèkokat ès sikerül vele megegyezned egy èrtelmes összegben akkor szerintem èrdemes megvenned! :) :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5038) ldave válasza koncsik (#5035) üzenetére


ldave
félisten

Ha te nem veszed meg, nekem jöhetne, csak a Corruption van meg, Triology jó lenne még.

A Slime draws near! Command?

(#5039) Sirandrish válasza horkovy24 (#5033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eszembe sem jutott eladni, csak kíváncsi voltam ezért megkérdeztem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5040) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

25k az irányára a MPT-nak. Ebay-en a PAL verzió bontottan 35k, bontatlan 50k körül megy... :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5041) koncsik válasza koncsik (#5040) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Baráti kedvezményt kaptam, megvettem. Örül, félt, gyerekek elől eldug :DDD .

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5042) ldave válasza ldave (#4347) üzenetére


ldave
félisten

Na, szóval október 11-én, jövő héten szombaton várok minden érdeklődőt. Részletek a Logout-os topikban.

A Slime draws near! Command?

(#5043) horkovy24


horkovy24
senior tag

De bírom azt hogy már most temetik a Bayonetta 2-őt! :) Egyszerűen nevetségesnek tartom már ezt a dolgot hogy ez a döglődés dolog ennyire ráragadt a Wii U-ra a kezdetektől fogva. Az emberek szerint minden ami a Wii U-al kapcsolatos és minden játék ami rá megjelenik az halott dolog. Pont most olvasgattam a pc guru oldalon azt hogy a Bayonetta 2-ből japánban csak 38 ezer darab fogyott az első héten és hogy bukás! Hát könyörgöm hogy van már most képük ezt így kijelenteni amikor japánon kívül máshol még meg sem jelent a játék?! Ilyen hozzáállással persze hogy ez van ha az emberek mindenhol ezt olvassák akkor még a leendő tulajokból is kiölik a szándékot hogy Wii U-t vegyenek mármint ezt azokra értem akikben még a szándék piciny szikrája megvan. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5044) ViharVadász válasza horkovy24 (#5043) üzenetére


ViharVadász
őstag

A PC Guru az ilyen, leginkább azt szokták írni, hogy a Wii U-t a kutya sem veszi. :D (Ettől függetlenül szeretem a PC Guru-t.:)) Inkább azt várják meg, amíg globálisan jelenik meg a játék, aztán nyilatkozzanak.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5045) Dr.F.E.R.I. válasza ViharVadász (#5044) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha PC Guru, miért a Wii U-val foglalkoznak?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5046) ViharVadász válasza Dr.F.E.R.I. (#5045) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sokszor kaptak már emiatt, hogy konzoljátékot tesztelnek, mire az olvasók csak annyit reagálnak, hogy ők PC Guru-t vettek, nem Konzol Guru-t.:D Szerk.: mondták még régebben, hogy a PC mint téma a magazinban nem lenne elegendő, így konzoljátékokat is tesztelnek, elvégre azok is játékok. Valami hasonló miatt van ez így náluk.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5047) Szalontahó válasza horkovy24 (#5043) üzenetére


Szalontahó
tag

Mit foglalkozol a pécéguruval? Kóklerek. Nem egyszer bizonyították. Nem mellesleg a Bayonetta egy sem volt kasszasiker, sőt egyik Platinum Games játék sem volt az mert eléggé réteg játékok, viszont mesterművek. Nem a semmiért ment csődbe az "előd" Clover Studios is, pedig ott is születtek gyöngyszemek. (Okami)
A tömegek nem ették Kamiya és társai munkáit, kivéve a DMC-t.

(#5048) Sirandrish válasza Szalontahó (#5047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh a drága kis Okami. PS2 legjobb Játéka. Ha nem létezne a Zelda, akkor totál kedvenc lenne nálam. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5049) horkovy24 válasza Szalontahó (#5047) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem is arról van szó hogy annyira foglalkozok vele mert nem végülis teljes mértékben lesz@rom azt az oldalt. Csak olvasgattam hírek után és sajnos egyből ilyenekbe botlik az ember ami már egy kicsit unalmas mert olyan szinten ráragasztották már ezt a döglődés dolgot minden tekintetben hogy az valami borzasztó. :) Viszont egy kicsit más ami az én személyes gondolatom. Ugye folyamatosan azzal jöttek eddig hogy olyan játékokat fognak csinálni ami a Gamepad-et tökéletesen kihasználja. Na már most itt van ez a Fatal Frame dolog hogy japánban akarják tartani. Ez után a hozzászólásom után befejezem ezzel a játékkal kapcsolatosan a panaszaimat mert nem akarok senkit sem untatni. Na már most ez lenne úgymond az első olyan játék ahol ténylegesen lenne is értelme egész játék alatt kezedben tartani a gamepad-et mivel a játék alap funkcióját szolgálja ki erre ezt a játékot meg nem akarják globálisan megjelentetni. Azért remélem értitek a viccet az egészben. :) Rendesen könyörögni kell meg peticiós oldalakon csatlakozni hátha nagy kegyesen egyáltalán megjelentetik a játékot máshol is japánon kívül. Ez a játék pedig végre tényleg tökéletes lenne mert ott volt például a Super Mario 3D World is. Akármennyire reklámozták hogy miket lehet benne a Gamepad-el csinálni túl sok értelme nem igazán volt szerintem mivel effektív van benne talán két pálya a kb kilencvenből amit nem lehet a gamepad nélkül megcsinálni. Csak ennyit szerettem volna. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5050) energy4ever


energy4ever
addikt

Lenne par kerdesem a konzollal kapcsolatban.
Ps3-mam van, meg wii-m. Ps3 utani konzolnak neztem ki magamnak. Nem valltana le teljesen, csak reszben.
Kerdeseim:
Jonnek meg ra jatekok?
A 8Gb-os valtozata is kezeli a wii kontrollerjet?
A Wii jatekait viszi?
Graffikailag melyik konzollal van egy szintben kb? Vagy melyik 2 konzol kozott van?
Mit erdemes hozza megvenni meg?
Melyik jatekokat tudnatok ajanlani hozza? Johet regi, uj, barmilyen katehoriabol, aminek jo a single-je.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.