Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6201) g@bo válasza mirci18 (#6200) üzenetére


g@bo
nagyúr

most vettem hozzá tartó konzolt 2000 huf / media kiszórta... 6000 volt alapon/
sensor bar gyári, 4500.

szóval igy már 57000 és még csak 8 gb. :) szóval csalóka a basic. főleg a régebbi 60 70 + os árakon.

a + remote nuncsákkal 13 k körül volt, de az bónusz.

(#6202) mirci18 válasza g@bo (#6201) üzenetére


mirci18
addikt

Én ezért esküszöm a használtra mert az csak feleannyiba kerül.
De izlések és pofonok.

Ezért is írtam hogy nekem a deluxe kellene sensor bar stb.
De aki csak wii u-zik annak elég egy basic pendrivval megtoldva.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6203) horkovy24


horkovy24
senior tag

Üdv! Jó reggelt mindenkinek! Nagy megtiszteltetés hogy kezdhetem én a nyitótémát! :D Nézelődtem egy kicsikét ez után a Captain Toad Wii U játék után az interneten. Nagy megdöbbenésemre mivel nem is tudtam róla hogy japánban már november 13-tól megjelent ez a játék és csak nálunk meg amerikában fog jövőre debütálni. Szerintetek nem gáz ez a nagy differencia a megjelenések között? Gondolok itt arra hogy a youtube már most tele van a játék teljes végigjátszásával. Pont az előbb találtam egy videót amiben konkrétan az utolsó boss fight szerepel. Persze nem néztem meg de biztos sokan igen és szerintem sok játékos ez miatt meg sem veszi mert már meg tudja nézni. Láttam egyébként valamikor ezzel kapcsolatban egy cikket a Nintendotól mármint a játékaik megjelentetésével kapcsolatban. Az volt a cikkben hogy nem nagyon fogják nagy eltéréssel megjelentetni a játékaikat a különböző régiókban. Hogy hol volt ez a cikk már ne kérdezzétek mert tényleg nem emlékszek már rá. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6204) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#6203) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akinek van egy kis esze, úgysem spoilerezi tele magát, viszont miheztartás végett azért bele-bele lehet nézegetni ezekbe a videókba (módjával).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6205) ldave válasza horkovy24 (#6203) üzenetére


ldave
félisten

De, gáz. Viszont itt csak 2 hónap az eltérés, van amikor évben mérhető (SMT 4..) a megjelenések közötti idő. Amúgy mielőtt még az N-t okolnánk, ez visszafele is igaz, a legtöbbi nyugati játék, ami nagyérszt egyszerre jelenik meg USA-ban és EU-ban (pár nap azért van néha), azt Japánban 1-2 hónap késsésel szokták csak kiadni.

Erről a Youtube végigjásztás nézésről egy olyan játéknál, amivel játszani is szeretnél, szokj le gyorsan :) Más dolog megnézni 1-1 párperces gameplay videót és más egy final level/boss videót :)

A Slime draws near! Command?

(#6206) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#6204) üzenetére


horkovy24
senior tag

Úgy is lesz maximum csak 1-1 percet nézek meg de azt sem a boss fight jelenetből hanem az elejéből hogy milyen is lesz ez. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6207) horkovy24 válasza ldave (#6205) üzenetére


horkovy24
senior tag

Valóban így van ezt jól tudom. Ha a mi térségünkben jelenik meg egy játék előbb akkor japánban várnak rá egy kicsit. Szóval a szívás megy vica-verza. :D Nem az miatt írtam le ezt mert a Nintendo-t most okolni szeretném bármivel is csak érdekes volt számomra. Én már annak is örülök hogy legalább jön ez a cukiság. :) Bár egy dolog van ám amitől nagyon félek az pedig a tartalom meg a játéknak a hosszúsága. :( Mert bár a végigjátszás videókba nem néztem bele viszont azt láttam hogy volt öt videó részlet amik darabonként voltak olyan 40 percesek és utána már jött is a boss fight videó. Nekem ez így első ránézésre elég karcsúnak tűnik. Nekem így most az esik le hogy ez magyarázza a játék olcsóbb árát a többi nagy N-es játékokkal szemben amik eddig Wii U-ra jöttek. :( Egyébként most megfogadtam hogy 1 percet sem nézek meg belőlük! Inkább maradjon meglepi! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6208) Sirandrish válasza horkovy24 (#6203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha meg akarom venni akkor nem b*szok ki saját magammal azáltal hogy lelövöm a poént..vagyis én gy gondolom. :K
Érted azért 15K-t fizetni valamiért ami már semmi újat nem tud mutatni? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6209) ldave válasza horkovy24 (#6207) üzenetére


ldave
félisten

70 pályáról beszélnek (+ biztos lesz valami bónusz, esetleg később DLC), innentől kezdve a játékidő azon múlik, hogy mennyi idő alatt csinálsz meg egy pályát. Mivel ez félig ügyességi, félig logikai játék, így ez lehet kevesebb mint 1 perc és a time limit között szinte bármennyi :)
A játék trailer-ében lehetett látni, hogy a csillag megszerzésén kívül lesznek egyéb megoldható feladatok is a pályákon, szóval akár többször is adhat kihívást ugyanaz a szint.

A Slime draws near! Command?

(#6210) horkovy24 válasza Sirandrish (#6208) üzenetére


horkovy24
senior tag

Persze! Teljes mértékben igazad van! Már tanultam ebből szóval az egész játék meglepi lesz. Egyébként a játék nem lesz 15k csak 10k éppen ezért félek a játék hosszúsága meg tartalma végett. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6211) Sirandrish válasza horkovy24 (#6210) üzenetére


Sirandrish
legenda

10 vagy 15K tökmindegy, ha már lelövöd magad előtt az összes poént..vagyis ha lelőnéd persze.

70 pályáról van szó..és szerintem átlag 8-10percet számolhatunk egy pályára. Persze csak tippelek ugyanis nem olvastam erről semmit. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6212) horkovy24 válasza ldave (#6209) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát igen Nintendo-t ismerve biztos hogy lesz valami bónusz is a játékban ahhoz hogy 100%-ra teljesítse az ember a játékot. Szerintem ez a bónusz valami olyasmi lesz amivel az ember vért fog izzadni hogy sikerüljön. :) Remélem egyébként hogy lesznek DLC-k ennél a játéknál kimondottan örülnék még sok-sok pályának. Egyébként piros pont nekik hogy végre olyan játék jön ami igazán használni is fogja a gamepad adta lehetőségeket. Most megfogadtam egyébként hogy februárban feltöltöm a húgom kártyájáról az eshop-os egyenlegemet 120 font-al az egy darabig elég lesz pláne hogy ezt az összeget az ilyen játékok kiegészítőihez akarom fenntartani. A játékokat úgy is lemezesen veszem meg. Így egy darabig elég lesz ez az összeg. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6213) horkovy24 válasza Sirandrish (#6211) üzenetére


horkovy24
senior tag

A szívem mélyén azért bizakodó vagyok mert a Nintendo-t nem úgy ismerem mint aki kiadna egy 3-4 órás játékot. Lesznek itt meglepik szerintem. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6214) Sirandrish válasza horkovy24 (#6213) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát biztos hogy nagy lesz az újrajátszási faktor szerintem.

Megjegyzés: Használd a szerkesztés gombot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6215) ldave


ldave
félisten

Tudjátok mi az ami ma 2 éve kapható (legalábbis USA-ban)? Hát persze, hogy a Wii U :)

A Slime draws near! Command?

(#6216) Sirandrish válasza ldave (#6215) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 éves a WiiU? Hát akkor igazán zuhanhatna lefele az ára annak az ócskaságnak :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6217) horkovy24 válasza ldave (#6215) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hogy telik az idő! :U Nekem tökre olyan mintha tegnap vettem volna meg a gépemet! :) Ez elég durva. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6218) horkovy24 válasza ldave (#6209) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyébként teljes mértékben sikerült megnyugodnom a játék tartalmát és hosszúságát illetően. Mégpedig úgy hogy szinte nem spoilereztem semmit a játékból. Annyit elmondhatok és ezzel nem rontom el senkinek az élményt hogy azok akik 100%-ra akarják teljesíteni a játékot mint például én is azok iszonyatosan nagyot fognak szívni. :) Örömmámor a köbön! :D A lényeg hogy a játék iszonyatosan ott van a szeren és lesz is benne kihívás rendesen szóval nem kellett csalódnom újfent. Egyébként azoknak is frankón lesz a cuccban akik nem mennek a 100%-os végigjátszásra. Bár én úgy vagyok vele hogy az ilyen patent játékokat addig nem tudom abbahagyni amíg nem teljesítettem benne mindent! :) Elfelejtettem megemlíteni hogy a játék betétdala valami iszonyatosan kellemes és fülbemászó ezért is nagy plusz pont a készítőknek! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6219) boost válasza horkovy24 (#6217) üzenetére


boost
addikt

Már két éves a gép? Nekem úgy tu"nik, mintha két hete vettem volna meg. Ja én tényleg két hete vettem meg. :D :DD

(#6220) horkovy24 válasza boost (#6219) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hehe! ......... :U ............ Vicces! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6221) RangerFox válasza mirci18 (#6197) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak a Wii U visszafelé is kompatibilis. Így 2in1 gép. :D De mindegy is, ne vesszünk össze ezen!

(#6222) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

(ez itt a reklám helye) Legfrissebb LOGOUT-os szösszenetem:

Ahol a kaland elkezdődött - The legend of Zelda (1986) játékbemutató

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6223) horkovy24 válasza RangerFox (#6221) üzenetére


horkovy24
senior tag

A Wii is 2in1 gép mivel a Gamecube-os játékokat is gond nélkül lehet vele játszani. :) Mindazonáltal egyetértek veled mert én sem vennék már Wii-t ha most vennék konzolt. Mert minden szempontból logikusabb lépés az adott generációs gépet megvenni pláne ha azt nézzük hogy még az elődje játékait is lehet vele játszani. Sőt ha már itt tartunk a Wii U 3in1 gép mivel ez is le játsza a Gamecube-os játékokat is. Az már más kérdés hogy a gép ezen funkciója hivatalosan még nincs élesítve. Nagy sajnálatomra! :( :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6224) RangerFox válasza horkovy24 (#6223) üzenetére


RangerFox
veterán

Meg ne felejtsük el a Virtual Console címeket sem. Akkor hány az egyben gép? :)

[ Szerkesztve ]

(#6225) Sirandrish válasza horkovy24 (#6223) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért azt ne feledjétek hogy a WiiU alsó hangon 3szor annyiba kerül. Tehát azért nem lehet teljesen egymással szemben állítani a két gépet :N

Dr.F.E.R.I. Remek, remek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6226) horkovy24 válasza RangerFox (#6224) üzenetére


horkovy24
senior tag

Azért a virtual console-os dolgot ne vegyük ide. :) Mert azok olyanok hogy csak azokkal tudsz játszani ezek közül amit megjelentetnek a gépre tehát nem az összessel. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6227) horkovy24 válasza Sirandrish (#6225) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ez igaz! Ez az egyetlen egy indok lehet húzóerő a Wii megvásárlásához. Viszont én azt mondom ha az embernek van lovettája erre akkor inkább ezt vegye. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6228) koncsik válasza ldave (#6215) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És mi lesz holnap 8 éve kapható? (Wii) :C Isten éltesse őt is! :C
Ha holnap hazaérek, mindkettőn gyújtok megfelelő számú gyertyát. :))
Szerk.: jobban átgondolva mégse. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6229) koncsik válasza horkovy24 (#6223) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos csak a 2011 novembere előtt gyártottak (azok, amik állványon állnak és a wii felirat merőleges a drive nyílására - amikhez nincs állvány és a wii felirat párhuzamos a drive nyílással, az újabbak nem kompatibilisak).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6230) horkovy24


horkovy24
senior tag

Nagyon kemény srácok ez a Mario Kart 8! :) Már van benne vagy 50 órám és minden teljesítve van benne maximálisan. Egyedül még az aranyvitorlát nem sikerült benne megnyitnom mert ahhoz kell 10000 coin. :) De ezen kívül tényleg megvan nyitva minden. Van aki már összegyűjtötte ezt a rengeteg coint a játékban? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6231) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

Megvan és alapvetően jó a gép! (kivéve a menü/Nintendo Store,ami nekem nem jön be)
Azért lenne pár kérdésem:
- elég hangosnak tűnik a drive,ha lemez van benne, màsnàl is? (nem jobb/halkabb ha àllìtva van a gép?)
-fehér led vilàgìt,ha ki van kapcsolva és lemez van a gépben, ez nem kapcsolható ki? (azért nem kell mindìg kivenni a lemezt nem azért jelzi ezt, ugye?)
-a gamepadet fent lehet hagyni töltőn hosszabb ideig ? (pl éjszaka)
-a Store-on sima bankkàrtyàval lehet fizetni? (miket érdemes megvenni? Pl. Full jàtékot?)

Köszi a vàlaszokat!

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#6232) mirci18 válasza RangerFox (#6221) üzenetére


mirci18
addikt

Nem is veszünk össze az én wii-m is kompatibilis.
Van is otthon megmaradva vagy 15 gamecube játékom de még energiám se volt velük játszani.
5 évvel ezelőtt rohadt sok időm volt konzolozni manapság ahogy idősödöm és egyre több a dolgom már ritkán jutok gép elé.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6233) mirci18 válasza horkovy24 (#6223) üzenetére


mirci18
addikt

Hát a logikusabb lépés nekem meg ez volt gazdasági szempontból.
Mert a wii-m került 15 e ft-ba a wii u meg 80-ba fájt volna.
Majd ha a deluxe megy 50 környékén akkor én is megveszem jelenleg az új lakrészem felújítása pénzgyűjtögetés a lagzimra stb elvisz mindent.
Ami egyébként ezért hiányzik az az online játék mert otthon folyton magam játszom.

Gamecube kompatibilitásról még nem halottam de érdekesen hangzik.

Egyébként ennek fényében nevetséges hogy a két konkurens cég nem tudott egy olyan gépet építeni ami visszafelé kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6234) Sirandrish válasza mirci18 (#6232) üzenetére


Sirandrish
legenda

& horkovy24 Esküszöm hogy nem bántásból de könyörgöm...szokjatok már rá a szerkesztés gomb használatára.
Mirci neked főleg tudnod kéne hogy hogyan is működik, de persze horkovynak is volt már elég ideje elolvasni a szabályokat.

Tényleg nem bántásból skacok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6235) mirci18 válasza Sirandrish (#6234) üzenetére


mirci18
addikt

Nem bántásnak veszem de erről már volt szó hogyha én több embernek írok és többmondatos hozzászólást akkor írhatok külön hozzászólásban.
Egyrészt azért mert a szabályzat nem tiltja.
Másrészt azért mert nekem így átláthatóbb mint írogatni hozzászólásszámokat és neveket.

Egyébként se szoktam 2-3 hozzászólás fölé menni.
De remélem későbbiekben nem fog zavarni mer szeretnék továbbra is így irni mivel szabályt ezzel nem szegek.

Én sem akarlak bántani de számomra követhetetlen az mikor te írsz több embernek is mint az utolsó hozzászólásodnál csak a nevet írtad ki.
Mert nekem egyszerre 30-40 hozzászólást el kell olvasnom és ha linkelve van az a hozzászólás amire írsz enyhén kaotikus lessz a helyzet hogyha akire írtál többet is írt egymás után vagy több embernek.
Ezért írok mindenkinek külön nekem így átláthatóbb.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6236) Sirandrish válasza mirci18 (#6235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rajtatok kívül mindenki így használja a forumot és mindig mindenki meg is érti ha neki szól valami. Neked ez ezek szerint nem megy.
Azt meg kicsit röhejesnek tartom hogy a saját válaszodat nem látod át ha már két emberhez kell szólni... :C
És szabályzatot valóban nem szegsz de ezerszer átláthatóbb lenne a forum, de nyilván ez téged nem érdekel.

Ahogy az sem hogy OFF hszeket OFFba tedd..
Gondolom neked így könnyebb és PONT.

Nem kívánok tovább a témával foglalkozni...ha mindenképp válaszolni szeretnél azt privátban tedd meg.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6237) Gebriel válasza mirci18 (#6235) üzenetére


Gebriel
veterán

Ennyi. ;)

(#6238) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ahogy nézem, azért a Ubisoft szépen megcsinálta a Watch Dogs játékot Wii U-ra. [link] Szép is, meg ahogy látom, nincs fps ingadozás sem.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6239) ldave válasza ViharVadász (#6238) üzenetére


ldave
félisten

Ezért szeretem a Metacritic-en a user score-t, 0 vagy 10 pont, mást nem is tudnak adni az emberek :)

A Slime draws near! Command?

(#6240) boost válasza ldave (#6239) üzenetére


boost
addikt

Ezért sose nézem a user score-t, csak a hivatalos review-k alapján kapott pontokat.

(#6241) Mister_X válasza ViharVadász (#6238) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy köcsög húzások ide vagy oda, én megvenném.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6242) ldave válasza Mister_X (#6241) üzenetére


ldave
félisten

Majd egyszer lehet én is, de biztos nem adok érte 10k Ft-ot. A többi Wii U-s Ubisoft játék pár hónap alatt már féláron volt kapható, most meg 4000 Ft körül vannak UK-ból.

Amúgy ahogy olvasom tényleg tisztes munkát végzett az Ubi, ráadásul teljes multiplayer is van benne, ha jól tudom PS360-on a coop nem volt elérhető, itt meg igen.

A Slime draws near! Command?

(#6243) ViharVadász válasza ldave (#6239) üzenetére


ViharVadász
őstag

Metacritic-en a felhasználói pontozást nem nagyon figyelem, mert sokszor mást gondolnak egy játékról mint én. Másrészt könnyen lehet itt a Watch Dogs esetében szerintem, hogy a sok negatív kritika ami érte a korábbi változatokat (PC, PS4/Xbox One) ide is áthozzák amit lehet javítottak (például vannak olyan emberek, akik úgy szidják a játékot, hogy egy percet sem játszottak valójában vele.)
#6241:Mister_X - Én is megvenném, mert a gépemen kocsivezetés miatt élvezhetetlen a játék (nem az irányíthatatlan vezetés, hanem az iszonyatos szaggatás). Csak elsőnek Wii U-t kéne vennem. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6244) Sirandrish válasza ldave (#6239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem si tudom melyik CODnál volt már ez hogy a user score valami 1,8 volt mert 10ből 9 ember 1 pontot adott kb értékelés nélkül. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6245) ldave válasza Sirandrish (#6244) üzenetére


ldave
félisten

Persze, akinek valami baja van egy játékkal, mindig hangosabb, mint akinek tetszik a dolog.

A Slime draws near! Command?

(#6246) mirci18 válasza ldave (#6245) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért kell tesztelői leírásokkal foglalkozni és nem holmi fórumozók véleményével aki sokszor lehúzzák a játékot ok nélkül.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6247) Sirandrish válasza ldave (#6245) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez ugyanaz mint néhány termék. Negatívumot mindig könnyebb találni, mert ha valakinél hibás az teleordítja a forumot, de ha valakinek jó az nem fog szaladni a forumra :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6248) ldave válasza mirci18 (#6246) üzenetére


ldave
félisten

Most komolyan, leírtam, hogy értelmetlennek és viccesnek találom ezt az egész user score jelenséget, erre úgy kezeltek, mint aki az alapján ítél meg egy játékot :F

A Slime draws near! Command?

(#6249) Sirandrish válasza ldave (#6248) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nézd meg a Sonicot..
Az egységesen sz*r mindenki szerint. Mondjuk van 1-2 10pontos értékelés user fronton de az inkább csak kacagtató :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6250) slick-adam válasza horkovy24 (#6203) üzenetére


slick-adam
aktív tag

captain toad usa-ban december legeleje, csak nalunk januar.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.