Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5601) koncsik válasza horkovy24 (#5599) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hivatalosan nem lehetett még ma odaadni senkinek, még alá is kellett irni a boltnak, hogy nem adják a hivatalos dárum előtt oda a Bayonettát...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5602) boost válasza koncsik (#5601) üzenetére


boost
addikt

Valaki MK8?

(#5603) koncsik válasza boost (#5602) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Filmnézés anyával :R ... köszi sajnos most nem. Meg először gyakorolnom kellene

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5604) boost válasza koncsik (#5603) üzenetére


boost
addikt

dehat ebbe pont az a jo hogy a mutterod nezheti a filmet, te meg mellette jatszol. ;-)

en is kezdo vagyok.

(#5605) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Eminem megunta a Destiny-t, ezért vett egy Wii U-t, hogy jövő hónapban a Smash Bros-sal játszhasson. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5606) tariattila válasza boost (#5604) üzenetére


tariattila
veterán

'anya' nem feltétlen egyenlő 'mutterrel' :DDD

kölykök Smash-olnak kőkeményen....
nagyobbik már oltogat az új résszel kapcsolatban :Y

(#5607) Sirandrish válasza boost (#5600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól tudom, arra már rárepültek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5608) boost válasza tariattila (#5606) üzenetére


boost
addikt

ó ezt benéztem. :-D bocsi. :-D

(#5609) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Wii U Basic + Wii Party U + Nintendoland + Bayonetta 1 és 2 + Remote Plus + szállítás = 75.000Ft

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5610) boost válasza Mister_X (#5609) üzenetére


boost
addikt

Hú, ez elég jó akció. Különben ma vettem észre, hogy a SportClub - Teniszhez nem szükséges Sensor bar, elég egy WiiMote.

Összedugtam a szenzort a géppel, és nem mutatta a kezecskét, de mégis működött a Tenisz. :D KB 30 perc mérgelődés után vettem észre, hogy nem jól dugtam össze, nem toltam be teljesen. :D

(#5611) Mister_X válasza boost (#5610) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miheztartás végett, idehaza Wii U Basic + Bayonetta 2 Special lenne 76.000Ft, most csekkoltam. Tehát ezresé' ócsóbban' kapsz két partijátékot meg egy Remote Plust, cserébe várni kell rá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5612) Sirandrish válasza Mister_X (#5609) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a 8giga mire elég?
Mármint amikor az embernek van már 5-8 játéka, plusz digitálisan is venne ezt-azt akkor is elég? Vagy csak akkor elegendő ha csak dobozos játékokat használ az illető?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5613) Mister_X válasza Sirandrish (#5612) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akár 8, akár 32, ha valaki digitálisan akar címeket venni, akkor rá kell kötnie valamit. Basicre felfér ez-az (pl. Wind Waker HD meg pár kisebb eShop cím), Deluxra több, de lemezes címek utóbbin is szűkösen férnének el.

//mondotta volt sok valaki alapján

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5614) Sirandrish válasza Mister_X (#5613) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a WiiU játékok nem telepítenek fel ezt-azt a lemezről? Mert pl PS3-nál azt olvastam hogy van olyan játék ami 3-6gigát is felrak..nah most akkor azért nem mindegy hogy 2 cím fér el rajta vagy teszem azt 8.
Nyilván a WiiU-s játékot kevesebbet raknak fel ha már 8 és 32gigás gépek vannak, de a lényeg a lényeg.
Másolnak-e/töltenek-e vinyóra cuccot a játékok, és ha igen akkor mennyit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5615) koncsik válasza boost (#5604) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ahogy tariattila is gyanitotta:
:)) Mutterom 81 éves, ez az anya a gyerekeim anyja... :DDD wii party u-ban (is) nagyon jó, de ő a Starcraftot szerette (mármint a feleségem) :K
Aztán nyomtam egyet a MarioKarton, láttam még online vagy, de hirtelen elaludtam... ami késik, nem múlik...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5616) boost válasza Sirandrish (#5614) üzenetére


boost
addikt

A frissítést mindenképp, de a lemezro"l nem tudok, hogy valamit is átmásolna. PS3 egy részét átmásolja egy ideje, de nem teljes lemezképet, mint mondjuk az XBO. WiiU esetében ha megtelt a belso" memória, simán rádughatsz egy külso" merevlemezt. PS3 12GB esetében be kell építeni a gépbe egy lemezt. Utóbbi szebb.

(#5617) koncsik válasza Mister_X (#5613) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hol van a lista a kompatibilis HDD-kről? Előre is köszi! :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5618) Lien válasza tariattila (#5606) üzenetére


Lien
tag

Hűha, hűha, ez azt jelenti, hogy lenne kihívottam? :P

Aki esetleg még a smash bros.-t megvenné az kérem vegyen fel Wii U-n, mert mindenem az a játék! :D

(#5619) koncsik válasza Sirandrish (#5614) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vasárnap meg tudom nézni, hogy club reg után magától mennyit szed le a U a játékokhoz, mielőtt bekerülnek a gépbe... A MK8 file, amit nem értettem, is update file volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5620) koncsik válasza Lien (#5618) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Előrendelésben van a Mario amiiboval... fel vagy véve :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5621) Lien válasza koncsik (#5620) üzenetére


Lien
tag

Igen, már felvettelek pár nappal ezelőtt. ^^

(#5622) boost válasza Lien (#5618) üzenetére


boost
addikt

èn csak messziro"l nézem majd a profikat.

Este MK8 valaki? Már egyre jobban megy a játék, neten már nem vagyok állandóan utolsó, hanem benne vagyok az utolsó háromban.

[ Szerkesztve ]

(#5623) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#5617) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem bőven elég, ha rádugsz egy nagyobb pendrive-ot. Kétlem, hogy magában a gépben ennél komolyabb flash memória volna (modjuk SSD-szintű).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5624) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5623) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm, közben a nintendo.com-on rátaláltam, érdekes... Max. 2TB, saját áramforrású külső hdd ajánlott, pendrive az írás limitált száma miatt nem (folyamatosan írna rá a wii u?)
"Because these devices have a limited number of rewrites and are not suited to long-term storage of important game data, we do not recommend the use of Flash/thumb drives as an external storage device solution. For best results, we recommend using a hard drive with its own power supply that connects to the Wii U via the USB port on the console.
Itt van egy rövid lista...
Ezzel együtt v.s megpróbálok egy otthon elfekvő Maxell 1TB usb 3 hdd-t majd vasárnap este...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5625) boost


boost
addikt

21.10 óra után MarioKart vki?

(#5626) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#5624) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez az elhasználódástól való rettegés talán 7-8 éve megalapozottabb lehetett, ma már viszont nagyon megbízható darabokat lehet kapni, úgy tudom a Transcend pl élettartam garanciát is vállal. Itt egy kis videó, amiben gyorsan elmondja a srác, amit tudni érdemes. Szerintem egyébként a Wii U leginkább olvasna róla mint írna (persze letölteni le kell rá a játékokat), rendszeresen írni inkább csak kisebb rendszeradatokat, pl játékidő, játékmentések, stb írna az eszközre. Az biztos, hogy én nem fogok vinyót kötni az enyémre (ha lesz), de ha van otthon nálad elfekvőben egy, akkor persze, próbáld meg azt először.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5627) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5626) üzenetére


boost
addikt

én is úgy gondolom, hogy ez inkább a ne szárítsunk macskát a mikrosüto"ben használati útmutató esete.

(#5628) boost


boost
addikt

Mi a véleményetek a WindWaker-ro"l? Èrdemes belevágni, vagy esetleg egy régebbi Wii-s Zelda? Pl Twilight, vagy Skyward. Nekem az Ocarina nagyon bejött, a Zelda LBW is, de félek, hogy a WW HD túl gyerekes.

(#5629) misuti válasza boost (#5628) üzenetére


misuti
tag

Nekem a WW tetszett eddig a legjobban,szerintem nagyon jó,a Skyward sword a motion plus-ra van fejlesztve,nekem amiatt nem jött be!

(#5630) ayo válasza misuti (#5629) üzenetére


ayo
addikt

WW az egyik legjobb Zelda :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5631) Sirandrish válasza boost (#5628) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha az Ocarina nagyon bejött akkor TP vagy SS.
Viszont a WW-t IS meg kell lesned mert nagyon jól sikerült rész az is :K

misuti Pedig pont amiatt abban a legélvezetesebbek a harcok.
Mondjuk a TP-ben a lovas fight se kutya, de a motion plusos móka mindent üt ilyen téren :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5632) misuti válasza Sirandrish (#5631) üzenetére


misuti
tag

Nekem nem jött be,sokszor elvérzik az irányítás szerintem!Konkrétan nem azt csinálta amit szerettem volna!
A WW ellenben roppant hangulatos,a kincskeresés,a kalózok sokat dobnak rajta!

[ Szerkesztve ]

(#5633) Sirandrish válasza misuti (#5632) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kincskeresés szerintem a WW legunalmasabb része, ugyanis 98%ban csak néhány rongyos rupit húz fel :D
Egyébként a WW-t is imádtam az elsőtől az utolsó percig, de az Ocarinára jobban hajaz a TP és az SS :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5634) Mister_X válasza boost (#5628) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne tévesszen meg a grafika.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5635) boost válasza Mister_X (#5634) üzenetére


boost
addikt

oké, most 3:1 a WW javára. :D

(#5636) floax94


floax94
tag

Hali ! Tudom nem ez a megfelelő hely de itt nem hinném ,hogy elfogult emberek vannak a wii u-val kapcsolatban :D . Nem rég vettem egy Nintendo 2DS-t és nagyon meg vagyok vele elégedve . Viszont gondolkozom ,hogy vegyek egy wii U-t . Az lenne a kérdésem ,hogy honnan érdemes ?Ha a kistestvér tetszik akkor a nagy testvér is fog :D ? Illetve szerintetek megéri megvárni a karácsonyi akciókat . (Még messze van karácsony ,de mint tudjuk az akciók már előbb jönnek :D)

(#5637) Dr.F.E.R.I. válasza floax94 (#5636) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az angoloknál vannak most jó akciók, mert ott elég kevés Nintendo-gép fogy. Hogy idehaza fog-e bárki is akciózni, arra nem vennék mérget.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5638) boost válasza floax94 (#5636) üzenetére


boost
addikt

Helló, ha nem volt még PS-ed, vagy XBoxod, akkor szerintem elöször próbálkozz azzal. WiiU inkább a gyerekes családos pasiknak, Nintendo fanoknak, vagy ritkábban játszó egyéneknek ajánlott. Ha gyakran szeretnél új játékokkal játszani, akkor tényleg PS, XBox.

Az hülyeség, hogy a másik két platformra csak szarok jönnek, mert nemsokára jön oda Persona 5, Final Fantasy 15, és eddig is remek játékok jöttek azokra a platformokra is.

(#5639) floax94 válasza boost (#5638) üzenetére


floax94
tag

Pc-s vagyok (ami jelenleg nincs,de majd lesz ) Van xbox 360 ,Wi ,2DS, ps3 a házban . Munkám miatt nem is nagyon játszok xbox-al se ps-el ,viszont 2Ds-t azért napi pár órát tolom . Nem vagyok ez a cod,battlefield ..... egyéb fun !

(#5640) boost válasza floax94 (#5639) üzenetére


boost
addikt

oké, csak gondoltam készülj fel, hogy itt lesznek 4-5 hónapos kimaradások a jó, vásárlásra érdemes címek között.

(#5641) horkovy24


horkovy24
senior tag

Végre megvan nekem is a Special Edition Bayonetta 2! :) Ma reggel 10 órakor vettem át a konzolvilágban.Egyébként Norbihun minden miiverse posztoló koronázatlan királya :) is írta nekem hogy ő neki sem jutott a first print edition-ből pedig akkor rendelte mikor még rendelhető volt! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5642) ViharVadász válasza horkovy24 (#5641) üzenetére


ViharVadász
őstag

Grat hozzá, jó szórakozást kívánok!:)
Más: Nem tudom láttátok-e, Twitter-en mutatta a NoE, hogy a Super Smash Bros. for Wii U-ban lesz Big Battlefield is, amiben akár 8 játékos is megmérkőzhet. :Y

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5643) horkovy24 válasza ViharVadász (#5642) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszi! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5644) Sirandrish válasza ViharVadász (#5642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nagy SSB rajongó vagyok, de ez számomra tuti hogy élvezhetetlen lenne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5645) ViharVadász válasza Sirandrish (#5644) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én a 3DS változat demójánál hozzáadtam a másik 2 főt, hogy négyen harcoljunk, én már ott össze voltam zavarodtam. Azt se tudtam hol a karakterem, épp mit nyomok de nyomkodtam mint eszetlen, mégis én nyertem. :DDD 8 főnél én azt hiszem kikapcsolnék. :K

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5646) boost


boost
addikt

Ez a W101 Demo valami fantasztikus, jobban is tetszik, mint a Bayo 2 demo. Ezt is be kell szerezni :D

(#5647) Sirandrish válasza ViharVadász (#5645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiderülne mit tud az ember csukott szemmel, csupán érzéssel :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5648) boost


boost
addikt

Ùgy néz ki lenne First Print kiadásom, mégis, ahonnan rendeltem, csak most már nem tudom ido"ben átvenni, mert bevállaltunk egy hosszúhétvégés családi látogatást.

Ha tudtam volna, hogymégis kapok, reggel "elugrottam" (~ kb 80km) volna átvenni, de most már késo". :(

Most keresek valakit, aki átvenné helyettem, hétfo"ig, mikoris elugornék érte, de így hirtelenjében elég nehéz. (Paypallal átutalnám fedezetként az árát, ha kéri)

:(((

[ Szerkesztve ]

(#5649) koncsik válasza boost (#5648) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem rakják félre hétfőig? Milyen bolt ez?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5650) boost válasza koncsik (#5649) üzenetére


boost
addikt

vasárnapig teszik félre

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.