Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6951) Sirandrish válasza tariattila (#6950) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6952) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Nintendo Club Kód mi cèlt szolgàl?

Nem talàltam semmit, vagyis nem tudom mi is lehet.

(#6953) ViharVadász válasza FuRiONight (#6952) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha beregisztrálod a Club Nintendo oldalára, akkor azzal pontokat kapsz, amiket beválthatsz kisebb ajándékokra. [link]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6954) Linkh válasza Sirandrish (#6949) üzenetére


Linkh
tag

Szerintem kellene csinálni egy vállalkozást, ami direkt ilyen elcseszett figurákat készít.

(#6955) Sirandrish válasza Linkh (#6954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem már van. ;] Lassan az lesz a ritka ha hibátlan darabot szerzel :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6956) ldave válasza Sirandrish (#6949) üzenetére


ldave
félisten

Na ez már szerintem valami kamu vagy direkt készült darab, nem hiszem hogy kézzel készítenék ezeket, automatizált gyártás esetén ez pedig szinte elképzelhetetlen.

A Slime draws near! Command?

(#6957) Sirandrish válasza ldave (#6956) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont erről beszéltem korábban. Kizárt hogy a gyártósor két ágyút rak samusra ééééés ha netalántán mégis akkor a mérleg (amin tuti keresztül megy) kidobná selejtre. De ugyanez igaz a láb nélküli barackra és a legtöbb hasonló darabra.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6958) oriic válasza ldave (#6956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyet értek, sőt simán el tudom képzelni azt, hogy utólag tették oda, és újracsomagolta valaki.

Live-Die-Respawn

(#6959) boost


boost
addikt

Hmm, ez a Bayonetta 2 sokkal jobb játék, mint az 1. Pedig kis kis túlzással élve ugyanaz, de mégis...

szebbek a színek, jobb a harcmechanika, a pályák is értelmesebbek, egyértelműbbek. Nooboknak mint én szerintem jobb. Igyekszek ma holnap befejezni, aztám megy vissza a WiiU a polcra. 3-4 nap WiiUzás pont elég volt karácsonyra.

Még a Zeldát be kéne fejeznem, annak is a végefelé járok a sztoriban, meg aztán a Windwakert tolni kicsit, de szerintem azt majd húsvétkor. ZElda gondolom ősszel jön, az pont korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#6960) boost


boost
addikt

Na, befejeztem a Bayonetta 2-t, hát ez tényleg frankó volt. A gyüjtögetésre nem fektettem nagy hangsúlyt, csak az akcióra, és a sztorira. Tetszettek, hogy olyan epikusak voltak a harcok, érzelmes a sztori, érdekes a történetvezetés.. ennyit spoilermentesen. Ja, és a játék színvilága valami fantasztikus, főleg harc közben.

Tényleg frankó volt, mikor jön a harmadik rész? :D

[ Szerkesztve ]

(#6961) ImpersonatoR válasza boost (#6960) üzenetére

Ilyen hamar lezavartad?

(#6962) boost válasza ImpersonatoR (#6961) üzenetére


boost
addikt

Ha nem gyüjtögetsz benne, akkor azért elég gyorsan lehet haladni. Ja, meg én könnyűn nyomtam (idő hiányában), ami azt jelentette, hogy az ellenfelek keveset sebeztek. Játékmenet SPOILER: Az elején voltak olyan fejezetek, 3-4-5, amik a gép szerint 6-7 percig tartottak csak.

[ Szerkesztve ]

(#6963) boost


boost
addikt

Eltettem a gépet vissza a polcra. Legközelebb, valami hosszúhétvégén majd újra előveszem, hogy befejezzem a Zeldát. Pont ez miatt váltottam WiiU-ra. Néha elővenni, tolni kicsit, aztán mehet vissza a polcra.

Észrevettékek, hogy a Wind Waker alig kapható? Használt egyeltalán nem, újból is csak 1 példányt találtam a neten, Magyarországról.

(#6964) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6963) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A magyar forgalmazás már súrolja a vicc-kategóriát szerintem, az idei játékokat is már csak hellyel-közzel árulják (még a "nagyobb" helyeken is).

Szerk.: "idei"=2014-es :U :B

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6965) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#6964) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majdnem vettem Wii U-t, de Bayonetta 2-t (ami tartalmazza az első részt is) nem kaptam, plusz a Super Smashért (!!) is másik boltba kellett volna mennem...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6966) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#6965) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pedig Bayonetta SE-t kivételesen lehet kapni, pl KV-nél és a GS-nél is van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6967) mirci18 válasza boost (#6963) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos a kis kereslet miatt nem lehet itthon játékot venni a wii u-hoz és jelenleg ez nem hiszem hogy nagyon javítható még az új forgalmazóval se.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6968) ldave válasza mirci18 (#6967) üzenetére


ldave
félisten

Játékboltokkal nincs nagy gond szerintem jelenleg Nintendo terén, viszont fura, hogy a nagy boltokkan, mint a Media Markt, alig lehet bármit is találni. Elég rég volt már a forgalmazóváltás, ha ennyi időt alatt nem sikerült velük leszerződni, akkor talán nem is nagyon akarnak.

A Slime draws near! Command?

(#6969) mirci18 válasza ldave (#6968) üzenetére


mirci18
addikt

Hidd így van ahogy írtad a nagy forgalmazók a Media Markt meg a többiek rájöttek hogy nem éri meg a Nintendo-val foglalkozni a kicsi kereslet miatt.
Ezért volt az hogy tavaly a beragadt készleteket kitakarították és utána már soha többet nem akartak berendelni semmi Nintendo-val kapcsolatos dolgot.
Ami ugyan szomorú de ez van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6970) boost


boost
addikt

Ez az "új" hack and slash Zelda mennyi jó játék? Van fix sztori, vagy annak jó, aki 60-80 órát tud beletolni egy alapveto"en repetatív játékba?

(#6971) slick-adam válasza ldave (#6968) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez kulfoldon sincs maskepp nagyobb elektro-aruhazakban. mondjuk jatekokban nincs hiany, de hardver teren vicc. mostanaban sokat jartam saturn-ban es maximum 2!!! db wiiu-t lattam kirakva. mondjuk erthetö, mert az a ket masina volt kint heteken keresztül, nem viszik el... masik veglet az xbox one, az hegyekben all. szinten mert senkinek se kell.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6972) ayo válasza boost (#6970) üzenetére


ayo
addikt

1-2 héten belül lesz kint az indexen egy nagyobb cikkem róla, ami viszonylag mindent le fog fedni.

csak a story-ért sztem nem érdemes megvenni a játékot. ha valamennyire bírod a hack n slash dolgokat, akkor idővel meg lehet szeretni, mert azért van benne tartalom rendesen, kimaxolva átlag 200 óra, csak a story olyan 10-15 óra. eleinte nekem se tetszett, de a sok karakter és kombinációknak na meg a temérdek plusz cuccnak köszönhetően (ingyen + dlc) meg tudta hozni a kedvemet.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#6973) Mister_X válasza slick-adam (#6971) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy év alatt eladtak tíz milliót. Ez picit túllépi a "senkinek se kell" fogalmát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6974) slick-adam válasza Mister_X (#6973) üzenetére


slick-adam
aktív tag

2014 karacsonyan ebben a saturn üzletben senkinek se kellett. igy mar okes?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6975) Elderath válasza Mister_X (#6973) üzenetére


Elderath
őstag

2 éve van kint és még csak 8 millió környékén tart. Nem tudom honnan szedted amit írtál.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#6976) boost válasza Elderath (#6975) üzenetére


boost
addikt

Szerinntem az XBO-ra gondolt, és nem a WiiU-ra.

(#6977) ldave válasza Elderath (#6975) üzenetére


ldave
félisten

X1-re írta, nem a Wii U-ra.

A Slime draws near! Command?

(#6978) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nekem nagy mázlim volt a wii u vétel idejével, sok kisöprést csíptem meg, szerintem évekre el vagyok látva. Lényegesen többet költöttem rá, mint terveztem, de nem bántam meg. :B
Toad kapitány minden cukiságával együtt szerintem eladó lesz, ha minden maxra meg lesz csinálva. Persze a gyerekek még beleszólhatnak. Kislányom nagyon belezúgott, másik kedvence Michael Buble, aki nem nintendo figura :DDD Nagy kedvenc most a Toki Tori is, a két rész 3-4 £ volt összesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6979) aya válasza koncsik (#6978) üzenetére


aya
addikt

17 játékom van wiiu-ra egyiket sem bántam meg.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6980) boost


boost
addikt

Ti megtartjátok a játékkokat, amiket megvásároltok? Ha igen, miért, melyiket, és mit csináltok vele 5-8 év múlva?

(#6981) ldave válasza boost (#6980) üzenetére


ldave
félisten

Alig adok el valamit... Beteszem egy dobozba a géppel együtt és elteszem valahova a házban/lakásban.

A Slime draws near! Command?

(#6982) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6980) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Semmilyen cuccomat nem szoktam eladni. Játékaim is mind megvannak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6983) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#6982) üzenetére


boost
addikt

Az olyan játékokat, amik nem digitálisak, én is eltettem, illetve nekem is eltették, és most a fiam Legózik velük, vagy matchboxozik a közel 40 éves matchboxokkal, de valahogy a videójátékokkal nem érzek így. Jó, egy egy klasszikust visszavásároltam én is, mint pl a Super Mario Bros DS-t, meg Phoenix Wright 1 DS-t, de a többivel kapcsolatosan nem érzek semmilyen ragaszkodást, hogy ezt meg kellene tartani, ellentétben pl a Legoimmal.

Talán nem vagyok elég "nagy" videójátékos, de pl egy korábbi videójáték sem hiányzik a Persona4-en kívül. (Valakinek nincs egy? :D )

(#6984) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6983) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én ugyanolyan szívesen játszottam a Szuper Nintendóval is, mint a legóval. Ha nem ment volna tönkre a gép, még ma is szívesen játszanék vele alkalomadtán. Sok játékomtól azért váltam meg, mert tönkrementek (vagy a használattól, vagy a nem megfelelő tárolás miatt).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6985) aya válasza boost (#6980) üzenetére


aya
addikt

Ha nem törik fel a gépet amire remélem van esély akkor sokat fognak érni :)

A nintendo kb, két gép mulva fogja emulálni a wiiu-t addigra ez a kevés is kikopik, nem lesz értelmes játék a piacon.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6986) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez volt már?

Live-Die-Respawn

(#6987) koncsik válasza boost (#6980) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos nehezen szabadulok meg a játékaimtól, az 1977es matchboxaim is dobozban vannak, ill. azokat adtam oda a fiúknak, amik már zúzva vannak... Önző vén s#@¥rágó. :B
A Technic legoim is el vannak pakolva, felügyelettel játszhatnak velük. Ill. a nagyobbik fiú a sajátjait építgeti és a dinka faterjához hasonlóan félti :DDD
Super Mario világa marad, pl a wii super mario galaxykat akkor vettem meg, mikor a wii u már megvolt (és 5000 hufból kijöttek, persze per db.)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6988) koncsik válasza oriic (#6986) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Máshol olvastam, ha jól emlékszem rosszul ismerte fel a gamepad az amiiboját, így derült ki a turpisság :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6989) mirci18 válasza oriic (#6986) üzenetére


mirci18
addikt

Egyébként a cikk jól írja azt hogy nagy sikere van az amibo figuráknak jók az eladásai és ezáltal nőttek a wii u-é is?
Mert egy kicsit vicces lenne hogy egy olyan kiegészítővel tudnak profitot termelni ami egyszerre csak egy játékhoz jó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6990) oriic válasza mirci18 (#6989) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

??

Én csak annyit írtam a cikkbe hogy az Amiibo figurák sokat tettek hozzá a sikerességhez.

Live-Die-Respawn

(#6991) ayo válasza mirci18 (#6989) üzenetére


ayo
addikt

us adatok szerint nagyon jól indult, de wii u ezért nem hiszem, hogy nőtt volna, inkább az egyre jobb játékfelhozatalnak köszönheti max. csak kb tudom az adatokat: skylander mondjuk 20% és disney meg nintendo 40-4%/ arányban fogyott. us-ben csomó helyen alig lehet venni - jelenleg itthon is van pár amiibo ami már nem kapható, szóval veszik mint a cukrot, profit tuti van nekik hidd el :D

én nekem mario kart van, meg hyrule warriors amihez használom a link figurát és szeretem, főleg utóbbihoz, mert ahhoz naponta lehet ajándékokat kapni, ha hozzá teszem a padhoz :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#6992) mirci18 válasza ayo (#6991) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt nem fogom soha megérteni hogy hogy tud a Nintendo folyton egy olyan dolgot kitalálni ami kihúzza a trunyiból őket.
Valahogy mindíg megmenekülnek.
De örülök is neki legyen is így.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6993) ayo válasza mirci18 (#6992) üzenetére


ayo
addikt

persze, ez a lényeg:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#6994) boost


boost
addikt

Nintendo az a konzol, amit senki nem kér karácsonyra, hanem kap. :D

(#6995) adalbert1 válasza boost (#6980) üzenetére


adalbert1
veterán

Én pont most álltam rá inkább a Lego vásárlásra a videojátékok helyett, talán részben pont abból a megfontolásból, hogy itt sokkal jobb eséllyel játszik vele majd a gyerekem/unokám is, nincs az, mint a videojátékoknál, hogy elromlik a konzol, sérül a lemez, stb.
Ennek ellenére azért nekem is nagyon sok játék megvan, elenyésző a száma azoknak, amiket eladtam - erről jobb lenne viszont inkább leszoknom, pl. a meglévő, már végigjátszott Xbox360 játékok közül nagyon kevés az, amit újra elő fogok venni (ezért sajnálom a sok digitális beszerzést is, de ott pedig az vigasztal, hogy az ilyen-olyan akciókon 1 új játék árán kb. 8-at vettem, tehát hiába marad biztos a nyakamon, elég olcsón sikerült beszerezni, és azért elég sok játékidőt nyújtottak).
A Nintendo gépekre kiadott játékokat viszont szerintem megtartom, itt valahogy sokkal nagyobb az érzelmi kötődés, mint a PS/Xbox vonalon (persze az ideális az lenne, ha ez se lenne, és teljesen függetlenedni tudnék a tárgyaktól).

(#6996) aya válasza adalbert1 (#6995) üzenetére


aya
addikt

Digitális játék nem karcolodik, de nem is mutat jól a polcon :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6997) boost válasza aya (#6996) üzenetére


boost
addikt

Ezért nem veszünk teljesáron digitális játékot. Egyszer vettem, de azt is megbántam. Feültem a hype vonatra, és nem tudtam egy hetet várni. :D

Akciók, meg egyéb dolgok, azok érthetők. Meg ha az ember nosztalgiázni szeretne, akkor ott a steam, megveheti a tízéves játékokat pár dollárért, és tolhatja őket egy két órát. Arra tökéletes.

(#6998) Sirandrish válasza boost (#6970) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az NEM Zelda.
Tudom hogy te is tudod de fontosnak tartottam nyomatékosítani :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6999) adalbert1 válasza aya (#6996) üzenetére


adalbert1
veterán

Na igen, ez egy egyértelmű hátrány (a másik nagy hátránya, hogy el sem lehet adni), jobban szeretem én is valamilyen kézzel fogható formában gyűjteni a dolgokat. Előnye talán egy van a digitális játékoknak, hogy néha elég komoly akciók vannak (pl. a már említett Xbox 360 leárazásoknál sok 1-3 éves AAA címet vettem 1-2k környékén, annyiért bőven elviselhető az a tény, hogy nem tudok később megválni tőlük).

(#7000) tariattila válasza adalbert1 (#6995) üzenetére


tariattila
veterán

nem kell függetlenedni...
főleg, hogy a Nintendo játékok nem tárgyak... nem egyszerű szoftverek...
a kötődés se véletlen ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.