Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5501) energy4ever válasza ayo (#5499) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha meg olyan kartyan jonne hozza a jatek amilyen a ds-nek van, akkor meg az lenne, mivan ha a gyerek lenyeli. Ha meg nayobb kartyan jon a lemez,, akkor az van, hogy ujra nintendo 64-es kartya meretek vannak. Mondjuk egy gameboy lartya meretu cuccot siman eltudnek kepzelni, es szerintem meg jopofa is lenne.

(#5502) koncsik válasza mirci18 (#4960) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most vannak megint PEZ adagolók az aldiban, gyerekek eltulajdonitották, mehetek újakat venni...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5503) tariattila válasza Mister_X (#5498) üzenetére


tariattila
veterán

aha...

van(nak)/volt(ak) hasonló korú gyermek(eid) ???

csak kérdezem...

s megjegyzem: nem minden úgy működik ahogy azt eltervezed...
a helyzetet nehezíti, hogy pont azért vettem konzolt (két nintendot is), hogy arra a kis időre míg magukra kényszerülünk hagyni őket akkor le tudják kötni magukat... inkább mint hülyeséget csináljanak...
(még mielőtt okos ötletek jönnek... igen, van fakockájuk és egyéb játékuk is)

(#5504) Mister_X válasza tariattila (#5503) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy egy és egy négy éves öcsém (akikkel az esetek többségében nekem kell foglalkozni), plusz még koncsik is írta, hogy működik a rendszer. Nem azt mondtam, hogy ott kell ülni mögöttük, de meg kell szabni azt az intervallumot, amíg játszhatnak és felállítani a bizonyos szabályokat (kontrollereket nem dobáljuk, lemezeket apa/anya cserél, stb.).

A hülyeséget pedig csinálhatják, amíg nincs anyagi/egészségi vonzata, hiszen gyerekek. Inkább, mint hogy valami gép előtt üljenek.

@koncsik: ha majd lesz családom, én is lányokat akarok - aranyosabbak, apásabbak, mint a fiúk :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5505) tariattila válasza Mister_X (#5504) üzenetére


tariattila
veterán

jaa, hogy ilyen fiatal vagy! ?!

ok... :)

párommal váltott műszakban vagyunk ami fél-egy órás átmenetet jelent a felügyeletükben HA a gyerkőcök otthon vannak épp...
erre az időre nem szeretem ha kint vannak az udvaron és bent őrültködnek (mint mondtam 6-9 évesek!)

ami legjobban és leghosszabban leköti őket az a konzol...

mind1... minden élethelyzetet nem érthet mindenki... a nintendo meg főőőleg :DDD

(#5506) horkovy24 válasza koncsik (#5500) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyem meg a kicsi szívét! :) Nagyon aranyos jelenet lehetett ahogy így leírtad! :) Hát igen nehéz a gyerekekkel. Nekem még nincs gyerekem de a nővéremnek van két pici lánya az egyik 5 másik 1 éves és sokat szoktam neki besegíteni náluk onnan tudom hogy nem egyszerű a dolog. Elég sokszor szoktak nálunk aludni persze a nagyobb lány de tudja ha játszani szeretne akkor szólnia kell nekem és én elindítom neki a játékot. Persze csak és szigorúan a Wiimote-al mert a Gamepad-et nem merném rábízni a kis rosszcsontra. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5507) Mister_X válasza tariattila (#5505) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, csak húsz éves vagyok, ez van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5508) Sirandrish válasza Mister_X (#5507) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fiatalság, bolondság :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5509) horkovy24


horkovy24
senior tag

Szeretném megosztani veletek a Bayonetta 2 demója alatt szóló zeneszámot ha esetleg valaki nem tudta még valamilyen okból kipróbálni. Ha végig ilyen vagy ehhez hasonló zenék lesznek a játékban akkor az nagyon király lesz mert eléggé hangulatfokozó! :) Akkor jöjjön Keeley Bumford-tól a Tomorrow is mine című dalocska! :)

http://www.youtube.com/watch?v=q_hCSCgX8A8

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5510) horkovy24 válasza Mister_X (#5507) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én 25 éves vagyok ha valakit érdekel. Ha már a koroknál tartunk. :) hehe :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5511) ViharVadász válasza horkovy24 (#5509) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem rossz zene, videók alapján beleillik a játékmenetbe szerintem.:)
Én 19 éves vagyok, eddig fiatalságban én vagyok az első. :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5512) SzDavid99 válasza ViharVadász (#5511) üzenetére


SzDavid99
tag

15! Na ezt múlja alul valaki! :D

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5513) Lien


Lien
tag

Srácok, aki esetleg szeretne vegyen fel barátnak vájún! TheLien néven vagyok fent aztán a későbbiekben, ha jön a smash bros lehet jönni. :)

(#5514) mirci18 válasza SzDavid99 (#5512) üzenetére


mirci18
addikt

14 Na jó 26 :DD

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5515) tariattila válasza Mister_X (#5507) üzenetére


tariattila
veterán

örülj neki! :)

/42/ ;]

(#5516) koncsik válasza SzDavid99 (#5512) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

46 :Y - na ezt múlja valaki felül... :DDD
Ha valaki papának mer szólítani... Max. a hátam mögött.
Erről beszélek a Nintendoval kapcsolatban, olyan mint egy szar usa romantikus film, az első nagy ővel találkoztam 20 évvel később ismét (mert azért fenntartom több nagy ő lehetőségét - ha nem is ugyanazon a területen... )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5517) tybaa válasza koncsik (#5516) üzenetére


tybaa
csendes tag

Ezt olvasd el. Mostanában néha (!) azt gondoltam, hogy túl öreg vagyok már ehhez, de ez a hozzászólás megnyugtatott, hogy nincs olyan, hogy túl öreg. :)

(#5518) horkovy24


horkovy24
senior tag

Látom srácok megérte itt a kort megmondani! :D Egész szépen belendültünk! :D Így tovább nem szégyen ez várjuk a többieket is. :D Egyébként ez nem egy rossz dolog sőt érdekes is bizonyos szempontból mert nekem nagyon jó látni hogy ugyanúgy vannak idősebbek is akik játszanak és nem csak a fiatalok. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5519) n000rbi


n000rbi
senior tag

32. Zsenge.

(#5520) energy4ever válasza ViharVadász (#5511) üzenetére


energy4ever
addikt

19-es eletkorral nem vagy egyedul. :DD
En sega dreamcast-tel kezdtem 1999-ben, kemeny 4 evesen. Elso nintendo konzolom pedig a wii volt. :)

(#5521) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jól van, eddig még dobogós vagyok az 'öregek' közt. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5522) Mister_X válasza energy4ever (#5520) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó hogy mondod, kéne már egy nyüves Dreamcastet venni, mert ott porosodnak a polcon az eBayes lemezek... csak mindig közbejön valami. Augusztusban 3DS, szeptemberben Super Smash, októberben Fire Emblem...

Apropó Fire Emblem, még réges-rég beharangozták a Shin Megami Tensei X Fire Emblem játékot, az Wii U vagy 3DS cím lesz? (vagy egyiket se lehet tudni)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5523) boost


boost
addikt

Délután elugrottunk a srácunknak kabátot venni... a WiiU Nintendo Id-m szgergely. Várom a megszokott fórumtársakat egy kis MKartozásra.

[ Szerkesztve ]

(#5524) Mister_X válasza boost (#5523) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Wii U-k már a kabátokban vannak? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5525) tariattila válasza energy4ever (#5520) üzenetére


tariattila
veterán

Donkey Kong kb.1982'

nekem ez az első emlékem video game kategóriából...
kisiskolás lehettem... akkor kezdődött mifelénk... a helyi presszóban.. :D

ez is jó téma... hogy kinek mi az első, hol kapcsolódott be az idővonalon...

[ Szerkesztve ]

(#5526) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

szgergely, Lien felvettelek titeket.
Továbbra sem értem, miért látom a Download Managementben a MK8-at, a wii menu-ben pedig nem. Ez csak azért jutott eszembe megint, mert annál a barátomnál, akitől a wii U-t vettem, láttam a Trine2 játékot PS4-en, rákerestem, 1/2 áron van az eShopban.
Off: nem vagyok egy elvetemült szimulátor rajongó, persze megvan a NFS wii U, meg valamelyik régebbi Forza xboxon, de PS4-en a DriveClub elég durván jó. On

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5527) Mister_X válasza tariattila (#5525) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mármint a gamingbe vagy a konzolozásba?

Előbbi: Age of Empires II
Utóbbi: PlayStation 2, Burnout 3
Első saját konzol és játék: Xbox 360, Oblivion (mondjuk a box ki volt ütve, de az Oblivion eredeti volt, az ezt követő három másik boxból csak az első volt még buherált)
Kedvenc konzol és játék: GameCube, Metroid Prime

Kedvenc esélyes széria: Fire Emblem (természetesen be lesz pótolva a GC-s és Wii-s verzió, valamint lehúzom Virtual Consoleból a NES verziókat)

Amit várok, hogy bejelentsenek:
- új Metroid
- új Burnout
- új Age of Empires
- új TimeSplitters
Ami már be van jelentve:
- nextgen Zelda
- Shin Megami Tensei X Fire Emblem

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5528) Sirandrish válasza boost (#5523) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah végre. Már azt hittem a végén tényleg nem veszel semmit...persze tudtam én hogy megtöröd magad :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5529) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akkor én is..
Jómagam 28 éves vagyok, és 95-96 körül kezdtem el videójátékozni, akkor még csak játéktermekben.
Az első mély nyomott 98ban egy N64-Ocarina of Time páros hagyta bennem, és ez a páros volt az első saját konzol/játékom is. Ez a szerelem azóta is tart :B

Volt C64em, GB-m, N64-em, PS1em, DCm, PS2m, GCm, PSPm, GBA SPm, DSem, DS Lite-om, X360am, PS3am, és WIIm is most meg egy 3DS XL boldog tulajdonosa vagyok szóval mondhatjuk hogy megfordult nálam ez-az :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5530) ldave


ldave
félisten

Nintendo Store elérhető nálatok? Nálam egész hétvégén nem jött be az oldal. Le akarom mondani az ottani a Bayo 2 megrendelést, mert úgy néz ki megkapom majd itthon is.

A Slime draws near! Command?

(#5531) Mister_X válasza ldave (#5530) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Úgy néz ki, hogy a végtelenségig tölt (The Mighty iPad).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5532) A.tessz válasza ldave (#5530) üzenetére


A.tessz
senior tag

De neked collectorod van rendelve külföldröl is?

(#5533) ViharVadász válasza ldave (#5530) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nálam már kb a hét közepétől nem tölt be. Talán egyszer volt, hogy betöltött, de amikor rámentem a digitális játékokra megint jött a sok töltés aztán hibával ledobott.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5534) Szalontahó válasza boost (#5523) üzenetére


Szalontahó
tag

Gratulálok a kabáthoz és a Wii U-hoz is. :D

(#5535) ldave válasza A.tessz (#5532) üzenetére


ldave
félisten

Igen, a First Print kiadás vagy mi a neve. A kint élő barátom címére rendeltem, mert ugye ide nem szállítanak. Szóval csak pár hét késéssel jutna el amúgy is a csomag Magyarországra.

A Slime draws near! Command?

(#5536) Lien válasza ldave (#5535) üzenetére


Lien
tag

Vedd meg azt is, és adja fel az eBay-re, még hasznot is húzol vele, mert az ár 1,5x-eséért el tudnád adni.

(#5537) Lien


Lien
tag

Én még csak 21 éves vagyok. :DDD

(#5538) A.tessz válasza ldave (#5535) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én vevő vagyok rá, ha nem mondod le!
Lemaradtam a first print rendeléséről :P

[ Szerkesztve ]

(#5539) ldave válasza A.tessz (#5538) üzenetére


ldave
félisten

Lehet róla szó, viszont most péntekhez számítva azért 1-2 hét, mire megjön. Ha nem sürgős a dolog.

A Slime draws near! Command?

(#5540) ldave


ldave
félisten

Ha jól tudom Rare játék még eddig nem jött ki Virtual Console-ra, szóval Celebration!

A Slime draws near! Command?

(#5541) ayo válasza ldave (#5540) üzenetére


ayo
addikt

kazihoz nem jár ingyen? ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5542) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Október 23.-án különleges, Super Smash Bros. for Wii U Direct lesz.:) USA féle Direct / UK féle Direct. Nálunk ha jól számolom pont éjfélkor lesz a Direct.:S

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5543) Dr.F.E.R.I. válasza ViharVadász (#5542) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jól számolsz, marad a YT.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5544) boost


boost
addikt

Auchanban, a Galaxis konzolüzletben pénteken SmashBros verseny lesz. (Tegnap mondták)
èn sajnos nem tudok menni, legalább másfél óra, de jó játékot, és nyereményeket mindekinek!

Dr.F.E.R.I.: papírkutya :D (én is, marad a YT)

[ Szerkesztve ]

(#5545) Gebriel


Gebriel
veterán

Én akkor a közép mezőnyt erősítem. 35-el. :D
Nekem az első arcade játékok között volt ami megfogott az Shinobi. és a Ghosts' n Goblin amikkel nagyon sokat játszottam a nagypapám játéktermében.:B

[ Szerkesztve ]

(#5546) tariattila válasza Gebriel (#5545) üzenetére


tariattila
veterán

a goblin-al commodore-on mennyit játszottunk atyaég... :D

[ Szerkesztve ]

(#5547) ImpersonatoR

Irland -ra kell állítani a régiót, hogy euróban mutassa de angol nyelvű is legyen?

(#5548) Lien válasza ImpersonatoR (#5547) üzenetére


Lien
tag

Sajnos én is ugyan ebbe a szituációba keveredtem Wii U-n, hogy a NNID-met Brit azon belül Londoni ként adtam meg és ugye itt fontban kell fizetni.
Az oldalakon is fel van tüntetve, hogy a születési dátumot, nicknevet(NNID), és régiódat NEM LEHET ÁTÁLLÍTANI SOHA.
Egyetlen megoldás van, új NNID-t regisztrálsz a rendszerbe. :(
Én 2 hete buta voltam, mert anno Wii-nél is ezeket adtam meg és rutinszerűen cselekedtem arra nem gondolva, hogy aki fontban fizet az lényegesen többet fizet 1-2000 forintokkal az euróshoz képest.

(#5549) ImpersonatoR válasza Lien (#5548) üzenetére

Az jó mert mert 3ds en is ezt adtam meg :(
Mk8 at akartam venni digitálisan de majdnem 20.000 Ft. fontból számolva így :)

(#5550) boost válasza Lien (#5548) üzenetére


boost
addikt

én osztrák "vagyok". Minden ugyanaz, mint az ír, vagy az angol, de mégis németül beszél hozzám (amit én szeretek), és akár feltölto'kártyát is tudok venni, ha Bécsbe járok, így nem kell neten venni kártyát, vagy rákötni a saját kártyámat.

Este 9, fél10 után MK8, valaki?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.