Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6701) Sirandrish válasza koncsik (#6700) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elemzőink szerint az igazi idióták már kilicitálták magukat Pícsnél!
Te mit gondolsz koncsik? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6702) koncsik válasza Sirandrish (#6701) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért a hülyeség nem hal ki könnyen... :K lsd.: Én pl. indulok a vacak normális 2. sorozatból rendelt amiibokért (19.-én csak Zelda jött meg, tegnap még 3, de 2 csak az ünnepek között fog...) :))
Az első sorozatból Kirbyt már nem hoztak, rendelésre sem...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6703) Sirandrish válasza koncsik (#6702) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked összesen hány darab van/lesz ha mind megérkezik amit rendeltél?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6704) Mister_X válasza Sirandrish (#6703) üzenetére


Mister_X
nagyúr

0 hibás ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6705) koncsik válasza Sirandrish (#6703) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Indokolhatatlanul sok. :B de ha egyszer elhatároztam, hogy elvakult Nintendo rajongó leszek, akkor komolyan kell megbolondulnom :C
Nem terveztem mindet megvenni, de izé. Viszont nem tartom kizártnak, hogyha fény derül arra, valóban melyikeknek megy fel az ára (amelyek helyett lehet, hogy kártya lesz, stb.), csökkeni fog a számuk, különösen, ha lesz új asztali nintendo konzol is... Bár abból megvárom, hogy a szomszéd barátom megveszi, majd tőle használtan megveszem.
Vagy csak verem a fejem a falba és széttaposom az összes túlárazott kis műanyag f*$t. ;] na jó ez nem valószímű, nagyon tetszenek, jó volt a megjelenés előtti negatív várakozás. Csak a kedvenceimet akartam megvenni, de pl. Marth is annyira jó lett... Nyilván sokat segített az év végi jutalom, amelyet kíváló munkámért kaptam, viszont emiatt keveset tudok játszani... ;)
Röviden ennyit tudtam válaszolni, remélem érthető volt :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6706) koncsik válasza koncsik (#6705) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rajongók szavazatai top 10 :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6707) Sirandrish válasza koncsik (#6705) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értettem mindent. Túl sok volt a pénzed ezért amit értél azt megvetted..világos :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6708) koncsik válasza Sirandrish (#6707) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezt a kifejezést nem értem: "túl sok pénz" :DDD, de gyanítom, hogy a lábatlan barack ára rokonértelmű...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6709) horkovy24 válasza koncsik (#6416) üzenetére


horkovy24
senior tag

Sziasztok! Itt vagyok megint! :) Bocsánat hogy így el voltam tűnve csak az a helyzet hogy felléptek komplikációk a mandulaműtétemmel kapcsolatban. :( A helyzet az hogy bevérzett a jobb oldali mandulámnak a helye és majdnem megfulladtam volt mentő meg kórház megint! :( De hála istennek már túl vagyok a dolgokon és már csak egy emlék egy rossz emlék. Hát srácok hogy megmondjam erről a műtétről a véleményemet így utólag hogy tudom milyen kínokkal jár már nem csináltatnám meg még egyszer. Eleve úgy indult hogy 20 perc helyett 1 órát voltam benn a műtőben mert a jobb oldali mandulámat elég nehéz volt eltávolítani mert a sok gyulladástól már annyira heges meg tályogos volt. Na de utána kezdődtek csak az igazi kínok amikor magamhoz tértem. Iszonyatos fájdalmakkal járt nekem az ivás meg még a pépes kaják megevése is. Borzalom volt. Azt nem tudom hogy mindenki így viseli-e de nekem nagyon rossz volt. Hála az égnek túl vagyok ezen a rémálmon. Már értem miért mondják hogy ezt jobb gyerekkorban kivetetni. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6710) tariattila válasza horkovy24 (#6709) üzenetére


tariattila
veterán

így van! akkor érdemes... én pl. nem is emlékszem rá :D

velkámbek! ... én már kiderítettem , hogy nem a saját dolgaidat árverezted el :C

micsoda visszatérés... jól megtévesztettél minket! :C

(#6711) Sirandrish válasza koncsik (#6708) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

horkovy24 WB...aztán most már figyelj oda :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6712) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#6709) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Üdv újra itt! Hát azt kell mondjam, ennyi erővel én is megműthettelek volna, de akkor örülünk, hogy jobban vagy! Nem is kívánok akkor most már babonából sem semmit. Pihenj sokat, még a sony és ms fanboyokon se húzd fel magad addig! :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6713) horkovy24 válasza tariattila (#6710) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm mindenkinek srácok! Örülök hogy ilyen társaságban lehetek! :) Hát az én pakkomtól nem is lett volna szívem megválni! Már elhatároztam ha a Wii U-nak lejár majd az ideje a gépet meg a játékokat akkor is megtartom és nem adom el soha. Ezek gyöngyszemek amiket az ember mindig és minden körülmények között szeretne a magáénak tudni! :) Legalábbis az olyan Nintendo fanok mint mi! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6714) koncsik válasza horkovy24 (#6709) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szóval Téged tojt ide a Jesszuska Karácsonyra. :C Örülök, jó ajándék :DDD
Csak akkor járhattál volna rosszabbul, ha egészségügyi dolgozó lennél, a hóhért akasztják alapon. :K
További jó egészséget!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6715) ldave válasza horkovy24 (#6709) üzenetére


ldave
félisten

Üdv újra itt. Hihetetlen, hogy valami, amennyi ennyire rutin orvosi dolognak számít, mennyi gondot okozhat, de akkor ezek szerint már vége a történetnek.

A Slime draws near! Command?

(#6716) horkovy24 válasza koncsik (#6714) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen engem tojt! :D Köszönöm a jó kívánságot! Természetesen viszont kívánom mindenkinek. Meg persze kellemes ünnepeket kívánok nektek srácok! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6717) horkovy24 válasza ldave (#6715) üzenetére


horkovy24
senior tag

Szia! Hát igen sajnos hiába ,,rutin" műtét ilyen dolgok akkor is előfordulhatnak. Ezt meg is mondta az orvosom. Egyszerűen az a helyzet hogy ezzel a garatmandula műtéttel már másnap kiengednek a kórházból pedig nem lenne szabad és ez régen nem is volt így. De jól mondod már hála az égnek vége a rémálomnak és túl vagyok rajta. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6718) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6719) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Békés Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6720) boost válasza Sirandrish (#6718) üzenetére


boost
addikt

Köszönöm, viszont kívánok én is mindenkinek.

Majd kérjük a képes beszámolót az ajándékokról. :)

(#6721) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6720) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az én ajándékaimról nem sok képet kell majd készíteni, de azért Kellemes Ünnepeket mindenkinek! :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6722) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#6721) üzenetére


ldave
félisten

Idén én se lepem meg magam semmivel, majd Toad kapitánnyal indítom a jövő évi Blitz-et :) Hazautaztam szüleimhez, pár napig itt pihenek és csak a DSi-t hoztam magammal, szóval nosztalgiázok a régi játékokkal, tegnap este alvás előtt egy kis Chrono Trigger volt soron.

A Slime draws near! Command?

(#6723) koncsik válasza boost (#6720) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nálunk a gyerekek miatt korán van Karácsony :B
Jól megleptem magam:

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6724) g@bo válasza koncsik (#6723) üzenetére


g@bo
nagyúr

35k... teeeeeeeeeee ;]

(#6725) mirci18 válasza boost (#6720) üzenetére


mirci18
addikt

Én ezzel leptem meg magam:

De azért remélem a fa alatt is lessz valami.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6726) koncsik válasza g@bo (#6724) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szeptemberben olx-en 24k (!) volt. Van rajta olyan matrica is, hogy kereskedelmi forgalomba nem kerülhet...
Azóta el volt rakva, úgyhogy tényleg meglepetésszerű volt. Meg ezt igazából együtt lehet már szerelni a két fiúval, a 8 éves is technic-et kért... :C
Úgy próbálom terelgetni a gyerekeket, hogy én is élvezzem, amit játsszunk. :B ez azért a 3 éves kislányommal, aki nevelhetetlenül csaj/nő nehezebb, bár a hello kitty unico plus (lego duplo kompatibilis) összerakása a mindent elboríto pink ellenére is élvezetes volt. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6727) koncsik válasza mirci18 (#6725) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Jujj! :C Ez honnan? Nem is hallottam még erről, pláne magyarul!
Update: Látom már, antikvár. Három rész jelent meg?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6728) ayo válasza koncsik (#6727) üzenetére


ayo
addikt

kaland játék kockázat máriós témában :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#6729) mirci18 válasza koncsik (#6727) üzenetére


mirci18
addikt

Ez a legnagyobb öröm számomra mikor valakinek megmutatom miért rajongok és tudok neki újat mutatni ebben a témában.
Nekem is elkerekedett a szemem mikor megtudtam tavaly hogy van ilyen.
De ezt véletlenül találtam nagyon de nagyon ritka könyvek ezért nekem nagyon nagy az értéke.
Hiába hogy valójában keveset érnek.

Egyébként igen csak 3 rész jelent meg.
Ezen kívül kutatom a Nintnendo-s újságokat amik magyarul megjelentek de az még ennél is ritkább.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6730) ayo válasza mirci18 (#6729) üzenetére


ayo
addikt

annyira ritka, hogy amikor megjelent én is csak egyet láttam pedig nagy nintendo-körökben mozogtam - amúgy ha valakinek kell szerintem pdfben megvannak valahol :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#6731) mirci18 válasza ayo (#6730) üzenetére


mirci18
addikt

Hát igen elég szűk volt a kereslet rá mert akkoriban azért nem volt divat a Nintendózás és a hozzá kapcsolódó dolgok.
Ugyanúgy szinte senkinek nincs fogalma arról hogy annak idején a konzolokkal lehetett online multizni 2000-es évek előtt is.
Vagy hogy létezett cd-s konzol a Playstation előtt is.
De mint írtam ez csak fokozza nálam ennek a dolognak a gyűjtési kedvét.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6732) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!:)

horkovy24: Örülök, hogy újra látlak itt, remélem most már újra minden rendben Veled.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6733) tariattila


tariattila
veterán

Kellemeset mindenkinek! ;)

(#6734) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Még egy hétig lehet élni a deluxe gépekhez járó nintendo network premium promócióval.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6735) protko1


protko1
csendes tag

Hello Szakemberek,

Jesus hozott a családba egy Wii U-t
Mivel a gamer karrierem kizárólag PC-re korlátozódott, és 10 éve megszakadt, a hatékony problémamegoldás érdekében lenne egy olyan kérdésem hozzatok, hogy a család szórakozásának biztosítása érdekében milyen/mennyi kontroller(eke)t érdemes meg venni a GamePad mellé. :F

(#6736) Dr.F.E.R.I. válasza protko1 (#6735) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

2-3 wiimote-ot mindenképp, ha szeretnétek a többjátékos mókákkal is játszani (Mario Party, Nintendo Land stb).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6737) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#6736) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát 1 db az kötelező... mert a paddal nehéz teniszezni.

tényleg, a pro kontroller mennyire létkérdés egy mote mellett?

nem kéne annyi akkus vacak már az asztalra...

(#6738) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#6737) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem a pro kontroller eléggé rétegcucc. Egy wiimote-ot nem vált ki, de a táblánál sem feltétlenül jobb az LCD hiánya miatt. Akkor lenne szerintem több értelme, ha lennének Wii U-ra is a másik két konzolhoz hasonló arcade bunyós/lövöldözős/verseny játékok. Ezekhez jól jöhet a két analóg kar és a sok gomb, de a képernyő nem volna olyan égetően fontos hozzájuk.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6739) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#6738) üzenetére


g@bo
nagyúr

kimélni a pad ot jó. de akkor meg 2 dolog kopik...

pad ot venni meg nem egyszerű feladat, ha megdöglik. :D

(#6740) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#6739) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Felesleges annyira kímélni szerintem. Ezek az elektronikus kütyük sokkal inkább megpurcannak attól, hogy ha nem használják folyamatosan őket. Egy kézikonzolnál nem különösebben komplikáltabb a gamepad sem, az élettartamuk is bőven összeegyeztethető lehet. Az egyetlen, ami normál használat mellett is biztosan gallyra megy egyszer, az akksija, de az minden cuccnál így van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6741) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#6740) üzenetére


ldave
félisten

Ezt sajnos most veszem észre a DSi-n. Jó rég használtam már és azt tapasztaltam ma reggel, hogy nem bír már ki egy napot se alvó módban, este még játszottam a Chrono Trigger-rel, reggelre kikapcsolt a gép, pedig több mint a fele aksi még megvolt, amikor becsuktam.

A Slime draws near! Command?

(#6742) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lécci

Tudom hogy nem Nintendo de ha megtennétek hogy szavaztok rám nagyon megköszönném :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6743) koncsik válasza Sirandrish (#6742) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kollekcióm kreatívanra szavaztam, remélem jó.
Update: név alapján gyanús, hogy jó :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6744) Lien válasza Dr.F.E.R.I. (#6734) üzenetére


Lien
tag

Én még várok, hátha lesz valami olyan promóció, amit a 2-3DS-nél is csinálnak, hogy ingyen játékot kapsz, mert ez elég siralmas, főleg egy nagy gépnél. :D

(#6745) Sirandrish válasza koncsik (#6743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lesz az...köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6746) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Wii U-n Ubisoft címeket áraztak le egészen január 1.-ig:
Ha esetleg valaki nem vette volna észre, és valamelyik ezek közül érdekelné. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6747) ImpersonatoR válasza ViharVadász (#6746) üzenetére

Érdekes pont most néztem wii u és 3ds n is az eshop ot h van e valami jó de ezeket nem láttam pedig a honlap is hozza.

Pl

Watch_Dogs™ (downloadable version of packaged software)

Sale price: £33.49 (was £49.99)

ZombiU (downloadable version of packaged software)

Sale price: £7.99 (was £15.99)

Child of Light (Wii U download software)

Sale price: £3.89 (was £11.99)

(#6748) misuti válasza Sirandrish (#6745) üzenetére


misuti
tag

+1
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#6749) koncsik válasza ImpersonatoR (#6747) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Child of light-ot le is szedtem mielőtt elfogy :DDD
Este majd körülnézek, elég jelentős ubi akciók vannak...
Tegnap is leszedtem valamit, hogy meglegyen a premium pontszám, de még nem jelent meg az accounton... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6750) adalbert1 válasza ImpersonatoR (#6747) üzenetére


adalbert1
veterán

Először is kellemes ünnepeket mindenkinek,
másodszor az akciókról :)) : Az AC4 megér 10 fontot? Illetve az Another World és a Child of Light beszerzésén gondolkodom még, amit kicsit sajnálok, hogy Virtual Console címeket nem akcióztak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.