Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5351) Szalontahó válasza koncsik (#5349) üzenetére


Szalontahó
tag

Ne haragudj! Nem akartalak leugatni. Elkelt volna egy-két szmájli a mondókámba és akkor nem tűnt volna olyan nyersnek. :B
Nálam most a Nintendo újdonságként hat, mert utoljára SuperNintendo-m volt tőlük. Haveroknál viszont sokat ment az N64 és a GC, no meg a Wii. Egyszóval, nem ismeretlen számomra a nagy N.
Nagyon igazad van abban, hogy Mario és a Nintendo "világa", egyszerűen jó. Ezért is tértem meg. :) Számomra hiányzik a mostani multiplatform játékokból a JÁTÉKélmény, amit a Nintendo a Wii U-val alapból nyújt az only címeivel.

(#5352) koncsik válasza Szalontahó (#5351) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Haragról szó sem volt ! :)
Nekem is kimaradt a SNES és a wii közötti korszak, főleg PC-n játszottam, amig volt időm.
A többi +1.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5353) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#5350) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha nem titok, mi az oka a szakításnak?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5354) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5353) üzenetére


boost
addikt

A kapitalizmus. :D Túl jó helyzetbe van a Sony, és szarik a játékosokra. Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#5355) horkovy24 válasza Gebriel (#5342) üzenetére


horkovy24
senior tag

Jól van na! :) Tudom hogy mi a különbség az egyenlőre és az egyelőre szó között csak sajnos észre sem vettem hogy rosszul írtam. Sajnos még én is hibázhatok mint mindenki más. :) Minden haragot félretéve. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5356) horkovy24 válasza Gebriel (#5342) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyébként ámen a Wii U-al kapcsolatos mondókádra. Nekem ugyanez a véleményem mint neked és nem a levegőbe beszélek mert havernál végigtoltam PS4-en a killzone shadow fall-t meg a hű de nagynak beharangozott knack-et is és igazából grafikán kívül nekem egyik játék sem jött be és untam is őket. Amit a Sony meg azóta művel a PS4-el az valami vicc mert égnek a fórumok most ez miatt a driveclub miatt is mert nagyon nem azt kapták a rajongók amit vártak.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5357) energy4ever válasza horkovy24 (#5356) üzenetére


energy4ever
addikt

A Killzone valoban unalmas. De azert a sonynak is voltak jo huzocimei: Ratchet and clank(ennek volt vagy 15-20resze is), Jack and Daxter, The Last of Us, God of War. Szerintem csak pont rosz cimeket fogtal ki.
Enis megvettem a wii u-t, meg a zombi U-t. Azt remeltem, hogy jo lesz majd, de nem az. Megse iteltem el az U-t, es ha majd lesz penzem veszek ra meg jatekokat.

(#5358) horkovy24 válasza energy4ever (#5357) üzenetére


horkovy24
senior tag

Persze ez rendben is van. Viszont én a PS4-ről beszéltem nem pedig a PS3-ról mert azok a címek amiket felsoroltál EGYELŐRE csak arra vannak. Az én személyes véleményem az hogy nagyon rá fognak cseszni ezekkel a dolgokkal mert nagyon átverik az embereket a játékokkal kapcsolatban. Nyugodtan nézz meg egy fórumot a PS4-el kapcsolatban most per pillanat a Driveclub miatt habzik az emberek szája mert annyira rossz lett. Most már azért egyre többet olvasom azt is az emberektől hogy megbánták a gép megvásárlását és hogy inkább Wii U-t kellett volna vennie mert lehet hogy kevés cím van bár még így is több mint ezeken de a Wii U féle játékok legalább minőségiek. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5359) Mister_X válasza energy4ever (#5357) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi az, hogy a Killzone unalmas?!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5360) Sirandrish válasza energy4ever (#5357) üzenetére


Sirandrish
legenda

A PS3as KZ is?
Nálam az kimaradt de a PS2es részhez volt szerencsém és azt én is meguntam a vége előtt.
Mondjuk a PSP-s sem kötött le sokáig, de az ugye pötylit más volt.

Viszont a PS3as KZ(2?)-ről sok jót olvastam anno...vagy csak Hypeolták?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5361) Mister_X válasza Sirandrish (#5360) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem hype-olták, rendes sztorit kapott a KZ2, mind játékmenetileg, mind grafikailag kiemelkedő volt a maga kategóriájában, a multi is ütött. KZ3 sztorija lehet gyengébb lett, de az is távol áll az "unalmas" kategóriától.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5362) RangerFox válasza boost (#5350) üzenetére


RangerFox
veterán

+1
Amit a Vitával és a játékosokkal tesznek.. Ps4-re is ígérgetnek minden jót, de az inFamous-on kívül nem tudnak értékelhető játékot felmutatni...

(#5363) omikron23


omikron23
senior tag

Sziasztok!

Kb. 2 hete vásároltam Wii U Mario Kart 8 pack-ot... Korábban volt Wii-m, de ég és föld a két konzol. Sajnos nem a legolcsóbb, a vételárból már PS4-et is vehettem volna, de a Nintendo-s játékoknak mindig megvolt az a varázsa, amit én a többiből mindig hiányoltam. Nem bántam meg, hogy a U-t választottam... :))

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#5364) horkovy24 válasza omikron23 (#5363) üzenetére


horkovy24
senior tag

Szia! Gratulálok a géphez és kívánom hogy sok örömödet leld benne! :) A játékokban a Wii U-n biztos nem fogsz csalódni. Amit a PS4 tulajok nem mondhatnak el mert egyfolytában panaszkodnak. Most jön a Bayonetta 1-2. Tervezed a beszerzését? Vagy először a Nimtendo-s címeket szerzed be? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5365) ImpersonatoR válasza omikron23 (#5363) üzenetére

Mennyiért vetted a mk8 boundle t h akar ps4 et is vehettél volna belőle?
Ha jól emlékszem 80 ért mennek annyiból nem hiszem hogy kijön egy ps4.

(#5366) Mister_X válasza omikron23 (#5363) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha 80.000Ft-ért látsz újonnan PS4-et, vegyél nekem is legalább kettőt :N Én azt számoltam ki anno, hogy egy Wii U öt system sellerrel hoz ki egy PS4-et minden egyéb nélkül (Wii U Mario Kart 8 bundle, +Wind Waker HD, +Bayonetta 2, +Monster Hunter 3 Ultimate, +Hyrule Warriors).

@horkovy24: a Bayonetta immáron Nintendo-s cím *muhahaw* ;] Amúgy is elég egy videó róla a teljes élvezethez, amit egy PS4 is lejátszik akár :P

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5367) horkovy24 válasza Mister_X (#5366) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én magam is 80 ezer forintért vettem a Mario and Luigi Premium pakk gépemet de ha a játékokat meg az egyéb kiegészítőket is hozzáadom amiket már összevásárolgattam akkor bőven túl vagyok már egy PS4 bundle árán. De egyébként igazad van a PS4 árából már a Wii U-hoz vesz az ember jó pár játékot is. Egyébként a kolléga szerintem úgy gondolta hogy lecsengetett 80 ezer forintot a gépért meg lehet vett még hozzá 1-2 játékot vagy kiegészítőt és annyiból már bőven elhozhatta volna a PS4-et is. Én is így vagyok vele mert ha azt a 80 ezret leraktam akkor az a plusz 30-40 ezer forint már nem annyira számít. Igazad van valóban Nintendo-s cím már a Bayonetta de én élvonalas címekre gondoltam (Mario,Donkey Kong) és valóban egy PS4 is képes volna lejátszani de nem fogja ;] mert exlusive és valamiért az ilyen minőségi játékok nagyon elkerülik azt a konzolt erő ide vagy oda. :) :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5368) koncsik válasza horkovy24 (#5367) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem nagy mázlim volt, januári wii u-t adott el nekem egy barátom, wiimote-tal, 2 letöltött és 3 dobozos játékkal 60k-ért. Nem lehetett nemet mondani... :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5369) horkovy24 válasza koncsik (#5368) üzenetére


horkovy24
senior tag

Valóban jól jártál. :) Én is gondolkoztam először egy gép használtan való beszerzésén csak nekem ezzel rossz tapasztalataim vannak így ezért maradtam inkább az új gépezetnél. Meg szeretem ha valamit (elektronikai cuccok :D ) én veszek használatba először mert egy új kütyünek más az illata is. :) :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5370) koncsik válasza horkovy24 (#5369) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egyetértek, kicsit aggódtam is, hogy a premium dolgok működnek-e majd, de szerencsére minden rendben. Mivel sokáig lestem már nála a drágaszágot és a gamepad is vitrinben volt tartva... Tőle nyugodtan, bármit.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5371) koncsik válasza horkovy24 (#5369) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egyetértek, kicsit aggódtam is, hogy a premium dolgok működnek-e majd, de szerencsére minden rendben. Mivel sokáig lestem már nála a drágaszágot és a gamepad is vitrinben volt tartva... Tőle nyugodtan, bármit.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5372) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hiba a Mátrixban :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5373) Mister_X válasza horkovy24 (#5369) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyetértek, kicsit aggódtam is, hogy a premium dolgok működnek-e majd, de szerencsére minden rendben. Mivel sokáig lestem már nála a drágaszágot és a gamepad is vitrinben volt tartva... Tőle nyugodtan, bármit.

-

Áh, elrontottam ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5374) mlinus


mlinus
őstag

(#5375) horkovy24 válasza mlinus (#5374) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem lepődtem meg! Újabb gyöngyszem a láthatáron! :) Na ilyen értékelési pontokkal rendelkező játékokra vágynak a PS4 tulajok is de hát ezt most nem fogják megkapni ;] . De mivel nem kívánok nekik sem rosszat remélem előbb utóbb ők is kapnak majd valami értékelhetőt is. Mondjuk a 80 pont alatti értékeléseket erősen lehúzásnak érzem és azok el is mehetnek .....................-ba! Mert azt aláírom hogy nem jöhet be mindenkinek ez a stílus viszont azért még nem kell lehúzni valamit. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5376) ViharVadász válasza horkovy24 (#5375) üzenetére


ViharVadász
őstag

Vannak ilyen emberek, akiknek valami nem tetszik, egyből megy a lehúzás.:( Múltkoriban hallottam valahol, hogy csak azért húzta le valaki az egyik játékot, csak mert nem találta meg az ajtóhoz kellő kulcsot...:S

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5377) boost


boost
addikt

Én már hírdetem a PS4emet.... most XBOra cserélnék, de aztán jövőre XBO-ról WiiU-ra. Kb mikor jön az új Zelda.

(#5378) koncsik válasza Mister_X (#5373) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y
Ájpeden nem látszott ismétlés beírás után, többször frissítettem új hozzászólást keresve. Biztos ott bénáztam... . :DDD
ソーリー
Hétfői meeting, szokásos elbénázott hozzászólás. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5379) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5372) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"I know what you're thinking, 'cause right now I'm thinking the same thing. Actually, I've been thinking it ever since I got here..." (Cypher)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5380) boost


boost
addikt

Első látásra nem is lenne ez rossz biznisz, de nekem nem kell ez a sok cókmók.

(#5381) Mister_X válasza boost (#5380) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát de ez külföldiül van :Y

Egyébként meg a Rabbinds Land meg a Sport Club lehet afféle felesleges, az első három cím okés.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5382) horkovy24 válasza ViharVadász (#5376) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát igen sajnos van ilyen ezeknek viszont nem engedném meg hogy játékokat teszteljenek mert nem normálisak. Az én meglátásom az hogy ez a Bayonetta 2 szerintem 80 pont alatti értékelést nem igazán érdemelne meg a stíluson belül. Pedig még nem is toltam végig csak a demót. Viszont ha engem kérdeztek a demó alapján már rásütnék egy 90 vagy afeletti értékelést. Pedig rám még azt sem lehet mondani hogy Bayonetta fan vagyok mert én még az első részt sem játszottam végig csak belekóstoltam. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5383) horkovy24 válasza boost (#5380) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem azt írtad hogy először XboxOne-t szeretnél? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5384) Mister_X válasza horkovy24 (#5383) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kussmán', há' elkergeted a felhasználóbázist?!

:DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5385) boost válasza horkovy24 (#5383) üzenetére


boost
addikt

De, de csak belefutottam. Nekem ebbo"l az jön le, hogy kb 400€-ért vennék WiiU-t (extra kontrollerekre nincs szükségem, se jópár játékra, max a Kart ami engem innen érdekel. ), ami meg elég sok.

(#5386) horkovy24 válasza Mister_X (#5384) üzenetére


horkovy24
senior tag

:D :C Igazad van be fogom a számat! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5387) horkovy24 válasza boost (#5385) üzenetére


horkovy24
senior tag

Szerintem azért ha már Wii U-ban gondolkozol a jövőben akkor a Super Mario 3D World is meg ér egy misét mert van benne kihívás nem is kevés. Meg aztán a New Super Mario Bros U sem utolsó hiába oldalnézetes Mario játék. Nekem megvannak mert ha Nintendo-ról van szó azon belül is a Wii U-ról ezek a játékok szerintem kötelező darabok. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5388) horkovy24


horkovy24
senior tag

Egyébként még a PS4 témáról annyit hogy a pár hozzászólással fentebb írta a kolléga hogy a Wii U árából már PS4-et is vehetett volna az teljesen igaz. Íme a hírdetés és bontatlan új gépről beszélünk! :R

http://hardverapro.hu/apro/uj_bontatlan_playstation_4_500gb_1

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5389) boost válasza horkovy24 (#5387) üzenetére


boost
addikt

èn értem, de én úgy érzem, hogy már kimárióztam magam 3DS-en a Super Mario Bros2-vel, meg a Land3DS-el. (meg még jópár márióval, de te is ezt a két sorozatot hoztad fel)

A srác még kicsi, jövo"re már talán tolhatunk egy Mario-t, vagy azután, akkor majd úgyis cserélek.

A bayonetta érdekelne, szívesen vennék kölcsönbe egy WiiU-t erre az egy játékra, de ilyen megoldás sajnos nincs. Senki sem ad kölcsön gépet, pedig még letétbe is adnám az árát.

[ Szerkesztve ]

(#5390) horkovy24 válasza boost (#5389) üzenetére


horkovy24
senior tag

Értelek! Szerintem én akkor elég durván fan vagyok mert én úgy gondolom ezekből sosem elég! :) Azzal sem lenne gondom ha fél évente jönne egy újabb Mario játék ha mindegyik ilyen szuper minőségü lenne mint például a Galaxy! :) Egyébként láttam már itt az aprón olyan hírdetést hogy kölcsönözne az emberke Wii U-t de nem igazán jött neki össze. Amin egyébként nem is csodálkozok. Értem én hogy te a komplett árát odaadnád letétbe de ezek akkor is olyan dolgok hogy jobb szereti az ember ha magánál tudja. :) Egyébként ha akarod nálam nyugodtan végigtolhatod majd ha akarod! :) :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5391) boost válasza horkovy24 (#5390) üzenetére


boost
addikt

Köszi, rendes vagy, de az meg az én komfort zónámon lenne túl, hogy másnál játsszak. :)

Különben tökre várom már, hogy megkapjam a First print editon-t. (Aztán ha mázlim lesz, becserélem egy WiiU-ra :D)

[ Szerkesztve ]

(#5392) horkovy24 válasza boost (#5391) üzenetére


horkovy24
senior tag

Persze megértelek! Nekem is furcsa lenne úgymond egy vadidegenhez átmenni játszani. :) Viszont az ajánlatom áll ha esetleg meggondolnád magad. Még a végén haverok is lennénk. Mi a haverokkal amúgy is szoktunk ilyet csinálni hogy felmegyünk egymáshoz gépezni persze az más tészta mert alapból is ismerjük egymást a haverokkal. :) Én már sajna lemaradtam a first print editin-ről mert mire észbe kaptam hogy mi is van addigra egy darab nem volt belőle így nekem csak a special edition maradt ami tartalmazza az első és második részt lemezesen. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5393) koncsik válasza horkovy24 (#5392) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kiváncsi leszek, tudják-e teljesíteni a first print edition előrendeléseket valóban... szurkolok a kollégának.
Ha esetleg valaki fel akar venni a nintendo baráti körbe, frappáns wii u id-m: koncsik. Norbinak köszönöm a felvételt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5394) D4v3 válasza boost (#5380) üzenetére


D4v3
őstag

Ezt be tudnád linkelni újra, nem jön be nekem semmi :F

(#5395) boost válasza D4v3 (#5394) üzenetére


boost
addikt

Nincs link, csak ott a hozzászólásban egy kép. Te nem látod? Senki nem látja?

(#5396) D4v3 válasza boost (#5395) üzenetére


D4v3
őstag

404 jön be kimásolva a kép címét.

(#5397) energy4ever válasza D4v3 (#5396) üzenetére


energy4ever
addikt

+1
Valoban hibas a kep forrassa. Lehet levan korlatozva ki lathatja es ki nem. :F

(#5398) ayo válasza boost (#5395) üzenetére


ayo
addikt

nincs a helyén a fájl. én láttam mikor posztoltad, de most már én se

http://jateknaplo.blog.hu

(#5399) boost válasza ayo (#5398) üzenetére


boost
addikt

Bocsi, egy mario kart bundle, 3 hónapos volt piros és kék wiimoteval, meg pár játékkal PS4ért cserébe. Nem olyan lényeges

[ Szerkesztve ]

(#5400) Mister_X válasza boost (#5395) üzenetére


Mister_X
nagyúr

User errorok, én látom (németül van).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.