Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5101) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Super Smash Bros. for Wii U december 5.-én jön. Trailer-t is kaptunk hozzá: [link] Lesz kettő limitált kiadás, amiben pl amiibo figura lesz, vagy amiben a Gamecube kontroller átalakító kapott helyet. Az amiibo figurák külön-külön november 28.-tól lesznek kaphatóak.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5102) horkovy24 válasza ViharVadász (#5101) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönjük a hírt és a trailert is! :) Először gondolkodtam ennek a játéknak a beszerzésén de egyre inkább kezdek elcsábulni. :) Nekem igazából ez a Mario amiibo figurás csomag tetszik mert nem tudom hogy ezzel a Gamecube contoller porttal hosszútávon mik a terveik mert ha csak ehhez a játékhoz lesz akkor nekem igazából felesleges. Viszont ha ez a Gamecube-os virtual console-os címekhez is készült amit még nem jelentettek be akkor már más a felállás. Na meg azért még várom a fejleményeket a Fatal Frame 5-el kapcsolatosan hogy jön-e vagy sem. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5103) Mister_X válasza horkovy24 (#5102) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megmondták a fejlesztők, hogy nem jön.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5104) ldave


ldave
félisten

Egy rossz hír is jut mára: 12 év után megszűnik az angol Official Nintendo Magazine.

7th October, 2014: Nintendo UK and Future have today confirmed the closure of Official Nintendo Magazine (ONM) in the UK.

The last issue of Official Nintendo Magazine, which launched in the UK in 2002, will be in stores on 14th October, 2014 (Issue 114). Throughout its tenure, Official Nintendo Magazine has continued to bring fans, news, interviews, previews and reviews on both new and retro Nintendo hardware and software.

Nintendo will continue to speak directly to fans via Nintendo Direct, our social media and online channels and public events.

:(

A Slime draws near! Command?

(#5105) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5102) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akik nagyon profin tolják a Smash-t, főleg azoknak jön a GC kontroller. Az oka főleg az, hogy kábelnél nincs semennyi input lag, több órás püfölésnél pedig valószínűleg praktikusabb az ergonómiája/súlya miatt is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5106) koncsik válasza Gebriel (#5100) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Wii U meg 1 darab... :U
Ha nagyon körülnézünk lehet azért találni használtat, én is úgy vettem legalább a felét a játékaimnak + nagy mázlim volt a forgalmazó megszűnése miatti leértékelésekkel.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5107) horkovy24 válasza Mister_X (#5103) üzenetére


horkovy24
senior tag

Most akkor szerinted tényleg nem fog jönni a Fatal Frame ide Wii U-ra? Egyáltalán arra gondoltál? Szerinted nem fogják figyelembe venni még ezeket a peticiókat sem? Bocs a sok kérdésem miatt hozzád de kíváncsi vagyok a véleményedre! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5108) ldave válasza horkovy24 (#5107) üzenetére


ldave
félisten

Petíciót még soha nem vett figyelembe egyetlen videojáték kiadó sem. Soha.

A Slime draws near! Command?

(#5109) koncsik válasza horkovy24 (#5107) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bár nem tőlem kérdezted, elnézést: eddig minden jel arra mutat, hogy nem.
De ha eladtad a a wii u megapack-et, előbb utóbb a u tube-on (bocs) végignézhetjük.
Elképzelhető, hogy a "Japan only limited edition"-ben a szereplők bugyiját teszik, a japánok ezt szeretik, de EU-ban nem lenne konform. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5110) ViharVadász válasza ldave (#5104) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ezt nagy sajnálattal hallom. Pedig néha jó volt olvasgatni. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5111) koncsik válasza ViharVadász (#5101) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az amiibo figurás limited edition előrendelhető valahol kis hazánkban?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5112) horkovy24 válasza ldave (#5108) üzenetére


horkovy24
senior tag

Akkor úgy néz ki tényleg felesleges várnom a dolgokkal! Mert ennek most én is utána olvastam és valóban nem vesznek figyelembe semmi ilyesmit. Tartsák meg akkor a játékaikat úgy ahogy vannak. Mert megtehetik hisz úgy is annyi játék jön Wii U-ra. :) Akkor ennyire erővel a Wii U-t is meg úgy minden Nintendo konzolt ott tarthatnának japánban elvégre megtehetik hogy Japan only játékot csináljanak pláne most meg ott úgy is minden játék előbb megjelenik. Sebaj Wii U megy és jön a PS4 egy GTA 5 játékkal együtt. :) Előkészítem neki a helyet! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5113) ViharVadász válasza koncsik (#5111) üzenetére


ViharVadász
őstag

Körbenézegettem a népszerűbb boltokban, nem láttam még sehol (vagy elkerülte a figyelmem). Szerintem még várni kell rá pár napot, míg bármelyik bolt vesz fel rá rendeléseket.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5114) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5112) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hogy egy klasszikust idézzek:

"(...)nagyon megbántam hogy eladtam a régi Wii U-mat de saját hibáiból tanul az ember"

Vagy nem... :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5115) boost válasza horkovy24 (#5112) üzenetére


boost
addikt

Ez nem arról szól, hogy megtehetik, hanem komoly üzletemberek kiszámolták, hogy mennyi pénzt hoz, és felteheto"leg rájöttek, hogy ráfizetéses lenne. Lokalizálni kell, marketing, szupportálni, stb stb.

(#5116) 90Quiet válasza Dr.F.E.R.I. (#5114) üzenetére


90Quiet
tag

Fura látni hogy valaki 1 éven belül kétszer is platformot cserél, ráadásul oda vissza... Az én komótosabb habitusom nehezen emésztené ezt a feleslegesnek tűnő ide oda habzsolást. Értem én hogy rossz az ember szája íze ha egy szimpatikus játék nem jön a régióba, de ez mióta videójátékok vannak azóta így is van. Én ha döntést hozok egy konzol mellett és sok jó élményt kapok tőle, valami olyasmi kötődésem alakul ki hozzá mint egy 50 körüli klasszikus apuka jellegű családfőnek a nagybecsű autójához. Ismered minden kis köhintését, patináját, és ha semmibe sem különbözik a szomszédétól, akkor is csukott szemmel felismered a kettő közül a sajátod :)
És akkor még szóba se hoztam hogy egy az életciklusának felénél sem járó gépről van szó amire még sok tucat remek játék megjelenése várható. :U

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#5117) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5114) üzenetére


horkovy24
senior tag

Milyen igazad van! :R Most a nagy felindulásomat félre téve eszembe jutott amikor az akkori Wii U-at lecseréltem egy PS4-re mennyire megbántam! Meg aztán mi van ha lecserélem?! Egy ideig el vagyok a GTA 5-el aztán megint ugyanott vagyok. Lehet bele kell törődnöm és el kell fogadnom hogy én ezzel a játékkal sajnos nem fogok játszani. :( De most jut eszembe ha csinálnék esetleg egy olyan régiós regisztrációt akkor esetleg az eshopból nem tudnám letölteni? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5118) horkovy24 válasza 90Quiet (#5116) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igazad van! Nem is vitatkozom! Dr.F.E.R.I. kolléga visszaránt engem a hülyeségtől! Amiért tisztelet! Csak ez a rohadt felindulás miatt vannak a dolgok mert szeretem ezt a szériát és nagyon bánt hogy úgy néz ki nem fog jönni. Remélem azért imáim meghallgattatásra találnak és hátha. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5119) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5117) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ahhoz sajnos NTSC-J gép kellene. Egyébként a játék még a Bayonetta 2-nél is haloványabban nyitott Japánban, úgyhogy lehet hogy Nyugaton is szerencsét fognak egyszer próbálni vele (az értékelései amúgy nem rosszak).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5120) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5119) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát reménykedek majd benne! :) Egyébként hol találtál értékeléseket a játékról mert én még nem találtam. Linkelnél oldalt? Szívesen megnézném. Előre is köszi! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5121) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5120) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Vásárlói értékelések, olvasd sok szeretettel. ;) :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5122) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Valakit esetleg nem érdekelne PS Vita kézikonzol Wii U-ért cserébe?
Sok játék van hozzá,meg tartozékok,és garanciás is.

(#5123) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5121) üzenetére


horkovy24
senior tag

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ez jó!!!!! Most nagyot röhögtem! Pedig már teljesen rákészültem hogy jókat fogok itt olvasgatni. Azt már el is felejtettem hogy a vásárlói értékelések csak japánok lehetnek! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5124) horkovy24 válasza perge666 (#5122) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát én annyira nem vagyok otthon a PSVita dologban mert nekem még nem volt soha! De ahogy a híreket olvasgatom arról ahogy a Sony hozzááll már ehhez az egyébként remek technikai paraméterekkel rendelkező kézi konzoljához az valami szégyen. Legutóbb például azt hiszem azt nyilatkozták hogy nem éri meg már rá AAA-s címeket fejleszteni tehát gyakorlatilag csak indie címek fognak rá érkezni. Ezek után nem hiszem hogy bárkit is érdekelni fog pláne itt. Pedig egyébként biztos egy szuper gépezet ahogy hallom. Sajnálatos hogy a Sony ennyire nem tud mit kezdeni vele! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5125) mirci18 válasza horkovy24 (#5124) üzenetére


mirci18
addikt

Mivel manapság nem divat már a kézi konzol megteszi helyette a telefon is (tisztelet a kivételnek).
Így a felhasználóbázis és az érdeklődés csökkenésével elmarad a konzoleladás is.
Ezáltal már nem éri meg fejleszteni.
Plussz azt se felejtsük el hogy jelenleg a kézi konzoláguk 10 éves így ezalatt nem tudtak egy erős felhasználó bázist össze toborozni.

Ennyiből jobb a Nintendónak.
Ők már lassan 30 évnél tartanak és gyakorlatilag 3-5 húzócímmel el is adják újra és újra a konzoljaikat.
Na meg persze az újításaik sem rosszak mozgásérzékelés terén.

Egy biztos az a világ ami volt 2001-től vagy 10 évig nem hiszem hogy lessz valaha is.
Aranykora volt ez a Sony-nak a konzolozás miatt valahogy ez az új évtizedre megváltozott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5126) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5121) üzenetére


horkovy24
senior tag

Találtam egyébként számomra értelmezhető értékeléseket is a játékról! :) Ezek alapján egyébként nem lehet rossz a játék. Olyan is van a hírek között hogy a letölthető változat 16 Gb-ot foglal az azért kemény! :R

http://nintendoeverything.com/fatal-frame-the-black-haired-shrine-maiden-famitsu-review-translated/

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5127) Gebriel


Gebriel
veterán

Fatal Frame nem is kap angol nyelvet? Mert ha igen, meg lehet-e oldani, hogy a japán eshopból meg veszi a user?

(#5128) ldave válasza Gebriel (#5127) üzenetére


ldave
félisten

Nem lehet sajna, a japán eShop csak japán gépekről érhető el.

A Slime draws near! Command?

(#5129) Gebriel válasza ldave (#5128) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor megrendeli sem lehet kintről mert nem megy az EU-s gépeken ezek szerint?

(#5130) koncsik válasza ldave (#5128) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor összefog a topic, veszünk egy japán wii u-t közösen és örülünk a Fatal Frame-nek - sorshúzással sorrendet eldöntve körbeadjuk. Japán gép EU-ban csatlakoztatva: elfogadja a Nintendo?
Régen a PC-s eredeti játékokat vettük így együtt 4-en, minden hónapban egyikönk választott, körbeadtuk, 4. hónaptól mindenkinek új játéka volt havonta...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5131) Mister_X válasza koncsik (#5130) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, veszek én egyet magamnak, ezen ne múljon :P Csak az én ingerküszöböm nem üti meg a Fatal Frame.

Csak az a fránya ÁFA ne lenne, meg a ma feltűnt új kilátások...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5132) koncsik válasza Mister_X (#5131) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C Biztos volt/van/lesz még valami japán exclusive játék...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5133) perge666 válasza horkovy24 (#5124) üzenetére


perge666
veterán

Jól vagy informálódva,sajnos már nem sok új minőségi játék jön ki Vitára. :(((
De azért van egy jó pár nagy cím,és nekem van is meg belőlük.:)

Egyébként úgy hallottam hogy a WII U sem olyan sikeres,mint ahogy azt várták volna a WII után.
Én nem rég váltam meg a sima WII-től,szerintem jó masina,ahogy az utód is.

(#5134) g@bo válasza ldave (#5090) üzenetére


g@bo
nagyúr

(#5135) ldave válasza g@bo (#5134) üzenetére


ldave
félisten

Photoshop.

A Slime draws near! Command?

(#5136) koncsik válasza ldave (#5135) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most megyek megvenni...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5137) g@bo válasza ldave (#5135) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

volt raktin vagy 5 db, megnéztem.select és angol.

sajna ennyi az ára, én megvettem a galaxy 1 et, hiába wii (480p), állatul néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#5138) adalbert1 válasza g@bo (#5137) üzenetére


adalbert1
veterán

Galaxy 2-t még nekem is be kellene szereznem. A Media Marktban a normál kiadást 12k környékén láttam a napokban, úgy tűnik, hogy ezt nem érintette a készlet kisöprés (megnézettem az eladóval, mindegyik mm-ban ennyibe került, ahol volt még belőle). :)

(#5139) g@bo válasza adalbert1 (#5138) üzenetére


g@bo
nagyúr

minek a normál? boritó más. szerencsére én ugyan használtan, de normál galaxy 1 et csiptem meg... :D
3k ért.
ennyit bőven megért.

(#5140) horkovy24 válasza koncsik (#5130) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én ebben a dologban simán benne lennék sőt még abban is hogy Mister_X-é legyen a gép! Úgyis tudomásom szerint ő tanulja ezt a nyelvet. Egyedül annyit szeretnék ha ez a dolog komoly lenne hogy végigjátszhassam rajta a Fatal Frame-et. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5141) horkovy24 válasza ldave (#5135) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyébként tényleg van már a Galaxy 2-ből Select-es kiadás sőt már a New Super Mario Bros Wii-ből is van Select kiadás. Ha utána nézel a neten akkor megtalálod. Nekem először egy ilyen Select-es kiadást akart eladni Sanyi150 kolléga a Galaxy 2-ből de végül nem vettem meg tőle mert sikerült szereznem a konzolvilágból sima kiadást belőle. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5142) g@bo válasza horkovy24 (#5141) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez? [link]

tudtak még simát hozni?

(#5143) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5141) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem is eléggé valódinak tűnik. Átszámítva hat lepedő környéke az ára.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5144) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5143) üzenetére


ldave
félisten

Jóvanna, ahogy látom idén júniusban jelent meg a Selects kiadás. Én se tudhatok mindent! Nem nagyon követem a Wii játékmegjelenéseket már.

A Slime draws near! Command?

(#5145) g@bo válasza ldave (#5144) üzenetére


g@bo
nagyúr

szerintem ésszerű áron pár wii játék is simán megéri.. :D ha kapható lenne.

4 méterről nézem a tévét, egész jó az a 480p... felbontás. a galaxynál.

(#5146) horkovy24 válasza g@bo (#5142) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen ez volt az! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5147) horkovy24 válasza g@bo (#5145) üzenetére


horkovy24
senior tag

Valóban én is úgy nézem a tv-t kb 4-5 méter távolságból! Egyszerűen ezek a játékok valóban csodálatosak 480p ide vagy oda. :) Pedig én Wii U-n játszottam pont most nem olyan rég végig a Galaxy első és második részét 107cm-es Tv-n. Még majd három wii játékot szeretnék beszerezni a Bayonetta 1-2 után ez a három játék pedig a New Super Mario Bros Wii,Donkey Kong Country Returns,és a Silent Hill Shattered Memories mert úgy érzem ezek a játékok kellenek még a gyűjteményembe. :) Elöbb is beszerezném őket de sajnos egyszerre nem engedi meg a pénztárcám. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5148) g@bo válasza horkovy24 (#5147) üzenetére


g@bo
nagyúr

akkor, nem lesz ez a gép eladva... :P

mikor lesz neked pécén mario galaxy? naugye.

(#5149) horkovy24 válasza g@bo (#5142) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én még akkor vettem meg tőlük a sima kiadást a Galaxy 2-ből amikor még volt náluk készleten! Én hoztam el az utolsó darabot mázlim volt keményen. :) De mondta is a srác hogy olyan már nem is lesz náluk maximum csak majd valamikor a Select-es kiadás mert ezek voltak még akkor az utolsó darabok ezekből. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5150) koncsik válasza adalbert1 (#5138) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

7k volt a használtkonzolnál, de új. A használt 6,5k.
(Select Galaxy2)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.